Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Poydras Street •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Poydras Street VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1070
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 30, 2020 8:00 pm
Következő oldal

Szabad a játéktér
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 23, 2020 1:53 pm
Következő oldal

To: Athan

Lassan, remegve, néha fájdalmakkal teli mozdulatokkal haladok az utcán. Fáj minden porcikám hála annak, hogy Iraf megint átvette az irányítást. De cserébe kaptam tőle egy labdát, amivel most játszani fogok. ÉS nem mellesleg csöndben is van, ami nekem dupla öröm, mert napok óta be nem állt a szája és játszotta a vészjósló madarat. Az vigasztal, hogy pár óra legfeljebb holnapra már elmúlik a fájdalom és könnyebben tudok majd mozogni.
Szapora és mély lélegzetekkel állok meg. Ennyi távot tudtam megtenni. Pihennem kell. Lassan és fájdalmas arccal ülök le. Te jó ég lassan lélegezni is fáj, ha így haladok.
Előveszem labdámat és gurítgatni kezdem. Jobbra-bal, kicsit előre, kicsit hátra. Nem gondolkodom csak elnézem ahogy a színes labda gurul a betonon és elkápráztat a szín kavalkáddal. Sajnos későn veszem észre, hogy kiszökik kezeim alól és elvándorol...egyenesen egy férfihoz. Ahogy a gumi gömb finoman neki ütközik az idegen lábának megfagy bennem minden csepp vérem. Most dühös rám? Meg fog ölni? Mit csináljak? Meg se tudok mozdulni!
Remegve és elsápadva meredek az idegenre, kinek kezében egy könyv van. "Mi történt, hogy így fosol?" Hangzik el a kérdés a fejemben. Nos éppen labdáztam, mikor véletlenül elszökött a labda és ahhoz a férfihoz ment. "Had találjam ki...nem tudsz megmozdulni se." Ezt...jól látod. "Hm...Jó hír, vagy rossz hír?" Mi? " Melyiket mondjam a jó hírt, vagy a rosszat?" Mi a jó hír? "Nos a legjobb esetben csak visszaadja a labdát és elmegy." Mi a rossz? "Hogy az egyik sikátorban megerőszakol és felkoncol" Pesszimista vagy. "Te meg túl naiv." Nem hinném, hogy erre készülne. "Te tudod, de én szóltam, naivocska." Naivan szebb az élet. "Persze, persze."

From: Aaron
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Athan

Poydras Street Jack's_Eyes_1301
☩ Történetem :
☩ Reagok :
291
☩ Rang :
☠ "vadászpalánta"
☩ Play by :
Alexander Calvert
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 02, 2020 9:59 pm
Következő oldal

A csend zajai

@Aaron Maxwell & the snake  

Kellemes esőillat terjeng még a levegőben, de már alig észlelhető. Az utcán sincsenek sokan, elvégre, a tömeg már rég nem jellemző a világra, neki is akad bőven hely arra, hogy nézelődjön. Nem volt még alkalma jobban szétnézni, nem mintha olyan sok mindent kellene, valahogy kisebbnek érzi, mint New York városát és mégsem. Mindent annak érez és mégsem, mert ha jobban belegondol, annak idején a várak körüli, fallal körbevett valamiknél ez jóval óriásibb mérték, még a falak haszna is megmaradt, ahol nem rombolta le a sötét asszony okozta vihar és használható, csak most már nem ellenséges katonáktól és betolakodóktól véd, védene és védett, hanem égi támadásokról és azok földi haragjától, ha jól emlékszik. Mindenre is jó volt, jó lett volna, ha aztán nem gyengíti valami ősibb és mélyebb annál, ami eddig. Aztán most? Itt sétál, nem érzi, hogy különösebb oka lenne a riadalomra, csak lépked előre és az ég felé tekint. Már bőven kitisztult, noha már senki nem menekül az eső ellen, felesleges dolgokká süllyedtek azok, amik egykoron teljesen átlagosnak számítottak. Ezt még valahogy könnyebb megemészteni, most már a tényeket is, hogy jóval sivárabb világba kell lépkednie, minden nappal egyre jobban alkalmazkodik egy olyan világhoz, amelyet nem is volt ideje ismerni. Minap egy repülőgép roncsa mellett álldogált és próbálta kitalálni, ez mégis hogyan repülhetett, hiszen sose száll már talán fel. Kíváncsi, hogy ha a lapok jól pörögnek ki, hogy ha netán egyszer minden oldal megkapja a maga jussát és az embereknek ismét lesz idejük a csatározás és túlélés helyett fejlődni, újulni, eljutni megint egy olyan szintre, amely hasonló képet fest, mint a repülő egykori mivolta. Kíváncsi és mindenképp szeretné megélni.
Azonban nem most lesz az, ahogy megállva szusszan egy nagyot, és nemes egyszerűséggel leül a járda szegélyére. A padnak már rég nincs helye, amely a közelben állhatott és most csak csonka lábainak maradványa meredezik, neki meg itt is jó. Motyójába túrva húz elő egy kisebb méretű könyvet, amely megsárgult lapjain is jól mutatja, hogy történelmet fog oktatni annak, aki forgatja. Nemhiába, valahol pótolni kell, neki ez meg mint valami regény, ahogy fellapozza és a sorokat bújja. Mi sem természetesebb, mint ilyet művelni. Ja nem, de ki a franc nézi, ez nem a város belseje, ahol a nép mulat.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Athan

Poydras Street Jack's_Eyes_1301
☩ Történetem :
☩ Reagok :
291
☩ Rang :
☠ "vadászpalánta"
☩ Play by :
Alexander Calvert