Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• French Quarter •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

French Quarter VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1059
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 26, 2020 12:18 pm
Következő oldal

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

French Quarter YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
French Quarter SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
French Quarter 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
French Quarter XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
French Quarter Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 09, 2020 5:07 pm
Következő oldal

A tolvaj és a láda
Jessica & Belial
A kislány nem buta, de miért lenne az? Nem minden múló életű bepalizható hülye. Némelyiknek egészen kivételes esze van, mások mesterien furmányosok. Az előttem álldogáló kis enyveskezű is egész élelmesnek látszik. Ártatlanul pislog rám, mintha ettől kihagyna az agyam és elfelejteném, hogy apró kezeit észrevétlenül táskám fülére fonta és egy alkalmas, figyelmetlen pillanatomban orvul elorozta mellőlem tulajdonom. Nincs mit szépíteni: meglopott. Most meg tagad. Mélyet sóhajtok és visszagondolok azokra a régi szép időkre, amikor divatja volt, hogy ilyen cselekedeteknél tőből vágták le a kezeket. Ha nincs kéz, nem is tapad hozzá semmi. Hiába próbálom jobb belátásra bírni, mindkettőnknek könnyebb, ha szót fogad és magától visszaszolgáltatja a táskát, de nem sikerül meggyőznöm őt. Szavaimból nem éppen a lényeget sikerül leszűrnie, leakad azon, hogy lekislányozom. Bár szóhasználatommal úgy érzem nem lövök nagyon mellé, mert a vörös, meglehetősen fiatalnak látszik. Szinte még gyermek.
Azt hazudom neki, hogy a csomagban bomba van, a szemem se rebben közben, mégsem keltek benne egy szemernyi aggodalmat sem. Talán nem elég ijesztő a mai emberek számára a gondolat, hogy esetleg kezük alatt egy robbanószerkezet lapul? Azt várnám, hogy legalább ijedten visszakérdez, hogy Miiiii? vagy lefehéredve hajítaná el ujjai közül és lépne távolabb. De semmi ilyen nem történik, ehelyett feltételezésekbe bocsátkozik. Mi a fészkes p*csa?
-Rendben. Tételezzük fel. - megyek bele a játékba, végül is ráérek. Egy világba, ahol nem hal meg senki, mert az emberi lelkek az élet-halál körforgásába ragadtak. Nem fogadja be őket sem a Menny, sem a Pokol, így a földi világban maradtak bizonytalan ideig. Mi értelme egy bombának? Hangzik a vöröske röviden okfejtése. Na igen, ez egy egész jó megközelítés arra, miért is ne hidd el, hogy felrobbanhat a kezedben a lopott táska.
-Tételezzük fel, hogy a táskában lévő szerkezet nem emberek ellen van. - vetek fel egy másik egész logikusan hangzó eshetőséget.
-Mondjuk valami olyan dolgot akarnék vele a levegőbe repíteni, ami ebben a felfordult világban ritkaság és létszükséglet a benne élőknek. - lényegében itt bármire gondolhat, akár megmaradt energiaforrásokra, a hírközlés maradványaira. Bármi jelentősre, fontosra, amit még használ a földi és nem repíti vissza teljesen az őskorba.
-Másfelől...való igaz, nincs végleges halál...egyelőre. Emberek halnak és élednek fel. De vajon kellemes lehet-e az ébredés, ha a fél karod valahol máshol hever? - döntöm kicsit oldalra fejem. Még nem láttam eddig újraéledt, megroncsolódott testű halandót, aki visszatértekor ne őrizte volna sérülése nyomait. Bár ki tudja, sok furcsaságot látni manapság.

zene: nincs || üzenet: @Jessica Miller ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Jessica Miller

French Quarter Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
11
☩ Rang :
Főállású tolvaj
☩ Play by :
Madeline Ford
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 06, 2020 7:09 pm
Következő oldal

To: Belial

"A szükség nagy úr." Ezt mondták nekem, mikor alig voltam öt éves. Idő múltán meg is tapasztaltam. Még később pedig e szerint éltem. Most is ezt teszem. Azért lopok, mert senki nem lát hasznot az árvákból és megvetnek minket. Hagynak, minket éhezni, fázni, megbetegedni. Szenvedünk és szenvedni is fogunk. Egy ilyen világban, csak a legerősebbek maradnak életben. De én vajon elég erős vagyok? Túlélhetem e ezt a poklot? Lehetek e még boldog, ebben a káoszban? Hiszen, amióta apa elment nem volt senki se az életemben, akit érdekeltem volna. Felkellett nőnöm és a magam lábára állnom. Egyedül ebben a hatalmas világban, mit is tehetnék? Nincs célom, mi életben tartana, nincs semmim és senkim. Teljesen magamra vagyok utalva.
A férfit nézem ártatlan kicsi szemeimmel és reménykedem, hogy egy kicsit meglájdul a szíve. Ugyan már azt a pár garast ne sajnálja már tőlem! Én is keményen dolgozom a kajámért! Naaa~ Csak egy picit, had csórjak tőled! Csak a pénzed kell a többit visszakapod, eskü!
- Ne jó kislányozzon itt nekem! Nem vagyok olyan fiatal! - jó tény, ez tényleg hazugság, még mindig túl fiatal vagyok mindenhez, de na! Ne kislányozzon itt nekem, vagy felrúgom! Aztán már csak keresztapa lehet! Kivéve, ha már eleve vannak gyerekei. Nem, mintha nekem lennének, vagy akarnék, de akkor is. Ember vagyok. Szinte bárkivel akivel lefekszem teherbe esem. Még fiatal vagyok! Még jó, hogy eltöröm annak a kezét, aki hozzám ér.
A feltételezésére egy aprócska mosoly kúszik arcomra.
- Tételezzük fel, hogy ez valóban a tied. Tételezzük fel, hogy valóban van benne egy bomba. Felteszem, hát a kérdést: Mi a fenéért hordanál magaddal egy bombát egy olyan világban, ahol szinte senki sem hal meg? De most tényleg, mi okod lenne felrobbantani akárkit, ha úgy sem hal meg? Vagy ennyire unatkozol? Nem hiszem. Szerintem van jobb dolgod is, mint az embereket darabokra robbantgatni, ilyet max az elmebetegek tesznek, de te nem vagy elmebeteg lévén még mindig itt állsz és beszélgetsz velem. Ergo a feltételezésed, mi szerint ebben a táskában bomba van eléggé megcáfolható. - nézek rá komolyan a táskát már leengedtem a derekamhoz, míg szabad kezemet a csípőmre tettem. Így már egy kicsit felnőttesebb hatást kelthetek és nem azt a szende lányt, aki azt se tudjam melyik bolygón él.

From: Jessica
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

French Quarter YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
French Quarter SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

French Quarter XCViQcj

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 30, 2020 8:53 pm
Következő oldal

A tolvaj és a láda
Jessica & Belial
Nem hagyom annyiban, de miért is hagynám? Meglopott a szemtelenje. Utána eredem és hosszú perceken át szapora léptekkel követem kanyarokon és egyenes útszakaszokon át egy zsákutcáig, amibe saját maga szalad bele. Ez elég kellemetlen. A sikátor bejáratánál megállok és kifújva kicsit magam ráérősen közeledem felé, majd egy tisztes távolságban megállok, miközben ő csak az elorozott tulajdonomat szorongatva toporog, talán kiutat keres. De ha csak nem nőnek szárnyai és el nem repül, bizony nincs hová bújnia. Egy nagylelkű ajánlatot teszek. Eltekintek az elégtételtől és a bevett emberi rutintól, ha most azonnal visszaszolgáltatja, amit jogtalanul bitorol. Kezemet tartom felé nyomatékot adva szavaimnak, adja vissza a táskát, amit oly szorosan a keblére ölelget.
-Hm... - eresztem le karomat magam mellé, mikor látom, hogyan dédelgeti a lopott szajrét. Nem úgy tűnik, mint aki önszántából lemondana róla. Rémes, miért választják mindig a nehezebb utat? A kicsike előadja az ártatlant. Mit akar maga tőlem? Miért üldözöm? Édes Pokol, na nem már!
-Ez most komoly? - kérdezek vissza karomat széttárva.
-Úgy tűnik, mint aki most farolt le a szélvédőről? - döntöm oldalra a fejem értetlenül. Talán valami mentális betegsége van a kislánynak, hogy nem vette észre, hogy a keze a csomagomért nyúlt és elemelte? És amit most az ujjai között tart, az sosem volt az övé?
-Megloptál, és a cuccot visszakérném...más oka nincs, hogy a nyomodban vagyok... - válaszolom meg kérdését.
-Na legyél jó kislány, és add nekem azt vissza. - nyújtom fel újra a kezem, de ő makacsul ragaszkodik a zsákmányhoz és váltig állítja, összekeverem valakivel. Hát jó, nézhet végül is hülyének, ha neki így kényelmesebb, de ez nem fogja kihúzni őt a csávából, amibe keverte magát a kis enyves kezű. Azt hiszem ez elhúzódik még egy ideig, de én ráérek a jövő hétig is vagy még tovább. Zakóm zsebébe nyúlok és cigis dobozomból egy szál cigarettát húzok elő, másik zsebemből pedig gyújtómat halászom elő, hogy a belőle csiholt láng felett beizzítsam a dohányt, majd mélyet szívjak belőle.
-Tudod, egy nagy baj van azzal, ha olyat lopsz el, amiről nem tudod micsoda... - pillantok rá, miközben fejemet felszedve fújom ki a füstöt.
-...bármi lehet benne....mondjuk akár egy........bomba is. - sunyin vigyorodom el, mielőtt újra magamhoz vennék egy slukkot. Nem állítom, hogy robbanó szerkezetet ölel a szíve felett, de szavaim fenntartják ennek lehetőséget is. Persze könnyen gondolhatja, hogy most csak blöffölök, talán így van, talán nem. Ki tudhatja, mikor szólok igazat? Mindenesetre bízom benne rájön a frász legalább egy pillanatra és elgondolkodik, jó ötlet-e olyan tárgyat halandó teste közelében tartani, amiről halvány lila fogantja sincs micsoda.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Jessica Miller

