Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Büntetés - Lucifer&Belphegor&Belial •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Büntetés - Lucifer&Belphegor&Belial YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Büntetés - Lucifer&Belphegor&Belial SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Büntetés - Lucifer&Belphegor&Belial 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Büntetés - Lucifer&Belphegor&Belial XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Büntetés - Lucifer&Belphegor&Belial Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 07, 2020 6:26 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

A büntetés
Lucifer & Belial
Mindig érdekelt, vajon mi járhatott a Főnök fejében, miután Atyjától megkapva a démonteremtés nemes feladatát egyik reggel úgy döntött, kimászik pokoli ágya paplanja alól és elsők között teremti meg az apokalipszis négy lovasát. Én voltam az első, akit életre hívott közülük, akit pillanatokkal később követtek a többiek. A Viszály nevet adta nekem. Én lettem a káosz és a zűrzavar démona. Tele voltam vakmerőséggel, rendíthetetlen akarattal, ravaszsággal, aljassággal és megannyi démoni erénnyel. Mindehhez kevés félelemérzet párosult. Nem lettem valami tisztelettudó még démoni szemmel nézve sem. Ehelyett annál több gúny és szemtelenség jutott. Az évezredek pedig tovább formálták démoni személyiségemet. De bármilyen pofátlan és önfejű démonra sikeredtem a Pokol iránti hűségem mindig is megkérdőjelezhetetlen volt, a lenti világ érdekeit néztem. A Főnci gúnyos vicsorral hallgatja őszinteségemet. Nem titkolom előle, hogy rossz néven vettem hirtelen távozását, ugyanakkor nem voltam rest ki is használni, hogy nem volt ott.
-Nyugi Főnök, nem ragaszkodom hozzá.  - legyintek elnézően, mikor bocsánatkérést emleget. Persze ha úgy érzi, mégis elejtene egy elnézést, én nem akadályozom meg benne. "Példát kell veled statuálnom" hangzik a mondat, amit valahol már azért vártam. Példát mutatna velem elrettentésként a többi pokoli nyavalyás számára. "Meg kell, hogy öljelek". A Főnök szavaira egy hangosabb hümmögés szalad ki a számon annak jeléül, hogy fogtam az üzenetet.
-Őszintén szólva, már az elejétől számoltam ezzel a lehetőséggel... - vallom be egy könnyed vállrándítás kíséretében, miközben ő hangot adva gondolatainak már a kivitelezésen elmélkedik. Nem mintha vágynám a halált, de bolond lettem volna, ha nem gondoltam volna erre is. Pont ezért nem akartam, hogy Belphegor is részt vegyen ebbe, mert a kis angyalrablós-fogva tartós akcióm igen erősen magában hordozta ezt a halálos végkimenetelt, amennyiben lebukunk. Bár meglepően jól alakultak a dolgok míg bizalmasom nem kezdte önállósítani magát. Nehéz olykor a bizalmasokkal, főleg ha ilyen "emberi lelkületűek". Ha nem sajnálta volna meg a tollast és nem akart volna annyira segíteni Raguelen, most nem állnék itt....vagy nem ezért. Nem tudom mennyire mondja komolyan, de megígéri, hogyha meghalok intézi Belphegorom sorsát. Hát roppant figyelmes vagy Főnök gondolom magamban, és szavait hallva csak a szemeimet forgatom. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy nem nyírja ki a lányt is utánam.
-Nem is gondoltam volna, hogy te ekkora showman vagy. - jegyzem meg némi éllel. Vajon mindig is ennyire szerette a látványosságot, vagy ez is a halandók között ragadt rá, míg nyaralgatott? Lényegében mindegy, mert úgy tűnik a likvidálásomhoz társaságot kapok. Nyilvános kivégzésemre Jobb kezem VIP helyet kap, az első sorból nézheti végig, ahogy megkapom méltónak ítélt büntetésem.
-Biztos nagyon fog örülni neki. - szemmel láthatóan a halálom gondolata a Pokol urát egészen felvillanyozza.
-Amúgy...ha már így meghalok, azért lenne egy utolsó kívánságom. - vetem fel a gondoltot. Nem mintha járna bármi méltányosság azok után, amit tettem, de hátha mégis egy semminek tűnő kérés még beleférne az ördög szolgálatában töltött évmilliók után.
-Nos, ha megoldható...ha kikínoztad magad és kellőnek elgyötörtnek találsz, kérlek égess el. Ne maradjon belem hamu se. - hozakodok elő a dologgal. Nem tudom megítélni mennyire hangozhatnak furcsának szavaim. De nem szeretném, ha a porhüvelyemet egy gödörbe kaparnál el, ahonnan bármilyen hullaevő dög (vagy Beelzebub) előkaparhatja és megrághatná.

zene: nincs
|| üzenet: Borostyánkőbe foglalt angyaltoll
[Felhasználása abban az esetben, amikor Lucifer először kísérel meg Viszály fejébe látni. Első próbálkozása sikertelen lesz.] ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lucifer

Büntetés - Lucifer&Belphegor&Belial Ceba1b86c14c8a0495d50c0f88d90368
☩ Történetem :
☩ Reagok :
45
☩ Play by :
Tom Ellish
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 01, 2020 6:14 pm

I am the
Devil -  the BOSS - the MASTER
of the hell
My Name is Lucifer
──────────────── ────────────────
« @Belial  »
Miket teremtettem, és hogyan, és a legnagyobb kérdés, hogy ezt tényleg én csináltam, vagy ebben is atyám ténykedése van? Ez magyarázatot adna pár dologra, főleg arra, hogy ezért lettek ilyen elcseszettek a démonok. Vagy nem is elcseszettek, csak annak mutatják magukat, esetleg az utolsó lehetőség az, hogy valóban nem elcseszettek és nem is annak mutatják magukat, csak elértem azt az idegállapotot, hogy én látom őket annak. Ezek olyan kérdések, tények, amelyekre folyamatosan kapom a válaszokat, hiszen a démonkáim egyfolytában elém tárják újabb és újabb turpisságaikat.
Talán sorba kellene őket állítanom, és mindnek ki kellene osztanom egy jól irányzott atyai pofont, hátha az helyre rázná az agyukat. Azonban tisztában vagyok azzal, hogy ez is csak egy balga álom, képtelenség, hogy egy ilyen egyszerű cselekedettel az elejét vegyem annak a káosznak, amit noha most maga Viszály kezdett meg, de száz százalékig biztos vagyok abban, hogy nem ő lesz az utolsó, mi több, a napokban rengeteg dolgom lesz, hogy kialakítsam az új földi poklot, és a kis démonkáimat, szépen kordában is tartsam benne.
Gunyoros vigyor ül ki számra a kis Viszályom panaszkodása hallatán, csak nem érzékenyen érintette őt, s másokat, hogy voltam oly galád, hogy eljöttem a pokolból?
- Őszinte leszek Belial, nem gondoltam volna, hogy távozásom ilyen mélyen érintette a nemlétező lelkivilágodat, azonban látod, most ha akarom, ha nem a közelemben vagytok. Remélem, azért nem várod el, hogy a bocsánatodért esdekeljek.
Csépelhetnénk még itt ezt a beszélgetést a világ végéig, de kezd elegem lenni ebből a macska-egér játszmából, s ő is bizonyára tisztában van azzal, hogy ezzel sehova sem jutunk.
-  Példát kell veled statuálnom, és bár némileg sajnálni fogom, de meg kell, hogy öljelek. - A mondat könnyedén hagyja el a számat, mintha csak annyit közöltem volna vele, hogy a következő szál cigarettát a homlokán nyomom el. - Sajnos a tetteid nem maradhatnak megtorlás nélkül, a bizalom porrá őrlődött a tetteid után, de ne aggódj, majd Belphegor gondját viselem, jól el lesz itt mellettem.
Hagyom, hogy fehér fogaim kivillanjanak mosolygás közben... aljas húzás, de muszáj felpiszkálnom egy kicsit, mert így jobban érzem magam. Bánom e, hogy a Viszályt eltörlöm a föld színéről... hm, talán némileg, mert így most szükségem lesz egy másik viszályra, de majd most jobban oda figyelek arra, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen. Az első amit kikötök a választásnál, hogy a pofátlansága a nullás szinten legyen egy tizes skálán, hm... vagy akár lehet olyan hármas-négyes szinten, de csak azért, hogy ne unatkozzak.
Felé lépek, oldalra billentett fejjel figyelem őt.
- Hogyan is tegyem meg? Kellene egy kis közönség is, hiszen, milyen büntetés lenne az, amit nem lát más. - Kaján vigyor ül ki az arcomra, szinte már érzem is, ahogy az ujjaim kiontják az életét, ezzel kisebb elégtételt érezve.
- Belphegor nyelve úgy is túl hegyes, legyen ő az első sorban, talán olyan szerencsés lesz, hogy a fekete véred az ő arcán landol. - Mondatom végén nyelven hegyét egy gúnyos csattintás hagyja el.
Az eljövendő halála már is jobb ízt hagy a számban, megannyi ténykedésre lesz még szükség, hogy igazán hangulatos kis ünnepséget csapjunk, hiszen nem mindennapi a démonok körében, mikor egy Lord lép a távozás mezeire, a kis mihasznák egyből megérzik a lehetőséget, és már hadakoznak is a megüresedett helyért.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 30, 2020 2:00 pm

A büntetés
Lucifer & Belial
Megnevezem Raguel gyilkosát, aki nem én vagyok. Nem szégyellem amit tettem, bátran vállalom, minden gazságomat - az elrablást, a kínzást és a fogva tartást is, de életének kioltásáért nem én felelek. Ahogy kiejtem a számon Amara nevét a főnök arca tanakodóvá válik. Mintha elméjében kutatna és próbálná egy archoz társítani a nevet, olybá tűnik nem sok sikerrel. Hogy lehet ez, hogy nem ugrik be neki egyből? A Sotét luvnya a Pokolban, a birodalmának egyik szegletében senyvedt évezredeken, talán milliókon keresztül, és fogalma sincs arról ki a fészkes fene az az Amara? Érdekes.
-Hm, ebben lehet valami. - ismerem el a logikát, ha valami tartósan lekötné a figyelmem, kevesebb időm maradna másra. De nem hiszem, hogy az a viaskodás lenne. Nem lelném benne nagy örömöm, hogy Jobb kezemmel vagy bármelyik démontársammal a Pokol urának szórakoztatására játsszak "gladiátorharcot". Sajnálatos módon elég érdektelen vagyok az efféle hobbik iránt.
Kérdéseire pofátlan, de annál őszintébb válaszok érkeznek tőlem. És talán utolsó mondatommal sikerül is kicsit túllőnöm a célon. Megtehettem. Vágom oda lazán kockázatvállalásom okaként. Egyetlen szavammal rúgom el a piros pöttyös Luckónál. Érzem én. Kissé meg is lepődöm, hogy nem tépi ki rögtön a gerincemet és ver agyon azzal. Ehelyett kényszeredett nevetésétől, amolyan gúnyos kacajától vízhangos a szoba, és talán még a kapualjban álldogáló őrökig is elhallik. Mintha az évezred viccét sütöttem volna el. Kell neki néhány perc, mire összeszedi magát és legyűri hirtelen jövő "jókedvét". Nem baj Főnök, kivárom.
Bólintok kérdésére ráerősítve, amit mondtam nem nyelvbotlás volt. Aztán odaveti, hogy neki pedig módjába állna a márványlaphoz csapkodva a fejem agyonverni. Ja, megtehetné, de aligha változna ettől bármi.
-Fogadjunk ez volt az első gondolatod. - döntöm oldalra kissé a fejem, majd szívesen röhögnék fel, amikor a kettőnk közötti különbségre terelődik a szó. Mintha megrovásként hangoznának szavai. Felrúgtam a világegyetem egyensúlyát. Nem tagadom, így van. Ráadásul fenekestől. Harmónia kiragadását a rendszerből az egész világ megérezte. Hogy megérte-e?
-Kár tagadnom, hogy elég nagyra vagyok azzal amit tettem. - vallom be pofátlanul. Miért ne lennék? Nem szégyellem. Azt tettem, amire Lucifer teremtett. Káoszt okoztam, méghozzá jó nagyot. Ráadásul egy démon sem vállalkozott még ilyesmire, hogy arkot raboljon el. De talán még gondolat szintjén sem kacérkodtak a dologgal. Nekem meg sikerült kivitelezni is, persze a segítségem is megvolt hozzá a szerencsén felül is, na még még valami...
-Ehhez az is kellett, hogy Atyád lelépjen, és Te....hogy te is inkább a halandó világot válaszd a Pokol helyett...az, hogy tojtál rá mi folyik odalent, elég nagy előnyt jelentett. Szóval, ha azt nézzük. Nem velem kezdődött az egyensúly felbomlása. - jegyzem meg ezt a jelentéktelennek tűnő apróságot. Lényegében ők ketten indították meg a folyamatot és adtak szabad utat a számomra. Én pedig...felismertem a vissza nem térő lehetőséget és cselekedtem. Mert miért is szalasztottam volna el? Más kérdés, hogy én sem így terveztem, becsúszott egy apró hiba. Ráadásként pedig még Amara is befigyelt. Tehát amikor azt mondom "megtehettem", valójában a tőlük "ajándékba" kapott lehetőségre gondolok.
-Hogy megérte-e? Nem állítanám, hogy nem. - felelem elég határozottan, annak ellenére is, hogy a halál lehetőségét említi, ami lássuk be, alap kockázati tényező, főleg az ilyen szintű vakmerőségeknél, mint egy ark elrablása és fogva tartása.

[Felhasználása abban az esetben, amikor Lucifer először kísérel meg Viszály fejébe látni. Első próbálkozása sikertelen lesz.] ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lucifer

☩ Történetem :
☩ Reagok :
45
☩ Play by :
Tom Ellish
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 15, 2020 2:49 pm

I am the
of the hell
My Name is Lucifer
« @Belial  »
Amara nevének említésénél összehúzom a szemem... ismerősnek tűnik a név, és érzem, hogy tudnom kellene, hogy ki is ő pontosan, de nem találom meg az utat hozzá, ám a gondolataimat félbeszakítja az újabb válasza.
Mulattató hallgatni Viszályom mondandóját, s habár azt hittem eddig, hogy szemtelen, most azt kell mondja, hogy tévedtem. A pofátlanság egy új szintre lép az ő személyében, s nem félek beismerni, hogy ez tetszik nekem. Más démonok a farkukat behúzva, szűkölve vergődnének a lábam előtt, hogy ne vegyem el a nyomorult kis életüket, de nem ő! Ő nem így reagál, s már tiszta számomra, hogy Belphegor is tőle meríti ezeket a merészségeket, bár azért van különbség a két egyén között, noha, a helyzettől függ, hogy miként végzi az egyik, s miként a másik. Habár olybá tűnik, hogy Belphegor megúszta kicsiny kis ügyködését, ez Belialra még aligha igaz.
- Tán, ha az életetekért kellene harcolnotok, egymás ellen, még értékelnétek is azt, amitek van. Nem pedig... ahogy te fogalmaztál "szórakozást" keresnél magadnak. - Eme ötletem egészen jónak tűnik, talán nyakon kellene ragadnom az összes piedesztálon álló démont és be kellene löknöm egy verembe, azzal a mondattam, hogy "Az utolsó az első". Hm... ahogy elmélkedem ezen egyre hasznosabbnak érzem ezt a felvetést.
Belphegor említésére nyomán a pillanat egy tört részéig lehetett látni valamit az ábrázatán, de Belail nagyon prímán ügyel a vonásaira, így csak a sóhaj, mely kitör az száján, az biztosít arról, hogy úgy mondjam, k*rvára elb*szta.
- Valóban?! - Emelem meg a szemöldökömet, mely szinte felcsúszik a homlokom közepére. No lám, vannak még meglepetések, engem is elérnek ezek a csodák. - Hibázni könnyű, a következmények, mik nehezebben viselhetőek. - Mire is akarok ezzel utalni? A jelen helyzetre, vagy a múltbéli hibáira? Az is lehet, hogy a jövőre intem csupán.
Következő mondatai két végkifejletet vonz maga után elmémben.
Első részről azt, hogy ismételten elkapom a nyakát, azonban, most a saját kezemmel. Arkangyali erőmmel lököm hátra nyakánál fogva, hogy a padlóba csapódjon teste. Ujjaim mélyen marnak bele húsába, s körmeim nyomán kiserken éjfekete vére, mely lecsurog nyakának két oldalán, s a padlózatra csöppenve állapodnak meg.
Haragom újfent eluralkodik rajtam. Féltérden állva mellette elemelem fel fejét, s olyan erővel csapom vissza, hogy az egész épület beleremeg.
- Meg-te-het-ted?! - Kérdezném tőle haragosan, nyálfröcsögve a szó minden egyes tagjánál újfent a fejét a földbe verve. Válaszát nem várva, addig ütném folyamatosan a fejét a kőbe, míg nem hallom reccsenni koponyáját, s még tovább, míg fekete véres agyfoszlányai szét nem kenődnek a márványon. Igazán idilli lenne.
Vagy... a másik lehetőség, s bár jócskán kecsegtető az első, hogy megtegyem, még sem teszem, helyette, csak kifakadok.
Mélyről jövő nevetés rázza meg a testem, szavai hallatán, nevetésem visszhangzik a szobába, és kell némi kis idő, míg összeszedem magam annyira, hogy visszanyerjem önuralmam.
- Valóban? Én meg megtehetem, hogy kiverem az összes ilyen lehetőséget a fejedből, míg az agyad a kövemen szét nem kenődik, majd elszórakozok egy kicsit Belphegorral és az ő fejével is hasonlókat teszek. - Végig nyalom számat, majd ismét beleszívok a cigarettámba, mely már szinte végig leéget, míg a nevetéssel voltam elfoglalva.
- A különbség a kettőnk között, hogy én tudok ésszerűen gondolkodni, s ezt még nem teszem meg, míg te, egy ilyen "kis" mókázás kedvéért, szétrúgtad a világegyetem egyensúlyát, és halálra ítélted magadat és a kis segédedet. Megérte? - Lássuk erre mily frappáns válasszal tud előállni a viszályok ura. Olybá tűnhet, hogy a kérdést, elhagyhattam volna a végéről, hiszen ha kellően elszakad nálam az a bizonyos cérna, előfordulhat, hogy még a nap folyamán az első verziót is végbe viszem.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Aug. 05, 2020 2:56 pm

A büntetés
Lucifer & Belial
Egyértelmű, hogy tagadok. A híresztelésekkel ellentétben Raguel halála nem az én saram. Én pedig nem vállalok fel olyasmit, aminek nem voltam részese. Bármennyire is hízelgő valahol, hogy egyesek még ezt is kinézik belőlem. De lássuk be, durva lenne azért, ha egy démon - legyen akármilyen magasan is a démoni ranglétrán - képessé válna arra, hogy arkot öljön. Ha így lenne Lucifernek is komoly gondjai akadhatnának a Pokolban.
-Sötétség ragadta el. - tárom szét a kezeim és nevezem meg arkhúga gyilkosát. Elsőre talán úgy hangozhat, mintha az éj közepén érte volna valami igen kellemetlen, ezért jobbnak látom, hogy némi kiegészítést egyek a feleletemhez. Egy apró kis semmiség abból a kevés információból, amit eddig megtudtam róla.
- Amarának szólítják és úgy hírlik, házunk tájáról szabadult. - utalok alvilági szökésére. Nevét hallva úgy vélem Lucifer számára nem csenghet ismeretlenül, elvégre az ő birodalmában tanyázott ezidáig. Feltételezem tudott ottlétéről is. Ki gondolta, hogy ilyen veszedelmek rejlenek odalent? Különös, hogy sosem tett róla említést.
A Főnci feje forr a dühtől, és az sem hat rá túl nyugtatólag, hogy az előbb üdvözlésként némileg megszorongatott. A láthatatlan kéz, ami torkon ragadott és szorításában tartott centikkel a padlózat felett már eleresztett, mégis kicsit érzem még fogásának nyomát. Körzök még párat a nyakammal, megropogtatom. Egyáltalán nem zavartatom magam. Lucifer kérdése nem lep meg, szinte vártam, hogy megkérdezze, mi cél vezérelt gaztettem elkövetésében, amire előttem még más nem vetemedett. Annyi lehetséges válaszom van a számára, hogy azt se tudjam melyikkel kezdjem. Az is érdekli kinek a megbízására cselekedtem? Felröhögnék és mondanám "Na de Főnök....," de inkább csak a fejemet ingatom halvány vigyorral. Tudhatná, nem az a fajta démon vagyok, akit elcsábít egy "kecsegtető" ajánlat. Nem vágyom nagyobb rangra, mint amim van. Nem vonzanak a földi világ ígéretei, a drága kincsek és a vagyon, nem ragaszkodom tárgyakhoz sem. A tudást is megszerzem magamnak, alkudozás nélkül is. Nem dolgozom senkinek, nem kockáztatok senkiért.
-Nem...nem kérte senki, hogy megtegyem. - vallom be őszintén.
-A magam szórakoztatására csináltam. - fűzöm hozzá, miközben Ő rágyújt egy szálra. Erősen túlzok, mikor szórakozást emlegetek, sokkal több minden motivált a puszta mókázásnál. És, hogy mi hajtott, hogy ekkorát kockáztassak? Hogy még az érte járó büntetés nagysága sem érdekelt? Az sem, hogy esetleg meghalhatok? Ugyan Főnök, miféle kérdések ezek? Talán elfeledted volna, miért is teremtettél? Most is a határokat feszegettem, mint mindig. Káoszt keltettem, ahogy eddig is! Technikailag nem tettem semmi olyat, amit eddig ne tettem volna, ami nem lényemből fakadna, nem teremtésem/létezésem célja. Pusztán ezúttal az a különbség, hogy olyan személyt vettem célba, aki számít Nagyurunknak, akihez talán kötődik. És akinek ilyen szintű piszkálása égbe kiáltó vétek. Kicsit elkalandozok gondolataimban és szótlanságom talán tiszteletlenségként hathat. Belphegor nevét említve viszont újra elnyeri figyelmemet. Tekintetét követem a nekem szánt kedvességig, amiben bizalmasom saját vérébe forgatott hajtincsei hevernek. Megérte Belphegort is a kezeim közé lökni? Hangzik kérdése. Belül végletekig bosszant a helyzet - ennek nem így kellett volna történnie - mégis igyekszem rosszallásom minden jelét magamban tartani, így csak egy kóbor sóhaj tör fel belőlem szavaira. - Az egy igen kellemetlen tervezési hiba eredménye. 
Egy pillanatra lehunyom a szemem - segítsek megérteni - gúnyos vigyor kúszik végig arcomon, majd amikor újra felnézek, tekintetem a Pokol urára emelem.
-Mert megtehettem... - felelem pofátlan őszinteséggel előbbi kérdésére. Minden démon feszegeti a határait, ez Nagyurunk számára sem lehet ismeretlen tény. Én pedig sosem játszottam kicsiben.
-...alkalmam és lehetőségem volt rá. - szavaim puszta tényként hangoznak, nincs bennük sem megbánás, sem szégyenérzet. Miért is lenne?

[Felhasználása abban az esetben, amikor Lucifer először kísérel meg Viszály fejébe látni. Első próbálkozása sikertelen lesz.] ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lucifer

☩ Történetem :
☩ Reagok :
45
☩ Play by :
Tom Ellish
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Júl. 28, 2020 11:33 am

I am the
of the hell
My Name is Lucifer
« @Belial »
Ehhez már kétség sem fér, a szemtelenség a démonok egyik fő személyiségi vonása, de azt nem tudom, hogy ez eddig miért is nem tűnt fel? Természetesen tisztában voltam azzal, hogy makacsak, és szájalósak, de eddig lehet, hogy nem érdekelt, azért nem tűnt fel? Talán több büntetést kellene kiszabnom a velem szemben tiszteletlenséget mutatók felé... csak olybá tűnik, hogy akkor hirtelen gyorsan megfogyatkozna a démonok száma a világban, s most nem lehet tudni, hogy mekkora szükség is lesz rájuk.
Belial szerencsésen talpra esik... mint a macskák, hm még a sunyiság is hasonlatos, jobban örültem volna, ha térdre esik, így lefuthattuk volna azt a kört is, most kénytelen leszek rá hatni, hogy ez majd megtörténjen.
- Nem te voltál, no lám... akkor ki lehetett? - Kérdezem őt, mert bár, ezeken a körökön már túljutottam Belphegorral, az ő szájából is hallani akarom.
Sok évezred óta létezem ezen a világon, többször jártam a föld felszínén, láttam a pokolban tengődő és a mennyben viruló halandókat. Láttam már megannyi hihetetlennek tűnő eseményt, háborút, koronázásokat, neves tudósok öngyilkosságait, s ellenük szóló merényleteket. Mindnek megvolt a maga oka, s voltak amik jó okok voltak, voltak amik nem, de számomra mindig kiderült, hogy mi miért, és hogyan történt. Megannyi másik élet, megannyi másik család sérült az események árnyékában.
Haragom ismét fellángol, folyamatosan táplálja az események részletéről számomra homályos, és ismeretlen apró szikrái. Ez az, ami igazán felbosszant. Én a pokol ura, Lucifer, a démonok vezetője és teremtője, az Ördög, nem tudom, hogy mi történt a tulajdon nővéremmel, egy másik arkkal. Oly mértékig emelkedik bennem a méreg, hogy már kedvem lenne a saját kezem ujjaival megmarkolni Belial torkát, s addig szorongatni, míg megérzem nyak csigolyáinak apró roppanásait. Azonban, még kénytelen leszek várni, még nincs itt az ideje annak, hogy megnyúzzam.
- Beszélj hát Belial, mit tettél? Mi cél vezérelt, mert olybá tűnik, hogy nagy volt a késztetés, nagy eredményt várhattál, ha vetted arra a bátorságot, hogy elrabold a nővéremet, ki ajánlott neked ennyire kecsegtető lehetőséget, amiért ezt megérte megtenned? - Teszem fel neki a legkézenfekvőbb kérdéseket.
Előhúzom a cigarettás dobozt a zsebemből, megpöckölöm a doboz alját, és kiveszem az éppen kicsúszó szálat. Ajkaim közé veszem és egy gyújtó lángjának segítségével életre kel, felparázslik, s én mély slukkot szívok bele.
Visszalépek a székemhez, s a karfájára leülve helyet foglalok.
- Segíts megértenem, mert eddig nem nagyon sikerült, mi lehet az, ami többet ér, mint a hűséged, vagy ami megéri a büntetést, vagy akár a halált? - A füstfelhő kigomolyog a számon, miközben beszélek, így pár pillanatra szem elől tévesztem őt.
Vajon behozzam majd Belphegort, vagy csak csepegtessek neki pár szem információt, hogy megeredjen a nyelve, hm... miért is ne.
- Megérte Belphegort is a kezeim közé lökni? - Fejemmel a doboz felé bökök, amiben a nő véres hajtincse van. Lássuk mik lesznek a nagy Viszály reakciói egy ilyen mondat hallatán?
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Júl. 24, 2020 8:26 pm

A büntetés
Lucifer & Belial
Nem tudom mennyi ideig kerültem volna még az elkerülhetetlent, de a Pokol urának kedvessége, ami egyik éjjel megtalált, gyors döntésre késztetett. Elébe járulok végre. A félszemű vitte is válaszomat az Ördög szívélyes invitálására, és bár szerette volna, ha egy odanyögött fél mondat helyett szerény személyemmel térhet vissza, de ezt az örömet nem adtam meg neki. Nem tartottam vele. Előbb még el kellett intéznem valamit. Még egy ideig kezembe tartva bámultam a dobozt, amibe Jobb Kezem véres hajtincse hevert. Bizarr egy meghívó. Az ördög vigye el, Lucifer azért megadja a módját, hogy figyelemkeltő és félreérthetetlen legyen az üzenet. Elkapta bizalmasomat, bár nemigen hagytam neki más választást. Valami igen hatásosra volt szüksége, hogy végre felhagyjak a bujkálással. Ennél hatásosabbat pedig aligha találhatott volna.
A vityillója kapujába állok és várakozom, míg végül bebocsátást nem nyerek. Az egyik őr kísér el a Nagyurunk szobájáig, ahol egy gyors bejelentés után magunkra hagy. Belépek a szobába és miközben gyorsan csapódik mögöttem az ajtó, előveszem legilledelmesebb formámat. Odaköszönök rég nem látott Főnökömnek - épp csak az üdvözlő intés marad el - és hogyléte felől érdeklődöm? Kérdésemre félig-meddig azért sejtem a választ. Nem állok elég távol és az előtte gomolygó cigaretta füstje sem túl sűrű ahhoz, hogy ne vegyem észre neheztelését irányomban. Hm, kicsit dühösnek tűnik. Bár minden oka megvan rá, elvégre elraboltam és fogva tartottam az arkhúgát, és ha ez még nem volna elég, semmibe vettem hívó szavát. Átdugja a fejét a füstfelhőn, lassan végigfut rajtam tekintete. Hát ez nem sok jót jelent. Még annak ellenére sem, hogy alapjáraton nem rózsásak a kilátásaim. Aztán mintha láthatatlan kezek ragadnák meg torkomat. Vadul, erősen szorítanak. Megroppannak nyakcsigolyáim is. Halk, fojtott nyögés hagyja el egyidejűleg torkomat. Egész testem megfeszül és megemelkedem a padlózattól jó pár centire. Lábam rúgok párat, ösztönösen keresném a szilárd talajt, de az egyre messzebbre kerül tőlem. Büdös p*csába. Még a doboz is kicsúszik ujjaim közül és hangosan puffan a szőnyegen. Egy rövid ideig lógok a levegőbe, majd hirtelen ránt magához, még a nyakam is roppan egyet a váratlan mozdulattól. Felszegem a fejem és úgy pillantok Luckóra, aki nagyjából egy fél méter távolságra kerül tőlem.
-Szólhattál volna Főnök, hogy jöjjek közelebb, de semmi gond...így is jó. - küzdöm fel magamból a szavakat. A Főnci felkel a székéből és lassú léptekkel tesz körülöttem egy teljes kört, míg a perifériás látásom engedi szememmel követem őt. Közben nővéréről cseverészne velem, pontosabban Raguel haláláról.
-Hát...azt biztosan állíthatom, hogy....nem én voltam. - pillantok le rá, mikor újra elém ér.
-Amikor....utoljára láttam még...élt és...virult. - préselem ki magamból a szavakat. Na jó, a virult azért erős költői túlzás. Megsínylette ő a vendégszeretetemet az igaz. De a levegőt még magától szedte. Percekig lógok a levegőbe, kicsit kellemetlennek érzem feszülő tüdőmet, de egyszer csak a láthatatlan marok elenged és talpal landolok a szőnyegen. Köhintek egy párat és torkomra tapasztom ujjaimat, majd előbb jobbra, majd balra döntve a fejem roppantom ki a nyakamat.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lucifer

☩ Történetem :
☩ Reagok :
45
☩ Play by :
Tom Ellish
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Júl. 24, 2020 11:44 am

I am the
of the hell
My Name is Lucifer
« @Belial »
Hova tettem a fejem, amikor a démonokat ilyenre teremtettem? Valóban ezt akartam, vagy csak én is szerencsétlen módon nem számoltam azzal, mint Atyám? Talán túl sok merészséget adtam nekik, túl sok szabad akaratot. Nem akartam, hogy olyanok legyenek mint az emberek, azt sem akartam, hogy olyanok legyenek, mint amit apám felsorolt, még emlékszem a szavaira.
- Lucifer, teremtsd meg hát a démonokat, kik majd segítenek a bűnbe esett embereket a bocsánat felé terelni, kik majd kordában tartják őket, ha szükséges, s a jó út felé terelik, hogy bocsánatra leljenek, s a mennybe juthassanak. A pokol legyen ideiglenes számukra, bűnhődjenek, majd leljenek békére.
Már akkor is szkeptikusan tekintettem Atyámra, tényleg tőlem kér ilyet?
- Nagyon úgy tűnik Atyám, hogy megvan már gondolatodban mind az, amit szeretnél, így olybá tűnik neked kellene megteremteni őket, ne én fáradozzak ezzel. - Hanyagul intettem, hogy felőlem azt tesz velük amit akar, úgy sincs választásom, úgy is nekem kell majd a démoni népség felett üldögélni... hurrá, már most nagyon mókásnak hangzik.
- Lucifer! - Dörrent hangja, s már oly régóta hallom így, ahogy a nevemet kiejti, már nincs hatással rám.
- Igen Atyám? - Kérdeztem őt, hamis engedelmességet tükrözve.
- Ne játszadozz velem. Neked kell őket megteremteni, de kövesd az utasításaimat, ne kelljen ismét csalódnom benned. - Ez volt az a mondat, ami lángra gyújtotta a bensőmet, a képzeletemet, engem... ekkor fogalmazódott meg bennem, hogy milyen lényeket fogok teremteni. S a csípős válaszok helyett, csak így feleltem. - Igenis Atyám, kérésed számomra parancs.
Így lettek a démonok, persze nem olyanok mint amire Atyám számított. Végtelen haragomat, végtelen ellenszenvemet ültettem beléjük, olyanra teremtettem őket, hogy ne féljék Isten szavát, ne féljék megtenni amit gondolnak, saját akarat, saját személyiség, saját döntések, és megannyi kegyetlenség, büntetési vágy... vágy, hogy a saját maguk urai legyenek, vágy, hogy birodalmuk legyen. Természetesen a végén hintettem rájuk egy kis mókát, ellenszenvet, és némi tiszteletet, de abból csak keveset. Amit alkottam ellentettje annak amit Atyám várt... a mi Urunk. Még most is grimaszba húzódik a szám, s lám, ezért lettek ilyenek, ezért lett ilyen Belphegor, Belial, kinek végre elhangzik a neve a szolgálóm szájából.
- Jöjjön hát. - Kaján vigyor ül ki számra, jöjjön csak, jöjjön.
Amint beteszi a lábát a mérgem új magasságokba száll, és ezen nem segít a hangnem sem, a merészség, amit egykoron én raktam beléjük, most belőlem vesznek ki.
Oldalra billentem a fejem, a szavai hallatán, valóban ilyen "bratyizós" hangulatba lennénk? Nem éppen kushadnia kellene, hogy ne roppantsam el a torkát?
Mérgem fellángol, előrébb hajolok át a füst felhőn, végig nézek rajta, s lezser viselkedése még inkább felbosszant, s a doboz ott van kezei között, no lám, hát tényleg igaz, a kis Belphegor többet jelent neki.
A telekinézis képességemet használva torkon ragadom, és magam felé  húzom mint egy rongybabát, és alig egy méterre áll meg tőlem, lábai nem érik a földet, hiába kapálózik.
- Hogy mizu? Tán meg kellene vitatnunk a nővérem halálát, nem gondolod Viszály? - Felállok székemből, s körbejárom őt. - Mond hát Viszály, veled mizu? - Szinte felé köpöm az utolsó szavakat, én adtam nekik a tiszteletlenséget, és el is tudom venni, de abban nem lesz köszönet. Hagyom még, hogy lógjon egy fél percet a láthatatlan markomban, míg körbe sétálok, és ismét eléje nem érek, majd hirtelen engedem el, és csak rajta múlik, hogyan érkezik. Talpra vagy sem?
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Júl. 20, 2020 11:57 am

A büntetés
Lucifer & Belial
A Főnök házának kapujába toporgok, míg az egyik csicska elrohan, hogy bejelentse érkezésemet. Szúrós szemű cimborája marad mellettem, nem tűnik túl beszédes társaságnak. Úgy hiszem az álldogálás eltart majd néhány percig, míg a démonpajtás megfordul az üzenettel, így veszem a bátorságot, hogy előrántsam kabátom zsebéből az öngyújtómat és mellékeljek hozzá egy szál koporsószöget. Ki tudja, lehet ez lesz az utolsó, amit elszívhatok. Ráérősen hajolok gyújtóm lángja felé, mélyen beleszívok míg felizzik a cigivég és az sem zavar, hogy közben közli a kapuőr, nem itt van a kijelölt dohányzóhely.
Fél cigiszállal később...
Időközben kicsit elmerengek gondolataim között, de egyáltalán nem olyanokon ami ittlétem miatt témába vágna.
-A Pokol ura fogadja, Lordom. - szól a démon megjárva a tiszteletkört, mire felkapom a fejem merengésemből. Igen, ilyesmi válaszban bíztam.
-Remek. - fújom ki lassan a füstöt és arcomon egy elégedett, sunyi vigyor szalad át. A démon szavai mégsem késztetnek azonnal indulásra.  
-Khm. Úgy értve máris, Lordom...azonnal. - egészíti ki mondatát attól félve, hogy nem volt számomra világom az üzenet.
-Hallottam. - felelem megnyugtatásként, sikeresen átjött az infó, minden szót jól értettem.
-De ezt a szálat már csak el szívom, ha nem baj... ~ha baj, akkor is... - vigyorogva veszek magamhoz egy újabb slukkot. Hosszú hónapok óta bujkálok a büntetés elől, Luckó már hetek óta elküldhette azt a kis csinos csomagot, amiben bizalmasom véres hajtincse hever, azt hiszem ez a két perc, míg elfüstölöm ezt a szálat, már nem oszt nem szoroz. A két démon értetlen fejet vágva, elhűlve nézik, míg szemtelenül a kapuk melletti rózsák tövébe hamuzok, majd az utolsó slukkot követően hamutál híján a csikket a kapualjba elnyomom.
-Na most már mehetünk. - fordulok a démon felé jelezve, most már megmutathatja Nagyurunkhoz vezető utat. Épp ellépnék a másik mellett, amikor egy másodpercre megtorpanok és a kezében tartott dobozra pillantok.
-Ez az enyém. - veszem el tőle, majd tovább indulok. Alkalmi idegenvezetőm kicsit idegesnek tűnik. A homloka izzadtságtól gyöngyözik, a hangja elhaló, kicsit talán remeg is. Mintha attól tartana, hogy a késedelemért, majd az ő fejét veszik. Nagy nyugodtan lassú léptekkel követem őt, kicsit szemrevételezve magát a helyet is.
-Lordom, kérem. - sürgetne gyorsabb haladásra, de látszólag nem igazán zavar, hogy Lucifer már percek óta vár. A hosszú folyosó végén jobbra vesszük az irányt és már célban is vagyunk. Sokkal több időbe telt ideérni, míg az a kaputól a szoba ajtajáig indokolt. De itt vagyok és ez a lényeg. A démon bekopog, és ha bebocsátást kap bejelenti itt létemet, majd utat engedve maga előtt Lucifer színe elé járulok, aki székében üldögél.
-Üdv Főnök! - lépek át a küszöbön, a következő pillanatban meg már csapódik is be mögöttem az ajtó.  
-Mizu? - érdeklődöm hogyléte felől eme négybetűs szóval. Arcát nehezen veszem ki az előtte gomolygó masszív cigarettafelhőtől, így merészelek pár lépést tenni felé. Kezemben a tőle kapott meglepi dobozkát tartogatom.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lucifer

☩ Történetem :
☩ Reagok :
45
☩ Play by :
Tom Ellish
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 19, 2020 10:57 pm

I am the
of the hell
My Name is Lucifer
« @Belial »
Ismét játszani kezdek az érmével, legyen hát, én magam lépek az ügy elébe, megkeres Belialt, de ezzel sajnálatos módon maga alatt vágja a fát. A kis félszemű démonom már hetekkel ezelőtt útra kelt, s még mindig nincs hír felőle.
Nyílik az ajtó, s megjelenik egyik őröm, meghajol az ajtóban, s reám vár, hogy beinvitáljam. Az ujjaimról a tenyerembe fordítom az érmét, s ezek után intek neki.
- Nagyuram, látogatója érkezett. Mi mondtuk neki, hogy ez magánterület, de azt állítja, hogy a a Pokol Ura látni kívánja.
- Valóban? S ki kíván színem elé lépni?
A démon közelebb lép, mintha nem tudná, hogy mit feleljen, vagy hogyan is tárja elém az érkező nevét. Zavarában félre tekintget... nem oly rég óta dolgozik a közvetlen közelemben, így esetlenségét elnézem, most... mert még jókedvemben vagyok, s remélem, hogy jó hírekkel szolgál, nem valami jöttment.
- Azt állítja, hogy Ő Viszály. - Szemeim hirtelen felé rebbennek, csak kezébe veszi a sors a teendőit. Valóban itt állna Belial az ajtómba? Még most is felizzik bennem a harag, tenyeremben az érme félbe hajlik úgy rá szorítok. Az alku rám eső részét nehéz lesz betartanom, talán pont e miatt van az, hogy pár percig, csak némán nézek a démonra.
- Lucifer nagyúr? Beengedjük?
Ajkam ádáz mosolyra görbül, ujjaim közé veszem az érmét, hogy kiegyengessem, s közben bólintok a démonnak. Engedje csak be, erre várok már hetek óta... és mit jelent, ha az ördög várakozni kényszerül? Semmi jót.
Elhelyezkedek kényelmesen a székemben... ez az egyetlen dísze ennek a szobának, ez és egy kristály hamutartó, ami a karfán pihen... Itt szoktam a gondolataimban elmerülni, és most ismét itt talál rám a válasz.
A démonom elsiet, hogy teljesítse a feladatát, s meglehet, inkább kint szeretne maradni, s jobban is teszi mindenki, ha most egy ideig nem merészelnek ennek a szobának a közelébe jönni, mert félő, hogy rossz torkot roppantok el.
Hm... Olybá tűnik a Viszályt még is érdekli a kis alattvalója, bizonyára már hiányolta, s nem csalt Belphegor emlékének érzete, tényleg többet jelent neki holmi segédnél.
Kiegyengetem ujjam között az elnyomott kis érmét.
Előveszek egy cigarettát, meggyújtom még mielőtt valami olyasmit tennék, amit nem akarok az első pillanatban, ahogy meglátom a Viszályom fejét.
Jer gyermekem, jer csak hozzám.... Mélyet szívok a cigarettából, majd mikor kilélegzek, a füst elteríti látómezőmet, majd... szépen, lassan feloszlik...
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 15, 2020 6:24 pm

A büntetés
Lucifer & Belial
A nahant islandi kis angyalrablós-kínzós-fogva tartós balhénk után gyorsléptében kereket oldottam, ahogy a csapat többi tagja is. Már jó ideje nem számolom a napokat, amit azóta bujkálással töltök. Ennek nem így kellett volna történnie. Sajnálatos módon egy apró hiba csúszott a zseniális tervembe, melynek okán Raguel kapcsolatba lépett arkfivérével és mi lelepleződtünk. Pedig ha minden úgy alakul, ahogy elterveztem, Harmónia semmire nem emlékezett volna, és saját lábán távozhatott volna.
Hónapokkal ezelőtt felötlött bennem, hogy rejtőzködésemnek véget vetek és lejelentkezek a Főnöknél, adhatja a pofámra azt a büntetést....kezdtem unni ezt a vándorló életet, ám Raguel halálának híre és a rám terelődő gyilkossági vád áthúzta számításaimat, ezért maradtam a bujkálás mellett. Így nem változott semmi azt leszámítva, hogy démonok mellett, most már angyali üldözőkkel is számolnom kellett.

Éjszaka van. Két démonfajzat egymásra dőlt teste szolgál ülőhelyemül. Lábam előtt egy harmadik, még halkan hörögve veszi a levegőt. Nyakára taposok, mire sötét vére bugyog ki szájából. Ujjaim közt egy véres élű pengével játszadozom, élvezve újabb diadalmam üldözőim felett. Aztán egy apró neszre leszek figyelmes a sötétben. Valaki nem is olyan távolról engem figyel.
-Lépj elő! És mondd, ki vagy és mit akarsz? - szólítom meg az idegent, aki még csak egy árnyék az éjszakában. Tekintetemet irányába fordítom, miközben ujjaim között pörög a fémdarab.
-Lordom! A Pokol ura hű szolgálója vagyok. Ajándékot hoztam neked Nagyurunktól. - félszegen lép elő a fénybe. Nevét ugyan nem árulja el, de maga elé emeli a kezében szorongatott dobozt, amit nekem szán. Előbb a félszemű démonfattyra, majd a tárgyra pillantok. Egy kicsit elidőzik rajtuk tekintetem. Egy mély sóhajt követően a tőrt a lábam mellé, a földbe szúrom, felkelek ültemből, majd ráérős léptekkel sétálok a küldönc elé. A Főnök küldte, állítólag. Háh, pedig még nincs is karácsony.
-Mit is mondtál? Kitől van ez a csomag? - gyanakvó pillantásokkal méregetem a félszeműt. Mi van, ha mégse? Lehet, hogy egy újabb szivatás. Egy trükk az elkapásomra.
-Őpokolságától, Lucifer urunktól. - hangzik a válasz.
-Hm....rendben, tételezzük fel, hogy igazat szólsz...akkor lássuk. - emelem fel a fedelet egészen bátran. Nem tartok tőle, hogy átok vagy bomba lapul benne. Az túl amatőr lenne Luckótól, már ha valóban ő a feladó.
-Mi a f........hajszál és vér. - mondom ki hangosan, amit benne látok.
-Hát ez elég..... - húzom el a számat és már kérdésre nyitnám, a Főnci mi a kénköves sz*rért küld nekem ilyesmit, amikor elfog egy igen rossz érzés. Belphegor.
-Elkapta, nem igaz? - emelem rideg tekintetem a démonra, aki egy bólintással megszeppenve felel. A büdös p*csába. Mérgembe ujjaim szorításában megnyomorítom a dobozt. A vér már nem friss, jócskán megalvadt...hetek óta nála lehet. Ravasz, a bizalmasomon keresztül akar kézre keríteni. Gúnyos vigyor ül ki arcomra, fújtatok egyet. Magammal kellett volna hoznom őt. De azt gondoltam nélkülem nagyobb biztonságban van, erre meg kiderül...pfffffff.... Mérgelődöm, de már mindegy. Gyors elhatározásra jutok.
-Elfogadom a Pokol urának szíves invitálását. - fordulok a küldönc felé.
-Lordom, akkor ha gondolod...indulhatnánk! - sürgetne a szemtelen démonja.
-Ccch...biztos, hogy nem megyek veled. - közlöm, mire a férfi épen maradt fél szeme csodálkozásra nyílik. Dadog valamit, de csak a fejem ingatom és csendre intem. Csak nem képzelte, hogy hoz nekem egy véres hajtincset rejtő dobozt, és már rohanok is vele Luciferhez? Na még mit nem.
-Mondd meg az Uradnak, Viszály hamarosan meglátogatja. De....még van előtte egy kis elintézni valóm. - eresztem útjára a félszeműt, majd magamhoz véve pengémet indulok az ellenkező irányba.

Két nappal később, a kis kitérő után, amit az ördög(asszony) fogadójánál teszek, végül feltűnök a Főnci vityillójánál. Eljött az ideje, hogy becsengessek az Ördöghöz. A kapunál egy démonpárosba botlok, akik rögtön közlik velem, ez itt Lucifer otthona, és nem mellesleg magánterület.
-Nem tévedtem el. És pontosan tudom, hol vagyok. - szólok közbe.
-A Pokol urához jöttem. Már vár rám. - közlöm és az egyikhez hozzávágom az ajándékdobozomat.
-Mondjátok meg neki Viszály eljött hozzá. - teszem hozzá és hátamat a kőoszlopnak döntve, kezeimet mellkasom előtt összefonva várakozom, míg bebocsátást nem nyerek.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lucifer

☩ Történetem :
☩ Reagok :
45
☩ Play by :
Tom Ellish
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Júl. 13, 2020 12:12 pm

I am the
of the hell
My Name is Lucifer
« @Belial »
1. Hét
Ez az idő arra volt jó, hogy Belphegor kitapasztalja mennyire is rugyanosak az alku határai, s én magam meg rájöttem, hogy melyik irányba menjek, ha éppen pengeélen táncolt a hölgyemény.
2. Hét
Megtanultuk a másik határait, Belphegor az én idegrendszeremet, én meg azt, miként érhetem el, hogy minél kevesebb információ cunami áradjon ki kicsiny ajkacskáin.
3. Hét
Minden nap tanul valamit az Isten fia, hogyan is értem ezt? Minden nap egy kihívás, minden nap egy változás, minden nap egy szórakozást, vagy egy agybaj. Változó, attól függ, hogy ki miként tekint ezekre a változásokra, s miként most a földön töltjük napjainkat, így el kell viselni a változásokat, és alkalmazkodni kell, ha tetszik ha nem.
Hirtelen minden démon túl közel és még is túl távol került egymástól, ezeket a változásokat meg kell érteni, hogy nem úgy közelítenek felénk, mint ahogy eddig az megszokott volt.
A démonok most azt hiszik, hogy ez egy kánaán, ami elébük tárult, holott én azt mondanám, hogy pont az ellentettje. Most még jó, most még bővelkedő, de ha ilyen ütemben folytatják, nem lesz mi a fogukra való lesz, mert könnyű szerrel elfogynak a már amúgy is hiányos emberkék. Való igaz, több a halandó itt a földön, mint a pokolban, akit megigézhetnek, s a lelküket felfalhatják, csak arra nem gondoltak, hogy ennek is vége lesz egykor, még nem látják azt amit én, még nem tudják, nem gondolkodnak előre. Így arra jutottam, hogy korlátozásokat vezetek be, hogy féken fogom őket tartani, s ehhez kellene a hű szövetségesek, mert kell a bárányok között egy olyan is aki gondolkodik, még mielőtt mindenki fejetlen lesz, mert ideig óráig az emberek is tűrnek, elfogadnak, de amikor betelik a pohár, akkor ők maguk is fegyvert fognak, és az angyalokról, még nem is beszéltem, kik harcos kedvükben vannak, s már most nem egy démonfej kötött ki a küszöbömön... mintha számítana egy-egy elkallódott csemetém.
A pokol uraként a földön kell tovább uralkodnom, a móka és kacagás már a múlté, a határtalan élvezetek a háttérbe szorultak, mert ha nem lenne nekem elég, hogy Belphegor a közelemben van, s némileg, hogy úgy mondja, hozzá képest szépen betartja az alku rá eső részeket, akkor még itt van az, hogy Belial még mindig nem jelentkezett. Lassan eljön a pillanat, hogy kihúzza azt a bizonyos gyufát, és kénytelen leszek én magam utána menni, de akkor aligha leszek kegyes a büntetését illetően, s így olybá tűnik, hogy kénytelen leszek megszegni a Belphegornak tett alku rám eső részét.
Számítottam arra, hogy a közeljövőben több lesz a teendőm, mint eddig, de azzal nem számoltam, hogy a démonok a földre kerülésükkel balga módon azt is gondolják, hogy mindent megtehetnek, és hogy ezáltal már jogukban áll megkérdőjelezni engem. De minden szépen sorjában, első az, hogy amíg Belphegor nálam tölti minden szabadidejét, legyen bennem annyi erő, hogy ne akarjam elroppantani kicsiny torkocskáját, a második, hogy ne nekem kelljen elmenni Belialért, mert így majd egy hónap elteltével igencsak megfogyatkozott a türelmem.
Ujjaim között forgatok egy negyeddollárost, s úgy döntöttem, hogy itt az idő, hogy sors döntsön helyettem. Ha fej, én magam veszem kezembe az ügyeket, ha írás, még adok egy hetet... hüvelykujjammal felpöccintem az érmét, ami fél méter magasra emelkedik, forog körbe-körbe, majd a kezemben landol, felcsapom a kézfejemre.
- S immár eldőlt... szerencse vagy sem... ez majd eldől.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next