Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Belial és Belphegor lakása •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Belial és Belphegor lakása VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
914
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 23, 2020 2:43 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Belial és Belphegor lakása Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 23, 2020 1:39 pm

Belial & Belphegor

A
zt hittem még mindig bosszankodni fog, most hogy újra találkozunk, mégis a konyhából kicsal, hogy tartsak vele, ám megakaszt ahogy kilépek az ajtón, arcomat vizsgálja, vagyis ajkaimat, amik már láthatóan begyógyultak, meg is jegyzi, míg keze arcomon időzik. Elveszve a pillanat varázsában, nem sokon múlik hogy ismét megcsókoljam. Épp idejében enged el és vesz ki a dobozból egy szál cigit, hogy aztán a járdára üljön. Meg is találom végre a hangom és beszélni kezdek hozzá. Bocsánatot kérek tőle, annak tudatában, hogy teljesen igaza volt, jogos volt a kiakadása irányomban. Mikor közli, hogy felejtsük el haloványan rá mosolygok. Azt is elárulom, hogy nem esett jól mikor tegnap hazaértem és ő nem volt a házban. Pimasz kérdésére meglököm a vállát egy kicsit.
-De igen! Vagy már azt sem szabad?-összehúzott szemekkel teszem fel a kérdést, majd elvigyorodom, ez annyira ő... Hiába is mondanék neki bármit... Sosem értene meg! Még egy mondat érkezik felém, amolyan információ féle, először csak bólintok rá. Legalább ennyit megoszt velem. Nem kérdezem őt, nem tisztem, csak a tanácsadója vagyok.
-Igen, látom és nagyon örülök neki!-csupán mondandója elejére válaszolok szóban, annyi elég kell legyen. Mivel elintéztem mindent ami a kis kiruccanásunkhoz kell, így megosztom vele. Egy apró szót kapok az információra, bólintok, majd felállva az asztalhoz sétálok és végre én is rágyújtok.

Van még két napom összeszedni magam, a terveket előkészíteni és becsomagolni. Egy pár új ruhát is beszerzek ami szintén a sporttáskámba kerül, de a ruhák közé rejtem Adolfot is, egy ideje nagyon elhanyagolom szegényt, így azt tervezem, hogy magammal hozom Ciprusra. Hallom mikor Belial már lefelé indul a lépcsőn, én még kicsit tollászkodom a szobában, tudom, hogy még van időnk az indulásig. Összefogom a hajam egy laza lófarokba, majd vállamra dobom a táskámat és kilépek a szobából. Belial már a bejárati ajtó előtt várakozik, elvigyorodok és megindulok lefelé a lépcsőn. A ruha fogasnál belebújok a szandálomba és kilépve az ajtón Belial behúzza mögöttünk. Eljött az idő, hogy kicsit minden mentesek legyenek a napjaink. Se káosz, se Amara... Csak MI!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Belial és Belphegor lakása YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Belial és Belphegor lakása WEoDcGa
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
527
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 22, 2020 6:39 am

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Hazatérve olyan gyorsan vettem a fürdő felé az irányt, hogy nem is néztem szét. A kutyákat láttam, és mentem is tovább. Csak jóval később, mikor tüdőm egy szál bagóért sípolt, a levegőben terjengő ízletes ételszag vezetett rá a terasz felé menet, hogy talán Belphegorom is itthon lehet. A konyhában üldögél és villájával szántja az ebédjét, amikor cigizni hívom. Kilépek az udvarra, szinte azonnal követ és én megragadom az alkalmat, hogy nappali fényben lássam arca gyógyuló sebeit.
Néhány szótlan pillanat és észrevételezés után cigarettára gyújtók és leülök a terasz szélére. Újabban valamiért szívesebben telepszem földközelbe, mint az asztal melletti négylábúakra. Kedvesem is hamar csatlakozik hozzám, ám ő most nem nyújtja kezét cigiért. Ehelyett inkább belátja, múltkori viselkedése felelőtlen volt.
-Felejtsük el! - ajánlom fel és láthatja rajtam, nem neheztelek rá. Nem is kívánom tovább firtatni a múltkoriakat. Úgy gondolom épp elég tanulópénz számára a találkozón szerzett sebek. Nem látom értelmét, hogy szavaimmal tovább nyomasszam.
-Csak nem aggódtál miattam? - kérdezem sunyi mosollyal miközben szívok egyet a cigimből.
-Láthatod, semmi bajom. Csak nekem is akadt egy kis dolgom. - teszem hozzá egy könnyed vállrándítással. Majd megosztja, hogy ciprusi nyaralásunk két nap múlva esedékessé válik, mindent elintézett, ami az utazásunkhoz szükséges.
-Remek. - reagálok egyetlen szóval, amiből egyértelmű lehet számára, nem gondoltam meg magam a programmal kapcsolatban. Bár még mindig jobb választásnak tartanám a szteppéket.

A következő két nap gyorsan eltelik, hamar elérkezik az indulás ideje. Egy kisebb kézitáskát viszek magammal, néhány dolgot pakolok bele, mivel csak pár napra megyünk. Az ajtó előtt várakozom egy szál bagóval a kezemben, kedvesem még a csomagjaival szórakozik. A két kutya az előtérben ül, látom Ábelen szívesen tartana velünk, de jobb ha mindketten itthon maradnak. A cigim végére érek, amikor Belphegor is elkészül. Behúzom magam mögött az ajtót és elindulunk lassacskán oda, ahonnan, majd idézéssel jutunk el a szigetre.

zene: nincs || üzenet: folytatás Cipruson||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 5:38 pm

Belial & Belphegor

C
supán egy mély sóhaj szakad fel belőlem, miközben ételetem piszkálgatom, gondolataimba merülve már az időt sem számolom, még a léptekre sem figyelek fel, így mikor meghallom Kedvesem hangját megugrok a villa kiesik a kezemből és riadt szemekkel nézek rá először. Úgy vagyok vele, hogy tuti élből lekap a tíz körmömről amiért szó nélkül elmentem, hogy megint majd mérges lesz és nem szól hozzám, de semmi ilyen. Csupán int, hogy tartsak vele. Most tűnik fel, hogy míg ő itthoni ruhában lébecol, rajtam még mindig a pizsi ficeg és a hajam is egy szénakazalhoz hasonlít. Míg ő átszeli a konyha és az üvegajtó közti távot kicsit átrendezem tincseimet az ujjaimal és csak aztán követem az udvarra, szinte még ki sem lépek az ajtón elém lép ezzel elálva az utat. Luciferre, most megint mi az? Lesütöm a szemem, nem hogy megszólalni nem tudok, valamiért ránézni is félek, pedig annyira vártam a viszont látást. Mégis most egyszerűen nem tudom kezelni mégsem. Tenyere arcomra siklik, bennem pedig megakad a levegőt egy pillanatra. Mit akarsz most tenni? Jár az agyam, szinte füstölnek a kerekek, mire megérzem a mozdulatot, szeretné ha a szemébe néznék... Nem akarok most elveszni! Mégis felfelé billen a fejem és azonnal megtalálom pillantását. Érzem a késztetést, hogy a nyakába ugorjak, át akarom ölelni és talán meg is rándul a kezem, de semmit nem teszek. Még levegőt sem veszek amíg arcomat fürkészi. Szinte tudom mit néz, egyszerűen éget a tekintete. Ajkam már majdnem meggyógyult, sötétrózsaszín friss bőr borítja visszanőtt húsomat, aztán meg is említi, hogy látja a változást. Mikor leereszti kezét és az asztalhoz fordul fájdalmas sóhaj szakad fel mellkasomból. Figyelem ahogy rágyújt, én most nem szeretnék rágyújtani, még mindig kicsit sokk hatás alatt vagyok, se nem kiabált és a maga módján nagyon édes pillanat volt az előbbi. Kérdése ránt ki álmodozásomból, így mellé sétálok és leülök.
-Szia.-szólalok meg végre valahára kissé remegő hangon.
-Gondolkodtam. Belátom igazad volt. Nem vettem figyelembe az egyes tényezőket.-pillantok az udvar távolabbi végébe és beharapom a számat.