French Quarter Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
11
☩ Rang :
Főállású tolvaj
☩ Play by :
Madeline Ford
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 29, 2020 4:27 pm
Következő oldal

Egyáltalán nem így terveztem a dolgokat. Egyáltalán, mit gondoltam, mikor elcsórtam a táskát? Hogy, majd csendben hagyj elsétálni ő meg a másik irányba elmegy, mintha mi sem történt volna? Nem való ez a hely nekem. Túl idegen. Vagy csak az ösztöneim készítenek ki és zavarnak össze. Vissza kéne emlékeznem mindenre, amit apám mondott nekem.
A lehető leggyorsabb tempómban szaladok végig az utcákon próbálva lehagyni a srácot. Nagyokat lépve nagy távot teszek meg, a kanyaroknál lassítva. De elcsesztem! A fenéért próbálok a szakmámnak élni, ha nem ismerem ezt a kicseszett várost! Hát persze, hogy egy zsákutcába futottam, ezt New York-ban nem követtem volna el, hogy rúgna meg kicseszett ló!
Magamban mérgelődve toporzékolok a fal előtt, mikor meghallom, hogy beért a férfi. Na, remek! Ennél szebb véget még senki sem kaphatott egész életében! Ha szerencsém van elvágja a torkom és nem szenvedek annyit!
Döntenem kell. Mi legyen? Talán...még kihúzhatom magam a csávából. Ahogy megszólal felé fordulok és magamhoz ölelem a táskát.
- A tied? De, hát ez az enyém! Mit akar tőlem? Ki maga? És, miért kezdett el üldözni, mintha rám lenne írva, hogy ingyen pénzt osztok? - vágok kissé rémült fejet. Remélem egy tündefasznyit elhiszi, amit mondok és legalább összezavarom. Így lenne egy pici esélyem, hogy megint elfuthassak és mászhassak is. Tényleg. Hogy ez eszembe se jutott, fölmászni valamelyik háznak a tetejére... Egyre hülyébb vagy Jess.
- A fenét adom, ez az enyém! - végül is ténylegesen az enyém én kemény munkával, becsületesen loptam magamnak, tehát az enyime! Nem adom!
- Összekever valakivel. - nézek rá, mintha tényleg igazat mondanék, ami persze némileg igaz is, amit mondok, mert hát mint már mondtam ez már az enyém. Már bő tíz perce.
Ha közelebb próbál jönni elkezdem tartani a mostani távolságunkat, amíg elnem érek a falig. Onnan meg kitalálok valamit.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

French Quarter YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
French Quarter SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

French Quarter XCViQcj

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 24, 2020 8:46 pm
Következő oldal

A tolvaj és a láda
Jessica & Belial
Hajnali órákban járunk. Egy ismerős zavar meg békés sétámban New Orleans utcáin. Szinte letámad. Nem akarok gyanús kelteni, így úgy teszek, mintha ismerném a velem szemben állót, így egy rövid, lerázós beszélgetésbe kezdek, így figyelmem egy hosszabb percre elterelődik értékes csomagomról, amit a kezembe viszek. Nem több mint pár tűnő másodpercig hever a táskám a lábam mellett, de ennyi is elég, hogy valaki pofátlan módon elemelje mellőlem. Aztrohadt. Zsörtölődöm, mikor az ismeretlen ismerős tovább áll és felfedezem csomagom hűlt helyét. Ijedten kapom fel a fejem és pásztázom körbe a teret. Jelentéktelen idő telt el, bárki orozta el a cuccot, nem járhat még messze. Így szúrok ki egy fiatal lányt, aki tulajdonom szorongatja.
-Héééé... - kiáltok utána és közlöm, hogy ami nála van az az enyém. Megindulok felé, hogy visszavegyem a táskát. A kicsike csak ott sétálgat, bámészkodik, úgy tesz, mintha nem hallana. Ezt nem hiszem el...
-Hahóóó, neked beszélek ám vöröske! - mutatok rá, mutatóujjam egyértelműen rá szegeződik és nincs is akkora tömeg, hogy esetleg valaki másra találnék célozni. Gyorsítok lépteimen és már csak méterek választanak el tőle, amikor hirtelen futásnak ered. Mint egy nyúl, b*szki. Nézem, ahogy süvít a sikátorok felé. Nincs mese, ha nem akarom, hogy eltűnjön a szemem elől, utána kell futnom. Nem terveztem kora reggel ilyesmit, de a szükség nagy úr. Ledobom a zakómat, kilazítom a nyakkendőmet, amit a nyakamból kirántva szintén elhajítok, és mint akit ágyúból lőttek ki iramodok utána. Azt a fürge mindenedet. Morgolódom, miközben tempósan haladok a sarkában. Elég nagy előnye van már, de nem hagyom magam, és sarokról sarokra faragok le hátrányomból.
-Hééé vörös, állj meg. Azonnal! - kiáltok néha utána, hogy érzékelje, igen, még mindig a nyomában vagyok és eszemben sincs futni hagyni a kis drágát.
Percek telnek el a sikátorban kergetőzve, míg az egyik kanyar egy zsákutcába vezet. A vöri megáll és rejtekhelyet keres, miközben értékes perceket veszít. Mielőtt bármerre is mozdulhatna beérem őt.
-Azt a tolvaj mindenségidet! - állok meg egyelőre tőle tisztes távolba, és fújom ki nagy erővel a levegőt. Nem szokásom nők után futkosni, de a kis enyveskezű kiharcolta.
-Valami van nálad ami az enyém. Szeretném vissza kapni. Szóval...ha volnál olyan rendes... - nyújtom kezemet felé. Szerintem nem kell hozzátennem, hogy a táskát szeretném.
-Add vissza és felejtsük el, ami történt....eltekintek a feljelentéstől. - teszek egy nagyvonalú emberi gesztust a lány felé. Persze tudom milyenek a kleptomán halandók, nem ismerik fel a kínálkozó lehetőséget - amikor még megúszhatnák a dolgot, így én sem várok sokat ettől a helyzettől. Arra számítok, hogy nem szolgáltatja vissza jogtalanul elbitorolt tulajdonomat, de sebaj, akkor kicsit eljátsszunk.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Jessica Miller

French Quarter Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
11
☩ Rang :
Főállású tolvaj
☩ Play by :
Madeline Ford
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 23, 2020 2:30 pm
Következő oldal

New Orleans. A démonok városa. Hát én tényleg nem vagyok normális, hogy ide jöttem. Legalábbis, ha sikerül egy démont kifognom áldozatul akkor cseszhetem az egész életem. Nem szeretem alábecsülni a népet, de néha sikerül. De ez nem az a nap, nem az a város. Talán még nem késő vallásosnak lenni. Hátha akkor a Jó Atya Úristen megsegít és nem egy démont fogok ki.
Kissé feszülten járom az utcákat. Olyan élesek most reflexeim, hogy ha valaki hozzám szólna gondolkodás nélkül vágnám orrba. Próbálom magamat csitítani és mélyeket lélegezni, de nem megy. Túl messzire keveredtem. Nem is igazodok ki a városon. New York és San Francisco sokkal könnyebb préda. Ott akár több embert is kizsebelhetek egy nap alatt. De itt? Még jó, hogy nem Las Vegas-ba mentem. Még csak az kéne, hogy az angyalok is rám járjanak.
A szerencse mondhatni azért beköszönt lévén elveszni nem veszek el. Sőt találtam is egy remek is alkalmat munka ügyben. Egy párocska akik elmerültek a beszélgetésben és az érték a földön hever. De jó, hogy kicsi vagyok. Nem fog annyira feltűnni, hogy lehajoltam a cuccért.
Természetesen sétálok, mintha csak turista lennék, aki csak körül néz aztán megy is tovább. Mondjuk pont ez a helyzet.... Nem sietem el a dolgot a lényeg, hogy ne keltsek gyanút. Könnyedén emelem fel a táskát és bámészkodok, mintha misem történt volna. Csak képzelődik mindenki, ártatlan bárányocska vagyok. Persze közben fülelek, hogy tudjam mikor van vége a beszélgetésnek. Mivel az Úr kicseszik velem, így eléggé hamar. Ekkor szaporodnak meg lépteim. Ne néz ide! Ne néz ide! Ne néz ide!
Magamban kántálva próbálok szökni, mint valami kerge nyúl, de csak kiszúr a srác. Gondolkodás nélkül sprintelni kezdek. Csak ne démon legyen. Csak ne démon legyen! Csak ne démon legyen!
Egyenesen egy sikátorba futok ahol egy olyan menekülő utat keresek ahova nem tud követni. Lyukas a ház fala? Becsúszok oda. Mászni kell? Ám legyen. Csak had ússzam meg ezt az egészet!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

French Quarter YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
French Quarter SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

French Quarter XCViQcj

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 14, 2020 12:24 pm
Következő oldal

A tolvaj és a láda
Jessica & Belial
Még mindig kölcsöntestemben - sétálok New Orleans csendes utcáin. Hajnalban jár az idő és egy buliról igyekszek hazafelé, amit a külvárosban tartottak a böjt alkalmából. Kezemben egy táskát szorongatok, amit út közben vettem magamhoz, benne pedig egy láda, amiben pedig....démoni rúnákkal, pecséttel őrzött titok van elzárva. Persze az avatatlan emberi szem számára nem több egy csinos, díszes doboznál, ami már önmagában is értékes lehet. Rápillantva pedig valahol azt sejteti, hogy belseje még nagyobb értéket őriz. A felnyitása problémás lehet egy halandó számára, feszítheti, ütheti vassal, démoni fortély miatt nem igen nyitható.
Ezekben a korai órákban minden csendes, csak néhány démon lézeng az utcákon, meg talán, ha jobban szemügyre vesszük....pár ember is. Kicsit továbbra nyúlt ez az egész, mint terveztem, de panaszra így sem lehet okom. Találkoztam végül, akivel találkoznom kellett és azt hiszem most már, így hazafelé tartva elmondhatom, pontot ettem egy régóta húzódó ügy végére. A láda nálam van.
-Szevasz Derek! - kiált felém egy ismeretlen és szélesre tárt karokkal közelít felém, azt hiszem ölelni akar. Na b*ssza meg, még ez is! Legközelebb jobban utánanézek a testnek, akit kölcsön veszek, ezt a fazont a fél város ismeri. Minden utcasarkon akad pár cimbora. Kellemetlen.
-De régen láttalak... - folytatja, immár karja fogságában. Rém nyomasztó ez az emberi szokás még úgy is, hogy nem saját testemben vagyok. Hirtelen ki is csúszik a táska füle az ujjaim közül, és a lábam mellé ejtem.
-...én is téged...*mondanám a nevét, de nyilván nem tudom* ...drága barátom! - húzódom el tőle.
-Akkor áll még a holnap este? - érdeklődik, és nekem fogalmam sincs miről beszél, ennek ellenére egy határozott bólintással felelek. Válaszomat örömmel veszi. Elköszön, hasonlóképp, ahogy üdvözölt, majd kedvesemnek is üdvözletét küldve siet tovább. Veszek egy mély lélegzetet, és nyúlnék a táskám felé, de megdöbbenve látom, hogy nincs a lábam mellett. Felkapom a fejem és ösztönösen nézek körbe, majd meglátok egy lányt futni, kezében a csomaggal. Hogyaza.....
-Hééé, teeee...állj csak meg! - kiáltok felé, talán meg is torpan a hangomra egy másodpercre.
-Az az enyém...- indulok el futva irányába. Feltett szándékom, hogy utolérem, elkapom és visszaszerzem a ládát.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

French Quarter YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
French Quarter SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

French Quarter XCViQcj

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 12, 2020 8:01 am
Következő oldal

* * *

French Quarter Potted-plants-in-balcony-of-building-at-french-quarter-629129963-5ad6af01119fa8003654e5f7
Jelenleg kicsit romosabb verzióban
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal