Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Raiden & Fenrir - Taverna és környéke •
reveal your secrets

Raiden

Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 2 E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 2 205306
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 2 Sexy-Jason-Momoa-GIFs
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 3:51 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Elmosolyodom, s nevetésbe török ki, miközben rá csapok egyet a pultra. Persze gyengéden, meg ne sérüljön a sörünk, vagy az pult. Ám Söröm kissé felcsap, s pár csepp ott landol. Mutogatni kezdek az ujjammal felé.- Nagyon tetszel te nekem. - Teszem le kezem ismét. -"És talán másnap a cimboráid szúrnának le engem "- Ismétlem meg a mondatot, amit mondott, de mélyebb hangon, komolyan, ahogyan azt mondta. Nagyon bejön nekem ez a komor stílusa, a haja pedig még inkább. Anael ikre is lehetne.
Még helyet foglalásunk előtt kapom a választ. Azt állítja senkit nem ölt meg. Nem tisztem megkérdő jelezni tetteit, így ezzel nem is foglalkozom, csak leülünk.
Nem tetszett neki, a testvéries viszony meg említése, megforgatom a szemem. Majd hegyi beszédbe kezd. Elcsendesülök, s hallgatom őt. Szememben megcsillan láthatta a felismerést. Fontos, hmmm...érdekes.
- Óh, valóban? Miféle fontos? Vagy ehhez több ital kell? - Kérdezem, kicsit közelebb hajolva, megtámaszkodom a térdemen, majd bele kortyolok az italomba ismét. Nyilván valóan nem fog elárulni nekem semmit, ám még nincs kedvem vissza menni a mennyekbe, hogy jelentsek, így maradok.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Everybody
There's a room where the light won't find you
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Fenrir

Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 2 DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 8:39 pm

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this link.] • Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Mindösszesen az egyik szemöldököm emelkedik a feleletére, ami lássuk be, nem éppen szokványos. Pár száz év múlva okvetlenül ki fog derülni, itt lépett-e a bukása eltéríthetetlen útjára, vagy mi, földi létformák ismerjük félre rendkívüli módon a tollasok törvényeit, szabályait.
- Talán… És talán másnap a cimboráid szúrnának le engem – jegyzem meg gondolatban a vállamat vonva, ugyanis a mi lett volna ha kérdések jó ideje nem tartoznak az általam értelmesnek vélt elmélkedni valók közé. Bökését követve közben Durendalra vetem a pillantásomat, melyet idestova háromszáz éve kovácsoltatott nekem Mastemah. Fogalmam sincs, honnét és kitől szerezte hozzá az alapanyagot.
- Úgy készítették. Én egyet sem – ezúttal valóban megvonom a vállaimat, mert a tollasok mészárlása nem tartozik a feladataim közé.
Idő közben helyet foglalunk az egyik asztalnál, s ahogy én sem szívesen dalolok, ő is megválogatja, mire felel őszintén, és mi az, amiről inkább mélyen hallgat. A fajtájától idegen szarkazmusát elengedem a füleim mellett. A legtávolabb vagyunk, mi ketten a testvériességtől.
- Ezt tartogasd a fehérnépnek – húzom el a számat komoran, megint csak hörpintve a folyékony kenyérből. - Összegzem neked, miről is van itt szó – tekintek rá, elcsöndesítve a szavaimat. - Kivéreztettem egy embert, aki odafent nyilvánvalóan fontos szereplőként tetszelgett, ha már téged küldettek a felügyeletére. Hasonlóan fontos ügyben jártam el én is, és képtelen vagyok megfejteni, melyikünk fejét fogják előbb letépni a vélt vagy valós hibáinkért – nem mondok el mindent, azonban sejtheti, nem holmi egyszerű bérgyilkosságban voltam vendégelőadó.

Nothing is black or white...
Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 7:42 pm

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Elfintorodom, ennyi nekem is járhat még mielőtt fejem szegi Michael. - Meg lesz, a böjtje mindennek ne aggódj. - Mosolygok erőltetetten. - Talán le kellett volna szúrnod. - Mosolyom most valódik, s bökök, oda ahol a kardja van.
- Honnan van? Jó kis játékszer. Melyik angyalt ölted meg? - Kérdezem. Véleményem szerint vagy megölte a gazdáját, vagy ellopta a fegyvert, s beolvasztotta. Ugyan csak én gondolom így, de nem hinném, hogy nehezére esne ölni, főleg az előbbiekből okulva.
Csatlakozik, s ő is felhörpinti italát. - Ám legyen Fenrir. - Mondom, s követem őt. Leülök. - Óh... - Mondom csalódottan, majd hátra dőlők, s kényelembe helyezem magam.
- Azt hittem már köz elkerültünk. Együtt elrejteni egy holttestet...- Tartok szünetet.. - Szinte már testvérek vagyunk. - Vigyorgok. Közelebb hajolok, s ismét kortyol egyet az italba.
Szisszenek. Én sem adhatom ki titkai. így ez remek beszélgetés lesz.
- Kezdjük valami egyszerűbbel. Szóval a kedvenc színem a kék, szeretem  a nap lementi sétákat, s az eső illatát. - Miért ragaszkodik ahhoz, hogy megtudja ki volt nekem az a férfi? Pénzben nem lesz hiánya, hiszen megölte, ki fogják fizetni.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 5:47 pm

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this link.] • Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Nem a Wagnerrel kapcsolatos történések érdeklik, s éppen emiatt hagyom elsiklani a fülem mellett a helyesbítését. Ahhoz, hogy önként kezdjek dalolni az életemről, olyan részegnek kellene lennem, hogyha beesnék egy asztal alá, képtelen lennék kimászni onnét, s bizony ilyen állapotba nem gyakran kerülök.
- Valami olyasmi, de ez már csak így meg – villantom meg a fogaimat egy momentumra, felidézve a nekem vetett sejtelmes válaszát, miközben belépünk a meglehetősen kihalt tavernába. A csuklyám szélével maszatolom el a torkomon lecsorgott vért, ami alatt a sebem már egy ideje összeforrt. Pontban azután, hogy rádöbbentem, nem szükséges tovább tartalékolnom az erőmet az ellenfelem végett.
- Azt mindjárt sejtettem – jegyzem meg az elmés feleletére, miközben a pultnak támaszkodok az egyik kezemmel. - Ám úgy hírlik, odafent mindent látnak – vonom meg az egyik szemöldökömet, s mialatt kiszolgál minket a csapos, elhallgatok, végtére is nem az ő füleinek való a beszédtémánk. Az elénk gurított korsót aztán megemelem, és egy korty erejéig belé is kóstolok a zavaros lébe, aminek az egyetlen értékelhető előnye a hűvös hőmérséklete.
- Nincsen, anélkül álmodtak meg és anélkül éltem ez idáig – válaszolok rezzenéstelen képpel, a kérdésével megegyező mértékű sületlenséget kínálva neki. Az egyik félreeső, kandalló közeli asztalhoz sétálok, lecövekelve a körülötte nyugvó két szék valamelyikére. - Mindenkinek van története. Ennek a megosztását viszont senki nem datálja a megismerkedés első órájára – világosítom fel, emlékeztetve magamat arra, hogy angyalból van, s mint olyan, vélhetően nincs tisztában az átlagos viselkedési normákkal. - A munka jóval biztonságosabb terep. Ki volt nektek ez a Wagner? - érdeklődök, s míg válaszol, újfent belekortyolok az italomba.

Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 5:08 pm

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]- Nem. - Rázom meg fejem, miközben haladok mellette, de akkor válaszol.
- Akkor zsoldos lennél? - Nézek rá kérdően. Megkapom a választ, bár még is rá kérdezek. Története érdekelne, hogy mit is keres itt, ki ő? Megérkeztünk, s ricsaj csapja meg fülem. Angyalként minden felerősödik, így orromat először nem a jó illat, hanem a hátsó sorban ülő két férfi testszaga csapja meg. Hangos böfögésén pedig megforgatom a szemem.
Véres ábrázatom nem nyújthat tökéletes látványt a szesz árusnak. Ez örökre megmarad, s lesz egy emlékem, a ma estéről.
- Két sör lesz. - Intek oda a férfinak, aki bólint egyet, s tölti. Zsebembe nyúlok, s lecsapom a tallérokat az asztalra, az egyik meg pördül, majd csatlakozik társaihoz, s megpihen.
Rá vetem tekintettem. - Embert szerepében tetszelgek még. - Felelem. Valóban tiltják, de ez a feladatom, s még egy ideig úgy viselkedem, ahogyan jól esik. Még mielőtt vissza állok tudatlan angyalok közé.
- Szóval van történeted? - Kérdezem. Sört elém teszi a csapos, s belekortyolok. Egyszerre érzek mindent, kiérzem a részleteket, amiből készült. Sose tudom úgy élvezni, mint egy ember, még is megnyugtat a mozdulat. Anaelt idézi bennem.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 2:56 pm

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]Kezet fogunk, és ő is elárulja a nevét, ami nem a tipikus mennyei éllel cseng, mégsem hiszem, hogy lódítana. Különösen nem tudok sokat a fajtájáról, egy kezemen meg tudnám számolni, eddig hány angyallal találkoztam ám az elbeszélések és a tapasztalataim alapján őszinte lények. Vagy legalábbis hihetetlenül rosszul hazudnak, ha arra kényszerülnének.
- Wagnerrel? - pillantok rá nyugodt ábrázattal, miközben elindulunk visszafelé. Kezemet Durendal markolatán pihentetem meg. - Felbéreltek a meggyilkolására – felelem, s noha roppant mód szórakoztat az elmés válaszom, bizton veszem, hogy őt kevéssé mulattatná, így még egy halovány mosolyt sem engedek a számra kapaszkodni. Ha csak tudná, hogy a megbízónk egy s ugyanaz…
Közben megérkezünk, és belépünk a tavernába, ahol egyelőre – és legnagyobb szerencsénkre - a sültek és ínycsiklandozó ételek szaga csap arcon minket a pipafüvek különleges keverékével. Vajmi kevesen ücsörögnek az asztaloknál vagy a söntésnél, ezt pedig egyáltalán nem bánom. A kocsmároshoz lépek hát, de előzékenyen adom át a terepet újdonsült társamnak a rendelésre.
- Nem tiltják a ti törvényeitek az effajta időtöltést? - tekintek a nálam legalább fél fejjel magasabb férfira, míg a sert mérik.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 1:59 am

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Követem "parancsait", s elsétálok vele egy kissé növényesebb helyre, amit új cimborám mutatott meg. Körbe pillantok én is, s lecsapom a hulláját a földre. Angyali erőmmel pár nővényt még ráhúzok a férfi tetemére, hogy még inkább ne lehessen látni azt.
Furcsa jól eső érzés volt, már a bögyömben volt a férfi. Kezét nyújtja, melyre tekintettem vetem, majd vissza arcára. Kezem nyújtom én is.  - Raiden. - Mondom. Ki nem állhattam azt az álnevet.
Érdekes, s ritka név. Csak ennyi? - Akkor egy habzó ser ital? - Kérdem izgatottan. S várom, hogy elinduljon, ha nem teszi én lépek egyet, s indulok el remélvén követ.
- S néked mi a történeted cimbora? - Teszem fel újabb kérdésem.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 1:24 am

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]Holmi keveset tudok a Mennyei sereg hierarchiájáról és életéről, mégsem hinném, hogy a legegyszerűbb esetekben vetnék be a nehéztüzérségüket. Ettől függetlenül rá hagyom, nyilvánvalóan titoktartás övezi az ittlétét és munkáját, ha pedig valamit, úgy ezt tiszteletben tartom. Nagyjából, mert az útjaink keresztezték egymást, méghozzá úgy, ami nem vág egybe a felhő-trónján csücsülő Mindenható kívánságával, és ez érthető módon nem hagy olyan könnyen nyugodni.
Közben csendben figyelem, milyen egyszerűséggel kapja fel a holttestet. Nos, ha egyedül akarja intézni, én nem fogok a szívemhez kapni, ellenben körbenézek egy vállalható hely iránt. Olyanra van szükségünk, ami megfelelő takarásban van, mégsem annyira, hogy az első kibotlónak ott támadjon kedve a szükségét elvégezni.
- Beljebb, elég távolra a kocsmától – biccentek a fejemmel a növényekkel sűrűsödő terület felé, majd mutatva az utat, keresek egy általam megfelelőnek billogozott helyet Wagner ideiglenes nyughelyéül. Vannak, akiket megkínálok a végtisztességgel, de ez a féreg legfeljebb azt érdemli, hogy rá köpjünk. - Itt jó lesz – állok meg egy bokrosabb részen, és amennyiben elrejtette a hullát, a kezemet nyújtom. Holmi kevéssé érdekel a vér. - Fenrir.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 12:43 am

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Felnevet, amitől nekem is mosolyognom kell, s mikor meghallom, hogy "őrangyal" hatalmas felcsattanás, s köpés szerű hahotázás követ.
- Őrangyal . - Ismétlem el. - Hát valami olyasmi, de ez már csak így megy. - Vonom meg vállam. Nem mondhattam neki, hogy igen, s ez pár üvöltő percekbe bele kerül nekem Michaeltől. Majdnem bukásom óta viszont máshogyan gondolkodom. Már tudom, mi a manipulálás, vagy az elhallgatás. Ugyan mindig hálás leszek Michaelnek, s vakon követem őt, ahogyan tettem is most is ezzel az itt eltöltött idővel.
- Úgy legyen. - Össze csapom a kezem, s megdörzsölöm azt. Kiszedem a földből a kardom, s én is el teszem azt.
Odasétálok, s felkapom azt, mint valami pehely könnyű párnát. - Hova tegyem? - Kérdezem, mint a világ legtermészetesebb dolgát.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 08, 2020 11:38 pm

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]Kifürkészhetetlen, ezt nem tagadom. S az affélét nem különbül állhatom, ugyanis a kiszámíthatatlan alakok még több komplikációt és még több szentségelést vonnak maguk után, mint amennyire fel lennék készülve. A gondolataimat mégsem teszem ezúttal közszemlére, hagyom, hogy megmagyarázza magát, s mikor ezt megteszi… Őszinte röhögés szakad fel a torkomból. Egyre szürreálisabbá válik ez az este.
- Őrangyalhoz képest meglehetősen erős vagy. S ha nem az vagy, úgy valami az uradnak fontosat véreztettem ki az imént. Jól tippelek? - pillantok rá leplezett érdeklődéssel, majd vissza Wagnerre. A bolondja… Még az őt felvigyázó szárnyas sem hullajt érte könnyet, s így talán azt is megértem, ha valóban nem tette bele az összes elszántságát „Kraus” a megvédésébe. Különös felállás.
- Még mindig nem teljesen világos, mi végett kellhet a világnak egy ilyen zabszem a seggbe, de elmesélheted egy korsó mellett – adom végül az áldásomat a közös ivászatra, mert őszintén, egyre józanabbá válok én is, és az a felem azt sugallja, feleslegesen ne ütközzek meg egy nálam valószínűleg erősebb lénnyel. A pengém letörlését követőn tehát visszacsúsztatom a tokjába, majd közelebb sétálok a halottunkhoz. - Előbb viszont segíts elrejteni. Elég, ha a hátsó ajtón kijön ide valaki hugyozni, és kitör a pánik.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 08, 2020 10:20 pm

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Eme tevékenységet nem nagyon ismerem, s nem is értem mire célozhat, így hát elengedem a fülem mellett. Úgy érzem nem kedvel, de miért is tenné? Horkant. Én meg elmosolyodom, ahogyan ismét csipkelődik. Micsoda szép barátság lehetne. Eltekintve kardja csókjától, de az csak jobban megfűszerezi a dolgokat.
- Sajnálom hóember. - Sütöm le tekintettem, mint akit nagyon megbántottak szavai, majd vissza egy kedves mosollyal. Fegyvere le enged, de érzem, hogy nem bízik bennem, mit nem is csodálok, én se bízok benne. Kérdően emelem fel a kezem.
- Kifürkészhetetlen teremtés vagyok, de megszomjazom - Vonom le karom magam mellé.
Felé biccent, s én tekintettem a férfira kúszik, ki vérében ázik. Egy másodpercre még el is mosolyodom a látványon, de nem engedem magamon hagyni.
- Ja csak életben kellett volna tartanom. - Legyintek, s szisszenek fel.
- Semmi komoly. - Emelem égnek tekintettem. S teszek úgy, mint ha lényegtelen lenne. Persze nem az. Mit tehetek? Halott. Bizakodom Michael megértésében, s jó szándékában.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 08, 2020 9:48 pm

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]Bosszúsan prüsszögök az öntelt válaszára, ugyanis ebben a kijelentésében egyáltalán nem lennék olyan biztos. Többek között ez a realitás megmagyarázatlanul hagyná a dühét, amivel olyan vehemensen és meggondolatlanul nekem támadt, hogy még a szemöldökét is könnyűszerrel voltam képes keresztbe szántani. Mégsem kommentálom a nagyképűségét, várom, miként kíván kievickélni a szarból, amit önkéntes lelkesedéssel a saját nyakába borított.
- Ne fogadj lóversenyen, szarul tippelsz – jegyzem meg, már ami az emberségemet illeti, habár nem vagyok benne biztos, hogy eljut hozzá az üzenet. Meglehet, jobb is, ha nem.
Újabb horkantás gördül le a garatomról a békeajánlata hallatán. Ez az egész helyzet egyre röhejesebbé válik.
- Hasznomat? Ne legyenek rémképeid arról, hogy bármiben a segítségedre leszek, hegyi troll – pillantok rá türelmetlenül, ám mindenek dacára leengedem a kardomat, bár a hüvelyébe még nem csúsztatom vissza.
Az óriás hangulata ismét megváltozik, s ha nem szolgálna bizonyítékul a pengémet érintő felelete, minden kétség nélkül hinném embernek a szeszélyének köszönhetően. Az imént még képes lett volna a fejemet venni egy számára érdektelen halandó mégis csak jelentős halála révén, most pedig arról kérdez, szeretem-e a sert. Bizonyosan egy komédiába kerültem, csupán én nem tudok még róla.
- Nem tudom eldönteni, hogy át akarsz-e ejteni, vagy egyszerűen összecserélte a teremtőd az alapanyagaidat… - bököm ki, továbbra sem érezve különösebb rokonszenvet a másik iránt. Mély sóhajjal nézek végig rajta.
- Mondd el hát, miféle kötelék fűzött téged ehhez a szarházihoz – biccentek a vérébe fúlt Wagner irányába – s annak fényében megfontolom, meghívhatsz-e egy italra.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next