Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Ciprus, Európa - Page 6 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Ciprus, Európa - Page 6 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Ciprus, Európa - Page 6 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Ciprus, Európa - Page 6 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Ciprus, Európa - Page 6 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 18, 2020 8:25 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Next

Hét nap Cipruson +18
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
A szalonnasütés és a vacsora gondolata valahol elveszik félúton két csókváltás között. A nyárs kifordul kedvesem ujjai közül és a tűzben landol, míg az enyém féloldalasan a földbe szúrva a lángok felett sül szenesre. Talán hiba, de kedvelem a közelségét és most vágyom is rá. Míg ajkait mohón csókolom és lassan hanyatt fektetem a leterített pokrócon átfut bennem a kérdés. Megengedhet magának ilyesmit egy lovas? Megengedhetem, hogy ilyen közel engedjem magamhoz? Hogy kötődjek hozzá? Ennek megválaszolására azonban most nem fordítok figyelmet. Eszemben sincs elrontani a pillanatot, majd egy alkalmasabb pillanatban elmélkedem mindezen. Ujjaim finoman érintik, mozgásra ösztökélik őt, combjai ösztönösen tárulnak szélesebbre, így könnyebben lábai közé férkőzhetek. Feltérdelek, fölé hajolok. Épp csak egy sóhajtásnyi távolság választ el bennünket. Ajkaimat végig húzom az övén, majd birtokba veszem. Csókunk közben mosolyogva jegyzi meg, rövid szakaszokká taglalva mondandóját: talán új edzőpartnert kellene keresnie, mivel velem új értelmet nyert a két vállra fektetés. Mintha ezentúl már csak így kerülhetne alám és hogy, együtt vagyunk, kizárna minden más lehetőséget. Egy futó mosoly erejéig eszembe jut az este - nem is olyan régről, mikor otthonunk edzőtermében gyakorolva szócsatáztunk és bizalmasom fejemhez vágta, hogy csak ott vagyok képes két vállra fektetni. Ott, gyakorlás közben. Eddig a köztünk lévő kapcsolat nem indokolt másféle opciót, most viszont megváltozott a helyzet.
-Szükségtelen, elfér a kettő egymás mellett.... - felelem puha ajkaitól elválva, miközben előbb felsőjétől szabadítom meg, majd csipkés melltartóját simítom le róla szabaddá téve formás dombjait. Egy hosszabb pillanatra távolabbra húzódom tőle, hogy így vegyem szemügyre tökéletes testét. Egy alig hallható sóhaj és egy, arcomon végig futó, elégedett mosoly, egyértelmű jele annak, hogy még mindig nagyon kedvemre való a látvány.
-...bár, ha gondolod, visszatérhetünk a jól bevált szokásainkhoz. Szeretnél inkább másként "edzeni"? - teszem fel a kérdést költőien némi pimaszsággal. A levedlett ruhadarabokat távolabb a tűztől, magunk mellé, a földre ejtem, majd meg sem várva válaszát újra szájára hajolok és forrón csókolom tovább. Résnyire nyílt ajkai között nyelvem utat tör magának, megkeresve az övét mélyítem el csókunk. Melleit tenyerem alá veszem, finoman masszírozom az egyiket, majd a másikat is. Érintésemre teste ösztönösen mozdul, mellbimbói megkeményednek, melle egészen a tenyerembe simul, majd kezeit újra vállaimon érzem, ujjai végig siklanak teljes vállszélességemen letolva rólam a kigombolt anyagot. Segítek neki, így hamar kibújok belőle, karomat oldalra nyújtva hajítom arrébb feleslegessé vált ruhadarabom, hogy az övéi között végezze.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Ciprus, Európa - Page 6 GadHg7Q
Ciprus, Európa - Page 6 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 15, 2020 6:33 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Next

+18

Spoiler:

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 14, 2020 11:28 pm

Hét nap Cipruson +16
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Belphegor egy pillanat alatt elvarázsolódik az apró nyávogó szőrpamacstól. Kérlelő szemekkel pislog rám egy macskáért. Engem viszont nem dob fel a gondolat, hogy egy ilyen dög kerüljön a háztartásba. Úgyse lenne hosszú maradása két pokoli vérebemnek hála. Ideje se lenne a levegőt rontani.
Felajánlom válasszon mást inkább, néhány ötletet is felvetek. Csiga vagy denevér. De nyeri el a tetszését, mégis hajlandó passzolni a cicát, ha nyulat vagy csincsillát kaphat. Utóbbiról sosem  hallottam, de Belphegor elárulja, hogy valami rágcsálóféle, mire elhúzom a számat. Nem különösebben szeretem a patkányféléket sem. Pestis öcsém munkaeszközei.
Bizalmasom úgy dönt talán jobb, ha erre a kérdésre máskor térnénk rá. Inkább ölelésembe bújik. Igaza van, most úgysem jutnánk egyezségre. És egészen máshogy is elüthetjük az időt. A nyárs végére tűzött ennivalót kezdi el sütögetni a tűz lángjai felett, ám a botvégén átszúrt szalonna nem éli meg, hogy sült hús váljék belőle, mert kedvesem szájára hajolva apró csókot lopok, aztán még egyet, egy szenvedélyesebbet, míg nem a vacsora gondolata az étellel együtt elveszik a tűzben. Nyakához bújva bőrét csókolom, míg kezei közénk férkőznek, hogy apró ujjai egyenként, rutinos mozdulattal bújtassák ki ingem gombjait az inglyukon. Ez idő alatt kezem felsője alatt kalandozik, érintésemre teste jólesően rezdül jelét adva, hogy nincs ellenére közeledésem. Elválok ajkaitól és egy sunyi mosollyal kísérve fektetem hanyatt a puha takarón, miközben fél kezével ingem gallérjánál fogva húz magával. Lábai közé térdelek, combjait ösztökélem, tárja őket szélesebbre. Alkarommal megtámaszkodom, míg szám visszatalál az övére. Viszonozva csókom ujjai végig siklanak arcomon, a tarkómon át, míg végül befurakodva ingem anyagja alá a hátamon állapodnak meg. Aztán karjait elhúzza és nyújtózva emeli feje mellé, szabad utat engedve felsőjének a távozásra. Egy pillanatra ismét elszakadok ajkaitól, hogy pólójából kibújtassam őt. Kézfejem csípőjétől indul felfelé, ujjaim hegyével magam előtt tolva a textilt. Ujjbegyeimmel épp csak érintem forrósodó bőrét. A melltartójánál egy pillanatra elakad, kézfejemet a pamut alá csúsztatva emelem át a formás dombokon, hogy átérve mellei felett könnyedén húzzam át karjain. A levedlett ruhadarabot magam mellé ejtem, távol a lángoktól. Ha kezeit még kinyújtózva tartja, úgy karján keresztül húzom vissza kézfejem egészen a melltartójáig. Ujjaim oldalán vándorolnak tovább, ahol a háta alá nyúlva, ügyeskedve bújtatom ki mellfogója fémkapcsát. Az csipkés anyag meglazul mellkasán, majd könnyedén kapom le róla ezt is és ráejtem a másik darabra. Számat újra az övére tapasztom, nyelvemmel résnyire nyitott ajkai közé férkőzöm, miközben tenyerem gondozásába veszem fedetlen melleit.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 12, 2020 6:37 am

Belial & Belphegor

N
em igazán preferálja a macskás ötletemet, én pedig nem is húzom vele sokáig, egyezkedését mosolyogva veszem, de ha Ő így, akkor én is, lenne még ötletem háziállatra, így további mondanivalómat ölébe fészkelve adom tudtára.
-Igen, a csiga csendes... és mindent összemászik. Illetve a kertben is találsz. Nem köszönöm! Arról inkább lemondanék.-ingatom a fejem majd felhozom újabb két ötletemet amire természetes reakció érkezik Belialtól.
-Igen... Arra a nyúlra gondolok, csak nálunk nem azzal a céllal lenne, hogy a végén a fazékban végezze. A csincsilla pedig egy nagyon szőrös kis rágcsáló fajta. Hobbi állat, mondhatni.-rövidítem le egyszerűen az információt.
-De rendben van, inkább napoljuk el a dolgot. Lehet hogy csupán fellángolás a részemről. Biztosan a kiscica tehet róla.-vonok vállat egyszerűen, majd szinte teljesen eltűnök karjai között, arra hivatkozva, hogy én bizony fázok. Meglehet, hogy igaz, az is lehet, hogy nem és csak kihasználom a helyzetet, míg kettesben vagyunk, de apró cselekedetem nem marad díjtalan, mert az emlékébe vésett ígéret említése után lopott csókkal oszlatja el kételyeimet pluszban és bevallja, puhán suttogva, hogy Ő is jól érzi magát velem. Ugyan furcsa ez a hirtelen jött őszinteség s talán arcomon halovány jelét is felfedezni, hogy értetlen számomra, hogy miért mondta ki, de szavakkal nem reagálok. Hagyom, hogy egyszerűen csak jól essen rövid mondata és elraktározom agyam egy féltett zugában, hogy ezt is megértük. Valami olyat mondott magától ami nagyon jól esett sötét szívemnek. Egy rövid mosolyra futja tőlem, míg ismét birtokba veszi ajkaimat, hevesebben mint az előbb, derekamat ölelve fordít teljesen maga felé, ujjaim közül kifordul a nyárs és egy pillanat alatt befolyása alá kerülök. Olyan számomra, mint a drog, minél többet kapok belőle annál jobban és többet akarok. Karjaimmal átfonom a nyakát és szenvedélyesen viszonzom szám ellen indított ostromát. Érzékeim csak rá koncentrálnak, elragad a hév és játékosan harapok ajkába a csók közben. Jóleső hümmögés szalad ki a számon ahogy elválik tőlem, hogy félre tolja hajamat és nyakam bőrét kényeztesse egy ideig, ujjaim eközben előre vándorolnak és tovább bontják az ing gombjait, ha végig érek az anyagon, most nem tolom le vállairól, hanyagul szétnyitva hagyom testén egy sunyi kis mosollyal kísérve művemet. Ujjbegyeit érzem a felsőm alatt, egy pillanatra összerándulok a puha érintés miatt, gallérjánál fogva húzom még közelebb magamhoz, míg szabad kezével derekamat öleli át és dönt hanyatt a pokrócon. Nem ellenkezek a mozdulat ellen, szabad kezemmel azért magam mögé nyúlok, hogy némileg visszafogjam érkezésem, míg gallérját markoló ujjaimmal húzom Kedvesemet magammal. Elnyúlva a puha anyagon fölém magasodik és újra megcsókol, kezeimet arca élén simítom végig de ujjaim vándorolnak tovább tarkójára, majd szétnyitott inge alá, hogy végig simítsam egész hátát. Kezdem azt érezni, hogy a csábulóból lesz a csábító, de cseppet sem bánom a szerepcserét. Kíváncsi vagyok mennyire van képben. Felpiszkálja a fantáziámat, hogy Ő kezdeményezett, nem szeretném elrontani az esélyeit. Annak ellenére sem, hogy mindketten tudjuk, teljesen az övé vagyok és egy ideje tökéletes Belial-központúsággal élek. Bármit kérne szó nélkül megtenném. Nyelvemen van hogy közöljem ezt az arcodat is imádom, de ahhoz meg kellene szakítanom a csókot, nincs sok kedvem ezt tenni. Inkább kiélvezem, hogy láthatóan és érezhetően is akar engem. Karjaimmal eleresztem és fejem mellett kinyújtom őket, ha szeretné a felsőmnek búcsút is mondhatunk, csak ne a tűzben végezze és ne két darabban.

Zene: Awake And Alive
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 11, 2020 6:12 pm

950. reag

Hét nap Cipruson
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
A hozzánk csapódott macska láttán kedvesemet elkapja a késztetés, hogy valami dögöt gyűjtsön be házi kedvencnek otthonra is. Macska. Na még csak az hiányozna a házhoz. Két pokol eb mellé igazi "áldás" lenne. Amúgy meg nem vagyok ellene, hogy beújítsunk valami állatszerűséget, de az ne ilyen vérnyogó izé legyen. Javaslom is neki, hogy szerezzen be egy denevért vagy egy csigát, az egész baráti, de ötleteim valahogy nem nyerik el a tetszését.
-Nem értem mi bajod a csigával. Tök csendes. - jegyzem meg, miközben ölembe fészkelődve a tűz fölé emeli nyársra húzott vacsoráját, majd egyezkedni kezd. Új állatok kerülnek a képbe. Nyúl és csincsilla. Úgy tűnik valami puhát és simíthatót szeretne, és a csiga egyértelműen nem az.
-Nyúl, mint amiből a halandók pörköltet főznek? Amúgy...mi az a csincsilla? - kérdezek vissza. Életemben nem hallottam ilyen nevű jószágról. De ha Belphegor mondja, biztos létezik.
Bizalmasom tovább fészkelődik, hátával mellkasomnak dőlve bújik teljesen ölelésembe. Megmosolygom, mikor felemlegeti korábban tett ígéretemet. Mintha mellette lehetőségem volna bármi fontosat is elfelejteni. Főleg, aminek betartásában érdekelt is. Biztosítom róla, hogy nem feledkeztem el semmiről, sem erről, sem a többiről, amikre sikerült ígéretet kiharcolnia belőlem. Közelebb vonom magamhoz és egy apró csókot lopok tőle, miután kiseprem rakoncátlan tincsét az arcából. Egy mondatot súgok oda, míg egy pillanatra elválnak ajkaink. Látom meglepett pillantásán, épp csak szavakba nem ölti döbbenetét: "Hát téged mi lelt? Lázas vagy?" És szinte hallom is, ahogy gyanakvó tekintettel ezt kérdezné tőlem. Elismerem, szokatlan megmozdulás ez tőlem. Ő mégsem nyitja szóra a száját, inkább újra megcsókolom. Talán jobb is, hogy a gondolat kimondatlan marad, mert ismerve magam biztos valami komolytalant nyögnék oda. "Nem tudom, biztos megcsapott az olympusi levegő." Vagy valami hasonlót szólnék válaszként. Fel sem tűnik, hogy a nyárs közben kihullik ujjai közül és valahol a tábortűz lángjai között, csak amikor karijait kulcsolja át vállaim felett. Hevesen veszem birtokba ajkait, miközben ő finoman szám szélébe harap, majd elszakadva tőle nyakához hajolok és félre söpörve a barna hajzuhatagot nyaka ívét csókolom végig. Ujjaim végig siklanak az oldalán, bőrét érintve simítok végig a blúza alatt, miközben másik kezemmel derekát fogom át és ha hagyja, lassan hanyatt döntöm a takarón, hogy a földön elnyúlva, fölé magasodva csókolhassam tovább.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 11, 2020 1:04 pm

Belial & Belphegor

E
gy kis cica szegődik hozzánk, láthatóan Belial nem örül neki, de engem ez cseppet sem zavar, míg a bársonytalpú megkörnyékezi addig elkészülök az étel előkészítésével, majd a második "támadást" már kivédem neki. Ölembe véve a cicát sétálgatok egy kicsit, majd egy apró kéréssel fordulok Kedvesem felé, miszerint szeretnék egy ilyen kis szeretetgombócot otthonra is. Reakciója nem lep meg, cseppet sem, csendben végig hallgatom nem tetszését.
-Oké, nem cicát. Nem kell a balhé. De nem is denevért és nem is csigát...-biccentem oldalra a fejemet. Oké, nem kötelező a macska, de hogy bőreregem se lesz az bizton, pláne nem egy csigám.
-Mit szólnál egy nyuszihoz inkább? Vagy egy csincsillához?-nem ragaszkodom a cicához, de alkudozni én is tudok. Ha már én szeretnék házikedvencet had döntsem már el én, hogy miről szeretnék gondoskodni. Ölébe telepszem a nyársakkal hozzá bújok miközben a saját vacsorámat a tűz fölé nyújtom. Kérdésére még fészkelődök kicsit karjai között és nagy szemekkel pillogok fel rá.
-Egy kicsit, igen.-motyogom csendesen miközben Belial egy vastagabb ágat tesz a tűzre miközben hátam mellkasának feszül és egy apróságot említek meg neki, amolyan biztosításképp.
-Megígérted tudom.-suttogom ahogy fülem mögé tűr egy kósza tincset, ajkaimra hajol és lágy csókot lop. Nagy szemekkel pillogok rá de számon furcsa kis mosoly játszik, szeretem amikor magától tesz dolgokat. Elámulok saját gondolatán is ahogy suttogva hagyja el ajkát, fátyolos tekintettel pillantok szemeibe, míg ismét meg nem csókol, ezúttal szenvedéllyel, forrón, hosszan. Közben pedig átfonja derekam a kezeivel és maga felé fordít. Átkarolom a nyakát és puhán viszonzom ajka érintését. Szorosan simulok karjai közé, megfeledkezve arról, hogy vacsorát készítenénk. Az enyém valahol a parázsban végezte miután Kedvesem magára vonta a figyelmem, mert kipottyant a kezemből. Nem is értem mi ütött ebbe a démonba. Előbb suttogva vallomást tesz, most pedig, talán megtalálta a nadrágot is. Ezt az arcát is többször mutathatná. Ajkam finoman elnyílik a csók közben és fogaimmal játékosan megharapom az övét.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 10, 2020 10:19 pm

Hét nap Cipruson
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
A hegytetőre érve kifújjuk magunkat és a szikla szélen állva néhány pillanatot szentelünk az alattunk elterülő tájnak. Hosszú utat tettünk meg idáig, de megérte. Belphegor út közben azt állította, hogy valaki a nyomunkban van, de idefelé egy árva lelket sem látta magunk mögött, már kezdtem azt hinni, hogy csak beképzelni, mikor egy apró macskát fedezett fel a hátán, a ruhájába kapaszkodva. Azonnal dédelgetni kezdi, ez is biztos valami felvett halandó szokás. De ráhagyom, inkább gyorsan tüzet rakok, hogy köré telepedhessünk. Néhány hosszabb botot faragok hegyesre, hogy azok nyársként szolgáljanak vacsoránk elkészítésénél. Valami érthetetlen ok folytán a kis bundásba kíváncsiság ébred irántam és megpróbál a közelembe jönni, ám mielőtt hozzám dörzsölődhetne, elijesztem. Belphegor csak a fejét ingatja a fára menekülő jószág láttán.
-Nem különösebben rajongok értük. Semmi hasznuk nincsen. - válaszolom őszintén, miközben a szemem sarkából az lombos közül leskelődő szőrmókot figyelem. Nem kell sok, hogy újra meginduljon felém. Belphegor meg is jegyzi, hogy a dögöt nem rettenti el szemem fekete villanása sem. És valóban, a nyavalyás cserkészve oson felém, de kedvesem mosolyogva telepszik mellém a macska útját állva ezzel. Egy laza, könnyed mozdulattal nyúl az állatért, megragadja és a grabancánál fogva az ölébe helyezi, miközben fejét a vállamnak dönti, majd egy apró csókot lehel arcomra. Bizalmasom suttogva vallja meg, jól érzi magát idefent, velem, a ropogó tűz melegénél, majd a következő pillanatban felkel mellőlem és tesz néhány lépést a sziklaperem felé. A keze folyamatosan jár, ujjaival a cirmost cirógatja.
-Hogy mit? - kérdezek vissza, mintha rosszul hallottam volna szavait, pedig tökéletesen értettem őt. Macskát szeretne az otthonunkban. Hát ez egy rettenetes gondolat. Fogalmazódik meg bennem. Két pokolkutya mellé nem biztos, hogy a legszerencsésebb választás. A bajszosnak nem lenne hosszú élete. Mind a hét elfüstölne egy este alatt. Az első hajnalt nem élné meg szerencsétlen.  
-Nem hiszem, hogy ez bölcs döntés volna. - jegyzem meg, miközben kérlelő pillantásokat vet rám, remélve mégis rábólintok az ötletére. Viszont nem zárkózom el, hogy legyen valami házi kedvence. Ha már annyira szeretne valamit. A macskán kívül még annyi más jobb választás létezik.
-Mit szólnál mondjuk inkább egy denevérhez? Vagy egy csigához? - egyezkedem, miközben az egyik nyársat a kezembe adva az ölembe fészkeli magát.
-Fázol talán? - kérdezem, miközben ölelésembe bújik. Pedig itt a tűz mellett egészen kellemes az idő. A mellettem lévő kupacról elemelek egy vastagabb ágat, amit rögtön a tűzre teszek. A lángok hirtelen lobbannak fel és kapnak bele a száraz gallyba. A nyársamat döntve a földbe szúrom, hogy a lángok fölé, hogy lassan süljön meg a rászúrt étel. Belphegor nyakamhoz bújva kérdez.
-Hiszen megígértem neked... - emlékeztetem rá, hogy szavamat adtam már arra, hogy nem lépek le szó nélkül. Az elmúlt évezredek alatt többször megléptem, és mindannyiszor nehezményezte, hogy nem szóltam.
-...nem feledkeztem meg róla. - simítok végig arcán füle mögé tűrve egy kósza barna tincset, majd ajkaira hajolva lopok egy lágy csókot.
-Én is jól érzem magam itt veled. - suttogom, bár nem igazán tudom hova tenni ezt a hirtelen jött vallomást. Főleg, hogy eleve nem is ide,  hanem a sztyeppékre akartam menni. Újra megcsókolom, ezúttal hosszan és forrón veszem birtokba ajkait, miközben derekát átkarolva fordítom magam felé és húzom közel magamhoz.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 10, 2020 5:16 pm

Belial & Belphegor

H
egyre fel! Lehetne ez a jelmondatunk miután túléltük a leszakadt hidas incidenst. A menedékházat is kifosztottuk, lett egy eü dobozunk és egy hálózsákunk is. Úgy érünk fel a hegy tetejére, hogy érzem valaki követ minket. Odafent pedig kiderül, hogy egy bársonytalpú az útitársunk. Belial láthatóan nem díjazza a cicát. Így inkább nem szekálom vele. Pedig annyira cuki pofija van, meg kell zabálni. Azt kéri kezdjem el az ételt előkészíteni, így ahogy előkerül a szalonna és a kés is, még bele túrom a hagymáért a táskába és elkezdem meghámozni, majd a szalonnát is felvágni. Kedvesem talál egy táborhelyet számunkra, így leteríti a pokrócot, majd a hálózsákot is miután egy helyre összeszedte a tüzelőnek valót. Fél szemmel figyelem mit ügyködik és ismét meg kell állapítanom mennyire benne van ebben a dologban. Én biztosan órákig sz@rakodnék vele. Elvigyorodva szelem le az utolsó szalonnát, majd letelepszem a pokrócra és figyelem amint a tűz fellobban a gombócokra gyűrt papíron, majd belekap a vékonyabb ágakba és lassan ropogni kezd a tűz. Az égbolt egyre sötétedik, így már a tábortűz is lassan árnyékot vet. Vigyorom szélesedik ahogy a cica Viszály felé lopakodik, miközben a démon nyársnak szánt botokat farag. Kíváncsi lennék, hogy ebből mi lesz majd. Ám Kedvesem hamar véget vet a mókának, mert démoni szemeit villantja és elkergeti a kis jószágot. Mosolyogva ingatom a fejem ahogy az eliszkoló cicát nézem aki fel sprintel az egyik fenyő vastagabb ágára.
-Nem szereted a macskákat, igazam van?-kérdezek rá csendesen ahogy elkészül egy nyárssal, így felkelek ültömből és mellé sétálok, hogy elvegyem és össze állítsam a vacsorát. Vágok hozzá egy nagyobb szelet kenyeret, majd ahogy elkészül a másik azt is megcsinálom. A kis szőrcsomó pedig ismét célba veszi Viszályt ahogy lemászik a fáról.
-Szerintem őt nem hatja meg az utálatod.-kuncogva bökök ujjammal a cica felé, majd Belial mellé telepszem úgy, hogy közé és a macska közé kerüljek.
-Na majd megmentelek tőle. Ezt csak megengeded.-döntöm fejem a vállának, amint a macska elég közel kerül elkapom a frakkját és ölembe veszem. Csendesen simogatom egy ideig, miközben előttünk tovább ropog a tűz.
-Jó itt veled.-suttogom a démonnak és felé fordulva egy gyors puszit nyomok arcára. Tekintetem az égre vezetem, majd felállok és lassú léptekkel a szirt széle felé lépdelek a cicával a karomban, simogató kezem nem áll meg egy pillanatra sem.
-Szeretnék egy cicát otthonra.-fordulok meg kisvártatva és a tűzön keresztül pillantok a férfire amolyan "lécci lécci engedd meg" nézéssel. Aztán lehajolok és leteszem kezemből a kis bársonytalpút és útjára engedem. Vissza sétálok Viszályhoz és felveszem a két nyársat, majd az egyiket a kezébe nyomom.
-Akkor készítsük el a vacsoránkat.-telepszem ölébe saját nyársammal a kezemben, a két szelet kenyeret magunk elé helyezem.
-Idefent azért sokkal hűvösebb van.-rázkódok össze kissé, majd karjai közé fészkelem magam teljesen.
-Akkor ezután... Soha nem hagysz majd magamra úgy, hogy nem szólsz?-fordítom kissé oldalra a fejem, hogy ajkaimmal nyakának puha bőrére dünnyöghessem szavaimat. Eközben vacsorámat egy kevésbé lángoló rész fölé nyújtom és hagyom, hogy a meleg átjárja a hagymát és a szalonnát is.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 06, 2020 3:27 pm

Hét nap Cipruson
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
A menedéklakban tett gyors kitérő után folytatjuk utunkat a hegytetőre. Belphegor úgy véli, valaki követ minket, de hiába pillantok hátra újra és újra, nem fedezek fel semmi gyanúsat mögöttünk. Talán csak képzelődik. A sziklaoldal után végre valahára elérjük a magaslatot, és észrevételezve az eddig megtett kilométereket pillantok végig az alattunk elterülő tájon. Nem is tűnt fel, hogy ilyen sokat mentünk. Már amennyit a fényviszonyok lehetővé tesznek, ugyanis a nap már lemenőben van és rövidesen ránk köszönt az este. Épp alkalmas táborhely keresésére indulok, mikor Belphegor hirtelen felkiált. Érdeklődve fordítom felé tekintetem, mikor kuncogva megállapítja, valami szőrmók kapaszkodott fel a hátára. Úgy tűnik az utánunk leskelődő szempár egy kölyökmacskához tartozik. Hogy került az oda? Meg mikor?
-Hát ez remek...- mondom színtelen hangon, nem igazán tudom értékelni ezeket a macskaszerű lényeket. Tudom, hogy a halandók kedvencei, de túl sok hasznuk nincs. Néhány harcképesebb-életképesebb példány talán egérfogónak jó, elkapja a ház körüli rágcsálókat, de semmi több. Míg kedvesem elmacskázik, addig kiszúrok egy tűzrakásra alkalmas helyet. Az egyik szélcsendesebb oldalára leterítem a hálózsákot, majd leteszem hátamról a túrabatyut is. Belphegor a segítségemre lenne, de a törpe bolhazsák a lábának dörzsölődik és hörög. Homlokom ráncolva figyelem az apró dögöt. Fura jószág a macska, franc se tudja Isten minek teremtette.
-Talán előkészíthetnéd a szalonnát, meg a többit. - nyúlok a táskába és előveszem a vacsorához szánt dolgokat, mellé a konyhakést is. Míg kedvesem a szalonna felszelésével foglalatoskodik, addig összehordok némi fát a susnás széléről. Száraz, vastag, jól fog égni. Az idevezető térképet darabokra tépem, majd tenyeremben gombócokra gyűröm és a fadarabok közé tömködöm. Aztán kabátom zsebéből előhalászom a gyújtómat és meggyújtom a papírost. Néhány percbe beletelik, mire az egész lángra gyúl. Újra a táska felé nyúlok, a másik plédet a tűz túloldalára terítem, Belphegorral szembe és rátelepedve bicskával kifaragom a nyárshoz szánt botokat. Elég éles, így pillanatok alatt hegyesre faragom a botot. A macska közben mellém oson, szemem sarkából észlelem, amikor felém mozdul, és a füves részben lapulva közelít hozzám.
-Sicccccc! - villan sötéten a szemem, mire hangos vérnyogással ugrik egyet, felborzolja a hátán a szőrt, majd az egyik fenyves törzsén keresztül felmászik az egyik magasabb ágra. Jót mulatok a fosos jószágon, bár gyanítom Belphegor nem díjazza a tréfámat. A kis dögben nem sok félelemérzet van, mert amint helyreáll a légvétele, lassan ereszkedik le a tűlevelek közül és kezdi meg második becserkésző hadműveletét.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 04, 2020 4:43 pm

Belial & Belphegor

A
kis incidens után nem sok kedvem van tovább haladni, meg is jegyzem, hogy inkább visszafordulnék. A nagy macsót pedig rávilágítom, hogy az összeszedett sérülése nem fél vállról vehető dolog. Felszisszen és azonnal szólásra nyitja a száját. Gonosz módon elvigyorodva pillantok szemeibe.
-Nem kell elmagyaráznod, igen sokszor tettelek már rendbe. És hallottam mit mondtál, ne játszd a macsót köszi.-felelek vidoran mindkét közlendőjére egyszerre. Végül megadom magam és ahogy engem is felsegít a földről, még egy csók erejéig és két gomb likvidálásáig elég közel maradunk egymáshoz. A csókot viszonozza, csípőmnél fogva húz közelebb magához én pedig úgy simulok hozzá, mintha sosem akarnék elválni tőle. Végül megindulunk az utolsó pihenő hely felé. A piros tetejű ház hamarosan fel is tűnik előttünk, eldöntve, hogy körül nézünk bent, Kedvesem benyit és az ajtóig én is ellépdelek. Hagyom, hogy körül nézzen bent, de mikor előszed egy elsősegély dobozt, akkor akcióba lendülve kikapom a kezéből mielőtt eltehetné. Mivel fel van nyitva a doboz, így kinyitom, hogy megnézzem mennyi minden hiányzik belőle. Természetesen a zsákot nem adja át, hozza majd tovább, így aprót biccentek, legyen ahogy gondolja. De olyan rossz érzés fog el egy idő után, mintha valaki figyelne, így hangot is adok gondolataimnak. Belial az ajtóhoz lép és körül tekint, bár valószínűleg semmit nem lát, mert nem szól egy szót sem. Mögé sétálok és válla felett kukucskálok ki én is. Indulásra ösztönzöm, ez ellen pedig nincs kifogása. Újfent kezem után nyúl, így ujjaimat az övéi közé fűzöm ezúttal és úgy sétálunk tovább. Egy fa tábla mutatja az irányt a hegy teteje felé, így azt követjük, kanyargós kavicsos úton szeljük felfelé a métereket, de nem kerüli el figyelmemet, hogy Démonom olykor hátra-hátra pillant. Mégsem követem tekintetét, bízom benne, hogy míg mellette vagyok, baj nem érhet. Kicsivel később egy igen ígéretes mondat hagyja el ajkait, míg megáll egy pillanatig addig fülem elkap egy igen aprócska neszt, nem is olyan messze tőlünk. Belial tekintete az eget fürkészi, az enyém viszont a környezetet, de még mindig nem látok semmit. Egy nagyobb szikla kerül még megmászásra, így jutunk fel az Olympus tetejére. Míg kedvesem a tájban gyönyörködik, apró karmok mélyednek a hátamba ahogy guggolva szemlélem honnan is indultunk. Felkiáltok a pillanatnyi kellemetlen érzéstől, majd mire oldalra kapom a fejem egy kiscica foglal helyet bal vállamon.
-Nézzenek oda.-kuncogok és kezeimmel a kis csöppség felé nyúlok, először bizalmatlanul szagolgat, majd fejét a kezemhez dörgöli és halkan dorombolni kezd.
-Te nagyon édes vagy.-dünnyögöm a kis szőrpamacsnak, és óvatosan kifejtem körmei közül a felsőmet, majd megkocogtatom Kedvesem vállát.
-Azt hiszem megvan a követőnk.-mutatom felé a kiscicát, majd leteszem a földre, még párszor megcirógatom és követem Démonomat a peremtől beljebb. Az égbolt ekkor kezd halvány narancsba, bíborba váltani, a nap hamarosan eltűnik a horizont mögött. Csodaszép az ég, egyszerűen csak elfeküdnék és nézném az eget.
-Mondd mit segítsek?-lépek Viszály mellé, miközben a cica lábamhoz dörgölőzve dorombol tovább.
-Azt hiszem este hárman leszünk.-pillantok a kis szürkeségre, lövésem sincs honnan kerülhetett a hegyre. De nagyon cuki. Nem is bírom ki, lehajolok hozzá, hogy felvehessem és míg egyik karomon elnyúlik a másikkal simogatom fejétől a háta irányába.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 04, 2020 1:43 pm

Hét nap Cipruson
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Egyik percben még a fadeszka tartja súlyomat, a következőben pedig a híddarabba kapaszkodva lógok a  mélység felett. Nem sokkal később pedig szilárd talajra kerülünk, megúszva egy csúnya zuhanást. Találkozásom a sziklaoldallal nem múlik el nyomtalanul. Belphegor sietősen gombolja szét felsőmet, hogy szemügyre vegye a bőrömön ütött sziklanyomokat. Hiába állítom, nem vészes, ő hajthatatlan.
-Tényleg! Volt már ennél durvább sérülésem is. De pont neked mondjam? - emelem meg szemöldököm. Gondos kezei számtalanszor látták már el harc közben szerzett sebesüléseimet, amik ennél ezerszer komolyabbak voltak. Azokhoz mérten ez könnyelműsködésem ellenére is csak karcolás. Mégis, ahogy vélt igazát bizonyítva ujjbegyét a bordáim közé böki, fájdalom nyilall belém, fogaimat kissé összeszorítva szisszenek fel.
-Héé, te nő! Azt mondtam nem vészes, nem azt, hogy egyáltalán nem fáj. - méltatlankodik kicsit egy sunyi vigyorral a szám sarkán.
Kedvesem visszafordulna, nekem viszont eszembe sincs ilyen közel a célhoz visszavonulót fújni. A folyónál még ő volt az, aki mindenképpen fel akart mászni a hegycsúcsra, mégis a leszakadó híd izgalmai és a közben beszerzett "horzsolásaim" úgy tűnik mintha kedvét szegték. Inkább elindulna valamerre a vak világba, annak reményében, hogy talál majd egy másik átkelőt, minthogy megtegye azt a szűk egy óra gyalogutat felfelé. Én mégis arra kérem, tartson velem tovább, aztán felkelek a sziklás talajról, majd őt is felsegítem a földről. Gyorsan helyreigazítom magamon szétgombolt ingemet, egy pillanat alatt végig haladok a gombsoron és már kezéért nyúlnék, mikor az övét arcomon érzem. Aztán puha ajkait az enyémre tapasztja és lágyan csókol. Viszonzom a jóleső figyelmességet. Kicsit közelebb is vonom magamhoz kezeimet csípőjére simítva, miközben két gombomat visszafejti ingemen, csak mert neki így jobban bejön.   
Az utolsó menedékházra gyorsan rátalálunk és apró mérete miatt szétnézni sem tart benne túl sok ideig. Kinyitogatok néhány szekrényajtót, hátha találok valamit, ami még hasznunkra lehet, majd rálelek egy elsősegélydobozra, amit magamhoz is veszek. Ám mielőtt eltehetném, Belphegor kikapja a kezemből, hogy belekukkantson. "Előbb nézd meg, hogy mi van benne, utána pakolász plusz súlyokat a hátizsákba" Mondja ezt úgy mintha ő neki kéne cipelnie a terhet. Megállapítja, hogy az olló hiányzik a készletből, de mivel a borász házából hoztunk magunkkal kést, így tulajdonképpen nincs jelentősége. Kérdésére bólintok egyet, majd amint visszazárja a doboz tetejét, kinyitom a batyu száját és belesuvasztom az elsősegélyládát.
-Nem szükséges, viszem én. - felelem, miközben visszaveszem a hátamra, majd egy rövidebb tanakodás után mégis csak felkapok egy hálózsákot.
Mintha valami rossz érzés környékezné meg bizalmasomat, az ajtó felé tekinget zavartan, az a benyomása támad, hogy valaki a nyomunkban jár és figyel minket. Nem nézem bolondnak emiatt, mégis elég valószínűtlennek tartom, hogy bárki is követne minket. Vagy ha mégis, akkor a leszakadt átkelőtől szegődhetett utánunk. A bejárathoz sétálok hónom alá kapva az alvózsákot, másik kezemmel az ajtófélfának támaszkodom. Tekintetem végig hordozom a környéken, de nem látok semmit ami bármiféle okot adna a gyanakvásra. Ennek ellenére támogatom, hogy tovább induljunk, elvégre itt már nincs dolgunk, az este pedig közeleg, jó volna még szürkület előtt felérni a hegytetőre.
-Akkor menjünk. - fogom meg újra a kezét és indulunk meg a táblával jelzett nyíl irányába. Egy kanyargós ösvényre tévedünk, ami meredeken ível felfelé. Egy órán át járjuk a kavicsos csapást, miközben néha-néha szemem sarkából a hátunk mögött hagyott métereket figyelem.
-Mindjárt ott vagyunk. - szólalok meg egyszer és talán egy pillanatra meg is állok, míg fejemet megemelem az ég irányába. Már csak egy nagyobb szikla választ el bennünket a céltól. Néhány percet követően viszont átverekedjük magunkat rajta.
-Egész szép. - jegyzem meg letekintve a hegytetőről a völgybe. Adok néhány percet a látványnak, majd teszek néhány métert, hogy alkalmas táborozó helyet találjak magunknak.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 03, 2020 2:34 pm

Belial & Belphegor

-L
egalább én had aggódjak ha te nem teszed...-fújom fel pofim szokás szerint, annyira tipikus, hogy erre megszólal. Szabad szólás van ám! Ingatom a fejem gondolataim közben és végül rávisz a "lélek", hogy mégis Kedvesem után lépjek a függőhídon.
-Ezt nem hiszem el! Szerinted ez egy vicc? De nagyon egyszerű a sztori, átlendítelek a tartó kötélen és zuhansz egy keveset...-szívesen emelném karjaimat a magasba, de nincs sok kedvem olyan mozdulatokat tenni, ami éppen veszélyeztetné azt, hogy esetleg átérjünk a másik oldalra. De hát, mint az látszott... a híd addig bírta, míg nem értem Belial közletlen közelébe, így esik meg hogy a kötél elszakad mi pedig a másik oldal irányába lendülünk. Démonom durván csattan a sziklafalon, míg az én ujjaim alig tudják megtartani súlyomat, mert rosszul sikerül megkapaszkodnom, az utolsó pillanatban kapja el csuklómat és húz fel a hátára, annak ellenére is, hogy megsérült. Azt mondja; nem nagy dolog, nem reagálok rá szóban, inkább csendesen hozzá bújok és igyekszem mozdulatlannak maradni, míg a kötél meg nem adja magát. Nem is tudom, hogy a meglepődés miatt vagy a pillanatnyi riadalomnak hála sikkantok fel, de végül elérjük a peremet, majd nem sokkal később egészen bentre húzódva kérem Viszályt is, hogy jöjjön el a szakadék szélétől.
-Persze, persze. Tudom! Kemény legény... Na mutasd inkább!-esek neki ingének és a gombok pillanatokon belül nem tartják már össze az anyagot rajta, így van esélyem felmérni a dolgokat. Válla máris lilul, azt rendesen oda csapta, ujjaim eztán oldalán vezetem végig.
-Nincs vész? Tényleg?-bökök ujjaimmal a bordái közé, nem kímélve egy kicsit sem. Hivatalosan nem bántani szándékozom Őt, csupán örülnék ha nem játszaná a mindent kibírok, én vagyok a f@sza gyerek stílust... De hát... Ő a nagy démon... Lehet jobb lenne ha így hagynám ahogy van. Szót fogadnék és nem aggodalmaskodnék annyit...
-Igen, azt mondom... Jó lenne ha nem törnéd össze magad teljesen.-sóhajtok egy mélyet ahogy karjaim közt tartom.
-Ahj, ne csináld ezt!-kuncogok ahogy közelebb hajol és kezét a derekamra csúsztatja. Annyira gonosz húzás ez most, főleg a mellé kísért mondattal összefűzve.
-Keresnék másik átkelőt...-motyogom alig hallhatóan, megrészegülve a közelségétől. Annyira gonosz! Mélyen magamba szívom az illatát mielőtt kibontakozna karjaim közül és magával húzva engem is lábra állít. Ingét pillanatokon belül összegombolja, de mielőtt kezébe fogná az enyémet kezeimet arcára simítom és egy csókért állok lábujjhegyre, s míg ajkam az övét kényezteti gyorsan kipattintom a két felső gombot az ingen.
-Így jobban tetszik.-húzódok el tőle, hogy végül kéz a kézben tegyük meg a sétát a házikóig. Egy kellően árnyékos, fákkal tarkított kis helyen áll, piros teteje hivalkodó, simán észre venni, bárhonnan meg lehet közelíteni, több út is ide vezet azon kívül amerről mi jöttünk.
-Nézzünk körül.-egyezek bele vállat vonva, végül is nem veszíthetünk vele semmit. Kedvesem már löki is be az ajtót, így hamar szemünk elé tárul a kis viskó hasonló elrendezése, mint amilyen a szállásunké. Míg Belial beljebb megy én az ajtófélfának támaszkodva hordozom végig tekintetem a helységen. Előkerül egy elsősegély doboz az egyik fiókból, nem bírom ki mosolygás nélkül de mielőtt Viszály a tatyóba mélyesztené;
-A-a-a!-ingatom a fejem és közelebb lépek hozzá, hogy elvegyem tőle a dobozt.
-Ez már nyitva van... Előbb nézd meg, hogy mi van benne, utána pakolász plusz súlyokat a hátizsákba.-pattintom fel a tetejét, miközben az asztalra teszem, majd gyorsan szemrevételezem a benne lévő dolgokat.
-A legfontosabbak benne vannak. Az ollót mondjuk kilopták, de jól láttam, tettél el kést igaz?-fordítom fejem hogy szemébe nézhessek, majd ha választ kapok vissza csukom a dobozt és hagyom, hogy eltegye a táskába.
-Mi lenne ha most már én hoznám a táskát?-ajánlom fel, miközben Belial a hálózsákkal szemez. Szívesen mondanám, hogy hozzuk el, de jelenleg nem tudom azt sem, hogy átpasszolja nekem a tatyit vagy inkább kiszenvedi a csúcsig, mert hogy Ő a férfi...
-Nem tudom hogy vagy vele, de jobb szeretnék hamar elvonulni innen...-érintem meg sértetlen vállát és bizalmatlanul pillantok az ajtó felé. Gyorsan le kéne lépnünk.
-Azt hiszem valaki követ minket.-teszem még hozzá idegesen.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Next