Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Belial <-> Leonard ~ Knock, knock...Who is it? •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Leonard Fox

Belial <-> Leonard ~ Knock, knock...Who is it? 15c6fbe3ef6df5
☩ Történetem :
☩ Reagok :
70
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 27, 2020 10:49 pm
Következő oldal

Hiszem, ha látom...
vagy még sem?!

Szerencsére nem kell agyon győzködnöm az idegent, hogy mehessek vele, sőt, egyáltalán nem kell győzködöm. Valószínű, hogy ha nem lennék idegállapotba akkor még foglakoztatott is volna az a gondolat, hogy miért egyezett bele ilyen egyszerűen, de most az agyamat csak Bird lepi el. Aggódok érte, és pezseg a vérem, hogy induljunk, és már rég meg kellett volna találni, most azt hiszem a türelmetlenség az ami igazán munkál bennem.
Az út, ahogy a tetthelyszerűre érünk pillanatok alatt tesszük meg, igazából nem is nagyon figyeltem.
Vér, vörös, és fekete, az van mindenhol, és hirtelen nem is tudom, hogy mit tegyek. Kedvem lenne a nevét ordítani primitív logikátlan módon, holott tudom, hogy semmi értelme nem lenne, így hát más ötletem nem lévén először a vadászokat figyelem, ahogy feltérképezik a terepet. Beszélnek hogy mi történhetett itt, és nekem nem is kell több. Már látom magam előtt, ahogy az a démon elhurcolja Birdöt.
- Mit gondoltok, mire kellhet neki? A lelke miatt? - Kérdezem őket, csak halk, majdnem suttogó hangon.
Megkerülöm őket, ügyelve arra, hogy a nyomokba ne lépjek bele, nem akarom össze rondítani itt a dolgokat.
-Hm? Van fegyverem. - Megütögetem a csizmámat jelezve, hogy ott van elrejtve. Bár nagyon még nem használtam, csak a szobám falába dobáltam egy párszor, hogy megtudjam szokni a súlyát, de alig van nálam lassan két hete. - Megoldom, ha kell.
Ez a leghelyesebb válasz amit tudok adni, ha más nem a képességemre bízom magam, bár még nem vagyok a legjobb annak sem az irányításába, de addig képes vagyok megalkotni dolgokat, amíg szükséges... remélem.
Felcsillan a szemem amikor kiejtik a szájukon, hogy menjünk utána. Hát menjünk már, nem bírok egy helyben lenni.
- Mióta vadásztok, mármint úgy egyébként, nem pont erre a démonra, hanem mióta csináljátok? - Kérdezem, hogy bármi lekössön egy kicsit, és végre lehiggadjak, mert az nemhogy Birdön, de rajtunk sem segít, ha csak haszontalanul pörgök mint egy hörcsög.
- Nem is lepődök meg ezen, hogy Bird eltűnt. Basszus, úgy tudtam, hogy szarba fog kerülni. - Kifakadok, és már nem tudom magamban tartani azt amit gondolok. Idegenesen túrok bele hajamba. Feszült vagyok, de már dolgozok rajta...- Az anyja kattant, minden jöttment alakot beenged, és le se szarta, hogy a lánya ott alszik... tényleg, mi van az anyjával? Beszélhetnénk vele, lehet, hogy tudja, hogy hova vitte ez az Abigor.
Reménytelin nézek a két vadász felé, talán ez tényleg segíthet, még látok is rá esélyt, ha kell én kitépem Bird anyjának az emlékeit a saját kezeimmel, hogy megtudjuk merre lehet a lánya.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Belial <-> Leonard ~ Knock, knock...Who is it? YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Belial <-> Leonard ~ Knock, knock...Who is it? WEoDcGa
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
528
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 27, 2020 1:37 pm
Következő oldal

