Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Pokol - Északi régió, Lordi Palota •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 15, 2020 2:02 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Az új bizalmas
Belphegor & Belial
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tompa nyilallást érzek a halántékom körül. A p*csába, azt hiszem tényleg kiégetett ez a sok idióta. Töltök magamnak egy újabb pohár italt, miután az utolsó reménytelent is elhajtom. Számhoz emelem poharam és már kortyolnék egy nagyot, amikor egy fiatal lány libben be az ajtón. Idegesen fordulok a bejárat felé, már szóra nyitnám a számat, hogy húzza el magát ő is, vége a fogadóórának, de a kicsike hirtelen rákezd. Mi a fene? Emelkedik szemöldököm. Miközben a démonnő szövegelését hallgatom, kortyolok egyet italomból. Alig hiszem el, amit látok. Elképesztő. Aztán sírva röhögnék fel, mikor hihetetlen magabiztossággal előadja, hogy nem kell tovább kutatni, ő a megfelelő Viszály számára. Na azt még meglátjuk kicsikém. Pimaszság felkelti kíváncsiságomat, ezért hagyom beszélni. Nyilvánvalóvá válik, hogy halvány gőze sincs arról, kihez is jelentkezik munkára. Hisz nem ismer fel. Bár az is igaz, ritkán mutatkozom ebben a formában, így azért annyira mégsem meglepő. Miközben folyamat jár a szája és fecseg alaposabban megnézem magamnak, és még csak nem is leplezem, hogy a női bájait vizslatom.
-Bocsi, megfordulnál egy pillanatra. - szakítom félbe, és ha megteszi, hogy hátulról is szemrevételezem. Egész jó segge van. Konstatálom magamban és ebben a pillanatban el is döntöm, hogy szórakozok vele egy kicsit.
-Mi a neved? - lépek hozzá közelebb, hogy a szemébe nézve arca vonásait is szemügyre vehessem. Megfogom az állát, és kicsit magam felé emelem. Az sem zavar, ha ezt tolakodásnak viszi. Tetszik amit látok. Nagyon is.
-Ja, elég mutatós vagy. - szavaimmal alaposan alulértékelem, majd elengedem és visszalépek az asztalhoz. Ha kérdésemre választ ad, és megtudom a nevét, úgy én is elárulom a sajátom. Belial. Így mutatkozom be neki. Ez nem lehet gyanús, mivel kevesen azonosítják Viszályt és Belialt egy személyként.
-Miért akarsz a Káosz Lordjának bizalmasa lenni? - teszem fel neki a kérdést, és hangomból érezheti, hogy válasza komolyan érdekel, ahogy az is, hogy sok múlhat azon, mit felel kérdésemre.

zene: nincs || üzenet:  Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 2792362270 ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 GadHg7Q
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 15, 2020 12:31 pm

Belial & Belphegor

E
gy újabb nap a Pokolban. Egy újabb kénkő szagú mocskos nap. Lustán heverészek valamerre, míg várom hogy Beleth vissza érjen valamelyik akciónkról. Most nem tartottam vele, inkább vigyázok testére míg megszállva tartja azt a férfit. Alattomos mosollyal figyelem a jelenleg élettelen testet mellettem. Fivérem már napok óta nincs benne. Kíváncsi vagyok meddig tart, hogy elkobozza azt a lelket és teljesen kifordítsa magából. A halandók annyira ösztönlények... Nem is beszélve a hülye érzelmeikről. Felvonom szemöldököm amikor megmozdul mellettem ikrem teste.
-Na jó reggelt!-szólok is hozzá, mire a felelet egy morgás lesz. Legyintek, hagyom hogy magához térjen. Nem is mozdulok, csak szemem pásztázza a környiéket és morfondírozom, hetekkel ezelőtt egy szóbeszéd ütötte fel a fejét, Viszály ellen irányuló kisebb megmozdulás. De tudtommal csúfos véget ért, most pedig új bizalmast keres. Milyen könnyen hullanak a nagyobb rang-béli démonok ha rossz bilibe nyúlnak. A tesó lassan összekapja magát, már üldögél mellettem én pedig kapva az alkalmom vállába bokszolok egy isteneset.
-Most már jó lenne ha nem hagynál napokra itt. Unatkozom!-közlöm vele szúrós tekintettel, de ő csak megrántja a vállát. Felmordulok és felugrok. Sosem tudtam még bunyóra invitálni, annyira nyugodt... Nem értem hogy csinálja. Bosszantó! Nem is foglalkozom vele, intek, hogy elmentem sétálni, gyakori hogy így ütöm el az időt miután visszatér egy-egy megszállás után. Sosem mesél egyből, én meg inkább keresek valami jobb elfoglaltságot ha már a sztorit nem hallgathatom meg. Kihúzom magam és elindulok, nem túl célirányosan. Dühöngök kicsit, mert a legjobb bulikról szoktam lemaradni azért, hogy vigyázzak az öcskös kis seggére amíg öntudatlan. Na mindegy. Mire gondolataimból feleszmélek a régió Lordi palotájánál találom magam, kisebb csoportosulás van előtte. Ha már itt vagyok megnézem magamnak mi ez a sokadalom. Ó tényleg... Viszály Uraság meg az új előljárója... Vajon hogyan választja ki? Elnézve az alja nép démonjait megvető kacagás bukik ki belőlem. Ezek azt hiszik hogy mindenki bemehet a palotába? Szemet forgatok mikor többen rám pillantanak, lekicsinylőn mordulok egyet, majd többeket félre taszítva az kapuig masírozom.
-Na vége a mozinak, mehettek is haza. Az állás elkelt.-rántok vállat, majd széttárt karokkal lököm be a csukott ajtókat hogy bevonuljak rajta. Lessük meg mit kínálhat a nagy Lord. Maximum röhögök egyet rajta.

Lassan sétálok a palota falai között, egy démon épp ekkor lép ki az egyik ajtón. Elég zseniális vagyok hogy felfogjam, ezt biza kikosarazták.
-Látom marad a rangtalaság!-vigyorgok rá ravaszul, majd ahol az távozott ott lépek be én.
-Üdv! Úgy néz ki hogy tovább nem kell keresgéljen a Viszály. Megérkeztem.-sétálok a bent lévő ipse felé lazán. Fingom nincsen ki a fazon, de jól megnézem magnak. Mintha kicsit mufurc lenne.
-A kedves Lord jobban kiírhatná a feltételeket, mert mindeféle söpredék erre jár most a hír hallatán.-jegyzem meg pimaszul és oldalra billentett fejjel nézegetem az előttem lévőt.
-Te vagy a második rostáló? A kapun túl egyszerű volt bejutni.-teszem csípőre kezeimet, majd unottá válik a képem.
-Lesz valami feladat is, vagy csak bámulsz nap estig? Nyilván nem a paraméterek alapján választanak manapság.-pillantok végig magamon egy sunyi vigyorral.
-Mondjuk ha a kinézet az első szempont, mindenki más haza mehet.-villannak meg szemeim és kuncogni kezdek.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 15, 2020 12:17 pm

Az új bizalmas
Belphegor & Belial
Pokoli kastélyom egyik sötét szobájában, székemben ülök. Jobbommal a karfára könyöklök, kézfejemmel támasztom fejem, másikban egy pohár italt tartok kezemben, de csak játszadozom vele. Figyelem, ahogy az utolsó korty alkohol körbe-körbe fut a pohár belső falán. Sötét gondolatok kavarognak a fejemben. Mit is kezdjek veled, drága Astartém! Emelem sötét tekintetem magam elé az előttem térdeplő, könnyes arcú gyermek felé. Az árulásnak nagy ára van, ezt saját bőrén tapasztalhatja. Megfosztottam testétől, gyerektestbe börtönöztem....mindent elveszek tőle, kivéve az életét. És még búcsúzóul egykori porhüvelyét lángokba borítom, hogy saját szemével nézze végig, ahogy hamuvá lesz egykori önmaga. Nincs többé mibe visszatérnie.
Felkelek helyemről hideg, kegyetlen vigyor szélesedik arcomon szenvedését látva.
-Ég veled Astarté! - sétálok el mellette és hagyom magára egykori bizalmasom.
-Kell helyette egy jobb, egy alkalmasabb. - hajtom fel poharam tartalmát, az üres kelyhemet pedig szolgálóm kezébe adom.
Pár órával később...
Még jóformán kis sem szellőzött a terem az égett hús jellegzetes, szúrós szagától, már híre is ment a régióban, hogy felszabadult a bizalmasi pozíció. Letekintek a bejárat elé, mikor zúgolódást hallok, érdeklődő tömeg hömpölyög zárt kapum előtt és próbál bejutni hozzám.
-Akkor lássuk.
A kapuknál már megkezdődik a rosta, nem engednek be minden félkegyelműt. Démonjaim ismerik elvárásaimat, és azonnal kiszúrják, aki nem munkára való. Aztán jönnek a próbálkozók, egyik rémesebb mint a másik.
-Jól van, mára befejeztem. - intek, hogy több nyomorékot ne küldjenek fel, kiégtem mára tőlük.

zene: nincs || üzenet:  Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 17 2792362270 ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas