Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Pokol - Északi régió, Lordi Palota •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 2 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 2 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 2 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 2 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 2 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 08, 2020 6:46 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
[You must be registered and logged in to see this image.]
Belphegorom játszadozását nem húzza el, gyorsan végez a lánnyal. Élettelen testét pedig a nappali közepén hagyja saját vértócsájában. A gyilok  után a konyhába ül egy kis borozgatásra. Csatlakozom hozzá, letelepszem vele szembe, borral töltöm meg a kupámat, majd választás elé állítom. Érdeklődve tudakolom, hogy ő mit szeretne a továbbiakban. Távozás vagy maradás? Persze ő azonnal emlékeztet rá, hogy kettőnk közül én voltam az, aki maradni kívánt, ami igaz is. Vállam felett egy pillanatra hátranézek a földön heverő női test irányába. Az álcánknak szerintem lőttek. Visszanézve rá, furán pislog rám, mintha nem is tudom, mit kérdeztem volna tőle. Megeshet, hogy sikerült kissé meglepnem. Tovább folytatva gondolatmenetemet, abban az esetben, ha még ő sem rohanna haza, előállok a közös edzés lehetőségével sok ezer év után most újra először. Válasz helyett egy kérdés érkezik felőle, mire csak bólintok egyet határozottan, hozzátéve természetesen, hogy csak abban az esetben áll, ha ezúttal nem hagy hirtelen faképnél. Akkor ne ölelgess. Mondja kicsit duzzogó hangon, mire kénytelen vagyok felnevetni.
-Jaj már Belphegor. Múltkor sem ölelgettelek, túlgondoltad. - legyintek szavaira.
-Tőr a toroknak, kard a hasfalnak. Asszonyt nem így ölelek. - nevetek tovább, majd kortyolok italomból. Azt egészen máshogy csinálom.
-Veheted akár így is. - felelem újabb kérdésére. Hogy mi lesz Patriciával? Erre csak egy vállrándítás a válasz. Majd kezd vele valamit az, aki majd rátalál. Iszogatja a szőlőből érlelet édes nedűt és még egy kérdést feltesz nekem.
-Mégis milyen terveim lehetnének veled a játszadozásra a gyakorlást leszámítva? - kérdezek vissza költői jelleggel, közben szemöldököm emelem a fura kérdés hallatán.
-Egyébként egy tőrpárra gondoltam. - árulom el közben fegyverválasztásomat. Ezúttal hasonló fegyvertípussal állnék ki ellene.
-Térjünk mára nyugovóra, reggel pedig, ha felkelt a nap, elindulunk. - hajtom fel kupám tartalmát és felállva az asztal mellől jó éjt kívánok Belphegornak, hogy Marcus szobájába vonulhassak vissza. Aznap épp csak bepillantottam ide, felületesen mértem fel a terepet, most viszont, mielőtt előrántanám pengéimet, teszek egy laza sétát, hogy alaposabban szemügyre vehessem az udvar adottságait.

A következő reggel korán mászom elő a hálószobámból, kezemben Marcus tőrei, amit magammal viszek edzésünkre. Megvárom, míg bizalmasomat is kiveti magából az ágy, elkészül és útra kész állapotba kerül. Még csendes a környék, mikor magunk mögött hagyjuk alkalmi otthonunk, valószínűleg ide márt többé nem térünk vissza. Már messze, a város melletti dombok közt járunk, amikor felfedezik Patricia vérbe fagyott tetemét, és a két másik testet is, ami a pincében hever.
Talán egy fél órával később, mikor visszatekintve már nem látszik Róma, a fák között feltűnik az a hely, amit korábban láttam. Templomnak vagy kegyhelynek hittem, de ha jobban megnézem, sokkalta inkább egy római kert. Egy igen elhanyagolt kert. Tökéletes hely az elmélkedésre és nem utolsó tőrpárbaj vívásához sem.

Spoiler:

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 2 GadHg7Q
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 2 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 07, 2020 10:16 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Belial & Belphegor

N
em is tudom hogy mire véljem ezt a dolgot. Pimasz kis mondatára egyből reagálok. Az embernő végre az enyém! Szinte azonnal marok ujjaimmal a torkára, majd emelem fel magammal a díványról. A tőr végig metszi halovány bőrét, mely mögül vörös vére azonnal kiserken. Míg Patricia pillantásával Belialt keresi a földre pottyantom, hogy szánakozva nézzem egy pillanatig. Végül kezeim közé véve a fejét, hamgos reccsenéssel küldöm a túlvilágra. Nem zavartatom magam sokat, bele rúgva a testbe a konyhába vonulok hogy maradék boromat magamévá tegyem. Meg is érdeklődöm Lordomtól hogy nem-e csatlakozik hozzám. Nem sokkal később velem szemben foglal helyet. Dicsérő szavai most mégis elúsznak a fülem mellett. Miközben tölt magának a kupába. Aztán elszólja magát.
-Haza? Van rá kapacitásom, de te akartál maradni!-emlékeztetem csendesen, hiszen Cézár megölése után simán mehettünk volna. Ő szorgalmazta annyira a maradást. Vállat vonok. Ha menni akar akkor menjünk. Mégis meglep, mikor kikéri a véleményem a dologról. Furán pislogok rá és elhúzom a számat. Nem tudom mire vélni ezt most. Csak úgy, mint Ő felkönyökölök magam is az asztalra. Miért néznénk mi szét a környéken? Magasba szökik szemöldököm, mikor megemlíti Jezabelt. Ez az információ valahol elcsúszott kettőnk között. Aztán olyan mondat hagyja el száját amire az enyém csodálkozón nyílik el.
-Lennél újra az edző partnerem?- bukik ki belőlem a kérdés, pedig Lordom egyértelmű utalást adott rá. Aztán még kikívánkozik belőle egy mondat amire pírba borul a pofim.
-Akkor ne ölelgess!-közlöm válaszul, kissé duzzogva, hogy fel meri emlegetni a lelépésem pillanatát.
-Szóval az ötezredik évfordulóra is két dolgot kapok?!-kuncogok csendesen és tűnődve nyúlok a boros kancsóért, hogy ismét megtöltsem a kupát.
-Patriciával mi legyen?-kérdezek rá érdeklődőn, miközben kezembe veszem a borral telt kelyhet és bele iszok.
-Érdekelne, hogy itt milyen fegyverrel állsz ki. Vagy más terveid vannak a játsszadozást illetően?-pillantok rá a pohár pereme fölött, majd megpörgetem kedvenc tőrömet és sunyi vigyorral nézek arcába. Szeretem a meglepetéseit, mindig elő tud rukkolni valamivel.

Zene:[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 07, 2020 7:54 pm

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
Bizalmasom keze a vállamon, egyértelmű jelzés, hogy távozzak. Innentől átveszi Patricia sorsát. Oszlopos fejelése hagyott neki még néhány eszméletlen órát és pár éber percet az életéből. Belphegor most befejezi azt, amit félbehagyott. Mielőtt magukra hagynám őket jelentéktelen csókot hagyok a lány ajkain, majd távolabb megyek, hogy teret adjak jobb kezem játszadozásának. Patricia tekintete még engem követ, de húgom már a díványon terpeszkedik mellette gyilkos szándékokkal. Pár dicsérő szó azért éri a lány kecses nyakát, majd rándul a feje, mikor bizalmasom ujjai szorításába kerül a nyaka. Csak hangfoszlányok jutnak el hozzám, de nem érdekes tudnom, mi hangzik el kettőjük között. A következő pillanatban Belphegorom feláll és magával húzza a menyasszonyomat is, aki kézzel lábbal kapálózik és próbál szabadulni szorult helyzetéből. Pár apró sérülést beszerez, míg szabadságát vissza nem nyeri, de nem élvezheti sokáig, mert egy céltudatos üzenettel a démonnő tőrével torkát szegi. A fém mély vágást ejt testén, vörös vére sebesen áramlik ki a frissen szerzett seben keresztül. Ajkai szóra nyílnak, mondana valamit vagy segítségért kiáltana, nem tudni, mert erőtlen nyöszörgésen kívül más hang nem hagyja el torkát. Ösztönösen kap vérző nyakához és tenyerével igyekszik megfékezni vérveszteségét, mindhiába. A lány a földre terül, élesen kapkod levegő után, már csak pillanatai lehetnek hátra. Annyi idő, míg realizálódik benne saját halála. Cornelia megadja neki a kegyelemdöfést, a szoba túlsó feléig hallatszik csontjai ropogása, mely széles, elégedett mosolyt csal arcomra. Valamiért, most kifejezetten büszke érzés tölt el bizalmasomat látva, aki dolga végeztével könnyedén rugdalja odébb a testet és mintha mi sem történt volna sétál vissza a konyhába meginni kupájában lévő maradék borát. Közelebb sétálok az élettelen nőhöz és egy hosszabb pillanatig csak némán figyelem őt, viszont egy mélyebb sóhajjal később csatlakozom démonhölgyemhez.
-Iszom. - felelem és leülök a vele szemben lévő székre. Kupámba bort töltök, majd kortyolok belőle párat.
-Szépen elintézted. - jegyzem meg egyfajta dicséretként.
-Egész tanulságos napokat tudhatunk magunk mögött...talán ideje lenne egy rövid időre hazatérni. - tűnődöm el hangosan poharam felett, majd tekintetemet Belphegorra emelem.
-Szeretnél rögtön hazamenni vagy... - könyöklök fel az asztalra.
-...nézzük előbb szét a környéken? - dobok fel egy második opciót. Elmondom, hogy mikor Jezabellel találkoztam a domboknál felfedeztem egy nyitott terű templomot, amolyan kegyhely lehet. Elég békés hely, nem igen jár arra egy teremtett lélek sem.
-Nem tudom....talán...játszhatnánk megint együtt. - ajánlom fel a közös gyakorlás lehetőségét. Tekintve milyen feszült volt az elmúlt napokban, lehet nem ártana kicsit levezetni az energiáiból.
-...de ezúttal menekülés nélkül. - teszem hozzá utalva a négyezer évvel ezelőtti hátraarcára.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 07, 2020 4:03 pm

Belial & Belphegor

M
egúszta a egy púppal... ezt mondja, hát ez kellemetlen. Na mindjárt lesz neki egy nagyobb sérülése is, csak jussak el oda végre. Nem is teketóriázok sokat, átlépek hozzájuk a másik helységbe, ahol Patricia már Belial kezét szorongatja. Engedd el! Ha nem csitítanám magam akkor bizony már ott lennék mellettük és lezúznám a csaj arcát. De csupán szép komótosan sétálok oda és Démonom vállára csúsztatom a kezem, hogy végre elhúzzon a színről, ez az én terepem és én most akarom befejezni amit elkezdtem. Kissé késve kapcsol, vagy épp az időt húzza, nem is érdekel, de mikor ajka a lányéra talál el kell forduljak. Hát én rád rúgok esküszöm! És hogy nem bosszant, ahha... Csupán a fejem rázom meg, majd szép lassan visszapillantok, ekkorra már Belial eltávolodik a lánytól és rám vet sunyi vigyort. Ezt már szeretem, ismerem a zöld út minden nyelvét, pláne mikor szóban is megkapom az engedélyt.
-Csak dőlj hátra.-féloldalas mosollyal fordulok el a férfitól, hogy leülhessek a díványra kis sógornőm mellé. Ő ugyan még Marcust nézi, de én már ütőerét vizslatom.
-Gyönyörű, kecses nyakad van Patricia.-billentem oldalra a fejem és jobbommal torkon ragadom. Amint rám emeli a kezét szorítok egyet rajta és magam felé húzom. Mélyen a szemeibe nézek és hagyom sajátjaimat újból elfeketedni. Sikolya a torkára fagy ahogy még erősebben szorítom.
-Játsszunk egyet, még utoljára drágám.-hajolok közel a füléhez és súgom bele mondanivalómat, elárulom, hogy sosem voltam a sógornője és nem én vagyok Cornelia.
-Démon vagyok, semmilyen gonosz szellem nem szállt meg.-pillantok színe változott arcába, mert attól, hogy a hír hallatán elfehéredni próbál, levegő hiánya lilás színt mutat rajta. Engedek kissé a szorításomon, majd felállok, magammal húzva őt is. Gyönyörködöm a vergődésében, ahogy próbál ráfogni a karomra tőrömmel sértem meg a kezét. Vére az arcomba fröccsen és csak nevetek, gonoszul. Megrázom, mint egy rongybabát majd magam elé eresztem a földre. Mikor biztos talpakon áll kulcscsonttól kulcscsontig ejtek rajta egy egészen mély vágást.
-Üdvözöld anyádat a nevünkben. Élvezd a Pokol szolgáltatásait.-engedem el a torkát és hagyom összecsuklani. Leguggolok elé és ziháló lélegzését figyelem egy pillanatig, majd kezeim arcára siklanak, megtámasztom az állkapocscsontját és mélyen, hosszan a szemébe nézek.
-Ha mi is visszatérünk találkozunk.-suttogom ígéretként, aztán már csak csontjainak roppanása hallatszik. Végig nézem ahogy kiszáll belőle az élet, majd ördögi vigyorral engedem a földre rogyni a testét. Ujjaimat a vágásba dugom és vérével kenem össze az arcát. Felállok és lerázom kezemet és lábammal odébb taszítom a testet. Mintha mi sem történt volna masírozok vissza jól eső mosollyal a konyhába, hogy maradék boromat megihassam. Elnyúlok a széken, jobb lában átdobom a balon és lóbálni kezdem. Nem szeretem sokáig húzni az időt, az nem az én terepem. Elgondolom megcsinálom vége pont. Így volt ez most is. Patricia valószínűleg már az anyjával van, már ha megtalálja a pokolban... Ami valljuk csak meg elég nagy. Míg boromat iszogatom eljátsszom a gondolattal, keresem a választ magamban, hogy amúgy miért is érintett ilyen rosszul, hogy Belial mellett sündörög ez a földi nő... De mivel nem találom rá magam a választ, így inkább napolom a témát.
-Iszol velem?-kérdezem fenn hangon, ha még Belial nem csatlakozott ez idő alatt hozzám, majd ujjaimat járatom az asztal lapján. Meg kellene tudni mi a helyzet odalent. Bár szívesen maradnék még az emberek között, kicsit jobban szemügyre venném hogyan alakul a soruk. De nem akarok még egy ilyen Patriciás manővert, mert rohadtul frusztráló tud lenni. Át kellene értékeljem ezt a testvéres alibit...

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 07, 2020 7:07 am

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
Menyasszonyommal az oldalamon térek haza. Tudom, hogy Belphegort nem tölti majd el nagy öröm a kislány láttán. Nem kedvelte őt, ezt még a vak is láthatta volna, de leendő sógornőjét ez a tény egyáltalán nem zavarta. Eltűnődhetnék azon, mi az oka, valószínűleg a halandó viselkedésében és az érzelmekben kellene keresnem rá magyarázatot. Utóbbiak számomra igen zavarosak, meg sem kísérlem megérteni őket. Bőven elé, ha megtanulom felismerni azokat.
Patricia kikerekedett szemeibe nézek. Bizalmasom a konyhából a nappaliba űzi. A lány szorosan ölel és bújik testemhez, mintha tőlem várna megnyugvást. Arra kér védjem meg! Tőlem biztonságot remél. Ejj, édes drágám, de rossz helyre jöttél. Figyelem csodálkozó arccal, miközben próbálja elmagyarázni riadalma okát. Sötéten villan az én szemem is, mire szabályosan kiszakítja magát karjaim közül és őrjöngve, sikítozva próbál távolságot tartani. Azt hiszem kicsit elijesztettem én is. Ha bárki látná, most azt gondolná a kicsikének elmentek otthonról. Urrá lesz rajta a teljes kétségbeesés és nagy zavarában nem veszi észre az oszlopot, amit tisztesen az útját állja, hát felcsapódik rá. Arcom is rándul egyet, amint először az akadályának vágódik, majd a földre terül. Eszméletét félig már az első csapódásnál elveszti. Kedvesem megállapítja a nyilvánvalót. Igen, rettentően kínos. Egészen emberi. Majd számon kér, miért hoztam őt haza.
-Ugyan már, miért akarnálak bosszantani vele? Nem értem miért idegesít ennyire, de nyugi, pár óra és meglesz az örömöd. - mondom neki vállrándítva. A lány a díványra kerül, ahol hosszú ideig fekszik mély alvásban, majd egyszer csak kinyitja szemeit és a fejestől kicsit kábultan, de visszatér közénk. Rettenetes dolgokról beszél, majd mély sóhajjal nyugtázza, hogy csak egy rossz álom volt. Meggyőződése, hogy csak elméje csalt vele gonoszt tréfát, nem történhet baja, mert az istenek kegyesek hozzá. A konyhából egy kérdés hangzik felém: Belilult legalább a feje? Érdeklődik Belphegor, majd idáig hallom sóhajait és nemtetszésének hangjait. Ő már lezárná.
-Megúszta egy kis púppal. - érkezik vissza a felelet. Patricia megfogja kezem és ismét ellágyult, csillogó tekintettel néz rám, mire megeresztek felé egy halvány mosolyt. A következő pillanatban démonhölgyem kezét érzem vállamon. Felé fordítom a fejem. Azonnal látom a rosszalló pillantásait, majd nem csak szemeivel, de szavakkal is arra kér húzzak el. Hm. Értem, hogy nem bírja a Marcus nőjét, de ez a parancsoló stílus nincs kedvemre. De legyen, lépek a magam módján. A magam kényelmes tempójában, minden sietséget mellőzve fosztom meg kezem leendő hitvesem kezétől, aki kicsit gyanakodva néz Corneliára. Hiába álomnak véli a sötét szemeit és kegyetlen szavait, a rossz érzés nem hagyja el őt. Mintha szemei azt mondanák, Marcus ne hagyj itt vele. A kicsike belső ösztönei jól működnek, mintha csak érezné a bajt.
-Jól van, pihenj, mindjárt jövök. - mondom nyugtatólag neki, majd elhúzott kezem arcára téved, finom végigsimítok az arcán és ahogy első találkozásunkkor ajkaival üdvözölt, most én teszem ugyanazt. Legyen egy utolsó kellemes élménye. Röviden csókolom, de nem hagyom viszonozni, gyorsan el is hajolok arca elől. Patricia arca így is élénk vörösbe vált, és kislányos zavarba kerül. Halkan motyog valamit, miközben én aljas vigyort villantok bizalmasom felé.
-Hajrá, Belphegor. - súgom oda egészen halkan, és hagyom a két nőt a díványnál. Jégért indulok a konyhahelyiség felé, de nem jutok odáig. Valahol félúton megállok, keresek egy kényelmesnek látszó ülőhelyet, ahonnan nem mellesleg még a kanapéra is jól rálátni, hogy kicsit távolabbról lehessek Belphegorom játékának.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jún. 06, 2020 8:20 pm

Belial & Belphegor

B
osszantó a tudat, hogy Patricia nálunk legyen, na és még amilyen kis könnyelműen mondja, hogy ő majd Marcus szobájában alszik... Nem sokon múlik a nyakleves. Mikor az étkezőbe kísérem nyilvánvaló jelzéssel tüntetem el a színről Belialt, nem kell, hogy ott alkalmatlankodjon nekem. El is vonul ki tudja merre, én pedig a lánnyal maradok kettesben. Arany csillagom még el is bőgi magát, szívesen megsajnálnám, de ez most nem megy. Sokkal jobb ötletem van. Fel is vezetem szépen, hogy a drága anyjával mi lett és hát én vagyok olyan jófej, hogy megmutatom hová is került. Sikoltása zene füleimnek, miközben Démonom is elő lép a szobájából, hogy a lányka karjai közé fusson. Kómótosan sétálok mögé, miközben Belial szemei is feketére váltanak és ahogy a szöszi felnéz rá, éri a következő sokk. Ahh de imádom ezt csinálni. Patricia kiszakítja magát vőlegénye karjaiból, aztán rohan, hogy mielőbb menekvést találjon, ám sajnos útjába kerül egy oszlop. Nem bírom megállni, felröhögök ahogy hanyatt esve elterül a földön.
-Kínos?-villannak szemeim Belial felé és égnek emelem karjaimat.
-Mond mi a fészkesért mondtál neki igent? Minek kell ennek itt lenni? De most komolyan, élvezed, hogy szivatsz vele? Most meg te is megijeszted... Én látni akarom, ahogy kihúny a fény a szemeiből...-duzzogva fújom fel a pofimat és vissza ülök a székembe. Miért kellett ezt így elrontani?! Várom a csodát, hogy magához térjen a kicsike, addig csendesen borozgatok magamban. Nem is akarok a férfihez szólni, mert véletlenül még olyat találok mondani ami rosszul sülne el. Órákkal később hallom meg, hogy kedvesem szóra nyitja a száját, majd nem sokkal később csacsogó női hang érkezik. Szemeimet forgatom, aztán átkiabálok a másik helységbe.
-Belilult legalább a feje?-hangzik gúnyos kérdésem, majd a kezembe veszem az asztalon díszelgő tőrömet. Olyan szívesen mártanám már a húsába. Felsóhajtok, majd végül felállok a székről és a másik helység felé igyekszem, az ajtónak dőlök és majdnem elhányom magam a "nagy romantikus jeleneten" ahogy Patricia a Marcusnak vélt Démonon kezét fogja. Megköszörülöm a torkomat, aztán beljebb lépek.
-Folytathatjuk ott ahol abba hagytuk?-kérdezek rá türelmetlen, nyávogós hangon miközben kezem Belial vállára siklik. Ha felpillant rám csupán rosszalló tekintetem láthatja és az utalást benne, hogy még egyszer ne húzza keresztbe a számításaimat, mert nem állok jót magamért.
-Marcus, hoznál légyszíves Patricianak valami hideget a fejére?-szólalok meg végül és kissé megszorítom a vállát. Tünés!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jún. 06, 2020 4:29 pm

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
Hazafelé utamba vetődik Marcus menyasszony sokkos állapotban. A viharos szél, ami észrevétlenül ragadta ki mellőlünk a bokrot és az alatta nyakát tört anyóspajtást pont lány virágos kertjében rakta le. Mintha csak hazakísérte volna a drága mamát. Ennek mégis mekkora esélye volt? Patricia könnyei között arra kér, fogadjam házamba az éjszakára, képtelen otthon maradni egyedül. Jó alkalmat látok benne, hogy Belphegor vágya teljesüljön, ezért rábólintok és nagyvonalúan felajánlom neki házunkat éjszakai szállásként. Már látom magam előtt, milyen arcot fog vágni kedvesem, amikor meglátja hazatérni velem a római lányt. Pár szó Belphegor felé és borral kínálja a lányt, majd felajánlja saját szobáját vagy a vendéghelyiségek egyiket a számára.
-Kedves vagy, de én majd Marcus-szal alszom. - legyint nevetve, miközben egy apró biccentéssel fogadja el a neki ajánlott helyet és az italt is. Finom célzást kapok bizalmasom felől, hogy jó lenne, ha most valahol egész máshol lennék, így magukra hagyom a nőket a konyhában. Patricia néhány mondatban összefoglalja a történteket. A fejét rázza, újra elerednek a könnyei, párszor még a hangja el elcsuklik beszéde közben. El sem hiszi, hogy az anyja halott.
-Az istenek nem voltak kegyesek hozzá. - temeti arcát tenyerébe.
-Nekem ti vagytok a családom és a mama volt, a bácsikám meg...ő nem Rómában él. Nincs másom. - ad gyors magyarázatot, miért nálunk tölti gyászos idejét, majd hozzáteszi ittléte teljesen indokolt, hiszen ha a feleségem lesz, úgyis itt fog élni velünk és egy boldog család leszünk.
-Hogy mondod? - értetlenül emeli fel fejét és könnyeit törölgetve pillant Belphegor felé, arcán zavart értetlenséggel. Aztán meglátja sógornője szénfekete szemeit.
-Égi istenekre! Cornelia...a szemed. Fekete...az egész. - ijedten ugrik fel helyéről. Lendülete földnek csapja a széket is. Menyasszonyom húgom szavaitól teljesen elsápad. Hogy mondhatsz ilyet? kérdezné, de csak a száját tátja, nem jön ki hirtelen hang, aztán mégis...
-Marcus! Marcus segíts! - kiáltja el magát félelemtől reszketve. Elfutna, de sérült lába akadály gyors menekvésében. Kilépek a szobámból a sikoltásokra és épp csak feltűnik a lány, már a mellkasomhoz bújik, karjaim között keres menedéket.
-Mi történt? - kérdezem nyugodt hangon.
-Könyörgöm védj meg. A húgodat egy rossz szellem szállta meg. A szemei......Meg akar ölni. - hadarja szavait, miközben egész testében remeg. Felpillant rá, mire sötéten nézek rá.
-Istenekre, te is...Marcus, neeeee. - torkaszakadtából visít és kiszakad ölelésemből, miközben szét se néz, csak rohan a vakvilágba.
-Vigyázz! Ott egy o.....~szlop. - figyelmeztetem, hogy akadály került az útjába, de már késő. Homloka óriásit csattan és a következő pillanatban pirosló homlokkal terül el a márványon eszméletlenül.
-Hát ez elég kínos. - állapítom meg, miközben figyelem mozdulatlanságát.
Pár órával később nyöszörögve ujjait óvatosan emeli homloka irányába. Felszisszen, mikor ujjbegyével a keletkezett púpot érinti, majd kábán nyitja ki szemeit.
-Patricia. - szólítom nevén és látom, hogy felém emeli homályos tekintetét. Kell neki néhány perc, mire kicsit kitisztul a kép. Aztán rémülten rántja magára a takarót. Értetlenül pillantok vissza rá és megérdeklődöm, hogy jól van-e. Lassan összeáll nála a kép és megkönnyebbült sóhajjal nyugtázza, hogy csak álmodott.
-Borzasztó rémálom volt. Úgy féltem, olyan élethű volt. Azt hittem ez a valóság. - fogja meg a kezem széles mosollyal az arcán.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jún. 04, 2020 6:34 pm

400.
reag

Belial & Belphegor

A
kérdés már maga is nevetést vált ki belőlem. Meg is rázom a fejem és kezem a vállára teszem.
-Tudod, nem lehet mindenki zseni, mint te! Van aki ebben jó, van aki másban. Nekem bőven elég az a szint, amit tudok. De használni... Nem! Jobban szeretem ha tényleg általam hal meg valaki. A kezeim közt!-jegyzem meg gonosz mosollyal. Sokkal szembetűnőbb a szemtől szemben, ha nincs semmiféle plusz. A fémek csengése jobban tetszik a fülemnek, minthogy én plusz energiát pazaroljak a mágiára. Még kicsit gyönyörködöm az általa keltett szélviharban, de aztán ahogy másnapi terveit vázolja, hirtelen ismét elkomorulok. Meg is jegyzem, hogy haza kellene menni. Mivel nem csatlakozik hozzám, így egyedül sétálok haza, puffogva a pincébe indulok, hogy kiélhessem magam, így a két embert, akiknek átvettük a helyét, pillanatokon belül ölöm meg. Ez van, kellett engem felhúzni... Mondjuk úgyis ez lett volna a sorsuk egyebár. A vért törölgetve az arcomról lépek végül be a ház ajtaján, hogy aztán pár szót váltsak az előbukkanó gladiátorral. Vele is illene kicsit szórakoznom. Fel vagyok spannolva és ez általában sosem jó dolog. Kupámból iszogatom a bort, mikor meghallom a nyíló ajtót. Igen ám, de nem Belial hangja az amire felkapom a fejem, hanem Patriciáé. Elfeketednek szemeim egy pillanatra és kiül a düh az arcomra, mikor Lordom felbukkan a konyha ajtóban megrázom a fejem és arcom csodálkozóra vált.
-Nem mondod komolyan...-ráncolom a homlokom és csak némán tátogom felé a szavakat, mire felbukkan a szőke lúvnya már ismét emberi a tekintetem.
-Gyász miatt?-teszem fel a kérdést immár hangosan, mint aki nem tud semmiről. Közelebb lépek feléjük s bár nem felejtettem el, hogy a tőr még a kezemben van, de igyekszem eltekinteni tőle. Még ne! Súgja a belső hang, majd édes mosolyt villantok a lányka felé.
-Megkínálhatlak egy kis borral?-teszem fel a kérdést, és újabb kupáért nyúlok, megtöltöm és a kezébe nyomom.
-Aludhatsz az én szobámban. Vagy a vendég szobában.-vonom meg a vállam.
-Marcusnak még van egy pár elintézni valója.-pillantok Démonomra nagy szemekkel, szeretném nyíltan közölni, hogy tűnjön el, de csak szemöldököm rándul egy pillanatra.
-Gyere, ülj le Patricia, meséld el mi történt.-karolom át a vállát és kiveszem kezéből a motyóját, majd az étkező felé terelgetem. Kihúzom neki az egyik széket és lenyomom rá. Én egy másikra ülök és kiteszem az asztal közepére a tőrömet. Belekortyolok a boromba és figyelmem rá fordítom.
-Tudod, most inkább a családdal kellene lenned és nem itt nálunk.-ingatom a fejem csalódottan, kissé rá pirítva. Nem igazán tudom, hogy mit kellene mondjak, de aztán  csak hamar megtudom, hogy az anyját találta meg. Érdeklődve pislogok, szemeimben komisz fény csillan.
-Nos, anyád rosszkor volt rossz helyen, olyat látott amit nem kellett volna, de hidd el gyors halála volt. Viszont simán meg tudom mutatni hová került.-izzanak fel a szemeim feketén mire a lány kupáját felborítva, sikítva ugrik fel és rohan Marcus karjaiba.
-Ó balga emberek...-ingatom a fejem ahogy felállok és teszek pár lépést a párocska felé. A lány szinte belebújik Főnökömbe és abba sem hagyja a sikoltozást, hát ez zene füleimnek.
-Kedves Sógornőm, készen állsz a halálra?-búgom vészesen ahogy egyre közelebb sétálok hozzájuk.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 03, 2020 9:50 pm

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
Egy pillanat elég, hogy hatalmas felfordulást csináljak és a félelem tanyát verjen a téren. Emberek repülnek a magasba. Kétségbeesés a levegőbe emelkedők arcán, értetlenség a földön maradottakén. Egész szórakoztató.
-Nem értelek téged. - emelem fel fejem és vetek rá egy pillantást.
-Démon létedre miért van ennyire ellenedre a mágia? - szavaim kérdésnek tűnhet, de nem annak szánom. Terveimről kérdez, miután megosztja sajátjait. Valójában fogalmam sincs mit kezdek magammal holnap. Épp csak felötlik bennem egy futó gondolat, megemlítem Marcus nőjének nevét és Belphegornak hirtelen mehetnéke támad. Mi ez a hirtelen sietség? Kérdő pillantást vetek rá, de már csak a hátát látom. Kezeimet leeresztem, így a szél is ahogy jött, úgy távozik. A semmiből a semmibe. A légben kavargó testeket már nem tartja mágiám ereje. Így azok, akikben még pislákol az élet és nem lelték halálukat az orkán erejű szélben, azok most a gravitáció áldozatai lesznek. Belphegor meg jól itt hagyott. Állapítom meg, miután az utolsó test is földet ér. Szánhatnék pár percet arra, hogy fura viselkedésének okát kutassam, de nem hiszem, hogy rájönnék magamtól. Neki pedig hiába szegezném a kérdést: Belphegor, mi van veled? Nem hiszem, hogy érdemi válaszra méltatna. Így felesleges gondolkodás és kérdezősködés helyett elengedem a témát, bízva abban, hogy majd magától megnyugszik. Kiiszom kupámból a bort. Ekkor veszem észre a gödröt. Előbb még susnás volt ott, de se a bokor, se az alá rugdalt anyós porhüvelye. A jó büdös! Úgy tűnik ezt is elvitte a szél. Vállat rántok és elindulok hazafelé, de félúton kisírt fejjel, sántikálva talál meg a nő.
-Meghalt a mama! - csimpaszkodik belém és használ könnytörlőnek. Mi a jó bánat?
-Az a vihar...elvette tőlem a mamát. - alig értem szavait cincogásszerű bőgésétől. Édes drágám, ha tudnád, hogy az a szél már csak takarított. Elsírja, hogy épp a kertben rózsát metszett, amikor látta a tér feletti örvénylést, aztán a következő pillanatban egy cserje zuhant az udvarba, amibe édesanyja élettelen teste volt beleakadva.  
-Részvétem Patricia! - préselek ki magamból egy őszintének tűnő sajnálkozást, amit pont az ilyen helyzetekre tanultam. Elmondom a varázsszót és kezemmel megveregetem a vállát.
-Aludhatok nálad? Kérlek! Nagy szükségem van most rád. Nem akarok most egyedül lenni. - rázza a fejét és bújik mellkasomba. Na és ilyen helyzetben mit tenne Marcus? Amilyen empatikus gyökerek a halandók, biztosan hazavinné. Én élből elutasítanám, ha nem tudnám, Belphegor mennyire szeretné végre eltenni lába alól. Ha most hazacsalom magammal, bár morogni fog, talán előkapja a klasszikus kétszavasát is, de ha eloszlik a vörös köd szemei elől, talán meglátja a kellemetlenség mögött húzódó lehetőséget is.
-Jó rendben, de csak ma éjszakára. - egyezem bele, ahogy a vőlegénye is tenné. A kislány rögtön nyugodtabbá válik, le is törli arcáról a könnyeit, majd elindulunk haza. Nyílik az ajtó, itthon vagyunk. Az ajtónyitás a lány csacsogó hangja követi, így démonhölgyem is simán hallhatja, nem egyedül érkeztem haza. Patricia lerakja motyóját, amit egy pillanat alatt csomagolt össze, mikor rábólintottam itt alvására. A konyhához lépek, ha Belphegor még nem dugta esetleg elő az orrát a konyhahelyiségből.
-Nálunk alszik ma. A gyász miatt. - közlöm a démonnővel. Szavaim egyszerre utalnak menyasszonyom ittlétére és a drága mama holttestének előkerülésére. Szám sarkán ülő ravasz vigyor azt sugallja, itt a kínálkozó alkalom kedvesem számára, hogy végezzen az embernővel.
-Szia Cornelia! Ma itt alszom nálatok. - toppan mellém menyasszonyom. Kedves mosoly pihen az arcán, mintha el is felejtette volna a nézőtéren történteket.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 03, 2020 5:32 pm