Fedőnevem: Alexander Payne
Leonard & Belial
Szavaimmal felkavarom a férfit nyugalmát. A gondolat, hogy a kismadárnak bármi baja eshet tapintható nyugtalanságot ébreszt benne. Nem tudom mióta ismerheti és milyen kapcsolat van közöttük, erről a bolond asszony nem tett említést, de láthatóan annyira érdekli a lány, hogy aggodalmat érezzen iránta.
Jezabel időzítése tökéletes. Ahogy mellém lép és a fülemhez hajol, hogy begyakorolt szövegét elsuttogja nekem...A helyzet súlyosságát tekintve nincs idő tétlenségre, ezért gyors cselekvést színlelve indulnék meg, de Leo keze visszatart. Elhangzik a mondat, amire számítottam, és bár arcomon nem látszik, magamban széles vigyorral nyugtázom, velünk tartana. Oh, hát hogyne barátocskám, gyere csak.
-Rendben, tarts velünk. - egyezek bele és szavaimat egy igenlő bólintással erősítem. Gyorsan távozóra fogjuk és lépteinket sietősre véve oda megyünk, ahol Bird-öt utoljára látták.
A helyszínen apró vérfolt, vörös és fekete. És dulakodás egyértelmű nyomai. A kislány megsebesült, ezért a vörös cseppek, de nem adta könnyen magát, és a démon is sebet kapott, ezért a fekete. Közelebb lépve guggolok a bűnjelek mellé, ujjamat belemártom a vérbe. Észreveszem, hogy a vércseppek között a földön két párhuzamos, hosszanti sáv fut végig, vonszolás nyomait látom, amit valószínűleg a lány cipőjének sarkai hagytak. Néhol megszakad, néhány rövidebb tízcenti kimarad. Itt lábát emelve próbálhatott szabadulni.  
-Küzdött rendesen. - állapítja meg Jezabel, aki csak Natalie-nak szólíttatja magát. Nem kell nyomolvasónak lenni, sem túl nagy szakértelem ehhez. Elég egy éles szempár és egy kis emberi logika, hogy felfedezzük a nyilvánvalót.
-A lány még életben van. - mondom határozottan. Elrabolták és úgy hiszem, jó ideig fogva is tartják majd. Hiszen ki vesződne ennyit, hogy élve vigye el, ha aztán rövidesen holtan látná?
-Még friss a nyom, most kellene utána mennünk. - tesz javaslatot Natalie, amivel csak egyet tudok érteni. Bird pajtására pillantok, fel sem teszem neki azt a kérdés, részt venne-e a felderítésben, inkább azt tudakolom van-e fegyvere és, hogy mennyire járatos a forgatásába? Ha nincs a birtokába semmi, amivel egy esetleges harcban védhetné magát, úgy az egyik vadásznak álcázott démonpajtás tud kölcsönözni egy kardot, egy tőrt vagy valami hasonlót, amit könnyedén forgat. A démonok városában vagyunk, démonok ellen megyünk, szinte borítékolható, hogy előbb-utóbb összetűzésbe kerülünk a pokolfattyakkal, így hát okosabb, ha már előre felvértezzük magunkat ellenük. Amint megvagyunk kezdetét is veszi a Bird felkutatását és kiszabadítását célzó küldetés. Natalie megy elől, sas szemével a hátrahagyott bűnjeleket kutatja, de közben mi is apró jeleket keresünk. Több szem többet lát alapon.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
70
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 25, 2020 9:44 pm
Következő oldal

Hiszem, ha látom...
vagy még sem?!

Miért is lenne egy nyugodt napom, ami azzal telne, amit én akarok? Áh, kell a francnak, nyugodt napok pf... azt sem tudom, hogy azok milyenek, de bizonyára unalmasak, így jobb is, ha nem kerülnek elém. Szerencsére az elmúlt egy hétben bőven ki tudtam magam pihenni, hogy úgy mondjam, kihevertem a majdnem toll és ezáltal a szárny vesztést, és már majdnem teljes egészében működő képesnek mondanám magam. Próbálom a hevességemet egy kicsit kontrollálni, bár nehéz... hogy miért, a fene sem tudja, de valahogy azt érzem, hogy meg kell mentenem a csajt. Ő is megtette értem, így az a minimum, hogy én is kimentem a pácból amibe került.
Az agyam pörög, próbálom a rémképeket csökkenteni, és más irányba terelni, hogy ne vegyék el a lehetőséget az agyamtól, hogy az idegenre figyeljek, hogy felfogjam minden egyes szavát, és tényleg cselekedni tudjak.
-Démon? - Nem vagyok meglepve, minden féle faj mászkált abba a házba szerintem aznap is, amikor én ott voltam. Démon, a van itt dögivel New Orleansban, rosszabbnál rosszabbak, de ha az ember köztük él, és nap mint nap találkozik velük, akkor kezd hozzájuk szokni, és megtanul rendszerezni, ki számít jónak a rosszak között, és ki az aki valóban rossz. Ezen a helyen többnyire a rossz és a rosszabbnál rossz az esetek többségében a valós.
Az idegen említi a nevét a démonnak, de nem ismerős számomra, persze még nem voltam itt régóta, de Magic szokott mesélni, hogy éppen kikkel sodorta őt össze az élet. - Abigor... hm. - Ismétlem el én is a nevét, hogy agyamba véssem.
-Hé Colt - fordulok a kopasz csapos felé, és már mondanám, is, hogy esélytelen, hogy számítson rám a mai nap folyamán, de a szavamba vág, közben legyint felém a törlőrongyával.
- Vágom Leonard, menj csak... de lehetőleg most egybe gyere vissza, munkára készen. - Vissza fordulok az idegen felé, de közben betér egy nő, és az említetthez lép, kinek most már neve is lesz, ahogy a nő ajkát elhagyja. Gyorsan eszembe is vésem, éhezek most minden információra, ami köztük átmegy, tudni akarok mindent amit csak lehetséges ahhoz, hogy kézre kerítsem ezt az Abigor, és vele együtt Birdöt is.
Az adrenalin a fülemben dobol, és ezáltal egyre jobban hajolok feléjük. Amikor a vadász Alexander eltökélten indulót fúj, még mielőtt megindulhatna a válla után nyúlok.
- Én is menni akarok, ismerem a lányt, és valószínű, hogy jobb lenne neki, ha a megtalálásnál én is ott lennék. - Közlöm le vele határozottan és elutasítást nem tűrve. Jelezve, hogy én is megyek, ha tetszik nekik, ha nem, lemászok a székről indulásra készen. Jobb, ha ott vagyok, Birdnek is, és nekem is, mert akkor biztos lehetek benne, hogy megtettem mindent annak érdekében, hogy épségben megússza, amúgy sem tudnék itt maradni, tűkön ülve, ha nem engedi a vadász, hogy vele menjek, akkor is megyek, csak akkor a saját fejem után, tehát így is úgy is megkeresem Birdöt, vagy vele vagy nélküle.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
528
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 22, 2020 8:56 pm
Következő oldal

Leonard & Belial
Csúnya játékba kezdek, de ha egy démoni szórakozásra adja a fejét, az ritkán mondható szépnek. Vadászmaskarát húzok magamra és látványosan fegyvereket aggatok mellé, bár ruhám egyelőre eltakarja, de pár csinos kis rúnatetkót is maszatolok magamra. Az álcám kész, még a világtalan is azt mondaná rám, hogy ez itt egy vadász. Lopok hozzá egy jól csengő nevet és betámadom a bárt, ahol a Fox gyereket fellelhetem. Elég gyatra a vendégsereg, épp csak néhányan lézengenek, de a szerencse mégis rám kacsint, mert köztük van, akit keresek. Megzavarva társalgásukat, gyors sokkot hozok Leora. Még az italát is félre nyeli, amikor megtudja, hogy ismerősét keresem, akiről nem restellem azt hazudni, hogy hatalmas veszély fenyegeti. Épp csak azt nem mondom, hogy a halál leselkedik rá. Bár értheti akár így is, minden csak fogalmazás kérdése. Kell pár hosszabb pillanat, mire fuldoklását legyűri és egy gyors személyleírást követően, ami körülbelül minden huszadik fiatal nőre illene, aggodalmasan teszi fel a kérdést: Mi van vele? Mit tudsz?
Nem indokolja semmi, - ha csak azt nem nézem, hogy egy démontanyán vagyok - hogy hangomat visszább vegyem, hiszen alig kószál néhány vendég ebben a bárban, nincs ki igazán meghallhatna, mégis halkabban mondom el, hogy:
-Egy veszélyes démon szemelte ki magának. - és még csak nem is ferdítem az igazságot. Nem hiszem, hogy a kislány sejtené, mekkora veszély leselkedik rá. Ha kérdésként merülne fel, miért? Miért fontos a démon számára? csak a vállaimat rántanám vagy kezemet tárnám szét válaszul. Fogalmam sincs, de egy démon
-Ezt biztos forrásból tudom. - fűzöm hozzá komoly képpel a pajtás aggodalmas, már-már feszültnek látszó arcát figyelve. Biztos forrás, ennél biztosabb nem is lehetne.
-Abigor a neve, már hosszú ideje keresem. - könnyedén hazudok be egy másik démonnevet sajátom helyett. Újra nyílik a bár ajtaja és egy fiatal nő lép be rajta. Meglát és int felém köszönésként, ajkaival nevemet formája: Alexandernek hív. Megjelenése hasonló az enyémhez. Laza viselet és fegyverek. Rápillantva bárkinek első gondolata az lenne, hogy a nő is egy vadász. Démonom, Jezabel toppan közénk, a fülembe hajol és belesúg valamit. Hangja nem elég csendes ahhoz, hogy szavait csak én halljam meg, így ha társaságom eléggé hegyezi a fülét, könnyen elcsípheti, ahogy társam megosztja velem: Szemtanúk látták, ahogy Bird-öt egy elfeketedett szemű, démoni küllemű férfi ragadja magával és New Orleans leromlott külső negyedei felé veszi vele az irányt. Eszméletlen volt. Talán meg is sérült.
-Nem késlekedhetünk! - szólok határozottan.  
-Hol történt? Vezess oda. - kérem a nőt. Egyértelmű lépés, hogy az elrablás helyszínére menjek, hogy megvizsgáljam a nyomokat. A vadászok is ezt szokták tenni. Ha a madárka kis pajtása is velünk tartana, nincs ellene kifogásom.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
70
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 10:43 pm
Következő oldal

Hiszem, ha látom...
vagy még sem?!

Még nevetgélek ahogy Colt morcos tekintetét látom a válaszom hallatán. Bele kortyolok a vizembe, és úgy hallgatom a sárkányos idegen beszédét.
-Istenre esküszöm, hogy így van Colt... hukk... - Csuklik beszéld közben, és ez akar valami hantabandát beadni Coltnak. Korábban kell felkelnie és sokkalta józanabbul, hogy Colt akár a kérdést is elhiggye, ami kiesik a száján. - Van egy doboz, bele lettek zárva... hallottam... hal.. hukk.. lottam, amikor beszélt róla az a nő. - Ránézek és elmeresztem a szemem, kedvem lenne meg is forgatni, de már nem teszek ilyet. Túl sok fura szerzet fordul meg itt, és én is sok katyvaszt hallgatok nap mint nap, hogy meglepődjek ezeken, és persze megtanultam, hogy jobb, ha nem mutatunk ki mindent amit gondolunk.
Betér egy újabb vendég, nem gondoltam volna, hogy ilyen korán ilyen népszerű ez a hely, máskor is vajon ennyien vannak, vagy csak a mai nap ilyen fura. Ez az új akárki is bele kezd valamibe, Coltnak hosszú napja lesz az már bizonyos. A hideg vizem hűsítően oltja a szomjamat, nagyokat kortyolok, hogy minél hamarabb tudjak elindulni Birdhöz.
Az idegen a pulthoz jön, és beszédre nyitja a száját, keres valakit, ez nem túl meglepő, ezen a környéken nem sokan kerülnek meg, az már biztos. Végig nézek rajta, laza cuccban mászkál, de hangja zaklatottságról árulkodik. Fel van fegyverkezve... ez nem jelenthet sok jót, tényleg azt hiszi, hogy ezekkel a cuccokkal bármire is megy itt a démonok városában, bár a fene se tudja, én a képességem nélkül nem indulnék neki.
Egy újabb korty gurul le a torkomon, és majdnem meg is akad, amikor meghallom, hogy kit keres. Köhögés rázza testem, és képtelen vagyok egy helyben állni. A pultra csapom az üveget, majd előregörnyedve köhögni kezdek.
Beszédre nyitnám a szám, de egy hang sem jön ki, még mindig a vizet köhögöm fel. Erre szokták azt mondai, hogy cigányútra ment. - Basszus... - csúszik ki a számon rekedtes krákogás formájában.
Az idegen felé fordulok, zihálva nézek rá, bal kezem remegni kezd. - Birdöt keresed?Alacsony, szőkésbarna hajú, fiatal kiscsaj? - Az adrenalin dobolni kezd a fülemben. Mi a fasz van velem, alig ismerem a kiscsajt, még is ideges leszek, ha arról van szó, hogy baja lehet. - Mi van vele? Mit tudsz? - A szavaim végén közelebb lépek hozzá, és nagy erőfeszítésembe kerül, hogy ne rázzam meg a két vállánál fogva, mert ha azonnal válaszol, nekem az is későnek tűnne. Úgy tudtam, egyszerűen éreztem, hogy valami nem stimmel azzal a házzal, éreztem, hogy valami történni fog ott.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
528
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 8:48 pm
Következő oldal

Leonard & Belial
Egy elhagyott romos templomnál állok, régi falai borítanak rám árnyékot elfedve teljes alakomat. Valamivel távolabb tábortűz ropog és meleg lángjai mellett egy bolond asszonyság kuporog. Orra alatt motyog valamit, amit csak én hallok. Ha távolabbról néznének rá, könnyen hihetnék, hogy a tűzhöz intézi szavait. Alkut kötünk ezen az éjjel. Ő és én. Egy Agnes nevű lányra fáj a foga. Megszállottan magáénak akarja, és ezért nem rest saját lelkét áldozni. Mielőtt távozom figyelmembe ajánl egy nevet. Leonard Fox. Mutatóujját arca elé emeli és kitisztult ábrázattal, jelentőségteljesen szól felém. Tartsam rajta a szemem.
Leonard Fox. Megbízok pár megbízhatóbb démonfattyat, gyűjtsenek nekem infót erről a Fox gyerekről. Nem adok sok időt nekik, a következő este, már Agnes háza előtt akarok állni, hogy rémálmokkal kísértsem őt. Nagyon szépen összeállt a fejemben a terv, hogy keverjem fel kicsi lelkét és ragadjam el biztonságos otthonából...
Immár távol vagyok a kolostor romjaitól, szorgos kis démonjaim visszatértét várom. Nem maradnak sokáig, talán egy óra sem telik bele, hogy újra szemem előtt legyenek és használható információval szolgáljanak Agnes kis barátjáról. Világossá válnak az őrült nő szavai. Ez a kölyök nehezítené a dolgomat, ezért mindenképpen távol kell őt tartanom a vadászkislánytól, míg feladatomat bevégzem. Kósza ötleteimet gyorsan ördögi tervvé formálom. Felhajtom maradék italom. Akkor kezdődjék a játék.

A bárhoz érkezem, ahol értesülésem szerint Leo is gyakran megfordul. Talán most is itt lesz, ha szerencsém van. Szokásos viseletemet lazább megjelenésre cseréltem. Egész vadászos külsőt kölcsönöztem magamnak, hiszen épp vadásznak készülök kiadni magam. Magamhoz veszem íjamat és nyilaimat, és még egy baltát is felkapok. Így, felfegyverezve térek be abba a bárba, ahol ördögi kis játékomat kezdem. Benyitok az italozó ajtaján, és rögtön észrevételezem, hogy nem kellene megverekednem az ülőhelyért, alig pár vendég lézeng idebent. Bár még gyerek az idő. Mégis kiszúrom köztük Leot is. Remek.
-Elnézést. Keresek valakit. - lépek a pultnál állókhoz megzavarva beszélgetésüket, arcom némi aggodalmat tükröz. Határozottan azt sugallom, hogy hatalmas baj van. -Snowbird nevű lányt. Meg kell őt találnom. Azt hiszem nagy veszélyben lehet.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
70
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 2:49 pm
Következő oldal

Hiszem, ha látom...
vagy még sem?!

@Belial

Az a rúna cucc amit még Bird mutatott elég hatásos, el is képzelhető, hogy függő lettem. Rövid időn belül betanultam, hogy miként kell megrajzolni, most már azt gondolom, hogy egyáltalán nem volt olyan bonyolult, mint amilyennek először kinézett. A rúnának köszönhetően könnyedén visszatudtam menni dolgozni két nap után. Sajog még a testem, de nem annyira, hogy problémát okozzon. Inkább más aggaszt, név szerint Bird... eltelt az egy hét, és nem jelentkezett, arról volt szó, hogy majd átjön hozzám, hogy "megnézzen", persze nem hiszem el, hogy pont ezért jött volna, csak simán mert a fiatal kislány agya biztos generálja a dolgokat. De nem jött, és kétlem, hogy pont akkor toppant be, amikor itt voltam és nyomtam az ipart, Magic mondta volna. Nincs felőle semmi hír, adtam neki egy-két napot, de be fogom tartani azt amit ígértem, ha tetszik neki, ha nem odatolom a képem, és ez a nap ma fog elérkezni. Bármit rá mernék tenni, hogy az anyja már megint művelt valamit, abban a nőben nem lehet megbízni, minden féle fajta népet beenged az ajtón, csak azért, mert a megtébolyodott agyában az van, hogy mindenkinek kell segíteni. A nagy kékeres lófaszt, nem kell minden jött mentet az otthonukba és főleg Bird közelébe engedni, még a végén elvágja, vagy harapja valami az este folyamán a torkukat.
A bárban nincsenek sokan, korán van még, hiszen alig múlt kettő, mindössze öt fő. Három lődörög a darts tábla körül, egy az asztaloknál ül a pulthoz közel, és az utolsó mohikán a pultot támasztja, Coltot, a kopasz nagydarab csapost szórakoztatva, mert az említettnek felszökik a homlokára bozontos szemöldöke, ahogy hallgatja a bizonyára érdekfeszítő történetet. Közben a láthatatlan foltokat törölgeti egy pohár szájáról, ez tuti a csaposoknak külön tanították annó, ne légy tétlen törölgess alapon.
Megállok a pultnál, az idegen mellett, biztos most fejezte be a mondandóját, mert Colt csak ennyit mond. - Aham... értem, persze, biztos léteznek sárkányok, akik egy dobozban sinylődnek a világ másik végén, és, te leszel aki kiszabadítja őket?- Colr gúnyos vigyorra húzza a száját, és már fordul is el az idegentől, hogy velem foglalkozzon. -Mizújs Leonard? Mi kéne a vóna?
- Helloka, csak annyi, hogy ma később jövök, mert beugranék egy csajszihoz, szóval ne írj be hozzám senkit nyolcnál előbb.
- Csajszi mi? Nem mondtam még neked, hogy a csajokat told munka után?
- Bird csak egy kiscsaj, és nem tolom. - Pimasz vigyort küldök felé.- És mielőtt elmennék, adhatnál egy vizet, megszomjaztam.
- Fizetést ne adjak azért mert nem csinálsz semmit? - Szól vissza vigyorogva, de azért kinyit egy üveg vizet, elém tolja, és megy is vissza történetmesélő idegenhez.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
70
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31