Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Belial és Belphegor lakása •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Belial és Belphegor lakása - Page 7 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Belial és Belphegor lakása - Page 7 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Belial és Belphegor lakása - Page 7 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Belial és Belphegor lakása - Page 7 XCViQcj

☩ Reagok :
1145
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 18, 2020 7:33 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Belphegor álomképei kellemetlen emlékeket csalnak elő a közelmúltból. Elismerem, hogy aznap nem csak ő, de majdnem én is nagy hibát követtem el, ő mégsem neheztel rám, amit azért valahol furcsának találok. Megjegyzem ugyan, hogy a démon nem az a fajta, aki bármit is elfelejtene, legalábbis nem ilyesmit, kedvesem mégis biztos benne, hogy képes lenne rá. Nem értem, de nem szállok vele vitába, akkor sem, amikor határozott hangon kijelenti, hogy csak én nem akarom. Jó meglátás. Pontosan így van.
-Nem tévedsz. - fűzök hozzá ennyit szűkszavúan, de hogy mi okom emlékezetemben tartani, arra nem adok magyarázatot, hagyom inkább elsiklani a témát. Sokszor a fejéhez vágtam, hogy "túl emberi". Össze sem tudnám számolni, hányszor hagyta el a számat ez a két szó. Ha számszerűsítenénk talán vetekedne az ő klasszikussá vált "Normális vagy?" mondatával. Mosolyog, de közben szavaival emlékeztet rá, miért is vettem vissza menesztése után. Pont emiatt.
-Igazad van, nagy segítség vagy nekem. - ismerem el, hogy ez a túlzott emberiség, ami belé szorult, gyakran hasznomra volt, és hasznom van mind a mai napig. Szavaimat akár a dicséret számlájára is írhatja.
-De míg élsz, hallani fogod tőlem. - teszem hozzá pimasz mosollyal, miközben kedvesem a vállamon pihen. Elidőzöm rajta tekintetemmel. A zaklatottságának szinte nyoma sem marad, mosolyog és lággyá válik tekintete, mintha valami fura béke környékezte volna meg. Mielőtt rám is átragadna ez a meghitt nyugodtság elnyomom cigarettacsikkemet és italozásra hívom őt. Mire felkelek a járdaszélről, Belphegor már a teraszajtónál toporog. Az udvarról a konyhába megyünk, ahol megkér a maga pimasz módján, hogy töltsem ki az italokat.
-Ám legyen. - nem tiltakozom. Megkezdett borunk maradékát előveszem és hozzá két tiszta poharat - még mindig elképeszt a konyhai felszereltség - majd a pulthoz lépve, vele szembe a mellette lévő székre telepszem. Minkét pohárba töltök a testes vörösből, az egyiket elé tolom. Néhány perccel és szóval később a kiürült boros poharakat a mosogatóba teszem, majd Belphegorral elindulunk az emelet felé. A szobájáig kísérem, majd elköszönök tőle, én viszont hálóm helyet az irodámba veszem be magam reggelig.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Belial és Belphegor lakása - Page 7 GadHg7Q
Belial és Belphegor lakása - Page 7 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
970
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 18, 2020 12:00 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Furcsa pont erről a rémképről álmodni... Hogy összemosódik két nagyon félelmetes pillanat eddigi életemből. Mégis, Belial kérdésére, ugyan nehezen, de felelek. Ám mikor meglátom rajta az önvád első apró szikráját, már nem is érdekel saját problémám. Igyekszem biztosítani róla, hogy egyáltalán nem neheztelek rá. Nem is tudnék igazából. Akkor és ott, megértettem hogy mekkorát hibáztam. Láttam magam meghalni a kezei által, de valamiért mégsem tette meg. Ám okát sosem firtattam. Viszont egyszer szeretném majd megtudni, de még nem érzem késznek magam hogy feltegyem a kérdést. Szavaira csupán megrázom a fejem.
-Akkor azt mondom, nem gondolok rá! De... Tudom hogy ezt el tudnám felejteni. Csak te nem akarod!-jelentem ki határozottan, hiszen érte bármit megtennék. Csak amíg nem tudja azt amit én addig nem érti miért mondom hogy elfelejtem majd. Férfiak... De minden szavuk nem érvényesülhet.
-Nem kéne túráztatnod magad rajta! Megtörtént, hibáztam, nem tudjuk vissza csinálni.-ingatom a fejem még mindig mosolyogva. Ez már a múlt, az életem része. Tanulópénz volt! Megemlítem hogy szerintem ez erősített a kapcsolatunkon. Belial megmosolyogja mondandómat.
-Egy démon aki túl emberi... Meddig fogsz még ez miatt szólni? Emlékszem... A két év kihagyás után... Hogy miért engem választasz arra a feladatra? Szerintem nekem köszönheted hogy el tudtál lavírozni közöttük.-vigyorodok el miközben tekintetem le sem veszem róla. Pedig már fejem a vállán pihen. De érdekel az is hogy Démonom hogy gondolja ezt a dolgot. Szavai tűnődően hatnak, aztán megint csak néz, hosszú pillanatokig, de most nem zavar, elveszek tekintetében és sütkérezek benne. Talán még, mint egy kamaszlány el is mosolyodok szemérmesen, csak épp nem kapom el róla a szemem. Mikor mozdul hogy elnyomja a cigi maradékát elhúzódom tőle és invitálását hallva felállok, hogy egy pillanattal később elinduljak az ajtó felé. Már szinte teljesen megnyugodtam, ami azt illeti... Legalábbis a remegésem teljesen elmúlt, lélegzésem is normalizálódott. A konyhában felülök egy székre és pimaszul nyitom a számat egyúttal.
-Az invitálását Uram, kiterjesztem a kiszolgálásra is.-vigyorgok miközben lábaimat lógatom. Ujjaimmal kezdek dobolni a pulton és pillantásommal Belial mozdulatait lesem.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1145
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 18, 2020 8:30 am

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Szokatlan pillanat. Kedvesem szájára nehezen jönnek a szavak, de amint mesélni kezd...
Elég szörnyen hangzik az álom, ami felverte éjszakai nyugalmát. Megtarthatná, de ő mégis megosztja velem. Rólam álmodik ismét, de most nem halálom víziója jelenik meg előtte, valami rosszabb. Kínzójaként tűnök fel rémképeiben. Bántom és felégetem. Beszéd közben még a cigaretta is kihullik ujjai közül, aztán összehúzza magát kicsire, és csak akkor vet rám egy pillantást oldalvást szemei sarkából, mikor beszélni kezdek. Nekem sem jönnek könnyen a szavak. Nem is tudom mire vélni a hozzám fűződő álmait, mégis bízom benne, nem gondolja, hogy valóban bántanám. Nem mondom ki, nincs is rá szükség, de felemlegetek egy alkalmat nem is annyira a régmúltból, utolsó nagy közös balhénk idejéből, amikor előtört belőlem az a démon, aki teremtésem után voltam. Hiába teltek el évezredek és formált magára a világ, vettem át bosszantó halandó szokásokat, a legsötétebb énem a mai napig velem van. Azt hiszem Belphegor valóban látta már minden arcomat. Nem sok dolog létezik, amit bánnék, pedig tekintélyes a bűnlajtromom. A Nahant Islandnál történteket viszont igen, és nem az arkrablásra gondolok, azt megtenném újra. Hanem Belphegorral szemben. Az árulókkal bánok így, nem a szövetségeseimmel. Azt a pillantását sohasem felejtem el, halálfélelmet láttam a szemeiben és valóban félt tőlem. Mélyről feltör sóhajom, és kezét a tarkómon érzem. Finoman végigsimít bőrömön, mire tekintetem rá emelem. Egyre gyakrabban csinálja ezt. Elnézően néz rám, arcán lágy mosoly terül el és azt mondja elfelejti majd, de mindketten tudjuk, hogy nem fogja.
-Egy démon nem felejt, Belphegor, tudod jól...- viszonzom mosolyát, miközben szavaim ellenkeznek az övéivel. Legalábbis magától nem. Legfeljebb figyelmen kívül hagy dolgokat, nem törődik vele, próbál elfeledkezni róla, ahogyan én is sokszor megteszem ezt. Kedvesem megfogja a kezem, közelebb húzódva pedig vállamra hajtja fejét. Nem okol semmiért, jogosnak érzi haragom.
-Tudhattam volna, hogy ez lesz. Az angyalok trükkösek, főleg az arkok. - jegyzem meg, újabb slukkra emelve bagómat a számhoz, szívok is bele egy mélyet, hogy egy pillanattal később lassan fújjam ki a füstöt a számon. Pedig senki nem érhet azzal a váddal, hogy nem voltam alapos, még azt a rohadt angyali rúnás könyvet is elejétől végéig benyaltam.
Aztán Belphegor mond valami különöset: "ez csupán még jobban megerősítette a kettőnk kapcsolatát." Először kicsit értetlenkedő pillantást vetek rá, aztán halványan elmosolyodom.
-Ez valami hihetetlenül emberinek hangzott. - mosolygom meg, de szavaim mögött ezúttal sincs gúny, pedig előszeretettel vágom oda, ha túl emberinek találom viselkedését.
-Nem tűnődtem még ezen. - vallom meg kérdésére választ adva. Most mégis megteszem.
-Nem tudom, ez mennyiben tett hozzá...de a hétezredik évedet taposod mellettem bizalmasomként, ez azért sokat elárul kettőnkről. - újra számhoz veszem a bagót és beleszívok. Egyikünk sem egy egyszerű személyiség. Rajta tartom pillantásom, talán tovább is mint kellene, közben szó nem hagyja el a számat. Mintha kicsit nyugodtabb lenne.
-Gyere, igyunk valamit! - invitálom magammal egy italra, közben a hamutálba nyomom a csikket és már kelek is fel a betonról.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
970
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 17, 2020 1:13 pm

Belial & Belphegor

N
ehezen kezdek bele, hogy kibogozzam az álomképeket és egyszerűen Belial elé tárhassam. Viszont még olyannyira friss az emlék, hogy akaratlanul is megremegek bele. Nem csodálkozom mikor visszakérdez, hogy már megint vele álmodtam, hiszen múltkor is sikerült és bár nem szeretném hogy rendszeres legyen, nem tehetek ellene, csak talán azzal, ha felhagyok a folyamatos alvással amihez már annyira hozzá szoktam, míg Belial nem volt velem. Nem is tudom hogyan kellene leszoknom erről. Szépen lassan kockáról kockára elmesélem neki, hogy mit láttam, hogy éreztem mindent. Igen, sosem becézett, mármint a nevemet konkrétan nem. De a Kedvesemhez az idő múltával egészen hozzá szoktam. Aztán elárulom mivel lett vége az álmomnak, mire riadtam úgy fel... Egyszerűen felgyújtott! Figyelem arcvonásait, mennyire lepi meg a történet miközben az én kezemből kiesik a cigaretta is. Máskor utána kapnék, de most nem, most egyszerűen semmit nem teszek. Pillanatokkal később szólal meg Belial így térdemre hajtott fejem felé fordítom. Csak a szeme sarkából figyel, úgy beszél. Felemelem végül a fejem, bólintok, tudom hogy nem tenne ilyet, de volt már alkalom és nem sokon múlt az életem, ám akkor is bíztam benne tudat alatt, hogy kegyes lesz hozzám, de haragja mély nyomot hagyott bennem és valahol... Valahol mélyen tényleg félek tőle egy kicsit.
-Tudom.-lehelem alig hallhatóan végül szóban is. Hiszen bízom benne, ez nem változott. A rengeteg dolog és az új érzéseim olykor el is feledtetik velem ezt a dolgot. Csak most... ki tudja minek a hatására, de előjött. Közli, hogy nem szeretné ha félnék tőle, kihúzom magam, szeretném megérinteni, legalább a vállára csúsztatni ujjaimat, biztosítani arról, hogy... De a mondat mélyre hat... Biztos vagyok benne, hogy tudja... Pedig sosem mondtam ki, nem is beszéltünk az esetről. Mélyről jövő sóhaja megindít, kezem mégis megindul felé, de nem vállára kulcsolódnak ujjaim, hanem tarkójára. Hüvelykujjammal simítok végig bőrén párszor, majd ha rám pillant elmosolyodom.
-El fogom felejteni. Nincs semmi baj!-lágy mosollyal igyekszem megnyugtatni mikor színt vall, hogy azt az alkalmat bánja. Ezért igazán nem kell rosszul éreznie magát. Másik kezemmel baljához nyúlok ahogy nézni kezdi, megrázom a fejem, ujjaimat az övéi közé fűzöm.
-Felejtsd el te is!-kérem tőle halkan, majd kicsit közelebb csúszva hozzá fejem a vállára hajtom.
-Te is tudod, hogy jogos volt a haragod. Ennek így kellett lennie. Én arra jöttem rá, hogy ez csupán még jobban megerősítette a kettőnk kapcsolatát.-újabb mosoly terül szét pofimon, aztán elhúzódom és pillantását keresem.
-Te nem így gondolod?-kérdezek rá tétován végül.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1145
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 17, 2020 1:40 am

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
A szobaajtóban magamhoz ölelem Belphegort, és pár pillanattal később megnyugszik. Még mindig érthetetlen, hogy képes a közelemben békét lelni, mikor én sokkal inkább szítom másokban a nyugtalanságot, minthogy csendesítsem azt. Kilépünk egy cigire a hátsó teraszra. Démonok és álmok. Régen az ilyen soha nem volt téma.
-Tudom jól. Az embereknél is csak úgy jön... - ahhoz képest, hogy nem alszom és nem is álmodok, meglehetősen sokat tudok a dologról. Éppen a szám elé emelem a bűzrudat, hogy újabb slukkot vegyek magamhoz, amikor bevallja, velem álmodott.
-Megint? - kicsit meglepődöm, de nem kérdezek rá, meghaltam-e megint. Nem erőltetném a választ, mégis érdekel, mi zaklatta így fel, ezért rákérdezek az álmára. Kicsit nehezen szánja el magát a beszédre, a "látomások" túl valódiak voltak, de aztán mégis csak belevág. Kérésemre elárulja milyen rémkép jelent meg előtte. Ráncolom homlokom, csendesen hallgatom, legfeljebb néhány hümmögő hang hagyja el számat, miközben újra és újra beleszívok bagómba. Emlékei kavarodnak félelmeivel nyomasztó álommá. Tunrida és a pince. De rég is volt. Eszembe is jut az a rémes nap, nem bánom, hogy már rég magunk mögött hagytuk. Álmát tovább mesélve kicsit lefagyok, mikor engem nevez meg kínzójának. Hogy mi? Hogy az életbe lehet ilyet álmodni? Állok értetlenül a dolog előtt.
-Igaz, soha nem becéztem a neved. - merengek el ezen egy fél pillanatra. Sosem gondoltam hogy bárki nevét rövidítsem, a szépen csengő démoni nevekből akár egy betűt is elvegyek. Az ilyen hóbort megint csak emberi szokás. De nem is a becézés a lényeg, hanem hogy álomképében torkon ragadtam, felgyújtottam, falnak vágtam. Beszéd közben könny szökik a szemeibe és igazán kicsire húzza össze magát. Ritkán fog el ez a buta érzés, de meglepetősen kellemetlenül érzem magam szavait hallgatva. Pótcselekvésként még szerencse, hogy rágyújtottunk, míg mélyet szívok a cigarettámból, nikotinnal teli levegőjét hosszan a tüdőmbe tartom, majd füstjét lassan fújom ki számon, nyerek pár hosszabb másodpercet gondolataimnak. Tudom, hogy most valamit felelnem kell.
-Remélem tudod, hogy nem tennék veled ilyet. - szemem sarkából pillantok rá. Még, hogy felgyújtanám. Kizárt dolog, a bizalmasom és a szövetségesem is egyben. Miért is tennék ilyet?
-Nem szeretném, ha félnél tőlem. - teszem hozzá, szavaimat mély sóhaj követi. Füstölgő cigim hamuját az üvegtálba szórom.
-Azt az egy alkalmat is...bánom...- mondom ki hangosan most először. Lassan hétezer év telt el betoppanása óta. Mennyi év és csak egyetlen egyszer adódott, hogy annyira megharagudjak rá, hogy elveszítsem a fejem. Ha eszembe jut...azt hiszem egy pillanatig képes lettem volna megölni őt. Nézek magam elé, bal ujjaimat vizslatom, amivel olyan erősen szorítottam a nyakát, hogy ujjbegyeim elfehéredtek és hallottam nyakcsontjai ropogását. Mégsem voltam képes rá, pedig hatalmasat hibázott.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
970
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 7:15 pm

Belial & Belphegor

B
elial magas alakja még megijeszt az álom után, de hangja rögtön oda csábít a biztonságba, karjaimmal fogom át nyakát hogy hozzá bújhassak és jól eső érzéssel tölt el a tudat mikor vissza ölel. Közlöm vele, hogy ismét rosszat álmodtam, majd ahogy kicsit alább hagy a remegés ellépek tőle és egy cigarettára invitálom, melyet szerencsére elfogad. Belebújok pulóverembe és együtt sétálunk le a lépcsőn, át a nappalin a terasz felé. Odakint nincs olyan hűvös már, mégis megborzongok egy pillanatra ahogy kilépünk. Démonom elveszi az asztalról a hamust és a járda szélére ül, csendesen követem s telepszem le mellé, hogy aztán kis kacsómat nyújtsam a bagóért.
-Elhiheted, nem én akarok álmodni... Csak jön. Lehet fel kéne hagynom az alvással.-sóhajtok egyet mielőtt ajkaim közé veszem a cigit és a felém nyújtott tűz fölé hajolok. Mélyen letüdőzöm a nikotinrudat miközben felhangzik a kérdés, hogy elmesélem-e mit álmodtam. Nyelek egyet, behunyom a szemem és kifújom a füstöt.
-Ismét veled álmodtam.-húzom össze magam egészen kicsire miközben felpattannak szemeim, nem akarom még egyszer látni.
-De nem egyszerűen csak láttam a képeket, mindent éreztem ami történt velem.-folytatom miközben ismét beleszívok a cigibe. Szabad kezem ujjai ismét a gyűrűre tévednek, kényszeredetten csavargatni kezdem.
-Egy pincében voltam, mint akkor Tunridával... Egy egész csapatod volt felállítva a kínzásomra, de a kínzóm te magad voltál.-megremeg a hangom, aztán az egész testem. Felfelé biccentem a fejem és a hajnali eget kémlelem, így fújom ki a füstöt számon keresztül.
-A nevemet ismételgetted becézve, ami azért furcsa, mert sosem teszed. Aztán.... Aztán... Bántottál... Egy szemernyi hely sem volt a bőrömön ami ép maradt volna...-pillantok végül rá és újra elfutja szemeimet a könny.
-Torkon ragadtál és felemeltél. Azt mondtad csalódtál bennem. Aztán felgyújtottál és a falnak vágtál.-pottyan ki az első könnycsepp a szememből ismét, majd a fél szál cigi remegő ujjaim közül.
-Féltem tőled!-hajtom fejemet magam alá húzott térdemre.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1145
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 6:34 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Belphegor szobája felől kiáltást hallok. A nevemet, amit egy tiltakozó hang kísér. Félbehagyva könyvemet lépek át hozzá, bekopogok a szobaajtón és amikor bebocsátást enged, benyitok hozzá, de szobájába nem lépek. Kisírt szemekkel pislog rám a félhomályból, kapkodva veszi a levegőt, zaklatottnak tűnik. Hangom épp csak elér hozzá, ami azt tudakolja, jól van-e. Kedvesem hirtelen ugrik ki ágyából és siet felém, hogy nyakamba kapaszkodva fúrja arcát mellkasomba és keressen megnyugvást. Még mindig meglep, hogy a Káosz mellett nyugszik meg. Egy pillanatra átölelem a derekát és elgondolkodva figyelem őt. Egy rossz álom verte fel. Démon, aki álmodik. Különös. Szótlanul figyelem, ahogy hátrább lép és könnyeit törölgeti kipirult arcáról.
-Nem zavarsz, mehetünk. - felelem, majd megvárom, míg belebújik felsőjébe aztán az udvar felé vesszük az irányt. Kilépve a teraszra kellemes levegő fogad. Magamhoz veszem a hamutálat és a járda szélére telepszem. Megvárom, míg kedvesem is csatlakozik mellém. Cigis dobozomból közben kiveszek egy szálat és, ha Belphegor szokásos módon felém nyújtja kezét, tenyere közepére helyezek egy szálat. Magamnak is kiveszek egyet.
-Szóval..rossz álmok. - pillantok felé, gyújtómat izzítva lógatom a lángba a cigaretta véget, míg fel nem izzik. Mélyet szívok belőle, és közben eszembe jut, hogy korábban is említette már, olykor rémképek törnek rá és gyötrik. Halálomat is megálmodta, már az álom emlékére is hasonló felkavart állapotba került.
-Démon létedre túl gyakran álmodsz... - jegyzem meg, de nem több egyszerű ténymegállapításnál, nincs mögötte gúny, sem bírálat. Bár bevallom, fogalmam sincs milyen lehet álmodni. Nem álmodtam még, mivel alvásra is ritkán adom a fejem. Ébren meg azt hiszem elég nehézkes. Vagyis azt hiszem, hogy abban a néhány alkalommal, míg tudattalan állapotba kerültem, nem törtek rám nyomasztó képek. Lassan eresztem ki a füstöt tüdőmből és tartom kedvesem elé a gyújtó lángját.
-Elmeséled, ezúttal miről álmodtál? - érdeklődöm. Kérdésemet nem szánom faggatásnak, ha nem akar válaszolni, akkor elengedem a témát.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
970
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 2:08 pm

Belial & Belphegor

V
igyorgok ahogy a lába mellé pottyant újságot nézi. Igen Nagymenő, én voltam! Bőszen mutogatok, hogy eme tettem miért került kivitelezésre, de nagyobb figyelmet nem is fordítok neki. Amint Belial tovább indul a lépcsőn én a konyhába lépek, hogy rendet tegyek. Majd egy zuhanyt követően ágyba kerülök. Gondolom én, hogy majd szépen nyugodtan, tényleg kialszom magam a holnapi nap előtt, de a sors másként dönt és ismételten egy rémálom teszi tiszteletét elmémben. Nem is csoda, hogy olyan feldúlt leszek, hiszen álmomban épp kínoznak... Nem is akárki, hanem saját Lordom. A rossz az egészben, hogy szabályosan érzek mindent, nem csupán külső szemlélőként vagyok jelen az álomképben. Így esik meg, mikor lángok borítanak el felsikoltok és nem sokkal később felriadva felülök az ágyamon és sírni kezdek. Borzalmas volt... Ha ez így folytatódik le kell szoknom az alvásról. Percekig folynak a könnyeim és nehezen szedem a levegőt is, mikor kopogtatnak szobám ajtaján éppen csak ki tudom ejteni a "Szabad" szót a számon. Amikor nyílik az ajtó odapillantok. Hunyorgok a folyosóról beszökő fényben, és mikor Belial alakját látom feltűnni az ajtó mögött, nem tudom eldönteni, hogy felkiáltsak ismét, vagy karjaiba rohanjak. Ő velem ellentétben tartja az instrukciókat, nem lép be a szobámba, a küszöbről kérdez csupán. De ahogy hangja elér a fülemig már nem gondolkozom, lerúgva magamról a takarót hozzá sietek. Átkarolom a nyakát, fejem a mellkasába fúrom és halkan szipogok még egy kicsit.
-Ne haragudj. Rosszat ámodtam.-motyogom elgyötörten, remegve az emlékkép hatására. Gyenge vagyok!
-Rágyújtasz velem?-lépek hátra tőle elengedve őt és kézfejemmel törlöm le könnyeimet gyorsan. Mély levegőt veszek, de eléggé szaggatottra sikeredik. Tudom, hogy nem fog bejönni a szobámba, visszafordulok egy pulóverért és belebújva jelzem, hogy felőlem akár indulhatunk is.
-Nem akartalak zavarni.-jegyzem még meg félénken, ahogy kilépek mellé a folyosóra.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1145
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 12:13 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Úton hazafelé a hátamon cipelem őt. Ennél furább dolgokat is megtettem már. Kedvesem rákérdez mire is gondolok, de csak egy mosolygással kísért hümmögést adok válaszul. Szerintem nagyon jól tudja, miről beszélek, elegendő csak a kis kacsójára pillantania. Estére már nem tervezek semmit, a másnapi bulit figyelembe véve, jobbnak látom, ha mindketten visszavonulót fújunk mára. Felhajtom italom maradékát, majd a pult szélén hagyom üres poharam és elindulok szobám felé. Már a lépcsőn járok, amikor a lábam mellett landol egy összetekert újság. Össze is ráncolom szemöldököm, egy pillanatra megállok a lépcsőfokon és a hátam mögé tekintek. Belphegor jelentőségteljes pillantást vet rám, ami azt illeti elég rosszallóan. Mint a halandó asszonyok, akik szertelen kölykeikre néznek, ha valami rossz fát tettek a tűzre. Na vajon én mit véthettem? Kezét a konyha irányába szegezi, ujjai határozottan mutatnak a pult felé. Szememmel követem, majd tekintetem megakad hátrahagyott whiskeys poharamon.
-Aha - szembesülök vétkemmel. A mosogatóba! két szó kíséri mozdulatát. Ehh! Fáradt félsóhajjal nyugtázom, hogy megsértettem a főzőszoba szentségét. A következő pillanatban már ott is terem, hogy eltakarítsa utánam a "felfordulást". Egy vállrándítással reagálom le a kis jelenetet, majd visszavonulok mára.

Valamivel később, valamikor a kora hajnali órákban...hátamat a kipárnázott ágynak vetem, és fél ülő, fél fekvő pozícióban egy könyvet lapozgatok. Órák óta tartja fogva figyelmemet a kötet, nem is érzékelem jóformán, hogy múlik közben az idő. A csendet kedvesem rémült sikolya zavarja meg, ahogy nevemet kiáltja! Belial! Neeee! Belphegor hangjától hangos a ház! Meglepetten emelem fejem az ajtó irányába, majd összecsukom a bőrkötésest, éjjeli asztalomra teszem és félre hajtva magamról a takarót kikelek az ágyból. Kinyitom szobám ajtaját és kémlelve pillantok jobbra, majd balra, feltérképezve a folyosót. Csak a két démonkutyámat látom, ahogy izgatottan, csaholva toporognak bizalmasom szobája előtt. Hallom kedvesem hangos sírását kiszűrődni a fadeszka mögül. Ötletem sincs mi történhetett. Elgondolkodva ácsorgok, talán egy perc is eltelik, mire halkan, mégis határozottan bekopogok. Háromszor koppan az öklöm a fán, de csak akkor nyitok be, ha belülről erre engedélyt kapok. Lenyomom a kilincset és finoman lököm be az ajtót.
-A nevemet kiáltottad. Jól vagy? - érdeklődöm, de lábamat nem emelem át a küszöbön. Az ajtóban állva figyelem az ágyban ülő, könnyes szemű bizalmasomat.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
970
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 10:17 am

Belial & Belphegor

M
ai napra sok piros pontot kellene adnom Belialnak, igazán megérdemli. Rendesen élveztem a mai napot és szerintem annyi sz@rságra vettem rá, mint hétezer évünk alatt egyszer sem. Pedig volt már egy-két húzósabb lépésem felé. Mint például az első tánc, vagy a kérje meg a kezem játékból... És ez csak kettő a sok közül. Mondjuk mindet nem is tudnám felemlegetni. De azt tudnotok kell, hogy Viszály rendesen megállja a helyét ilyen esetben is. A tónál tett látogatás végül, Démonomnak hála siker élménnyel zárul ezért pedig nem tudok neki elég hálás lenni. Elérem azt is, hogy a hátán cipeljen haza, mert állításom szerint én "elfáradtam". Nyilván cseppet sem igaz, hiszen itt van mellettem, de ezt nem kell kimondanunk. Ennyi igazán belefér ha mág ilyen szépen eltelt a nap.
-Tudsz példát is mondani a fura dolgokra?-kapok szavain és kérdezem csendesen duruzsolva a fülébe, remélve, hogy hazáig nem fogok kukán utazni a hátán. Lakásunkhoz érve lemászok róla és a nappali után a konyhát választom mégis egy pohár bor erejéig. Kedvesem is egy pohár piát szorongat már, aztán érdeklődöm, hogy az este hátralévő részében mit is csináljunk, de a felelet meglep kissé. Belial visszavonulót fúj. Nyilván megértem, nem kezdek puffogni miatta, néha még magamnak is sok vagyok.
-Rendben, akkor pihenünk.-egyezek bele mosolyogva és ahogy nem sokkal később elköszön felállok, én is megiszom a bort ami a poharamban maradt.
-Köszönöm a napot. Jó éjszakát!-köszönök el tőle majd miután kiürített poharát a konyha pultra teszi ráncba szalad szemöldököm, de Belial már a lépcsőn jár. Felkapom a kezembe kerülő első tárgyat ami egy összehajtott újság és utána hajítom kacagva.
-A mosogatóba!-nézek rosszallóan de mosolyogva ha hátrapillant, és ujjammal a poharára bökök. Megingatom a fejem és befordulok a konyhába hogy rendet tegyek. Miután minden a helyére kerül én is az emeletre indulok. Belépek a fürdőbe és gyorsan lezuhanyzok, hogy nem sokkal később párnáim közé zuhanjak. Megütögetem Adolf csontos fejét az éjjeli szekrényen, magamra húzom a takarót és percekkel később pedig már alszom is. Az éjszaka nyugodnak ígérkezik, de én mégis forgolódni kezdek egy idő után. Pedig olyan nyugodt volt az egész nap, elmém mégis szórakozni kíván velem. Szemeim vadul mozognak a szemhéjam alatt, megrándul az egész testem. Egy sötét pincében vagyok, megkötözve, tele vágással, szúrással. Egész lényemben reszketek, de nem kívülről látom ezt az egészet, szabályosan érzem a fádalmat. Fejem az ajtó felé kapom ahogy nyílni hallom, de nem is tudom mire számítsak. Többen érkeznek, különböző eszközökkel a kezükben, tekintetem rémült és rángatom béklyóimat, aztán még egy személy érkezik, kapucnija a szemébe van húzva, végig sétál a kínzó eszközök előtt, aztán kiválaszt fémet, a saját tőrömet fedezem fel benne. Felnyögök, mire felém kapja sötét tekintetét, a mozdulattól legördül fejéről a kapucni én pedig halálra vált arccal tekintek a démonra. Még fel sem fogom igazán hogy kit látok, ő már őrült vigyorral indul felém, a nevemet ismételgeti, "Belphi, Belphi..."! Sosem becézett még, egyszer sem. Nem lehet... Az illető, kezében a tőrrel már előttem áll én pedig nem tudok védekezni, pedig akarok, nyakamon ér a szúrás, felüvöltök, de nem tudnám megmondani, hogy csak az álombéli önmagam, vagy én magam is az ágyban fekve. Hebegek miközben kigördül egy könnycsepp a szememből, aztán érkezik a következő vágás, kínzóm ádázul nevet fel és nem hagy a testemen olyan pontot amit ne tarkítana vágás vagy szúrás. Aztán megérzem kezét a torkomon, olyan erősen szorít, hogy levegőt is alig kapok. Felemel a földről, kitart magasra és csak néz egy ideig. "Csalódtam benned Belphegor! Mélyen csalódtam." Mozdulnék, de nem tudok, már érzem ahogy testem forrósodik. Ez elevenen felgyújt. Próbálok szólni, de hang sem jön ki a torkomon, aztán egy laza mozdulattal elhajít, hátam neki csapódik a falnak, lángok borítanak el...
-BELIAL! NEEEE!-őrült módjára sikítok fel, felülök az ágyon és zokogni kezdek.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1145
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 15, 2020 9:23 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
A tónál tett látogatás nem tart sokáig. A séta gyakorlásba fullad és Belphegor, mint gyakorlatlan mágiahasználó gyorsan elfáradt. Vagy csak ezt mondja és kifogásnak használja, hogy ne kelljen tovább gyakorolnia. Nem gondolkodom azon, mennyire komolyan gondolja kijelentését, lehet csak viccnek szánja. Mindenesetre összeszedem a fűből és a hátamra kapva indulok vele haza.
-Ennél furább dolgokat is csináltam a közelmúltban. - jegyzem meg, de nem hozok fel konkrét példát, pedig lenne bőven miből válogatni, a gondolatra mégis halványan elmosolyodom. Le kéne szoknom a hülyeségekről. Ezek az emberi szokások.. Észre sem veszem milyen gyorsan megtesszük a visszautat, már előttem is a ház. A bejárat előtt hagyom, hogy Belphegor lemásszon a hátamról. Ő rögtön a nappali felé veszi az irányt és egy pillanat alatt elnyúlik a kanapén. A lakásba lépve én a konyhát célzom meg, kiveszek magamnak egy poharat és töltök egy italt. Két korty között ér a kérdés: Mi csinálnék az este? Magam előtt tartva poharamat egy hosszabb pillanatra elgondolkodom, de semmi nem jut eszembe, aztán bevillan a holnapi buli, amit fivérének szervez.
-Holnap sűrű napod lesz, talán jobb lenne, ha rápihennél. - javaslom neki, miközben ő is betoppan a konyhahelyiségbe, de csak egy pillanatnyi időre, hogy egy pohár bort magához véve térjen vissza a nappaliba. Megállok a konyhaajtóba, vállamat a félfának támasztom és utolsó mondatán tűnődöm. Pár nap nem a világ káosz nélkül.
-Ebből azért nem csinálnék rendszert. - kortyolok egy újabbat. -Elköszönök mára. Jó éjt Belphegor! - hajtom fel italom, és egy másodpercre visszalépve a konyhapulthoz lépek, hogy letegyem poharam, majd az emelet felé indulok a szobám felé.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
970
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 15, 2020 7:02 am

Belial magamra hagy a stégen. Nem sokáig zavartatom magam. Kis rákészülést követően ismét bele kezdek a víz buzgerálásába. Immár kicsit jobban figyelve. De nem tartom ki sokáig. Pár pillanatig figyelem remekművemet, aztán minden újra ugyan olyan lesz. Már nyújtom is kis kacsómat a megérdemelt cigiért. Démonom magához int így összeszedem magam és én is a partra sétálok. Pár pillanat múlva már a füstölgő koporsószeggel a számban nyúlok el a füvön, hogy közöljem elfáradtam és díjaznám ha Belial cipelne haza. Persze nyilván mindketten tudjuk hogy csak poénkodok, de egy próbát megér ugyebár. Azt mondjuk nem hittem volna róla, hogy meg is teszi. Valami genya beszólásra számítottam, de nem kaptam. Csupán annyit hogy szokjam a fáradságot, mert az egy nap az hosszú lesz a nyaraláson. Balját nyújtva felsegít a földről, majd hátat fordít nekem hogy felkapaszkodjak rá. Elvigyorodom és karjaimmal átfogom a nyakát hogy aztán karjait combom alá fonja és kis bólintásom után elinduljunk.
-Hát ezt sem néztem volna ki belőled.-kuncogok és vállára hajtom a fejemet. El tűnödöm azon hogy valaha cipelt-e így, de nem hiszem. Ahogy haza érünk lemászok róla és lerakom a szandált az akasztónál. Majd beljebb sétálva a nappaliban elnyúlok a kanapén.
-Szóval, mit szeretnél csinálni? Vagy elég volt belőlem?-kérdezem pimaszkodva és ujjaimmal piszkálom a dohányzó asztalt. Kíváncsian pislogok, majd felpattanok és a konyhába masírozok hogy kitöltsek magamnak egy pohár bort azzal indulok vissza a nappaliba.
-Amúgy... Látod, tudsz te nyugodtan viselkedni egész nap. Pár nap nem a világ káosz nélkül.-mutatok rá a tényekre.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next