Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Pokol - Északi régió, Lordi Palota •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 14 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 14 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 14 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 14 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 14 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 24, 2020 5:53 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Az új bizalmas
Belphegor & Belial
[You must be registered and logged in to see this image.]
-Hát, nincs is annyi bizodalmam még feléd, hogy a hátam mögé engedjelek. - válaszolom szemtelenül pimasz megjegyzésére. Bíztam benne, hogy megérzi a kihívás szagát és meglátja a lehetőséget a bizonyításra. Velem tart. Kardomat kölcsönzöm neki, de amint a kezébe veszi rájön túl súlyos a fegyver, ezért inkább visszaadja és marad saját tőrénél. Ami igen kevés lesz, ha csatára kerül sor, de majd fél szemmel figyelek rá, nehogy pengeélre kerüljön a kislány. Elindulunk a szurdok felé a sűrű erdőn keresztül. Halkan szedjük lépteinket, éber figyelemmel haladunk előre. Belphegor kérdésére csak a fejemet ingatom, nem kell tartanunk a rejtőzködőktől. Felderítőim alaposan pásztázták át a terepet, mielőtt ide merészkedtünk. Ha találtak bárkit is, aki a zöldesben húzódott meg, már egészen biztos nem él. Ha pedig csapdákra is leltek, azokat is hatástalanították már. Nesztelenül osonunk a sziklákon túlra és a meglepetés erejével csapunk le az árulókra. Az őrszemeket likvidáljuk elsőként, majd beljebb haladva a táboruk felé mindenkit, aki az utunkba kerül.
-A vezérüket hagyjátok életben... - adom ki a parancsot. Lucius élve kell, hogy példát statuáljak vele. Mindenki más nem számít. Érkezésünk nem sokáig marad titokban, felbolydul a liget. A lázadók fegyverükért nyúlnak és kemény harcba bocsátkoznak, hogy nyomorult életüket mentsék. Egy óra nem sok, annyi sem telik el és a küzdelmek zajai elhalkulnak. Itt végeztünk. Törlöm le kézfejemmel az arcomra fröccsent vért....
Már hajnalodik, amikor feltűnik előttünk a várost ölelő kőfal. Hazaérkeztünk.
-Adok három napot, hogy elintézd függő ügyeid...mielőtt hivatalosan is a tanácsadómá nevezlek ki. - közlöm vele háttal állva neki, miközben karomról fejtem le alkarvértemet.
-Már ha valóban, úgy döntesz, elfogadod a megbízást. - fűzöm hozzá, megadva neki az utolsó lehetőséget, hogy visszakozzon. Bár nem hiszem, hogy élne vele. Miután leoldottam magamról az utolsó páncélrészt is, visszavonulok a szobámba....

zene: nincs || üzenet:  Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 14 2792362270 ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 14 GadHg7Q
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 14 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 23, 2020 5:43 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Belial & Belphegor

É
rdekes, hogy pont most akar velem cseverészni, mikor csatába invitált, meg is lepődöm kérdésén, de egy-két dolgot mégis elmondok neki. Aztán én is kérdezek, a feleletre elvigyorodom.
-Hát, nem is azt mondtam, hogy folyamatosan a seggedbe akarok lenni.-közlöm pimaszul, aztán amit utána közöl velem, már figyelmesebben hallgatom. Igaza van, tapasztalatlan vagyok, de tanulni szeretnék, van is rá affinitásom, szóval nem okozhatok csalódást neki. Nem bukhatok el! Itt akarok lenni mellette, vele... Furcsa, pedig tényleg csak bosszantani akartam az elején. És nem is ismerem... Démon ő is ahogy én. Nem bízhatok benne! Megkérdezem hány főben számoljuk az ellenséges sorokat, de amit Belial ekkor mond egyszerűen hihetetlen. Egy maroknyi démonért jöttünk ennyien? Ahh... Azért megemlítem, hogy egy fegyvert is nyugodtan adhatott volna harci díszemhez, mert ami mindig nálam van, az biza szerintem kevés lesz. Leszúr, érzem a hangján, nekem kellett volna választani, röhejes. Hát honnan a fenéből kellett volna ezt tudnom?! Hozzám lép és kardot ránt, élénél fogva felém nyújtja a markolatot. Rá markolok és elveszem tőle. Méregetem, a súlyát nézem, ez elsőre sok lesz. Megrázom a fejem, túl nehéz, több erőt kellene belevinnem egy-egy vágásba, előbb kifáradnék, nem jó. Visszanyújtom neki.
-Marad a sajátom. De azért köszönöm.-vigyorodok el egy pillanatra, aztán meghallom azt a mondatot, ami késztetéssé növi ki magát csinos kis koponyám mögött. Mellette fogok harcolni, kerüljön bármibe is. Gondolom bevizsgálom a terepet, így a párkányokon kezdek leugrálni, ott leguggolva pillantok a szurdokra, keresem a hely adta lehetőségeket. Aztán füstöt látok felszállni a fák közül, közben Viszály hangja úszik hallójárataimba "Mehetünk". Öt ugrással ér le a magaslatról, komótosan elnézegetem, aztán kisebb szökellésekkel követem őt a sziklás aljába. Szóval át kell vágnunk az erdőn.
-Feltételezhető, hogy figyelnek minket? Sűrű a fák lombja, jó rejtekhely lehet.-állok a Lord mellé és a terepet fürkészem, aztán nem sokkal később a sereggel együtt indulunk. Szemeim mindent lesnek, minden apró mozzanatot, míg nem ritkul újra a terep, hogy aztán a távoli hangokat már felénk sodorja a gyenge fuvallat. Nevetést, üvöltést is hallani. Aztán egyetlen szót; JÖNNEK!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 22, 2020 9:05 am

Az új bizalmas
Belphegor & Belial
Nem titkolom előtte jövetelünk szándékát. Bár nem itt és nem így terveztem, megméretni őt. Biztos vagyok benne, hogy a csinos kis fejecskéje tele van kérdésekkel? De csak egy részére lesz módja most válaszokat kapni.

-Nem érdemes halogatni, ha szembe jön a lehetőség. - felelem és csak gondolatban teszem hozzá, hogy nem szeretem az elvarratlan szálakat. Mivel elgondolásomat keresztül húzta az áruló csapat, a várakozással teli időt beszélgetésre használva, kénytelen vagyok újra kitérni arra mit is jelent a Viszály tanácsadójának lenni. Emlékezhet rá, korábban már nagy vonalakban említést tettem néhány dologról, mikor még nem sejtette, ki is vagyok valójában.
-A tanácsadóm vagy.... -  bár tanácsot adni a Káosz lovasának...kétségtelenül én nem az a fajta démon vagyok, aki könnyen elfogadja mások javaslatait. Így talán nem is ez a legmegfelelőbb szó rá.
-....nem pedig a testőröm.. - Rendelkezek évezredes harci rutinnal, hogy ne szoruljak rá. Elég nagy szarban lennék, ha az ő jelenlegi harci képességeire hagyatkoznék. Nem vitatom az eltökéltség és a kitartás meg lenne benne. Szemem sarkából épp csak villanásokra figyeltem meg őt, a technikai tudása erősen fejlesztésre szorul.
-...de nem állítom, hogy nem adódhat helyzet, amikor be kell védened..- teszem hozzá, nyitva tartva a lehetőséget, hogy még ilyesmi is előfordulhat -...én jobban szeretem a bizalmas megnevezést. Az a személy, aki felé nyitok, mellettem áll...beavatom a terveimbe, legalábbis egy részébe. Az, akire rábízhatok olyan feladatokat, amiket másra nem. Talán egyfajta hűséget is elvárok, már amennyire egy démon erre képes lehet, cserébe védelmemet érezve érinthetetlen lesz.
-Tapasztalatlan vagy, rutint pedig legjobban a harctér és az éles helyzetek hozzák meg. A nagy "szórakozásomban" tekintsd ezt gyakorló leckének. Ez most nem az a helyzet...de...- pillantok a szurdok felé ismét... - ..a fenti világban csupán egyetlen lépéssel járunk Háború előtt. El kell a harci tudás. - magyarázom a távolba tekintve, majd szemem sarkából rá emelem sötétvörös íriszemet. Szavaim komolyak. Majd ismét a szurdok irányába helyezem tekintetem, talán el is időznek rajta szemeim, mielőtt válaszolnék következő kérdésére. Noha nem azért, hogy az ott rejtőzködőket számoljam össze, olyan jó szemem nincs, hogy ellássak odáig.
-Legfeljebb 50-60 démon. - saccolom be a sziklásban meghúzódó kis banda létszámát.
-Reméltem, hogy öltözéked mellé választasz magadnak fegyvert is...saját tőrödön kívül... - hátammal elrugaszkodva a kőfaltól lépek hozzá közelebb, miközben jobbomról kardot rántok ki. Mozdulatom kicsit hirtelenre sikerül, bízom benne nem ijesztem meg, de kardom élét fogva markolattal felé nyújtom át saját fegyverem. -Fogd...
Feldobom az esélyt a kihátrálásra. Eldöntheti, hogy távoli szemlélődő vagy aktív résztvevője legyen majd a völgyben zajló eseményeknek. Mintha kisebb felháborodással venné - mondjuk úgy - ajánlatomat. Szavai határozottan csengenek: Mellettem marad.
-Reméltem, hogy ezt mondod. - megjegyzésem mögül kisejlik, hogy újra kicsit játszom vele és talán a lehetőséget is felismeri a bizonyításra. Belphegor a sziklaperemhez sétál, majd egy lendülettel később már egy másik párkányon guggol és onnan szemléli a vidéket. Még van kis időnk. Hosszú percekkel később egy sötét füst csap fel a fák mögül. Egy villanásnyi idő az egész, de egyértelmű jel az indulásra.
-Mehetünk. - szólok a démonnő felé, majd nagyjából öt ugrással leérek a sziklás aljába. Megvárom, míg Belphegor is mellém ér, majd csatlakozva a katonáimhoz bevesszük magunkat a zöldesbe, hogy eljussunk az erdőnk ereszül a szurdokig.

zene: nincs || üzenet:  Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 14 2792362270 ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 21, 2020 7:10 pm

Belial & Belphegor

F
urcsának találom, hogy szinte azonnal akció lesz az akció után. Kissé kényszeredetten öltözöm be a kapott ruhába. A szurdoknál Belial beszélgetést kezdeményez, nem értem miért kell most beszélnem magamról bármi is. De eleget teszek kérésének, de csak a nagyon fontos dolgokat mondom el. Mint azt, hogy van egy ikertestvérem. Ezen Lordom meglepődik, kihallattszik a hangjából, elmosolyodom. Nos igen, mióta az eszemet tudom és érdeklődöm efelől, soha nem hallttak még erről. Ezek szerint mi vagyunk az elsők, és azóta sem teremtett Lucifer ilyet, mint MI Beleth-el. Elmondom, hogy jobb szeretem a távharcot, aztán ennyiben én ki is merítettem a magamról témát. Kérem hogy Viszály kérdezzen ha valami jobban érdekli, de mint feltűnik passzolja a lehetőséget. Nekem nyolc, ha neki ennyi elég. Aztán kérdést intézek hozzá, hogy ugyan árulja már el, mi a fészkes balh3rémért kellett nekünk idejönni. Ugyanis feltett szándékom volt hogy császkálok egyet a palotában. Érkezik a válasz, el is húzom a számat, szóval még a Palotai incidens maradékát kell eltakarítani, hát ez igazán remek. Megfeszül arcomon az izom, vajon ez rosszabb lesz? Itt hagyom a fogam is? Cikázik a szemem, a környezetet bámulom, stratégiát készítek, ha lehet ilyen helyzetben. De amíg nem látom hányan vannak, nem mérem fel milyenek az erőviszonyok, addig biza elég silány amit magamnak fel tudok mutatni.
-Értem, szóval akkor a mait be is fejezzük.-mutatok rá a tényekre, talán megerősítést is várok ezért beszélek fennhangon, pedig ez elég lett volna, ha csak gondolati síkon jelenik meg.
-Gondolom azt kell szem előtt tartanom, hogy téged védjelek a "szórakozás" közben?!-tűnhetek hülyének, nevezhet ahogy szeretne, de jó lenne tudni, hogy most akkor mit is vár el? Csak gyilkoljak, vagy arra is figyeljek, hogy ő egyben maradjon?
-Hányan lehetnek?-újabb kérdés, mondom fel akarom mérni az erőviszonyokat. Nekem kell egy bombabiztos terv.
-Kellene valami plusz fegyver is.-világítok rá a tényekre, hogy hát b@szki, én csak egy tőrrel érkeztem és itt kicsit több dolgom is lesz, mint a gyakorlások alkalmával. Adódhatnak olyan helyzetek, amiből nem fogom tudni csak úgy kiszúrni magam. Eztán egy olyan mondat érkezik, ami felborzolja az idegeimet.
-Nézd... Te sem gondolod komolyan, hogy felöltöztettél kiskatonának a nagyfiúk mellé, és majd akkor innen távcsövezem le az eseményeket magamnak. Melletted maradok!-hangom határozottan cseng, s míg a választ várom előre sétálok a peremhez, ott leguggolva pislogok, az alattunk lévő dolgokat figyelem. Nem sokkal alattam van egy kiálló párkány, átra pillantok Belialra és a következő pillanatban leugrok. Azt saccolgatom hogy lehetne ügyesen még lejjebb jutni. Annyira magasan vagyunk, hogy egyszerűen nem látom át a terepet, ezt meg utálom. A következő párkány kicsit srégen lefelé van bal oldalra. Lendületet veszek és pár méter zuhanás után a szélére érkezem. Talpam alatt megreped a perem széle, de előre mozdulok és így nem esek le. Leülök és most már látom a kis csapatot is. Vigyor kúszik a képemre, menni akarok. Felpillantok, vajon Lordunk mikor szándékozik indulni?
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 21, 2020 12:36 pm

Az új bizalmas
Belphegor & Belial
Talán könnyelműség egy rajta ütést kirándulásnak nevezni, mégis így illetem közelgő közös programunkat. Páncélba öltözök és őt is arra kérem, tegye ugyanezt. Látom rajta, nehézkesen veszi rá magát, talán jönni sem akarna. Megeshet, hogy gyorsnak találja a tempót. Itt hagyhatnám, de jobb ötletnek találom magammal vinni őt. Ha már egy ilyen váratlan esemény adódott, remek alkalom, hogy lássa mi vár majd rá, ha mellettem marad. A "kirándulás" után eldöntheti, hogy valóban akarja-e ezt az pozíciót, és számomra is világossá válik, alkalmas-e rá. A mai estén sok fog múlni...de ezt nem mondom el neki...

A sziklák közt várakozunk, hogy ránk köszöntsön az este. A terv...sötétedéskor, meglepetésszerűen támadni. Lucius és zsivány társai most abban a meggyőződésben élnek, hogy megúszták a dolgot. Fogalmuk sincs arról, hogy a szurdokon túl a végzetük leselkedik rájuk. Lassan telik az idő, és én unom a tétlenséget, beszélgetéssel kívánom elütni az előttünk álló időt. Arra kérem meséljen magáról. Hirtelen nem is tudja, mit feleljen nekem, aztán mégis nekikezd.
-Egy ikertestvér. - ismétlem szavait és hangomból némi meglepettség is hallatszik. Szokatlan jelenség, vagy talán jobb szó rá, hogy a példa nélküli. Belphegor elmondja, hogy testközelben gyakorlatlanabb, inkább a távolsági harcmodor az erőssége. Ezt megjegyzem magamnak.
Bár felajánlja, konkrétan kérdezzem meg, ami valami érdekel, mégsem élek a lehetőséggel. Megelégszem egyenlőre azzal, amit magától elmesélt. Viszont, mivel kérdést intéz felém...
-Odalent...a szurdokban. Astarté bűntársai bujkálnak. - nézek az említett hely irányába. Nem kertelek. Meg fogjuk ölni őket. Vezérüket, pedig elfogjuk és nyilvános megtorlásban lesz része. Az árulást komolyan veszem. Mindig.
-Az lesz az első igazán komoly harcod. - folytatom gondolataimat. A lépcsőfordulós csetepaté ehhez képest, csak laza kis bemelegítés volt.
-Tudnod kell....nem muszáj velünk jönnöd, maradhatsz itt és a távolból nézheted. - adom meg neki a lehetőséget, hogy kihátráljon.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 21, 2020 8:11 am

Nem igazán tudom megérteni hogy mi ez a hirtelen "felvétel". Idegenvezetőm először elvisz hogy ellássák a combomat, az a nagyobb sérülés a másikat leintem. Nem kell kitacepaózni. Körutunk végére a lakosztályt hagyja. Tetszik is és nem is. Furcsán érzem magam, vagy inkább egyedül, nem is tudom. Minden esetre nem tudok nyugton maradni, úgy gondolom hogy szétnézek még egy kicsit, de ahogy kinyitom szobám ajtaját olyan tömeg fogad hogy majdnem elsodor. Bele kell kapaszkodja egy pillanatra az ajtó tokjába. Mi ez az egész? Megállítanék valakit hogy megkérdezzem, de ekkor felbukkan a démonnő akinek gondjaira bízott nem rég Belial. Azt kéri kövessem, a Lordhoz megyünk. Hümmögök ugyan, de követem. Egy terembe kísér ahol már majdnem teljes felszerelésben egy démon áll, összevonom szemöldököm és kérdezném hogy miféle szerzet mikor megszólal. Lordom az, "kirándulni" invitál, de öltözete mást súg. Kényszeredetten felsóhajtok ahogy előkerül az én harci díszem is. Muszáj? Nem akarok menni. Ez nekem túl gyors! Mindenesetre öltözni kezdek egy biccentés fejében, hogy aztán csatlakozzam a Káosz Urához. Megkérdezném hová megyünk, nagyon sok mindent akarok tudni, de nem szólok, azért sem. Nem tudom mióta haladtunk már csak egy nagy hasadékot vélek felfedezni magam előtt. Valahol a fennsíkon megállunk, onnan vizslatjuk a környezetet. Belial szóba elegyedik velem, mire felkapom a fejem.
-Ha nem hagyom itt a fogam annyira nem érdekel.-rántom meg a vállamat, mély víz... Rögtön első nap... Na ez pazar lesz. Figyelem ahogy mellkasa előtt keresztbe fonja a karjait, majd ismét szól. Mesélj magadról! Hangzik a kérés én pedig felszegem az állam. Mégis mi érdekeset tudnék én mondani ennek a démonnak? Azt mondja új bizalmasom, nevethetnékem támad, simán rám rakja a birtok jelzőt. Én nem vagyok senkié! Megingatom a fejem.
-Nos, nem tudom mi érdekeset mondhatnék én neked magamról.-pillantok fel rá, de csak egy rövid időre. Most tűnik fel hogy mennyivel magasabb nálam.
-Van egy ikertestvérem. Ugyanabban a pillanatban lettünk létrehozva. Jobban mondva kiszakított belőle Lucifer. Mi ketten vagyunk egy egész, szóval kérlek nézd el a hiányosságaimat.-kezdek végül bele halkan, a távolba révedve.
-A közelharc nem az erősségem. Jobb szeretek a távolból cselekedni. A dobótőröket preferálom.-jelzem felé, hogy nem viccből hordom magamnál a kis drágámat.
-Egy mindig van nálam, nem indulok el nélküle sehová.-bólogatok aprókat.
-Viszont díjaznám ha inkább kérdeznél hogy konkrétan mi érdekel. Nem akarlak feleslegesen untatni.-fejezem be ismét rá pillantva, hogy aztán némaságba burkolózzam. De meg akarok tudni valamit, így ismét szólásra nyitom a számat.
-Mit keresünk itt? Mi a gond?-jó lenne ha kicsit arról is mesélne, miért kellett állig fegyverbe öltözni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 20, 2020 11:35 pm

Az új bizalmas
Belphegor & Belial
Úgy érzem, ennek a napnak soha nem lesz vége. Miután próbaidős bizalmasomat Althea gondjaira bízom, egy időre visszavonulok a szobámba, de pihenésem nem tart sokáig. Épp csak leülök székembe, töltök magamnak egy ital, talán egyet még kortyolok is belőle....ekkor jön a hír, hogy Astarté bűntársát és csatlósait régióm déli határvonalánál látták. Lucius most a szurdok környékén bujkál embereivel. Parancsot adok, hogy tartsák szemmel, míg oda nem érek. Semmiképp se hagyják meglógni, példás büntetést szánok neki. Amolyan elrettentő példaként a következő próbálkozóknak. Felhajtom italom és öltözni megyek. Magamra húzom páncélzatom, amiben legtöbbször mutatkozom. Csak kevesen ismerik azt az arcom, amit Belphegor is láthatott.
Megindul a mozgolódás, a folyosókon nagy zsivaj támadt. A katonák harcra készülődnek. Amikor Belphegor kinyitja az ajtót és kilép, majdnem elsodorja a gyors léptű tömeg, akik a szárnyon végig haladva a kapuk előtt gyülekeznek. Meglepetten pisloghat, mi történik? Mi ez a fennforgás? Mielőtt ez a kérdés hangosan is megfogalmazódna benne, Althea mellette terem és hozzám kíséri. Kezemre kesztyűt húzok és épp vértet rögzítek alkarom jobbjára, amikor nyílik mögöttem az ajtó. Figyelmemet oda kap.
-Öltözz be, kirándulunk egyet. - szólok a lányhoz, amint belép. Rám pillantva meglepődhet, de hangomat azonnal felismerheti. Althea rögtön a démonnő mellé lép és előkészíti a felszerelést. Belphegor sejtheti, hogy nem laza délutáni sétára indulunk.  

Egy bő másfél órával később a nagy hasadékhoz érünk. A magaslatról letekintve tisztán belátni a szurdokot egészét. Egyelőre nem teszünk semmit, megvárjuk míg ránk telepszik a szürkület.
-Nem így terveztem...- fordulok Belphegor felé - ...most kicsit mély vízbe doblak. - támasztom meg hátamat a kőfalon, kezeimet keresztbe fonva mellkasom előtt.
-Mesélj magadról! Szeretnék kicsit többet tudni új bizalmasomról...- tekintek felé, és bár öltözetem elfedi, de egy halvány mosoly jelenik meg szám sarkán. Gyűlölöm a csendet, a nyugalmat...Addig is szóval telik az idő, és nem unom el a várakozást. Nem kötöm meg a témát, maga döntheti el, mit akar megosztani velem. És ha kellően érdekesnek találom, talán megengedem, hogy ő is kérdezzen tőlem.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 20, 2020 7:01 pm

Belial & Belphegor

E
gészen értelmesen is lehet csevegni Lordunkkal. Meglep a felismerés, ha máshogy állok valakihez egész jó partner lehet a társalgásra. Ez eddig csak Beleth-el fordult elő. Mondjuk nagyon nem is szoktam más körökben mozogni, ez is csak azért van, mert mindenkit utálok és nem vagyok hajlandó megtűrni magam mellett. Ez van, ilyennek is kell lennie valakinek. Miért ne én legyek ez? Belial is mondta a nap folyamán többször is, hogy a bizalom felénk olyan törékeny, hogy igazából nagyítóval kell keresni. Minden esetre, ha amúgy eddig b@szott lekoppanni az állam, hát most a velem szemben ülő démon segít rárakni egy akkora súlyt, hogy ebből látványos szájtátika legyen. Én azt hittem először mutatok, aztán majd felvesz maga mellé. Erre közli, hogy foglaljam el a pozíciómat. Talán értetlenül pillanthatok rá, mire közli, hogy a lakosztályba költözöm. Még szemeim is kikerekednek. Mi a p!csa? Most rögtön? Én...
-Öhm... Oké?!-nem is tudom, hogy csak sima reakció ez, vagy vissza kérdés, de nyilván látszik a pofikám berendezéséről, hogy amúgy nem hiszek a fülemnek. Belial tovább magyaráz és jó szerével csak pingpongoznak fejemben a szavai. Igyekszem hitetlenségem feledni és egy apró kérdést teszek csak fel neki, amire amúgy borzasztóan érdekel a válasza. Érkezik a felelet, amire nem bírom ki hogy ne vigyorodjak el.
-A szemtelenek...-ismétlem játékosan szavait és ekkor ér az újabb csodálkozás, Belial vissza vonul, igazi sznob húzás, hozzám pedig egy démonnő érkezik, mintha tudta volna... Felállok mikor Belial kiindul a kis helységből. Még egy apró mondatot kapok, automatikusan tekintek a combomra.
-Rendben, úgy lesz. Köszönöm.-felelem, aztán magamra maradok a nővel, aki közli, hogy akkor körbe vezek, de csak a gyengélkedő után. Oda hála Lucifernek nem vezet hosszú út, elültem a lábam, így addig bicegek. Hamar elrendezik a sorsom és utunkra is engednek minket. Míg bejárjuk a palota részeket csendesen figyelek, pár démonnal is találkozunk, de hogy elsőre a nevüket sem jegyzem meg az fix. A háztűznézőt lakosztályommal zárjuk, ahol végre magányomba vonulhatok. Agyalni kezdek, hogy ugyan már mit kellene kezdjek a helyzettel, na meg mit fogok én mondani a tesómnak? Ma akkor már haza sem mehetek? Ezt ne már! Nekem szükségem van a testvéremre! Elücsörgök az ágyon egy darabig, aztán a falakat vizslatom. Furcsa ez az egész hely. Hanyatt vágom magam a párnák közé temetem a fejem. Mit kellene kezdenem? Újra bejárhatnám a palotát, muszáj, nem tudok egy helyben megmaradni. A gondolat végére már lábamon állok, készen, hogy kilépjek a szobámból. Két lépéssel az ajtónál termek, hogy a kilincset megfogva feltépjem azt, aztán már lépek is ki.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 20, 2020 12:02 pm

300. reag

Az új bizalmas
Belphegor & Belial
Szar nyitás volt, vitathatatlan tény. Ebben mindketten egyetértünk, majd túl is lépek ezen. A lépcsőharcban egész ügyes volt, efelett nem siklok el, ezért úgy döntök - bár tartom véleményem, hogy nem mellém való - mégis adok neki egy esélyt a bizonyításra. Nem árulom el neki, még a végén megint szárnyra kapna az amúgy sem csekély önbizalma, de azok közül, akik ma az állásra pályáztak, messze ő volt a legígéretesebb jelentkező. Ezt a gondolatot megtartom magamnak. Az árulás ellenére is méltatom Astartét, és fogom is, mert amit róla gondolok, az soha nem fog megváltozni. Érdemein botlása, mit sem változtat. Két és fél ezer év. Nem kevés idő. Egy pillanatra rabul ejtenek gondolataim, majd egy halvány mosollyal az emlékeknek adózva fordítom figyelmem újra Belphegor felé.
-Nem várok azonnali bizonyítást. Egyelőre csak foglald el a pozíciót. - válaszolom kérdésére. Ami tudvalevő azzal jár, hogy a kastélyba költözik a bizalmasnak fenntartott lakosztályba. Ha nem tudna róla, úgy megemlítem neki.
-...megismerni azokat, akikkel dolgoznod kell majd...kicsit csiszolhatod a harci tudásod.....Minden mást a maga idejében! - fűzöm hozzá és felhajtom utolsó kortyot is a poharamból, közben egy kérdést tesz fel nekem.
-Őszintén? Volt egy ilyen érzésem...- vigyorodom el. - A szemtelenek általában nem adják fel ilyen könnyen. - fűzöm hozzá, majd felkelek a székemből. Veheti bántásnak, vagy némi elismerésnek a kitartásáért, de én pusztán ténynek szánom szavaimat.
-Nos, egy időre visszavonulok. Ismerkedj meg az új otthonoddal. Althea, a segítségedre lesz. - pillantok az időközben ajtóhoz érkező démonasszonyra. Az emberek világában az őfélét házvezetőnőnek nevezik.
-És a sebeidet sem ártana megnézetned. - intézem hozzá még távozóban.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 19, 2020 4:44 pm

Belial & Belphegor

T
udomást sem vesz tiltakozásomról, célirányosan visz a székhez és ültet bele. Még puffogok egy kicsit magamban amíg Ő helyet foglal. Jobb szeret így beszélgetni... Legyen ahogy szeretné. Kérdéseket kapok, amiket igyekszem tudásomhoz mérten megfelelni, de most már nem olyan vehemenciával, mint először.
-Remélem nem szó szerint kell értsem, hogy letámadtalak.-szólok közbe mondatába egy váll rándítással kísérve. Már megint csinálom, hihetetlen. Tovább folyik a kommunikáció, talán már egész civilizáltnak is mondható a dolog. Szó szót követ, aztán meglátok valamit Belial arcán szavaimat követően, ugyan csak egy pillanat az egész, de olybá' tűnik, mintha megleptem volna őt. Ó! Hát ilyet sem láttam még. Pedig semmi különlegeset nem mondtam. Csak az igazat. Ő érdekelt, nem az állás. Ám gondolatim tovább visznek, így ki is mondom őket. Felidézve azt, amit mondott nekem akkor amikor még nem tudtam, hogy Ő Viszály maga! Csendesen várok válaszára, és figyelem, a vonásait a testbeszédét. Gondolkodik. Agyal. Aztán jön a zuhany, megint. Előző bizalmasa még így is elismerő szavakat kap, ezen ugyan elhúzom a szám, de nem mondok semmit. Rám pillant mondandója közben, kényszeredetten fészkelődök. Most már tényleg küldj haza inkább! Azt mondja első benyomás, lényegében így tényleg igaza volt, ezt nem lehetne értékelni.
-Megértem. Szarul indítottam.-bólintok, ám a feltételes apró kis szó miatt egy pillanatra érdeklődőn csillan meg a szemem, még talán mosolygok is hozzá. Belial pedig másodszor is előrukkol a kihívással, máshogyan tálalva szavait. Mérlegelni kezdek. Vigyora nem ígér számomra semmi jót, de már elért a szele a bizonyítási vágynak, elsőre nem tetszett, hogy azt kellene megmutatnom jobb vagyok, mint az előző... Így viszont, hogy NEKI kell bizonyítsak, kicsit érdeklődőbben fogadom a tényeket. Szemeim arcára emelem, még mindig várok, hogyan is fogok ebből jobban kijönni?
-Mit vársz el tőlem? Hogyan tegyem?-két kérdés, miközben újra magamhoz veszem a tőrt, állandó kis társamat, hogy játsszak vele, míg meghallom a feleletet. Nyilván koppanni fogok egy nagyot, valahogy a gerincemben érzem. Mivel olyan viharosan sikerült ez a találkozó és a magatartásom is hagy némi kivetnivalót, így tuti hogy ennek még sz*patás lesz a vége.
-Engedj meg nekem egy kérdést légyszíves.-fékezem meg kezem egy pillanatra és kapom el markolatát a tőrnek.
-Számítottál arra, hogy mégsem távozom?-érdekel a válasza. Kapott egy full pocsék felhozatalt, egy pimasz kis fruskát, aki annyira önfényező, hogy már akár mások szemét is szúrhatja, nem kiváltképp a Démonét akivel pont szemben foglalok helyet. Vajon mit gondol most, hogy nem léptem le és maradtam, mi több, beszálltam oldalán abba a kis csetepatéba a lépcsőn.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
987
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 19, 2020 12:00 pm

Az új bizalmas
Belphegor & Belial
Az Északi Régióban ritkán van nyugalom. Viharos egy vidék, talán a legviharosabb mind közül, de pont a Viszály otthona ne lenne az? Már érezni lehetett a levegőben az árulás szagát. Astarte csúfos bukása után már csak idő kérdése volt, mikor másznak elő társai is. Nem várattak magukra túl sokat...
Egy harmatgyenge kísérlet hatalmam megdöntésére. Azért valahol kicsit többet vártam, de próbálkozásnak elmegy. Még talán meg is mosolygom merészségüket, bár ha a kastélyom lebombázott falaira nézek nem tölt el a jó kedv.
A lépcsőházban zajlott kis megmérettetés után kicsit furán viselkedik ez a lány. A küszöb előtt toporog, sérülten és még akkor sem foglal helyett, amikor székkel kínálom. Meglehet még az előző küzdelmek hatása alatt van. Intézek felé egy kérdést és közelebb sétálok hozzá, bár a választ már jó előre sejtem. Majd egy hirtelen gondolat és a karomba kapom, hogy az asztal mellett ültessem le. Megmozdulásomat törvényszerűen méltatlankodás követi, de nem foglalkozom ellenkezésével.
-Nézd el...jobban szeretek így beszélgetni. - poharamat szorongatva süppedek vissza székembe. Még elég durcásan néz rám, amiért csak úgy kikaptam az ajtóból. De idegesített ácsorgása. Megkérdezem miért maradt, amikor mindketten tudjuk, bőven lett volna módja és lehetősége még időbe távozni. Erre a viselkedésem és az ő bizonyítási vágya hangzik el válaszul.
-Nos igen. Kicsit játszottam veled. - ismerem el - Hatalmas pofával, tiszteletlenül berontottál az otthonomban....és letámadtál... - idézem fel feltűnését szobám ajtaja előtt. Az elmúlt ezredek alatt még nem volt példa, hogy valaki ilyesmire vegye a bátorságot.
-Nyilvánvaló volt, hogy fogalmad sincs, hogy ki vagyok...ez pedig olyan magas labda volt...nem hagyhattam ki...muszáj volt lecsapnom - magyarázom kortyolva közben párat. Felteszek egy újabb kérdést ezúttal a betöltendő poszttal kapcsolatban, amire nem várt felelet érkezik. Szavait hallva egy pillanatnyi meglepettség fut át az arcomon, amit rám nézve ő is észrevehet.
-Értelek. - egy újabb kortyot veszek magamhoz. Gondolataihoz még hozzáfűz egy apró problémát. Érzem szavai mögött a sértettséget, mikor visszahallom korábbi mondatom. Hosszabb pillanatot szánok saját gondolataimra, mielőtt bármit mondanék neki. Tűnődésem közben poharommal játszadozom, ujjaimmal a pohár oldalát kopogtatom.
-Valóban, ezt mondtam. Nagyok az elvárásaim. - ismerem el. Sok minden mást is a tudtára adtam, például, hogy Astartét senki sem pótolhatja, és nem csak úgy beszéltem a levegőbe.
-Az áruló magasra tette a mércét... - újabb elismerő szavak olyan valakinek, aki nem érdemli meg. De ami igaz, az igaz.
-Az első benyomásom alapján, nem vagy elég jó nekem. - fordítom felé sötét tekintetem, majd kis hatásszünet után egy szóval egészítem ki mondandóm: Még.
-Megadom az esélyt, hogy bizonyíts. Győzz meg arról, hogy alkalmas lennél a feladatra. - húzódik démoni vigyorra szám. Feldobtam a lehetőséget Belphegor számára, kérdés akar-e élni vele?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 19, 2020 2:07 am

Belial & Belphegor

B
ele gondolni is nyomasztó, hogy ez itt és most megtörtént. Én éppen állás interjún voltam. Szemet forgatva veszem tudomásul az események alakulását, a késztetést, hogy megvédjem Viszályt.... Ezen nem tudok uralkodni! Miért? Mindegy, a hátsó lépcső felé vesszük az irányt, át ott viszont megint csak ellenállásba ütközünk. Elhúzom a számat, de nem riadok vissza. Módszeresen használom a tőrtömet, ám így is sikerül bekapnom pár olyan vágást, amire sajnos nem számítok. Miután levertük ezt a kevés embert hárman, egy csendes zugva vonulunk Viszály után. Ám én az ajtóban ácsorgok, nem is tudom mit keresek még itt egyáltalán. Mégis azt érzem nekem itt KELL lennem. Van baj a toronyban az fix! Belial hellyel és itallal kínál, nemet intek fejemmel. Próbálom rendezni a gondolataimat, de ő közbe szól.
-Nem, ez volt az első ilyen eset.-pillantok szemeibe őszintén, ezt amúgy sem tudnám lehazudni, látszik rajtam. Az adrenalintól dübörög minden izmom, talán ezért van az is hogy nem estem össze. Viszély nem sokkal mondatom után elém lép. Vizslató szemei zavarnak, nem értem ezt a "változást".
-Az, kezdők hibája... Sajnálom!-miért kértem én azért bocsánatot, mert össze kaszaboltak? Itt valami nem korrekt. Én nem ez vagyok! Belial hümmög, majd se szó se beszéd felkap. Felkiáltok, mégis hogy képzeli ezt.
-Normális vagy? Nem haldoklom! Tegyél le!-még talán a vállába is bokszolok, nem tudom, mert már a széken ülök a következő pillanatban. Durcás arcot vágok, túl csúnyán nem engedtem most ki szavaimat a számon, de nem tetszésemet igen is közöltem vele. Kérdésemre csak ekkor kapok választ, Ő nem sérült meg. Valamiért nyugalom fog el. Ez is bosszant, el is húzom a számat egy pillanatra.
-Ennek örülök.-halvány mosoly. Viszály igazodj ki rajtam! Majd jön a fekete leves. Már székében ül újra én pedig kérdésekkel leszek bombázva. Olyan kérdésekkel, amikre tényleg illene felelnem is valami hasznosat. Mégis felszisszenek, rossz szokás, de ez van.
-Nem tudom. Csak egy érzés volt. Zavart hogy a bolondját járattad velem. Csak meg akartam mutatni hogy több vagyok, mint egy nagyszájú démon.-akaratlanul is vállat vonok. Lenne még mit hozzá fűzzek, de nagyon igyekszem, hogy ne locsogjak annyit, mint először. A következő kérdés váratlanul érint, mintha arcul csaptak volna, felugranék, de ekkor bele nyilall combomba a fájdalom. Egy pillanatra még a szemem is lehunyom. Pillanatokon múlik hogy felmorranjak. Kellemetlen! Mikor a pillanatnyi fájdalom elmúlik Viszály tekintetét keresem.
-Nem maga az állás érdekel. Sokkal jobban Te!-válaszolom végül higgadtan, aztán tőrömet az asztalra helyezem.
-Rólad legendák szólnak, szóbeszédek... Feltett szándékom volt, hogy egyszer majd látni foglak. Aztán ma rájöttem valamire, így a dolgokat nézve.-előre hajolok, majd lehunyom szemeimet egy múló pillanatra.
-Ha téged védelek, akkor a testvéremet is!-attól hogy pillanatokon múlt mégis én lettem a fiatalabb. De ez nem jelentette azt, hogy ne törnék egyre magasabbra.
-Egyetlen problémám van csupán. A szavaid... Én nem vagyok jó neked!-húzom ki magam és emlékeztetem szavai súlyára. Megítélt, pedig nem ismer!
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next