Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Belial és Belphegor lakása •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Belial és Belphegor lakása - Page 22 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Belial és Belphegor lakása - Page 22 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Belial és Belphegor lakása - Page 22 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Belial és Belphegor lakása - Page 22 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Belial és Belphegor lakása - Page 22 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 09, 2020 8:04 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Hosszadalmas lenne beszélnem terveimről. Ez most nem az az alkalom. Na meg, maradt még néhány megválaszolatlan kérdés, aminek előbb még utána kell járnom, mielőtt beavatnám Belphegoromat, mert be fogom. Azonban még szükségem van egy kis időre.
-Hamarosan fontos feladattal bízlak meg. - közlöm vele előjáróban, egyértelműen jelezve felé, hogy számítok segítségére. Hangom komolyabb, a képemen sem virít a tipikus sunyi vigyor, ami arra utal, hogy ezúttal valami nagy dolog van alakulóban. Ismét kortyolok italomból.
Az estét italozással terveztük tölteni, de az érdekesség kedvéért kedvesem egy játékkal akarja feldobni a bulit. Miért ne alapon, belemegyek. Akár még érdekes is lehet. De ez a nő...azonnal leszól, amikor bevallom nem találkozta még a "Felelsz vagy Mersz"-szel.
-Nézd el nekem, ez kimaradt az életemből. - tárom szét karjaimat. Belphegor poharával és egy üveg itallal vonul át a nappaliba és ledobja magát kényelembe a kanapéra. Röviden összefoglalja, miről is szól ez a bugyuta halandó játék. Kérdések és tettek. Nem tűnik nagy számnak. Lényegében a nevéből ki lehet találni, miről szól. Annyi extra van benne egy kis csavarként, hogy büntit kap az, aki meghátrál a kihívás elől. A démonnőhöz hasonlóan némi alkoholt magamhoz csapva sétálok át hozzá, ám a kanapé helyett a dohányzóasztal szélére telepedek.
-Elsőként talán felelnék. - válaszolom, miközben előhúzom zsebemből a cigisdobozt, felé nyújtom és ha vett egy szálat, egyet magam is kiveszek, majd a többit az asztal szélére rakom. Előkapom a gyújtómat is. Tüzet csiholok vele. Meggyújtom a cigaretta végét, majd a gyújtó lángját közénk tartom. Ha Belphegor fölé hajol meggyújthatja sajátját.
-Akkor halljuk a kérdést. - várakozóan pillantok bizalmasomra.

zene: nincs || szószám:254 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Belial és Belphegor lakása - Page 22 GadHg7Q
Belial és Belphegor lakása - Page 22 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
930
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 08, 2020 10:09 pm

