Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

reveal your secrets

Hell or Heaven

Utcák  VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1137
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 08, 2020 1:22 am
Következő oldal

Szabad a játéktér
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 27, 2020 10:21 pm
Következő oldal

☽ A szerencse forgandó...a tisztaság is?

@Ayelet && Sidriel
Élj a mának • Remélem, tetszik :3 • Credit:

Nálunk, angyaloknál, örökéletű lényeknél valahogy teljesen máshogy érződik az idő folyása, mint az embereknél. Igazából néha még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán telik az idő, és nem valami körkörös, saját bejáratú fekete lyukba vagy időhurokba kerültem volna. Persze, tudom, hogy nem ez a helyzet, csak hát mégis, az időtlenség néha igencsak nagy teher is tud lenni. Leginkább a szemfülesebb halandók miatt, mert bizony akadnak, akik vannak annyira figyelmesek, akik még öt-tíz évnyi ismeretség után rákérdeznek, hogy mégis miért is nézek ki még mindig alig több, mint húszévesnek. Hát... mit is mondhatnék? Varázslat? Szerencse? Orvostudomány? Talán ez lenne a legkézenfekvőbb, és legkevésbé félrevezető válasz, amit el is hinnének nekem. De a szerencse is egy egész reális verzió lehet, habár teljesen más problémára. Például arra, hogy már egy ideje nem hagytam el New Yorkot. Hogy miért? Magam sem tudom. Azt viszont igen, hogy most egy hirtelen ötlettől vezérelve Las Vegasban kötöttem ki, hogy kicsit élvezzem az életet, embernek tettethessem magam. Na meg figyelhessem a potenciális bajkeverőket és áldozatjelölteket, hogy segíthessek, ha úgy adódik. Márpedig szinte mindig úgy adódik, hogy segítenem kell. Na persze nem mintha bánnám, szeretem a munkámat, de az angyaloknak is kijár egy kis szórakozás nagynéha, nem igaz? Nekem pedig most jött el a néha. Már persze ha valami nem kavar be közben. Majd kiderül.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 27, 2020 10:17 pm
Következő oldal

* * *
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -