Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Raiden & Fenrir - Taverna és környéke •
reveal your secrets

Hell or Heaven

Raiden & Fenrir - Taverna és környéke VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1135
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 25, 2020 11:36 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Lezárt játék
reveal your secrets

Fenrir

Raiden & Fenrir - Taverna és környéke DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
114
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 25, 2020 11:28 pm

Conflict of interests
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] • Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Kővé dermedt ábrázattal pillantok az előttem ücsörgő angyalra. Eltelik egy momentum, majd még egy, s a kényelmes trónján odafent terpeszkedő a tudója annak, igazán mindent megteszek a szakállas megértése érdekében, próbálván mentséget találni a logikátlanságára, a viselkedésére, arra, szárnyas létére milyen mélységesen nehezére esik afféle kommunikációt folytatni, melynek állítólag hírében állnak. A világ még nem hallott angyalt egyenesen beszélni, és tálcán kínálni a megoldást, így ha valakinek, neki nem kellene problémát jelentsen a közel sem leplezett elbeszélésem felfogása a kettőnk nehézségeiről. És mégis itt vagyunk, lekicsinyléssel a hangjában, nyilvánvalóan nem tudván összekötni két egyenes szakaszt a társalgásunk folyamában.
Nem hatja meg a töredéknyi lelkemet a hozzáállása, és mihelyst rádöbbenek, nem a hülyéjét járatja velem, hanem egyszerűen reményvesztett eset, úgy határozok, nem kínozom tovább egyikünk tudatát sem. Lepillantok a korsómra, felemelem és egy szuszra kiiszom a maradék húgylét.
- Köszönöm a meghívást, Raiden. Egy élmény volt – állok fel a helyemről, s hacsak nem akadályoz meg, további szócséplés nélkül hagyom hátra az egyre népesedő tavernát.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Nothing is black or white...
Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
reveal your secrets

Raiden

Raiden & Fenrir - Taverna és környéke E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Raiden & Fenrir - Taverna és környéke 205306
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Raiden & Fenrir - Taverna és környéke Sexy-Jason-Momoa-GIFs
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 17, 2020 12:10 am

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Ha neki úgy jöhetett le tettem az okosat, valamit ügyesen csinálhattam. Stratégia nem okoz gondot, s pillanatok alatt döntöm el, hogy melyik oldalról támadjunk, de ezek az utalások. Voltak sejtéseim, de kezdem megunni, s bevallom, egyre inkább hidegen kezd hagyni Wagner és a halálának következményei.
Bosszúsnak tűnik, amit valamiért legbelül viszont élvezek. Falnak is füle van valóban, talán ezért sem mondja el nyíltan.
Felém hajol, s én nem mozdulok. Ám megmosolyogtat a türelmetlensége. Bizonyára magányos farkas, ha ennyi felbosszantja. – Biztosan nem kérsz még egyet, talán megnyugtatná az idegeid. – Mondom, miközben visszadől, s a csapos a seremet leteszi elém. Friss, s hideg. Jól esően kortyolok bele. Semmi értelme, nem ér utol a mámorító részegség.
- Nyugodj meg aludhatsz rendesen. – Mondom. Hátra dőlök, s keresztbe fonom mellkason előtt a kezem.

Everybody
There's a room where the light won't find you
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
114
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 11:48 pm

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this link.] • Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Elég tapasztaltnak tartom magamat az élet megannyi területén, és két-háromszáz év után rádöbbenhet bárki, aki képes megélni a kort, hogy az emberek meglehetősen egyformák odabent, mélyen legbelül. A mozgatórugóik egyetlen ősi ritmus szerint pattognak, legyen bármi is a körülmény, éppen ezért számtalan dolog felett gyakorlok valódi vagy látszólagos toleranciát, de az ostobaság kimeríti a türelmem képletes tavát. A tenger drámaibb kifejezés, ám annyival sohasem rendelkeztem. Bosszúsan fújtatok hát, amiért ismét bebizonyosodik, mindeddig a számat jártattam, s az angyal, na az csakugyan együgyű.
- Érdekelne, az elmúlt percek szájtépését miféle billoggal illetnéd – horkantok fel, mielőtt tisztáznám a határaimat az érdeklődését és közeledését illetően. Megilletődik, így nem vagyok biztos benne, átment-e az üzenet.
- Ha olyannyira érdekellek, hát elmondok neked egy igazán rám jellemző dolgot – ezúttal rajtam a sor, hogy kiegyenesedve ültömben, centikkel előrébb hajoljak. - Iszonyatosan viszket a tenyerem a hülyéktől, akik elmésnek próbálják tettetni magukat. Szóval kezdj el gondolkodni, hol hangzott el a válaszom a kérdésedre. Arra, hogy kinek volt ebből haszna – szűröm a fogaim között a szavakat, elveszejtve a maradék béketűrésemet. - S akkor talán végre sikerül összetenni a fejedben a paradoxont a küldetéseinkről, melyről csakugyan téptem már a számat. Kérlek, válaszolj hát helyettem – mormogom hozzá, hogy egy mély sóhajjal aztán visszadőlhessek a szék háttámlájának. Minden szükséges információt nyíltan felajánlottam neki, ha viszont siket, arról nem én tehetek. Közben a fejemet csóválom a kocsmáros kérdő tekintetére, az én korsóm még elbírja a beszélgetésünket.
- Tehát nem volt fontos ember ez a Wagner, ha nem hullanak a halála miatt fejek. Helyes – állapítom meg a számomra fontos következtetést, nem kommentálva egyébbel a nehezen kipréselt válaszát. Felesleges volna, hiszen.

Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 11:22 pm

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]- Szerintem ne fussunk felesleges köröket,  beszéljünk nyíltan. – Mondom. Főleg ő beszélhetne.  Nem vagyok ideges, de őszintén ennyire nem ismerem még az emberi viselkedést, hogy tudja, mit kérdezhetek, aminek a reakciója nem az lesz, hogy itt hagy engem. Hiába minden megtanult, most ő vele még se tudom, hogy mihez kezdjek.
Ismét kortyolok, de ez az utolsó kortyom a korsóban. Ami meg akad torkomon kijelentésére, s értetlen tekintetet kap, válaszol. Mér nem is kérdezek, de számomra nem volt világos a kijelentésem ám még is meglepett, s mosolyra késztetett.
- Miért ölted meg? Kinek volt ebből haszna? – Kérdezem. Miért futjuk ezeket? Sejtelmem van a válaszról, hát árulja el. Oda intek a pultosnak, hogy hozzon még egy sört. Nem tudom neki kell e, de majd ha jelzi, fizetem neki.
- Fejmosást, pár húzós szoros nézetet. – Michael sose volt az-az ordibálós fajta, megfontolt és kimért volt mindig is. Egyszer láttam nagyon idegesnek rám, mikor megmentett. Nem hinném, hogy Warner halála ismét Sariel elé vetne.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
114
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 15, 2020 12:10 am

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]Összehúzott szemhéjaim alól mustrálom a szakállas angyalt, aki még mindig nem tett le az igyekvésről, barátságos mosolyokkal olvassza meg a fagyott szívemet. Lenne mit hozzáfűznöm ahhoz, miféle kérdésekkel traktált eddig, milyen malőrökkel került meg minden próbálkozást, ami a hozzávetőlegesen nyílt kommunikációra irányult, mégsem teszem, mert rühellem tépni a számat. Főként a semmiért.
Mindenek dacára a végső kijelentésénél kényszerűséget érzek a helyzetünk tisztázására. Mihamarabb.
- Erről beszélek. Én érdekellek, s nem az, miről értekeznünk kellene – szólalok meg hűvösen, mielőtt a korsómért nyúlnék, és a szám felé emelném. Félúton megállapodok a mozdulatban, hogy egy fanyar vigyorkezdeménnyel fejezzem be a mondandómat. - Megspórolom neked a fáradalmat, a nők érdekelnek – jegyzem meg, majd csak eztán kortyolok bele az egyre langyosodó italomba. Ha tovább járjuk a felesleges keringőket, a végén húgymelegen kell meginnom.
- Azt kérded, felállnék-e, mintha a füled mellett elröppennének a korábbi szavaim. Kérdezz a közös ügyünkről, Wagnerről, amiről tudnod kell, arról tudni fogsz. De az öncélú kíváncsiskodást tartsd meg másnak – állítom fel a szabályaimat. - Vagy kérdezek én. Mit fog magával vonzani Wagner halála?

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 14, 2020 10:15 pm

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Helyezkedem kicsit. Elengedem a poharam, majd csak annyira dűlök előre, hogy egyenessel üljek, s megtámaszkodom térdemen. Szemeit kémlelem, s mondatára össze húzom szemöldököm. Lesütöm szemem, s vissza rá. Nem felelek góbyos megjegyzésére. Mély levegőt veszek, s felkészülök.
- Valóban éket vert, de Fenrir, ha még is megkérdeznélek ezekről, nem állnál fel s hagynál itt? - Hatásszünet. - Eddig kérdéseim csak zavartak. - Mosolyok el. Nem vagyok teljesen bolond, hogy ne vegyem észre mondatait, ám óvatos vagyok.  Koncentrálok, de sötétséget érzek olyat, amit csak démoni erőknél éreztem eddig. Még sem tiszta az.
- Nem hinném, hogy démon lennél, ám azt se, hogy tiszta ember vagy. Ám korod meglehetősen tiszteletre méltó. Nem értem jellemed, de érdekelsz. - Mosolyodom el. Támaszkodott kezem most újabb kortyért nyúl. Megemelem a korsót, s hörpintek, majd vissza teszem, s kezem ismét visszatér térdemre.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
114
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 13, 2020 8:07 pm

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]Az éles meglátására elnyomok magamban minden kikívánkozó sóhajt és gondolatot, habár a szemöldökeim leheletnyire összevonódnak. Mégsem a nagyot-mondása az, ami megakaszt, hanem a tény, hogy az égvilágon semmiféle reakciót nem vált ki belőle a bizalmasan megosztott információ a koromról. Persze nem bánom, hogy ezúttal kihátrálhatok a kéretlen kérdések kereszttüzéből, révén, nem is léteznek, de meglehetősen furcsa mintázatban válogatja meg az érdeklődése tárgyait. Vagy kitalálta, ki vagyok én, mi vagyok én, vagy nem én vagyok az első örök életű első ránézésre halandó, akivel hosszas létezése alatt találkozott.
Arra viszont, hogy a vallomásomból mindösszesen ennyit volt képes leszűrni, gondolatban megforgatom a szemeimet. Meglehet, valóban nehéz a felfogása.
- Könnyen válogatod a barátaidat – jegyzem meg gyanakvóan mustrálva az alakját, majd vetve egy pillantást a környezetünkre, folytatom. - Tehát a te elmédben egyáltalán nem vert éket ama paradoxon, hogy mindketten egyet szolgálunk, de teljesen más az indítékunk? - nézek rá higgadtan, mostanra már temérdek feltételezést állítva az angyallal szemben.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 13, 2020 7:13 pm

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]- Vannak kiknek alap köve, de te.. – Hatásszünet. – Nem tartozol közéjük. – Ám legyen. Szabályosan játszom. Anaeltől tanultam az emberi viselkedést, a cinizmus, a szeretett és egyéb élvezeteket. Persze mindnek lett is következménye. Néha, pillanatra el, el elnézek. Felvázolom neki a helyzetet Warner barátunkról. De mindig koncentrálok szavaira, ahogyan most is koncentráltam egy szóra, jobban mondva egy számra. Négyszáz. Milyen különös, ám tudom, hogy megdöbbenésem nem mutathatom ki.  
Minden érzést ezzel kapcsolatban mélyen eltemetek. Miközben hátra dőlve ülök, elérem a korsó, így annak agyag falával játszom. Pillantásom se vetődik rá, amikor kiejti a számot. Még is mi lehet ő?
Mélyről jövő hümmögéssel reagál az elmondottakra.
Lassan felpillantok, kezem ekkor megpihen a korsón, s megemel azt, hogy kortyolhassak.
- Akkor egy oldalon állsz velem, barátom. – Mondom érzelem mentes hangon. Lassan kezdek vissza csöppenni az Anael előtti énembe.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
114
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 13, 2020 12:54 am

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]Csendben figyelem a mozdulatait, rezzenéseit, felkészülve akár arra is, hogy a kijelentésem végett nekem fog esni. Megváltozik az arckifejezése, és végre valahára elhagyja a száját a bárgyú mosolya, ami nem leplezem, a kedvemre van. Nem állhatom a komolytalanságot komoly ügyekben, főleg, ami láthatóan ekkora súllyal bír.
Végül nem ront nekem, ellenben az ajtó felé bök az ujjával, amelynek mozdulatát nem követem a tekintetemmel. Pislantás nélkül meredek az előttem ülőre, s mindösszesen az egyik szemöldököm emelkedik. Sokakban szokott csalódást hagyni a fellengző ultimátumuk, s most is csak azért nem kelek fel a székemből, hogy legurítva a sört, továbbálljak – belátván, az égvilágon semmit nem fogok megtudni ettől az angyaltól –, mert a fenyegetés dacára beszélni kezd.
- Valóban. Az ostoba humorral süketelés nem a bizalom alapköve – jegyzem meg hidegen, nem különbül foglalkozva a viselkedésében beállt változással. Lehetett volna ez egészen másként, ám ezt az utat ő választotta magának a kínált lehetőségek elszalasztásával. Noha kötve hinném, a lélekben nálam is kevésbé bővelkedő szárnyast ez igazán meghatná. - Nem csodálkozom. De közel négyszáz esztendeje egyetlen hozzád hasonló sem állta az utamat, hát te se csodálkozz túl sokat – osztom meg vele a magam nézeteit, természetest elcsöndesítve a hangomat. Hogy emiatt, vagy mert megértette a helyzet súlyosságát, végül tömören felvázolja Wagner történetét. Mély hümmentéssel tekintek magam elé, emésztve a napvilágra került információt, s hogy az miféle hatással lehet rám.
- Hiszed, vagy sem, tollas, magam is azt szolgálom közvetetten, akit te – óvatosan fogalmazom meg a mondanivalómat, nem bízva abban, van-e a falnak füle vagy sem. Mindig van. - Bűnös volt, bűnhődnie kellett.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 13, 2020 12:28 am

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]- Hmmm. - hümmögök, s visszadőlők eredeti pozíciómba. Teljesen elszívja belőlem a vidámságot.  Megértem nem bízik bennem, miért is tenné? Elbiccentem a fejem, s félmosolyt engedek el. Ismét egy nagy sóhaj. Körbe pillantok a teremben, ezzel is inkább, hogy ne őt nézzem.
- Sajátosság. Ám valamiért még is ezt az ostoba társaságot élvezed. - Mondom. Majd rámutatok az ajtóra.
- Ott az ajtó menj, vagy maradj. - Közlöm közönyösen a szemébe.
- Tudom, bizalmat érdemlik, s feltételezem, sőt tudom, hogy erre koránt sem szolgáltam rá. - Megvonom vállam. - Ám, ha akarod, bizonyíthatok neked. Tudod Fenrir, ilyen harcost a világ 200 évente szül. Ne csodálkozz, hogy érdekelsz. - Hangom teljesen más, mint eddig. Ha az agyatlan, parancsra váró angyalt akarja, legyen.
Mondhatja, nem láttam semmit, de hazudna. Nem tudatosan, de harcos angyal szememnek a kard markolása, a lépései szemet szúrnak. Nem tudom még hogyan, de hasznát vehetném.
- Van, hogy az angyalok bele avatkoznak a háborúkba, titkon, nem feltűnően. Egyiptomi mészárlás, özönvíz, - Sorolom. -  Ezt kellett tennem. A parasztháború leverésére kellett. Ezen munkálkodott. - Mondom rezzenéstelen arccal. Akarom, hogy megbízzon bennem, ezért elárulom a célom.

Everybody
reveal your secrets

Fenrir

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
114
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 11:34 pm

Conflict of interests

[You must be registered and logged in to see this image.]A létező Istenre esküszöm, kihoz a sodromból ez a szárnyas, és nem tudnám megmondani, hogy azért, mert ilyen kényelmetlenül egyszerű leutánoznia a lényemet egy hozzá hasonlónak, vagy mert egyáltalán nem vallanak a képzelt és várt angyali viselkedésre az ő megnyilvánulásai. Hirtelenek, olyanok, amelyektől állandó készültségben állok, és amelyektől minden áldatlan másodpercben kényszerem támad előrántani Durendalt, majd ledöfni a szakállast. Vetek egy kiábrándult pillantást a vehemenciájában kilöttyintett serre, aztán letelepszek az asztalok egyikéhez.
A kandalló kellemesen melegít oldalról, mégsem érzek kényszert a nekivetkezésre. Az hiányozna, még a vértemről vagy a nyakamban függő medalionról is elkezdjen faggatózni. Éppen eléggé bosszant, hogy minden egyes próbálkozásomat a kínos ügyünk elrendezésére további kíváncsiskodással hárít el.
- Ha még egy centivel közelebb hajolsz, beverem a képedet – jegyzem meg érzelemmentes hangon, ugyanis már másodszorra fészkelődött előrébb a helyén. Rühellem az olyan embereket, akik nem ismerik a személyes tér fogalmát, ezentúl ugyanezt elmondhatom az angyalokról is. - Tetteted az ostobaságod, vagy a fajtád jellemzője a nehéz felfogás? - billentem oldalra leheletnyire a fejemet, alig-mozdulat csupán, mialatt egyelőre leteszem magam elé az asztallapra a korsómat.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next