Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

reveal your secrets

Hell or Heaven

Ciprus, Európa VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1136
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 01, 2021 2:02 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Szabad a játéktér
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 01, 2021 1:38 pm

Hét nap Cipruson 18+
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Kedvesemet ismét hanyatt fektetem, aki megadóan terül el a puha paplanon, szélesre tárt combjai közé befészkelem magam, majd újra mélyen elmerülök benne. Jólesően mordulok, miközben körülölel nőies forrósága, ő pedig kéjesen felnyög, amint magában érez. Puha ajkaira hajolok és hosszan, forrón csókolom, tenyerem formás idomait cirógatja, miközben újra a magamévá teszem. Ujjaival karomba kapaszkodik ahogy fokozódik a tempó, majd fél kezével vállamat öleli, míg lábaival átfonja derekamat, csípőjét megemeli, ezzel segítve ütemes mozgásunkat. "Szeretlek" csúszik ki ajkai közül egy újabb vallomás, és közben újból elterül a puha ágynemű között. De nem állunk meg, ütemesen mozgok benne, egészen addig míg lökéseim egyre határozottabbá nem válnak. Egyre szaporábban kapkodunk a levegő után, iramunk közben egészen vaddá válik. Aztán egy határozott mozdulat, kedvesem teste megremeg, combjai szorosabbra zárnak és egy kéjes sóhajjal sikkant fel, ahogy a gyönyör végig cikázik testén és velem együtt a csúcsra ér. Magam is egy jóleső mordulással adok hangot elégedettségemnek. Pár hosszabb pillanatig még benne lüktetek, majd mélyeket szuszogva dőlök le mellé, és hosszasan pihenek a puha párnák között, miközben démoni kedvesem mellkasomra húzódik és derekamat átfogva hozzám bújik. Órák telnek el így, lassan ránk virrad a reggel, ami jelzi, nyaralásunk véget ér, ideje visszatérnünk a megszokott hétköznapokba. Nem általlom elismerni, hogy élveztem az itt töltött napokat, habár elején makacsul ragaszkodtam, hogy három napnál tovább nem maradok távol teendőimtől. Mégis hét napra nyúlt ittlétünk és távozásunk a nyolcadikra csúszott át. Mégsem bánom. Perceken belül felkelünk és felruházkodunk, majd egy pillantást vetve a torony lábazata felé nyugtázom, hogy a vaddisznók az éjszaka folytán eltűntek, így szabaddá vált a terep. Egy óra múltán már újra a partrészen járunk, azon a helyen, ahová 7 nappal ezelőtt ide érkeztünk. Még vetek egy pillantást a környékre és megjegyzem magamban, nem rossz hely, egy nap visszatérhetünk ide. A gondolatot követően viszont felizzik idéző körünk és egy perccel később már újra New Orleans-i otthonunkban vagyunk.

zene: nincs || üzenet: köszönöm a játékot ||
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jan. 30, 2021 4:44 pm

+18

Belial & Belphegor

S
zeretem Őt! Minden egyes porcikáját, ez a fajta közelség, még szinte új. Azt, hogy összeillünk-e nem a körülöttünk lévő világ dönti el. Hanem mi magunk. Én úgy érzem, hogy összeillünk. Túlságosan is passzolunk. És ezt onnan tudom, hogy akkor is az orromban érzem az illatát, amikor nincs mellettem. Amikor Lucifernél vendégeskedtem is, csak Őrá tudtam gondolni, tudatomat teljesen kitöltötte, hogy úgy viselkedjek, olyannyira szó fogadó legyek, hogy a Pokol Ura állja a nekem tett szavát. Ennek pedig a hozománya, hogy most itt lehetünk kettesben, Cipruson, csak egymással foglalkozva. Megváltoztatva a dolgok állását köztünk. Kedvezően alakult a helyzet számomra és remélem Belial számára is. Ajkaimmal és nyelvemmel kényeztetem, míg fel nem húz magához, de tudom, hogy tetszett neki amit kapott, a belőle kiszakadó hangok hangosan árulkodó jelek. Csókra hajol és gyengéden ölébe húz, dereka köré kulcsolom lábaimat és újra mozogni kezdek, izmos vállaiban találok kapaszkodót s míg csípőmet átkarolja egy mondattal adom tudtára mennyire élvezem a közösen töltött mostani perceket, hogy mennyire jól esik az efféle törődés. Élvezettel fogadom magamba keménységét, újra és újra, míg szavaira csók közben mosolyodok el. Combomon végig simító tenyere jóleső érzéssel tölt el, a világot is máshogy látom kicsit, mióta neki adtam magam. Egy démon aki megőrizte erényét... Biztosan furcsa lehet, de az első pillanattól fogva tudtam, ha valaki majd egyszer így foglalkozhat velem, az Viszály lesz. Meg is tartottam magam neki és nem bántam meg. Gondolataim egyre túlfűtöttebbek lesznek, ahogy tenyere mellemre simul, finoman masszíroz miközben ajka nyakamat csókolja, kéjes sóhajokat csalva elő belőlem. Észre sem veszem, hogy közben a tempón is gyorsítok, karja fogása is szorosodik kissé rajtam, ám nem bánom egy percig sem, viszont az ütemet gyorsan megtöri ahogy egy határozott mozdulattal fordít a matracra ismét. Félig lehunyt pillákkal tekintek fölém hajoló arcára, jól emlékszem arra amikor elcsavarta a fejemet, amikor már nem csak a Lordot láttam benne. De nem hunyászkodom meg előtte, soha nem tenném meg. Van amikor fejet hajtok kérése előtt, de ha akaratos lenne, csak dacolnék. Mellkasom szaporán emelkedik és süllyed, hajam szanaszét terülve a matracon, és ahogy végig pillant rajtam halvány pír fut végig arcomon. Dicsérő szóval illet, bár mielőtt akár csak megköszönhetném, befogja a szám a sajátjával. Emlékszem amikor azt tanácsoltam neki, hogy a szemtelen démonját miként tegye helyre. Testem vágyódik érintése után, fél kezével a fejem mellett támaszkodik és forró csókja úgy telít el, mint halandókat a gejl édességek. Ujjaimmal ráfogok bicepszére és hevesen, forrón viszonzom csókját. Combom érintésére azonnal mozdul, terpeszbe húzza lábaimat és újra kitölti a testem, felkiáltok a mozdulatra, jólesőn húzódok össze mélyen belül. Csípőm felfelé billen és mélyen fogadom. Megtámaszkodom csípőcsontján és ahogy combomat a derekához húzza, finoman emelkedik meg felsőtestem is jobb karommal nyakába kapaszkodok és megtartom magam, forró leheletem csiklandozhatja bőrét, finom puszikkal halmozom el ha épp nem vágyam hangja tör elő ajkaim közül. Érzem Őt, meg akarom adni neki amire vágyik.
-Add nekem magad!-nyögöm a fülébe ahogy érzem hogy az élvezet egyre jobban behálóz. Érezni ahogy megremeg a teste amikor betetőzik a gyönyör. Ezt kívánom most. Mellkasomon ringatni a fejét míg légzésünk és szívverésünk lecsillapszik.
-Szeretlek!-suttogom ahogy újra elnyúlok a matracon, kezeimmel elengedem és végig simítva saját oldalamon a fejem mellett felvezetve karjaimat tetszelgek neki egy kicsit miközben melleim finoman fel-le hullámzanak lökései nyomán.

Zene: Devil and The Deep Dark Ocean
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jan. 30, 2021 12:06 am

Hét nap Cipruson 18+
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Újra kényeztetésébe vesz. Szemeimet egy hosszabb pillanatra lehunyom és mélyeket sóhajtok, olykor elégedett morranással adom jelét, mennyire kedvemre való gondoskodása. Újra és újra szája forróságába fogad, néha egészen mélyen, majd egyre gyorsabban, egyre határozottabban jár végig férfiasságomon. Nyelvével fokozza duzzadó vágyamat. A pihenéssel töltött napok, a cipruson töltött idő, teljesen átformálta a kapcsolatunkat. A hajába markolok nem túl durván, majd arca felé nyúlok és felhúzom magamhoz egy csókra, fenekét markolva pedig hamar az ölembe ültetem. Kezeivel közrefogja arcomat és szenvedélyes csókkal viszonozza az enyémet, lábával átkulcsolja derekamat és lassan mozogni kezd rajtam. Vállaimban talál kapaszkodót, míg egyik karomat a dereka köré fonom követve csípője finom mozgását. Másikkal combján simítok végig, ujjaimmal érintve puha bőrét, miközben finoman fokozza a tempót. Halkan suttogva, szavakkal is elmondja, jó érzés számára a felnőttes játékkal töltött idő.
-Nem gondoltam, hogy....valaha ilyesmit hallok tőled. - felelem nagyokat szuszogva, mielőtt újabb forró csókot váltanánk. Bár azt sem gondoltam, hogy bizalmasommal ilyen közeli viszonyba kerülök valaha is. Csípőjénél pihenő kezem tovább vándorol, oldalán felfuttatom ujjaim, majd tenyerem formás mellére talál és masszírozni kezdi. Elválva ajkaitól a nyakára hajolok és annak ívén csókolom végig megszívva néhol puha bőrét, mialatt csípője egyre gyorsabban mozdul ölembe. Jól esően mordulok és ölelésem is szorosabbra fogom, ahogy vadul jár felettem. Melléről kezem hátára vezetem, majd egy mozdulattal fordulok át vele és fektetem el a matracon, miközben fölé magasodom. Egyik kezemmel megtámaszkodom a feje mellett, tekintetem végig hordozom ruhátlan testén, mire elégedett mosoly nyúlik el arcomon. Le sem tagadhatnám, hogy örömömet lelem benne.
-Gyönyörű vagy. - mondom egészen halkan dicséretként, és még mielőtt szóra nyílna a szája csókra hajolok fölé. Ajkait újra birtokba veszem, miközben combjait szélesebbre tárom, újra elmerülök benne. Lassan mozgok, majd lassan fokozom a tempók, miközben egyik combját derekamhoz emelem.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 21, 2021 11:47 pm

+18

Belial & Belphegor

A
zt hiszem nem tudnék szebb hét lezárást elképzelni, mint ahogy most történik. Újra az övé leszek és nem állítom meg, hagyom, hogy feltüzelje testem, én is hasonlóan cselekszem vele. Kéjes nyögéssel fogadom újra magamba, adom meg neki magam, élvezve, ahogy először csak bennem lüktet, majd ahogy megmozdul hirtelen kapom magamhoz a levegőt egy komisz kis mosollyal. Testem hamar felveszi Kedvesem tempóját, élvezve a lepedő gyűrést és Démonom törődését, hamar ismét felsértem bőrét a hevességben, vérét veszem és még csak fel sem tűnik elsőre, csak mikor a sötét ragadós cseppek elérik bőrömet, még egy hosszabb, forró csókra lehúzom magamhoz, aztán fordítok helyzetünkön. Arra kérem, hogy feküdjön hanyatt és amint így tesz én lábai közé helyezkedem, hogy ajkaimmal vegyem kezelésbe meredező férfiasságát. Ujjaim köré kulcsolódnak és lassan szám melegébe fogadom Őt, finoman kényeztetem, nyelvemmel játszom hosszán és hamarosan szabad kezem is elfoglaltságot talán egy kicsivel lejjebb. Kényes pontját masszírozom miközben számmal is tovább ingerlem. Belial ujjait hajamba fúrja és egy hosszabb pillanatra összetalálkozik tekintetünk is. Mélyről jövő morranásai zene füleimnek, kissé talán túlságosan elmélyülök kényeztetésében, mert azt sem veszem észre, hogy feljebb tornázza magát, már csak nevemet hallom ajkai közül, mire óvatosan kiengedem szám fogságából és felpillantok rá, kezével ekkor nyúl felém, így már csak magához kell felhúznia, hogy újra forrón csókolhasson. Soha nem hagy elég időt játszani. Hamarosan kezei között tart és csak egy pillanat telik el, hogy ölébe emeljen. Kezeim közé fogom arcát ahogy birtoklón csókol tovább, lábaimmal átkulcsolom csípőjét és ficergésem eredménye, hogy ismét magamban érzem őt. Finoman mozdulok rajta, kezeimmel vállában keresek kapaszkodót és ahogy fogást találok lassú mozdulatokkal fűtöm tovább együttlétünket, végig nyalok ajkain és elhúzódva tőle épp csak egy leheletnyit, de gyorsítok a tempón. Minden pillanatot ki akarok élvezni még, és amíg hagy irányítani, addig nem gyorsítok jobban, testem így is lángol és ahogy fel-le mozgok hosszán még a levegőt sem sikerül egyenletesen magamhoz vennem.
-Jó érzés... ahogy... bennem... lüktetsz.-suttogom szaggatottan és ajkaira hajolok, egy következő csókért.

Zene: Devil and The Deep Dark Ocean
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jan. 18, 2021 9:57 pm

Hét nap Cipruson 18+
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Lassan lejár az időnk, amit gondtalan pihenéssel tölthetünk. A három napnak tervezett ciprusi kikapcsolódás hét nappá nyúlt, de is gyorsan a hét végére értünk. A lesben rekedve egymás társaságában kihasználjuk utolsó napunk hátralévő óráit. Hiszen ki tudja mikor lesz újra alkalmunk távol lenni a gondoktól és így együtt lenni. Felnőttes játékba kezdünk. Könnyedén fosztom meg őt folyóvíz áztatta, nedves ruhadarabjaitól és fektetem el őt a puha matracon, hogy újra az enyém lehessen. Lábai között mélyen érintem, nem kell sok, hogy lázba hozzam, hogy tenyerem alatt lángoljon teste. Hamar szélesre tárulnak combjai és csípőjét emelve könnyedén magába fogad. Lábait ösztönösen derekam köré kulcsolja, míg karjai nyakam körül fonódnak ölelésre. Egyre mélyebben, egyre gyorsabban járok benne, úgy törnek elő belőle élvezete kéjes hangjai, apró nyögései. Szaporán szedem a levegőt, ahogy fokozódik a tempó. Majd nyaka ívét csókolom végig, míg csípőjére fogva kísérem ütemes mozgásunk. Ahogy nő benne a vágy, úgy körmei bőrömbe mélyednek és felsértik vállamat, kiserken szurokszínű vérem. A hirtelen érzésre felszisszenek - amolyan jól eső kellemetlenség, de hamar elnyúlik vigyorom. Egy pillanatra megállok mozgásomban és csak forróságában benne lüktetek Tetszik ez a vadság. Egy forró csókért húz ajkaira, majd elhúzódik és helycserére kér. Épp csak a hátamat éri a matrac, kedvesem keze már ágyékomnál jár, apró ujjai rám finoman rámarkolva duzzadó tagomra kényeztetni kezd. Mélyen szívom be a levegőt, mikor puha ajkait megérzem férfiasságomon. Szinte kínzó az a lassúság, ahogy szája melegségébe fogad, nyelvével végig simít. Ajkai és nyelve közös munkája keményíti vágyam, felizgat, amihez keze gondoskodása társul harmadikként. Feje fel-le jár, ütemesen mozog rajtam, egyre gyorsabban és határozottabban jár végig hosszomon. Egy pillanatra lehunyom a szemem és átadom magam az érzésnek, miközben egy halk, mélyen morduló hang szökik ki elégedettségem jeleként. Ne hagyd abba! Karom ösztönből emelkedik és túrok bele határozottan kedvesem hajába. Tekintetünk egy pillanatra találkozik, ahogy ujjaim barna tincsei közé mélyednek, ő pedig szájmunkája közben néz fel rám reakcióimat figyelve. Pimasz vigyorom és mély morranásaim árulkodóak, pokolian élvezem, amit velem tesz. Másik kezével sem tétlenkedik, finoman masszírozz, tovább szítva bennem a vágyat. Elhúzom kezem tincsei közül, majd lassan felülök, két tenyeremmel megtámaszkodom a matracon és élvezem bizalmasom érzéki törődését hosszú perceken át.  
-Belphegor. - ejtem ki a nevét, miközben kezemmel arca felé nyúlok, és ha kivívom figyelmét kihúzódom szájából, ujjai közül, hogy magamhoz vonva őt hajoljak ajkaira egy forró csókért. Egyik kezemet nyakára simítom, másikkal fenekébe markolok, majd az ölembe emelve őt csókolom tovább.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jan. 13, 2021 6:27 am

+18

Belial & Belphegor

K
etten fent a lesben, még a hülye is levágja szerintem, hogy nem barchobázni ülünk fent, főleg mióta megváltoztak a dolgok közöttünk! Én is vágyom a férfire itt pedig teljes nyugalommal eshetünk egymásnak, senki sem fog zavarni bennünket. Kedvesem előbb ruháimtól szabadít meg, a nedves anyag mégis elég hamar megadja magát a húzóerőnek, a matracon hanyatt fekve, élvezve rám nehező súlyát és kezeinek munkáját nő bennem a vágy. Szakértő ujjai mélyen érintenek és nem tudom elfojtani a nyögésem amit egy megadó sóhaj követ szinte azonnal. Az én kezeim sem tétlenkednek sokáig, a puha, forró csókok előcsalják bujaságomat, s előbb az övtől szabadítom, majd a nadrág és a boxer is úgy végzi, mint tulajdon textiljeim. Vigyorogva figyelem ahogy kissé elhúzódva tőlem Belial a segítségemre siet, térdei alatt hamar átbukfenceznek alsó ruhái és szabad teret adnak ténykedésemnek. Vissza helyezkedik fölém én pedig kihasználva az alkalmat újabb jelet teszek rá, nyakát megszívva, hosszával játszadozva közben, adom a világ tudtára, hogy ez a Démon férfi az enyém és nem adom senkinek. Bőre szinte azonnal színeződik és büszkén pillantok a kis foltocskára. Belial az enyém! Minden porcikáját magaménak akarom és Lucifer lásson elmémbe hogy mit teszek azzal aki el akarná venni tőlem! Kedvesem mozdul, combjaimat szélesebbre tárja én pedig megadóan helyezkedek alatta finoman, hogy testünk újra egybeforrhasson. Csípőmet felfelé billenti és egy morranással veszi birtokba testemet, felnyögök ahogy belém hatol, utat engedve az érzésnek csendesen pihegek alatta míg élvezzük a percnyi mozdulatlanságot, ilyenkor mindig egy másik arcát mutatja, egy törődni képes démonét, egy olyan férfiét aki talán bármit megtenne értem. Lehunyom szemeimet ahogy megmozdul, lábaimat derekához húzza, zokszó nélkül simul bőréhez a bőröm, mintha mindig is ezt csináltuk volna mióta ismerjük egymást, szaggatottan érkezik hozzám az oxigénutánpótlás, kis kezeimet nyakába fűzöm kapaszkodót keresve, majd lassan csatlakozom az üteméhez. Az sem okoz gondot mikor lökései rövidebbek égy gyorsabbak lesznek, ugyan nem vagyunk még túlságosan összeszokott páros a szexben, hiszen még csak egy kezem elég ha számon akarom tartarni az aktusokat, de figyelek annyira rá, hogy a tempó váltás zökkenőmentes legyen. Számomra Ő a tökéletes férfi, mondjon bárki bármit. Nem tudom visszafogni az egyre gyakrabban feltörő kéjes hangokat, s míg Ő fél karjára támaszkodik, én is engedek karjaim fogásán, apró kezeimmel csípőcsontján támaszkodom meg és megyek elébe minden egyes lökésének. Nehéz nyitvatartani a szemem, főleg amikor újra nyakam ívét csókolja, jóleső nyögéssel fogadom törődését, miközben körmeimet a bőrébe eresztem. Csak tovább fokozza bennem a feszültséget ahogy egyre mélyülnek a mozdulatok, észre sem veszem, hogy közben vérét fakasztottam, éles körmeim egy pár helyen felszakították a bőrét, most pedig forró, sötét színű vére rám csepeg.
-Oppá!-nyalok végig szám szélén és úgy döntök, fordítok a helyzetünkön, egy forró csókra húzom le magamhoz Kedvesemet, majd óvatosan eltolom csípőjét magamtól és én is elhúzódom.
-Feküdj el!-súgom ajkai közé vágytól rekedten, s amint így tesz lábai közé helyezkedem. Ujjaim a családi ékszerre kulcsolódnak, de ezzel egyidejűleg ajkam is kényeztetni kezdi ahogy ráhajolok. Első körben kínzó lassúsággal eresztem mélyre a szám fogságában, és kezdem el ostromolni a vágyát, keményre szívom és kis idő múlva gyorsítani kezdek a tempón. Kezem és a szám is egy azon tempót diktálja, közben óvatosan fellesek arcára, hogy tudjam ha valami nem tetszik neki. Szabad kezemmel súlyos golyóit veszem kezelésbe, finoman maszírozom őket miközben egy huncut mosoly szalad át az arcomon.

Zene: It Must Have Been Love
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 12, 2021 3:30 pm

1100. reag

Hét nap Cipruson 18+
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Fenn rekedve a madárlesben engedünk a matrac csábításának. Melltartójától szabadítva döntöm hanyatt az ágybetéten. Elmélyült csókjaink között előbb nadrágját gombolom ki, majd lassan, lábain átvezetve lököm félre a feleslegessé vált anyagot. Egy pillanattal később falatnyi fehérneműje követi. Kezemet visszavezetem forró combjai közé, ujjaim kínzó lassúsággal simítanak végig nőiességén, újra és újra, egyre mélyebben érintve őt, miközben nyögésszerű sóhaj tör elő belőle. Apró kezei megindulnak nadrágom korca felé. Kedvesem rutinos ügyességgel bújtatja ki a szíjat övcsatomból és húzza ki a bújtatókból, míg szabad kezemmel az ikreket cirógatom. Derekam körül lazul a pamut, Belphegor kezét érzem férfiasságomon, tenyerének érintése alatt, még ruhán keresztül válik tapinthatóvá a vágyam. Kézfeje tovább siklik és elveszik nadrágomba. Ujjaival körbe fog, végig simít hosszomon, mire jól esően felmordulok. Közben nyakamba nyög, elhalóan csalással vádol, amit megmosolygok, majd csókot hint bőrömre.
-Démon vagyok, csalhatok. - felelem szemtelen vigyorral, miközben szabad keze először gombomat veszi célba, átfordítja a gombrésen, majd a cipzáromat lehúzva egyszerre szabadít meg nadrágomtól és alsómtól. Az anyag térdemig csusszan, egy pillanatra elhúzódva tőle lököm térdemen át, majd teljesen kibújva belőle végzi a több levedlett ruhadarabjaink között. Újra fölé hajolok, nyakamon ajkaival nyomot hagy, rögtön lilul a bőr, majd kacéran pillant felém, készen áll, hogy újra az enyém legyen. Nem váratom soká. Combjait szélesebbre tárom, csípőjét kissé megemelve visszafojtott morranással mélyülök el benne. Egy pillanatig kiélvezem mozdulatlanságom, ahogy kitöltőm őt, ahogy körbe ölel forrósága, majd lassan mozogni kezdek benne, miközben lábait derekamhoz simítom. Lassan fokozom a tempót, testünk lassan összehangolódik. Fél karommal megtámaszkodok, másikkal csípője ütemes mozgását kísérem. Egy halvány mosoly villan át arcomon, ahogy végig nézek gyönyörtől vonagló testén, majd nyakára hajolok és nyaka ívét csókolom.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 03, 2021 9:58 pm

+18

Belial & Belphegor

N
em, még véletlenül sem fogok tarka ruhában pompázni, akkor inkább mezítelenül! Természetesen Belialnak ismét felfelé görbül a szája, de hát ilyen ez. Legtöbbször mosolyog azon, ha morcos vagyok. Soha, egyetlen hangosabb szóval nem kommentálta a kitöréseimet. Nem emelte rám a hangját, pedig többször biztosan meg kellett volna tennie. Jól a fejére is nőttem. Az elfoglaltságot hamar eldöntöm, nekem Hozzá van most kedvem, vele foglalkozva szeretném eltölteni a fent ragadt időnket. Kedvesem csókra hajol én pedig átadom magam az érzésnek. Karja derekamon, úgy von még közelebb magához, melltartómat pillanatok alatt száműzi rólam, majd a matracra dönt maga alá. Élvezem a súlyát magamon, egy apró kérdés mégis kiszalad belőlem, érdekel és tudni akarom ha már itt vagyunk. Válasza bíztató, de nem teljesen így értettem, viszont ebből is ki tudom hozni talán a legjobbat.
-Ha én mászok rád az nem mindig buli, neked is akarni kell.-suttogom két csók között, mert mondata után rögtön ajkamon érzem az övét. Kezeim finoman bebarangolják a hátát, míg Ő melleimmel kezd játszani, az érzésre finoman belekarmolok a hátába, felmorranok és tenyerének nyomom magam. Jól esik kezének melege, áthűlt bőröm a hosszú percek alatt lassan átmelegszik, forrósodik és kívánja a további törődést. A finom csókok túl széppé teszik ezt az egészet, mintha újra az első alkalom lenne, csak most már nem áll belém a görcs amikor Belial keze elindul felfedező útra és nadrágomon keresztül érinti ami Őt illeti. Sóhaj és nyögés közti hang szökik ki belőlem, akarom! Egy pillanatra húzódik csak el tőlem s míg én ravasz vigyorával szembesülök, addig ujjai gyorsan kipattintják nadrágom gombját és húzza le a cipzárt, az anyag enged és hamarosan ujjait értem a két anyag között a bőrömön. Csak egy apró mozdulat és segítségére sietek ahogy megemeli csípőmet, nem gátolom meg benne és fél kezemmel még segítek is átbuktatni a csonton a ruhadarabot, hogy megszabadíthasson tőle. Egy újabb csókot lop el tőlem, nyelve végig siklik ajkaimon, ösztönösen nyílik el húsom, hogy forrón várjam Őt saját nyelvemmel, már csak nadrágomat hallom koppanni valahol mellettünk, de szinte fel sem fogom, mert keze ismét combjaim közé férkőzik, tenyere tökéletesen illik rám, egészen elfed és mikor a vékony anyagon keresztül izgatni kezd egy pillanatra megugrok. Túlságosan vágyom rá. Ne húzza el az előjátékot... Ajka után kapok fogaimmal ahogy elhúzódik tőlem, de már nem el, nyakamon jár forró szája, kezem pedig csípője felé vándorol és az övhöz érve hamar kioldják ujjaim. Mikor megszívja bőrömet már a a felesleges darabot húzom ki az övbújtatókból egy mozdulattal, könyökére támaszkodik és szabaddá vált kezével az ikreket masszírozza tovább, míg lent tevékenykedő keze sem áll meg egy pillanatra sem. Őrülten kívánom, s ahogy nadrágja anyaga enged kezem úgy simít rajta végig élvezvén ahogy kézzel fogható lesz az Ő vágya is. Elvigyorodva mélyül el kezem a textilek takarásában és érintem végre én is ahogy Kedvesem megfoszt az utolsó ruhadarabomtól is.
-Csalsz.-hajolok hozzá és csókolok bele nyakába, míg fürge ujjakkal simítok végig a családi ékszer teljes hosszán. Szabad kezem is játékba hívom, hamar enged a gomb és a cipzárt sem tartom már visszatartó erőnek. Ajkam továbbra is nyaka puha bőrét ostromolja, végül két kis kezem egyszerre mond búcsút a nadrág-boxer kombónak. Nehogy már csak én legyek ruha nélkül. Ujjaim visszatalálnak féltett kincsére és nyakát megszívva veszem fel az ő ritmusát kis kezemmel, pillantásom csípőink felé vándorol, elnehezedett, vágytól fűtött pillantásokkal figyelem ahogy egyre merevebb lesz a markomban.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 03, 2021 6:15 pm

Hét nap Cipruson 18+
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Belphegor ráerősít, inkább választaná a ruhátlanságot, minthogy akár egy másodpercig is magán viselje a talált terepmintás ruhadarabot. Szúrós tekintete villan felém, egyértelmű üzenetként, rá ne merjem adni azt a göncöt. Reakciója megmosolyogtató. Gyorsan eldől mivel fogjuk tölteni a következő órákat és nekem nincs ellenvetésem a program ellen. Finoman markolok hátsójába, miközben nyaka ívét csókolom végig. Egyik karjával átöleli a vállamat, a másik kezével hajamba túr. És két csók között adja tudtomra, ő sem sürgetné a bornyitást. Kizárom a külvilág zajait, és csak Belphegorra figyelek. Melltartója kapcsa egy pillanat alatt megadja magát és a ruhadarab hamar a lábunknál, a földön köt ki. Huncut mosoly jelenik meg szája sarkában, ahogy elfektetem a matracon.
"Mindig kívánni fogsz?" suttogja leheletnyi távolságba ajkaimtól.
-Szerintem te teszel róla, hogy így legyen. - hangzik biztató válaszom, majd újra ajkaira hajolok egy újabb forró csókért. Alkaromon megtámaszkodom, míg másik kezem a fedetlen dobjaira téved. Tenyerem alá veszem és hosszasan cirógatom, majd ujjaim épp csak érintve forrósodó bőrét tovább vándorolnak lefelé, egészen nadrágja korcáig. Kézfejem tovább siklik végig simítva lábai között, ruhán keresztül érintem őt, majd karom visszább húzom és elválva egy pillanatra ajkaitól szemeibe nézek, arcomon egy ravasz vigyor fut végig, míg ujjaim serényen gombolják ki alsó ruházata gombját és húzzák le a cipzárt. Ujjaimat lassan gatyája és alsóneműje közé csúsztatom és csípőjét megemelve simítom le róla az anyagot, míg újra rátalálok ajkaira, nyelvem végig húzom rajtuk, bebocsátást kérve. Mihelyt mindkét lábát kibújtatom nadrágjából, a matrac mellé hajítom a feleslegessé vált darabot, majd kezem újra combjai között köt ki. Ujjaimmal izgatom a vékony anyagon keresztül. Nyakára hajolok és ívét csókolom, majd kulcscsontjához érve bőrét kissé megszívom pirosas foltot hagyva. Eközben könyökömre támaszkodom és mellére markolok, finoman masszírozom. Érzem, ahogy mellbimbói megkeményednek, másik kezem eközben lent kényezteti. Ha már így belejöttem, megszabadítom a falatnyi csipkétől, ami nőiességét takarja. Ujjaim becsúsznak a könnyed pamut alá, fenekén végig simítok, magam előtt túrva veszem le róla az utolsó darabot, ami elfedi még tökéletes testét.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 31, 2020 10:11 pm

+16

Belial & Belphegor

A
lesen gyorsan feltaláljuk magunkat, egy kis csipkelődés, persze Belial csak mosolyog szavaimon. Annyira jellemző! A távcső csak egy ideig foglal le ha már itt ragadtunk, utána figyelmem ismét Kedvesemé, érdekel, hogy mit is fogunk csinálni, míg bujkálunk a vadak elől. A Démon körbepillant, talál egy üveg bort amit felém dob, én pedig elkapva a palackot szemrevételezem mit is talált. Aztán mellém kerül az üveg és a szárazruhákra terelődik a téma, való igaz kissé hűvös van így átázott cuccban, de hogy én terepmintás ruhát föl nem veszek, az hétszentség! Ahogy felhúz magához a férfi és elém próbálja a darabokat durcásan közlöm vele nem tetszésemet.
-Inkább lennék pucér a pasim előtt.-erősítem meg szavait dacosan, rám ne merje adni azt az inget, még csak nem is az övé, hogy ne tiltakozhassak ellene szívből! Szemtelen vigyorát látni most mégis felüdülés, talán eltekinthetünk a vadász öltözettől. Belial segít levenni a nedves felsőmet, az anyag bár ragaszkodna testemhez, nem állhat ellent a húzó erőnek. Kedvesemet kissé elragadják domborulataim, de vigyázva sérült vállamra hamarosan átbújtatja az anyagot a fejem felett. Nem ereszt el utána, fél karja derekam köré tekeredik, majd szabad kezével kéri feltétlen figyelmemet. Egy kérdés hagyja el ajkait, de megválaszolni nem tudom azonnal, mert fölém magasodva csókra hajol. Ajka lágyan nyomódik enyémnek, majd mikor el kissé eltávolodom tőle akkor végre érkezik válaszom is számára. Hozzá lenne kedvem... Újabb csókokat váltunk és én is kérdezek, egy szó csupán a felelet, majd Kedvesem elsöpri az útból barna tincseimet, száját érzem tulajdon bőrömön, egyik keze pedig kerekded hátsómra vándorol, hogy finoman megmarkolja.
-Mmm!-dünnyögöm az érzésre és karjaimat felvezetem nyakához, hogy míg egyikkel belé kapaszkodok, másikkal tarkójánál hajába fúrhassam ujjaimat.
-Akkor várjunk...-egyezek bele mielőtt ismét befogná a számat. Forró csókot váltunk és észre sem veszem, hogy közben a matrac felé terel. Csupán fél füllel hallom a vadak éles hangját, tudatomat teljesen kitölti az érzés, hogy Kedvesem nekem szenteli minden idejét. Egy pillanat alatt oldja ki melltartóm kapcsát az anyag pedig végig bucskázik vállamon, le a karjaimon és valahol a lesben elejtve ver tanyát. Egy kacér pillantással jutalmazom Lordomat ahogy hanyatt dönt a matracon.
-Csúnya rossz démon.-hunyom le félig pilláimat és szívom fogaim közé ajkamat. Kis tenyerem arcára simítom és lehúzom magamhoz egy puha, mégis követelőző csókra. Nyelvem óvatosan siklik ajkai közé ha hagyja és finom játékba kezdek az övével. Szabad kezem oldalán zongorázik végig és csípőjénél állapodik meg.
-Mindig kívánni fogsz?-suttogom ajkai közé gyengéden, érdeklődve, hogy vajon sebesülten is szépnek fog majd találni, vagy csak ilyenkor ér hozzám majd?!

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 31, 2020 9:25 pm

Hét nap Cipruson 16+
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Megmosolygom kedvesem szavait, majd míg ő a távcsövön át szemlélődik, én leendő éjszakai szállásunkon hagyott felszerelést nézem át. Hát itt tényleg van minden. A bor és a lámpás után a holmik közt néhány száraz ruhára akadok, bár nem épp a mi stílusunk, de a nedves daraboknál azért mégis csak jobb. Főleg, hogy a saját ingemet elvitte a víz. Belphegor legörbült szájjal les rám az elé lógatott felső mögül, láthatóan nem igazán nyerte el a tetszését.
-Vagy lennél inkább pucéran? - kérdezek vissza szemtelen vigyorral.
-Nekem úgy is jó. - teszem hozzá, miközben segítek neki kibújni topjából. Egy pillanat alatt lesimítom róla és áthúzom fején a nedves felsőrészt. Mégis vigyázva sérülésére. De nem eresztem messzire, és nem sietek azzal sem, hogy a terepmintás ingbe bújtathassam. Egy hosszabb pillanatig csak nézem őt, miközben egy halvány, sokat mondó mosoly fut végig arcomon. Derekát átölelve húzom közel magamhoz, majd ajkaira hajolok egy csók erejéig. "Hozzád lenne most kedvem." suttogja halkan elválva tőlem, előbbi kérdésemre felelve. Nekem is hozzád. Hangzik a válasz kimondatlanul. "Emlékszel még a játékunkra?" most ő szegez nekem egyet csókjaink között.
-Emlékszem... - simítom félre a vállára omló hajzuhatagot és csókolok végig puha bőrén. Míg egyik karom derekán pihen, a másik elkalandozik, végig simít formás fenekén, majd finom belemarkol.  
-De azt hiszem, most a borral egy kicsit még várhatunk. - suttogom bőrébe, majd visszatalálok ajkaira egy forró csókért. Apró lépéseket teszünk a matrac felé, miközben hátam mögül éles vaddisznó visítást hallok, de gondolataim most egészen másfelé járnak. Figyelmem kedvesem köti le, és kicsit sem foglalkoztat most, hogyan jutunk le a madárlesről, ahogy a hazatérés sem. Ujjaim megtalálják melltartója kapcsát és egy könnyed mozdulattal oldják ki fehérneműje felsőjét. A pántok könnyedén csúsznak le a démonnő vállairól, mire az anyag enged és elővillannak formás mellei. Nem kell ez nekünk. Dobom félre a cicifixet, és döntöm hanyatt Belphegort a puha matracon.  

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 33 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next