Belial & Belphegor

E
l tudom képzelni, vagy vérig kínozta az ürgét, vagy pedig megsütötte, elevenen! Ismerem. Oké, ne firtassuk a részleteket. Csak bólintok a mondandójára. Pedig elmesélhetné, nem vagyok kislány. Na mindegy, Kérdezek még egy két dolgot és érdeklődő pillantással hallgatom amit mond. Kellett valami a tenger fenekéről? Ez olyan téma amit nem akar érinteni, jajj de csodás, hopp egy titok, már megint. Mégis csak egy fejbiccentést láthat tőlem, elfogadom ha már kimondta. Elveszem az elém tolt poharat, majd miután bele ittam újabb agymenéssel jövök. Játsszunk! El is mondom miről lenne szó, de a vissza kérdezés megakaszt. Szemeim az ég felé emelem.
-Ennyire nem lehetsz elmaradott. Luciferre mondom, ezt nem ismerni.-eltüntetem a poharamból az alkoholt és intek a férfinek, hogy kövessen. A nappaliba vonulok, kezemben a megkezdett üveg piával és a poharammal. Ledobom magam a kanapéra és miután elhelyezkedem tekintetemmel Belialét keresem.
-Nos, attól, hogy nem mond sokat neked, haláli egyszerű. Felteszed a kérdést, hogy felelsz vagy mersz, amelyiket választom, vagy kérdést, vagy valami feladatot adsz, ha nem vagyok hajlandó megcsinálni kapom a büntit, teszem azt innom kell, vetkőzni stb, eldöntöd. A büntit nem lehet elpasszolni!-magyarázom el gyorsan amit tudnia kell, aztán az üveget megdöntöm a poharam felett és egy bájos mosoly kíséretében hátra dőlök, úgy nézek kedvenc Főnökömre.
-Nos Drágám, felelsz vagy mersz?-teszem a bűbájos kérdést, majd ahogy megkapom a válasz nagyon komoly arcot erőltetek magamra. Talán még a torkom is megköszörülök egy pillanatra.
-Megdobnál egy szál cigivel?-és már nyújtom is előre kis kacsómat ahogy szoktam.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 08, 2020 3:25 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
A lakástúra után a konyhában telepszünk le jó "társaságban", a pulton sokasodó, igen csak tekintélyesnek nevezhető piamennyiség mellett. A legjobb helyen. Felbontok egy üveg whiskeyt és töltök egy pohárral kedvesemnek is. Csak mosolygok rajta, Belphegor milyen makacsul ragaszkodik az ágyamhoz. És akkor még nem is látta, nem is tudja, milyen puha és kényelmes benne feküdni. Mondom ezt úgy, hogy öcsémmel ellentétben én nagyon keveset alszok. Jobbára akkor vetemedek ilyesmire, ha regenerálódni akarok. Szükségből.
Nem lepődik meg, mikor megsúgom, hogyan tettem szert a házra.
-Nem untatnálak a részletekkel, de annyit mondhatok, elég csúnyán végezte. - aljas, sokatmondó vigyor kíséri szavaimat. Az elmúlt két hét alatt nem volt időm unatkozni. Még engem is meglepett, milyen mozgalmasan alakultak a napjaim, pedig jobbára nem is terveztem programot. Némi meglepődéssel veszi, hogy lebuktam a mélybe, de nem ő az egyetlen. Még én is alig hiszem el, hogy voltam olyan állat, hogy a tenger aljára menjek egy dobozért.
-Mondjuk úgy, kellett valami a víz aljáról, de majd később elmesélem...ez hosszú sztori... - tolom elé kézfejemmel a neki töltött italt, terelve kicsit a témát. És ha később el is mesélem, a Hydrát egészen biztos kihagyom a történetből. Aztán kitalálja, hogy dobjuk fel az estét a pia mellett egy kis közös játékkal, ami nincs ellenemre. A rövid hallgatás után, amit gondolatainak szentel, bedob egy ötletet.
-Felelsz vagy mersz?? - ismétlem szavait. - Sosem hallottam róla. - vallom be, bár a neve alapján azért elég könnyen kitalálható, miről is fog szólni ez a játék. Egy újabb halandó butaság. Hát nem művelünk már így is épp emberi badarságot? Persze Belphegorom nem éri be annyival, hogy a feltett kérdésre benyögöd a választ vagy megcsinálod, amire épp a feladat kér. Démonhölgyem emelné a tétet.
-Mik lennének a szabályok? - kérdezek rá a tisztánlátásképpen kortyolva újabbat italomból, miközben Ábel csendesen odasunnyogva közénk, lábam mellé telepszik.

zene: nincs || szószám:296 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
930
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 08, 2020 1:40 pm

Belial & Belphegor

A
háztűz nézőnek hamar vége szakad, Belial jó házigizdához híven mindent megmutat, MÉG a hálószobáját is. Ennek netovábbjaként jön is a nem is olyan régi téma. AZ ágy! Nem is értem hogy gondolhatta a drágám hogy én erről leteszek. Hamis mosolyomat az ő sunyi vigyora zárja. Örülök, hogy veszi a lapot.
-Van amiből nem enged a démon lánya. Ám ezt te is tudod nagyon jól.-zárom le végül a kérdést ennyivel, majd kis ámulás után megtudom hogyan jutott a kecóhoz.
-Nem is te lennél b@sszus. Akarom tudni hogyan halt meg szegény pára?-kérdezek rá somolyogva miközben ismét a konyhába indulunk hogy némi alkoholhoz jussunk. Egyik ház avatóból a másikba. Így kell ezt csinálni. De azt hiszem ez lesz az utolsó. Ám mielőtt a konyhába mennék kihalászom az inget és van p*fám elkérni nem csak kölcsönbe. Olyan jól éreztem magam benne, lehetne ennyi örömöm. És tényleg megkapom, még talán sikkantok is örömömben aztán sikeresen elővadászok két poharat Belial pedig már az egyik üveget bontja, én viszont érdeklődöm afelől hogy mit csinált amíg nem láttuk egymást. Egyszerű érdeklődő kérdés amúgy, viszont tényleg érdekel. A könyveket nyugtázom egy bólintással, hát az meg minek neki amúgy? Részlet kérdés.
-A tengerfenéken? Mit műveltél te ott? Elő nyaralás?-aha persze, csupa veszélytelen dolog, engem pedig királynőnek választottak az angolok. Nyilván ha nem akarja elmondani nem fogok vitatkozni vele, az ő dolga. De már ismerem annyira, hogy tudjam, nem szeánszot tartott a tengerfenéken. Aztán elé passzolom a saját poharam is, nekem is tölthet ha már ennyire benne van a dologban és nem hagyta, hogy kiszolgáljam. Csak jófej akartam lenni pedig. Aztán kinyögöm, hogy hát játszhatnánk valamit. Kérdésre kérdés a felelet. Csak éppen hogy felpillantok rá szempilláim alól huncut mosollyal. Több gondolat is megfordul a fejemben ezen a téren. De persze ennek akkor van értelme, ha tétje is van a dolognak. Mondjuk olyanokon agyalok, mint a vetkőzős póker, a melyikünk bírja tovább a piát (ez két démon között érdekes lehet amúgy), játszhatnánk azzal is hogy bármit kérdezünk csak őszintén válaszolhatunk (ez viszont rohadt dedós).
-Felelsz vagy mersz?!-nem is lehet igazán eldönteni, hogy mondom vagy kérdezem, igazából nem tudom, hogy a kedves Viszály milyen hangulatban van ehhez. Ha megtöltötte a poharam elveszem és bele kortyolok.
-Lehetne tétje annak, ha vissza lépünk a dologtól.-jegyzem még meg az orrom alatt bazsalyogva.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 08, 2020 12:35 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Káin és Ábel. Tudom szokatlan névválasztás, főleg ha azt démonkutyáknak adják. Jó páran megjegyezték már szemöldöküket ráncolva.
-Már nem emlékszem honnan jött... - rántom meg kicsit a vállaimat. Persze most nem arra célzok, hogy nincs fogalmam arról, ki volt Káin és Ábel az emberi történetek szerint, inkább arra, hogy nem emlékszem miért is ezeket a neveket adtam nekik annak idején. Rájuk pillantok és újfent megállapítom, hogy nem lőttem nagyon félre. Káin szúrós mogorva pofával figyeli, ahogy a démonnő beljebb merészkedik az ajtóból. Lesüt róla, hogy nincs ínyére ez a helyzet. És nem állhat tőle távol az a gondolat sem, hogy majd kiharapjon kedveskémből egy nagyobb darabot. De egyelőre még csak morgásra sem vetemedik. Kivár és figyel. Valószínűleg bízik benne, hogy a kislány futólag esett be ide és hamarosan gyorsan tovább is áll. Ábel ezzel szemben kíváncsi tekintettel, szorosan a nyomunkban követ minket helyiségről helységre szemmel tartva bizalmasomat.
Úgy látom Belphegornak tetszik a ház és szobája is kedvére való. Egy hirtelen öleléssel díjazza a vérvörös festést. Mintha ez rajtam múlott volna, pedig még csak festőhengert sem vettem a kezembe. Mikor a saját hálómat is megemlítem újra előjön az ágy téma.
-Azt hittem erről letettél, ha tudom, hogy igényt tartasz rá, áthozattam volna. - felelek sunyi vigyorral kis drágám hamis mosolyára. De még nincs minden veszve, lefekvés előtt áttolható.
Tudom, csodás a ház. Nehéz ilyet manapság találni. Magam is szeretem itt tölteni az időmet, bár mostanában kevésszer volt alkalmam visszavonulni ide.
-Olcsó vétel volt. Kinyírtam az előző tulajt és a kert végébe temettem. A ház meg az enyém lett...- vallom be őszintén, hogyan is szereztem tulajdonom. Ott fekszik a csávó a kert végében az egyik almafa alatt.
A rögtönzött lakástúra után visszatérünk a konyhába, hogy megigyunk pár pohárkával. Miközben italomat töltöm, kedvesem a kútban kölcsönbe vett ingemet nyújtja felém tisztán, összehajtva. Visszahozta, de mégis megtartaná.
-Ha szeretnéd... Nem téved, tele van ilyenekkel a szekrényem. Amúgy sem nagyon ragaszkodom az emberi holmikhoz, ha tönkremegy, kidobom. Kevés dolog létezik, amihez valóban ragaszkodom. Aztán rákérdez mivel töltöttem el az időt utolsó találkozásunk óta. Kérdésére egy pillanatra megáll a kezem az italtöltésben, az üveget a pultra teszem.
-Nos...kicsit elnéztem Las Vegasba. Kellett néhány könyv. - bökök fejemmel a pult szélén árválkodó rúnás kötetekre.
-Meg kirándultam egyet a tengerfenéken. - nyúlik halvány mosoly arcomon és ezt akár poénnak is szánhattam volna, de valójában nem viccelek.
-De...csupa veszélytelen, unalmas dolog. - legyintek könnyelműen. Aztán bedobja, hogy játszhatnánk valamit. Az ő szájából hallva ez....
-Nem tudom, mire gondoltál? - kérdezek vissza, majd kortyolok egyet poharamból.

