Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Ciprus, Európa - Page 4 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Ciprus, Európa - Page 4 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Ciprus, Európa - Page 4 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Ciprus, Európa - Page 4 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Ciprus, Európa - Page 4 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
973
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Szept. 19, 2020 7:51 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

Hét nap Cipruson 16+
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Szavait megmosolygom, amikor pedig a rutinosságunkat méri össze vigyorom csak szélesebbre nyúlik.
-Ugyan, nem rovok fel neked semmit.  - felelem. Fejemet csak megingatom, mikor biztosít, tőle nem kell tartanom, nem törne az életemre se ébren, és akkor sem ha öntudatlan állapotba szenderülnék. Ám attól a ténytől sem lett nagyobb kedvem a szunyókáláshoz, hogy ágyamban nem fekszik ellenség.
-Nem is feltételezném....bízok benned. - jelentem ki tényszerűen és elismerem, valóban elég lenne a számoláshoz egyetlen kéz is. Mind olyan alkalomhoz lenne köthető, amikor valami komoly sérülést szerezvén kényszerültem álomra hajtani a fejem a gyorsabb regenerálódás reményében. Gyűlölöm ezt az állapotot, mikor megszűnik körülöttem a világ, elhallgatnak a zajok és csak a végtelen semmi, a nyugodtság vesz körül. Azon felül, hogy kiszolgáltatottá tesz, van benne számomra valami rettenetesen nyomasztó, amivel képtelen vagyok megbékélni. Talán ezért sem rajongok egyik démoni erényemért, a megszállásért sem. Ritkán is folyamodom rá csak kivételes esetekben.
Érdeklődve kérdezem kedvesemtől, mivel kezdjük az utolsó előtti napunkat, amit még a szigeten töltünk, de ő a felsorolt lehetőségek helyett inkább további lustálkodásra adná a fejét. Úgy tűnik jól érzi magát, elnyúlva rajtam a paplanok között. Hagyom még egy ideig békés pihenésében, ám amikor rajtam fekve megpilled, kimászom alóla. Ügyelve arra, hogy ne riasszam fel, fektetem a párnák közé. Kelletlenül nyöszörög, ahogy eltávolodom és a fürdő felé veszem az irányt. Hamar megfelelő hőfokú, kellemesen meleg víz érkezik fölém, beállok a zuhanyrózsa alá és veszek egy jóleső reggeli zuhanyt. Percekkel később a víz hangos csobogása mellett is hallom, ahogy halk nyikorgással kinyílik mögöttem a fürdőajtó. A halk morranásra egy másodpercre megállok mozdulatomban, de nem nézek hátra, csak egy pimasz vigyor fut végig arcomon, míg észrevételezem, kedvesem a küszöbön ácsorogva figyel. Fejemet hátradöntöm és szemeimet lehunyva mosom ki hajamból a habot. A csendes morranást puha léptek hangjai követik, majd kezek érintik vállamat. Belphegor a fülemhez hajol, közel hallom buja suttogását, mire kicsit oldalra mozdítom a fejem, szemem sarkából rá figyelek, lassan leeresztem karjaimat.
-Az ágyban hagyás cserben hagyásnak számít? - kérdezem felé fordulva. A démonnő közben elorozza mellőlem a tubust és arra kér, hogy mossam meg a haját. Mondatára nem tudok nem felnevetni. Egy közelmúltbeli pillanat elevenedik meg előttem szavai hallatán, egy újabb szócsata, amit döntetlenre vívtunk. Beköltözése emlékezetes estéjének vége felé közös fürdőzésre hívtam. Akkor, ott a fürdőkádba ülve kért ugyanerre szemtelenkedését követően csak annyit feleltem kérdésére: Nagy lány vagy, oldd meg, vagy kérd meg rá a pasidat! Belphegorom átkarolja nyakamat, majd száját az enyémre nyomva csókol meg hevesen.
-Ezek szerint szórakoztatóbb vagyok, mint a Főnököd? - sunyi vigyorral kérdezem miután elválnak egymástól ajkaink. Elveszem tőle a tusfürdő flakonját és behúzom magammal a zuhanyrózsa alá, hogy a víz alaposan benedvesítse a haját. Vállánál fogva finoman háttal magam elé fordítom, majd a tusfürdőből nyomok egy keveset tenyerem közepére. Krémes ujjaim finom furakszanak be nedves tincsei közé, miközben lágyan köröznek ujjbegyeim gyengéden masszírozva fejbőrét. Sosem mostam meg senki haját, fogalmam sincs jól csinálom e. De ha bizalmasom nem sikít fel vagy adja jelét másféleképpen, hogy a haját húzok, amire köztudottan nagyon kényes és akar ölni is képes lenne miatta, akkor azt hiszem nem csinálom nagyon szarul.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Ciprus, Európa - Page 4 GadHg7Q
Ciprus, Európa - Page 4 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
784
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 18, 2020 10:14 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

+16

Belial & Belphegor

V
ajon el tudnék szebb reggelt képzelni, mint a mai? Kötve hiszem. Tetszik, hogy én ébresztem Viszályt álmából. Mosolyogva csókolom amint kezd öntudata visszatérni és kezdek el pimaszkodni is vele, mert hát megtehetem. Természetesen számítok arra, hogy vissza szól, nem hagyná csak úgy magát szavakkal sem legyőzni, épp ezért engedek meg magamnak olyan mondatokat, amik elhagyják a számat.
-Nyilván találhatnám korban hozzád közelebb állód, na de olyat, aki ismeri a legtöbb szeszélyed és el is visel? Kötve hiszem.-vigyorgok önelégülten. Mindketten tudjuk, hogy vakmerőségét, hozzá állását sokan nem preferálnák. Olykor nekem is nehéz.
-Gondolom kedvedre való néha azt nézni, hogy a szám tud csukva is lenni. Hidd el, jobb ha én alszom el előbb. Ami pedig azt illeti... A megállapításod abból a szempontból helyes, hogy míg neked ki tudja milyen rutin van a hátad mögött ágytornából, addig én összesen két alkalmat számolok a magam kilencezer évére. Kérlek, ne ródd fel bűnöm, hogy tapasztalatom a tökéletes démonférfire alapoztatható, mert a jó dolgokra megéri várni!-vágok vissza mielőtt magára húzna és birtokba venné ajkaimat. Csak eztán felelek a gondolatára.
-Nos, pedig elhiheted, hogy én nem törnék az életedre. Inkább örültem neki, hogy ez megtörtént. Egy kezem elég lenne, hogy megszámoljam hányszor láttalak aludni.-motyogom miközben vállaimat vonogatom. A kérdése, hogy mit is csináljunk akkor ma túl hamar érkezik, én még nem szándékozom kimászni az ágyból. Ennek pedig hangot is adok, sőt! Még a paplant is a fejünkre húzom. Dünnyögve ölelem át és körmeimet érintem hátának bőréhez, hogy tőlem ne várjon gyors kimászást innen. Szerencsére nem sürget, erősen lehunyva tartom szemeimet és élvezem bőrének melegét, azzal a címszóval, hogy én még aludni fogok. Kicsit talán elpilledek karjai közt testének melegén, de azt határozottan érzem mikor lefordít magáról. Duzzogva morranok fel és veszem tudomásul, hogy elvonul fürdőzni.
-Én is!-nyafogok neki, de csupán az ágy szélét érem már csak el. Azt a leborult szivar végit neki! Itt hagyott. Mégsem megyek azonnal utána pedig nagy rá a késztetés. Megvárom míg a csövekben elindul a víz, felmorajlik a jellegzetes hang, pár perc telik csak el, de óráknak érzem most nélküle. Olyan bosszantó! Egy pillanat múlva már a kis fürdő ajtajának fogom kilincsét és nyitok be. Kedvesem háttal áll nekem, hátán az izmok megfeszülnek ahogy felnyúl fejéhez, hogy haját is megmoshassa. Nem titkolom hogy bámulom Őt, élvezve a látványt morranok fel és lassan felé lépek, kezem a vállára csúszik ahogy belépek háta mögé a zuhanytálcába.
-Remélem akad itt még egy kis hely a cserben hagyott tüzes kis démonnődnek.-suttogom fülébe szemérmetlen vigyorral. Vállát finoman magam felé húzom, egyértelmű jelét adva, hogy szeretném ha felém fordulna. Ha pedig így tesz, angyali mosolyt villantok rá. Elnyúlva mellette megszerzem a tusfürdőjét, meglengetem a szeme előtt és ördögi vigyorrá válik mosolyom.
-Lennél olyan segítőkész és megmosnád a hajamat?-hunyom le félig szemeimet de pilláim mögött figyelem leesik-e neki az ismerős mondat. Akkor hangzott el ugyan ez, mikor a hozzá költözésem éjszakáján a masszázst követően fürdeni invitált én pedig egy percet sem haboztam, azon az éjszakán bármit szabad volt megtennem.
-Várj csak! Nem is segítőkésznek kell lenned. Ideje abszolválni az új helyzetet.-karolom át a nyakát és forrón csókolom.
-A kedves pasimat kérem arra, hogy mossa meg a hajam.-lehelem közénk amint egy kicsit képes vagyok eltávolodni tőle.

Zene: Honey, Honey
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
973
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 18, 2020 6:02 pm

Hét nap Cipruson 16+
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Szokatlan és némileg kellemetlen érzés úgy öntudatlan állapotba merülni, hogy nem testemen ejtett sebek gyógyulásáért teszem. Szokatlan érzés, de kellemetlennek egyáltalán nem mondanám azt, ahogy most mély állapotomból ébredek. Puha csókra, finom érintésekre nyitom ki a szemem. A hirtelen világosságra hunyorogva nézek körül. Pár pillanatig keresem a helyem, és átfut gondolataim között a kérdés: Hogy alhattam el? Válaszokig nem jutok, mert Belphegor arca tűnik fel előttem elsőként, miközben szám fölé suttogja pimasz, halk szavait.
-Nem fertőzött meg semmi.... - motyogom lapos pillantásokkal. Micsoda rémes gondolat, fogalmam sincs miről beszél. Ezután kuncogva levénemberez és mintha arra próbálna célozni, hogy korom okán hevessége lefárasztott az éjjel paplangyűrés során, ezért dőltem a párnák közé. Elismerem előző napunk mozgalmasan alakult és sok energiát felemésztett az intenzív ágytorna is, de aligha fognám erre elalvásom.
-Azt mondod, keressek egy hozzám korban közelebb állót? - kérdezek vissza pimasz mosollyal. Tudom jól, hogy nem erre célzott, mégsem tudok nem visszaszólni neki.
-Lehetséges, mégis a tüzes fiatal démon dőlt ki hamarabb. Úgy látom még szokni kell neki az iramot. - fűzöm hozzá szemtelenül figyelve, ahogy ujjai ütemesen járnak mellkasomon, miközben felveti, ha rendszeresíteném életemben ezt a démon számára teljesen felesleges emberi szokást, úgy más módon is ébredésre bírna.
-Érdekesen hangzik, de...nem sűrűn kerülnék olyan rémesen kiszolgáltatott helyzetbe, mint az alvás. Még akkor sem, ha csak ketten vagyunk. - húzom magamhoz közelebb és birtoklón hajolok ajkaira, miközben finoman fenekébe markolok. Csókunk közben kezeivel közre fogja arcomat, és játékosan harap bele ajkamba. Következő mondatom mai napi terveinket firtatja, némileg átruházva rá a választás jogát. Mivel is indítsuk a napot. A következő programot pedig majd én találom ki. De kedvesem válaszok nélkül hagy, lustán nyöszörög jelét adva, hogy neki még nem akaródzik a felkelés. Hirtelen rándul fölénk és borít be a takaró, elveszünk a dunna között. Kézfejét beférkőzni érzem a paplananyag és a bőröm közé, körmei finoman érintik hátamat.
-Rendben. - hagyom, hogy kedvesem elkényelmesedjen rajtam és szemeit lehunyva pihenjen mellkasomon még egy ideig. Mikor édes súlya alatt végleg elnehezedem és kényelmetlenné válik a fekvés, finoman döntöm oldalra magam mellett. Úgy tűnik ismét elszenderedett.
-Elmegyek, megfürdök. súgom oda, bár nem vagyok benne biztos, hogy hallja szavaim. Óvatosan bújok ki mellőle az ágyból, majd az apró fürdőhelyiségbe lépve megeresztem a zuhanyvizet. Hallani, ahogy régi csöveken keresztül dübörögve érkezik a víz. A zuhanyrózsa alá lépek és egy másodpercre összerezzenek az érkező első hűvös vízcseppektől. Picsába. Rossz csap. Mordulok egyet és a meleg vizes csap felé vezetem keze, állítok rajta egy keveset. Rövidesen a hideget jóleső hőfokú víz váltja fel, ami egy pillanat alatt teljesen beborít. Tusfürdőmért nyúlok, tenyeremre nyomok belőle egy keveset és átdörzsölöm vele a testemet. Felhabzott tenyeremet végigsimítom két oldalt halántékom mentén, hátraseperve elázott tincseimet és a hajamat is megmosom.  

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
784
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 18, 2020 6:44 am

+16

Belial & Belphegor

N
em gondoltam volna soha, hogy egyszer valaha is láthatom majd ilyen sebezhető állapotban. Viszály alszik és leplezetlenül nézhetem kisimult már-már bájos vonásait. El nem tudom képzelni minek a hatására dőlt így ki, bár ha lehetne szívesen találgatnék, olyan gondolat fordul meg a fejemben, mint a nyugodt légkör, vagy az, hogy itt pihegtem mellette. Bármelyik igazának képes lennék örülni, kiváltképp annak, hogy tanúja lehetek ennek az édes pillanatnak, hiszen nem gondoltam volna, hogy így ébredek fel mellette. De egyedül ébren lenni unalmas, a nap is ébredezik a horizont peremén, a kis vityilló is egyre világosabb lesz. Előbb tenyerem simítom arcára, majd hüvelykujjam a szájára s végül lágy csókot lopva tőle ujjaim hasfalán szaladnak végig. Finom puszikat érez a mellkasán s lassan mocorogni is kezd. Mosolyogva hajolok fölé hogy újabb csókot adjak miután laposakat pislogva engem lát meg először.
-Jó reggelt Szerelmem.-lehelem ajkára míg viszonzást nem kapok, s észre sem veszem, hogy már megint egy újabb emberi szóval ékesítem a köztünk átformálódott helyzetet. Tenyerét érzem arcom ívén és jólesően sóhajtok fel a gyengéd érintésre, nevelésre szoruló hajtincseimet tűri a fülem mögé és kimondja azt az apró mondatot, aminek tanúja lehettem.
-Nem olyan kellemetlen, ha csak ketten tudunk róla. Lehet hogy megfertőzött a szerelem. De megígérem, nem árulom el senkinek, hogy milyen angyali arcod van amikor alszol.-suttogom közénk pimasz módon, kuncogva a szavakat, s mielőtt elárulná, hogy az ébresztés tetszett neki, még hozzá teszem;
-Lehetséges, Vénember, hogy nem ilyen tüzes fiatal démonnal kellett volna tölteni az éjszakát. Jobban belegondolva, teljesen érthető hogy a párnák közt végezted.-hangom tűnődő, de szemeim ravaszul csillognak miközben ujjaimmal finoman dobolok mellkasán. Lábamat jelzés értékűen fonom az övére és kacér pillantással nézek fel szemeibe.
-Ha többször aludnál, több fajta módon lennék képes kivitelezni az ébresztést.-kacsintok, majd ahogy derekamnál fogva magára húz egy pillanatra kerekre nyílnak a szemeim a csodálkozástól és felnyögök.
-Ezt többször is csinálhatnád.-jegyzem meg ahogy összesimulok testével, finoman támaszkodva kezeimmel a mellkasán. Keze a takaró alá csúszik és ahogy ujjai végig szaladnak bőrömön egy pillanatra megugrok a váratlan érzésre. Keze végül fenekemnél állapodik meg, ujjai a kerekdedségbe markolnak míg ajka követelőzőn tapad az enyémre. Forró csókot váltunk, kis kezeimmel közre fogom arcát és mielőtt elválna szám az övétől, fogaim közé szívom alsó ajkát és finoman megharapom. Visszatámaszkodom végül mellkasára és onnan hallgatom kérdését. Összeráncolom homlokomat, majd megrázom a fejem ahogy elsorolja a lehetőségeket.
-Ne már! Olyan hangulat romboló vagy!-nyögök fel, majd egy szempillantás alatt húzom rajtunk feljebb a takarót, tűnik el a fejem, majd az övé is. Kezeim a bőre és a matrac közé ékelődnek mellkasa alatt. Körmeimet hátába eresztem, nem fájón, csak hogy érezze a szándékot.
-Sehová sem megyek még! Maradunk.-dünnyögöm és összeszorítom szemeimet is.
-Olyan jó most így, alszom még egy kicsit.-jelentem ki vigyorogva ahogy csípőmet hozzá préselem.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
973
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 17, 2020 8:43 pm

Hét nap Cipruson 16+
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Mi a büdös franc? Egyik pillanatban még az ágyon elkényelmesedve fekszem, a másikban meg már valahol egészen máshol járok - bár fekhelyemet nem hagyom el közben. Mialatt kedvesem teste melegségével hozzám simul, derekamnál karjával ölel mély álomba szenderülve. Felhajtom poharamból az utolsó korty vöröset, majd újra és újra töltök egészen addig, míg a palack utolsó cseppig ki nem fogy. Amikor az üvegkehely végleg kiürül, szükség híján az éjjeli tetejére helyeznem. Nem sokkal ezután érkezik egy szokatlan érzés, ami szemeim lehunyására késztet. Nem ismeretlen, mégsem túl gyakori. Szokatlan fáradtság tör rám, vízszintbe helyezkedem, miközben elnehezedik tekintetem, szemhéjaim könnyedén csukódnak és egy hosszú pillanatig így is tartom őket. Hirtelen kényelmes, megnyugtató csend vesz körül. Egyre távolibbnak hallom a kinti hangokat, míg nem már csak saját lélegzetvételemet hallom. És én nem tudom mire vélni ezt az egészet. Elalszom én is. Pár percnek élem meg, de a valóságban órák telnek el. Míg szemeimet csukva tartom az éjszakából reggel lesz, az ég kivilágosodik és mellettem szuszogó bizalmasom is felébred mély alvásából...  
Puha érintést érzek előbb az arcom tájékán, majd szám szélén végigsiklani, mire egy hümmögő hang tör elő belőlem. Aztán mintha nedves ajkak tapadnának jóérzéssel ajkaimra halk szuszogással kísérve. Mellkasomon át lefelé haladva apró ujjak barangolják be testem. Összevonom szemöldököm, fejemmel kelletlenül mocorgok a párnán, lassan kinyitom a szemem, lapos pillantások között fedezem fel kedvesem mosolygós arcát. Számra hajol és lágy csókkal üdvözöl. Kezem ösztönösen emelem, simítom végig arca ívét. Előre bukó, rakoncátlan tincseit a füle mögé tűröm viszonozva az édes kelesztést.
-Jó reggelt, kedvesem. - felelem ajkaira. - Kellemetlen, de azt hiszem elaludtam. - jegyzem meg. A jelekből leszűrve valóban ilyesmi történhetett. Perceknek tűnő órák estek ki. De, hogy miért nyomott el a fáradtság érzete, azt megtippelni sem tudom. Ritkán adom alvásra a fejem, de ez többnyire napokig elhúzódó kemény pengeharcot követ. Különös.
-Bár az ébresztés, azért az kedvemre való. - fűzöm hozzá, mialatt pimasz mosoly kúszik végig a számon. Szabad kezem oldalán simít végig, míg kerekded mellei hozzám feszülnek, lába enyémre kulcsolódik. Megragadva derekát felhúzom magam fölé, hogy mellkasomon támaszkodva hasaljon el rajtam. Kézfejem a vékony takaró alá kúszok ujjaimmal puha bőrét érintve, majd finoman formás hátsó felébe markolok és szájra hajolok egy újabb forró csókért.
-Nos, mivel kezdjük a napot? Mit szeretnél elsőként csinálni? - húzódok el ajkaitól feltéve neki napindító kérdésemet. Előző éjjel számos ötlet felmerült, amivel hátralévő két napunkat tölthetjük. Ha csak a fele valósul meg, akkor sem fogunk egy percig sem unatkozni.  
-Gyakoroljunk a tenger közelébe? Vagy hódítsuk meg az Olympust? Menjünk vissza a tóhoz egy kis nosztalgiára? Gyújtogassuk a közeli falvakban? Esetleg túrázzunk egy napot? - sorolom a jobbnál jobb programlehetőségeket.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
784
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 17, 2020 3:51 pm

+16

Belial & Belphegor

K
edvesem karjai közt ér az álom, még valahol érzem bőrének melegét mielőtt az álomkép magával ragad, ahol újra táncolok imádott Lordommal. Álmomban mosolygok és fonom köré lábamat míg örömkönny nem szökik szemembe és halkan nem suttogok köszönetet az álombéli vallomásért. Melegséggel tölt el, még akkor is ha csupán csak vízió és fejemben játszódik. Szükségem van legalább erre, bár enélkül is tudom, hogy fontos vagyok neki és nem csupán azért, hogy árnyként járjak a nyomában és segédkezzek abban, hogy felforgassa a világot. Hiszen több millió éves Démon, hol vagyok én hozzá képest? De már az enyém és én az övé, szövetségünk csupán az első lépés volt hogy kötelékünk szorosabbá fűződjön. Védelme örök és sosem múlik el, haloványan pedig abban bízom, hogy most talán majd még jobban figyel rám és már Ő nem engedi, hogy eltávolodjak tőle. Vajon fog-e olyan feladatot bízni rám, ahol ismét egyedül kell megcsillogtatnom a tudásomat? Vagy most már inkább valakit mindig mellém állít? Ez a jövő zenéje. Lassan ébredezek és érzékeli testem, hogy továbbra sem vagyok egyedül. Finoman rebben a szemem a félhomályban tudatosul, hogy még mindig a kis lakban vagyok, aztán tisztul a látásom és fejemet kissé felemelve pillantok Kedvesemre. Alszik?! Belial szemei csukva, légzése egyenletes, nyugodt. Szerelmes mosolyra húzódik szám, vonásaim ellágyulnak ahogy nézem arcát, olyan békés, Raguel elfogása óta nem láttam aludni. De ezt most más, nem sérült meg, egyszerűen csak alszik. Elhúzom derekáról a kezem és arcára simítom tenyerem. Hüvelykujjamat végig húzom ajkán, majd feljebb csúszok és szám követi a mozdulatot. Puha csókot lopok tőle, az alvástól felpuhult bőrének érintése vággyal övez körül, fedetlen mellem bőréhez nyomódik míg ajkam az övére tapad. Elválva tőle gondolok egyet és mellkasára hajolva finom puszikkal szándékozom ébreszteni, míg apró ujjaim hasfalán barangolnak, nem sokkal ágyéka előtt állítom meg kezemet, hogy aztán visszafelé is végig szaladjanak bőrén ujjbegyeim. Míg puszikkal halmozom el arcát figyelem, s ha megmozdulna akkor egyik lábam ismét az övére fonnám szorosan, ajkaira hajolnék hogy csók közben suttogjam ajkára, hogy Jó reggelt Szerelmem!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
973
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 17, 2020 1:00 pm

Hét nap Cipruson
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Belphegor kibúvókat keres, hogy ne kelljen fogadalmat tenni. Pedig nem nagy dologra kérem, csark arra, hogy ne vállaljon helyettem kockázatot. Az ilyesmi az én dolgom. Tudtomra hozza, hogy egyetlen módon lenne jogom ilyet kérni tőle, ha szintet lépne kapcsolatunk és az emberi viszonylatokba nézve házasságra lépnénk, ahogy ő fogalmaz "menyasszony utáni szintre". Először csak zavarosan nézek rá, ahogy erre célozva árnyaltan fogalmazza meg mondanivalóját. Le sem esik egyből, ám amikor összeáll a kép, önkéntelenül bukik ki belőlem a kérdés. Nem kapok egyértelmű válasz, sejtelmes mosollyal felel, némileg ködösítve gondolatait. Most miért nem lehet normálisan felelni? Én az a fajta démon vagyok, akinek a képébe kell vágni a dolgokat, nem értek én a finom, rejtett kis utalásokból. Ennek ellenére azt tisztán látom, hiába várom, erre nem fogok ígéretet kapni tőle. Bezzeg ha ő akar szavamnál fogni...de legyen így.
-Rendben van. - mondom egy feladóan hangzó sóhajjal.
-De jusson eszedbe..- emelem mutatóujjam figyelmeztetőleg - ...ha legközelebb véletlen ígéretre bírnál, majd én is ezzel a szöveggel jövök... - ingatom meg a fejem egy halvány mosollyal. Elvégre két irányban játsszák ezt. Amit neki szabad, azt nyilván nekem is. Arról viszont biztosítom, hogy nem gondoltam meg magam. Ha oda kerülne a sor, nem hagynám ki a buliból. Persze azt nem állítom, hogy mindenről tudna. Erre nem tettem ígéretet. Néhány szót még ejtünk a Főnökről, érintőlegesen Istenről is, de a témát gyorsan száműzzük közülünk. A cigi után felbontom az utolsó palack vöröset. Mivel jóféle vörös nedű került a birtokunkba, el is döntjük, hogy feltankolunk belőle még hazautazásunk előtt. Valószínűleg az egész pincészetet kiürítjük, így egész biztos, hosszú ideig élvezhetjük a ciprusi bort New Orleansban is. Ki tudja mikor látogatunk el ide legközelebb. Hosszú, mozgalmasra sikeredett napunk után kedvesem elálmosodik és nem is kell sok, hogy szemeit lehunyva lassan álomba szenderüljön. A pohár könnyedén csúszik kezéből, és csattan szét a fapadlózaton. Ám az üveg pattanó hangja most nem riasztja fel. Nekem nem szokásom az alvás, így csendben, hallgatva Belphegor lassú ütemű lélegzetvételét fogyasztom el a maradék bort. Egyik pohárral a másik után, míg ki nem ürül az üveg. Az utolsó kortyot felhajtva az éjjeli szekrény szélére helyezem poharam, majd visszadőlök a párnára. Bizalmasom közben mély alvásában fészkelődni kezd, lábát átkulcsolja az enyém felett és arcán boldog mosoly szélesedik, mint aki kellemes álomban jár. Az a viharos éjszaka jut eszembe, mikor az égi háború szobámba űzte és először aludt mellettem. Azon az éjjel óriási szélvihar támadt, zuhogott az eső, mintha dézsából öntötték volna és hatalmas fénylő villámok szelték ketté a sötét égboltot, miközben dörgéseitől zengett az egész környék. Belphegor rémülten mászott paplanom alá és bújt hozzám szorosan. Beletelt nem kevés időbe, mire megnyugodott és sikerült elaludnia. Ahogy akkor, úgy most is figyelem őt. Még mindig hihetetlen számomra, hogy egy démon alvásra vetemedjen akkor is, ha nem a gyógyulása érdekében teszi. Mindezt olyan békésen, mintha nem érhetné őt veszély. A csendes percek után ismét mozgolódni kezd, egy halk köszönömet rebegnek ajkai, majd egy könnycseppet látok végigfolyni arca vonalán, amit szinte rögtön kézfejével töröl le, majd mélyebbre ássa magát a takaróban, mindvégig alszik. Hirtelen egy különös érzés fog el, ami arra késztet, hogy egy pillanatra lehunyjam a szemem. Szemhéjam szinte magától csukódik le, aztán se két, se hang. Elalszom.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
784
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 16, 2020 8:39 pm

Belial & Belphegor

E
gy icipicit gonosz leszek, csupán annak érdekében, hogy rájöjjön van amire nem fogok tudni rábólintani, csupán azért mert kéri. Ő a Főnököm, a Partnerem, a Férfi az életemben, de akkor sem Uram és Parancsolóm... Még nem az! Tehát szólni kívánok annak érdekében, hogy felhomályosítsam, nem biztos hogy úgy van ahogy szeretné. Olyat mondok ki, ami démoni füleknek nem cseng szépen. Magamban mosolyogva várom, hogy leesik-e Kedvesemnek az a finom burkolt célzás. Elmélyültem figyelem vonásait, vissza kérdésére finoman bólintok, jól hallotta, a menyasszony utáni lépcsőfok. Nem szólok közbe gondolataiba, hagyom, hogy egyedül találja meg a választ, "Te azt szeretnéd, ha feleségül vennélek?!", kérdése kijelentésként hat inkább, halovány mosoly fut végig ajkamon, amolyan mindent elmondó mosoly.
-Én csupán azt szeretném ami téged is boldoggá tesz. Az nem számít annyira amit én szeretnék.-mondom ki óvatosan a választ, majd közli, hogy ez nem démonoknak való.
-Hát persze hogy nem való nekünk, de szabályba van vésve?-cukkolom kicsit és vigyorom letörölhetetlenné válik, nem tagadom, el tudnám magam képzelni fehér ruhában. Vállat vonok inkább, látszatra talán el is engedem a témát, míg kiderül, hogy Belial szemet vet Luckó elrablásának gondolatára is.
-Örülök, hogy nem szegnéd meg, különben kimondhatatlanul csalódott lennék.-sóhajtok egy aprót. Míg a nagy főnököt nem tudjuk teljesen száműzni a témából.
-Valóban igazad lehet... Isten elég sok mindent kutyult össze, így talán nem is kellene csodálkoznunk ezen.-tűnődöm el rajta, hiszen jól emlékszem mit mondott Ophilia erről. Tehát nem elképzelhetetlen. Nem sokkal később Démonom ismét zavarba hoz ahogy az ágyban való teljesítésemet hozza fel, illetve azt közli, hogy mit vett észre. Mellkasába fúrom arcomat és szívesen csapnám bele apró öklömet, de utóbbit nem teszem meg. Inkább vállalva tettemet közlöm, hogy máskor is szívesen irányítanám egy kicsit. S talán nem is túlzok, tetszett hogy én vagyok a nyeregben. Mi több, biztosra veszem, hogy neki is elnyerte tetszését a dolog. A démon hamar megszerzi a cigaretta után a bort is, tölt mindkettőnknek, majd említést teszek arra, hogy esetleg ebből a borból vihetnénk haza is.
-Akár megejthetünk oda is egy utat.-értek vele egyet, nem rossz ötlet, raboljuk ki a boros pincét. Belialhoz bújva újabb mondat bukik ki számon, valójában nem is figyeltem, hogy ezt hangosan közöltem vele.
-Öhm, igen, kirándulunk.-hagyom rá végül egy újabb kortyot véve magamhoz a borból. Még megjegyzem, hogy mennyire cuki ötlet volt tőle ez az ágyban borozás, de ahogy válasza sugallja nem értette a finom célzást. Válaszát hallgatva nehezednek el pilláim, esik ki a borospohár a kezemből, hogy aztán Kedvesemhez bújva érjen az álom. Kis kezem mellkasán pihen ahogy finoman lehunyva tartom szemeimet. Légzésem szabályossá, elnyújtottá válik, csendesen szuszogok Belial oldalához simulva. Mintha mindig is ott lettem volna. Mintha az a kínzó három év sosem állt volna közénk. Biztonságban érzem magam és olykor legyőzhetetlennek s tudom, míg Ő itt lesz nekem nagyobb veszedelem sosem érhet. Újra San Franciscoban vagyok, tengermélykék nagyestélyi ruha feszül rajtam csípőig, alul kiterebélyesedő szoknyával. Fülemben hallom cipellőim kopogását, az ezüst színű díszítésen meg-megcsillan a fény ahogy lépdelek, egy magas lépcső tetején állok meg végül, a korlátra helyezem hófehér kesztyűbe bújtatott kezem, majd egyenes háttal, kecses tartással sétálok a lépcső alja felé, ahol már engem várnak. Azonnal felismerem arcvonásait, Belial követ a tekintetével és én nem tudok elszakadni a mogyorószín szemektől. Az utolsó lépcsőfokra érve apró kezem után nyúl és kézfejemre hint csókot. Elpirulva sütöm le szemeimet egy pillanatra, majd míg kezemet tartja finoman pukedlizek egyet. A terem közepére vezet és ekkor felharsan az édesen lágy, melankolikus zene. Kezem az övébe csúszik és ismét elámulok azon, hogy mennyire pici az ő tenyeréhez képest az enyém. Másik kezem vállára helyezem, míg az ő szabad keze derekamra csúszik, közelebb von magához és kezd el vezetni a parketten a zene ütemére. Elmosolyodom álmomban és kezem Kedvesem csípőjére csúszik, egy pillanatra megrezdül még a lábam is. Egy idő után fejemet a férfi vállára döntöm, nem ellenkezem hogy testünk összesimul. Arcom alatt érzem hogy szmokingja milyen finom anyagból készült, sok szempár szegeződik ránk, ki irigykedve, ki pedig ámulva. Valahonnan azt is hallani, hogy "biztosan egész életükben ezt csinálták"! Elhúzódom Viszálytól és úgy tűnik, mintha mondanék neki valamit, de hang nem jön ki a számon, némán mondok köszönetet a táncért és hogy velem van. Szokásos pimasz mosolya álmomban is ledönt a lábamról. Egyszerűen megbolondít vele. Ahogy pedig az emberi mondás tartja, a jó lányok a rossz fiúkat szeretik. Ez valahol nálam is igaz volt. Több pár csatlakozik táncunkhoz és fognak bele ők is tisztes távolságot tartva saját kis keringőjükbe. Minden egyes fordulással egyre nagyobb teret követelünk magunknak. Csillogó szemekkel figyelem az övét, míg lábaim közé nem lép és finoman hanyatt dönt. Enyhén szapora a lélegzetvételem, de a boldog mosoly szüntelen arcomon. Lábam behajlítva, combomat az övére helyezve tekeredek rá finoman. Bőre melege miatt jóleső sóhaj szalad ki a számon. Fogva tartja tekintetem, míg egészen a földig dönt, derekam hajlik, de lábam is be kell rogyasszam egy kicsit, egy múló pillanatig tart csupán így, majd felhúz, vissza magához. Centikre van ajka az enyémektől, vágy csillan szemében mégsem csókol meg. Csupán táncunk folytatódik és érlelődik bennem a kísértés, hogy ha Ő nem teszi, akkor majd megteszem én. De nem mozdulok, hiába kívánom annyira szája érintését. Hagyom játszani és partner leszek benne. A következő zene közepére már világossá válik előttem, hogy nem fogja megtenni, a körülöttünk lévőkben egytől egyig az ismerőseinket vélem felfedezni. Egy pillanatra csüggedtség fog el, míg meg nem állít és büszkén, leplezetlenül néz végig rajtam ismét. Ujjai állam alá siklanak, szinte hallom, hogy a társaság egy emberként, lélegzet visszafojtva várakozik. Én is várok, csupán kezem indul lassan nyaka oldala felé, hogy nem sokkal később tarkóján simítsanak végig ujjaim. Férfias hangja betölti a teret ahogy felszólal, közölvén mindenkivel, én vagyok a társa. Egy pillanatig ledermedek ahogy elér a felismerés, konkrétan elmondta... Mindenkinek, hogy mi együtt vagyunk. Nem tudom elkapni róla a pillantásom és érzem ahogy halovány pír lepi el orcámat. Feljebb billenti fejemet és egészen közel hajol ajkaimhoz, szemeim automatikusan csukódnak le és készülök az édes pillanatra. Lehelete perzseli szám vékony bőrét, suttogása pedig olyan erővel hat rám, mint eddig soha. "Szeretlek Belphegor!" Jut el tudatomig színvallása, ezt viszont már csak én hallom és tudom, hogy ez így van jól. Nem hagy reagálni rá, s míg enyhén elnyílik ajkam a csodálattól, birtokba is veszi. Olyan szenvedéllyel csókol, mint eddig még talán soha és egy hosszabb pillanatig nem bírom felvenni a fonalat. A jelenet kellően túlfűtötté sikeredik, sokan el is kapják pillantásukat rólunk. Talán nem is tudja mennyire boldoggá tett!
-Köszönöm.-motyogom halkan és talán még egy örömkönny is kigördül csukott pilláim alól. De ezt mintha megérezném, csípőjéről elhúzom a kezem és kézfejemmel törlöm le a könnycseppet, nem sokkal ezután lábam húzom el róla és vállamig betakarózok, közelebb is bújok Viszályhoz, majd hagyom, hogy ismét elöntsön a kellemes sötétség.

Zene: Love Story
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
973
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 16, 2020 3:10 pm

Hét nap Cipruson
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Alig látható már az a sebhely, mégis elindít egy témát, amit jó ideje kerültem és valahol reméltem, sose kerül majd élő. Mégis talán ideje túlesni rajta és kihúzni néhányat a "Meg nem válaszolt kérdések" listájáról. Néhány dolog alaposan meghökkent, példának okán alkuja a Főnökkel a kegyes büntetésemért. Szükségtelennek ítéltem, még annak ellenére is, hogy hálás vagyok neki mindezért. Határozottan kérem tőle, többet ilyet ne tegyen. Annál is inkább, mert semmibe nem telne az Ördögnek kijátszani bármilyen egyezményt, ha nagyon akar. A kiskapu minden fogadalom mögött ott lapul, és ha a démon jól játszik, mentesülhet adott szava alól. Bizalmasom viszont makacskodik, és ujját a számra tapasztva int egy pillanatnyi csendre, hogy tudtomra adhassa, egyetlen eset áll fent, amikor hajlandó eleget tenni tiltásomnak, ha az eljegyzés utáni szintre lépünk.
-Menyasszony utáni lépcsőfok??? - kérdezek vissza, majd eszembe jut mindaz, amit az emberi kapcsolatokról és szokásokról mesélt. Néhány perc elmélyült gondolkodás után egy hangosabb Ó kíséretével esik le kedvesem mondandójának lényege. Rájövök, hogy Belphegor burkolt célzásával házasságra utalt.
-Te azt szeretnéd, ha feleségül vennélek?! - bukik elő belőlem a kérdés, ami inkább hangzik kijelentésnek.
-Démonoknál nem szokás az ilyen. - teszem hozzá a nyilvánvalót, hiszen amiről beszélünk egyértelműen a földi hagyományokhoz köthetők és jobbára halandók űzik. Csak félig komolyan hagyja el számat a gondolat, hogy bebörtönözzük a Főnököt. Valójában míg ilyen bizonytalan a helyzetünk, nem tervezek nagy balhét keverni a világban. Hogy miért pont Luciferre esne a választás? Már csak természetes, hogy Raguel után arknál alább nem adom. Istent vagy Amarát elrabolni pedig még nekem is túl nagy falat lenne, már ha egyáltalán tudnám hol leledzenek fel. Lehetetlen küldetés. A Pokol ura pedig elérhető közelségben van, nem valószínű hogy az arkhúga miatt kiosztott "kegyes" büntetés után, amibe jóformán majdnem beledöglöttem, kinézne belőlem ilyen mértékű szemtelen merészséget. Pedig beketrecelném, lenne hozzá pofám. Semmi személyes, csak a móka kedvéért.
-Nem tervezem megszegni. Tudod jól, hogy magammal vinnélek úgyis. - vigyorodom el.
Teszek egy apró észrevételt, ami még Luciferrel történő találkozómkor tűnt fel. Hiszen különös, hogy ne lett volna tudomása arról, mi rejtőzik birodalmában.
-Nos, ha tippelnem kellene, azt mondanám  Isten műve. Ahogy a leviatánokat, úgy Amarát is kitörölhette az emlékezetből. - válaszolom és szavaimban azért találni logikát. Azt nem gondolom, hogy a Főnök ne mondott volna igazat, és a démoni összeröffenéskor sem tűnt sokkal felhomályosultabbnak a Sötét asszonysággal kapcsolatba. Feltehetőleg, ha tudott is róla valamit, az időközben kiesett. A mai napra tervezett elfoglaltságaink kicsit más irányt vettek, de azt hiszem egyikünk sem bánja a nádasban töltött pásztorórát, sem a versenyfutást követő ágyneműgyűrést. Néhány elismerő szó is elhagyja a számat, egy pillanatig sem tagadom, hogy mennyire élveztem az együtt töltött időt. Azt hiszem sikerül zavarba hoznom, mert arcán újra halvány pír fut végig, majd mellkasomra hajol, hogy elrejtse előlem pirosságát. Sunyi vigyorral figyelem egy utolsó slukkot magamhoz véve, majd miközben a füst távozik ajkaim közül, a bagócsikket az éjjeli falapján elnyomom. Rám emelve tekintetét elismeri, kedvére való volt az irányítást és azt sem titkolja, hogy újra átvenné a hatalmat felettem egy másik paplangyűrős alkalommal is.
Közben bor kerül a kezünkbe, nagyot kortyolok poharamból és csak osztani tudom kedvesem szavait.
-Akkor hazaút előtt kirámoljuk azt a borospincét is. - vetem fel a gondolatot, miközben Belphegor visszafészkeli magát mellém.
-Egészség. - veszek még egy kortyot magamhoz. Ábrándos szavait hallva, ahogy nászúthoz hasonlítja nyaralásunk, majdnem félre is nyelek. Aztán eszembe jut, a Nahant előtti kikötő, amikor nászutasoknak néztek minket. Ekkor hallottam először ezt a szót nászút. Párok kirándulása. Valahogy így jött át a jelentése.
-Végül is. Egy pár vagyunk és kirándulunk. - ismerem el, valóban tűnhet úgy, mint egy nászút. Következő kérdésén eltűnődöm egy kicsit.
-A bor mindig jó ötlet. - felelem felé pillantva és látom, kedvesem egyre laposabbakat pislog, hamarosan el is alszik mellettem, még akkor sem rebben szemhéja, mikor karja elernyed és ujjai közül kicsúszik a pohár, ami darabokban a fapadlón végzi.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
784
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 16, 2020 12:49 pm

700.
reag

Belial & Belphegor

K
issé meredek a téma ha azt nézzük mit csináltunk előtte és mindez abból indult ki, hogy tudni akartam annak a hegnek a történetét. Hirtelen a miérteken át ismét ott tartunk, hogy megvallom érzéseimet irányába, bár nem esik nehezemre kimondani az igazat. Hogy azért alkudoztam a Pokol urával, mert szeretem és fájna az elvesztése. Fel is hozok egy régebbi emlékünket, ahol még kicsit máshogy fejeztem ki magam, de sokban nem különbözött tudtára hozott mondandóm. Megmosolygom mikor közli, hogy emlékszik arra az incidensre, mikor a hajón úgy kirúgtam a lábát alóla, hogy az oldalkorlát koppintotta fel az állát, ha jól emlékszem. Dühös ábrázattal közöltem vele, hogy rólam ugyan ne merészeljen ajánlólevelet írni senkinek, nem hogy az utódjának, mert inkább utána halok semmint másik Viszályt szolgáljak. Ám határozott kérést kapok arra, hogy többet ne próbáljak meg alkudozni az életéért cserébe. Ezt Ő sem gondolja komolyan! Ilyet még véletlenül sem ígérhetek neki, hiszen bármikor képes lennék megtenni és akkor szavamat szegném ami sokkalta rosszabb.
-Nem érdekel, hogy nem fogadod el!-vágok szavába óvatosan, majd mielőtt ismét szólásra nyílna szája apró ujjamat helyezem bőrére.
-Egy esetben adódhat ok arra, hogy eldöntsd mit tegyek és mit nem...-folytatom titokzatosan mondókámat.
-Az pedig a menyasszony utáni lépcsőfok.-kacsintok rá mielőtt elvenném ujjam a szája elől, remélve leesik neki, hogy mit mondtam. További szavai kis morcosságot idéznek elő bennem.
-Nem hozol ilyen helyzetbe és egyes számban beszélsz ismét... Tudod mi ütött szöget a fejemben Drágám?-pillantok rá nagy szemekkel, majd szinte rögtön megválaszolom saját kérdésemet.
-Szeretnéd megszegni az ígéreted, hogy nem hagysz ki semmiből!-döntöm oldalra a fejem és áthatóan kezdem méregetni, hát velem ne merészeljen kiszúrni. Nagyon is sokat dolgoztam azért, hogy egy-egy ígéretre rá tudjam venni. Azt pedig már nem is említem, hogy láthatásba helyezte következő nagy tervét... De hogy pont Lucifert rabolja el? Szerinte az arkok nincsenek már felkészülve egy ilyen húzása után?
-Nem tudta ki Amara? Hogy lehetséges ez?-ezt el nem tudom képzelni így. Megkapom a cigimet és Belial tűzzel kínál, hogy kellemes füstölgéssel teljen a következő öt percünk, addig pedig felhozom hogy a maradék két napunk mivel telhetne. Pát ötletet felsorolva Kedvesem is hozzá teszi saját ötletét, mire kacagva bélyegzem meg kedvenc tevékenységével. Kérdésemre kérdéssel felel, így oldalra döntött fejjel pillogok rá.
-Hát, rosszul érezném magam, ha csalódott lennél.-felelek nagy komolyan, míg kiegészítése meg nem érkezik. Előbb csodálkozásra nyílik ajkam, apró O betűt formál, majd elnyílnak szemeim ahogy tudatosul bennem, hogy Viszály mit is mondott rólam az imént, végül pedig ismét fülig pirulok.
-Ó hagyj már!-legyintek és megingatva fejem, ejtem azt mellkasára, hogy elbújhassak tekintete elől.
-Kettőből egyszer...-dünnyögöm bőrére és próbálom menteni a menthetőt, bár be kell vallanom élveztem... Felegyenesedek és szemeibe tekintek. Csalfa mosolyra húzódnak ajkaim mielőtt megszólalnék.
-Be kell valljam, határozottan élveztem az irányítás érzését.-szabad kezem ujjait sétáltatom végig mellizmain, majd egy újabb slukkot követően hozzá teszem.
-Lehet, hogy rendszeresítem.-érkezik a pimasz mondatom mielőtt Belial magunkhoz nem vonzza a boros palackot és a nyitót is.
-Kérek, köszönöm szépen.-mosolyodok el, majd míg Kedvesem kinyitja a bort, addig elszívom a bagót és magam mellett a földön elnyomom. Az ágy mellett hagyom a csikket, majd összeszedem reggel, annyit úgysem fogunk már cigizni. Vissza bújok Viszály mellé amint kitölti a bort a poharakba és az egyiket felém nyújtja.
-Ilyet kellene haza is vinnünk.-jegyzem meg fél hangosan, majd koccintásra emelem poharam.
-Egészségünkre.-pillantok szemeibe és belekortyolok a fűszeres vörösbe. Még mindig azt mondom, hogy jó választás volt. Oldalra kilógatom a poharat miközben helyezkedek kicsit, apró puszikat hintek mellkasára és nem sokkal később újabb korty miatt emelem ajkaimhoz a poharat, végül jólesőn sóhajtok fel.
-Ez most olyan mint egy nászút.-csúszik ki a számon mosolyogva és egy pillanatig hagyom a csendet megülni közöttünk.
-Na és ez a bor az ágyban... Mindig voltak ilyen remek ötleteid, vagy csupán most ilyen szembetűnő?-kérdezek rá ahogy még közelebb simulok hozzá. Azzal nem akarom megsérteni még véletlenül sem, hogy már majdnem romantikusnak hat, de magamban persze ezt is megjegyzem. Csendesen hallgatom válaszát, de mély dörmögős hangját hallgatva elkap az álmosság, pilláim elnehezednek és csak hamar enged kezem szorítása is, így boros poharam a padlón végzi ripityára törve, pont mint Nahanton, bár most nem riadok fel az üveg jellegzetes hangjára, Kedvesem felé fordulok és bevackolom magam az oldalához, apró tenyerem mellkasára simítva lépek át végül álomországba. Belial közelsége olyan nyugalmat ad, hogy az éjszakát aprókat szuszogva alszom át, olykor kicsit mozdítva a kezemen, így a démon hol itt, hol ott érezheti felsőtestén a kezemet.

Zene: April Rain
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
973
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 16, 2020 10:12 am

Hét nap Cipruson
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Bizalmasom makacssága előtérbe kerül, ami az évezredek alatt számos formában és megannyi mértékben megmutatkozott már, de a nahanti utazásomat megelőző éjszaka volt talán a legszembetűnőbb. Soha nem láttam még olyan akaratos dühvel szobámba lépni, még akkor sem, amikor egy kóbor pletyka miatt fejét vesztve rontott rám - asztalomat félrerúgta, fejem mellé tőrt hajított - azt feltételezve, hogy szó nélkül állítottam más pozíciójába, míg távol volt. Hát az sem volt semmi. Ha így belegondolok, mindig is rosszul viselte, ha kihagyom valamiből. Ott akart lenni mellettem. Végül Nahant szigetére is magammal vittem. Mikor a külön töltött időre terelődik beszélgetésünk megtudom, hogy Lucifer kötelezően ajánlott vendégszeretet élvezve alkut kötött az ördöggel, kizárólag azért, ha elé kerülök, ne öljön meg. Szinte magától érkezik a kérdés: Miért? Ismét elhangzik ajkai közül a halandók által sokszor emlegetett szó.
-Ohhh. - érkezik reakcióm vallomására, majd felelevenít egy közel 30 éves emléket, ami szintén a szigeten történt, pontosabban az odavezető hajóúton.
-Igen, emlékszem. - mosolyodom el. Pusztán a tényeket közöltem, kockázatos tervem csúfos buktatóit, amivel ha akarjuk, ha nem, számolnunk kell. Nem tetszett kedvesemnek a gondolat, hogy merész vállalkozásunk halállal végződjön. És bár én sem ezt a végkimenetelt preferáltam, a lehetőség mégis benne volt abban a bizonyos pakliban és nem voltam rest hangos gondolatok között számolni vele. Bár jóleső a tudat hogy ennyit jelentek neki, és arra is kész, hogy egyezkedjen a Pokol urával életemért, mégis arra kérem, ne tegyen ilyet többet.
-Ezt nem fogadom el! - rázom meg a fejem tiltakozó szavaira.
-De tudod mit, nem is kell. Mert ha nem hozlak ilyen helyzetbe, akkor nem is kell ilyet tenned. - vonom meg kissé vállaim. És magamban még mindig "kegyes" büntetésemen mosolygok.
-Legközelebb úgyis a Főncit rablom el. - nevetek fel, de szavaim csak félig hangoznak komolytalanul. Komolyan fontolóra vettem, hogy őt is hosszas vendégszeretetembe fogadom. De az egészen biztos, hogy míg Amara dühösen a világban kószál, készen arra, hogy bármelyik pillanatban elpusztítja a világot, addig nem fogok bele arkrablós tervekbe. Egy átlátszó hazugság, gyenge próbálkozásként, hogy elterelje rólam a gyanút. Lucifert nem vezette meg.
-Mikor én kerülte sorra, ez már nem volt kérdés. Amara neve mégis ismeretlenül csengett a számára. - emlékszem vissza, mikor megneveztem arkhúga gyilkosát. Míg emlékeinkben merengünk, felizzik egy-egy cigarettaszál és rövidesen dohányfüst lengi be a szobát. Már a hátralevő két napunkat tervezzük és felmerül néhány igen jó ötlet, amivel fennmaradt időnket tölthetnénk. Piromán! hangzik Belphegor szájából nevetve, mikor felvetem, a város mégis csak fel kellene tüzelnünk. Kérdésére csak a fejem ingatom, miközben oldalra nyújtva karomat, pöckölöm le a hamut a cigivégről, majd hátamat eltolva a matractól, kicsit előre dőlök.
-Talán csalódottnak látszom? - kérdezek vissza szemtelen vigyorral, miközben szám elé emelkedik ismét a kezem egy újabb slukkra.
-Egyáltalán nem bánom, hogy gyújtogatás helyett, lepedőgyűréssel töltöttük az időnket. Legalább most már azt is tudom rólad, milyen kis tüzes vagy az ágyban. - teszem hozzá pimaszul. Tekintetem az asztalra téved, és felfedezem rajta bontatlan üveg borunkat. Egy laza kézmozdulattal azt is közénk repítem, a dugóhúzóval együtt, és amint kézbe kapom és azonnal nekilátok kinyitásának.
-Egy pohár bort? - kérdezem Belphegortól lógó bagóval a számba. A palack nyaka hangos pukkanással engedi el a nyakába szorult parafát. Szinte azonnal érezni a vörös ital jellegzetes, fűszeres illatát. Amint két üres ivóalkalmatosság is az ágyunk szélére kerül, félig töltöm poharainkat.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
784
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 16, 2020 5:51 am

Belial & Belphegor

-M
ost képzeld el, hogy akkor nem tudtam volna...-fognék bele a mondandómba kacér pillantások között, ám férfias tenyere ahogy ráfog mellkasán táncoló kézfejemre, megakasztja bennem a mondat többi részét. Finoman szorítja meg kezemet és rejti saját markába, hálás mosollyal pillantok szemeibe, a gyengédség ezen szintjét is most ismerem fel úgy igazán, mondatával összerakva, mintha aggódna, belegondolva abba, hogy bizalmasa elég csonka lenne. Pedig már Nahanton is kitüntetett a figyelmével, többször is, de talán a legszembetűnőbb a szenteltvízzel való találkozásomkor történt.
-Tudom, ezért vettem elő a drasztikus formát és vettek rá, hogy vagy viszel, vagy maradsz. Bármire képes lettem volna, hogy így legyen.-vonok finoman vállat. Nem viccből voltam olyan makacs. Sajnos kiderül hogyan kaptak el, mint ahogy az is, hogy a külön Belial számára készített meghívó mennyire volt hatásos. Kérdéseimre gyorsan érkezik válasza is, csendesen hallgatom őt megértve a gondolatait. Nem szólok közbe, akkor sem amikor megerősít, hogy miattam is kereste fel a nagy főnököt. Végül elárulom hogy alkut kötöttem az Ördöggel az életéért cserébe. Így a miért az Ő száján is kibukik. "De hát miért?", hangzik tőle szavakban pontosan ugyan az, mint nemrég tőlem. Csupán az én válaszom nem egészen olyan diplomatikus, mint az övé.
-Mert már akkor szerettelek!-elégítem ki tudásvágyát egy lágy mosollyal, majd folytatom.
-Nem tudtam volna elviselni, ha megöl, mert nem tudok nélküled létezni...-pillantok szemeibe egy röpke másodpercre mielőtt sajátjaimat le nem hunyom.
-Emlékszel az utazásunkra... Amikor Nahantra tartottunk... Pontosan arra a mozzanatára, amikor kirúgtam a lábadat mert olyat mondtál ami nekem egyáltalán nem tetszett. Nos, az a gondolatom mai napig ugyan az.-mondom ki komolyan miközben elveszek vizslató tekintetében.
-Ha meghalnál én utánad halnék!-suttogom közénk a szavakat és lágy csókot hintek mellkasára. Majd kedvesem határozott mondatára leszek figyelmes. Már a fejemen látszik "ezt nem mondhatod komolyan", oldalra döntöm buksimat és mélyet sóhajtok.
-Ne haragudj meg, de a saját cselekedeteimről én döntök. Azt nem hagyod hogy eléd vessem magam, akkor használom a fejem. Ennyi jár nekem, hogy megvédjelek úgy ahogy tőlem telik. Nem vonhatod meg tőlem!-határozottságát átveszem és fogva tartom tekintetét miközben beszélek.
-Nem, valóban nem vette be... Mint ahogy azt sem hitte el, hogy nem mi öltük meg Raguelt.-szusszanok finoman, majd azt is elkotyogom, hogy a drága papus belepillantott az elmémbe is, mivel pedig nem képeztek ki arra, hogyan álljak ellen, így hamar fény derült mindenre.
-Lehet hogy neki elég volt azt látni...-vonok vállat és elhúzom a szám. Pontosan tudom miket látott, hiszen vele egy időben az én szemeim előtt is lepörgött minden. Újabb ígéretet szándékozok kihúzni belőle és nem rejtem véka alá azt sem, hogy innentől huzamosabb ideig nem marad már egyedül. Viccelődő, pimasz szavai ugyan megmosolyogtatnak, de nem maradnak el dorgálására szánt hangjaim sem. Végül beletörődik és egy ígéret szerű hangzik el tőle. Egyenlőre megelégszem vele, bár ha a többivel összefűzzük akkor már egészen jól állunk, mármint én állok jól, mert Kedvesem valahol így is védve van. A cigis doboz közben markába kerül, egy szál a szájába egy pedig az én kunyerálós kis kacsómba. Mai napig nem tudom hogy szoktam rá erre a mozdulatra de a jelzés érték mindig ugyanannak szól, így nem kell félni, hogy félre lesz értve. Közös kódnyelv, ha fogalmazhatok így. Az érdekel, miután az én cigivégem is felizzik, hogy az elkövetkezendő két napban mihez lenne kedve Belialnak, azért pár választási lehetőséget gyorsan fel is sorolok miközben félig mellkasán helyezkedek el. Kedvesem hümmög, majd pedig választ is kapok miközben puha csókot lopok tőle. Elhúzódom és vigyorogni kezdek.
-Csak nem megbántad a program alakulását?-kérdezek rá csipkelődve ahogy újra ajkaim közé illesztem a koporsószeget.
-Piromán!-jelentem ki végül kacagva.

Zene: April Rain
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next