Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Belial és Belphegor lakása •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Belial és Belphegor lakása - Page 20 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Belial és Belphegor lakása - Page 20 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Belial és Belphegor lakása - Page 20 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Belial és Belphegor lakása - Page 20 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Belial és Belphegor lakása - Page 20 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 12:24 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Belphegorom már a vízben, élvezi az esti fürdőzést, de én nem tartok vele. Megállok és inkább rágyújtok egy szálra, füstölgök egy keveset, majd pár slukkal később a medence szélére heveredek. Míg én a látványban gyönyörködöm, ő a pancsolóból figyel és várja, hogy becsatlakozzak mellé. Mégis hamar kieszi a fene a vízből, mellém sétál elcsórja a bagómat - ehhez nagyon ért, beleszív egy mélyet, majd elnyomja mellettem, pedig volt még benne pár slukk.
-Csurom víz vagy... - pillantok hátra a vállam fölött, miközben hátulról karjaival átölel, nedves bőre az enyémhez ér. Azonnal gyanú ébred bennem. Ám a következő pillanatban már arccal előre a vízben, egy gondolatal később pedig a medence alján találom magam vele együtt. Ahogy a hűvösség hirtelen a testemhez ér, beleborzongok. De ez az érzés csak egy múló kellemetlenség. Persze kis drágám gyorsan eliszkol. Na várj csak! Első gondolatom, hogy gyorsan utána nyúlok, elkapom a lábát és még mielőtt a felszínre érne levegőért, visszarántom magamhoz. Ám gyorsan elengedem ezt az ötletet és hagyom, hogy felússzon a víz tetejére. Én még kicsit maradok idelent. Néhány gondolat erejéig, aztán én is a felbukkanok, pontosan a kis sunyi orra előtt. Nem tűnök valami boldognak. Ujjaimmal hátrasimítom nedves hajtincseimet, majd kedvesem arcába hajolok. Egy teljes perc is eltelik, mire bármit szólnék. Lehunyom a szemem, veszek egy mély levegőt és közben arra gondolok, hogy nincs még egy ilyen elvetemült, démoni nőszemélyt keresve sem találnék. Egyszer tuti ki fogom nyírni.
-Hiányzott ez. Szavaim egész őszintének hangoznak. Nem mondok többet, ennyiből is érhet. Nyilvánvaló, hogy nem a kéretlen úszóleckére gondolok, hanem a társaságára.
-Gyere, nézzük meg azt az edzőtermet. - hívom magammal, miközben elindulok a lépcső irányába, majd felkapaszkodva mászok ki a medencéből. Lehajolok ingemért, amit kedvesem oly sietősen maga mögött hagyott, mikor fejest ugrott a mélyvízbe. Vállamra dobom a ruhadarabot, majd az ajtó előtt egy pillanatra megállok hátrapillantva Belphegoromra. És ha jön, úgy bevárom őt. A terem ajtaja nyitva, tágas, nagy helyiség.

zene: nincs || szószám || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Belial és Belphegor lakása - Page 20 GadHg7Q
Belial és Belphegor lakása - Page 20 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 12, 2020 10:14 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

+18

Belial & Belphegor

N
em kell sok az én boldogságomhoz. A gyűrű pont nem azt a célt szolgálja, de Belialt ilyen helyzetbe hozni, nos, ez már felér egy becsület sértéssel is, de én nagyon nagyon odáig voltam. Kész férfi! Úgy érzem a késztetést hogy beszóljak érte, de nem teszem meg. Tartom magam az eredeti tervhez, úszni megyünk, aztán nap zárásként még kicsit kiropogtattatom vele eltompult izületeimet. Meg is indulok a medence felé Kedvesem kezét fogva, de míg én a víz felé libbenek már egy szál bugyiban, addig Viszály valahol lemaradt és élvezi az előadást. Oda se neki. Úgyis bekerül a vízbe. Én fejest ugorva érkezem majdnem a medence aljáig, aztán felbukkanva keresni kezdem Őfelseggét, aztán már csak közelebb hívom, semmi kedvem kiabálni a medencéből a házig. Belial közelebb sétál, cigi lóg a szájából... Mocsok! Figyelem ahogy leguggol a medence szélén, kezét a vízbe mártja, konstatálja, hogy hűvös a víz, nos még csak tavasz van, ilyenkor.... Ne menjünk bele! Tehát, míg kedvesem örömét leli abban, hogy arcpirítóan bámul megint, nem csatlakozik hozzám inkább, az én fejemben több gondolat születik hogyan vegyem rá, hogy merüljön velem. Ha már így a medence szélére ült... Elég lenne a karját elkapnom és berántanom. Ha nagy pöcstalicska akarnék lenni lábát megfogva a mélybe rántanám.... Vagy csak simán telibe fröcskölném vízzel, utána már mindegy lenne, hogy bejön vagy sem. No de van egy negyedik verzió is. Elvigyorodom. Elúszok a lépcsőig, kisétálok a medencéből, majd Belial felé indulok. Oda érve leguggolok a háta mögé, kiveszem ujjai közül a cigit, beleszívok, majd elnyomom magunk mellett. Átölelem kedvesem vállát, talán még puszit is hintek nyakára, majd megfeszülnek láb izmaim, megemelkedek és mindkettőnket a medence felé borítom. Ahogy Belial becsapódik, igyekszem elengedni, hogy még időben egér utat nyerjek előle, ha felúszik a víz felszínére. Mert hogy ennek fixen érzem a megtorlás szagát. Pillanatokkal később én már levegőt veszek a felszínen és várom, hogy Démonom is kövessen. Reméljük nem ez volt az utolsó csepp a pohárban. Még egy kicsit lubickolnék mielőtt bele temetkezünk egy jó kis adok kapokba.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 12, 2020 8:47 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Azt a büdös élet! Csak kipréseltem a szavakat. És még csak nagyon nyálasnak sem éreztem magam tőle. Elhangzik a kérdésem, próbálok a körülményekhez képest komoly maradni, bár saját magamat is nehéz ilyen szituban komolyan vennem. B*szki a bizalmasom előtt térdeplek és a kezét fogva arra kérem, gyötörjön egy életen át. Még ha csak játékból is. Ez durva. Látom kedvesen arcán is, hogy múló pillanatokra de próbál kiszakadni belőle a röhögés. Végül igent felel és késlekedés nélkül húzom ujjára azt a rohadt fémdarabot. Ő pedig lelkes menyasszony módjára hálás csókkal jutalmaz.
-Bevallom jól szórakoztam. - ismerem el, trükkösen feldobta a laza iszogatósnak tervezett estét. És azt se tagadhatom, hogy párszor azért feladta a leckét a feladványaival. Rendesen megizzasztott. Fel se merült, hogy kihátráljak. Ismer, nem szokásom megfutamodni semmi elől.  Az együtt töltött 7000 év alatt sohasem csináltunk ilyesmit, pedig jó pár őrültséget megéltünk együtt.
-De azért nem csinálnék belőle rendszert. - teszem hozzá halvány mosollyal. Bár azért magamban megjegyzem, hogy halandó játék ide vagy oda, azért vannak pozitivumai.
-Nocsak, önként vállalod a büntetést? - kezemet fogva indul el az üvegajtó irányába. Mielőtt követném még szabad kezemmel gyorsan magamhoz veszem a dohányfelszerelést. Az udvarra lépve elenged, ledobja magáról az ingemet és nekifutásból, egy szál bugyogóban a medencébe veti magát, bele a hűs vízbe. Hatalmas csobbanással érkezik. A kiáramló vízcseppek kisebb tócsát képeznek a száraz betonon. Vállammal az üvegajtónak támaszkodva megpihenek, rágyújtok egy szálra, és mélyen beleszívva pillantok lubickoló kedvesem felé. Hangjára közelebb megyek. Ujjával int felém, a vízbe csalogat maga mellé, mégsem ugrok be, a medence szélén megállok, ahol remek rálátás nyílik, mondjuk úgy mindenre. Újabb slukkot szívok, és a cigiszáll mögött elnyúló démoni vigyorom jelzi, hogy valami igen szépet látok úszni a víz tetején. Bár a szürkület igencsak kedvezőtlené teszi ilyen időt tájt a látási viszonyokat, na de nem egy démon számára.
-Szerintem tetszeni fog...- bólintok, amikor szóba hozza az edzőtermet. Leguggolok közben és kezemet a vízbe lógatom, hogy megnézzem mennyire hideg. Hát eléggé, ez az őrült nő meg fejest ugrott bele. Leülök a medence szélére, lábamat a vízbe lógatva szívok bele újra a bagómba.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 12, 2020 6:58 pm

+18

Belial & Belphegor

E
ljött a végítélet órája Lordom számára, nem is váratom sokáig, csak előkészítem a terepet. Mivel játsszunk úgy vagyok vele, hogy igen is csak kihúzok belőle egy kamu lány kérést. Ketten vagyunk és már van bennünk egy kevés szesz is, mivel nekünk ehhez kicsit tobb kell, hogy berúgjunk, egyenlőre olyan kellemesen mosolygós hangulatom van az első két üveg után. De könnyebben is megy a móka, így miután kihámozom Belial övét a nadrágjából jövök is a saját kis forgószelemmel amit külön neki keltettem eme este alkalmára. Le is vetkőztetem kisgatyára, megmondtam, ezt a játék végére elérem, ha akarja ha nem. Így akarom látni! Mire visszaérek a nappaliba a bontatlan két üveggel és a kis kabátommal Főni már egy szál boxerben feszít előttem. Nagyon helyes. A következő felvonásom első kottája és az előző színdarab utolsó traktusa úgy kúsznak egymásba, hogy nem látni hibát. Mesteri DJ vagyok meg kell hagyni. Ám mikor Kedvesem meglátja a kis kabátot az arcára kiül amit várok. Nem gondolta, hogy ez vele megtörténhet. Bájosan vigyorgok rá, míg előhalászom kis kincsemet a kabát zsebéből. Nos, ha nem is izzadt még le, nem sápad el, abban nincs is buli ugyebár! Meglátja a karikát, arcán temérdek érzelem fut végig. Kárörvendőn nézem végig a tépelődését, kicsit talán meg is sajnálnám, de nem teszem. Kényelmesel elhelyezkedek a kanapén, rágyújtok egy cigarettára és figyelem. Belial megszólal miután az egyik üveg tartalma félig, egy szuszra a gyomrába kerül, mintha megerősítést várna az egyértelműre. Hát legyen, bólintok picit, igen, kérd meg a kezem! Elveszi az asztalról a kis fém karikát, méregeti, magában tanácskozik -gondolom-; mert jól megvárat. Élvezem tépelődését, de nem sürgetem Őt. Most kivételesen türelmesen várok, hogy megszülessen agyában a gondolat, hogy megtegye. Végül összeszedi magát, elém lép, fölém magasodik, egy vigyort látok arcán, ezt ismerem, azok kapják tőle, akiknek nem sok maradt hátra életükből. Természetesen tudom, rám nem ez a sors vár, engem szeret, a maga módján. Mikor végre fél térdre ereszkedik átnyúlok mellette, leteszem a hamutálba félig égett cigimet és pillantása rabul ejti enyémet, nem ereszt. Milyen romantikus is lenne. Kár, hogy csak egy játék, de a kicsinek is örülni kell ugyebár. Hiába csak egy feladat, gyönyörű színészi készségeket vet be Viszály, talán még el is lágyítja szénfekete szívemet egy pillanatra. Nincs az a sunyi mosoly ami jellemzi, kicsit talán komoly is. Bal kezében fogja az enyémet és neki kezd a szónoklatnak. A megszólításra elvigyorodom, nem bírom ki, megfogalmazása pontos és biztos, főleg a jelenlegi helyzetet nézve. Azért eléggé megdolgoztattam az este folyamán, de cserébe piszok jól szórakoztam, remélem Belial is, mert ha nem akkor felakasztom magam. A hatásszünetet követően ismét szólásra nyílik szája, jön az a bizonyos kérdés Belial-módban. Egyszerűen imádom! Elszakítom pillantásom az övétől, oldalvást nézek fel a plafonra. Eljátszom, hogy gondolkozom a válaszon, ráharapok alsó ajkamra, végül vissza tekintek rá.
-Megtisztelsz. Igen.-mosolyodom el olyan kislányosan, mint még soha az eddigi majdnem hétezer együtt töltött kib@szott év alatt. Közelebb húzza kis kacsómat és negyedik ujjamra felhúzza a gyűrűt. Hálásan pislogok rá, majd közel hajolok hozzá és ha hagyja futó csókot kap köszönet képpen az este ezen részéért. Le kell erről szoknom! A koporsó szegért nyúlok és az utolsó két slukkot még elszívom mielőtt elnyomom. Felállok és ha Belial még nem engedte el gyűrűs kezemet akkor felhúzom magammal.
-Ez jó volt. Azt hiszem egy fél körrel levertél. Köszönöm a teljes erőbedobást. Remélem nem kínoztalak meg nagyon.-vigyorgok rá, majd kicsit megszorítom a kezét elindulok vele az üveg ajtó felé.
-Gyere velem. Kicsit lehűteném magam, bízom benne, hogy csatlakozol, ha nem akkor max élvezd a kilátást, de gyere ki velem.-pillantok fel rá, majd nyitom is az udvarra vezető ajtót, bízva abban, hogy legalább a medencéig elkísér. A vízhez közeledve kibújok ingjéből, elengedem a kezét és kicsit nekifutok, hogy egy jól irányzott fejessel érkezzek, kezeim majdnem súrolják a medence alját, aztán kis idő múlva, mint a szirének, bukkanok fel, hogy megnézzem a férfi követ, vagy csak nézelődik inkább?!
-Jobban jársz ha úszol velem. Utánna megnézném közelebbről is azt az edző termet.-ujjammal csalogatom, hátha a szép szó nem használ, majd azt veszem észre magamon, hogy nem is érdekel hogy fedetlen keblekkel lebegek a vízben előtte. Mondjuk van annyira sötét, hogy némi segítségül szolgáljon, lehet hogy ezt nappal egyáltalán nem tenném meg. Ki tudja.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 12, 2020 3:23 pm

