Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Raiden & Fenrir - Taverna és környéke •
reveal your secrets

Raiden

Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 3 E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 3 205306
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 3 Sexy-Jason-Momoa-GIFs
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 08, 2020 8:37 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Hátrál, így suhintásom felszínt éri. Ha nem lép egyet vissza, talán helyben elvérezett volna, de ezt már nem tudjuk meg. Le ereszti ő is fegyverét, s megszólal.
- Ha belepiszkáltam volna, akkor még élne. - Köpöm neki oda, s mit sem törődök mondatának többi részével. Erőmet fitogtattam, s felfedtem magam, hogy talán a harc abban marad, de felbőszítettem. Lép kettőt, s én jobbra egyet, szorosabban markolom pengém, ha támadna.
- Okos, egy emberhez képest. - Vonnom össze még megmaradt szemöldököm, s törlök egyet rajta ismét.
- Ilyen harcosnak inkább barátja lennék, mint sem ellensége. Hasznodat venném tán. - Mérem végig tejfehér pofáját.
- Én kedvelem a sört? Te kedveled a sört? - Mosolygok, s vágom bele erősen a földbe a pengém jelezve, hogy inkább barátkozzunk. - Tán fizetném is. - Várom a válaszát. Ha még sem jönne be, felkészültem a magam megvédésére.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Everybody
There's a room where the light won't find you
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Fenrir

Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 3 DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 08, 2020 3:03 am

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this link.] • Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Kérdésemre nem kapok feleletet, ellenben egy újabb támadást. Gyorsan mozog a méretei dacára, és tekintve, mekkora lendületet vesz, eszem ágában sincs erővel szembemenni a csapásának. Hátrálok, igyekszem kitérni, a fejemet hátrébb húzom, ám még így is megsuhintja a pengéje éle a torkom felszínét. Ez túlzottan közel volt…
És túlzottan közel lenne egy határozott szúrással átdöfni a szabadon hagyott torzóját, mégsem teszem, mert ebben a harcban nem az egyszerű megoldásokat keresem. Megint hátrébb lépek, nem pazarolva az erőmet a felületes sérülésem begyógyítására, habár a csípő, kellemetlen érzés több száz év elteltével is ugyanolyan csípő és kellemetlen érzés marad. Leereszti a fegyverét, én viszont alapállásban maradok.
- Ellenkezőleg látom. Belepiszkítottál az ügyembe, és most, hogy rájöttél, nem egyszerű porbafingóval küzdesz, inkább kihátrálnál – osztom meg vele a meglátásaimat, mielőtt láthatatlan erő taszítana rajtam egyet, kényszerítve a további hátrálásra. Egy momentumra felvetődött bennem a harc felfüggesztésének gondolata, áttérvén az indítékainak felderítésére, azonban cseppet sem állhatom, ha nagypofájúak próbálnak a küzdelemben való alulmaradottságukban egyéb praktikákkal felülkerekedni, előnyhöz jutni. Felbosszantott.
- Ezt nem kellett volna – lépek előrébb kettőt, csak azért is meghatározva a magam által favorizált távolság mértékét. Amennyiben ismét próbálkozna, hasonló ellenállással szembesülhet a részemről, noha belátom, a farokméregetésen kívül nincs több értelme az erőm pazarlásának. - Fogd vissza magad, szárnyas. Még bajod esik – biccentem oldalra a fejemet, fenyegetően méregetve a robusztus alakját. - De megkapod a lehetőséget a beszédre, szóval beszélj – ez a legkedvesebb ajánlat, amire képes vagyok annak érdekében, hogy a nézeteltérésünket másként simítsuk el. Habár igazán szurkolnék a sikertelenségnek, a pengém vért kíván.

Nothing is black or white...
Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 08, 2020 2:30 am

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Vágása  célt ért, meg is lesz a nyoma. Ismét lendíti kardját, mely ezúton a levegőt kóstolja. Lépek előre,
s támadok kardom fentről körös ívet ír le, s pördülök vele én is, s csapódik, ami megízlelni kívánja, s vágna húsába. Ördögi pillantásom vetem rá, miközben a sebem nem gyógyult, így vérem lefolyt az arcomon. Ha vágásom célt ért tudom, nem angyal, s nem démon lenne. Gyenge ember kovácsolta kardom által hagyott seb könnyen összeforrna.
Visszaköpi feleletét, s kérdésemre kérdéssel válaszol. Erre nem felek, csak lépek egyet oldalra.
- Most állj le, még bajod esik. - Vonom le magam mellé a kardom, hiszen egyelőre nem támad. Ismét a szavak párbajoznak. Kezem felemelem, s telekinetikusan hátrébb mozdítom, nem annyira, hogy elessen. Azt akarom, érezze, s egy lépést visszább lépjen.
Felfedem magam, de követtem már elbüntetendőbb dolgot is. Nem olyan, mint akit meghatna majd, de haragom elszállt így nincs okom ölni, s meghalni sem.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 08, 2020 2:03 am

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this link.] • Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]A vágásom célt ér, s bár nem hiszem, hogy rögvest ellentámadásba lendülne, sosem engedhetjük meg magunknak a sokrétű feltételezés luxusát, hiszen elég, ha egyetlen dologra felkészülünk; a legrosszabbra. Tehát fentről egy csavart követően ismét lendítem a kardomat, mialatt ellépek hátra, Durendal azonban nem szel át mást, mint a levegőt. A sérülésének felmérése idejében még egy métert araszolok az ellenkező irányba.
Eddig a gúnyon kívül nem mutattam különösebb jelenlétét az érzelmeknek, viszont a megállapítása határozottan megakaszt. Ha a sérüléséből képes volt megállapítani a pengém természetét, úgy két lehetőség áll előttem; Kraus úr egy démon, s talán az alkukötésébe köptem bele, vagy egy angyal, és holmi mennyei küldetésnek tettem keresztbe Wagner kivéreztetésével. A két lehetőség egyhamar leszűkül egyre, miként használva a mágiámat, igyekszem „kiszimatolni” a szurokszeműek összetéveszthetetlen auráját. Nem sikerül.
- Kinek tartoznék bármiféle magyarázattal? - dobom vissza neki a kérdést, egyelőre nem fedve fel a tudásomat. Egy nálamnál vélhetően erősebb ellenfél esetében az a legbiztosabb taktika, ha alábecsültetem magamat vele. Egyelőre nem támadok, legfeljebb, ha ő ront nekem.

Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 08, 2020 1:14 am

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Ezt akartam, bizonyosan élvezetet lel abban, ha harcra kerülhet a sor. Ha vért onthat. Szemtöl szembe vagyunk, s a harc elkerülhetetlen. Gúnyos megjegyzésén már nem is reagálok, mi haszna ember, mit sem tudhat a fenti világról, se a pokolról. Édes tudatlanság, ár néha nekem is kijutna ebből.
Mozdulatai ügyesek, remek kardforgatóra vall, figyelmetlenségem a dühtől rosszat szül. Megvág. S érzem ez nem tipikus penge. Oda kapok, s érzem, ahogyan kiserken a vérem.
- Angyalfém... - Pillantok kezemben lévő vörös színre, majd vissza a férfire.
- Ki vagy te? - Kérdezem, s ha jön következő mozdulat kivédem azt. "Csatt" csattan a kard, s mos vágok én s próbálom elérni, ha sikerül karját vágom saját átlag pengémmel.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 11:47 pm

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]Az eddigi kiállása és látszólagos gyakorlottsága ellenére úgy fest, meglepi Kraus urat az előre beharangozott támadásom, engem pedig még ennél is inkább megdöbbent a csapás könnyedsége. A kihívás elmarad, és ez a büntetés is éppen olyan egyhangúvá válik, mint az összes többi. Voltaképp örülnöm kellene, a járulékos veszteségek kimagyarázása vagy eltussolása kivétel nélkül körülményes, ám mégis több, vérpezsdítőbb, mint a megszokott metódus.
Mindenek dacára számítok valamiféle ellenállásra, próbálkozásra a megfékezésemhez, csupán a bosszúállásra nem. A kardéleink fájdalmas csikordulással koccannak össze, s noha az ábrázatomon nem engedek semmiféle érzelmet, kiolvasható gondolatot megülni, váratlanul ér a vehemenciája. Dühösnek tűnik.
- Nem fizetett előre? - kérdezem kekeckedő vigyorral, korbácsolva a haragját, ha már ennyire belelendült. Küzdelemért kiáltott, és én megadom neki.
Igaz, a várttal ellentétben nincs könnyű dolgom, a férfi piszkosul erős és makacs, talán tényleg hegyi troll. Azonban a kardvívásban egyedül az támaszkodik a puszta fizikai erejére, akinek hozzá hasonlóan elönti az agyát a méreg, így hát kihasználva a csuklóm laza pozícióját, nem tartok többé ellen a támadásának, nem igazán. Ellenben lefelé, oldalsó irányba hagyom továbbgördülni a mozdulatát, csapását.
A másodperc tört része az egész, a kardomon fordítok egyet, és belülről felfelé egy tiszta, egyenes vágást ejtek. Nem vagyunk elég közel, ám ha minden jól megy, az arcán vagy legalább a szemöldökén sikerül végigszántanom, a belőle kibuggyanó vérrel zavarva meg a látását.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 10:19 pm

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Pénzt? Én ezért a szarosért, na még mit nem. Bár úgy volna, hogy kapok érte valami féle jutalmat.
Reménykedtem, hogy fellépésem elég lesz, se harcos angyal létemre kudarcot vallottam. Lendül a penge, s bele mar "védencem" torkába, úgy metszi át, mint forró kés a vajat. Nagy volt a szám, s az embernél jobb reflexeim most nem használtam fel. Spriccel a vér, s az beterti a földet.
- Átkozott! - Csattanok fel, s emelem kardom, s készülök a támadásra. Mérgemben teszem azt, nem mert meghatott volna Wagner halála. Számít rám, s kardunk csattanásban egyessül. Vicsorgok, mint egy rühes korcs egyenesen a képébe.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 10:05 pm

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]A szarházi hisztériájára adott reakciója arra enged következtetni, hogy ezek ketten legfeljebb akkor jó cimborák, ha Kraus barátunk zsebét súlyos tallérok érik az előbbi jóvoltából. Felfogadott testőr volna? Egy katonának mi végett lenne erre szüksége? Nem teljesen áll össze a kép, és rühellem, ha a munkámba túl sok  kérdőjel ékelődik, ugyanis annak elkerülhetetlen hozománya a túl sok komplikáció és szentségelés.
- Nem éppen menyegzői téma, ha a Hóember a végén felkoncolja a Hegyi trollt és a védencét – billentem enyhén oldalra az államat, tanakodva közben magamban a következő lépésemen. Wagner nincsen messze tőlem, az a barom túlzottan bízik a társában, minthogy fedezékbe vonuljon vagy egyszerűen kereket oldjon. Még. Úgy érzem, nem tanácsos megvárnom, míg végül ész szorul abba az ütésektől torz koponyájába.
- Beleillett a munkaköri leírásomba. Ellenben veled. Nem hiszem, hogy fizet annyit, amiért megérné a védelme – állapítom meg és tanácsolom egyben a helyben maradását, mielőtt mindennemű figyelmeztetés nélkül lendületet vennék, majd téve egy egész fordulatot, végigsuhintanék a levegőben a kardommal. Amennyiben nem akaszt meg előbb egy, az enyémnél még korábbi támadással, úgy mostanra egészen biztos a vérében fuldokolva hörög a hátam mögött Wagner, átvágott torokkal. A mozdulatot természetest itt nem fejezem be, számítok rá, hogy amint visszatérek az eredeti pozíciómba, vélhetően már a kardját emelve fog nekem esni az óriás.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 1:50 am

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Felnyikkan mögüle, s én megforgatom szemeim egy erős morgás pedig követte azt. Legszívesebben megforgatnám benne a nagy kést. Ficánkol a férges, talán lét eleme a vér s a harc. Vajon zsoldos lenne tán?
- Kedvellek. - De előrébb lép, s nekem meg kellene akadályoznom azt.
Kardomra jobban rásimulnak az ujjaim.
- Hóember a troll ellen. Ezeket fogják dalnokok énekelni a menyegzőkön. -
- Mit ártott már magának ez a félkegyelmű? Nem gondolja, hogy velem jobb lenne nagy uramnak megütköznie?- Vonom össze szemöldököm.  Ha még egy lépést tesz felé, muszáj leszek megtámadni az urat, félre löknöm őt. Nem hagyhatom, hogy ennek a féregnek baja legyen.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 1:27 am

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]- Kraus uram üsse már le, nem látja, hogy útonálló? - nyikkan fel mögülem Wagner, a szarházi, ha már nevén nevezzük a jelenlévők zömét, azonban nem különbül foglalkozok vele. Ujjaimat meglazítom Durendal markolatán, éppen csak annyira, hogy amennyiben harcra kerül a sor, könnyedén forgathassam és ne essek a kezdők legalapvetőbb hibájába; görcsös, feszített tartásba, ami korlátozza a szabad mozgást és megkurtítja a csapások sikerességét.
- A tiéd gondolom hegyi trollal – horkantok fel a megjegyzésére, kivicsorítva a fogsoromat egy barátságtalan mosoly képében. Fél lépést teszek felé, egyet aztán oldalvást, és úgy méregetem tovább az illetőt. Be kell vallanom, pofátlanul vonz egy kiegyenlített párbaj gondolata, egy igazi küzdelemé, ami nem a lelketlen férgek utolsó jajveszékelésétől zeng, és nem ér véget egy jól irányzott suhintással a nyak törékeny vonalán.
- Okvetlenül értesíts, amennyiben fenyegetőn ácsorogva szeretnéd folytatni a szidalmazásomat, addig leszámolnék a szarházival – jegyzem meg rezzenéstelen ábrázattal, habár változatlanul vészjósló mosollyal.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 1:07 am

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Felfedi magát, s jobban szemügyre veszem, végig mérem a daliás férfiút.
"cimborája". Mindennek mondanám őt gyáva szarházi, anyaszomorító, de cimborának nem igen.
- Azt hiszi majd megfélemlít a szép hajával? - Mosolyodom el.
- Anyád hóemberrel hált? - Nevetek fel. Engem ugyan nem tud megölni, de ha meg is tenné sem érdekelne. Majd pont egy ilyen akarja leverni a nagy Raident?! Kardom még a kezemben, meg is feledkeztem róla. Angyal pengém pedig elrejtve. Kétlem, hogy angyal lenne, már csak felismert volna. Ha harc, hát jöjjön, minek lennie kell, de nem hagyhatom ezt a szarházit a földben rohadni.  

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 12:54 am

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]Hol a beképzelt, családgyilkos jajveszékelőt, hol pedig az idő közben felbukkanó óriást figyelem, egészen addig, amíg úgy nem döntök, hogy az utóbbival lesz dolgom még azelőtt, hogy lenyakazhatnám a legújabb célpontomat. Megfigyeléseim szerint valahogy mindig ezeknek a gerinctelen férgeknek van a legnagyobb szerencséjük az életben, és ezúttal is a nyakamat tenném rá, mihelyst ezzel a Kraussal megütközünk, ő nyúlcipőt kapva fog hetedhét országon át nyargalni. Elégedetlenül morranok, hátraejtve a csuklyát az arcomból, s ha már itt tartunk, a köpenyt is levetem.
- Mondhatni igen. A maga cimborája, történetesen, de semmi olyasmi, ami a maga dolga volna. Ha jót akar, elfelejti a találkozásunkat, és továbbáll – adom ki számára az ultimátumot, amelyre – a könnyebb és nehezebb utak megválasztásához hasonlóan – rendszerint nemleges feleletet szoktam kapni. Őszintén szólva nem hat meg, ha egyel több halandó nyársalódik fel Durendal pengéjére, még sincs jó előérzetem ezzel a férfival szemben.
- Miként dönt, „Jó uram”? - metsző tekintettel pillantok rá, felkészülve a támadásra. Egy ilyen alak kezében a kivont kard sosem jelent egyszerű szót értést.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next