Belial & Belphegor

K
ellemesnek ígérkezett az este, már csak abból kiindulva, hogy elértem amit akartam. Táncolhattam Beliallal. Aztán kitalálom, hogy jól esne egy kis káosz is, de persze, minezt azért, hogy valamivel tudjam kárpótolni Főnökömet, egyetlen apró kis gikszer keveredik a dologba, Patricia anyja, de szerencsére ezen az összetűzésen hamar átlendülünk. Aztán megindul a buli. Nem is reagálok Démonom szavaira, hanem arra figyelek amit teremt körülöttünk, amihez a legjobban ért. Káoszt! Az emberek sikoltozni kezdenek ahogy a hideg szél pillanatokon belül viharossá válik, majd aki épp útjába kerül azt fel is kapja. Van aki menekülőre fogja, de a sivalkodás most kellemesen hat. El is nézem őket egy darabig, majd megemlítek egy apróságot Kedvesemnek.
-Nem is alkalmazom, de téged elnézve olyan jó mókának tűnik. Majd egyszer lehet, hogy tényleg ráveszem magam, hogy fejlessz kicsit.-vonok vállat vigyorogva, még egy kérdést azért intézek felé, a felelet pedig pofon egyszerű.
-Túl sok energiád van.-nevetek fel gonoszul, és megingatom a fejem. Halálig reptetni a földieket. Milyen remek egy gondolat. De azért csak nem állhat ennyiből az este. Meg is unom, hogy őket nézzem. A másnapról érdeklődöm, megemlíti Patriciát engem pedig elfut a méreg.
-Hát persze... Menj csak!-vetem oda fél vállról és inkább a kupámat veszem kézbe, semmint meglegyintsem ezért a bolond ötletért. És még ki is mondja, hogy menyasszony, esküszöm a falnak megyek tőle. Tekintetem körbehordozom a vihar verte téren.
-Jól van, menjünk haza!-közlöm miután áttárgyaltuk a Cézáros témát is, mindig lesz valaki aki hatalomra lép, ez így van rendjén, csupán még nem értem, bár ebbe a témába meg nem igen folyok bele. Nem érdekel. Visszakötöm a sarut a lábamra és felpattanok.
-Ha kijátszottad magad indulhatunk is!-kocogtatom meg a vállát, de valójában nem várok választ sem, már fordulok is abba az irányba amerről érkeztünk. Feltett szándékom, hogy haza megyek és valamit összezúzok. Hogy velem tart-e Belial? Ki tudja. Egyik lépésem követi a másikat míg el nem érek a házig, de nem lépek be az ajtón, a pince felé veszem az irányt. Odalent vár két kedves ember, akikkel kicsit elszórakoznék... Kellett engem felhúzni... Legszívesebben Patriciahoz mennék, de nincs kedvem annyit kutyagolni, na meg, ki tudja hol is lakik. A picébe érve ördögi vigyorral fogadom kedves névadóinkat, azt a testvérpárt akiknek a helyét jelenleg bitoroljuk. Határozottan lépek a férfi elé, leguggolok hozzá és nemes egyszerűséggel kezeim közé fogom a fejét aztán egy határozott mozdulattal roppantom el a nyakát, aztán elengedve hagyom a földnek csapódni. Cornelia élesen sikolt fel, mire felé kapom a fejem, ujjammal intem csendre és oldalra döntött fejjel méregetem a nőt.
-Hamarosan találkozni fogsz vele, nem ment messzire hidd el.-búgom gonoszul és a pincében tartott tőrömhöz lépek.
-De veled kicsit inkább eljátszanék. Elengedlek, fogócskázzunk!-nevetek fel ahogy felé lépek. Látom ahogy megremeg, szólásra nyitja száját, de inkább becsukja. Sötétbe váltanak szemeim és ahogy elé érek vigyorom egyre szélesebb lesz.
-Nem értem mi ez... Valami itt belül olyan furcsa... Magam sem értem, de több figyelmet akarok tőle, tudod? Bosszantó, hogy ott van az a másik...-emelem szemei elé a tőrt és megpörgetem ujjaim között. Aztán finoman végig húzom a nyakán, apró sebet ejtve rajta, ami nyomán mégis előbuggyan vörös vére. Megigézve figyelem miközben azt rebegi, hogy kérlek ne...
-Nincs választásod, vár a bátyád. De mielőtt utána küldelek, légyszíves mondd el nekem, merre is lakik Patricia?-kérdezem érdeklődve, de mégsem várom meg a választ, egyszerűen szíven szúrom, recsen a csont, aztán fordítok a tőrön és kirántom. Fejét hátra rántva nézem végig, ahogy elszáll belőle az élet. Ruhájában megtörlöm a tőrömet és jól eső érzéssel sétálok ki a picéből. Csak eztán lépek be a házba tőrömet pörgetve, és arcomat törölve, mert akaratlanul is tele fröccsent vérrel. Cornelius ekkor lép ki a szobámból. Ó tényleg... A gladiátorom. Riadt szemekkel néz rám, de én csak megingatom a fejem.
-Holnapra készülj fel. Edzened kell velem!-közlöm kihúzva magam, aztán a konyhába lépek, hogy egy poharat megtöltsek borral. A férfi csak bólint, majd ismét elvonul.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 01, 2020 9:48 pm

550. reag

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
A váratlanul feltűnő anyóspajtást gyorsan lerendezem, majd egy dicséretszerű mondatot hallok ismét a hátam mögül, mire újfent elmosolyodom. Hihetetlen, hogy ez is bizalmasom száját hagyta el. Már majdnem megfogalmazódik bennem egy kérdés, mi ez a sok jó szó meg elismerés ma? Mikor elhangzik a következő gondolata, melyben kreativitásomra tesz megjegyzéseket. Na ennyit erről.
-Szeretem nézni a lángokat. - vonom meg a vállam. Persze tudom én, hogy számos egyéb és könnyebb módszer is rendelkezésemre állna, hogy eltüntessem a lábaim előtt heverő kellemetlenséget. De megvannak a saját berögződött szokásaim.
-Megint kezdesz morcos lenni, pedig azt hittem a tánc majd segít elűzni a rossz kedved. - mondom miközben elhúzom a számat és újra leülök mellé. Kedvesem káoszt akar látni, hát legyen így. Még a leskelődő vénasszony sem téríthet el zavarkeltő szándékomtól, ott folytatom, ahol gondolatom abbamaradt. Küldhetnék rájuk lángokat, vagy lábuk alól húzhatnám ki a biztos talajt. Két kedvenc trükköm, amit gyakran bevetek. Most mégsem a tüzet vagy a földet hívom segítségül. A levegő erejét használom újabb démoni aljasságomhoz. Lágy szellőből induló durva, tomboló szélvihart keltek, amit felkap mindent, mi az útjába kerül. Egy perc sem kell, hogy a pánikhangulat eluralkodjon az embertömegen és a római népség táncos kedve az első fuvallattal elszálljon. Durva zsivongás tölti be a teret, mihelyst a vidám muzsika hangja elhal. A szemünk előtt történő katasztrófa elnyeri Belphegor tetszését, majd felkelve mellőlem az egyik oszlopnak dőlve nézi az eget. Mintha táncoslábú barátai most az égbolton folytatnák azt, amit a földön elkezdtek.
-Mágiát tanulnál tőlem? Azt hittem nem kedveled a használatát. - jegyzem meg. Nem hiszem, hogy komolyan gondolja szavait és nem hiszem, hogy erőltetnünk kellene bármilyen közös gyakorlást. A közelharcunknál is menekülőre fogta, feladta és ott hagyott elfogadható magyarázat nélkül. Okát nem firtatom, megvagyok válaszok nélkül. A mágiagyakorlással sem lenne ez másként. Főleg, hogy a fegyverharccal szemben a varázserejét még csak használni sem szereti.
-Jóval tovább, mint azt élve kibírnák. - hangzik válaszom és a levegőben repkedő, sikoltozó apró pontok felé nézek. Míg figyelmem nekik szentelem megfogalmazódik bennem egy gondolat. Soha nem lennék olyan, mint ők. Kiszolgáltatottak, gyengék és rendkívül esendőek. Fogalmam sincs mi olyan különleges bennük. Ha gondolataimat szavakba ölteném és valaki hallaná, azt hihetné, nem tartom semmire őket. Ez majdnem így is van. A lelkük, ami hatalmunkat gyarapítja, mégis elég, hogy némileg értékeljem őket.
-Egyelőre még semmit... - felelem. Míg szóba nem  hozta a holnapot, ami már a sarkunkban van, talán pár óra maradt még ebből a napból, eszembe se jutott, hogy bármit tervbe vegyek.
-...bár illendőségeim közé tartozna meglátogatni lesérült menyasszonyomat, de.. - forgatom a szemem és félbe hagyom mondatomat, ezzel el is árulom, hogy nagy affinitásom nincs a dologhoz. Aztán egy érdekes kérdést tesz fel.
-Az embereket feljebbvalójuk iránt általában a félelem vagy az érdek fűzi...már ahogy eddig tapasztaltam. - osztom meg megfigyeléseimet. Ez nem nagyon tér el attól, ami a Pokolban isi van.
-Elbukik az egyik, jön helyette más, akitől félhetnek, vagy érdekeim miatt talpnyalhatnak. Nem sírnak ezek senki után. - teszem hozzá és nagyokat kortyolok boromból. Bár lehet van egy réteg, aki igen.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 01, 2020 2:44 pm

Belial & Belphegor

M
ár éppen bele kezdene a a mókába kedvesem, mikor mindketten a felvett nevére leszünk figyelmesek. Előre pörgetem a szemeimet, de már tudom mi fog történni. Csillogó szemekkel figyelem ahogy Belial hirtelen felpattanva elkapja Patricia anyját és a bokrok közé vonszolja. Itt lesz egy szép halál és egy csúnya halott! Ahogy a gondolat megfogalmazódik a fejemben már hallom is a reccsenés. Uh! Nem kímélte szegényt. Felállok ültömből és hátra lépek hozzájuk, hogy a győzelmes pillanatból azért ne maradjak már ki én sem. Jóleső tekintettel nézek végig az asszonyon, aztán pillantásom Belialra kapom.
-Magam sem csináltam volna szebben.-vonom meg a vállam, az ásás gondolatát élből kiröhögném... Nem is értem miért akar dolgozni ezzel, csak egy gondolat menetébe fájna hogy megnyissa a földet és már el is lenne hantolva a drága mama. De persze ezt nem jegyzem meg. Azt viszont annál inkább, hogy felőlem itt is hagyhatja a tetemet, mert ugyan már kit zavarna ez az egész. Mármint, egyel több ok arra, hogy ha észre veszik akkor meginduljon valami.
-Amúgy lehetnél kreatívabb is basszus. Miért pont mindig a gyújtogatás?-vonom fel szemöldököm és inkább vissza sétálok az asztalhoz, hogy kupámat ismét a kezembe véve iszogassak egy kicsit, míg Viszály rászánja magát a választásra, hogy mit kezdjen a majdnem anyósa hullájával. A vártnál is nehezebben születik meg az ötlet, mert már majdnem elfogy a borom, mire ismét mellém telepszik a Főni.
-Már mindegy mi lesz vele. Ne agyalj rajta!-fűzöm még utolsó mondatához, mert attól, hogy én már az asztalnál ültem, mindent hallottam. Végre elérkezik az ideje az igazi mókának. Kedvesem ismét a rómaiakra szegezi tekintetét, én pedig tervezem kiélvezni a műsort, amivel ma estére előrukkol. Tetszik, hogy milyen jól tudja használni az erejét. Hirtelen széllökés süvít át a téren, elvigyorodom ahogy az emberek szinte azonnal megállnak, körbe pillantanak, megborzongnak. Pedig az ég kristálytiszta, a csillagok lágyan ragyognak és valójában sehol máshol nincs nagyobb légmozgás, csak itt, körülöttünk. Az első széllökést követi egy jóval erősebb, majd orkán erejűvé növi ki magát, embereket, székeket kapkod a levegőbe. Vigyorom szélesedik és magával ragadó jó kedvvel derülök a földieken. Mint a hangyaboly apró dolgozói, úgy szélednek mindenfelé, hogy menedéket leljenek. Kis idő múlva Kedvesem kérdése térít magamhoz.
-Igen, pont így képzeltem el.-vigyorodom el, aztán felállok mellőle és az egyik közeli oszlopnak döntöm a hátamat.
-Egyszer megtaníthatnál majd erre a fogásra.-jegyzem meg amolyan mellékesen.
-Meddig tudod őket a magasban tartani?-kérdezek rá és boromért nyúlok, érdekelne, hogy mióta fejleszti a mágiáját, bár nem mindig látok tőle nagy dolgokat, de folyamatosan lenyűgöz vele. Én jó messzire kerülöm ha arról van szó, hogy használnom kellene.
-Azt hiszem holnapra befogom edzeni a gladiátoromat. Mit tervezel a következő napra? Amúgy érdekel... Ha most Cézár halott, ők itt minek is örülnek? Vagy ennyire megunták az öreget?-töprengek egy kicsit és elhúzom a számat. Ki kell kössem a sarumat, egyre nyomasztóbb az érzés benne. Le is dobom magam ismét, hogy aztán lábfejem kezdjem masszírozni kissé.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next