Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Ciprus, Európa YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Ciprus, Európa SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Ciprus, Európa 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Ciprus, Európa XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Ciprus, Európa Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 6:31 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Hét nap Cipruson +18
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Egyetlen mélyebb csókkal indul az egész. Kezeim ösztönösen nyúlnak felé, hogy közelségembe vonjam őt. Ujjaim elvesznek felsőjének finom anyagja alatt puha bőrét érintve. Bensőséges hangulat ver köztünk tanyát. Valahol még szokatlan, hogy így megváltoztak közöttünk a dolgok, de kicsit sem ellenemre való. Egy másodperc töredéke alatt fogalmazódik meg bennem, hogy akarom őt. Mozdulataim határozottá válnak, követelőn csókolom, amiből Belphegor számára is azonnal világossá válik, kell nekem. Bizalmasom nem tiltakozik, zokszó nélkül belemegy a játékba. Ő is akarja ugyanúgy. Öltözékünk darabjai, szinte maguktól hullanak le. Egyik a másik után vész el a sűrű fű között. Ajkaival kényeztet, nyelvével izgat, minden másodperccel jobban meg akarom kapni őt. Ölelésembe fogom, és hamar elveszek benne. Forrósága körül vesz, lassan mozdulok, apró lökéseimet kéjes sóhajtásokkal fogadja, miközben csípőjére fogok, követem mozgását. Testünk hamar egy ritmusra jár, összehangolódik, majd egyre gyorsabban, egyre mélyebben hatolok belé. Élesen, kapkodva szívom be a levegőt én is. Aztán egy röpke pillanatra elhúzódik tőlem. Ölelésemben maradva fordul felém, hogy számra hajoljon egy újabb érzéki csókért. Közben tenyerét érzem a vállamon, finoman rám nehezedik, hanyatt fekvésre ösztönöz, én pedig nem állok ellent, lassan a hátamra helyezkedem. Belphegor újra átveti lábait rajtam, majd duzzadó férfiasságomért nyúl és markában tartva vezet magába. Egy lélegzetvételnyi idővel később újra benne lüktetek. Vadul kezd mozogni csípőmön, majd egy pár másodpercre mellkasomra borul, szája nyomát és forró leheletét érzem bőrömön, aztán felegyenesedik, hátra veti a fejét és két karjával a combomra támaszkodva gyorsít tempóján. Zihálva kapkodom az oxigént. Egy pillanatra lehunyom a szemem is, és újra mély, jóleső morranás tör elő belőlem. Veszettül élvezem, amit csinál. Egyik kezem a combjára simul, a másikat csípőjére vezetem, így kísérem ütemes mozgásában. Egy másodpercre sem lassít, minden mozdulatával szítja bennem a vágyat. Újra és újra elmerülök forróságában, mindeközben mellei le-fel himbálóznak. Néhány percig pihengve figyelem őt, homorított tökéletes testét, ahogy engem lovagol. Nem szokásom jogot formálni semmire és senkire, de most úgy érzem, el tudnám viselni, hogy ő csak az enyém legyen. Lassan felülök. Csípőjén pihenő kezem derekára csusszan és szorosan magamhoz vonom. A másikkal fenekébe markolok, míg számmal feszes dombjaira hajolva csókolom.
-Ne hagyd abba. - suttogom mellei közé.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Ciprus, Európa GadHg7Q
Ciprus, Európa Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 10:09 am

+18

800.
reag

Spoiler:

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Ciprus, Európa YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Ciprus, Európa SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

Ciprus, Európa XCViQcj

☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 29, 2020 8:18 pm

Hét nap Cipruson +18
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Nem osztozom Belphegor elképzésében, már ami Lucifert illeti, bár meg kell hagyni, díjaznám egy jóízű nevetéssel, ha kedvesemnek igaza volna és valóban tervezetten alkotta volna meg a Főnök azon célból, hogy mellettem bizalmassá váljon. Jelen felállást tekintve kicsit többre is. Még egy hosszabb pillanatot szentelek ennek a tetszetős gondolatnak, aztán figyelmem ágyékom felé terelődik a lábaim között térdelő démonnő felé, aki huncut csillogással a szemében ajkai közé vesz és nyelvével izgatva kényeztet. Hosszú percek telnek el szája melegségében. Ajkai ölelésében nő bennem a vágy és úgy válok egyre keményebbé. Jól esik törődése, mély morranó hangok és sóhajok közvetítik felé, hogy mennyire. Olyan ügyességgel vesz kezelésbe, hogy még néhány perc és élvezetem tetőfokára hágna. Ezt viszont nem várom meg, elhúzódom tőle, hogy magamhoz vonva viszonozzam figyelmességét. Számat az övére tapasztom, forró heveséggel birtoklom ajkait, a közben magam elé fordítva fogom ölelésembe. Egyik kezem formás mellére simul, tenyeremmel veszem gondozásba, másik lassan vándorol oldala vonalán, csípöjén keresztül a combjáig. Ujjaim követelő érintésére tárulnak szélesre lábai utat engedve intimebb tájaira. Belphegor a plédet markolva kéjes nyögéssel élvez kezeim alatt, ujjaim gyorsuló játék fokozzák forróságát. Szabad kezét lábai közt munkálkodó karomra simítja, belém kapaszkodik, erősebben szorít, majd körmeit belém mélyeszti, miközben teste vágytól remeg. Ujjaim már benne járnak, mikor fejét hátra vetve a vállamnak dől és szaggatottan kapkodva a levegőt, halkan a fülemhez suttog. Szájára hajolok egy lágyabb csókért, közben elhúzódom lábai közül. Férfiasságomat megmarkolva simítok végig ott, ahol ujjaim az előbb még mélyen érintették. Majd lassan belé hatolok. Jóleső mordulással, könnyedén mélyülök el nőiességében, szabad kezemmel ráfogok csípőjére. Talán egy percig meg sem mozdulok, kiélvezem hogy teljességében benne vagyok. Csak ujjaim cirógatják finoman melleit, közben újra nyakára hajolok, hogy lángoló bőrén csókoljak végig. Lassan mozogni kezdek benne, kínzó lassúsággal húzódom kintebb, majd merülök el benne újra. Ismételve a mozdulatot, fokozatosan gyorsítok a tempón.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Ciprus, Európa GadHg7Q
Ciprus, Európa Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 28, 2020 9:32 pm

+18

Spoiler:

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Ciprus, Európa YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Ciprus, Európa SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

Ciprus, Európa XCViQcj

☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 28, 2020 5:59 pm

Hét nap Cipruson +18
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Egy újabb széles mosoly fut végig arcomon, mikor fejlesztésként hivatkozik magára. Bár kétségtelenül van benne igazság. Mióta mellettem van sokkal könnyebben igazodom ki az emberi világban. Bár mind a mai napig nehezen értem meg a halandókat, a viselkedésüket és azt a temérdek földi szokást, amit világukba járva tapasztalok, de úgy hiszem bizalmasom nélkül, nehezebb dolgom lenne. Lucifertől számos kiváló képességet és démoni erényt kaptam, de köztük a múló életűek megértése nem szerepelt. Belphegor viszont rendelkezett mindezzel. Hogy a főnök direkt mellém alkotta volna őt, ebben nem igazán hiszek. Legalábbis nagyon meglepődnék, ha így tett volna. Legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy ilyesmire pazarolja az idejét. Inkább csak a véletlennek és az események fura összejátékának tudom be, hogy végül mellettem kötött ki tanácsadóként.
-Megvallom, sosem jutott eszembe ilyesmi. - felelem. Halvány elképzelésem sincs, mi járhatott a Főnök fejében, amikor Belphegort teremtette, ahogy azt sem, mikor engem. Halkan ismétlem meg mondatát, miközben feldereng egy régi emlék. Régen mennyire ellenére volt, hogy bármi olyan szóval illessem, ami bár csak egy egyszerű szófordulat, nem több, valódi kötődésre nem utal, mégis birtokást fejez ki. Teljes felháborodást váltott ki belőle, szinte sértve érezte magát a birtok jelző miatt. Ő nem tartozik senkihez, most pedig saját maga mondja ki, hogy kizárólag csak az enyém. Apró megjegyzést teszek, mire saját szavaim köszönnek vissza.
-Akkor legyen így. - fogadom el, hogy mostantól csak az enyém. Kedvesem ajkaival érint, miközben lassan lábaim közé csúszik, hogy izgató játékba kezdjen. Nyelvével végig nyal, duzzadó férfiasságomat ajkai közé veszi. Mélyen szája melegségébe fogad. Feje le-fel mozog rajtam, ismételve a mozdulatot, egyre gyorsabban és határozottabban jár végig hosszomon, miközben apró ujjai körbe fonják keményedő tagom. Nyelve izgatóan kényeztet, vadul cirógat. A jól eső érzésre újra és újra felmordulok, egyértelmű jelét adva annak, mennyire kedvemre való, amit csinál. Ujjaim erősebben markolnak barna tincsei közé, mégsem annyira, hogy fájónak érezze, miközben ő szabad kezét nyújtva felém, ujjaival arcomon siklik végig.
-Gyere ide. - kérem mély sóhajok között és ha kiereszt szája közül, kezemet nyakára simítva húzom fel magamhoz, hogy birtoklón csókoljam puha ajkait. Heves csókunk közben oldalára fektetem, magam elé, így kedvesem háta mellkasomnak feszül. Egyik kezemet átfűzöm hóna alatt és finoman dús mellére markolok. Tenyerem egészen rásimul, két ujjam közé veszem bimbóját és határozott mozdulattal masszírozni kezdem. Másik kezemet oldalán vezetem végig, derekánál egy pillanatnyi időre megállva, csípőjét finoman megragadva húzom magamhoz, hogy forró bőrén érezze merevedő vágyam. A nyakához hajolva csókolom álla ívét, majd nyaka vonalán haladok tovább válláig. Finom bőrét megszívva néhol hagyok rajta gyorsan liluló nyomot. Ujjaim közben kínzó lassúsággal haladnak végig combján. Kézfejem lábai közé siklik arra ösztönözve tárja szélesebbre lábait. Ha terpesze szélesebbre nyílik, legforróbb pontjához érek, ujjaim izgatóan kényeztetik nőiességét.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Ciprus, Európa GadHg7Q
Ciprus, Európa Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 28, 2020 9:17 am

+18

Spoiler:

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Ciprus, Európa YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Ciprus, Európa SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

Ciprus, Európa XCViQcj

☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 28, 2020 7:30 am

Hét nap Cipruson +18
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Hátamra fekszem és hagyom, hogy lábát átvesse rajtam, elkényelmesedjen, nőies forróságát érezzem ágyékomon. Karjaival megtámaszkodik vállaim mellett, tökéletes rálátást nyújtva formás melleire. Miközben egyre közelebb hajol, tekintetem úgy vándorol kerekded idomairól arca felé. Az első perctől fogva...pedig akkor még bőven nem a káoszból merítette az energiáit. Csak az első mellettem töltött évezrede után, szövetségkötésünket követően lett erőforrás számára a zűrzavar. Megosztottam vele saját energiáimat, így ha velem vagy a közelemben van, sohasem érez valódi fáradtságot, ha pedig mégis kimerül, hamar feltöltődik általam. Mai napig nem tudom, mennyire volt jó ötlet ezt meglépnünk, hiszen amennyi előnnyel, annyi hátránnyal is jár ez a kötelék. A nahant utáni három év erőt próbáló lehetett számára, csak saját magára számíthatott. Nem is csodálom, hogy ennyi halandó szokás ragadt rá ez idő alatt. Túl kellett élnie, nélkülem. Bár ő alapjáraton fogékonyabb az emberi dolgokra. Nem is ismerek másik olyan démont mint ő, aki képes ennyire emberinek tűnni.
"Talán így van elrendelve." Fogalmazódik meg Belphegorban a gondolat.
-Úgy gondolod, talán Lucifer akarta így? - mosolygom meg az elég képtelennek tűnő felvetést, mielőtt puha ajkai az enyémhez érnek. Forró szenvedélyes csókot váltunk. Karjaimba fogom őt, szorosan magamhoz ölelve. Míg ikrei mellkasomnak feszülnek végig simítok testén, a gerince vonalán. Ujjaim a fenekére tévednek, finoman megmarkolom, mire jól eső nyögés szökik ki ajkai közül. Néhány elismerő szó bizalmasom felé és ő hálát rebeg, homlokát az enyémnek támasztja, majd lassan lejjebb csúszik rajtam. Ajkaival finoman érinti mellkasom, hasfalam, míg lábaim közé nem fészkeli magát. Nyelvét lassan végig húzza keményedő férfiasságom teljes hosszán, egy pillanatra lehunyom a szemem és jólesően mordulok egyet a kellemes érzetre. Közben megmosolygom kedvesem szavait.
-Kizárólag az enyém.  - ismétlem halkan, és egy percre végig gondolom, mit is jelent ez számomra.
-Ez elég birtoklóan hangzik. - jegyzem meg. Jól tudja, ritkán vallok bármit is igazán magaménak és kevés dologhoz kötődöm. Bizalmasom láthatólag nem bánná, ha úgy döntenék, kisajátítanám magamnak. Talán én sem bánnám, ha csak az enyém lenne. Huncut pillantása elárulja, mire készül. Ezúttal nincs itt a vörös lepel, hogy szememet takarja vele, így leplezetlenül nézhetem őt közben. Belphegor marokra fog, ujjai finoman ölelik körbe tagomat, aztán mélyen az ajkai közé vesz, finoman kényeztet. Kellemes, bizsergő érzés jár át, miközben élesen szívom a levegőt. Kezeim ösztönösen emelkednek felé, tenyeremet fejére helyezem és ujjaim végével finoman beletúrok barna tincsei közé.
-A pokolba... - sóhajtom, közben egyre jobban elönt a forróság. Előbb lassan, majd gyorsítva a tempón jár rajtam. Ahogy feje fel és le mozog hosszomon, nyelvével cirógat, úgy ajkai ölelésében, szája melegségében egyre keményebbé válok.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Ciprus, Európa GadHg7Q
Ciprus, Európa Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 26, 2020 7:13 am

+18

Spoiler:

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Ciprus, Európa YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Ciprus, Európa SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

Ciprus, Európa XCViQcj

☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 25, 2020 10:34 pm

Hét nap Cipruson +18
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Kérdésemre sejtelmes, huncut vigyort kapok válaszként. Bár enélkül is jól tudom, a női fül sokkal többet szeretne hallani, mint amit a férfi száj mondani képes. Kezdem kapizsgálni. Tökéletes megfogalmazása annak, mennyire értem meg kimondott gondolatait.
-Hétezer év áll mögöttünk, kínos lenne rám nézve, ha ennyi idő múltán sem tudnék valamelyest eligazodni rajtad. - felelem egy halvány mosollyal. Bár azt hiszem mindketten jól tudjuk, hogy nem a beszélt nyelv az, amin a legjobban megértjük egymást. Egy pillantásából vagy sóhajából, teste egyetlen rezdüléséből többet megtudok, mint felém intézett szavaiból. Ingem után nadrágom öve is meglazul, érzem ahogy az anyag enged derekam körül. Kedvesem tenyere boxeremre simul és ujjai pedig izgatóan járják be teljes hosszomat, amit egy elégedett morranással jutalmazok. Rutinosan vetem le magamról öltözékem darabjait, egyiket a másik után, egyedül alsónadrágomat hagyom magamon, majd Belphegort is vetkőztetni kezdem. Nadrágja és nyitott lábbelije hamar a fűben végzi. Utoljára finom alsóneműje marad, amit ráérősen simítok le róla. Ahogy ujjbegyeim a csipkét kísérve végighalad forrósodó bőrén, lehunyja szemeit és jóleső halk nyögés szökik ki ajkai közül, egyértelmű jelét adva annak, kedvére való a dolog. Nyakához hajolva csókolom, végig haladok nyaka ívétől a kulcscsontjáig, onnan formás melléig. Sóhajai között keze tarkómra simul, majd tovább siklik vállamon, a hátamon át egészen a derekamig. Apró ujjai csípőmnél állapodnak meg. Másik keze hozzá társul, hogy két oldalról tolja lentebb rólam alsónadrágomat. Ujjvégei beférkőznek bőröm és az anyag közé, mire a sötét textil szépen, lassan a térdemig vándorol. Hagyom, hogy ő szabadítson meg öltözékem utolsó darabjától, ami lábfejeimen átbukva egy pillanat alatt ott végzi, ahol a többi. Oldalamra fekve heveredek mellé, szájára hajolva váltunk újabb szenvedélyes csókot, míg szorgos ujjai kényeztetve fokozzák bennem a vágyat. Épp csak elválnak ajkaink, mikor egy kérdés bukik ki belőle csendesen. Halkan suttogja a szavakat és azon tűnődik, mióta vagyok rá ilyen hatással? Nem igazán értem mire is céloz éppen. De mielőtt bármit is felelnék, egy újabb apró csókot lopok puha ajkairól.
-Én mindenkiből a legrosszabbat hozom ki. - mondom ki a vitathatatlan igazságot mély lélegzeteket véve. Démoni energiáim felkavarják a nyugalmat, rossz érzéseket keltenek, feléleszti a mélyen nyugvó vagy felszínen elnyomott vágyakat és bűnök elkövetésére sarkallnak. Már ha halandókról vagy nem alvilági eredetű lényekről beszélünk. A démonokra se vagyok éppen jó hatással, különféleképpen reagálnak jelenlétemre. De csak kivételes esetekben úgy, mint Belphegor.
-Kivéve belőled. Te valamiért mindig is nyugalmat éreztél mellettem, ami lássuk be elég különös. Egy démon, aki békére és biztonságra lel a Káosz oldalán. - megmosolygom a gondolatot, miközben hátamra fordulok át és hagyom, hogy Belphegor lábát átvetve rajtam csípőmre telepedjen, majd fölém magasodva forrón csókoljon. Karjaimmal átölelem és szorosan vonom magamhoz forró testét, miközben dús mellei mellkasomnak feszülnek. Egyik kezem a lapockájára simul, a másik derekán pihen, majd ujjaim hátáról a gerince mentén haladnak lefelé, hogy feszes fenekéhez érve finoman megmarkoljam őt.
-Egy igazán különleges démoni nőszemély vagy. - suttogom ajkai közé.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Ciprus, Európa GadHg7Q
Ciprus, Európa Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 25, 2020 10:09 am

+18

Spoiler:

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Ciprus, Európa YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Ciprus, Európa SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

Ciprus, Európa XCViQcj

☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 24, 2020 4:45 pm

Hét nap Cipruson +18
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Felötlik Belphegorban egy gondolat, bár nem tudom mennyire komoly. Én mindenesetre szükségtelennek tartom a választást. Szívesen töltöm az időt gyakorlással, hogy tőrpárbajban mérkőzzünk meg, de mint láthatja ez a fajta, új státusszal járó edzésmód sincs ellenemre. Bizalmasom nem állja meg, hogy ne fűzön szavaimhoz egy pimaszabb megjegyzést.
-Komolyan, kinézed belőlem, hogy én ilyesmiket mondanék neked? - kérdezek vissza megmosolyogva a hallottakat. Valószínűleg, akkor sem bukna ki ilyen mondat a számon, ha így is gondolnám.
-Vagy csak szeretnéd, ha ilyet mondanék?! - teszem hozzá szemtelenül. Elhangzik egy újabb kérdés, de meghagyom költőinek. Válaszolásra esélyt sem hagyva hajolok újra ajkai fölé és veszem őket birtokba. Míg tenyeremmel fedetlen ikreit veszem gondozásomba, finoman masszírozom őket, ő lesodorja vállaimról szétbontott ingemet, levételében segítségére leszek, majd fél karjára támaszkodik, nyakamhoz hajol és lágy csókokkal halmoz el. Közben szabad keze sem tétlenkedik, észrevétlenül kúszik kettőnk közé, ujjai gyakorlott mozdulattal bonták ki nadrágom övcsatját. Már csak arra leszek figyelmes, hogy övem szorítása lazulni kezd derekam körül és vele együtt gatyám anyaga is enged. Az ám igen! Egy pillanat alatt fordítja át gombomat a nadráglyukon és húzza le a cipzárt, hogy szabad utat engedve tenyerét duzzadó férfiasságomra simíthassa alsónadrágomon keresztül. Érintésére mély, jóleső sóhaj tör elő belőlem. Gyorsan lerúgom magamról cipőimet, egyiket a másik után, ügyeskedve kibújok zoknijaimból is, majd elemelve egy másodpercre kézfejem feszes mellei fölül, tolom le térdemig nadrágomat, hogy egy laza mozdulattal emeljem át magam alatt és lábszáraimon végig vezetve megszabaduljak tőle. Ezután kedvesem jön. Kicsit hátrább húzódok tőle, hogy kihámozzam alsó ruházatából. Nekem sem kerül több időbe, mint neki. Előbb lábfejeit bújtatom ki a szandáljából, majd csípőjét kissé megemelve simítom le róla a könnyed ruhaanyagot, előbb az egyik lábát, majd a másikat is kihúzom a nadrágszárból. A levedlett darab a kupac tetején landol. És ha már így benne vagyok a vetkőztetésében, azt a falatnyi csipkét sem hagyom rajta, ami még nőiességét takarja. Ujjaim finoman a leheletnyi vékony anyag mögé férkőznek és forró bőrét érintve kínzó lassúsággal, feneke alá nyúlva fosztják meg öltözéke utolsó darabjától is. Újra végig vezetem tekintetem fedetlen testén, és ha még tenyerét boxeremen tartja, tenyere alatt érezheti, mennyire kedvemre való a látvány. Újra fölé hajolok, ám ezúttal nem ajkait veszem célba. Nyaka ívén csókolok végig majd melleit kényeztetem, míg szabad kezemmel combját derekamhoz simítom.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Ciprus, Európa GadHg7Q
Ciprus, Európa Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :