Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Belial és Belphegor lakása •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Belial és Belphegor lakása - Page 21 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Belial és Belphegor lakása - Page 21 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Belial és Belphegor lakása - Page 21 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Belial és Belphegor lakása - Page 21 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Belial és Belphegor lakása - Page 21 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1123
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 10, 2020 6:33 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Ház az Ördög utcában (18+)
Belphegor & Belial
Egy újabb érdekes kihívást talál ki nekem bizalmasom. Nem vádolhatom azzal, hogy nem kreatív. Épp ellenkezőleg, mintha minden nap ezt játszaná. Van benne vetkőztetés és piálás. Azért lássuk be nem egy rossz feladat. Elsőként a felsőjét simítom le róla, aztán finoman hanyatt döntöm a kanapén, végül pedig mellei fogásába helyezem az italos üveget, hogy a has felül kortyoljak a piából. Részerint sikerül is, bár a nagyját a dívány huzata szívja fel.
Felismerem  a kamumeglepettséget, főleg ha azt Belphegorom arcán látom. A hétezer év csak hétezer év. Ennyi idő alatt csak kiismertem valamennyire, ha nem is teljesen. A drágám a mai napig képes meglepetéseket okozni nekem, talán ezért is kedvelem úgy a társaságát. Tettetett csodálkozásához nem fűzök szavakat, csak megmosolygom azokat, miközben végigpillantok alkoholásztatta testén. Persze a piafoltos kanapé sem kerüli el a figyelmemet. Talán egy kicsit bosszúságom jeléül el is húzom a számat emiatt, kis játékunk első komoly áldozatát látva.  
-Hm... - hümmögök egyet. Most én jövök a kitalálásban. Egy hosszabb pillanatra elidőzik rajta tekintetem, anélkül, hogy egyetlen szó is szólnék, majd egy újabb hümmögést követően nézek újból kedvesem szemeibe.
-Szóval mersz! Olyan közel hajol, hogy orrunk szinte összeér.
-Rendben, ehhez a feladathoz kell egy kis előkészület is. - sejtelmes vigyor szélesedik a képemen és elhajolva tőle levetett ingemért nyúlok.
-Ezt vedd fel, a nadrágot pedig le. Kezébe adom a felsőmet és hagyom, hogy belebújjon a méretekkel nagyobb anyagba. Kicsit lógni fog rajta, de nem számít. Mihelyst a piaáztatta gatyájától is megszabadul, el is árulom mit találtam ki a számára.
-Vedd le a melltartód, anélkül, hogy levennéd a felsőt.....És táncolj is hozzá kérlek. - teszem hozzá.
-Most én legeltetem kicsit rajtad a szemeimet. Ha nem gond... - mosolygok rá. Megjegyezheti, hogy én is táncot kérek. De ez az élmény nem csak neki jár! A piaivós-vetkőztetős kihívása után, amit nekem kitalált, nem hiszem, hogy ettől különösebben zavarba jönne. Mondjuk nem is azért kérem, hogy kínos helyzetbe hozzam. Akkor a bugyiját is lehúzatnám róla.... Pusztán érdekel, hogy lejt szexisen az ingemben. Magamhoz véve pohár italomat, elkényelesedve dőlök hátra a kanapén várva Belphegorom zenés-táncos produkcióját. Fejemet egy pillanatra ebjeimre emelem, akik veszik a lapot, most már sokkal rutinosabban adják meg a zenei alapot. Amint felhallik a kutyaének drágaságom már lendülhet is neki a táncnak.

zene: nincs || szószám || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Belial és Belphegor lakása - Page 21 GadHg7Q
Belial és Belphegor lakása - Page 21 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
937
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 10, 2020 4:12 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Belial & Belphegor

G
ondolod, hogy könnyen megúszod ezt a játékot kedvesem? Ugyan kérlek! Már szinte mester szinten űzöm. És igen is kimondok olyan feladatokat is, amit jobb esetben másnak tuti nem mondanék. Hogy miért? Ezt most nem fogom elárulni neked. Jobban érdekel főnököm arckifejezése a feladatot hallván. Még kacsintok is egyet, hogy itt az ideje cselekednie, ebben még semmi rossz nincs. A hangsúly a még-en van ugyebár. Ennél mocskosabb dolgokat is tartogatok számára. Ám most csatolom a bünti verziót is ha vissza lép a feladattól. Démonom persze kitekint az üvegen át a medence irányába. Nocsak, nocsak! Megfutamodsz Viszály? Meglepő! Végül csak kiveszi kezemből az üveget, egy apró mondat kíséretében.
-Ugyan kérlek, melletted tanultam. Ne csodálkozz ilyen apróságokon.-reagálok neki alig hallhatóan, már megint túl közel van. Nem baj, kicsit magamat is megszívatom ezzel, de hogyan máshogy lehetne érdekes egy játék? Most nem kérhetem azt tőle, hogy ugráljon fél lábon állva és közben tapsoljon. Nem dedósok vagyunk! Kedvesem az üveget maga mellé teszi és rendesen szembe fordulva velem közelebb hajol, kezeit kinyújtva megfogja felsőm széleit két oldalt a csípőmnél, majd az anyagot rutinosan tolja egyre feljebb a testemen. Bőre az enyémet érinti közben, csak egy pillanatra szakítom meg a szemkontaktust, egyetlen pillanatra hunyom be a szemem, élvezve, hogy kicsit a feladatok által irányíthatom, még a mosoly is kiül arcomra, olyan kis genya én majd megmutatom mosoly ez. Belial apró jelzésére engedelmesen a magasba lendítem karjaimat, hogy fejemen átcsúsztatva az anyagot az a földön kössön ki. A feladat legkönnyebb része teljesítve. Lehet hogy a szájával kellett volna kérnem. Ahh késő bánat! Egyik kezével megtámaszkodik mellettem, míg a másikkal vállamra gyakorol enyhe nyomást, így elérve, hogy hanyatt feküdjek a kanapéján. Vagyis a kanapénkon! Már az enyém is. Ahogy elfekszem fölém hajol, elmosolyodom. Szóval, mit találtál ki a feladat végrehajtásának ügyében Kedves? Oldalra billetem buksimat és úgy figyelem, ahogy lenyúl és felveszi az üveget. Kezdődjék a szórakozás. Mellkasomra fekteti az üveget szerencséjére van ami megtartsa rendesen. Én mondjuk megkértem volna, hogy segítsen önteni a piát, de ez a verzió is megteszi. Az alkohol végig folyik a mellkasomat és hasamat összefogó részen, itt ott elválik, kisebb ösvényekkel indul a kanapé felé, miközben a démon hasamról igyekszik minél több folyadékot magába szívni. Megugrok mikor a pia eléri nadrágom derék részét, a francba, erre nem számoltam. De végül csak kiürül az üveg, így Belial diadalittas mosoly kíséretében hajol ismét fölém. Kénytelen vagyok eljátszani a meglepett kislányt. Hatalmasra nyitom szemeimet, ajkammal apró O betűt formálok. Vigyorgó kérdésére pislogni kezdek.
-No fene, megleptél Kedves! Azt hiszem merek. Hátha már átkapcsolt a te agyad is és nem gyermeki feladatokat találsz ki.-feljebb tornákom magam, könyökeimen támaszkodom, az orrunk összeér, úgy nézek kihívón a szemébe. Vedd fel végre a kesztyűt, nem vagyok kislány! Mocsok módon zavar a vizenyős derekú nadrágom. Azt tudom, mielőtt nekilátok a feladatnak, sajnos én vetkőzöm először fehérneműre.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1123
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 10, 2020 3:09 pm

Ház az Ördög utcában (18+)
Belphegor & Belial
Újabb kör és Belphegor felel. Ám előbb öngyújtóért turkál nadrágom zsebébe, ha már nem vettem a lapot, hogy a cigi mellé tűz is kéne. Olyan helyen motoz, ahol a női kéznek ajánlatos az óvatosság, nehogy olyat is találjon, amit nem keresett. Ölembe hajtja felé, combjaimat használva kispárnaként, közben rágyújt és megválaszolja kérdéseimet. Figyelmesen hallgatom, őt figyelve az arcom felé tartó cigarettafüst mögül.
-Nem hiszem... - fűzök ennyit utolsó mondataihoz egy sejtelmes mosoly kíséretében. Én következem ismét. És merek. Ismét. Amikor meghallom a feladatom, nem akarom elhinni, hogy ezt komolyan kimondta. Honnan talál ki ez a nő ilyeneket? Meglengeti előttem a piás üveget, arra csábítva, hogy merjek, de feldobja a büntiverziót is, amennyiben nem. Az üvegre pillantok, majd oldara fordítom a fejem és hosszan, kicsit merengőn a medence irányába nézek. Mint aki komolyan szemez a kinti fürdőzéssel. Nem sokáig, csak annyi ideig, hogy a drágám akár egy másodpercre is komolyabban elhigyje, hogy hezitálnék a lehetőségek között. Még szép, hogy a feladatot választom. Nem szokásom meghátrálni. Na meg egy melltartós nő látványa jóval csábítóbb, mint egy vízzel teli gödör a kertben.
-Igazi kis égetnivaló nőszemély vagy, drágaságom. - jegyzem meg, miközben elveszem tőle az üveget, annak egyértelmű jeleként melyik opció mellett döntöttem. A piát egyelőre magam mellé teszem és rendesen felülve a kanapén, Belphegorral szembe helyezkedem. Közelebb hajolok hozzá, kellő közelségbe, és kezeimet kétoldalról csípőjére teszem, majd felpillantok rá, elkapva tekintetét halványan elvigyorodom. Na akkor lássunk neki. Ujjaimat a felsője alá csúsztatom, kezeimmel lassan végigsimítva bőrén, tolom fel kézfejemmel felsője anyagát. Teljesen felgyűrődik. Mire melle közelébe érek karnyújtásra késztetem karjait, és amint megemelkedtek lehámozom róla a ruhát, majd magunk mellé a földre ejtem.  
Tenyeremmel feltámaszkodom, másikkal a vállát fogom meg és finoman hanyat döntöm a kanapén. Amint vízszintesbe kerül, úgy hajolok fölé. Fél karommal tartom magam, miközben szabad kezemmel az üvegért nyúlok. Végignézek rajta. Egy sokatmondó mosoly jelzi arcomon, hogy tetszik a látkép. Ha csak keveset kellene innom, úgy ráönteném és egyszerűen csak lenyalnám róla, de most pár kortynál jóval többet kell elfogyasztanom, ezért az üveget Belphegor mellei közé teszem, amolyan tartóként használva idomait. Hátrább húzódok, és a hasfalához hajolva felkönyökölök. Mintha csapból vízet engednék, úgy ömlik ki az üveg száján a pia. A lehetőségekhez mérten próbálok minél több kortyot meginni belőle. Persze javarészt pocsékba megy és a démonnő nadrágjába és a kanapéra folyik. Az üveg gyorsan kiürül és úgy hiszem feladatom is teljesítve lesz. Fölé magasodom ismét, és elégedett vigyorral, hiszen a próbált kiálltam tekintek le rá és szakadatlan vigyorom közt csak annyit kérdezek tőle: Felelsz vagy mersz, kedvesem?

zene: nincs || szószám || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
937
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 10, 2020 1:20 pm

Belial & Belphegor

A
z élvezetes előadás után megint csak én kerülök porondra. Annyira nem fekszik ez nekem, de lazítok a húrokon, most csak felelek. Láttam ám, hogy kinevettél mikor megszagoltam az inged. Ezért még kapsz Beli! Látom ahogy tűnődik a kérdésen, még meg is mosolygom, ennyire nem lehet nehéz feltenni egy kérdést. Fékezem magam, hgy ne szóljak be főnökömnek, természetesen nagyon nehezen sikerül. De kibírom míg fel nem teszi a kérdést.
-Ahh, azt hittem már sosem bököd ki.-fújom ki a visszatartott levegőt is egyúttal, és vigyorom megint fültől fülig ér. Mondjuk én más kérdésre számítottam, de nem gond, megoldom, ezt is. Eközben démonom mellém telepszik. Tekintetemmel kísérem végig útját, kezemben az izzás mentes cigivel, nem vette a lapot, hogy tűz kéne. Fel is vonom a szemöldököm. Hahó! Füstölögni akarok ám! Csak szemet forgatok, míg praclijaimat arrébb helyezi és leül ő is a kanapéra. Na neeem! Hát ilyet, én kényelembe voltam helyezkedve ám. Felülök és átfordulok hozzá. Ne a lábaimnál legyen már. Mielőtt viszont fejemet az ölébe rakom szemtelen módon turkálni kezdek a zsebeiben.
-Csak semmi pánik! Az öngyújtód kell!-magyarázom vigyorogva, és ahogy meglelem a kis apróságot fel is mutatom. Látod, nem bánt a néni! Meggyújtom a nem rég ellejmolt cigit és elfekszem végre a Viszály combjain.
-Nos! A kérdésedre a válaszom... Ha a kapuk nem zárultak volna be, nem kellene ennyi hülyeséget csinálni, hogy túl éljünk. Talál nem lennének ilyen intenzív érzéseink, én kedvemre gyilkolhatnék és gyárthatnám a játszó pajtikat Adolfnak, te pedig... Hmm, te lennél és feszt ugráltatnál.-vonom meg a vállam és a köztünk gomolygó füstöt nézem. A kérdése második fele furcsán hat, nem is akarok bele gondolni igazából. Nekem most jó ez az állapot. Beleszívok a cigibe és és kinyújtva karomat éppen elérem a hamutálat, hogy a bagóm végéről leüssem a hamut.
-Ha kinyílnak a kapuk, valószínűleg megint nem veszel majd tudomást rólam és visszaáll minden az eredeti helyére.-olyan kelletlenül mondom ki szavaim mondat halmazát, hogy még a legsüketebb ember is levágná, hogy én ezt nem akarom! Ismét szívok a cigiből, majd felpillantok a férfire.
-Nos Szépszeműm, felelsz vagy mersz?-hamisan csillognak szemeim, hallani akarom mit választ. Aztán hangzik a felelet ismét MER. Ahogy az utolsó betű is elhagyja a száját démonomnak felülök, meglovasítom az asztalról az egyik üveget és törökülésben szembe fordulok vele.
-Nos, újabb kínos húzás. Vedd le a felsőmet, fektess el a kanapén, és az üveg tartalmát rólam kell elfogyasztanod!-sunyi alattomos vigyorral a képemen tekintek rá, beleszívok egy utolsó slukkot a cigibe, majd elnyomom a hamusban.
-Ha passzolsz, mehetsz fürdeni, így ahogy vagy, tuti hideg még a medence vize!-fontoskodom kifelé tekintve az üveg falon. Meglengetem az üveget Belial szeme előtt. Legyen csábítóbb a pia... Kééérlek!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1123
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 10, 2020 12:13 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Megkapom a következő feladatot. Mertem, ezért kedvesem egy lassú ingledobást vár tőlem, némi táncos elemmel. Mielőtt nekiveselkednék a kihívásnak, gondolkodóba ejt, hogyan oldjam meg a zenei kíséretet hanglejátszó eszközök híján. Viszont egész hamar sikerül áthidalnom a problémát pokolebeim segítségével. Választhattam volna más zenei alát, de inkább hűséges kutyáimat szemeltem ki. Ki ne maradjanak a buliból. Főleg Káin. Az alkalmi duónak esélyt sem adok, hogy kiröhögjék gazdájukat feladatteljesítés közben. Szívtok velem együtt, nyavalyások. Az első hangok nehezen kerülnek a helyükre, de egy perc után olyan összhang lesz köztük, mintha minden este élőkoncertet adnának. Vonyítanak, ahogy kell.
Elkezdem kiszabadítani magam az ingemből, lassan végiggombolom, majd leveszem. A ruhadarab végül Belphegorom mellett a díványon végzi. Reakcióiból itélve nem lehettem olyan szar, így úgy veszem egész jól teljesítettem a küldetést.
Poharamból kortyolva sunyin elvigyorodom, amikor a démonnő beleszagol az ingembe. Talán halkan fel is nevetek, de nem fűzök hozzá semmit. Az arcomon viszont látszik, hogy most gondoltam valamire. A bizonyítás lehetősége újra a kis drágámnál, az a kérdés, felel vagy inkább bevállal valamit. Ezúttal úgy dönt, hogy inkább kérdésemre adna választ.
-Na mit is kérdezzek tőle? - tűnődöm el kicsit hangosan, ahogy ő az előbb tette. Vele ellentétben viszont nem csak imitálom, valóban eltöprengek, milyen kérdést is szegezzek felé. Felhajtom italom, és ugyanazzal a mozdulattal nyúlok az üveg felé, hogy újratöltsek.
-Szerinted milyen lenne most az élet, ha a kapuk nem zárultak volna be? - teszem fel a kérdést, mely arra céloz mit csinálnánk most. Valószínűleg nem itt ülnénk és "Felelsz vagy mersz"-et játszanánk - ...és milyen lesz, ha újra kinyílnak? - fűzöm hozzá, bár se földi, se égi nem tudja, mikor jön el ez a nap. Van egy olyan sejtésem, hogy még hosszú ideig a halandó világba kényszerülünk élni. De inkább itt, mint sehol. Kezemben teletöltött poharammal rugaszkodom el az asztal szélétől és lépek a kanapé felé. Kedvesem lábait kicsit bentebb tolom, helyet csinálva magamnak, ahová leülhetek, amolyan féloldalasan, jobb karommal a kanapé támláját támasztva fordulok felé. Iszok egy kortyot, majd halvány mosollyal figyelek rá, várva, hogy feleljen.   

zene: nincs || szószám:331 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
937
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 09, 2020 10:58 pm

Belial & Belphegor

M
ég csak az hiányzik, hogy engem lesegessenek ezek a dögök éjjel. Mindegy, megcsináltam a feladatot, tehát egy-egy az állás. Belial jön az új körrel, a feladat már rég a buksimban van, pontokra szedve. Mégis eljátszom, hogy mélázok, gondolkozom. Had tépje az ideg drága főnökömet. De talán már pillantásom elárul neki, ismer Ő jól annyira. Elnyúlok kényelmesen a kanapén és végül kibököm az ítéletet. Had legyen már egy jó napom. Nekem mindenből a legjobb jár. Démonból is! Vigyorog, imádom ezt az arc mimikát, és ahogy ilyenkor a szavakat ki tudja mondani.... Hát csodálkozol hogy én is vele együtt vigyorgok? Bele megy, ezt kimondottan díjazom, mert én ma ugyan vagy így, vagy úgy, de szépet fogok látni! Ha nem ment volna bele ruhástul úsztatom meg. De jobb szeretem kiélvezni a pillanatot, szépen egyesével szabadítom meg a ruháitól. Legalábbis egy bizonyos pontig. Nem szabad mindent egyszerre, és ott van még a sok kicsi apróság amit mára úgy bevenne a gyomrom. Míg fejben összeszedi magát a drágám én ismét elveszem a poharam és a fenekére nézek. Aztán végre elkezdődik a műsor. Mondtam már, hogy meg tudok veszni ha ilyen hosszan fogva tartja a pillantásom? Amúgy baromi jó érzés, fejben teljesen kikapcsolsz. Csak őt látom! Nem olyan love story-san, hanem olyan kívánósan. A pokolebek "zenéje" meglepő, de egész ügyesen csinálják. Szegények, mire rá nem veszi őket Belial. Mosolyogva nézem végig, hogy mit hoz össze a kis magán számával, már a gombok pattannak ki ujjai alatt -de szeretném én csinálni-, elismerő sóhaj tör fel ajkaim mögül ahogy végre leveszi az inget, nyelvemmel megnedvesítem ajkaimat és megrázom a fejem. Élvezzem a műsort de kicsinál közben. Nem baj, ezt az oldalát is ki lehet hozni, határozottan tetszik. Kíváncsi lennék másnak megcsinálná-e? Mondjuk ha megmodulást látnék rá tuti közbe lépek. Ez maradjon már az én jussom! Belial mosolya semmi jót nem ígér, de kihívóan viszonzom, a mai este erre való. Új fajta lazulás, ezt is ki lell próbálni kérem szépen. Az inget a vállára dobja és lassan, mint a modellek megfordul. Hát na kérem.... Világosban jobban meglátszik minden. Egy hangosabb, elismerő hümmögést hallatok, de nem szólok egy szót sem. Nem sokkal később újabb ing kerül elém. Elveszem a kezem a fejem alól és elveszem a kanapé széléről az oda dobott anyagot. Hát a minőség ugyan az, nem csoda... A Viszálynak is a legjobb jár ugyebár. Orrom elé emelem az ingjét és finoman megszagolom. Belial illata van! Elvigyorom, újra töltöm a poharam, már ki tudja hanyadszorra. Ő vissza ül az aztalra szélére, közölvén hogy az enyém lehet az ing. Lesz is!
-Ezt sem adom vissza!-közlöm egy bájos mosollyal, míg fel nem teszi a kör kérdést. Ó Drágám, ha tudnád...
-Felelek.-emelem ajkaimhoz a poharat, majd miután ittam elveszem a cigit a fülem mögül és igyekszem elkunyerálni a gyújtót Belialtól.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1123
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 09, 2020 8:57 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Láttam arcán nem nagy kedvel nyújta kezét a pokolebeim felé. Mégis megtette, hogy ne bukja el a kihívást.
-Így nagyobb esély lesz rá, hogy éjszaka nem lesik az álmod... - felelem válaszként két slukk között szemtelen vigyorral a képemen. És a pimasz mosoly ellenére sem ugratásnak szánom szavaim. Ezek pislogás nélkül néznék Belphegorom álmát. Igen, azt mondtam, hogy az ebek, majd az én szobámban lesznek, de nincsenek megkötve, így bármikor kijöhetnek onnét.
A következő körben újra rám került a sor és: merek. Amint elhagyja számat ez a szó bizalmasom azonnal tűnődni kezd, milyen szivatós feladatot adjon nekem. Hangosan elmélkedik és mintha még az időt is húzná. Míg megszületik a feladvány, addig iszogatással töltöm el az időt. Kiiszom poharamból italomat, majd újra töltök. Kezemben még füstölög a cigaretta szál, pár slukk és a csikk a hamutál oldalán elnyomva végzi. Szinte hallom, ahogy pörögnek a fogaskerekek valami fogszívósért. A nagy agyalásban kedvesem egy pohár italt magához véve otthonosan elnyúlik a kanapén. Legalább a cipőjét levette. Majd ahogy végignéz rajtam, az már szinte árulkodó.
-Ejj te nő... - szélesedik vigyorom, mikor közli az ítéletet. Vetkőzés zenére. Miért nem lep meg?
-Hát legyen. - felelem, de nem kezdek neki azonnal, ugyanis gondolkodóba ejt a zene része. Nem hallgatok zenét, nincs is semmiféle zenelejátszó eszköz az otthonomba. Hm...mindegy megoldom. Közben hallom, hogy kérdez valamit, de nem egészen figyelek rá, leköt a feladat. Aztán a két ebre nézek, tekintetem nem sejtet számukra semmi jót. Valami alkalmi az alkalomhoz illő számot kezdenek el vonyítani. Kell pár hosszabb másodperc mire meglesz az összhang és nem hallatszik úgy, mintha épp herélnék ki őket.
-Akkor élvezd a műsort...te galád nőszemély. - gonosz mosolyt villantok felé, miközben leteszem magam mellé az italom. Nincs nagy gyakorlatom az ilyesmiben, de egy inget lassan még talán én is le tudok hámozni magamról. A "zene" ütemére lassú táncszerű mozgásba kezdek. Kicsit nehéz elvonatkoztatni attól, hogy két kutya vonyíkol, de az elme nagy hatalom. Először a nyakkendőmtől szabadulok. Kioldom a csomót és egy laza mozdulattal húzom ki nyakamból. Az ebek dallamára lassan elkezdem kigombolni az ingemet, a felsőtől kezdve lefelé haladva az utolsóig. A gombok egyesével nyílnak szét mellkasomon. Nem kapkodom, először az egyik kezem, majd a másikat szabadítom ki ingem ujjából, miközben egy pillanatig sem vesztem el a szemkontaktus édes drágámmal. Mosolyom azt üzeni, meghalsz édes! Lekerül rólam a ruhadarab is egy pillanatra a vállamra csapom és teszek egy lassú fordulatot saját tengelyem körül, hogy a nappali fényben is jól megnézhessen, majd megpörgetem az inget a fejem felett és egy laza, könnyed mozdulattal dobom kedvesem elé, a kanapá szélére.
-A tiéd lehet. - telepszek vissza az asztal szélére.
-Te jössz, felelsz vagy mersz? - kérdezem majd kortyolok poharamból.

zene: nincs || szószám:437 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
937
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 09, 2020 6:34 pm

Belial & Belphegor

O
lyan érdekes ez az egész, ahogy összeáll a kép. Nagyon nagyon furcsa. Védeni akart... Kedvesem, sok-sok dolgot hallottam már a szádból, de ezt most először. Látszik rajtam, hogy még igazán mondanék valamit, de mégsem teszem. Inkább vállalom amit kiszúr nekem feladatnak. Igyekszem határozottan állni a dolgokhoz, bár nem fűlik a fogam hozzá, de ez még nem olyan vészes feladat. Próbálok úgy tenni, mint aki tudja, hogy mit csinál, de valójában nem igen voltam még ilyen lények közelében sem. Tudom hogy néznek ki, meg mi célt szolgálnak, de én messzire kerülöm őket. Fel is teszek egy fül sértő kérdést, mire érkezik a felelet. Felvonom szemöldököm és csípőre teszem a kezeimet.
-Ráért volna szerintem. Nem szaladnak ők sem, meg én sem sehová.-mikor végzek a feladattal vissza telepszem eredeti helyemre. Italt töltök és felteszem a bűvös kérdést. Démonom immár MER, feladatot vállal, van lehetőség kicsit mély benyomást gyakorolni rá.
-Lássuk, lássuk. Mi az amire igazán húznád a fogad kedvesem?-morfondírozok hangosan és körmeimmel kezdek dobolni a combomon. Tényleg agyalok, látszik is rajtam. Apró ráncok jelennek meg a homlokomon. Aztán elvigyorodom. Olyan hamisan, mint ő szokott. Lerúgom a cipőimet és elnyúlok a kanapén. Féloldalt fekszem és megtámasztom a fejem egyik karommal. Végig pillantok a férfin, erre még talán képes.
-Na had lássam azokat az izmokat megint. Keress valami zenét. Le az inggel Belial. Kezdődhet a sztriptíz!-most nem csettintek, mint a kútban, helyette csak lustán félig lehunyom pilláimat és mögülük stírölöm kedvenc démonomat. Nem nagy feladat ez, a múltkor is sikerült neki, csak most jobbak a látási viszonyok. Még azért oda mondanám, hogy csipkedje magát, nem érek rá nap estig, de nem teszem. Szabad kezemmel ismét poharamért nyúlok és kortyolok párat. Visszatéve a poharat a cigis doboz felé nyúlok, kiveszek egy szálat és a fülem mögé tűzöm. Jól jön az még ha kéznél van. Várok még egy kicsit, majd újra szólásra nyitom csöpp kis számat.
-Ugye nem feszélyez hogy világos van Drágám?-vigyorom körbe érné a fejemet ha nem lenne fülem, de ez most nem számít. Kipattannak a szemeim, remélve, hogy történik is valami. Az biztos, hogy ha ezt nem teszi meg, akkor mehet ruhástul a medencébe, utána pedig vehet le mindent. Mindenféleképpen én járok jól. Hümmögök az ötletemhez, végül unalmamban a körmeimet kezdem pattogtatni. Azt tudom, ha Viszályomhoz kerül a labda, ebben a körben én fogok felelni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1123
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 09, 2020 3:04 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
A játék kezdetét veszi. Elsőként felelnem kell, mert ezt választom. Egy régi időket bolygató kérdést intéz felém: Miért nem vittem magammal annak idején? Mielőtt felelnék kicsit kivárok, felidézem magamban az akkori eseményeket, miközben néha-néha ráérősen szívok bele füstölgő szál cigarettámba. Talán úgy tűnhet, hogy nem akarok felelni....
Belphegorom meg is kapja a magyarázatomat. Arca ismét meglepettségről tanuskodik. Őt védtem?! Átgondolom előbbi szavaimat, így még nem is gondoltam rá, de igen, ez is benne van.
-Nem akartalak nagyobb bajba sodorni a kelleténél.... - ez az igazság. Tudom, hogy vakmerőségem nem ismer határokat. Minden mozdulatomban ott a káosz, a felfordulás, és árnyékként kísér a veszély. Állandó mozgásban vagyok, de látszat ellenére van rendszer a tetteimben. Pontosan tudom mit akarok elérni és mindig van egy terv a háttérbe. Akkor is jól tudtam, mit vállalok, amikor eldöntöttem Raguelt elrablom és a pincébe zárom. Egy ilyen lépésnek súlya van, a lehetséges következményekkel is számoltam. Csak arra nem, hogy Amara közszól és kicsúsznak a dolgok a kezemből. Nyomorult Sötétség.
Aztán kedvesemre kerül a sor, ő rögtön "Mer"-rel kezd, így azt a feladatot kapja tőlem, hogy simítsa meg egyik pokolebemet meghagyva neki a választás lehetőségét. Italomat kortyolgatva figyelem, ahogy közelít kedvenceim fel. Káin befeszül, tömény utálat és ellenszenv olvasható le pofájáról, ahogy a "betolakodóra" néz. Még egy ellenséges vicsort és egy azt kísérő halk morgó hangot is megereszt a démonnő felé. Egyértelmű jelzés, hogy hozzám ne érjt te r*banc, mert leszedem tőből a kezedet! Nem tudok nem mosolyogni Káin reakcióján. Ugyanolyan nyílt agresszióval áll a kedvesemhez, ahogy hozzám szokott. Egy utolsó rohadék ez a dög. Hogy miért tartom őt mégis? Hát pont azért. Ábel teljesen más temperamentum, a csendes gyilkos fajta. Érdeklődő szemekkel mered az idegen nőre és hagyja, hogy Belphegor hozzá érjen és pofán simítson végig.
-Nem árt ha szoknak, ha már hosszú időre ideköltözöl. - szemem sarkából egy aljas pillantást vetek Káinra, aki láthatóan nem örül az új jövevénynek. Az első körön túl vagyunk, jöhet a második. Újra töltöm poharainkat, ki ne száradjunk itt a nagy játékban.
-Merek. - választom ezúttal a másik lehetőséget. Sunyi vigyorral kortyolok egyet italomból, miközben Belphegorra nézek várva, milyen feladatot talál ki a számomra.

zene: nincs || szószám:351 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
937
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 09, 2020 12:13 pm

Belial & Belphegor

Ú
jbóli biccentés a felelet a feladatomat illetően. Őrizni... Hát jól van, legyen így. Nekem aztán édes mindegy. Nem tűnik nagy feladatnak. Bele kezdünk a játékba is, ragadom is az alkalmat, hogy én kezdjek. Egy kedves kis kérdés, mert miért ne emlegetném még mindig fel, hogy elhagyott. Szóban nagyon sokszor fogja kapni, ezzel amúgy is tisztában van. Nem kapok egyből választ, felvonom a szemöldököm, már épp azon vagyok, hogy kimondjam mi helyette a büntetés, de végül csak beszélni kezd. Kissé elképedek mondandóját hallva, ez tuti az szájából hangzott el?
-Szóval engem védtél, még így is...-szinte alig hallható a hangom, el is akad a végén. Nem hiszek a füleimnek. Tényleg ennyire figyelmes lenne? Hmm, kizárt, ő démon! Mindegy, rendezem arcvonásaimat, ilyen nincs hogy ennyire meg tudjon lepni, mégis sikerül neki. Meghallgatom a történet végét.
-Elfogadható. Köszi.-nyugtázom a hallottakat. Most Démonomon van a sor, hogy fel tegye a kérdést. Én természetesen merek. Na neeem ám levest, feladatot bevállalni! Követem a férfi tekintetét, a kutyák... Na ne már! És már mondja is "Simogasd meg az egyiküket.", szemét húzás.
-Cseszd meg Babe!-állok fel a kanapéról, olyan jól elhelyezkedtem már rajta, erre most keljek fel. Még szerencse, hogy én választhatok. Káin, vagy Ábel? Kiiszom poharamból a maradék italt és egyik lábamról a másikra helyezem testsúlyom.
-Díjaztam volna ezt a feladatot pár nappal később. Ők is most látnak először.-morgok az orrom alatt és egyik kezemmel végig simítok Belial mellkasán miközben elindulok a pokol ebek felé. Kicsivel előttük megállok és leguggolok. Oldalra biccentett fejjel méregetem őket, ők is engem fixíroznak. Nos, nem vagyok kaja. Nem igazán tudok dönteni. Ábelből sugárzik az utálat és szerintem el is hagyná a terepet ha nem lennék egy légtérben a gazdival. Káin szemei kissé bizalomgerjesztőbbek, de nem bízom bennük. Démonok és a hóbortjaik.... A Viszályra pillantok és egyértelműen látszik a fejemen, hogy a következő körben nem leszek könyörületes vele. Vissza pillantok a kutyákra, mintha közelebb jöttek volna. Essünk túl rajta. Mindkét kezem kinyújtom, kíváncsian várva, hogy oda jönnek-e? Jó vendégként hagyom, hogy ők kezdeményezzenek, talán hamarabb megszokják, hogy... nos mától itt leszek. Szinte egyszerre mozdulnak, mintha tesók lennének, vagy mi fene, de kezemhez Káin orra ér előbb.
-Na szia.-köszönök neki halkan, és ujjaimmal lassan végig simítok a pofáját, remélve, hogy kezem a helyén marad. Ábel megtartja a kellő távolságot, legalábbis én ezt hiszem. Miután lebratyiztam a kutyákkal felállok és vissza indulok a férfihez.
-Mire volt ez jó?-kérdezek rá fejet rázva, majd vissza telepszem a kanapéra. Bosszúsan méregetem Belialt, aztán ismét felteszem a kérdést.
-Második kör bogaram. Felelsz vagy mersz?-tekintetem kihívó lesz és tele töltöm a poharam. Mit fogsz most választani? Legyél már bevállalósabb Főni!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1123
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 09, 2020 11:14 am

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Arcvonásain látom, hogy szavaim igencsak meglepik, pedig nem mondtam semmi olyat, amit eddigi ismeretségünk sok ezer éve alatt ne mondtam volna. Talán komolyságom miatt hangozhat ezúttal kicsit szokatlanul.  
-Rád bízok majd valamit, amit őrizned kell. - fűzök hozzá még ennyit, majd a kérdést részemről egyelőre le is zárom. Mindent a maga idejében. Átsétálunk a nappaliba kellő mennyiségű itallal felszerelkezve, hogy Felelsz vagy merszet játsszunk, akár az emberek. Mielőtt belevágnánk a mókába, kedvesem egy szál cigit lejmol tőlem a szokásos utcai kuncsorgós módszerrel. Csak megmosolygom szavait, miközben cigarettával kínálom. A rágyújtás után el is hangzik a kérdés, miután kezdésként inkább felelnék. Kérdése egyszerű, mégsem jön könnyen rá a válasz. Beleszívok a bagómba, mélyen, és felidézem magamban azt utolsó napot, amit együtt töltöttünk. Raguel kiszabadításának napját, hogy pontos legyek. Jó móka volt. Egy negyed évszázadon át gyötörtük az arkszárnyaslányt egy elhagyatott pincében, miközben a tollasok égen földön keresték szeretett nővérüket. Hiába nyestem le gyönyörű szárnyainak végét, hogy el ne repülhessen, tartottam láncok fogságába és okoztam mély sebeket akadályozva távozását, mégis megpróbált megszökni. Kétszer majdnem sikerült is neki. Harmadjára valahogy kapcsolatba lépett egyik tolltestvérével és elárulta börtöne helyét. A nyavalyás tollpárnák meg eljöttek érte, hirtelen nagy lett a káosz és a zűrzavar...
-...nos...elhiheted, nem így terveztem. - kezdek bele, a cigarettát a hamutál felé tartva szórom le a hamut.
-Muszáj volt eltűnnöm egy kis időre - hetekre, hónapokra gondolok itt, az elsőkre - ...aztán mikor visszatértem volna... - sóhajtok egyet. - ...már nem mehettem vissza. Raguelt megölték és az a hír járta, hogy én tettem. Kerestek és nem igazán volt biztonságos mellettem. - vonom meg a vállam. Miért is vittem volna magammal bizalmasomat, valakinek amúgy is maradnia kellett, hogy Régióm ügyeit felügyelje.
-Ezért a halandó világban maradtam...mire fény derült Raguel halálának valódi körülményeire, hirtelen bezárultak a kapuk is... - szívok bele újra a bagómba.
-Remélem elfogadható így... Mihelyst megválaszoltam a kérdését, én következtem, hogy feltegyem: Felelsz vagy mersz. Kedvesem merni kíván, ezért elkezdek gondolkodni, milyen feladatot szánjak is neki. Aztán kis kedvenceimre pillantok. Nem tudom, hogy áll az állatokhoz, sosem került szóba köztünk ez a téma se. Eddig létezésükről sem tudott.
-Simogasd meg az egyiküket. - adom feladatként. Nem veszélytelen pokolkutyát simogatni, de annyi könnyítést adok, hogy maga válassza meg a nyugodtnak látszó hirtelen haragú, vagy a mérges képű nyíltan agresszív kedvencemen akarja végrehajtani a feladatot. Természetesen egyik sem fogja tőből leharapni a kezét.

zene: nincs || szószám:382 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
937
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 09, 2020 8:51 am

Belial & Belphegor

A
rany szívem olyan dolgot ejt ki a száján, hogy úgy nézek rá, mint aki nem akar hinni a fülének.
-Sok fontos feladatot kaptam már tőled. Ez miben különbözik a többitől?-azért ezt jó lenne megtudni, csak úgy nem mondja ki semmi háttér infóval, általában egy az egyben a nyakamba zúdítja és csinálom. De ez most másként hangzik. Belial túl komoly! Nem tetszik, cseppet sem. Nyilván nem mondok neki nemet, sosem tettem, de örülnék ha nem akarna kinyíratni példának okáért! Végül is bólintok, tudomásul véve, hogy vége a kényszer szabadságomnak. Egyébként is ezt vártam már. Eluntam az életem is egyedül. Iszogatni készülünk, de nem csak úgy, ahogy eddig, fűszerezzük meg az első esténket. Elmagyarázom a játékszabályokat Főnökömnek, majd italt töltök magamnak és cigit tarhálok jó szokásomhoz híven. Rá kellene szoknom, hogy veszek magamnak... De az nem én lennék, inkább így oldom meg ezt a szükségletet. Kapok is, vigyorogva fogadom el a szálat és mikor Belial tűzzel is kínál felizzik cigarettám vége.
-Örülök, hogy ezt még nem veszed zokon tőlem.-vigyorgok miközben kifújom a füstöt. Szeretem Belial társaságát. A múltkori dolgokat igyekeztem kitörölni a fejemből azóta, több kevesebb sikerrel. Viszályom kicsiben szeretné kezdeni, azt mondja felelne. Galád mosoly terül szét képes felemen. Kezdjem most a szívatást, vagy ráér később is? Hmm, hmm... Nos, kezdjük azzal ami érdekel. Ehhez még nem kell annyi alkohol nem olyan kínos, no meg... Igen is illő lenne választ kapnom rá. Bemelegítésnek tökéletes!
-Miért nem vittél magaddal amikor leléptél?-legyünk egy kicsit komolyak az elején, aztán jöhet az igazi móka. Ha Belial válaszol és felteszi a kis kérdést az én válaszom a MEREK lesz! Kíváncsi leszek mennyire használja ki a játékot. Szívok még két slukkot a cigiből és elnyomom a hamu tálba. Kezembe veszem a poharam kortyolok is belőle, majd vissza helyezve az asztalra tekintetem Lovasomra emelem.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
21 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next