Ház az Ördög utcában (18+)
Belphegor & Belial
Kis puffogása után, újra ölembe telepszik,. Egy korty alkohollal kínál és én elfogadom, egy csókkal kísérőnek. Míg kiissza az üveg utolsó cseppjeit, ismertetem feladatát. Sejtelmes pillantása jelzi, hogy elfogadja a kihívást. A nyakamhoz hajol, belecsókol, majd lassan csusszan le a combjaimról a lábaim elé a földre. Ahogy az övemhez hajol és fogaival igyekszik kibontani nadrágszíjam, elvigyorodom, bár nem sok kell, hogy széles mosolyom mögül halk nevetés is kihallatszon. Elégedetten nézem, ahogy küzd a helyzettel, és látom, hogy egész jól el is boldogul vele. Egész hamar meg is szerzi övemet, és nagy elégedettséggel lóbálja meg maga mellett.  
-Merek. - hangzik válaszom az este során sokadjára feltett kérdésre, miközben kedvesem szemei sötéten villannak fel előttem. Oh, a kis ördögi bestia! Érzem, hogy most rendesen meg fog szivatni, de ilyen ez a játék! Akkor játsszunk. Hátrasüppedve a kanapéban emelem a fejem a démonnő felé, amolyan "Mondjad, ne kímélj!" tekintettel nézve rá. Belphegorom elsőként leparancsolja rólam nadrágom és zoknijaim.
-Oh, ezek szerint ez is előkészületet igényel. Rendben. - feltápászkodom kényelmi pozíciómból, és kigombolom nadrágom, hogy könnyedén léphessek ki belőle. A zoknikat is száműzöm magamról és már levetett ruhadarabom mellé hajítom. Ott állok előtte, egy szál boxerban és még nem hallottam mi is lenne a feladatom. Ám mikor a kis drága a kabátjáért nyúl, rossz érzés fog el. Mielőtt szóra nyitná a száját, már tudom mi lesz a feladatom. A büdös p*csába, Belphegor! Ezt most komoly? A keze a kabátja zsebében jár, és határozottan úgy érzem, nem egy zsepit akar elővenni onnét. Balsejtelmem beigazolódik, amikor az anyag mögül előbukkan az az ismerős kis fémdarab. Hogy a fene essen bele...az a k*rva gyűrű! Az meg honnét a kénköves Pokolból került elő már megint? Most tényleg azt akarja, hogy kis gatyában kérjem meg a kezét? Beazonosíthatatlan arckifejezés jelenik meg a képemen a rohadt fémkarika láttán. Nem baj, megoldom. Felkapom az egyik üveg italt a dohányzó sarkáról és húzóra kiiszom a felét.
-Szóval kérjem meg a kezed. - pillantok rá, tekintetem elgondolkodóvá válik. Testem mellé lógatom az üveget, amit egy pillanattal később az asztal szélére rakok és kezembe veszem azt a nyavalyás fémdarabot. Belphegorom felé fordulok, még nem teszek semmit, csak a cigarettafüst mögül várakozón rám pislogó démonnőt figyelem. Tekintetemet rajta tartom. Ujjaim közt játszom a gyűrűvel. Pörgetem, akár egy pénzérmét. Tűnődöm magamban, miként próbálom felidézni ezt a számunkra teljesen jelentéktelen halandó szokást, miközben sejtelmes vigyor jelenik meg arcomon, ami egyre csak szélesedik, ahogy állnak fejemben össze a gondolatok. Egy mély sóhaj és egy azt követő áldáz vigyor jelzi, hogy készen állok. Abbahagyom játszadozást, kicsit feldobom, majd tenyeremmel markolom a gyűrűt, és lassan Belphegorom elé lépek. Na essünk túl rajta. Egy pillanatra megállok felette és amolyan "ezért még megfizetsz" érzést sugalló mosollyal ereszkedek fél térdre előtte. Bal kezemmel magamhoz veszem az övét és felnézek rá, mélyen belefúrom tekintetem barna szemeibe. Most minden sunyi, gúnyos vigyoromat félreteszem, a helyzethez kellő komolyságot erőltetek magamra.
-Kedvesem, életem megkeserítője... -  egy pillanatnyi hatásszünet. Ennél a pontnál szoktak a halandók valami végtelenül nyálasat mondani. - ....egy kérdésem lenne hozzád. Lennél-e az asszonyom a földi világba, hogy társamként gyötörj az örökkévalóságig? - hangzik el kérdésem és, ha igent, mond, úgy kezét közelebb vonom magamhoz, és a gyűrűt lassan az ujjára csúsztatom.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 12, 2020 12:31 pm

+18

Belial & Belphegor

D
rágaságom nem tétlenkedik, kihasználja a helyzetet ahogy egy jó démonhoz illik -nincs is jó démon-; mennyire meg tud ő részegíteni, még alkohol sem kell. Hihetetlen. Csókja gyengéd, de mégis birtokló, nem is ellenkezem, hagyom hogy megtegye, sőt még viszonzom is, miközben vele szembe fordulok, ekkor tarkómra siklanak ujjai, beletúr a hajamba én pedig, ha lehetséges még közelebb csúszom hozzá. De a jó világnak is vége szakad egyszer, minden csoda három napig tart ugyebár, így esik, hogy a csók után kipattanok öléből és igen is beszólok neki. Értetlenségét nem sokon múlik, hogy ne nevessem ki, egy futó vigyor el is suhan ajkaimon, de Ő is mosolyog. Reagál mondandómra, majd szemtelenkedni kezd. Késztetést érzek, hogy izomból bokán rúgjam, vagy lábfejére tapossak a sarkammal, de erről leteszek. Helyette csak kiöltöm a nyelvem, majd az asztalról elvett üveggel telepszem vissza oda, ahol előzőleg is voltam. Közben az is kiderül, hogy én biza megint MEREK, de mielőtt megkapnám a feladatom szórakozom egy kicsit. Újabb korty alkohol kerül a számba, de ezt nem magamnak vettem el, így hajolok most én Viszályom ajkaira és ahogy megérzem azt az apró kis engedélynek vélhető ajka elnyílását a korty az ő szája mögött tűnik el végül. Már vissza ülnék rendesen, de nem ereszt, egy futó csókra még birtokolja a puha húst, majd mikor szemeimet kinyitom hallom is a feladatom. A ravasz mosolyt már megszoktam, szinte nem is figyelek rá. Elnyúl az üvegért, iszik pár kortyot, és jön az ítélet. Egyik kezem az állam alá csúsztatom, bőszen hümmögök egyet, majd sejtelmes pillatással nézek Belial markáns arcába. Legyen! Hát velem nem tolsz ki az tuti. Előre hajolok s nyakát csókolom, finom puhatolózó puszit kap, majd egy vonalban azon az oldalon indulok lefelé felsőtestén, szinte alig érintem bőrét, mégis érezni ajkamat, ahogy haladok egyre lejjebb úgy csúszok ki öléből, le a kanapéról, míg nem előtte térdelek, onnan pislogok fel rá fél szemmel, majd figyelmem az övre terelődik. A kezemet nem használhatom, ez érdekes lesz. Előre hajolok és fogaimmal meghúzva a bőrt ki varázsolom az öv bújtatóból, húzok egyet rajta elrejtve vigyorom, ha sikerül erősebben meghúznom a csatt nyelv kipattan a lyukból. Így pillantok fel először végre Főnököm szemeibe. Remélem meg vagy elégedve! Kezeim két oldalt combján pihennek, ütemesen dobolnak rajta ujjaim, mivel tudom hogy még nem végeztem nem időzök sokat szemei kereszt tüzében, vissza hajolok az övhöz, ismét segítségül hívom fogaimat, megfogva velük az öv csatt részét körmeimet bele mélyesztem a férfi combjába, talán még át is ütöm a bőrt, remélve hogy a váratlan cselekedet megugrasztja őt rántok egyet az övön, ami így egyesével bújik ki a nadrág övtartóin keresztül. Végül kezembe fogom a megszerzett darabot és diadalittas pillantással tekintek Démonom szemeibe. Szabad kezemmel elveszem tőle az üveget és a maradék alkoholt megiszom belőle.
-Azt hiszem eddig döntetlen az állás. De most vissza léptetlek mindegy mit választasz.-vésztjósló mosoly terül szét pofimon, izgalmamban feketén izzanak fel szemeim miközben felteszem a kérdést és kedvesem válasza most a MEREK lesz. Felállok az öléből és végig letekintek rá.
-Nincs mi tartsa a gatyád, bújj ki belőle, az nem kell a feladathoz. És nem ártana a zoknidat is levenni.-mondom unottan miközben hátat fordítok neki és modelleket megszégyenítő ringó csípővel elsétálok először a táskámhoz, kiveszem belőle múltkor viselt kis kabátomat, majd visszaindulok, de előtte még megállok a konyhában és magamhoz veszek két üveg piát. Elfogyott amit magunkkal vittünk, kell az utánpótlás. A nappaliba érve leteszem az üvegeket, majd ha Belial már alsógatyában díszeleg előttem úgy végig pillantok rajta. Csak tekintetem árulja el, hogy ez most nagyon is kedvemre való. No de a kabátka! És a feladat...
-Azt hiszem ezt a feladatot nem kell elmagyaráznom, rá fogsz te jönni magadtól is. De könnyítésként annyit mondok, ez csak a játék kedvéért! Semmi hátsószándékom nincs vele!-talán még sosem voltam vele ilyen komoly, mint most! Arra vagyok kíváncsi hogyan kivitelezné a dolgot ha helyzet lenne. Ez csak játék, de Belialból és a múltkori dologból kiindulva vissza lép, akkor pedig jöhet a bünti! Belenyúlok a kabátka zsebébe, előhúzom a kis karikát amit két héttel ezelőtt már láthatott az étteremben, majd az asztalra teszem.
-Kérd meg a kezem Belial!-ülök vissza a kanapéra, egyik lábam átvetem a másikon, így ismét szétcsúszik az ing anyaga, de most nem bánom. Lássuk mit lép a Káosz nagykövete?! Most hogy kettesben vagyunk... Eljátszik a kedvemért egy lánykérést, vagy ugorjunk egyből a játék végéhez? Kivárok, nem siettetem, újabb cigit veszek el dobozából és az asztalon talált gyújtóval rá is gyújtok. Szívok egyet, majd még egyet és a gomolygó füst mögül pislogok a démonra, hogy mennyire eszi a fene most őt? Ajkaimon játékos mosoly, megemelkedett szemöldököm jelzi, hogy tudom ám ez nagy falat neki, de a kihívást illik elfogadni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 12, 2020 10:51 am

Belphegor & Belial
Belphegorom lehengerlő produkciója után rajtam volt a sor. Felelek. És kérdésem meg is kapom. Megint a csók téma.
-Nem közöltem semmit. Kérdeztem. Érdekelt, mihez legyen hasonlatos. - felelem, miközben karom dereka köré fonódik és túlzó közelségbe hajolok felé. Ijedt meglepettség ül ki az arcára. Válaszom így is megkapja. Ennél a pontnál feltehetném a kérdést: Felelsz vagy mersz és ugorhatnánk is tovább a játékban. Kérdés helyett inkább kicsit elidőzök tekintetében, végigsimítok arcán, majd ajkain, fontolgatva hogy megcsókoljam őt. Ellenkezhetne, eltolhatna magától. Sürgethetne, hogy inkább a kérdést szegezzem neki és ne bámuljam őt, mégsem teszi. Egyetlen ellenkező szó nem hagyja el ajkait. Inkább úgy néz vissza rám, mint aki akarja, hogy megtegyem. Ellenvetés híján birtokba veszem ajkait és hosszan csókolom, és amikor viszonozva azt szembe helyezkedik velem, kezemet tarkójára simítom ujjaimmal beletúrva barna hajzuhatagába. Elvállva ajkaitól, még mindig intim közelségben súgom oda a kérdést, hogy választhasson. Ám mintha rosszat szóltam volna, Belphegor felháborodottan pattan fel ölemből, mint akit mély sérelem ért és letol, hogy nem erről volt szó. Emlékeztet, hogy csak felelnem kellett volna. Nem mintha a csókot nem vehetné válaszomként.
-Jól tudom mit választottam. - vállat vonok, és közben nézek rá felvont szemöldökkel, de szám sarkában megmarad a mosoly. Mire fel ez a méltatlankodás, édesem? Az előbb még élvezte, majd elolvadt a karomba, most meg morgolódik semmiségeken. Még ezt a nőt.
-Úgy teszel, mint ellenedre lett volna... - jegyzem meg szemtelenül. Nem értem csodálkozása okát, ha más nem, ő tudhatná, a Viszály nem játszik tisztességesen. A kis közjáték után megkapom a választ is. Belphegorom MER és mintha, mi sem történt volna, visszatelepszik combjaimra, velem szembe egy üveg ital társaságában.
-És te pontosan tudod mennyire. - fűzöm szavaihoz halvány vigyorral, miközben kedvesem meghúzza a piásüveget. A korty még a szájában, amikor felém hajol és egy kis játékra hív. Engedem, hogy a számra tapassza az övéit, majd résnyire nyitom, hogy a pia átfolyjon az enyémbe. Nyelek egy nagyot, de ajkait még nem eresztem. Egy apró csók erejéig még magamnál tartom.
-Szóval a következő harci feladatod... - ravasz mosoly szélesedik arcomon, ami semmi jóval nem biztat. A mellettünk lévő üvegért nyúlok, a nyakánál fogva húzom magamhoz és kortyolok belőle egy keveset.
-Vedd le rólam az övemet...de....a kezeid nem használhatod. - hangzik el kedvesem számára feladatom.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 11, 2020 10:23 pm

+18

Belial & Belphegor

K
iállhatatlan amikor így néz, igazából vetkőznöm sem kellene, mert Belial ezt megteszi pusztán a nézésével is. Megrázom a fejem, igyekszem a feladatot legjobb tudásom szerint végre hajtani. Ám ahogy elnézem Démonomnak bejön a helyzet. Ohó, az nézés... Drágám, téged mi lelt? Egy mosollyal nyugtázva lépek elé, már melltartó nélkül, vagyis az említett ruha darabot az ujjaim közt lógatva. Kérdésemre a felelet nemleges, így kihullik kezemből az anyag, valahová a padlóra, nem nézem, mert a kövezkező pillanatban már Viszályom ölében ülök. Izmos karjának ütődik a hátam, így nem borulok hanyatt az érkezés pillanatában. Jó a reflexe kedvesemnek. Nyugtázom a dolgot egy hümmögéssel is, majd felteszem kérdésemet, de először null reakció van, mire rájövök, hogy mit bámul annyira. Jajj Lucifer! Ezer meg egy nőt láttál már Beli! Én is csak egy vagyok közülük. Mégis, arcomra pír ül ki attól a nézéstől. Igyekszem magamra vonni a figyelmét, először csak csettintek, de olyan hatástalan, hogy kissé felszökik a mérgem, így tettlegességhez folyamodok, ujjaim az álla alá csusszannak és emelem meg a fejét. Engedelmesen, de kissé nehezen néz szemeimbe. Jön végre a válasz FELEL, csúcs, végre haladunk! Jön is szinte egyből a kérdésem, de előtte elveszem tőle a poharát, nem kapok megjegyzést rá, nagyon helyes! Jobb ötlet, mint itt még testet mutogatni, hogy a sajátomért nyúlok az asztalra. Na meg ezt kiürítettem a tánci előtt ugyebár. Végül ajkam elnyílik, kiámramlik rajta a sok sok szó, mondattá, kérdéssé sűrítve. Kérdésemre először kérdés érkezik, oldalra döntöm a fejem és elgondolkozom, miközben kedves Főnököm közelebb hajol hozzám. Mikor vissza fordulok pofija felé, miliméterek választják el az orrunkat. Egy pillanatra riadt lesz a tekintetem, mikor került ilyen közel hozzám? De aztán rendezem arcvonásaimat, valójában nem ijedtem meg, csak váratlanul ért ez a közelség. Egy pillanatra még a mondandóm is elfelejtettem. De aztán kissé kihúzom és negédes mosollyal nyílik szét ajkam.
-Szóval most közölted, hogy mi is egy párnak számítunk.-kérdésnek szántam eredetileg a mondatot, de félúton meggondoltam magam és kijelentés lett belőle. Ha akarja akkor vétőzza meg szavaimat. Csk ekkor tűnik fel, hogy ujjai már bőrömet érintik az ing anyaga alatt... Kikerekednek a szemeim, még közelebb von magához. Mire készülsz Drágám? Levegőt venni is elfelejtek egy pillanatra, míg kiejti száján azt a három egyszerű szót; "Nem tartom kizártnak...", valójában ez se igen, se nem. De nem tudok gondolkozni, annyira közel van... Bőre melege égeti az enyémet, pillantása felperzsel, elemészt... Hüvelykujjával simít végig ajkamon, élesen szívom be a levegőt, íriszeibe fúrom az enyémet, némán könyörögve, hogy tegyen már valamit. Akarom! Nem tudok megmozdulni, szeretnék de nem megy. Azt a tipikus mosolyt is -nevezzük Belial-mosolynak-; épp csak futólag kapom el, mert az agyam már kikapcsolt állapotban van. Az érzékeimre hagyatkozom, mert a józanész elreppent azzal az érintéssel a hátamon. Ujjait érzem, lehelete az enyémmel fonódik össze, a szavak értelüket vesztik... Miért? Ne beszélj már! Tedd meg végre! Nyüszítenék, hogy végre történjen valami, mert ez a pillanatnyi várakozás is feltolja a pumpát az agyamban. Aztán a következő pillanatban már birtokba is veszi ajkaimat. A k*rva életbe! Mint a tüzijáték, úgy robbanok fel hevessége nyomán, teljes bedobással veszi birtokba ajkamat, szája simogat, kérlel... Belenyögök a csókba, várakozón és odaadóan egyszerre. Csók közben átfordulok az ölében, szembe ülök vele miközben viszonzást talál enyémben a szája. Hosszú forró csókban részesít, és viszonozva én is Őt, mikor elvállnak ajkaink kattan bennem valami a kérdést hallva. Kezeimet mellkasára téve tolom el magam tőle, kitisztul a pillantásom és kiugrok az ölébe.
-A p!cs@ba Belial! Felelsz volt, nem mersz!-pihegek még mindig, de szavaim mégsem gyűlölködők, csak egyszerűen muszáj... Meg kell mutatnom, hogy ezzel nem vesz le a lábamról. Nyilván rájöhet, hogy mindez megint egy újabb színjáték, legszívesebben ott maradtam volna az ölében, de mindent azért mégsem lehet ám! Az asztalhoz lépek és elkapom az üveget. Nem töltök a poharamba, pedig egy pillanatra megindult szabad kezem felé, az üveg száját ajkamhoz illesztve kortyolok nagyokat, mielőtt válaszolnék neki.
-Merek!-hangom határozottan cseng, talán még egy aljas mosoly is oda kúszik képes felemre, majd végül döntök és az üveggel együtt telepszem vissza Viszály combjaira, úgy, mint a csók utolsó pillanataiban. Játsszunk szépen... Vagy már mocskosan.
-Nagyon rossz démon vagy Te!-búgom mielőtt ismét ajkamhoz emelem az üveget egy korty erejéig, majd az üveget félre téve magunk mellé ajkam érinti az övét és ha Belial benne van a buliban, a kortyot szájába folyatom.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 11, 2020 6:55 pm

Belphegor & Belial
A játszadozás folytatódik és Belphegoromon a sor, hogy bizonyítson. Nem kérek sokat tőle, csak a melltartóját. És egy kis táncot kíséretnek. Gyanús pillantásokat vet rám, amikor megemlítem, hogy ehhez a feladathoz szükségeltetik egy kis előkészület is, ami alkoholtól áztatott nadrágja levételében, és levetett ingem felvételében merül ki. Szóvá teszi, hogy leszállhatnék róla, mert úgy könnyebb felkelnie. Nem fűzök ehhez semmit csak elhajolok felőle. Míg ő öltözködik, én itallal a kezemben kényelmesen vetem hátra magam a kanapén, várva kedvesem táncos-zenés produkcióját.
-Valami olyami...igen...fogalmazhatunk így is... - bólintok. Kezdés előtt még lehörpint egy pohár italt, aztán a kutyák vonyító hangjának dallamára lassú csipőringásba kezd, körbe-körbe fordul, a férfiméretnek hála az ikerdombok mégsem villannak elő a ruhaanyag mögül. Egy laza, könnyed mozdulattal kirántva hajgumiját hajából dobja szét barna hajtincseit, miközben hajfogója a földön landol. Valami hihetetlenül dögös ez a nő. Mindig ilyen volt? Tűnődöm el, miközben hosszú lábait és ringó csípőjét figyelem. Fogva tartja pillantásom. Aztán közelebb libben hozzám, miközben piámból kortyolok átölel hátulról és halkan a fülembe súg.
-Azt hiszem, egyszer, talán említettél ilyesmit... - szemem sarkából pillantok rá sunyi mosolyommal, de egy pillanattal később már előttem áll. Tekintetem követi őt, ahogy a dívány mögül elém sétál, hogy gyakorlott ügyességel szabaduljon meg melltartójából. Mikor hátat fordít nekem és karját a háta közepéig emeli, feljebb ugrik az ingem anyaga, így formás fenekét is figyelmemmel méltathatom. Szép! Az orrom előtt riszál. Nyelek egy nagyot. Durván jól csinálja. A cicifix előbukkan az ing alól, így feladatát teljesíti, majd a combomon landol elém lógatva a levedlett ruhadarabot.
-Nem szükséges...a látvánnyal megelégszem. - felelem elégedett vigyorral nem titkolva, hogy nagyon is tetszett a kis műsora. Egy kicsit elmerengek a démonnőt figyelve, próbálom helyretenni a gondolataimat. A csettintést észre sem veszem, csak a hangjára figyelek fel, miközben figyelmemet követelve magának, nyúl ujjaival az állam alá és emeli meg fejem.
-Felelek. - választom a következő körben a válaszadást kihívásnak. Majd szemtelenül elorozza kezemből poharam és felhajtja benne lévő italom egy részét. Egy újabb kérdés, ahol kihangsúlyozva az "őszinte" szót, kell feleletet adnom. Egy fél másodpercre elgondolkodom, majd válaszomat egy kérdéssel indítom.
-Úgy mint ahogy a halandó párok szokták? - érdeklődöm az egyértelműség kedvéért. Közelebb hajolok hozzá, egészen közel. Túl közel. Hátáról karomat az ing anyaga alatt a derekára csúsztatom végigsimítva puha bőrén - ujjaim talán még alsóneműje anyagát is érintik, és gyengéden vonom magamhoz közelebb.
-Nem tartom kizártnak... - mondom, miközben kezemet arcára simítom félresöpörve barna hajtincseit. Hüvelykujjammal végigsimítok alsó ajkán. Most lophatnék tőle édes csókot, hiszen kérdése is azt sugallja. Miért nem csókolom meg őt? Hm...a helyzet adja. Ravaszul elvigyorodom.
-Hát nincs nagy közönség, hacsak a két kutya nem számít annak... - hajolok ajkaihoz, és ha nem lök el magától, birtokba veszem őket. Hosszan, forrón csókolom, majd elvállva ajkaitól azt kérdezem: Felelsz vagy mersz?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 10, 2020 9:50 pm

+18

Belial & Belphegor

J
ó ötlet volt az igya rólam az üveg piát, tetszett ahogy kivitelezte. Erre lehet még egyszer meg fogom kérni. Bár nem ma! És lehet hogy csak úgy, nem egy feladvány részeként. Még eldöntöm! A kérdésére a felelet merek. Nézzük meg, most kicsit több alkohollal a fejben megmozgatja-e a gondolatait kissé jobban, mint a kutya siminél. Bizalmatlanul méregetem Őt mikor közli, hogy a feladathoz előkészület is kell. Megkapom az inget és utasít hogy szabaduljak meg a nadrágomtól. Bele túrok a hajamba. Hát jó!
-Ahhoz mondjuk először le kellene szállnod rólam. Így eléggé komplikált a dolog.-bököm meg a mellkasát, jelezve, hogy akkor már felállnék, mert úgy mégis könnyebb a procedúra. A pimasz kis mosoly még azért jár, de hát mit várok magától a Viszálytól? Nem sokkal később már hátra dőlve ül a kanapén. Amíg ő elpillant hogy elvegye italos poharát én felállok a kanapéról, magamra kapom az inget, hosszra ugyan az, mint a múltkori. Mondom megtartom! Egy egész szekrényem lesz Belial-ingekkel... Kizárólag olyanokkal amiket valamilyen úton módon elkobzok tőle. És természetesen én mindig fogok okot találni, hogy levetkőztessem! Egy laza mozdulattal kioldom nadrágomon az övemet, majd kigombolom és nem sokkal később ha Belial elég jól hall akkor a cipzár lefelé gördülő hangjára lehet figyelmes. Letolom csípőmről, előre hajolva a bokámig csúsztatom, majd ügyesen kilépek belőle. Belial végül rám emeli tekintetét, bájos mosollyal lengetem meg az inget, ami nem került begombolásra, de mivel férfi méret, éppen csak a melltartóm közepe látszik ki, a kis masni ami díszként fityeg ott a két domborulat között. Talán még valami kis szivecske is van rá felvarrva. Már nem emlékszem.
-Tehát szeretnéd ha maradna a sejtelmesség, de mégis lekerülne a fehérneműm felső része... Ám legyen.-pillantok rá lassan, de előtte odalépek az asztalhoz, elveszem üres poharamat és újra töltöm. Mindjárt hozhatjuk a többi üveget is. Amíg megiszom poharam tartalmát a két kutya összehangolódik egy lassú dallamra. Hallgatom egy darabig, majd letéve az ismét kiszárított poharat kihúzom magam, először körbefordulok, lassan apró csípő ringásokkal. Jobb kezemmel lassan felnyúlok a fejemhez, kihúzom a gumit a hajamból és a földre pottyantom. Mikor ismét szembe fordulok a démonnal féloldalas mosollyal indulok meg felé, ugyan csak pár lépés, végig simítok fedetlen mellkasán, majd megkerülöm a kanapét és karjaim a nyakába fonom.
-Ugye tudod, hogy csak veled szoktam táncolni?-suttogom kérdésemet a fülébe, talán még egy kis rosszallást is vélhet a hangomban, de nem sokkal később újra szeme elé kerülök, hogy tovább ringatózzak a kutyák vonyításában életre kelt lágy dallamra. Behunyom a szemem és elveszek egy pillanatra. Perdülök párat, mint a balerinák, majd kezeimmel kikapcsolom elől a melltartó pántokat, mindezt olyan ügyesen, hogy az ing szinte nem is nyílt szét jobban a kelleténél. Ha végzek tuti begombolom! Azért na, genya egy Főnököm van. De végre játszik. Sunyi mosoly kúszik ajkamra miközben hátat fordítok neki. Kezeimmel benyúlok a hátamhoz alulról, így mivel megemelkedik az ing alja látni lehet kerek kis hátsó felem ami természetesen a vonyítás ütemére még mindig ringásban van. Kipattintom a kis fém kapcsokat, majd mire megfordulok már le is kerül rólam a melltartó. Váll pántjai szanaszét lógnak, csak megvonom a vállam.
-Neked is kell szuvernír?-pillantok sunyin a férfire és hozzá sétálok melltartómat a kezemben tartva. Elé érve se szó se beszéd az ölébe ülök, ha ügyes, szabad kezével meg tudja tartani a hátam hiszen oldalvást ülök oda, ugyanis a pofiját szeretném bámulni, lehuppanás közben megeshet, hogy kicsit nagyobb rés keletkezik az összegombolatlan ingen. Várok egy kicsit, hálásan pislogok a pokolebek felé, ismét felteszem a kérdést.
-Ha kiszórakoztad magad, akkor elárulhatod, hogy most felelsz vagy mersz?-keresem a pillantását, de mintha máshol járna. Elvigyorodom, kívül eső kezem már emelem is szélsebesen, hogy aztán hüvelyk ujjam végig húzzam a középső és mutató párosán, ezzel csettintve pontosan Belial szemei előtt.
-Hékás! Tudom hogy szép amit látsz, de kérdeztem.-nyúlok is álla alá, hogy kissé megemeljem a fejét. Hátha végre a szemeimbe néz.
-Akkor? Felelsz vagy mersz Belial?-tekintetem is nógatja, hátha magához tér. Elengedem az állát és összehúzom az inget magamon. Valami félholt "Felelek" érkezik, mire szemet forgatok. Hihetetlen... Pasik! Kikapom a kezéből a poharat és bele iszok. Pofátlanság, de ha most az én poharammal kellene baszakodni... Na szóval most inkább nyugton maradok.
-Felelj nekem ŐSZINTÉN Drágám! Megcsókolnál valaha magadtól nagy nyilvánosság, az ismerőseit előtt?-erre kíváncsi lennék, az eddigi két nyelvesből mindkettőt indítványoznom kellett.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 10, 2020 6:33 pm

Belphegor & Belial
Egy újabb érdekes kihívást talál ki nekem bizalmasom. Nem vádolhatom azzal, hogy nem kreatív. Épp ellenkezőleg, mintha minden nap ezt játszaná. Van benne vetkőztetés és piálás. Azért lássuk be nem egy rossz feladat. Elsőként a felsőjét simítom le róla, aztán finoman hanyatt döntöm a kanapén, végül pedig mellei fogásába helyezem az italos üveget, hogy a has felül kortyoljak a piából. Részerint sikerül is, bár a nagyját a dívány huzata szívja fel.
Felismerem  a kamumeglepettséget, főleg ha azt Belphegorom arcán látom. A hétezer év csak hétezer év. Ennyi idő alatt csak kiismertem valamennyire, ha nem is teljesen. A drágám a mai napig képes meglepetéseket okozni nekem, talán ezért is kedvelem úgy a társaságát. Tettetett csodálkozásához nem fűzök szavakat, csak megmosolygom azokat, miközben végigpillantok alkoholásztatta testén. Persze a piafoltos kanapé sem kerüli el a figyelmemet. Talán egy kicsit bosszúságom jeléül el is húzom a számat emiatt, kis játékunk első komoly áldozatát látva.  
-Hm... - hümmögök egyet. Most én jövök a kitalálásban. Egy hosszabb pillanatra elidőzik rajta tekintetem, anélkül, hogy egyetlen szó is szólnék, majd egy újabb hümmögést követően nézek újból kedvesem szemeibe.
-Szóval mersz! Olyan közel hajol, hogy orrunk szinte összeér.
-Rendben, ehhez a feladathoz kell egy kis előkészület is. - sejtelmes vigyor szélesedik a képemen és elhajolva tőle levetett ingemért nyúlok.
-Ezt vedd fel, a nadrágot pedig le. Kezébe adom a felsőmet és hagyom, hogy belebújjon a méretekkel nagyobb anyagba. Kicsit lógni fog rajta, de nem számít. Mihelyst a piaáztatta gatyájától is megszabadul, el is árulom mit találtam ki a számára.
-Vedd le a melltartód, anélkül, hogy levennéd a felsőt.....És táncolj is hozzá kérlek. - teszem hozzá.
-Most én legeltetem kicsit rajtad a szemeimet. Ha nem gond... - mosolygok rá. Megjegyezheti, hogy én is táncot kérek. De ez az élmény nem csak neki jár! A piaivós-vetkőztetős kihívása után, amit nekem kitalált, nem hiszem, hogy ettől különösebben zavarba jönne. Mondjuk nem is azért kérem, hogy kínos helyzetbe hozzam. Akkor a bugyiját is lehúzatnám róla.... Pusztán érdekel, hogy lejt szexisen az ingemben. Magamhoz véve pohár italomat, elkényelesedve dőlök hátra a kanapén várva Belphegorom zenés-táncos produkcióját. Fejemet egy pillanatra ebjeimre emelem, akik veszik a lapot, most már sokkal rutinosabban adják meg a zenei alapot. Amint felhallik a kutyaének drágaságom már lendülhet is neki a táncnak.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
925
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 10, 2020 4:12 pm

Belial & Belphegor

G
ondolod, hogy könnyen megúszod ezt a játékot kedvesem? Ugyan kérlek! Már szinte mester szinten űzöm. És igen is kimondok olyan feladatokat is, amit jobb esetben másnak tuti nem mondanék. Hogy miért? Ezt most nem fogom elárulni neked. Jobban érdekel főnököm arckifejezése a feladatot hallván. Még kacsintok is egyet, hogy itt az ideje cselekednie, ebben még semmi rossz nincs. A hangsúly a még-en van ugyebár. Ennél mocskosabb dolgokat is tartogatok számára. Ám most csatolom a bünti verziót is ha vissza lép a feladattól. Démonom persze kitekint az üvegen át a medence irányába. Nocsak, nocsak! Megfutamodsz Viszály? Meglepő! Végül csak kiveszi kezemből az üveget, egy apró mondat kíséretében.
-Ugyan kérlek, melletted tanultam. Ne csodálkozz ilyen apróságokon.-reagálok neki alig hallhatóan, már megint túl közel van. Nem baj, kicsit magamat is megszívatom ezzel, de hogyan máshogy lehetne érdekes egy játék? Most nem kérhetem azt tőle, hogy ugráljon fél lábon állva és közben tapsoljon. Nem dedósok vagyunk! Kedvesem az üveget maga mellé teszi és rendesen szembe fordulva velem közelebb hajol, kezeit kinyújtva megfogja felsőm széleit két oldalt a csípőmnél, majd az anyagot rutinosan tolja egyre feljebb a testemen. Bőre az enyémet érinti közben, csak egy pillanatra szakítom meg a szemkontaktust, egyetlen pillanatra hunyom be a szemem, élvezve, hogy kicsit a feladatok által irányíthatom, még a mosoly is kiül arcomra, olyan kis genya én majd megmutatom mosoly ez. Belial apró jelzésére engedelmesen a magasba lendítem karjaimat, hogy fejemen átcsúsztatva az anyagot az a földön kössön ki. A feladat legkönnyebb része teljesítve. Lehet hogy a szájával kellett volna kérnem. Ahh késő bánat! Egyik kezével megtámaszkodik mellettem, míg a másikkal vállamra gyakorol enyhe nyomást, így elérve, hogy hanyatt feküdjek a kanapéján. Vagyis a kanapénkon! Már az enyém is. Ahogy elfekszem fölém hajol, elmosolyodom. Szóval, mit találtál ki a feladat végrehajtásának ügyében Kedves? Oldalra billetem buksimat és úgy figyelem, ahogy lenyúl és felveszi az üveget. Kezdődjék a szórakozás. Mellkasomra fekteti az üveget szerencséjére van ami megtartsa rendesen. Én mondjuk megkértem volna, hogy segítsen önteni a piát, de ez a verzió is megteszi. Az alkohol végig folyik a mellkasomat és hasamat összefogó részen, itt ott elválik, kisebb ösvényekkel indul a kanapé felé, miközben a démon hasamról igyekszik minél több folyadékot magába szívni. Megugrok mikor a pia eléri nadrágom derék részét, a francba, erre nem számoltam. De végül csak kiürül az üveg, így Belial diadalittas mosoly kíséretében hajol ismét fölém. Kénytelen vagyok eljátszani a meglepett kislányt. Hatalmasra nyitom szemeimet, ajkammal apró O betűt formálok. Vigyorgó kérdésére pislogni kezdek.
-No fene, megleptél Kedves! Azt hiszem merek. Hátha már átkapcsolt a te agyad is és nem gyermeki feladatokat találsz ki.-feljebb tornákom magam, könyökeimen támaszkodom, az orrunk összeér, úgy nézek kihívón a szemébe. Vedd fel végre a kesztyűt, nem vagyok kislány! Mocsok módon zavar a vizenyős derekú nadrágom. Azt tudom, mielőtt nekilátok a feladatnak, sajnos én vetkőzöm először fehérneműre.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
20 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next