zene: nincs || szószám:410 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
930
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 08, 2020 11:06 am

Belial & Belphegor

C
sak nem kapom meg a köszönést, hiába igyekszem felhívni rá Démonom figyelmét. Ám nem szólok róla, csak egy kis duzzogós pofival nyugtázom. Valószínűleg túl sokat lát. Fel sem tűnik neki, hogy köszöngessen nekem. Azért felhozom, hogy ha ennyire nem várt akkor akár vissza is mehetek, de szavai és ahogy bevágja az ajtót "csapdába ejt". Oké, akkor maradok. Így kerül a földre a tatyóm és szemrevételezem a helyet. Meglátom a kutyákat is, nincsenek olyan messze, nem nehéz, így kérdezek is rólunk. Érkezik is a válasz, majd Belial bemutatja mind két jószágot. Káin és Ábel... Ez most valami vicc?
-Nem gondoltad túl a név adást ahogy látom.-vigyorodom el és nyugtázom, hogy vele lesznek. Nekem mondjuk édes mindegy amíg nem akarnak megkóstolni. Káin mondjuk nem is tűnik barátságosnak, jobb a tisztes távolság. Lovasom tekintete megakaszt egy pillanatra, de kérdésemre a szokásos sunyi mosolyával felel. Ahj kicsinál vele. Leszokhatna róla. Végül elérkezik a várva várt pillanat, körbe vezet a lakásban. Jó kislány módjára követem ahogy elindul. A nappali tágas, nappal biztos még jobb ha a nap besüt a nagy üveges részen. Kipillantok és észre veszem a medencét, egy vigyor kúszik képemre, a lehetőségek tárháza végtelen. Belial átveszi az üvegekkel teli zacskót, majd tovább haladva a konyha pultra helyezi azt. Kicsit elidőzök a konyhába és csak fél füllel hallom, hogy hol lesz a gyakorló terem.
-Öhm, rendben.-motyogom magam elé, de már igyekszem is utána, hogy a lépcsőn felfelé vegyük az irányt. Fent az első dolog amit megmutat az a szobám. Kinyitom az ajtót és belesek rajta.
-Ó! Nem hiszem el hogy mégis megcsináltad. Annyira köszönöm!-perdülök meg tengelyem körül és megölelem a férfit, de csak éppen hogy futólag. Tényleg nem gondoltam, hogy ezt megcsinálja. El is illan kezdeti bosszúságom a köszönés elmaradása miatt. Maga a festék szag nem zavar, maximum szellőztetek orrba-szájba ha arról van szó. Végül az emelet többi helysége is megnevezésre kerül.
-Oké megvan hol van az ágyam.-vigyorgok rá hamisan, majd bepillantok a fürdőbe is, aminek ajtaját kinyitja a férfi.
-El nem tudom képzelni, hogyan szereztél te ilyen dolgokat.-ingatom a fejem kacagva és kilépek a helyiségből.
-Köszi a prezentációt lakás ügyben. Remélem nem sikerül majd eltévednem.-somolygok, majd vissza fordulok a lépcsőhöz.
-Gyere feltérképezem rendesen a konyhát, bontsunk fel valami. Hoztam neked Whiskey-t. Jéggel vagy anélkül kéred?-pillantok rá vissza ahogy elindulok lefelé a lépcsőn. A táskámat majd később felhozom, de leérve a lépcsőről mégis oda lépek és kiveszem belőle a nem rég említett inget. Magam elé tartom és hamisan elmosolyodom.
-Mi lenne ha mégsem adnám vissza? Úgy megtetszett ez a darab. Tuti még ezer ilyened van a szekrényedben. Ha már egyszer nekem adtad nem maradhatna örökre?- pillantok a Főnire és vállat vonok. Tuti hogy nem ez a kedvence, el tud tekinteni ettől.
-Mesélj mit csináltál az elmúlt két hétben? Gondolom mozgalmas napjaid voltak.-indulok végül a konyha felé és a szatyorból kiszedem az italokat. Kicsit keresgélek a szekrényekbe, mire poharat találok. Nem is rossz, kezdésnek.
-Van kedved játszani?-emelem fel tekintetem hogy íriszeit keressem, hogy milyen játékra is gondoltam? Nos, várjuk meg kedvesem válaszát.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 08, 2020 9:51 am

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Felesleges lenne tagadnom, hogy egy kis időzavarban vagyok. Elszámoltam a napokat, így kedvesem esti érkezése okozott nekem némi meglepetést. A fogadtatás nem volt kedvére való, talán kicsit magára is vette, mert rögtön azzal jön, hogy inkább távozik, de zavarni nem akar. Szükséges ez?
-Mondtam én ilyet? - kérdezek vissza szemet forgatva, majd úgy döntök, nem törődve duzzogásával behúzom mögöttünk a bejárat ajtaját. Hamar felfigyel a pokolebeimre. Nehéz lenne őket nem észrevenni, tekintve, hogy szelídebbje élénk érdeklődést mutat vendégünkre.
-Hosszú..hosszú ideje már. - fel sem tűnt, hogy nem beszéltem Belphegornak róluk.
-Az az érdeklődő tekintetű itt, Ábel....az a másik ott meg... - pillantok a nappali sarkában meghúzódó halkan morgó testvérére..- az a morcos fejű meg Káin.
-Ne aggódj, nem fognak zavarni, majd az én szobámba lesznek. - lépek is gyorsan túl a kutyakérdésen. Egy jelentéktelennyi időre felé pillantok és rajta marad tekintetem. Leginkább azért, hogy figyeljem reakcióit, amint felfedezi lakásomat. Visszakérdez és az arcát tapogatja, mintha valami furát látnék rajta.Válasz helyett csak sunyi módon elmosolyodom, elveszem tőle a piával teli szatyrot, majd elsétálok mellette.
-Gyere, körbevezetlek. - intézek felé ennyit. Elsőként a nappalit mutatom meg. Egyik fala üveges, vastag falú, ha természetfeletti hatással nem számolunk, akkor majdnem hogy törhetetlen. Az üvegajtón túl pedig ott a terasz és a kerti medence. Nem igen veszem igénybe, talán egyszer, ha úsztam benne, akkor sem önszántamból.
Ahogy átveszem kedvesem szatyrát, érzem annak súlyát. Az igen kislány, te aztán betáraztál. Mintha attól tartott volna, hogy nem lesz nálam elég pia.
-Rögtön itt a konyha és az étkező. - mutatom meg az egyik lestoppolt helyét, s közben a pultra rakom Belphegor italos szatyrát. - A bejárattól közvetlenül lesz a gyakorlóterem.
Gyorsan kivégzem az alsó szint bemutatását, a főbb helyek után jöhet a felső szint, ahová egy szélesebb lépcsősor vezet fel.
-Kedvesem, ez lesz a te szobád. - mutatok a lépcsőtől rögtön jobbra a második ajtó felé. Ha bepillant láthatja a vérvörösre mázolt falakat, ahogy a belőlük áradó friss festék szagát is. Élénken érezni. Apró kellemetlenség.
-Na igen, kell pár nap, mire elillan a festékszag. - vonom meg kicsit a vállam, majd magyarázok tovább.
-Az meg ott az enyém. Mellette a dolgozószobám - mutatok a folyosó túlsó részére. - Ez pedig a fürdő. - nyitok be a mellettem lévő ajtón.

zene: nincs || szószám:360 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
930
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 10:20 pm

Belial & Belphegor

N
apok teltek el, aztán a hetek, végül azt vettem észre, hogy érzelmes búcsút veszek Sophie-tól, de vajon készen állok a beköltözésre? Két hete nem is hallottam semmit felőle. Mi lesz most? Azt a sport táskát veszem a vállamra amivel a Nefihez érkeztem. Nem hazudtam, nincsen sok cuccom, sem kiegészítőm. Minden egy sport táskába bele fér. Vegyes érzemekkel hagyom magam mögött eddigi szállásom, hogy a nap végére aztán Belialnál lehessek. Hogy honnan tudom hová kell mennem? Arany szívem úgy csiripelte a címet, mint annak a rendje. Már lebukott a nap a horizonton mikor megérkezek a városba. Kicsit bóklászom még, meg hát Adolffal diskurálok és teszek magasról azokra akik megbámulnak. Egy útba eső ital boltba lógok be és nézem meg az áru kínálatot, de én olcsó lőrét nem fogok venni... Az első este tuti nem fogok aludni. Már most ideges vagyok, pedig... Nos, nem kellene, de jön, ennyi. A következő olyan helyen, ahogy piát lehet kapni máris leveszek két Tequilát a polcról, egy üveg száraz Martinit, Whiskey-t kedves Főnökömnek és mellé még valami női likőrös badarságot is. Fizetek és mint aki jól végezte dolgát kedves kis úti társammal és a megvásárolt dolgokkal tova libbenek, hogy mielőbb oda érjek és tudjam le hamar a kínos újra viszont látást. Kissé bizonytalanul lépkedek a bejárati ajtó felé, milyen lesz újra látni? Míg ezen morfondírozok lépteimet megállítja a fa, elértem az ajtót. Én vissza fordulok, kérek még egy hetet. Szünetet, bármit?! Na nehogy már Belphi! A ruhámat igazgatom és igyekszem nem elejteni a piával teli zacskót. Vajon kinézek valahogy? Nem foglalkozom vele, este van, senkit nem érdekel és berúgunk úgyis. Már emelném a kezem, hogy bekopogjak, valamivel jelt adjak, hogy helló itt vagyok megjöttem mikor nyílik az ajtó. A bentről kiszökő lámpa fény egy pillanatra elvakít, Belialnak könnyebb dolga van, meg is szólít én szinte azonnal szemeimet forgatom. Ultra kedves fogadtatás.
-Neked is szervusz Belial!-nyomom meg a köszönő szócskát, mikor félre áll belépek mellette az ajtón, végre látom rendesen is.
-Igen, sajnálatodra elérkezett. És ne mond hogy nem volt lehetőséged bármikor is nem-et mondani. Ha zavar hogy itt vagyok most rögtön sarkon is fordulhatok.-pillantok visszafelé a mögöttem még nyitva lévő ajtó felé. Ha ennyire zavarom akkor bizony léphetek, majd valamelyik padon a városban eliszogatom én a zsákmányomat.
-Hoztam muníciót.-emelem fel a szatyrot amit az üvegek súlya húz le kissé. Végre körbe nézek az előtérben és akkor megakad a szemem a pokol kutyákon. Ez kell nekem? De tényleg?
-Ők mióta a spanjaid?-bökök az állatkák felé a fejemmel és leteszem a tatyómat a lábam mellé. Nem szeretem ha ilyen megfigyelés alatt kell állnom.
-Kimostam a múltkori incidens után az inged. Ott van a ruháim legtetején. De majd később előkeresem neked.-magyarázom kissé zavartan. Fingom nincs mit kezdjek az új helyzettel.
-Öhm, hová pakoljam le ezeket?-pillantok az italokra, majd Belialra. Mondjuk magához térhetne és esetleg körbe vezethetne, vagy valami. De most még poénból sem lövöm el a csettintős poént pedig nagyon jól menne hozzá az Ébredj fel című felkiáltás. Már megint csak néz.
-Ma-maradt valami az arcomon? Egy hambit ettem ide fele jövet....-komolyan, mit néz ez a faszi megint? Még üres kezemet is oda kapom, hogy tényleg nem-e ragadt oda valami amit nem tudtam letörölni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 7:18 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Az ablakok nyitva, de még érzik a festékszag a folyosón. A munkások tegnap mentek el. Most vérvörösben áll a szoba, ahová bizalmasom költözik majd. Vérvörös, mert ezt a színt választotta. Lassan két hete, találkozásunk alkalmával megengedtem, hogy az egyik szabad szobámat birtokba vegye egy hosszabb időre. Hogy jó ötlet volt-e? Az majd elválik. Soha nem laktam senkivel a két pokolkutyámon kívül, szóval ez érdekes lesz...
Ügyeim mai részét letudva lépek be lakásom ajtaján. Gyorsan elrohant ez a nap, így már sötétedésben érek haza. Lakásomba lépve kabátomat a bejárat melletti fogasra akasztom, cipőmből még ott kilépek. A konyha felé veszem az irányt, hamarosan ez is a démonnő terepe, nem mintha én sokat megfordultam volna itt. Ki gondolta volna róla, hogy Belphegor szeret konyhaboszorkánykodni?.
Saját szoba, konyha meg egy hely, ahol gyakorolhat. Ebben állapodtunk meg.  A zakómból menetben kibújok és az egyik közeleső szék támlájára terítem. A könyveket, amiket magammal hoztam a konyhapultra hajítom, magam alá húzok egy széket, majd előveszek egy tiszta poharat és töltök magamnak egy italt. Halk nesz a nappali felől, Ábelt látom közeledni komótosan, majd leül székem mellé.
-Szevasz! - lenyúlok magam mellé és megvakarom a füle tövét. Hamarosan Káin is követi a szokásos méla utálat látszik a fején. Villantok felé egy aljas vigyort némi jelzésértékkel. Igen, te dög, jól látod, hazajöttem. Lehet azt gondolta, hogy ott hagyom a fogamat LV-ben, de akkora szerencséje nincs. Italomból kortyolok néhányat, majd belelapozok a helyi lapba átfutva a napi történéseket. Akad benne néhány érdekes hír, kicsit el is mélyedek az olvasásban. Már csak Káin őrült morgására kapom fel a fejem. Harci pozícióba helyezkedve veszi célba a bejárati ajtót, amikor léptek hangjait hallja közeledni felénk. A morgásban Ábel is betársul, most már a két kutya együttesen szemez a kilinccsel, hogy amint lehet az érkezőknek eshessenek. Ez az a hely, ahová ténylegesen visszavonulok. Nem egy alkalmi lakás, ahol pár napot eltöltök. Ide ritkán jön vendég vagy látogató, nem szokták meg mások jelenlétét.
-Mi ki lehet az ilyenkor? - tűnődöm el, és felkelek a pult mellől. Kikerülve házőrzőimet nyitok ajtót még azelőtt, hogy az érkező kezét a kilincsre tenné. Annak ellenére, hogy számítok kedvesem napokban történő érkezésére, elég meglepődöttnek tűnök, mikor meglátom őt a küszöböm előtt.
-Belphegor....már az a nap volna? - kérdezek némi időzavarral küzdve, aztán félreállok és hagyom, hogy besétáljon szerény csomagjával a lakásba. Az ebeknek intek, mire hátrahúzódnak és elállnak útjából, ám figyelő tekintetük a démonnőn marad.  

zene: nincs || szószám:393 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas