Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Tükörszilánkok vol.2 [Futó] •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
CherryPie

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] CznVQnFIf you close your eyes and you open your mind
The veil disappears and you'll see it all

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
85
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 25, 2020 9:12 pm
Következő oldal

Negyedik kör

Kedves Játékosok!

Megérkezett az újabb mesélői Wink Továbbra is kérem, hogy feltételes módban írjatok, főleg, ha éppen forró a talaj!

A kör határideje: május 30. 21:00

Amennyiben kérdésetek merülne fel a mesélőik kapcsán, vagy egyébként, bátran keressetek pm-ben! luvu

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] CznVQnFIf you close your eyes and you open your mind

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
85
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 12:29 am
Következő oldal

Harmadik kör

Kedves Játékosok!

Köszönöm a türelmeteket, útnak indult a harmadik kör Wink

Mágus csapat: mint láthattátok, a sérülések mértékét a kocka határozta meg, ám a túlélésetek kapcsán én mondom, nagyon kegyes volt :DD Plusz infó: a reagban említett pára egyikőtöket sem érte el.

Druida csapat: egyelőre nem részleteztem semmit, mivel döntés előtt álltok. Kérlek, amennyiben sikerül határoznotok, feltételes módban írjátok a próbálkozást, ugyanis a siker bizonyos körülményektől és előfordulhat, hogy a kockától is függ. Természetesen figyelembe lesz véve a sárkány két támadása közötti időintervallum Wink

A kör határideje: május 25. éjfél

Amennyiben kérdésetek merülne fel a mesélőik kapcsán, vagy egyébként, bátran keressetek pm-ben! luvu

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
85
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 17, 2020 1:29 am
Következő oldal

Második kör

Kedves Játékosok!

Hihetetlen lelkesedésetek előtt adózva én is írtam nektek, ahogy tudtam fanolos Fogyasszátok egészséggel az újabb mesélőit Wink

Arra kérlek titeket, hogy egyelőre senki ne írja ki magát a faluból, a kijutást én koordinálom, de hogy merre, hogyan, mivel indultok meg, az teljesen rátok van bízva Wink  

A kör határideje: május 21. éjfél

Ha bármi óhajotok, sóhajotok adódna, bátran írjatok nekem pm-et! OMG

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
85
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 15, 2020 6:26 pm
Következő oldal

Első kör

Kedves Játékosok!

Megindult az első kör! Külön topikokban játszotok az átláthatóság és könnyebbség kedvéért, azonban ugyanabban a világban és színtéren. Ez ne zavarjon meg benneteket, a falu elég nagy ahhoz, hogy elkerüljétek egymást Wink

A kezdők:
Mages: [You must be registered and logged in to see this link.]
Druids: [You must be registered and logged in to see this link.]

A kör határideje: május 20. 19:00

Ha bármi óhajotok, sóhajotok adódna, bátran írjatok nekem pm-et! OMG

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
85
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 15, 2020 12:49 am
Következő oldal

Tükörszilánkok vol.2

Kedves Jelentkezők!

A jelentkezés lezárult, köszönöm szépen a nagy lelkesedést! luvu És habár szívem szerint mindenkit bevettem volna, ez a kaland sajnos nem bír el a meghatározottnál több karaktert :/ Így hát a kockadobóra kellett hagyatkoznom, azonban ne csüggedjen az se, aki most kimarad!

Ugyanis még utólag sem kizárt a bekerülés:
Ha valaki visszamondja a játékot
Ha egy karakter a kaland elején "meghal" és felszabadul a helye
Ha valaki az első körökben sem tudja tartani a játék tempóját, és emiatt kiírásra kerül

Ezekben az esetekben szintén kockadobással fogom eldönteni, ki csatlakozhat be a játékba.

Végül 3-3 főnél maradtam, elkerülendő a négyesek sunyi továbbosztódását no-consuela

Beosztás

A banda két csoportra lett osztva az alábbiak szerint:

Mages Druids
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

A csoportnevek ne tévesszenek meg senkit, másra utalnak, nem rendelkezik senki semmi spéci képességgel Wink

Memóriafrissítés a játék feltételeiről

A körök 5 naposak.

A maximum szószám 350-400 szó! Többszöri átlépése kizáró tényező a játékból.

Szó nélkül maximum 1 körből lehet kimaradni. Aki kétszer kimarad így, az kiírásra kerül a játékból.

Amennyiben nem tudtok írni, lehetőség szerint a kör lejárta előtt 2 nappal jelezzetek nekem pm-ben.

Reag-sorrend egyelőre nincsen.

Amit még tudni kell

A játék alternatív világban, esetünkben egy afféle párhuzamos univerzumban fog játszódni, középkori körülmények között. Az alternatív nem jelenti, hogy a végén semmi hatása nem lesz a játéknak!

Karakterhalál lehetséges, viszont ez tényleg nem lesz hatással a karaktereitekre. Akit utolér a vég, az felébred a valóságban.

Kéretik a mesélést a mesélőre hagyni, komolyabb elemeket ne fűzzetek hozzá a játékhoz. Ha mégis elengedhetetlen vágyat éreztek rá, előbb írjatok nekem pm-ben!

Ha gyorsabban írtok, mint 5 nap, igyekszem én is előbb írni! Viszont mindkét csapatot bevárom minden esetben, hogy nagyjából egyszerre haladjon a két szál.

A kezdő várható ideje: május 15. du/este

Addig is, ha bármi óhajotok, sóhajotok adódna, bátran írjatok nekem pm-et! OMG

CherryPie
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
85
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 14, 2020 11:00 pm
Következő oldal

Jelentkezés lezárva
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] Close-up-of-black-feathers-textured-background-picture-id526788673?k=6&m=526788673&s=170667a&w=0&h=D89txBEPKfWKCa7lt4dP9pPxG1TDps-qv4etxE3krXA=
☩ Reagok :
103
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 10:41 am
Következő oldal

Ezt a mókát én sem hagyhatom ki! Like a Star @ heaven khjg.g Kell valaki, aki vigyáz a többiekre Razz
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lucifer

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
25
☩ Play by :
Tom Ellish
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 10:31 am
Következő oldal

Üdvözlégy

Úgy látom jónak, ha én is megjelenek itt, hiszen ennyi démon mellé elkél a Főnöki közbenjárás. Twisted Evil Like a Star @ heaven

Lucifer
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Abaddon

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
326
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 8:51 am
Következő oldal

Ez is érdekesen hangzik, és mint fő felbújtó ki nem hagynám! Smile s ha már ilyen szépen kérted: Like a Star @ heaven Wink

+1 dolog: Látom már túlléptük a jelentkezést, így ez esetben ha úgy döntesz, akkor kocka dobás helyett én szívesen átadom a helyet másnak!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Natalie Rossmyra

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] Tumblr_pt7lne0Ai81smfjeeo1_250

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
397
☩ Rang :
Szemtelen fehérnép
☩ Play by :
Meghan Ory
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 11, 2020 5:37 pm
Következő oldal

Ha már Alex barátom elment az ókorba, akkor én követném a középkorba. Like a Star @ heaven
Csapatom a démonbrigáddal meghuuusz
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Athan

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] Jack's_Eyes_1301
☩ Történetem :
☩ Reagok :
254
☩ Rang :
☠ "vadászpalánta"
☩ Play by :
Alexander Calvert
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 11, 2020 2:25 pm
Következő oldal

Make leviathans great again opp

Jövök, poroljatok el le Like a Star @ heaven
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Nieven

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] Pikkelyke2
☩ Történetem :
☩ Reagok :
68
☩ Rang :
7. leviatán
☩ Play by :
India Eisley
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 7:07 pm
Következő oldal

Én is jelentkezésre adom a fejem Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mazikeen

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
126
☩ Play by :
Lesley-Ann Brandt
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 6:36 pm
Következő oldal

Ki nem hagynám  bbb   Licky  Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
131
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 6:09 pm
Következő oldal

Szerény személyem is részt venne. japerszeee Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 5:02 pm
Következő oldal

Menni menni én is Razz Like a Star @ heaven
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Tükörszilánkok vol.2 [Futó] YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Tükörszilánkok vol.2 [Futó] WEoDcGa
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
527
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 4:48 pm
Következő oldal

Hát még szép, hogy jönnék kalandozni Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
( Like a Star @ heaven )
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
85
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 4:31 pm
Következő oldal

Tükörszilánkok vol.2

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kedvcsináló

"There are different kinds of darkness. There is the darkness that frightens, the darkness that soothes, the darkness that is restful. There is the darkness of lovers, and the darkness of assassins. It becomes what the bearer wishes it to be, needs it to be. It is not wholly bad or good."
Sarah J. Maas, A Court of Mist and Fury

- Valóban úgy gondolod, fivérem, hogy ebben rejlik a győzedelmünk kulcsa? - az angyal különös ábrázattal méregeti az említett testvérét, és a karcsú ujjai között szorongatott, gömb alakú tárgyat, amely nem nagyobb egy narancsnál. Felületén ősi, angyalnyelven írt feliratok futkosnak keresztbe és kasul, ám a megtalálóik pusztán szavakat voltak képesek kiérteni belőle. - Nekem nem tűnik többnek egyszerű emléktárolónál. Talán jobb, ha nem is foglalkozunk vele, vagy kikérnénk valamelyik arkangyal véleményét. Netán a Mennyei irattárosét… - az aggodalmait és meglátásait sorolgatva a gömböt tartóból apró szusszanás gördül elő.
- Kokabiel, ha féled az igazságot, úgy felnyitom egyedül. Te magad is megállapítottad, hogy ez a tárgy még csak nem is a mi világunkból való… Ráadásként csak angyal nyithatja fel. Nekem reményeim vannak vele kapcsolatban – elszánt pillantása alapján Kokabielnek kétsége sincs afelől, hogy vele vagy nélküle, de fel lesz derítve itt s most a tárgy rejtélye. Ettől függetlenül konstans bizalmatlansággal mustrálja a gömböt. - Gondolj csak bele, fivérem. Semlegesként mindkét oldalt elárultuk. Ám ha megoldást kínálunk a Sötétség ellen, nem, hogy visszafogadnak bennünket, talán még a fajtánkat is képesek leszünk összefogni. Szóval gyerünk, tartsd a vájat mentén, hogy elfordíthassam a tetejét – a magabiztos angyal határozottan nyújtja előre a tárgyat, s noha Kokabielnek változatlan furcsa előérzet mardossa a belsőjét, végül egy bólintást lövetően ráfog a tárolóra.
Társa sem teketóriázik, rászorít a vájat túloldalára, és egy erőteljes mozdulattal elfordítja a gömb felsőnek bélyegzett féltekéjét. A hatás nem marad el, a tárgy kiemelkedik a kezeik közül, a felületén pedig vakítóan kezdenek felfényleni a feliratok. Különös, tejszerű füst kezd előpárologni belőle, amiben mintha emlékképek kavarognának.
- Látod, én megmo- - a mondatát már sohasem tudta befejezni az angyal, ugyanis a gömb nemes egyszerűséggel felrobban, akárha nem lett volna képes tovább őrizni a benne feszengő füsttengert. Mindkét szárnyast leteríti a lábáról a vibráló detonáció, és azon nyomban életüket veszi.
A föld megremeg, a gömb darabkái szerte a világban szóródnak, hátukon a füstös fénylés porhanyós maradványaival, s mihelyst a talajba – vagy ami épp az útjukba kerül – fúródnak, különös derengést képeznek a levegőben. Akár a tenger háborgó, zavaros felszíne, úgy gomolyog az a valami a világok határain, és ha valaki megkísérelne hozzányúlni…

Éppen ti volnátok azok?

Információk a játékról

Kedves leendő Kalandorok! OMG

Mint láthatjátok, ez a kaland a korábbi Tükörszilánkok egyfajta folytatása lesz, hiszen fontos, érdekes információkra bukkanhattok majd benne a világ Fő szálával kapcsolatban. Éppen ezért kérném, hogy olyanok jelentkezzenek, akik komolyan veszik a játékot, és úgy érzik, képesek lesznek végigjátszani!

Információk a játék menetéről:

Mesélő által vezényelt játék lesz!

Egyelőre 5 napos körökre lehet számítani. A jelentkezésektől függően maximum 1 hetes körök várhatóak, de ezt majd a jelentkezés lezártakor pontosítom.

Egyetlen egy körből ki lehet maradni szó nélkül. Aki másodszorra sem jelzi, hogy nem írna, az automatikusan kiírásra kerül a kalandból. Ha nem tudtok írni, azt bárki meg tudja érteni, azonban mindannyiunk érdekében kérem, hogy időben jelezzetek. Ez azt jelenti, a kör lejárta előtt 2 nappal!

Reag-sorrend valószínűleg nem lesz, kivéve, ha szükségét látjuk.

A játék alternatív világban fog játszódni. Az ókori kalandot követően a középkor kerül terítékre Wink Karakterhalál ha úgy adódik, és valaki szinte könyörög érte, megtörténhet, ám ez az égvilágon semmilyen következménnyel nem fog járni a valós világban. A karakter egyszerűen visszakerül a kiindulópontjára, habár a kaland számára véget ér.

Végül, de nem utolsó sorban maximális szószám határ is lesz, ami 350-400 szó! Díjazzuk a hosszú, szép reagjaitokat, azonban a tapasztalatok alapján ez az a mennyiség, amivel kényelmesen tudunk döcögni előre Wink

Információk a jelentkezés menetéről:

A kalandra bárki jelentkezhet, fajtól, nemtől függetlenül, ebben a topikban

A maximális létszám 6 fő!

Ebből a 6 főből 3 olyan karakter jelentkezését várom, akik rendelkeznek Ezüst érmével. A maradék háromnál ez nem feltétel.

Túljelentkezés esetén a kocka fog dönteni a bekerülésről.

Amennyiben sokan részt szeretnétek venni rajta, úgy 8 főre kiterjeszthetem a létszámot. Az Ezüst érme tulajok és a feltétel nélkül bekerülők aránya úgy 4:4 lesz.

Multi karakterekkel nem ér jelentkezni és növelni a bekerülés esélyét. Razz

Végül, de nem utolsó sorban a jelentkezéshez legyetek szívesek hozzábiggyeszteni a  : star : hangulatjelet (szóközök nélkül), bizonyítandó, a legfontosabbakat elolvastátok Very Happy

A jelentkezés határideje: május 14. - 23:00

Gyertek bátran, jó móka lesz! Wink

CherryPie

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére