Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• The Sunset Park adventures •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Cara Pierce

The Sunset Park adventures Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 8:09 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Let's make a business
To [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

A kéretlen vendégünknek igen lassan jár az esze, de végül mégis csak eljutott a konklúzióig, ami cseppet sem előnyös rám nézve. Mondjuk azért nem fogadnék így sem nagy téttel az intelligenciájára, mert éppen a múltam egy teljesen érdektelen részletén akadt fent ahelyett, hogy azt a teljesen egyértelmű tényt venné észre, hogy Adexael szaporodásnak hívja a szexet… Számomra már ennyiből is egyértelmű, hogy a férfi bizony még nem élvezte sosem nő társaságát, és elnézve a fizikumát, ez erősen arra utal, hogy nem egy szimpla emberrel van dolgunk. Jó tudom, én már ismerem a titkát, így könnyen beszélek, de tényleg annyira nyilvánvaló. Tulajdonképpen a homlokára van írva, hogy természetfeletti… A vadásznak persze ez nem esik le. Mondjuk Adexael sem sokkal jobb, ha a fogaskerekek pörgetéséről van szó. Én éppen próbálom itt megteremteni a békét és a harmóniát, ez meg neki áll kakaskodni, és benyögi, hogy jah… egyébként van nála egy kés is…
– Johnny, egyikőnknek sem kell megmutatnia semmit. Illetve… – hirtelen beugrott egy ötlet, ami pont eléggé abszurd és vad volt ahhoz, hogy akár működhessen is. De nem is tudom. Ez azért elég durva. Előbb, mivel a két férfi már vészesen közel volt egymáshoz, egy gyors mozdulattal beálltam Adexael elé, hogy még csak véletlenül se jusson ezeknek eszükbe egymásnak ugrani.
– Ti aljas szemetek... - a vadász szemei szikrákat szórtak. Már a keze is ökölbe szorult, és egy újabb lépést tett felénk. Na jó, tehát kénytelen leszek akkor mégis bevetni a ’zseniális’ ötletem. Sóhajtottam egy nagyot, majd belekezdtem.
– Figyelj csak papuskám. Mit szólnál, ha megmutatnám a cicimet, és cserébe te elhúznál? Fogadjunk, hogy még sohasem láttál apáca kebleket. – megpróbáltam tökéletesen semleges arccal beszélni, de igazából fojtogatott a nevetés, annyira nagy marhaságot dobtam be. Természetesen eszemben sem volt valóban villantani, de a célt végül elértem, mert a vadász teljesen kizökkent, és a feszült testtartása is enyhült. Mondjuk, ha rákényszerülök…
– Várj… Mi van? – a fazon teljesen megzavarodott, és úgy nézett ki, hogy egyelőre lemondott a bosszú tervéről. Mondjuk ez még csak fél siker, mert még mindig nem fogta távozóra. Szóval tovább kell haladni ezen a vonalon.
– Vagy ha jobban érdekelnek a férfi felsőtestek, Johnny is lekaphatja a ruháját. Ki van gyúrva. Ahogy neked jobb.   – vállat vontam, mintha tényleg érdektelen lenne számomra ez a téma, de titkon reménykedtem benne, hogy inkább a másik táborra kíváncsi. Illetve, hogy Adexael tényleg ki van pattintva, ha már harcosnak mondja magát, és nem lapul egy sörpocak a kabátja alatt. De legfőképp az a lényeg, hogy elkerüljük a harcot. Úgy néz ki mindenemet hajlandó vagyok ezért bevetni…
[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adexael

The Sunset Park adventures GilFB0gThe Sunset Park adventures 8568cxi
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
The Sunset Park adventures RZLfUS2
My Team
☩ Reagok :
92
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 18, 2020 8:05 pm

Let's get down to business
Cara & Adexael
──────────── [You must be registered and logged in to see this link.] ────────────
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 348 »
[You must be registered and logged in to see this image.]A vadász szavai hallatán felszusszanok, s még a fejemet is lehajtom egy pillanatra, nehogy meglássa, hogy halvány mosolyra rándult a szám sarka. Olyan könnyű lenne a hagyományos módon intézni a problémát, a hagyományos mód azonban nem túlságosan emberbarát és azt hiszem, jelen pillanatban nem éri meg kockára tennem az álcámat és a kialkudott üzletet. Utóbbit borasztóan nehéz volt leegyeztetni és a legkevésbé sincs kedvem újrakezdeni ugyanezt egy másik halandóval, nem azok után, amin keresztül mentem érte Cara Piercenek köszönhetően.
A nő mindent belead és már a szerelemnél tart, az idegenre azonban még ez sem hat eléggé ahhoz, hogy magunkra hagyjon minket, így cserét ajánlok – visszakaphatja még a pisztolyát, ha hajlandó érte minél messzebbre távozni. Talán így vége lesz ennek az egyre kellemetlenebbé váló beszélgetésnek, még ha nem is értem teljesen, hol rontottuk el a kitalált történetet; valószínűleg részletesebben kellett volna taglalnom a kettőnk szaporodásának elképzelhetetlen folyamatát.
Elismerően biccentek, amint nekiáll darabjaira szedni a fegyvert: kiszedi a tárat és van olyan elővigyázatos, hogy a csőben sem hagyja benne azt az utolsó töltényt. A markomba szórja őket, és az immár teljesen üres pisztollyal a kezében indul meg a vadász irányába, hogy lezárhassuk végre ezt az egészet.
A csere megtörténik, Cara Pierce pedig visszaáll mellém.
Nagyszerű. Gyere… – fordulnék már félig oldalra, de a mozdulat közepén megakadok és a mondatot sem tudom befejezni, mert a vadász közbevág, amint elér hozzá a felismerés. A fenébe ezekkel a lassú gondolkodású halandókkal… Ha már az elején beazonosítja Cara Piercet, hosszú perceket spóroltunk volna mindannyian.
Jól mondod, miattam dobta Steve-et – sóhajtok lemondóan, és bár fogalmam sincs, ki lehet Steve, a legkevésbé sem érdekel. Az arcuk és a nevük más, de legbelül mind ugyanolyanok; halandók és gyengék.
Széttárom a karjaimat és én is lépek egyet felé.
Gyerünk, mutasd meg, mit tudsz. – Majd óvatosan töröm el a nyakát. Azért hátrapillantok a nőre, hátha ellenvetése támadt legújabb ötletem hallatán. – Vagy te szeretnéd a megtiszteltetést? Odaadom a kést, ha emlékszel még arra, amit az előbb mutattam – teszem hozzá érdeklődő tekintettel, mintha a férfi nem lenne jócskán hallótávolságon belül, eközben pedig természetes, hogy a legapróbb mozdulatára is figyelek a szemem sarkából.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 13, 2020 8:13 pm

Let's make a business

Hogy a szavaim tették meg a hatásukat, vagy Adexael rájött, hogy ebben a városban nem tanácsos rosszban lenni a vadászokkal azt nem tudtam pontosan meghatározni, de végül a bukott elengedte a vadászt, odajött hozzám, és átnyújtotta a fegyvert. Nem éppen erre gondoltam, de végül is még ez is jobb, mintha ész nélkül elkezdnénk lövöldözni. Óvatosan fogtam rá a fegyver markolatára és egy lépést el is távolodtam Adexaeltől, hogy még csak véletlenül se jusson eszébe ismét utána kapni.
– Hát persze Johnny. Majd én elrendezem ezt a dolgot. – leengedtem a fegyvert és szigorúan a föld felé tartottam. Annyira értek hozzá, hogy ne süljön el véletlenül a kezemben, de jobb az óvatosság. Közben elkezdtem azon gondolkodni, hogy mit mondhatnék még a vadásznak, amivel meggyőzhetnénk, hogy a szándékaink teljesen békések. Ugyanis még mindig makacskodott annak ellenére, hogy most már szabadon volt a nyaka.
– Ezt nem fogjátok megúszni. – sziszegte a fogai közül, és az indulatai a testén is meglátszódtak, mikor ökölbe szorult a keze. Legalább viszont nem mozdult, így egyelőre nem volt szükség rá, hogy a saját fegyverével térítsem a józanság útjára. Maradtak tehát a szavaim.
– Hát még mindig nem érted? Mi csak együtt akarunk lenni. Háborítatlanul. Te még sosem voltál szerelmes? – próbáltam kérlelő tekintettel nézni a vadászra, elrejtve azt, hogy mekkora blöff is van kibontakozóban. Hiszen jó magam még sosem léptem az érzelmek ezen sötét útjára, így elég nehezemre esett szerelmes megnyilvánulásokat produkálnom. Mégis, azt éreztem helyesnek, ha a szívére próbálunk hatni ennek az embernek. Adexael viszont egy sokkal logikusabb megközelítést javasolt, és a fegyver vissza szolgáltatásával akarta elnyerni a bizalmát az emberünknek. Na végre egy jó ötlet. Bár némi kiegészítésre szorul.
– Ez remekül hangzik. Legyen akkor így. – két kezembe fogtam a fegyvert és kivettem a tárat. A csőben lévő golyótól is megszabadultam. A töltényeket oda adtam Adexaelnek, az immáron üres fegyverrel pedig elindultam a vadász felé. Néhány lépés után át is nyújtottam a fegyvert, és ő mohón kapott utána.
– Akkor rendben vagyunk? – kérdeztem, miután hátráltam pár lépést és visszaálltam Adexael mellé. A vadász láthatóan nagyon törte a fejét, hogy mi legyen a következő lépés. Aztán hirtelen megváltozott az arca, mintha zseniális ötlete támadt volna.
– Te Cara Pierce vagy. Most már emlékszem. Biztos, hogy te dobtad Steve-et. Ezért a pöcsfejért tetted ezt vele? – haragját szinte már tapintani lehetett a levegőben, és egy óvatos lépést is tett felénk. Hát ebből így tényleg nem lesz szaporodás…
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
My Team
☩ Reagok :
92
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 09, 2020 7:07 pm

Cara & Adexael
──────────── [You must be registered and logged in to see this link.] ────────────
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 404 »
[You must be registered and logged in to see this image.]Ugyan nem múlik sokon, de én kerülök ki győztesként kettőnk közül és ez elég is ahhoz, hogy hatalmas fokú elégedettség árasszon el odabentről. Ha a kommunikáció közben adódnak is nehézségeim, harcolni még képes vagyok, még ha nem is számít túlzottan komoly teljesítménynek lefegyverezni egy halandót.
Hátulról nyomom a pisztoly csövét a fejéhez, hiszen akad még egy szabad kezem, a vadásznak pedig ettől azonnal elmegy a ficánkolásra érzett kedve. A helyében én sem mozdulnék.
Én nem vagyok olyan biztos benne, hogy tényleg megértette – fűzöm hozzá, s egyelőre én sem teszek hirtelen mozdulatot. Honnan tudhatnám, hogy nem fog-e valami mással próbálkozni abban a szentséges pillanatban, hogy elengedem? Úgy tűnik, Cara Pierce rendkívüli módon bízik a saját fajtája nem túl furfangosnak látszó egyedeiben, de legalábbis a hármunk szituációja egyre inkább hasonlít a korábbihoz, mikor Pete barátjával ismerkedtem össze.
Egyetlen óra alatt három emberre rántottam fegyvert – áll össze a kép lassan, de biztosan a fejemben. A miértjére annál nehezebb rájönnöm, minél tovább gondolkozom rajta: igazából egyikük sem jelentett túlzott mértékű fenyegetést, kihívást pedig még annál is kevésbé, és én mégsem voltam képes ellentmondani azoknak az ösztönöknek, amelyek támadásra késztetnek szimpla védekezés helyett.
Talán a város nyüzsgése teszi ezt velem – talán a halandók tömegei miatti feszültség az, ami napok óta nem hagy nyugodni és ami itt a parkban is cselekvésre késztetett. Lassan és megfontoltan, de leengedem a pisztolyt, s hátrébb lépek egyet a férfitól. Itt az ideje angyalhoz méltóan viselkednem és kizárnom mindent, ami eltéríthet a végső céltól.
Mindent a… szaporodásért – jegyzem meg mellékesen, majd kikerülöm a vadászt és Carához lépek, hogy magammal szembe fordítva neki nyújtsam a fegyvert. Nem bízom benne, de jelenleg saját magamban sem, és az ismeretlen férfiban még annál is kevésbé – ha a bokorba dobom a pisztolyt, egész biztosan ő lesz az első, aki utána ugrik.
Ha lennél olyan kedves, hogy megfogod ezt nekünk, kedves Marie… – fúrom az övébe a tekintetemet menet közben. Megfordulok.
Remélem, hogy találunk valamilyen megoldást erre a problémára, mivel nagyon… nagyon sürgősen folytatni szeretném azt, amit elkezdtünk az imént. – A kabátom ujja alatt egyre inkább viszketni kezd az a karom, amivel az előbb szorongattam a férfi nyakát, így igyekszem észrevétlenül végigdörzsölni rajta a másikkal. Nem segít túl sokat, sőt, látszólag a saját érintésem is épp annyira zavar, mint az ő közelsége az előbb, így esetlenül engedem le magam mellé a kezeimet.
Mi visszaszolgáltatjuk a fegyvert, cserébe az úr magunkra hagy minket. Mind nyerünk valamit – billentem oldalra a fejem az ajánlattétel közepette.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 08, 2020 10:17 pm

Let's make a business

Amint a vadász a fegyveréért nyúlt, felgyorsultak az események. Adexael egyből rávetette magát, és én csak akkor tértem magamhoz a döbbenettől, amikor eldördült a pisztoly. Ösztönösen leguggoltam, és a füleimre tettem a kezemet. Azonban semmi nem történt, azon kívül, hogy mire fel mertem nézni, már Adexael a vadász háta mögül próbálta oxigént kipréselni az emberünk nyakából. Oké, ez még mindig jobb, mintha szimplán lelőtt volna minket, de még nem voltunk kinn a gödörből. A vadászok ugyanis igen összetartóak, és ha csak nem öli meg ezt az embert, akkor híre kel annak, hogy mi történt itt. Már pedig azt nem hagynám, hogy csak így hidegvérrel megöljön egy ártatlant, aki pont az ő fajtájától véd meg minket. Ha meg tenné, holnap az első dolgom lenne őt feladni az biztos. Marad tehát az, hogy megpróbálom menteni, amit még lehet, és visszaterelem a korábbi álcánkhoz valahogy a vadászunk figyelmét.
– Mégis milyen vadász vagy te? Le akarsz durrantani, két turbékoló embert? Ráadásul Johnny katona volt. Esélyed nincs ellene. – intéztem először a vadászhoz a szavaim, majd Adexael felé fordultam.
– Johnny drágám, te pedig engedd el őt, semmi szükség az erőszakra. Most már biztos megértette, hogy mi tényleg csak együtt szeretnénk lenni, és nem sántikálunk semmi rosszban. – Adexael elszántsága elég egyértelmű volt, és tartottam tőle, hogy nem fog engedni a szorításán, de a vadásznak mintha enyhült volna némileg a feszült testtartása. Ez persze nem jelenti rögtön azt, hogy most már beveszi a mesénket, könnyen meglehet, hogy szimplán csak rá ébredt, hogy nem fog Adexael szorításából egy könnyen kiszabadulni. Viszont hol lehet a fegyver? Talán Adexaelnál van? Vagy mikor nem figyeltem eldobták valahol? Mindenesetre, ha a bukott kezében van, akkor muszáj lesz kifejeznünk az együttműködésünket a ’hatósággal’ azáltal, hogy megszabadul tőle.
– A fegyvert dobjátok el mondjuk a bokorba mindenkitől messze, és akkor megtudjuk beszélni ezt a félreértést. – még a két karomat is feltartottam, mintha én lennék a célkeresztben, és megpróbáltam a lehető legártatlanabbnak tűnni. Mondjuk ebben a bandában tényleg én voltam a legveszélytelenebb. A kérdés már csak az, hogy Adexael hajlani fog-e az általam felkínált ’menekülési’ tervre, vagy a saját kezébe veszi az irányítást…
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
My Team
☩ Reagok :
92
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 08, 2020 6:00 pm

Cara & Adexael
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 417 »
[You must be registered and logged in to see this image.]Leseggfejez, a színjátékunk fenntartása érdekében azonban kénytelen vagyok visszafojtani az ábrázatomra kiülni készülő sértettséget. Mintha neki kéne megvédenie engem… Egyetlen vadász áll csak előttünk, egyetlen halandó ember – nem hinném, hogy túlságosan nagy kihívást jelentene leszámolnom a fenyegetéssel. Persze könnyen keresztbe húzhatja a számításaimat, ha megtudja, mi vagyok és megjegyzi magának az arcomat. Ki tudja, meddig kell még a városban tartózkodnom, s nem lenne túl szerencsés, ha heteket kéne ezután bujkálással töltenem. És azt hiszem, ebben az esetben az kettőnk megállapodása sem állna tovább, ami tovább komplikálná a helyzetemet.
Cara Pierce és én hosszan szövögetjük tovább ezt a rendkívül provokatív történetet, de egyre kevésbé látszik úgy, mintha sikerült volna meggyőznünk az előttünk lecövekelt ismeretlent. Őszintén szólva fogalmam sincs, hol rontottuk el, így egyedül arra tudok gondolni, hogy ennek a vadásznak rendkívül jók lehetnek az érzékei – hogyan máshogy lenne képes észrevenni egy ilyen alaposan felépített hazugságot?  Még a nőhöz is közelebb húzódtam, ez pedig olyasmi, amit a legkevésbé sem teszek meg szívesen; én mindent beleadtam a tettetésbe.
Épp abba a… bokorba tartottunk – intek a levelek irányába, amelynek takarásából nemrég Cara Pierce bújt elő Pete barátja társaságában. De még így is kevés.
A vadász az övéhez nyúl. Az én kezem már rég az angyalpenge markolatán pihen, és most elérkezni látszik a pillanat, amire egészen idáig vártam – jó eséllyel támadni fog.
Gyorsan mozdul, de én gyorsabb vagyok. Pisztolyt ránt elő a kabátja takarásából, ekkorra azonban már közvetlenül előtte állok. Nincs sok időm gondolkozni, mielőtt döntést hoznék a pillanat hevében, pedig túlságosan sok forog kockán: ha meglátja a kezemben a pengét, még több gyanakvásra adok neki okot, ha viszont anélkül próbálom meg lefegyverezni, a szerencsére és az emberi tapasztalatlanságra kell bíznom a sorsomat.
Amint meglátom a sötéten csillogó fémet, elkapom a csuklóját, a másik tenyeremmel ugyanekkor a pisztolyt rántom ki a férfi szorításából. De aztán a bőréhez ér az enyém – megremeg a kezem. Ő a másodperc törtrésze alatt húzza meg a ravaszt.
Madarak reppennek fel károgva a közeli fák és bokrok legsűrűbb részeiről; a park felett egyre narancsosabb árnyalatot ölt az égbolt.
Mellélő. Centiken múlik, de a lövedék elszáll mellettem, én pedig könnyűszerrel csavarom ki a kezéből a fegyvert, hogy a karját megragadva azonnal a háta mögé kerülhessek, s ezután egyből satuba fogom a nyakát. Elégedetten nyomom a halántékához a frissen elkobzott fegyver szinte még gőzölgő csövét. Halvány, de annál valódibb mosoly ül ki az arcomra. Egészen jól érzem magam, hála ennek az apró győzelemnek.
Hihetetlen, hogy még itt kint sem tudunk kettesben lenni, Marie – teszem hozzá, miközben a mosolyom vigyorrá szélesedik.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 07, 2020 9:06 pm

Let's make a business

Kedvem lett volna a homlokomra csapni Adexael mondatai hallatán. Azt hiszem most már le sem tagadhatná, hogy semmit nem tud az emberekről. Nem is értem, miért nem vettem észre hamarabb, hogy természetfeletti. Azt hiszem a vagyonom gyarapításának a gondolata elvakított. Ennek köszönhető az is, hogy belementem a játékba, és nem buktattam le őt azonnal. Meg az áldott jó szívem ugye. Csak az a baj, hogy annyira butaságokat mond, hogy ezzel most már saját magamat is gyanúba kevertem. Lévén, hogy bármennyire is szeretem az ellenkezőjét hangoztatni a vadászok nem hülyék., és ez is egyből levágta, hogy valami nem stimmel. Kénytelen voltam hát egy olyan tettet elkövetni, amit még a legvadabb rémálmomban sem szerettem volna, és hitelt adva a szerelmes sztorinknak belecsíptem Adexael fenekébe. Ez a marha persze nem vette a lapot. Mikor a fülembe suttogta a fenyegetését én is közel hajoltam hozzá és csak neki címezve elejtettem egy mondatot.
– Téged próbállak megvédeni te seggfej… – közöltem vele olyan bosszúsan, amennyire suttogva csak lehet. Végül eltolt magától, és belőlem is megkönnyebbült sóhaj szökött ki. Ha nem teszi lehet, hogy még egy tockost is lekeverek neki. Így viszont a sóhajomat is felhasználva tovább fűztem a történetünket.
– Bocsánat, de ha a közelemben van nem bírok magammal. – na most ez tökéletesen igaz volt. Tényleg nagyon szívesen megvertem volna most már ezt a majmot. Különösen, hogy a menyasszonyságomra vonatkozó magyarázatával sem voltam elégedett. Mondjuk ez eggyel kisebb marhaság volt, mint a korábbiak. De túl sokat hibáztunk már, így a vadász nem volt biztos a dolgában. Diszkréten elindult a keze az öve felé, de végül megállt a keze, és csak a saját derekát kezdte simogatni. Basszus, tuti, hogy ott van a fegyvere. Csak ne nyúljon érte, mert akkor nagyon gyorsan el fog pukkanni a ’szerelmi lufink’.
– Csak ugyan? – kérdezte az emberünk egyre nagyobb gyanakvással a tekintetében. Ez így tényleg nem lesz jó…
– Esetleg segíthetünk még valamiben? Ha nem akkor hálás lennék, ha magunkra hagynál minket. Nem tudom, hogy meddig bírom vissza tartani ezt a… csődört. – azt a picsa, de nehéz volt ezt kimondani röhögés nélkül. Egy mosolyt viszont megengedtem magamnak, bíztatva a vadászt, hogy most már tényleg tépjen, mert itt hamarosan események lesznek. Azonban mindez hiába való volt, mert a keze végül becsúszott a kabátja alá, határozottan az öve irányába… A kurva életbe….
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
My Team
☩ Reagok :
92
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 05, 2020 8:56 pm

Cara & Adexael
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 357 »
[You must be registered and logged in to see this image.]Úgy látszik, Cara Pierce-nek is tetszik az általam kitalált történet, mert azonnal tovább is fűzi egy mondattal. Biztosan megköszöni majd, ha a vadász gyanúja szertefoszlik a leleményességemnek hála. Talán mégis értem valamennyire a halandók gondolkodását és a végén kiderül, hogy nem is vagyok olyan komoly lemaradásban.
Igen, vár otthon a… halandó feleségem. Rengeteg utódom is van – bólogatok felhúzott szemöldökkel, véleményem szerint egészen meggyőzően. Igen, megy ez nekem.
De aztán úgy tűnik, mintha mégis elkiabáltam volna a dolgot, mert a semmiből odakerült vadász kételkedni kezd a kettőnk között dúló és teljes egészében tettetett szerelemben. A nőre pillantok, hátha eszébe jut valami, amivel kisegíthet minket, s hála az égnek nem marad csendben túlságosan sokáig. Ismét bólintok néhányat, amint ráerősít a kettőnk szaporodáshoz kapcsolódó tevékenységére.
Pontosan. Mint a nyulak – húzom vicsorszerű és nem túl széles mosolyra a számat, hogy tovább oszlassam a férfi gyanúját, mire Cara Pierce sokkal közelebb mozdul a látóterem sarkában. Erősen reménykedem benne, hogy eszébe sincs a személyes terembe lépni, de nem csak hogy zavaróan közel jön, csinál még valamit, amire hirtelen válik határozottból riadttá az arckifejezésem. A fenekembe csíp.
Hatalmas szemekkel bámulok magam elé, mielőtt bosszús pillantást küldenék az irányába.
Egy pillanattal később félig-meddig átkarolom és a viszolygást legyőzve még közelebb húzom magamhoz – szigorúan ügyelve, hogy a jónéhány réteg ruhával védett területeken kívül semmiképp ne érjek hozzá –, s a legkedvesebb mosolyomat elővéve a fülébe súgok.
Ha még egyszer hozzám mersz érni, levágom a kezeidet – hagyják el a számat a halk szavak, mintha valami sokkal intimebb témát osztanék meg vele éppen. Ezután el is engedem őt, s egy nem túl őszintének hallatszó kuncogást is kierőltetek magamból. Egyre nehezebb ez az emberesdi.
A vadász felismer valakit Cara Pierce-ben, de legalábbis egy Steve nevű illető menyasszonyaként azonosítja be az ettől nyugtalanná váló nőt. Azt hiszem, ismét nekem kéne hozzáadni a kettőnk meséjéhez, most viszont egészen hosszan gondolkozom a fedőtörténetünk kitalálatlan részletein.
Nos hát… ööö… Marie itt mellettem nem lehetett az a menyasszony, mivel… – magyarázom az arcomon véglegesedett fintor-vigyor kíséretében – Mivel Marie apácaként él. Istennek szentelte az életét és nem házasodhat, mindössze a kedvemért tesz kivételt. Időnként szem elől téveszti a fényt. Khhm – köszörülöm meg a torkomat kellemetlenül pislogva.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 02, 2020 9:59 pm

Let's make a business

Rühellem a túl buzgó igazság bajnokokat. Már pedig a váratlan vendégünk nagyon is annak tűnt. Mégis mit válaszolhattam volna a kérdésére? Egy bukottal tervezgetünk egy betörést? Nem éppen a legjobb fedőszöveg. Azonban kellőképpen zaklatott voltam még ahhoz, hogy ne tudjak előrukkolni egy hihető fedősztorival. Pörögtek a fogas kerekek, de egyre inkább azt éreztem, hogy tök fölöslegesen. Adexaelnek viszont nem voltak ilyen gondjai és a másodperc törtrésze alatt előállt egy történettel. Az már más kérdés, hogy annyira váratlanul ért, hogy a szemöldököm minimum a hajvonalamig szaladt, és ha tele lett volna a szám, biztos, hogy kiköpöm azonnal, ami ott van.
– Oh, igen bizony. Titokban kell tartanunk, mert neki felesége van. – bólogattam serényen, bár az arcomon biztos látszódott, hogy most kaptam egy kisebb agyfaszt, mert a férfi nem hagyta annyiban.
– Nem úgy néztek ki, mint egy szerelmespár. – karba fonta maga előtt a karjait, és még mindig minket vizslatott. Mondjuk nem tudom hibáztatni. Nekem is nagyon nehezemre esett elhinni ezt az egészet…
– Pedig dúl a szerelem, azért is jöttünk ilyen kietlen helyre, hogy… – egyszerűen képtelen voltam kimondani ugyanazt a szót, amit Adexael használt, de kénytelen voltam erőt venni magamon, ha már neki pont ezt kellett belöknie. Sóhajtottam egy nagyot, de végül neki veselkedtem. – …szaporodjunk, mint a nyulak. – hogy a mondandónk még hihetőbbnek hasson, odaléptem Adexaelhez mellé, és belecsíptem a hátsójába. Reméltem, hogy nem fog valami váratlant reagálni rá, ha már én képes voltam viszonylagos póker arccal végig hallgatni az ő meséjét. Maradjunk annyiban, hogy mindkettő nagyon abszurd. A férfi már összeszűkült szemmel nézett minket, ezért még mindig nem éreztem azt, hogy túl lennénk a nehezén. Végül felém fordult.
– Olyan ismerős vagy nekem. Nem te voltál Steve menyasszonya, aki dobta őt az esküvő előtt? – a gyomrom bukfencet vetett. Bassza meg ez tényleg egy vadász lesz. Még nagyobb gond, hogy ezek szerint a történet már bőven ki lett színezve. Még hogy én valaki menyasszonya. Ösztönösen ökölbe szorult a kezem.
– Johnny drágám elmagyaráznád neki a helyzetet? Az úr láthatóan összekever valakivel. – mormoltam a fogaim között. Inkább átadtam a labdát Adexaelnek, mert olyan ideges lettem, hogy képtelen lettem volna tartani magamat. Ha egyszer még találkozom Stevevel, biztos, hogy megölöm. Még hogy menyasszony…
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
My Team
☩ Reagok :
92
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 02, 2020 9:28 pm

Cara & Adexael
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 296 »
[You must be registered and logged in to see this image.]Fogalmam sincs, hogyan jutottunk el idáig a történtek után, de most úgy tűnik, sikerült megállapodnunk valamiben. Megkönnyebbülök, hiszen ez azt jelenti, nem volt teljesen felesleges felfednem a kilétemet a nő előtt, még ha a találkozó rá is világított egy újfajta gyengeségemre: nem ártana gyakorolnom a halandókkal való kommunikációt, s legközelebb számolnom a sértődékenységükkel.
Azt hiszem, hogy kezet akar fogni, mikor felém emeli a tenyerét, de aztán meggondolja magát és elég hamar visszaengedi ahhoz, hogy ne kelljen nekiállnom tiltakozni. Halk sóhaj csúszik ki a számon.
Örültem, Cara Pierce – biccentek vissza udvariasan, mielőtt felállnék a padról, ahol egészen eddig üldögéltem. A zsebembe csúsztatom a kezeimet és arrafelé teszem meg az első néhány lépést, amerről nem is olyan rég a tárgyalás helyszínére érkeztem, ebből a magasságból azonban már kiszúrom a felénk tartó idegent. Megtorpanok.
A férfi végigmér minket, én pedig őt figyelem legalább akkora részletességgel és szinte harcra készen – a lakott területeken kívül sosem jelent jót összetalálkozni egy ismeretlennel. A ruházata nem csavargót sejtet, a mozgása pedig túlságosan céltudatos, s nem telik sok időbe, hogy megakadjon a tekintetem az övéhez szíjazott fegyveren. Vadásznak kell lennie.
Összeszűkülnek a szemeim.
Szép estét – köszönök illendően, mivel rajtam állapodott meg legelőször a pillantása, és azonnal hozzá is fűzöm az első logikusnak – de inkább emberiesnek – hangzó magyarázatot, ami eszembe jut – Nos, mi ööö… Viszonyt folytatunk – bólintok határozottan, majd hátra pillantva a nőre megköszörülöm a torkomat.
Teljes mozdulatlansággal figyelem a vadásznak látszó alakot, az ujjaim azonban már régen összezáródtak az angyalpenge markolata körül. Ha okot ad rá, a másodperc törtrésze alatt előrántom a kabát takarásából.
Azért jöttünk fel a dombtetőre, hogy szaporodjunk – fűzöm hozzá pislogás nélkül. Ez jó lesz. Hihető, ha két halandóról van szó. Elégedett vagyok az általam kitalált történettel, de továbbra sem lankad a figyelmem; elég egy rossz mozdulata ahhoz, hogy támadásba lendüljek.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 28, 2020 11:28 pm

Let's make a business

Most már egészen biztos, hogy Adexaelnek kés fétise van. Nincs rá más magyarázat. Olyan átéléssel próbáltam átadni nekem a késforgatás művészetét, mint ahogy a férfiak szokták a huncutkodással eltöltött éjszaka gyönyöreit mesélni a haverjaiknak. Legalábbis az egyik emberem egyszer hasonló átéléssel mesélt a barátnőjével töltött estéről. Mondanom sem kell, hogy akkor sem tettek túl boldoggá az elhangzottak. Így most is a szemöldököm egyre magasabbra szökött, miközben a szavait hallgattam, és a végére egy kicsit még a szájamat is eltátottam. Azonban eszembe sem volt félbe szakítanom őt. Amíg nem rajtam akar gyakorlati bemutatót tartani, addig engem nem zavar, hogy ki mire, vagy kire bukik. Én is hasonló örömöt érzek, ha üzletről beszélek, szóval tényleg nincs jogom ítélkezni.
– Öhm, rendben ezt észben tartom.   – megpróbáltam felidézni az elhangzottakat, mert igazából tényleg hasznosnak tűnt, de valamiért csak az egyensúly, meg az anatómia szavak ragadtak meg. Sajnos túlságosan leragadtam a ’mi az isten folyik itt’-nél így nem sikerült mindent elraktározni. De sebaj, mert az üzletre végül rábólintott, és nekem ennél többre nincs is szükségem tőle.
– Csodálatos. Én itt leszek.   – már emeltem magam elé a kezem, hogy egy kézfogással szentesíthessük az üzletet, de gyorsan észbe kaptam, és inkább vissza engedtem a karomat magam mellé. Oh, nem tévesztesz meg Adexael a ’most kedves vagyok’ trükkel. Még mindig rohadt veszélyes vagy. Végül egy határozott biccentéssel hoztam a tudomására, hogy részemről mára befejeztük. Már éppen elakartam fordulni, hogy utamra induljak, de közeledő léptek zaja ütötte meg a fülemet. Határozott léptekkel közelített felénk egy férfi, és mikor egész közel ért a kettősünkhöz, meg is szólított minket.
– Nocsak, nocsak. Mit keresnek egy ilyen elhagyatott helyen?   – fordult először Adexael, majd felém. Pofátlanul végig mért minket, majd végül Adexaelen állapodott meg a pillantása. Basszus, csak ne egy őrjáraton lévő vadász legyen…
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
My Team
☩ Reagok :
92
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 28, 2020 7:49 pm

Cara & Adexael
« taggeld; [You must be registered and logged in to see this link.] • Szószám; 338 »
[You must be registered and logged in to see this image.]Válaszát hallva hangos szusszanás szökik ki a számon egy visszafojtott, halovány mosoly kíséretében.
Ez lenne a művelet lényege, igen – biccentek egyetértésképp, bár legszívesebben azonnal kiegészíteném ezt az állítást; nem egy harcost képeztem ki odafenti karrierem során. Talán az egyszerű halandót tényleg nem érdeklik a részletek, ők csak szurkálnak és a szerencsére bízzák, melyikük kerül ki győztesként egy kétszemélyes összecsapás során.
Persze van egy pár dolog, amit érdemes észben tartanod, ha érdemlegesen szeretnél szúróeszközt használni… – jegyzem meg azért mégis, mert már megint nosztalgikus hangulatba kerülök a lassan narancsossá változó naplementétől a város felett. – Nagyon sok múlik a tökéletes fegyveren. Ha nem illik a kezedbe, nem leszel képes rendesen tartani… ha túl nehéz, sosem lesz elég biztos a szorításod a markolaton. – Előveszem a zsebemben lapuló angyalpengét, hogy demonstrációként tarthassam magam elé. Nem olyan, mint a sajátom – a sajátom, amit egykor elvettek tőlem –, de egyelőre megteszi. – Látod? Elsősorban tapasztalatra van szükséged, de a második legfontosabb mindig az egyensúly. Az egyensúly és a jó fogás.
A tenyerembe simuló fegyver épp olyan könnyedséggel billeg a kinyújtott ujjaimon, mint mikor köré fontam őket.
Ha harcolsz, az egész testeddel harcolsz, nem csak ezzel az egy kezeddel – folytatom tovább, mintha Cara Pierce csak az előadásért ücsörögne itt mellettem. Pörgetek egyet a késen, így most már fordítva áll a markomban – lefelé mutat a hegye. Erősebb szúrás kevesebb távolságért cserébe. – Tudnod kell, mely szögekből érdemes támadni és melyek azok, amelyekből csak védekezni vagy képes… És azt hiszem, hogy abszolút nem árt az anatómiai tudá-… – akadok meg hirtelen, mert attól tartok, sokkal inkább a saját magam szórakoztatására magyarázok, minthogy bármi haszna legyen a szavaimnak.
Megköszörülöm a torkom és elrakom a pengét.
Nos, a lényeg, hogy léteznek… különböző technikák – zárom rövidre zavartan, mielőtt visszatérnénk az üzletre.
Hetvenkét óra elég lesz a megfigyelésre és a teljesítésre, ő pedig belekezd a szervezésbe, ha egyszer nálam van az alku tárgya.
Korrekt ajánlat – bólintok beleegyezésképp. – Három nap múlva ugyanitt foglak várni a bizonyítékkal – pillantok rá oldalról óvatosan. Legalábbis erősen bízom benne, hogy jók az esélyeim nem üres kézzel és mindenek felett élve megjelenni.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next