Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• The Lion hunting - New Orleans •
reveal your secrets

Hell or Heaven

The Lion hunting - New Orleans VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1140
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 23, 2020 9:31 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Lezárt Játék
reveal your secrets

Leonard Fox

The Lion hunting - New Orleans 15c6fbe3ef6df5
☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 22, 2020 10:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Az éremnek is...
két oldala van![You must be registered and logged in to see this link.]

Az ügy... vagy a megbízás, vagy nem is tudom, hogy mi a franc ez az egész... talán valami elcseszett kirándulás lesz az egész, mindegy a lényeg, hogy már mondhatni meg van beszélve. Persze nem teljesen tiszta minden, de ahogy hallottam lesz rá bőven időm, hogy kiderítsek mindent amit csak szeretnék. A hab a tortán, hogy elvileg túl is fogom élni, persze nem bízok én száz százalékosan a démon szavában... hülye lennék.
Felállnak, így én is azt teszem.
- Legyen, itt megtaláltok, ha indulunk. - Ennyit mondok csupán, bár gondolom ezzel ők is teljesen tisztában vannak.
Agnesbirdre nézek... muszáj valahogy a kegyeibe férkőznöm, hogy kiderítsem ki a tököm ez a nő.
Már nyitom a számat, hogy mondjak neki valamit, de ekkor elindul a pult felé.
Szemöldökráncolva nézem végig a kis akcióját, a pohár az még egy dolog, de amikor Colt a közelébe megy, és ő bever neki egyet... hu basszus, azt azért hozzá kell tennem, hogy szerencséje van. Colt nem szokott nőket megverni, de most nagyon úgy tűnik, hogy ennek a csajnak még egyszer elkapja a grabancát. Dühösen csapja a lány után a rongyot ami a kezében volt, de ők már távol vannak tőle, így a lány mögött esik le a földre, talán még a szelét sem érezte meg.
Odamegyek, felveszem és vissza viszem Coltnak, mire ő az orrához nyomja.
- Azt a kurvafasz... jól bemosott neked. Igaza volt, nem egy tipikus cicuska. - Nevetem el magam.
Mérgelődve kapja felém a fejét, áthajol a pulton, hogy nyomatékosítsa közelségével azt, amit mondani fog. - Büdös kis szajha, ha mégegyszer beteszi ide a lábát, kikötözöm a székhez, és egyenként tépdesem le a körmeit. - Persze mind ezt a törött orrának köszönhetően igazán fejhangon adja elő, némi nyál és vér fröcsögéssel. Szugerálom a csajt, de nem néz rám... nem néz hátra, rossz érzés fog el, ahogy látom távolodó alakját. Nem gondoltam volna, hogy fogom őt még látni, és most úgy érzem nem kellene, hogy elengedjem, de nem teszek semmit, csak csöndben tűröm a távozását, és halványan merem remélni, hogy valóban fogok még vele találkozni és ez nem csak valami álom vagy bármi amit az agyammal művelnek. Az ajtó becsukódik mögöttük, így már nem tudom elmondani Agnesbirdnek amit akartam...

Köszönöm a játékot!
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 22, 2020 8:04 pm

The Lion hunting
Feszülten figyeltem eddig kettejüket. Igyekeztem Mammonra összpontosítani, a fontos információkra, hátha kiderül valami új, amit nekem elfelejtett említeni vagy ilyesmi. De Leonard tekintete újra és újra visszatéved rám. Minden alkalommal mást tükröz. Gyűlöletet, fájdalmat… gyűlöletet aztán megcsillan benne valami, amitől hányingerem lesz megint. Remény. Leonard szemei olyan éhező reménnyel telik. Mi a faszom folyik itt de most úgy őszintén? Felciccenek ahogy megint a paranoiáját veszi elő. Megint kezdi. Hogyan győzhetnénk meg, ha bebetonozott elképzelése van arról, hogy minden teremtett lélek az ő fejét akarja átcseszni? Mégis ki ő, hogy azt képzeli minden miatta történik? Röhej! Szerencsére Mammon szavai ismét felhangzanak és helyettem felel erre a bődületes baromságra. Én nem ezeket mondtam volna… nagyon nem. Az én válaszom csak egy végtelenül szánakozó pillantás. Gondolom az összes defektes. Jól kiszúrtak velük a szüleik. Barmok.
- Természetesen veled tartok. Ha még egy percig maradnom kell… - úgy fog égni ez az egész kóceráj, mint egy patkányfészek.
- De előtte még elintéznék valamit. – ugyan elfogadom Mammon karját és együtt vesszük utunkat a kijárat felé én még egy kitérőt teszek a pulthoz. Az azon heverő üres poharak közül felkapok egyet és kecsesen a háttal álló kövér pultos fejéhez vágom.
- Hé tahókám! Told ide a hájas segged! Meg szeretném köszönni a vendéglátást. – kecsesen csusszanok fel az egyik bárszékre miközben ő méregtől fújtatva odakocog hozzám. Ahogy elém ér feltérdelve a bárszékre áthajolok a pulton elkapom pólójának a nyakát és odarántom magamhoz.
- Tudod ki a cicuska baromarcú?! Apád fasza a cicuska! – azzal jobb kezem ökle csodaszép ívben repül bele arcába. Orrának reccsenés és az utána következő fájdalmas „a krvaanyádbüdösrbanc” zene füleimnek. Lepattanok a székről, megigazgatom ruhámat majd Mammonhoz lépve ismét belekarolok.
- Mehetünk. – Leonardra annyi időt sem pazarlok, hogy utoljára hátranézzek.

Outfit l © l @Mammon @Leonard Fox

KÖSZÖNÖM A JÁTÉKOT!
reveal your secrets

Mammon

The Lion hunting - New Orleans Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
234
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Júl. 21, 2020 4:23 pm

Némileg gyanúsnak találja azt, ahogy a férfi Agnesre nézett, mintha ismerné valahonnan, de a jelenlegi alkalmazótaj egy szóval se említette, hogy valaha is találkozott volna már ezzel a keverékkel. Viszont ahogy visszatért Mammon asztalához, a viselkedése alapján azt kell kikövetkeztetnie Mammonnak, hogy valamit felkavart a nőben, a múlt egy apró szeletét, ami eddig megbújt, nem adta jelét annak, hogy valaha létezett. Igazán érdekes, érdekes egy útnak néznek elébe, de remélhetőleg nem fogja zavarni a kis kiruccanásukat, ellenkező esetben, a nőtől meg kell szabadulnia. A férfi képessége többet ér és használhatóbb.
- Ahogy gondolja, megnevezi az árát, és mi pedig megfizetjük azt.- azért a többes szám, mert Belial csak ne reménykedjen abban, hogy nem fog beszállni a költségekbe, kettejük ötlete és projektje ez, természetes, hogy a fizetséget is ketten fogják állni.
- Nos, azt hiszem, hogy a lényeges információkat megosztottuk egymással, nem is rabolnám tovább az idejét.- felállt az asztaltól, megigazította a zakóját, majd mosolyogva Agnesre nézett.- Agnes kedves velem tartasz, vagy esetleg itt maradsz az úriemberrel?- miközben kérdezte a kezét nyújtotta a nő felé. Mammon számára nem volt igazán fontos, hogy jön vagy marad, de az indulás napján legyen kész és az idegállapota is legyen stabil, nincs szüksége egy hisztériázó nőszemélyre, elég lesz Belialt is elviselnie hosszabb távon, bár talán erőt fog venni magán a fivére, és nem fog végig csipkelődni az utuk során, remélhetőleg.
reveal your secrets

Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 19, 2020 11:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Az éremnek is...

Micsoda kimért viselkedés egy démontól, nem ehhez a viselkedési stílushoz vagyok szokva a részükről, inkább a pofátlan, nagyzoló, fennhéjázó típushoz. Ez a fajta biztos az, amelyik erősíti a szabályt.
Tiszteletet emleget,  de azt ki kell érdemelni, pedzegeti a témát, de csak végre ő maga is elengedi, rájön, hogy most nem ez a lényeg, nem ezen kell feleslegesen szót csépelni. Ez már nem az a világ, mint régen... bár én magam nem is igazán tudom, hogy milyen volt a régen jelentése, én ebben nőttem fel, ebben éltem az életem, és nem... itt nem volt olyan, hogy tisztelet, ha lett volna, akkor a magam fajtának nem kellett volna menekülnie, akkor nem ez lenne ami most is van... de nem is ez a lényeg.
Bólintok egyet szavaira, legyen hát igaza, mindegy, csak lépjünk túl rajta.
Agnesbirdre nézek... tényleg nem lenne rajta semmi bűbáj, vagy látomás, bármi is legyen ez... tényleg így nézzen ki? Talán megcsaltak az emlékeim, nem lenne kizárt, hiszen az emlékek kopnak, változnak, régen volt már... hét- nyolc éve... s akkor is csak rövid ideje ismertem. Valóban engem viccelne meg a memóriám... ennyire?
Elmélázva tekintek a nőre, ha nem irtóznék tőle... akkor megérinteném, de túl nagy bennem a negatív érzés, így nem teszem.
- Remek, mire fizetésre kerül a sor, majd kitalálom, mit kérek a szolgálataimért. - Csak ennyi mondok, várom e az utazást... mondjuk, hiszen megannyi rejtély van, amit ki kell derítenem ezen az utazáson... lesz alkalmam és időm úgy érzem.
Jól meg kell gondolnom, hogy mit kérek cserébe... talán egy szívességet, nem is lenne olyan rossz, ha egy démon, úgymond tartozna nekem... bármikor jól jöhet az ilyen, igen, talán ez lesz, de persze ez függ attól is, hogy milyen lesz az út, milyen lesz a hely, ahova megyünk, mennyi akadály kerül elém, és mit tudok meg erről a nőről.
Vissza nézek ismét Agnesbirdre, ki fogom deríteni, hogy ki ő, és mi köze hozzám.

reveal your secrets

Mammon

The Lion hunting - New Orleans Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
234
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 19, 2020 11:02 am

- Nos, attól, hogy tisztában vagyunk a személyeddel, az nem jelenti azt, hogy elfelejtkezhetünk a formaságokról és az illemről. De legyen, jelenleg ez számít a legkevésbé.- igazából nem is sok illemet várhat el egy ilyen helytől, mint ez és azoktól, akik itt töltik az idejüket, pillanatnyi kielégülést keresve. Igazán szánalmasak, de az ilyesféle szemetekre is szükség van a világban.
- Nem lesz szüksége a használatára a társaságunkban.- csupán Belialt kell meggyőznie arról, hogy ne kezdjen piszkálódásba és társaiba. Nem szívesen lenne a felnőtt a társaságukban és fegyelmezni a többieket.- Parancsol?- kérdően nézett a férfira. Mégis mire utalhat ezzel a kérésével.- Kedves Agnes nem áll semmiféle bűbáj alatt, ha erre gondolt. Csupán üzletet kötöttünk és a megbízásának tesz eleget. Természetesen az árat ön szabja meg, mivel mi kerestük fel a munkával. Nos, ha szerencsénk lesz az időjárással, akkor nem hinném, hogy több lenne maximum egy hónapnál az óda út, a munka és a visszatérés. Az átkerülést pedig megoldjuk majd mi.- pontosabban a fivérének kell gondoskodnia a járműről, és Mammon erősen reméli, hogy megfelelőt fog találni, ami jó állapotban van és a gyorsasága is megfelelő. A legjobb lenne egy repülő, de sajnálatosan azokból nem túl sok maradt épségben.
- Az indulás időpontja attól függ, hogy a fivérem hogy halad a jármű beszerzésével, de reményeim szerint napokon belül indulni fogunk. A játékszabályok pedig igazán egyszerűek, az út során kerüljük az agressziót és az erotikus kontaktust az ellenkező nemmel, mi se fogjuk használni az erőinket arra, hogy árthassunk maguknak, cserébe maga se fogja használni a sajátját még el nem kezdődik a megbízása. A fizetség pedig megbeszéltek szerint fog történni, és a hazautat is garantáljuk, épségben fognak oda és vissza is érkezni, utána pedig elvállnak útjaink és lehetőleg többé nem fogunk találkozni egymással. Oh, és még egy apróság, az ott látottakról és találtakról nem beszélhetnek senkinek.- az utolsó szavai mögé rejtett némi fenyegető tónust is, remélve, hogy ebből is megérték az ügy kényességét és azt, hogy komolyan gondolta azt, amit mondott a démon.
reveal your secrets

Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 16, 2020 8:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Az éremnek is...

Jobban szemügyre veszem az idegen démont, figyelem őt, a mozdulatait, a vonásait. Ez nem az, akivel én anno találkoztam, amikor Bird megtalálása volt az állítólagos cél... bár persze ez semmit nem jelent, hogy most nem úgy néz ki, mert attól még lehetett neki is köze ahhoz az egész szarsághoz. Basszus mennyi megoldatlan rejtély, és mind az én ajtómon kopogtat, még is mikor kértem én ezt?
- Udvariatlanság, úgy tudtam, hogy felesleges bemutatkoznom vagy bármi ilyen formaiságra adni a fejem, lévén, hogy ti jöttetek hozzám. De szerintem ne lovagoljunk ezen a témán. - A magázásától szinte a hideg kiráz... tényleg egy démon akar etikettet mutatni, ez azért több sebből is vérzik. Újabb kortyot iszok a vizemből, végig hallgatom mondandóját, majd csak ezek után nyitom szóra számat ismét.
Elmosolyodok azon amit mond... ezek szerint mindenki tisztában van azzal, hogy mikre vagyok képes... ez némileg meglebegteti a szerénységemet, mivel nem akarja, hogy most használjam, talán némileg tart is tőle, hogy mire vagyok képes, nagyon helyes, ez nekem nagyon is jól fog jönni, ha ilyenekkel leszek összezárva..
- Nem fogom használni, ha úgy ítélem meg, hogy nincs rá szükség, de ha már itt tartunk, nyugodtan le lehet oldani a csajról ezt a valamit. - Mutatok végig Agnes/Bird kinézetén. - Teljesen felesleges ez a hercehurca, el fogok menni veletek. Az ára pedig függ attól, hogy mi lesz a kis kaland során. Mennyi időre kell tervezni? Manapság nem túl egyszerű átkerülni a-ból b-be.
Az utazástól, és annak a gondolatától, hogy ezzel a nővel és még két másik démonnal össze legyek zárva, olyan érzésem támad, mint amikor egy macskát tőrbe csalnak. Elé teszik a kedvenc kis otthonos kis dobozkáját, ő maga pedig gyanútlanul belemászik, hogy majd mennyire jól is fogja magát érezni, és galád módon lelökik egy lépcsőn, a többi macska meg csak nevet a mancsába. Valamiért úgy érzem, hogy ezek engem akarnak bele tenni abba a dobozba, de abból bizony nem esznek.
- Jól van, mikor indulunk?És a maradék játékszabályt majd kitaláljuk menet közben. -Feleslegesnek érzem, hogy itt kenterfalazzunk, ők indulni akarnak, én meg szintén, hogy szépen lassan kideríthessem, hogy ez a nő személy, és ennek a démonnak mi köze az én múltbéli dolgaimhoz, mit akarnak valójában, mi ez az egész szarság.
reveal your secrets

Mammon

☩ Történetem :
☩ Reagok :
234
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Júl. 10, 2020 5:48 pm

Kissé unottan ült egy asztalnál, ajkai közt egy szál cigaretta, előtte pedig egy pohár whisky volt. Kellemesebb helyet is el tudott volna képzelni a találkozáshoz, kifinomultabbat, de mivel Mammonnak volt szüksége a nefilimre, ezért hazai terepet kellett választaniuk, hogy minél nagyobb biztonságban érezze magát a férfi, annak ellenére is, hogy itt se jelentene különösebb gondot Mammonnak az, hogy kilótsa az életét.
- Tehát ilyen jól sikerült a tárgyalás?- kérdezte nyugodt hangon, bár nem igazán érezte a szükségét. Látja Agnesen, hogy mennyire „jól” sikerült. Úgy fest, hogy a nőiességének bevetése nem volt éppen szerencsés, pedig megadatott a számára minden, ami szükséges, vagyis majdnem minden, emlők szempontjából nem volt túlságosan kiemelkedő, de nem minden férfi rajong a túlméretes keblekért.- Természetesen a képességét az útunk során nem alkalmazhatja rajtunk, ez még csak véletlenül se merült fel, mint lehetőség. Ha mégis megtörténne, akkor mérlegelném a hasznát a féllénynek, és ha kevesebb a reméltnél, akkor eltávolítom a sorainkból.- Mammon se lenne túl boldog attól, hogy ha rajta is alkalmaznák azt a képességet, vagy bármi olyat, amiről nincs tudomása és bele se egyezett.
- Reménykedem abban, hogy azért hozzám nem elég erős.- mondta egy apró félmosoly társaságában, és átcsúsztatta Agnesnek az italját, nem volt rá szüksége a démonnak.
S megérkezett a nefilim is, akinek a modora már most ellenszenvessé vált Mammon számára. Hiába csak egy alantas emberei nőstény volt, az udvariasságot meg kell adni. S még bemutatkozni is elfelejtett, annak ellenére, hogy feltételezhetőleg mindketten tudják a másik nevét, az illem az illem.
- Az udvariatlanság hiánya, ezek a mai fiatalok. De ezesetben elnézem ezt a hiányosságát. Ahogy a kedves kollegám feltehetőleg felvilágosította, volna egy munka. Itt jegyezném meg, ha netalán megfordulna a fejében, hogy a képességéhez nyúlna a jelen helyzetben, nem ajánlanám ezt magának, de ha mégis, nos, abban az esetben kénytelen leszek pokolkutyákkal elárasztani ezt a helyet, remélem nem kell részleteznem, hogy annak milyen hatása lenne. Ami pedig az ajánlatot illeti. Ha megszereztük a megfelelő járművet, akkor mi hárman és még egy démon csatlakozik hozzánk, majd az utunk a Vatikánba fog vezetni, ahol meglátogatjuk a Könyvtárat, és minden hasznosnak ítélhető tárgyat elhozunk magunkkal. Magára pedig a képessége miatt van szükség, hogy ha esetlegesen ellenállásba ütköznénk, akkor maga el tudja vonni a figyelmüket. Fizetség pedig megbeszélés tárgyát képezi, nevezze meg az árát.- sokkalta egyszerűbb, ha mond egy árat, legalább nem kell Mammonnak találgatnia.
reveal your secrets

Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Júl. 04, 2020 12:50 pm

Az éremnek is...

A helyett, hogy egyenesen az ajtóhoz ment volna, mint ahogy számítottam rá, helyette a közelembe jön. Testem pattanásig feszül, nem tudom, hogy mire számítsak, de izzanak az idegszálaim, hogy egy pillanat alatt ismét a tudatába férkőzzek.
Háborog, ahogy hozzám beszél, szinte érzem, hogy viaskodik benne két cselekvés, az egyik, hogy elmeneküljön a közelemből, a másik, hogy nekem jöjjön. Érdekes ezt a kettőt látni egy idegenen, de még is ismerősön, olyan a viselkedése, mintha egy kiterített térkép lenne, látszik minden kanyarulat, tett, érzés és út.
Bent tartom a levegőt a testemben, mert félő, ha kiengedném, nem lenne annyi erőm, hogy vissza tartsam magam attól, hogy jól megrázzam, hogy lerázzam róla ezt az álomképet, hogy eltűnjön róla Bird alakja és végre meglássam a velejéig romlott gonoszt.
A kérdése meglep, nem erre számítottam, inkább vagy valamiféle megtévesztésre, a múltunkkal kapcsolatban, vagy egy csípős válasz, egy ellentámadás, e helyett egy ilyen kérdéssel, hirtelenjében nem is tudom, hogy mit kezdjek.
Meglepettségemet azonban nem igazán láthatja, mert zavarodottan el is fordul, és elsiet a kijárat irányába.
Utána lépdesek, és megállok az ajtóba, szemmel követem őt. Az ajtófélfának dőlve nézem, ahogy leül, vagy inkább levágódik egy székre, eleinte nem látom, hogy kihez ment, mert az emberek eltakarják, de aztán szépen lassan eloldalognak és teljes kilátásom nyílik egy komor arcú férfira.
Kezeimet a mellkasom előtt karba fonom, tényleg a tömegnyomorban akarnak erről beszélni? Nekem jó, legalább lesz szemtanú, ha valami olyat tennének, amit nem kellene, plusz akkor Colt is közbe tud avatkozni a puskájával, ha szükséges.
A pulthoz megyek, magamhoz intem Coltot.
- Figyu, van egy kis megtárgyalni valóm azzal a kettővel - fejemmel intek abba az irányba, amelyikben Bird utánzat kalimpál a kezével. - Ha gázos lenne a szitu, akkor örülnék, ha beavatkoznál... amennyire tudsz. - Colt bólint, és oldalra hajol, hogy a vállam felett megtekinthesse azokat akikről beszéltem. Látom, ahogy a szemöldöke felfut a homlokára, visszafordul felém, és így szól.
- Mond meg annak a cicuskának, hogy ne integessen, mert lassan leesik a székről, ha szeretne valamit, akkor jöjjön ide, és mondja el, nem vagyok... pincér. - Az utolsó szót úgy ejti ki, mintha valami szitkozódás lenne. Dühösen a vállára kanyarintja a pultosokra jellemző fehér törlőrongyot.
Fő az, hogy egy nephilim be legyen biztosítva. Kérek magamnak egy üveg vizet, és az asztalhoz sétálok, aminél az állítólagos Agnes és az állítólagos munkaadója ülnek.
- Menj oda, ha akarsz valamit. - Közlöm le Colt utasításait, a nővel, és már át is irányítom tekintetemet a férfira. Leteszem az üveg vizemet az asztalra, ha van szabad szék leülök, ha nincs, akkor a közelben található asztaloktól húzok el egyet magamnak, megfordítom, és leülök, úgy, hogy a mellkasomnál legyen a háttámlája.
- Helloka, hallhatnám az ajánlatot, és egy kis információt is? - Szavaimat az idegen felé intézem, és érdeklődve figyelem, mit kínál fel nekem, közben kibontom az üveg vizet, és a mondatom végén iszok belőle egy kortyot.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 02, 2020 3:58 am

The Lion hunting
-Neked elmentek otthonról Leonard! – jegyzem meg puszta tényként, de mintha ezt már említettem volna neki. Minden vágyam, hogy elhúzzak innen. Mammon majd elcseveghet vele. Én részemről befejeztem a vele való bárminemű kommunikációt. Sok mindent átéltem már, de ez a pasi olyan helyeken nyúlkál, amiért halálbünti járna. Ki kell derítenem honnan vakarta elő azt a képet, mi volt az a hely ahol voltunk. Érdekel! Persze, hogy piszkálja a csőrömet, de könyörgöm nincs más módja mindezek kiderítésére? Roseb sem akar ezzel bájcsevegni ilyenekről. Ugyanakkor reális kereteken belül maradva…sajnos ő az egyetlen ember a világon, aki válaszolhat ezekre a kérdésekre.
- Jólvan! Másra sem vágyok, mint elhúzni innen. Szólok Mammonnak, hogy ő a soros! – tiszta kattant a csávó! Piszkálódik, hogy mégis miért kéne velünk jönnie, meg ilyenek…aztán meg itt bizonygatja, hogy jön… Furaaa. Csípős megjegyzése felett úgy lépek át akár egy pocsolya felett. Nem vagyok hajlandó gyerekes vitába merülni egy pszichoszörnnyel!
- Egyet azért árulj már el nekem! – lépdelek oda hozzá. Egyenesen a rideg szempárba nézek. Ettől a tekintettől még a gyomrom is megremeg. Ami még ijesztőbb az egészben, az az mennyire ismerősen csillan mégis. Ki ez a fazon? Vagy én kerültem bele egy újabb gyomorforgató látomásba, vagy a valóság kezd egyre megmagyarázhatatlanná válni, amitől nagyon nem érzem magamat biztonságban!
- Mikor láttál te engem kislányként? – nem ezt akartam kérdezni! Kurvára nem! A rohadt életbe! Meg sem várva a választ ellépek tőle és kitépve az ajtót kirohanok a bárba. Mammont keresem az időközben megnövekedett füst és embertömegen keresztül. Hol a rosebbe vagy már! Mikor végre feltűnik arca a káoszban odaviharzok hozzá.
- Jön. De veszélyességi pótlékot kérek! És tiltsuk meg neki, hogy a képességét használja! – lerogyok a székbe. Pont annyira szarul érzem magamat, mint ahogy kinézek.
- Téged akar! Erősebb, mint képzeled! – fűzöm hozzá még mielőtt a csaposnak kezdenék el kalimpálni valami szíverősítő reményében.

reveal your secrets

Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 22, 2020 10:10 pm

Az éremnek is...

Ha jobb kedvemben lennék, és kevésbé instabil agyilag, akkor most viccesre is vehetném a figurát, és meghajolnék neki, de most semmi kedvem a jópofizáshoz. Akaratlanul is elnevetem magam, de ez csak amolyan fapofa és gúny keveréke nevetés. A megbánása pont olyan látszat, mint ez az egész színjáték, előbb még azt gondoltam, amikor  belépett hozzám, hogy jó ideig nem is engedem ki, de mostmár jobbnak látom, ha nem fecsegünk feleslegesen. Tesszük itt a köröket egymás forgatva, de nem megyünk semerre.
A viselkedése annyira Bird és még sem az, ez egy kicsit összezavar, de próbálom az uralmam alatt tartani az elmémet. Muszáj úgy néznem rá, mintha nem ő lenne, mert ha nem akkor rövid időn belül megkattanok, és az senkinek nem lesz jó.
- Nyugodj bele, hogy én sem akartam, hogy te belépj ide. Főleg így, ezzel a manipulatív viselkedéssel. Áruld el, ez be szokott jönni másoknál? - Nem vagyok bolond, sok szarságot láttam már és nem fognak az orromnál fogva vezetni mint valami pincsit.
Oldalra döntöm a fejem, ahogy magyarázni kezd. Mutató ujja csak úgy vonzza a tekintetem, és nem azért, mert a formás lopott kis arcán dobol... de nem bizony, hanem a tetoválás miatt. Az most ott komolyan egy kicseszett oroszlán? Ez nem komoly ugye? Tényleg ekkora marhának akarnak nézni, vagy mit gondoltak, miért nem írták a homokára a nevem? Kétlem, hogy ez véletlen lenne. Bizonyára ez is szándékos mozdulat volt a részéről, hogy észre vegyem, de csalódást kell neki okoznom, mert én meg szándékosan nem fogom róla kérdezni, egye meg a penész, vagy mi a szart szoktak mondani.
- Bocs, de nem bukok azokra a nőkre, akik bírják, ha a farok tulaja szétveri a fejét. Nem szeretem, ha áldozatot játszik valaki, és amit te művelsz... ha a helyedben lennék, már biztos... - Inkább nem is fejezem be a mondatot, nem az a célom, hogy elidegenítsem magamtól, nem is tudom, hogy mi is az igazi célom. Persze az, hogy Birdről kiderítsek mindenkit, és hogy jó nagyon beverjek annak aki ezt csinálja. Elég mostmár a fárasztásból, elegem van ebből a játszmából. - Hívd ide azt az akárkit, gondolom itt van a közelbe. Mondja el, hogy mit akar, hajlandó vagyok megegyezni, de borsos lesz az ára.
Előhúzom a zsebemből a kulcsot, ami az ajtót nyitja, megforgatom az ujjaim között... haboznék tán? A franc sem tudja, akarom is, hogy itt maradjon, meg azt is, hogy kiderüljön ez az egész. Végül a racionális és törekvő agyam arra ösztönöz, hogy a végére járja, így hanyagul a nő... vagyis Agnes felé dobom a kulcsot. Ha az ajtóhoz megy, és tartva a távolságot megkerülöm őt, és a faltól figyelem, ahogy az ajtóhoz megy. Végig figyelem őt, egy pillanatra sem akarom szem elől téveszteni.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 19, 2020 12:18 pm

The Lion hunting
Hm…nem vagyok toronyba zárt hercegnő, mégis kinek hiszel pszichoszörny?
- Többet láttam már, mint hinnéd. – de más az, ha valaki a legféltettebb dolgaid között turkál. Olyan volt, mintha a múltat látnám, magamat, fiatalabb kiadásban. Hogyan ismerhetne ő régebbről, ha én sem ismerem saját magamat. Össze kell szednem magam. Nem szerencsés az esetleges ellenségnek felfedni a gyengepontokat. És vele nem leszünk barátok, ebben már most biztos vagyok. Próbálom feltérképezni, felmérni, de olyan mintha egyszerűen nem engedné. Átsuhan arcán egy árny, amire felkapom a fejemet. A démon…biztos, hogy a démon hallatán. Áh… ugyan annyira gyűlölheti őket, mint bárki más ezen a sárgolyón… mégis volt valami abban az árnyalatnyi változásban.
- Meglepően bőkezű a pasi. – Mammonnak a bőre alatt is pénz van, pénz autók és fegyverek bármibe is kerüljön ez a pasi neki szemrebbenés nélkül ki fogja perkálni. Részemről inkább keresek egy másik nephilimet, mint hogy ez velünk jöjjön. Biztos akad ezen a rohadt bolygón még egy ilyen! Felállok és az arcába nevetek. Megkerülöm a kanapét, felfedezőútra indulok ebben a patkánylukban. Nagyon beteg dolgok folyhatnak ebben a szobában. Ez a pasi egy szexcirkuszt működtethet. Válogatott társaságot fog Mammon a magáénak tudni.
- Te őrültebb vagy, mint amire számítottam. – nézek vissza rá a vállam fölött. Ujjaimat a bútorokon futtatom végig aztán megvizsgálom ujjhegyeimet, mintha porosak lennének. Szívesen derítenék ki dolgokat… ha nem én lennék ennek a beteg játéknak a közepében. Még izgi is lehetne. Így viszont felfordul tőle a gyomrom. Félmosoly kíséretében visszafordulok a bútorokhoz.
- Figyelj Leonard, én teljes mértékben leszarom, hogy jössz e vagy sem. Itt én csak a közvetítő közeg vagyok, bár már hatszor megbántam, hogy betettem a kis birodalmadba a lábamat. De ha a véleményemre vagy kíváncsi… ki tudja… lehet olyan kérdésekre kapsz ott választ, amiket már ezer éve űzöl. – ragadom meg azt a foszlányt, ami esetleg szikrát gyújthat benne. Elhintek egy aprócska morzsát ízelítőül. Ne akard Leonard, hogy valóban beszálljak a kibaszott játékodba. Még hogy áldozat valami hülyeségben? Ez nem egy ócska horrorfilm.
- Szerintem – mutatóujjammal megkocogtatom arcomat, mint aki nagyon töri a fejét - az áldozatokat nem szokták előtte meginterjúvolni… - vigyorodom el görcsösen. rohadtul nem tetszik, ahogy ott áll és…ahogy néz!
- Ja, és ha meg akarsz ütni, tedd meg nyugodtan, nem kell visszafognod magad. – intek ökölbe szorított és elfehéredett ujjaira. Mi ez a kurva színjáték? Ha akar valamit játsszuk le és akkor talán…ismétlem talán normálisan folytathatjuk az utat.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next