Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• The Sunset Park adventures •
reveal your secrets

Hell or Heaven

The Sunset Park adventures VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1135
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 27, 2020 2:27 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Lezárt játék
reveal your secrets

Adexael

The Sunset Park adventures GilFB0gThe Sunset Park adventures 5srNFp1
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
The Sunset Park adventures SUjS0aM
The Squad
and
Dumah
☩ Reagok :
157
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 27, 2020 2:14 pm

Let's get down to business
Cara & Adexael
──────────── [You must be registered and logged in to see this link.] ────────────
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 118 »
[You must be registered and logged in to see this image.]Amint megszólalok, ökölbe zárulnak az ujjai. Nem kerüli el a figyelmem, hiszen a teste minden egyes rezdülése harci szándékra utal, de azon kívül, hogy érdeklődve hunyorgok rá és éberen figyelem oldalról a reakcióit, nem cselekszem. A vadász sem lendült támadásba minden erre mutató jelzése ellenére, így valószínűnek tartom, hogy Cara Pierce sem hallgat majd végül halandókra jellemző ösztöneire.
Jó volna tudni, mi velem a problémája, de pontosan abban a pillanatban, hogy úgy döntök, megkérdezem végre, a nő elköszön és lekanyarodik, méghozzá a legnagyobb hirtelenséggel, így hát megtorpanok és zavartan figyelem sietősen távolodó alakját.
Nos, hát… Neked is szép estét, Cara Pierce – ráncolom össze a homlokom gondolkozás közben. Különös. Pedig azt hittem, a végére egészen megtaláltuk a közös hangot…
reveal your secrets

Cara Pierce

The Sunset Park adventures Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
262
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Nov. 26, 2020 8:33 pm

Let's make a business
To [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Világossá vált számomra, hogy ezt az estét a legpontosabban a ’baklövések sorozata’ címszóval lehetne leírni. Hibát hibára halmoztam, és mikor azt hittem, hogy túl vagyunk az egészen még egy utolsó alkalommal finoman emlékeztetve lettem rá, hogy na igen, egyébként egy barom vagyok. Milyen ’kedves’ fiú ez az Adexael. Éppen próbálnád elfelejteni életed egyik legmegalázóbb pillanatát, ami ez esetben egy kis csoportos cici villantást jelent, de ő van olyan figyelmes, hogy egy pökhendi kijelentés kíséretében emlékeztet rá. A kezeim ökölbe szorultak, és őrületes kényszert éreztem arra, hogy megháláljam ezt az apró célzást egy jobb egyenes – bal horog kombinációval, de a vadász minket bámuló alakja miatt türtőztetnem kellett magamat. Verbálisan viszont megpróbáltam kiadni a haragomat, de a ’jó modorom’ némileg gátat szabott nekem.
– Tudod mit. Csak… – bazd meg magad. Kibírtam, hogy az utolsó tagmondatot ne mondjam ki hangosan. Ehhez azonban számos jóga légzésre volt szükségem, így beletelt jó néhány másodpercre, hogy befejezzem a gondolatot. – … hozd a megbeszéltek szerint a cuccot. További… – gyerünk Cara kitudod mondani. Nem akarod tökön rúgni, és rendes leszel… – … szép estét. – mivel az önuralmam eddig tartott, még gyorsan ellenőriztem, hogy a vadászt látom-e még, és mivel a válasz nemleges volt további kommentár nélkül megfordultam és haza indultam, mit sem törődve azzal, hogy Adexael akar-e még mondani valamit. Egy estére bőven elég volt belőle ennyi.
[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
The Squad
and
Dumah
☩ Reagok :
157
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Nov. 19, 2020 8:28 pm

Cara & Adexael
──────────── [You must be registered and logged in to see this link.] ────────────
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 240 »
[You must be registered and logged in to see this image.]Nem tetszik, ahogy Cara Pierce néz rám, így már megint erősen ráncolódni kezd a homlokom, mialatt feljebb emelem valamivel a fejemet. Fogalmam sincs, miért tűnik ilyen idegesnek most, hogy bevált a terve, ráadásul inkább hálásnak kéne lennie, amiért megerőltettem magam az embernek tettetés kedvéért, még ha az egész rendkívül zavaros is volt – kezdve a fura szlengjével meg az állandóan változó alibikkel, meg sem említve azt a bizonyos gyenge pillanatát, mikor majdnem kihátrált az alkuból. Az ígéret az ígéret, Cara Pierce…
Örültem a találkozásnak – biccentek a vadász irányába udvariasan, mialatt elhaladok mellette, bár ettől nem is állhatna messzebb az igazság: épp annyira hiányzott az estémből az idegen megjelenése, mint a nőtől kapott szenteltvizes frissítő a padnál.
Mélyen a gondolataimba süllyedve indulnék el előre, hátha úgy előbb-utóbb világossá válnak az előbb történtek azok a részei, amelyek között egyelőre nem látom az összefüggést… Kezdve a villantással, ami különös magatartásváltozást okozott a vadászban.
Cara Pierce megjegyzése hallatán azonban a magasba szöknek a szemöldökeim.
Miért… – kezdek bele aztán szakítom magam félbe egy sértődött grimasszal, ugyanis már megint elég barátságtalan hangsúllyal címezte nekem a szavait. Egy pillanattal később utána indulok, s amint beérem, fölényes arckifejezéssel fordítom felé a fejem. – Mégis mi okom lenne a közeledbe jönni? Már láttam a kebleidet. – Ha azt hiszi, hogy szívesen töltöm az időmet valakivel, aki köszönés helyett lelocsol az üvegből, hát nagyot téved. Azt hiszem, a szállóige a kifürkészhetetlenséggel kapcsolatban sokkal inkább ráillik a halandók logikájára, mint bármi másra a világon.
reveal your secrets

Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
262
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Nov. 14, 2020 4:23 pm

Let's make a business

A haragomat egyre nehezebben tudtam leplezni, de annak köszönhetően, hogy keblekkel áldott meg a sors és én ezt végül közszemlére is tettem, a vadász ebből semmit nem vett észre. Hihetetlen, hogy a férfiak mennyire egyszerűek. Legalábbis a többség. Még egy ilyen eszement ötlet is beválik, és a cicik láttán egyből elfelejtette, hogy amúgy néhány perccel ezelőtt még le akarta lőni Adexaelt. Kedvem lett volna az arcomat a tenyereimbe temetni és hangosan elmondani egy ’édes jó istenemet’, de végül nem engedtem a kísértésnek. Igyekeztem póker arc körítéssel visszahelyezni az idomaimat a helyére.
– Igen. Megyünk csicsikálni. – adtam nagyon határozottan Adexael tudtára, de ő valószínűleg elveszíthette a fonalat a fondorlatos fedősztorink során, mert komolyan megkérdezte tőlem, hogy mi végül nem szaporodni megyünk-e… Nos, ha pillantással ölni lehetne, a bukott ott helyben szörnyet halt volna, és csakis a mérhetetlen önuralmamnak köszönhető, hogy nem támogattam meg ezt a folyamatot egy jobb egyenessel is vagy egy tökön rúgással. A kezem persze ökölbe szorult és a lábammal is fészkelődni kezdtem, de a vadásznak még ez sem tűnt fel. Kissé rekedt hangon szólt végül hozzánk.
– Jól van, jól van. Menjetek csak. Legyen szép estétek és vigyázzatok a csö…. – na legalább neki volt annyi esze, hogy ne mondja ki, ami a gondolataiban volt, ellentétben Adexaellel… – Szóval legyetek óvatosak. – mihelyst befejezte biccentettem egyet felé, majd hátat fordítottam neki és a bukottnak súgtam oda valamit.
– Csak kövess. Ha már kiértünk a látóteréből mindenki megy a maga dolgára. És eszedbe se jusson a közelembe jönni, amíg nincs nálad az áru. – amint befejeztem el is indultam az ösvényen, hogy minél előbb itt hagyhassuk ezt a helyet. Túl sok izgalom volt nekem ez egy estére, és ha Adexael tovább értetlenkedik vagy megint felhozza a szaporodást, akkor nem is fog véget érni. Hiszen, ha a vadász már nem lesz a képben semmi nem fog visszatartani, hogy tökön rúgjam ezt a bunkó tollast…
reveal your secrets

Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
The Squad
and
Dumah
☩ Reagok :
157
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 08, 2020 7:16 pm

Cara & Adexael
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 319 »
[You must be registered and logged in to see this image.]Amint átsétálok a vadász oldalára, Cara Pierce igencsak bosszús pillantást küld felém. Kérdő tekintettel és egy vállvonás kíséretében rázom meg a fejem, mert az ugyan leesik, hogy nem tetszik neki valami, amit csinálok, fogalmam sincs, pontosan hol vétettem hibát. Ő pedig már csak azért sem hajlandó megmondani… Túl nagy gond azonban nem lehet, mert hamarosan ezután tovább vetkőzik, épp úgy, ahogy az eredeti terveiben szerepelt, mire én és újdonsült ismerősünk szinte egyszerre hajolunk közelebb, s kíváncsian várakozva és javarészt pislogás nélkül meredünk mindketten a nőre.
Végre tényleg megteszi, végre feljebb húzza a pólóját.
Azt hallom, hogy a mellettem álló a korábbinál hangosabban szívja be a levegőt, de jó darabig nem fordulok még az irányába – nem fordulok semerre, mert Cara Pierce előbukkanó mellkasát szemlélem.
Lassan és kimérten jobbra, majd vissza, balra döntöm a fejemet. Az arcom teljes mértékben kifejezéstelen, egyelőre ugyanis fogalmam sincs, mit kéne reagálnom, hiába tanulmányozom végig immár sokadik alkalommal a sötét anyagú fehérnemű mintáját.
Lehetséges, hogy meg kéne rettennem, mint a férfi az én felsőtestem láttán? Akadozva, de lassan az arcomig húzom az egyik kezem, hogy beárnyékoljam vele a szemeimet, itt azonban mégis a látóterembe kerül a vadász, aki most semmi ehhez hasonlót nem csinál. Leengedem tehát a karomat és tovább gondolkozom ezen az érthetetlen helyzeten.
A vadász mintha rontás alatt lenne – fordul meg a gondolataim között, ahogy az arcát szemlélem –, hatalmasra guvadó szemekkel figyel előre és talán még a szája is résnyire nyílt azóta. Nos, ha ez történne velem is minden egyes alkalommal, mikor melleket látok, valószínűleg én sem élnék tovább nyolcvan évnél…
Igen – vágom rá minél gyorsabban, az elmúlt fél perc ugyanis borzasztó hosszúnak és zavarosnak érződött, a halandónak tettetés pedig egyre kevésbé tűnik szórakoztató elfoglaltságnak. – Úgy gondolom, mindenki teljesítette a maga részét – bólogatok meggyőzően, mialatt visszasétálok Cara Pierce oldalára. – Induljunk… ööö… csicsikálni? – ismétlem utána az utolsó szót hunyorogva, mielőtt súgva tenném hozzá az ezutáni kiegészítést: – Várj, nem úgy volt, hogy mi… szaporodni megyünk?
reveal your secrets

Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
262
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Nov. 04, 2020 9:33 pm

Let's make a business

Az örömöm, hogy megmentettem a világot a zseniális ötletemmel gyorsan elillant, hiszen amilyen kézenfekvőnek tűnt a megoldás amikor felajánlottam, annyira zavarba ejtővé vált, amikor a kivitelezésre terelődött a szó. Már pedig a téma nagyon is abba az irányba tartott és nem csak a vadász, de Adexael is erős kampányba kezdett.
– Tényleg? Én az ígéret szóra nem emlékszem… – sziszegtem a fogaim között Adexaelnek. Kezdtem igazán zabos lenni, de el kell ismerni, hogy az egész az én ötletem volt. És ha tényleg ezen múlik, hogy mindannyian békében mehessünk tovább az utunkra, és ne könyveljenek el a vadászok, mint természetfelettit bújtató… Van tehát más választásom? Míg ezen gondolkodtam a vadász egyre közelebb jött, de már nem láttam rajta agressziót… A kurva életbe. Adexael pedig…. Neki egykori angyalként nem az erényeimet kéne védenie? Úgy tűnik nem, mert egy újabb mondattal egyértelművé tette, hogy ez majd megoldja a konfliktust.
– Nem mondod… – a hangomban már nyílt harag érződött, de néhány másodpercnyi magamban zsörtölődés után rá kellett ébredjek, hogy mattot adtam saját magamnak. Tényleg villantanom kell. Kigomboltam a kabátomat, az viszont újabb megállásra késztetett, amikor Adexael a vadász mellé vonult és maga is neki állt nézni a ’műsort’. És még el sem küldhetem az anyjába, mert ugye mi egy pár vagyunk… Sóhajtottam egy nagyot és végül felhúztam a felsőmet, feltárva ezzel a publikumnak a fekete csipkés melltartómat.  Reméltem, hogy ez így elég lesz és nem kell még ennél is tovább mennem.
– Na indulhatunk most már haza csicsikálni? – kérdeztem még midig elég ingerülten, de a pólómat csak akkor engedtem le, amikor befejeztem a mondandóm, tehát jó fél percbe is beletelt a ’bemutató’.  Nagyon reméltem, hogy ennyi elég lesz mindenkinek, de azért kérdő tekintettel néztem a vadászra és Adexaelre.
reveal your secrets

Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
The Squad
and
Dumah
☩ Reagok :
157
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Nov. 04, 2020 8:14 pm

Cara & Adexael
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 300 »
[You must be registered and logged in to see this image.]Amint végzek az összes gombbal, érdeklődve kapkodom a tekintetem Cara Pierce és az előttünk álló vadász között, aztán utóbbi egyszer csak elfordul és még a szemeit is eltakarja. Összehúzott szemöldökkel, értetlenül figyelem őt tovább. Ez azt jelenti, hogy mégsem fogadja el a cserét?
Végig pillantok magamon, hátha észreveszek valami érdekeset, ami megmagyarázza az előbbi reakciót, de nem látok mást odalent, mint a saját felsőtestemet elővillanni az ing takarásából. Cara Pierce ehhez képest még mindig úgy áll egyhelyben, ahogy a vetkőzésem előtt, s nem is igazán tűnik úgy, mintha neki akarna kezdeni a ruhái ledobásának.
Legnagyobb meglepetésemre a vadász mégis elküldene minket, bár nem látszik valami boldognak, elégedettnek pedig még annál is kevésbé… De addig gondolkozom, míg be nem villan a magyarázat, az egyetlen lehetséges mind közül: a férfi megrettent a hasizmaim látványától. Ennek tudatában elégedetten simul ki az arckifejezésem, végtére is logikus a feltételezés; az állatok is hasonlóképpen riogatják egymást a természetben, tőlük pedig nem sokkal különbek az emberi faj képviselői, ha a berögzült ösztönökről van szó.
De akkor miért is van pontosan szüksége most arra, hogy Cara Pierce is felfedje előtte bizonyos testrészeit?
Nos, én is úgy emlékszem, hogy megígérted – billentem oldalra a fejem ismét elég zavartan, hiszen már megint nem értem teljesen a helyzetet. Talán a két látvány ellensúlyozni hivatott egymást, vagy… Vagy Cara Pierce is izmos lenne?
Amíg ezen vitatkoznak, visszaöltözöm, s csak azután pillantok fel újra, hogy az utolsó gombot is a helyére tettem a kabátomon.
Gyerünk, Cara Pierce – biztatom a nőt egy türelmetlen sóhaj kíséretében. – Essünk túl rajta. Te mondtad, hogy így elsimíthatjuk a konfliktust, és amint láthattad, nem olyan nagy dolog. – Az ő ötlete volt és mégsem képes végrehajtani ezt a rendkívül egyszerű feladatot…
A vadász oldalára sétálok, így már ketten állunk vele szemben és nézzük kíváncsian várakozva, felfedi-e végre előttünk az ígért területet.
reveal your secrets

Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
262
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 01, 2020 8:54 pm

Let's make a business

Bölcsességek Cara Pierctől: fegyveres konfliktus megelőzésére dobj be egy cici villantást. Hát milyen zseniális vagyok már… Egyébként fogalmam sem volt, hogy ennek az őrült tervnek végül sikere lesz, abszolút végső elkeseredésemben dobtam be. Ennek ellenére már a gondolattal is sikeresen kizökkentettem a vadász, akinek agresszió helyett immár vadon cikázott a tekintete köztem és Adexael között. Mi tagadás, arra számítottam, hogy a bukott egyből tiltakozni fog, és inkább kést ránt, de ehelyett kissé bizonytalanul ugyan, de nekiállt kigombolni a kabátját, majd tőlem kérdezte, hogy levétel után mi a teendő. Hát, ha már így alalakult én ugyan nem fogom letörni a lelkesedését, és amúgy is tökéletes magabiztosságot kell sugározzak, hogy ez az egész működjön.
– Csak villantasz és minden gondunk megoldódik. – suttogtam neki diszkréten, hogy a vadász ne hallhassa a diskurzusunkat. Mondjuk még mindig annyira összevolt zavarodva, hogy az sem tűnt volna fel neki, ha mindketten csábos táncot kezdünk lejteni. Adexael végül tovább folytatta a vetkőzést, és amint a bőre is kivillant a vadász végül kapcsolt, és szemét eltakarva gyorsan elfordult.
– Jól van, jól van elég lesz. Csak menjetek innen a francba már. – nos ez alapján kijelenthetjük, hogy nem a férfiakra bukik, mert bizony Adexael kabátja alatt nem lapult sörpocak, így rajongás esetén nem lett volna indokolt ez a zavar. Már éreztem a győzelem ízét, és egy fojtogató nevetést, hogy ez az őrültség bejött, amikor Adexael tovább folytatta és engem is bíztatott, hogy villantsak valamit. A vadásznak több sem kellett egyből visszafordult, és érdeklődő tekintettel nézett rám.
– Oh, hát a kedves úr már közölte velünk, hogy menjünk innen, nem szükséges már, hogy én is beszálljak a buliba. – amint kimondtam a vadász jelentőség teljesen köhintett egyet, és újból megszólalt.
– Azért, ha már így összegyűltünk, illene tartani az ígéretedet. Még tényleg nem láttam apáca ciciket. – széles mosolyra húzódott az arca. Oh, bassza meg. Most komolyan? Hogy is volt Adexael késes ötlete egyébként? Azt hiszem még sem vagyok zseniális, inkább a balfasz jelzőt kell ismét magamra vennem…
reveal your secrets

Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
The Squad
and
Dumah
☩ Reagok :
157
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 30, 2020 1:36 pm

Cara & Adexael
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 305 »
[You must be registered and logged in to see this image.]Már készen állok rá, hogy gyorsan és problémamentesen leszámolhassak az egyre idegesebbnek látszó vadásszal, de Cara Pierce rögtön tiltakozásba kezd és mindent megtesz azért, hogy letörje a lelkesedésemet. Kelletlenül pillantok hátra ismét.
Tökéletes alkalom lenne ez a gyakorlásra, a nő végre elsajátíthatná a késforgatás alapjait, de ahelyett, hogy élne a lehetőséggel, békítő szándékkal áll be kettőnk közé. Tudhatná, hogy ha nem cselekszünk, egészen hajnalig itt fogunk állni – a vadász legalábbis nem tűnik annak a típusnak, aki elfogadja a vereséget vagy a minden fél számára előnyösnek bizonyuló alkut.
És valóban igazam van, hiszen a férfi még a korábbinál is dühösebbnek lászik; ökölbe szorított kézzel indul meg felénk. Ebből biztosan küzdelem lesz, még ha csak néhány is, így hozzá hasonlóan én is megteszem az első lépést… Aztán Cara Pierce újra megszólal.
Közvetlenül mellette megállok és zavart arckifejezéssel próbálom felfogni legújabb ötletét. Apáca keblek. Jól értem, hogy bizonyos testrészek felfedése érvényes cserének számít a halandók között? Összeráncolt homlokkal pislogok magam elé, hátha úgy hamarabb világos lesz, milyen logika alapján döntött a nő ezen haditerv mellett… Talán úgy vannak vele, mint a festményeikkel és szobraikkal, amelyeken meztelenül ábrázolják egymást: azokat sosem szaporodási vágytól túlfűtve vizsgálják, hanem inkább részletesen tanulmányozva és csodálattal a szemeikben.
Különös, nagyon különös ötlet, de sohasem gondoltam még hasonlóra és egyre inkább hajt a kíváncsiság. Ha nem válik be, még mindig elvághatjuk a nyakát.
Kigombolom tehát a kabátomat és a mellettem állóra siklik a tekintetem.
Csak leveszem és…? – kérdezem suttogva. Ennyi lenne? Hihetetlen, hogy számomra is léteznek még ismeretlen harci technikák.
Ugyanígy végigmegyek az alatta rejlő ingen is, s amint az kétoldalra nyílik, halvány libabőr borít be egy pillanatra a hűvös szellőtől.
Gyerünk, most te jössz – sürgetem Cara Pierce-et – Mutasd a… a tudod, midet! – nézek egyikről a másikra. Fogalmam sincs, miért nem kapta már le magáról a ruhákat, ha mindössze ennyiben rejlik a békés távozásunk kulcsa.
reveal your secrets

Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
262
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 26, 2020 8:09 pm

Let's make a business

A kéretlen vendégünknek igen lassan jár az esze, de végül mégis csak eljutott a konklúzióig, ami cseppet sem előnyös rám nézve. Mondjuk azért nem fogadnék így sem nagy téttel az intelligenciájára, mert éppen a múltam egy teljesen érdektelen részletén akadt fent ahelyett, hogy azt a teljesen egyértelmű tényt venné észre, hogy Adexael szaporodásnak hívja a szexet… Számomra már ennyiből is egyértelmű, hogy a férfi bizony még nem élvezte sosem nő társaságát, és elnézve a fizikumát, ez erősen arra utal, hogy nem egy szimpla emberrel van dolgunk. Jó tudom, én már ismerem a titkát, így könnyen beszélek, de tényleg annyira nyilvánvaló. Tulajdonképpen a homlokára van írva, hogy természetfeletti… A vadásznak persze ez nem esik le. Mondjuk Adexael sem sokkal jobb, ha a fogaskerekek pörgetéséről van szó. Én éppen próbálom itt megteremteni a békét és a harmóniát, ez meg neki áll kakaskodni, és benyögi, hogy jah… egyébként van nála egy kés is…
– Johnny, egyikőnknek sem kell megmutatnia semmit. Illetve… – hirtelen beugrott egy ötlet, ami pont eléggé abszurd és vad volt ahhoz, hogy akár működhessen is. De nem is tudom. Ez azért elég durva. Előbb, mivel a két férfi már vészesen közel volt egymáshoz, egy gyors mozdulattal beálltam Adexael elé, hogy még csak véletlenül se jusson ezeknek eszükbe egymásnak ugrani.
– Ti aljas szemetek... - a vadász szemei szikrákat szórtak. Már a keze is ökölbe szorult, és egy újabb lépést tett felénk. Na jó, tehát kénytelen leszek akkor mégis bevetni a ’zseniális’ ötletem. Sóhajtottam egy nagyot, majd belekezdtem.
– Figyelj csak papuskám. Mit szólnál, ha megmutatnám a cicimet, és cserébe te elhúznál? Fogadjunk, hogy még sohasem láttál apáca kebleket. – megpróbáltam tökéletesen semleges arccal beszélni, de igazából fojtogatott a nevetés, annyira nagy marhaságot dobtam be. Természetesen eszemben sem volt valóban villantani, de a célt végül elértem, mert a vadász teljesen kizökkent, és a feszült testtartása is enyhült. Mondjuk, ha rákényszerülök…
– Várj… Mi van? – a fazon teljesen megzavarodott, és úgy nézett ki, hogy egyelőre lemondott a bosszú tervéről. Mondjuk ez még csak fél siker, mert még mindig nem fogta távozóra. Szóval tovább kell haladni ezen a vonalon.
– Vagy ha jobban érdekelnek a férfi felsőtestek, Johnny is lekaphatja a ruháját. Ki van gyúrva. Ahogy neked jobb.   – vállat vontam, mintha tényleg érdektelen lenne számomra ez a téma, de titkon reménykedtem benne, hogy inkább a másik táborra kíváncsi. Illetve, hogy Adexael tényleg ki van pattintva, ha már harcosnak mondja magát, és nem lapul egy sörpocak a kabátja alatt. De legfőképp az a lényeg, hogy elkerüljük a harcot. Úgy néz ki mindenemet hajlandó vagyok ezért bevetni…
reveal your secrets

Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
The Squad
and
Dumah
☩ Reagok :
157
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 18, 2020 8:05 pm

Cara & Adexael
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 348 »
[You must be registered and logged in to see this image.]A vadász szavai hallatán felszusszanok, s még a fejemet is lehajtom egy pillanatra, nehogy meglássa, hogy halvány mosolyra rándult a szám sarka. Olyan könnyű lenne a hagyományos módon intézni a problémát, a hagyományos mód azonban nem túlságosan emberbarát és azt hiszem, jelen pillanatban nem éri meg kockára tennem az álcámat és a kialkudott üzletet. Utóbbit borasztóan nehéz volt leegyeztetni és a legkevésbé sincs kedvem újrakezdeni ugyanezt egy másik halandóval, nem azok után, amin keresztül mentem érte Cara Piercenek köszönhetően.
A nő mindent belead és már a szerelemnél tart, az idegenre azonban még ez sem hat eléggé ahhoz, hogy magunkra hagyjon minket, így cserét ajánlok – visszakaphatja még a pisztolyát, ha hajlandó érte minél messzebbre távozni. Talán így vége lesz ennek az egyre kellemetlenebbé váló beszélgetésnek, még ha nem is értem teljesen, hol rontottuk el a kitalált történetet; valószínűleg részletesebben kellett volna taglalnom a kettőnk szaporodásának elképzelhetetlen folyamatát.
Elismerően biccentek, amint nekiáll darabjaira szedni a fegyvert: kiszedi a tárat és van olyan elővigyázatos, hogy a csőben sem hagyja benne azt az utolsó töltényt. A markomba szórja őket, és az immár teljesen üres pisztollyal a kezében indul meg a vadász irányába, hogy lezárhassuk végre ezt az egészet.
A csere megtörténik, Cara Pierce pedig visszaáll mellém.
Nagyszerű. Gyere… – fordulnék már félig oldalra, de a mozdulat közepén megakadok és a mondatot sem tudom befejezni, mert a vadász közbevág, amint elér hozzá a felismerés. A fenébe ezekkel a lassú gondolkodású halandókkal… Ha már az elején beazonosítja Cara Piercet, hosszú perceket spóroltunk volna mindannyian.
Jól mondod, miattam dobta Steve-et – sóhajtok lemondóan, és bár fogalmam sincs, ki lehet Steve, a legkevésbé sem érdekel. Az arcuk és a nevük más, de legbelül mind ugyanolyanok; halandók és gyengék.
Széttárom a karjaimat és én is lépek egyet felé.
Gyerünk, mutasd meg, mit tudsz. – Majd óvatosan töröm el a nyakát. Azért hátrapillantok a nőre, hátha ellenvetése támadt legújabb ötletem hallatán. – Vagy te szeretnéd a megtiszteltetést? Odaadom a kést, ha emlékszel még arra, amit az előbb mutattam – teszem hozzá érdeklődő tekintettel, mintha a férfi nem lenne jócskán hallótávolságon belül, eközben pedig természetes, hogy a legapróbb mozdulatára is figyelek a szemem sarkából.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next