-Jogos volt a kiakadásod. Sajnálom hogy még mindig ilyen rossz vagyok.-nem találom hirtelen a megfelelő szót arra amit ki akarok mondani, így egy olyannal helyettesítem, ami lehet mégsem úgy illik a mondatba ahogy én akarom, de remélem hogy Belial megérti mire akarok célozni.
-Azt hittem bajod történt. Tegnap éjjel értem haza.-motyogom és végre felé fordítom a fejem.
-Olyan üres volt a ház nélküled.-teszem még hozzá szomorú hangon, majd egy halovány mosolyt küldök végül felé.
-Örülök, hogy itthon vagy és nincs semmi bajod.-ki tudja merre járhatott ő is, de eszem ágába sincs kérdőre vonni őt. Nem is érzem a késztetést, hogy most meg merjem tenni.
-Sikerült mindent elintéznem a nyaralással kapcsolatban, két nap múlva indulunk.-egészen mellékesre sikeredik a mondat, pedig én nagyon várom, viszont nem tudom hogy az elmúlt idő bármit változtatott-e Belial hozzá állásán.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
527
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 3:27 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Újra itthon. Kellemes érzéssel tölt el belépni lakásom ajtaján, pedig sosem gondoltam, hogy valaha lesz a földön olyan hely, amit a Poklon kívül otthonomnak érezhetek. Ábelt kikerülve veszem az irányt az emeleti fürdő felé, hogy vegyek egy gyors, frissítő zuhanyt. Átlépve a szobámba a szekrényem előtt állok meg, félre dobva a törölközőt öltöny helyett könnyed, itthoni öltözéket választok, pólót és tréningnadrágot. Nem tudom mennyit időzök halóm csendjében, mire úgy döntök elszívnék egy szál cigit. A lépcsőn lefelé megérzem a lakásban terjengő finom ételszagot, ami azt jelzi Belphegor itthon van. Leérve az alsó szintre a konyha előtt állok meg. Egy pillanatra benézek, meglátom kedvesemet a pultnál, ahol unottan az ebédjét piszkálgatja. Mintha kicsit idegesnek is tűnne.
-Belphegor. - szólítom meg, és ha rám emeli tekintetét intek neki, tartson velem egy bagóra. Néhány hosszabb lépést téve húzom el az üvegajtót és az udvarra lépek. Amikor utoljára találkoztunk elég komor hangulatban voltam, nem nagyon volt kedvemre a beszéd, ő pedig igen kellemetlen helyzetbe hozta saját magát, amit testileg is sikerült rendesen megsínylenie. Megvárom, míg csatlakozik hozzám. A fényre lépve jól láthatom őt. Megállok előtte, kezemet az arcára simítom és állát kicsit megemelve arra ösztönzöm, hogy fejét megemelve a szemeimbe nézzen. Kicsit hosszabban figyelem őt, vonásait vizsgálom.
-Egész szépen helyrejött. Már alig látszik a helye... - állapítom meg ajkait figyelve, majd egy pillanattal később leeresztem kezem, majd az asztal felé nyúlok. A cigisdobozból egy szálat magamhoz veszek és gyújtóm fölé hajolok, hagyom, hogy a láng felizzítsa cigarettám végét. Ha Belphegor kunyerálásra tartja tenyerét, hamar egy cigiszál landol a markában. Mélyet szívva a bűzrúdból telepszem le a járda szélre.
-Hogy teltek az elmúlt napok? - intézem érdeklődő kérdésemet bizalmasom felé.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 1:15 pm

A reggel annyira csendes, mégsem nyomasztó. Élvezem hogy nem kell most fecsegnem. Csak a gondolataim és én vagyunk, na meg Káin és Ábel. A kávé és a cigi felébreszt amennyire kell, még a pizsimben ücsörgök kint egy fél órát biztosan, mire meghallom a kutyák hangját. Felpattanok és az üvegajtóig szaladok, csendesen lépek be a házba de már csak Belial hátát látom ahogy felfelé megy a lépcsőn. Lágy mosoly terül el arcomon miközben az ajtó keretnek dőlök. Úgy látom nincs semmi baja. Megnyugszom és boldogan sétálok vissza a bögrémmel a konyhába. Szeretnék valami értelmes kaját magamba juttatni, így kinyitom a hűtőt, hogy feltérképezzem mi maradt. Találok paradicsomot, brokkolit, sajtot, a fagyasztóban lazacfilét. Mindet kiteszem a konyhapultra, előveszek egy hagymát is, majd a teavajat. A hagymát nagyobb kockákra vágom, a paradicsomot csak felezem és úgy vágom kockára majd be is sózom, a brokkolit rózsáira szedem azokat felezem vagy negyedelem nagyságuktól függően. A halat melegvízben kiolvasztom a sajtot egy kis tálba lereszelem. Serpenyőbe vágok a tea vajból, és ahogy megolvadt rácsúsztatom a hagymát és megpirítom, utána a halat fűszerezem be és a hagyma közé teszem hogy mindkét felét megpirítsam, a serpenyőbe kerül a paradicsom és a brokkoli is, mikor félig megpuhulnak a dolgok kevés tejet öntök alá, őrölt szerecsendióval éa szárított kaporlevéllel ízesítem illetve egy kicsi borssal, aztán a reszelt sajtot rá szórva készre párolom az ételem. Pirítóst készítek hozzá, aztán tálalok EGY személyre. A konyhapulthoz ülök le falatozni, csendesen, morfondírozva várom hogy Viszály megjelenjen. El kell mondjam neki, igaza volt. És nagyon furcsa volt úgy haza érnem hogy ő nem volt itthon, hogy mit gondoltam hirtelen, mikor üresen találtam a házat tegnap éjjel... Hogy féltettem őt! Gondolataim nyomán elmúlik a jó étvágyam. Eltolom magam elől a halat és kezeim közé temetem arcomat. Szeretném ha már itt lenne, nem akarom megzavarni, pedig az első gondolatom az volt, hogy utána szólok, közlöm hogy örülök annak amiért épségben látom. Nem úgy mint egy héttel ezelőtt Ő, hogy nem szólt semmit, csupán lebaszott és kételyek között hagyva gondolkodásra intett ismét. Várakozón emelem meg buksimat, tekintek a lépcső felé, hátha meglátom végre. Szeretném látni ahogy rám néz, ahogy megpillant, észrevételezi hogy itthon vagyok... Tényleg borzalmasan viselkedtem, okkal haragszik rám. Mély sóhaj szakad fel belőlem, a percek már inkább óráknak tűnnek, mégsem mozdulok. Pedig úgy mennék már utána, szükségem van rá hogy a közelébe legyek... Két hétig nélkülöztem, megvontam magamtól... Elég már! Felmérgelem magam annyira tehetetlenségemben hogy felpattanok és a hűtőből kiveszek egy üveg sört melyet felbonva szorongatok egy ideig, a kellemes maláta szag most nem hoz lázba mégsem, de unottan bele kortyolog, magamban könyörögve, hogy Belial végre dugja elő az orrát. Viszont kis idő múlva a sört is arrébb tolom, villámat veszem újra a kezembe és az ételt kezdem turkálni, pedig nem szokásom.

//Az étel nem kitalált, user szokta magának csinálni//
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
527
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 10:48 am

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Kínos csend telepszik közénk, olyan amilyen már nagyon régen nem volt. Nincs is igazán szükség szavakra, a látvány épp elég beszédes. Belphegor elmondja ugyan miért volt távol, de mondandóját olyan komolytalan könnyedséggel adja elő, hogy jobb lenne, ha inkább meg sem szólalna. Még keresem a szavakat magamban, ami válaszul szolgálna a hallottakra. Hosszú percekig eltart, mire szóra nyitom a számat, eközben kedvesemet szinte megőrjíti a várakozás. Kemény szavakat intézek felé és bár azokból következhetne, hogy egyúttal szélnek eresztem, mégsem teszem. Annak ellenére sem, hogy megállapodásunk miatt bármikor megtehetném. Látom átfutni a kételyt arcán, talán egy pillanatra átvillanhat benne a bizonytalanság, mi van, ha most mondja ki? Csak eszébe ne jusson ilyesmi... Ajkai résnyire nyílnak, talán szólna is valamit tiltakozásképp, miközben idegesen a hajába túr, de kezét végül szájára betapasztva fogja vissza gondolatait. Nem fűzök három mondatnál többet a hallottakhoz, elköszönve tőle az este további részét egyedül, a szobámba tölteném. Nem tudom mi történik azután, hogy bezárul mögöttem az ajtó, de hálóm ablakának párkányára telepszem és hódolva rossz szokásaim egyikének rágyújtok egy szál bagóra, amit egy másik követ. Nem figyelek arra, mikor adja fejét távozásra, de reggel már nem találom a házba. A két kutya lesütött szemmel üldögél a konyha küszöbén. Ők látták elmenni az éjszaka közepén.

A következő három napban bizalmasom színét sem láttam, egyetlen szó nélkül lépett le. Hát ez f*sza, na ezek után merjen kérdőre vonni...Ám nem kellett sokáig várnom, hogy kellő elfoglaltságot találjak magamnak, egészen olasz földig mentem a szórakozásért. Meg kell hagyni érdekes egy pár nap volt, ám dolgom végeztével mégsem hazafelé vettem az irányt, hanem gondolván, ha már úgyis útban vagyok, teszek egy kis kitérőt egy rég nem látott helyre. Nosztalgikus hangulat fog el már a gondolatra is, jók és kevésbé jók vegyesen, de nem azért jövök ide, hogy régmúlt emlékeken merengjek. Meg akarom keresni őt. Évek óta nem találkoztunk, de még csak egy fél üzenetet sem váltottunk. Talán kicsit meg is feledkeztem róla. Nahant Island partjain járok, még látom felrajzolt rúnáim töredékeit. Mennyi tervezés és szervezkedés előzte meg a lassan huszonkilenc évvel ezelőtti eseményeket. Hiába járom be a vidéket, nem találom Őt, de tudom, hogy visszatér ide, ezért üzenetet hagyok a számára. És nem csak azt írom meg, hogy találkozni akarok vele. Hagyok neki egy kis kutatómunkát. Magam mögött hagyva a szigetet térek vissza New Orleansba. Hirtelen azt sem tudom városba lépve milyen nap van. Nahanton az idő valahogy furcsán másként telik. Az a huszonöt év, amit ott töltöttem is egy pillanat alatt elszaladt. Lakásom ajtajához érek, lassan benyitok és még lépni sem érkezem a küszöböt, Ábel már az ajtóban fogad és hangos ugatással örül hazatérésemnek. Káin távolabbról mereszt rám gyűlölködő szemeket. Nem változott semmi. Nem is jut eszembe, hogy Belphegor itthon lehet, szó nélkül lépett le bő egy héttel ezelőtt. Utam egyenesen az emeleti fürdőbe vezet, hogy ruháimat félredobva a tus alatt mossam le magamról az utazás szagát. Nem töltök sok időt a zuhanyrózsa alatt, magam köré tekerem a törölközőt, egy másikkal pedig a hajam dörzsölve sétálok át a szobámba.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 20, 2020 3:11 pm

Belial & Belphegor

A
nnyira érzem a helyzet kínosságát... Az a csendesség amit most berendelt magának Viszály... Valahol jobban örülnék ha inkább tombolna, elküldene a melegebb éghajlatra és/vagy fel is képelne. Szótlan, arca rezzenéstelen, ezt pedig ki nem állhatom és csupán Ő tudhatja mi jár a saját fejében. Míg jégkockáit nézi eltűnődöm, hiába osztottam meg vele a történetet, ő mégsem reagál rá hosszú percekig, én pedig olyan szívesen üvöltenék rá, hogy "az isten szerelmére mondj már végre valamit!", de úgy érzem jobb ha mégsem szólalok most meg én sem. Csendben kortyolok újra én is miután ismét kezembe kerül a pohár, de aztán ismét az asztalon köt ki, egyszerűen marja a számat. Aztán mikor Belial megszólal rá pillantok. Hangja kimért és száraz, talán sosem viselkedett még így velem, ez most új. Meg is hökkenek rajta, az értetlenség kiül szemeimbe is, majd nem sokkal később pofimra. Első mondatára gépiesen bólintok csupán, talán igaza volt... Ezúttal szerencsém volt, pláne ha elmondom ennek még nincs vége... Pedig pontot akartam tenni a végére, egyenlőre. Mikor azt mondja kétségei támadtak az alkalmasságomat illetően felkapom a fejem és kihúzom magam. Baszki, ki ne merd mondani! Tudom jól... Elküldhet, megállapodtunk, neki kell megtenie... De most... Én erről már hallani sem akarok. Nem dobhat el magától! Kényszeredetten túrok bele hajamba, reagálni akarok neki, de kezdem felhúzni magam megrovó szavain. Már épp kicsúszna a számon egy epés megjegyzés, de az utolsó pillanatban látványosan fogom be a saját számat kezeimmel. Így csupán gondolat marad, hogy nem csak ő tehet meggondolatlan lépéseket, mert ő a nagy Viszály... Hát ezt jól megkaptam ami azt illeti. Feláll a fotelból és még egy utolsó mondatra méltat. Elköszön és az emeletre vonul. Nem szólok semmit, magamban puffogok szavain és mikor hallom szobája ajtaját csukódni megfogom a poharam és teljes erőből a konyhába hajítom mérgemben egy k*rva élet morgás kíséretében. A whiskey-s poharat a hűtő állítja meg, törik is ripityára az üveg hangos csörömpöléssel, italom maradéka a nappalitól a konyháig terül ahogy a pohár röptében megborult. Felállok a kanapéról és gyermeki toppantással zárom le duzzogásom s mérem fel a károkat. Elhúzom a számat. A konyha ajtóban felmérem az üvegszilánkok állapotát és szemet forgatva veszem tudomásul, hogy nekem most takarítanom is kell. Elhúzom a számat, fürödnék is már... De hát... Első a meló. Felmosom a kiömlött alkoholt, összeszedegetem az üvegdarabokat, felsöprök és újra felmosok. Lemosom a hűtőt is, aztán végre megcélzom a fürdőszobát. A langyos víztől jobb kedvem lesz, hajamból kimosom a szahara homokját, fél órát biztosan elszórakozom a víz alatt, hogy aztán átmasírozzak a szobámba és felöltözzek tiszta ruhába. De nem pizsibe, mint normális esetben, olyan viseletet keresek ami kényelmes, de mégis hosszú távon kibírja. Lecsattogok a konyhába, kinyitom a fagyasztót és egy doboz fagyival meg egy kiskanállal telepszem a nappaliba. Az újságokat böngészem egy ideig, míg az édesség szép lassan fogyatkozik, aztán összepakolok magam után, Belial poharát elmosom és a bejárat felé indulok. Ott bakancsot húzok, majd kis csiki-csuki játékot játszom a két pokolebbel hogy kimehessek a lakásból.
-Egy hangot se.-nézek rájuk vigyorogva és már zárom is kívülről az ajtót, hogy aztán futásnak eredjek. New Yorkba indulok, újabb személyt felkeresni. Út közben cigit veszek, majd elindulok az országúton, hogy elérjem célomat.

Egy héttel később térek haza, megfáradva, de talán kicsit nyugodtabb állapotban. Jó volt diskurálni Armival. Mikor visszaértem a városba még beültem egy bárba, késő este van már mikor haza érek. Az ajtó túlfelén hangos morgás fogad, így kénytelen vagyok megszólalni hogy megjöttem, csak ezután nyitok be. Legalább nem ugranak nekem Főnököm házi kedvencei. Levetkőzök, lerakom a bakancsom, az viszont zavaró hogy a lakás olyan csendes, mint még soha. Belial nincs itthon? Felvonom szemöldökömet és felslattyogok az emeletre. Először a dolgozószoba ajtaján kopogok, percekig várok, de felelet nem érkezik, így próbálkozom a szobájánál... Ugyan az fogad, csend. Talán elaludt volna? De hát ő nem alszik. Nem is nyitok be, pedig nagyon szeretnék. Egy gyors fürdést követően pizsibe öltözök és ágyba bújok, de szoba ajtómat nyitva hagyom, hogy halljam ha haza ér. Az éjszaka gyorsabban eltelik mint szeretném, így reggel kómásan kimászva az ágyból a konyhába indulok hogy főzzek egy kávét. Ám Káinon és Ábelen kívül még mindig egy neszt sem hallok. Elszomorodok, csak nem érte baj?! Egy pillanatra megállok a kávé készítésben is. Hogy a fenébe találjam meg? Nem akarok kukucskálósat játszóni megint. Megsértődött volna, hogy elmentem, vagy ő keres engem? Elhúzom a számat, gyorsan elkészítem a kávét és a teraszra ülök utolsó szál cigim kíséretében.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
527
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 20, 2020 1:48 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Ma komoly vagyok, talán túlságosan is, de komoly gondolatok kavarognak a fejembe. Kedvesemmel szemben ülve várakozom, hogy szóra nyissa a száját. Mély a hallgatásom, mélyebb, mint eddig bármikor. Őszintén szólva nem is tudom, mit mondhatnék neki. Csak figyelem őt révetegen, néha megszakítom pillantásom, hogy a poharamban úszó jégkockákat kövessem egy kis ideig. Csak lötybölöm italom és játszadozok vele, nem is igazán kívánok inni, ennek ellenére néha-néha számhoz emelem a poharam egy-egy kortyra. Akkor láttam démonhölgyem ilyen ramaty állapotban, amikor Tunrida pincéjéből húztam elő és oda nem önként ment. Akkor sem sokon múlt, hogy ott maradjon.
Egyszer csak megered Belphegor nyelve és megtörik a csend. Bevallja, hogy Beelzebub-bal találkozott a régi ügyük miatt. A falánk nevét hallva már értelmet nyer a kiharapott száj is. A lerágott két ujj története úgy látom nem merült feledésbe. Ki gondolta volna, hogy majd az a kis rutin feladat idáig fajul? Pedig nem volt több a küldetés egy egyszerű üzenetátadásnál...
Figyelem reakciót, de még mindig nem érzem úgy, hogy mondanom kellene bármit is. Komolytalanul, vállat vonva csacsog, majd lehajtott fejjel kuncogni kezd. Mintha nem számítana...pedig még a vak is látná, milyen fájdalmakkal küzd. A saját lábán alig bírna megállni. Odavághatnám a tényt, hogy felelőtlen volt, megkérdezhetném, mégis mit képzeltél? vagy csak idézhetném saját klasszikus mondatát. Normális vagy? Mégis tovább hallgatok. Szavak helyett csak egy mélyről feltörő sóhaj, ami hosszú percek után elhagyja a számat. Kettőnk közül én vagyok elvileg a felelőtlenebb, a vakmerőbb, aki szembe rohan a veszéllyel és nem számít neki semmi. Erre teremtettek, hogy az első legyek, akiben nincsen félsz és megbánás. Mindig azt gondoltam, nem tudnék más lenni, mégis ezekben a zavaros időkben, amikor nincs meg az a biztonságérzet - ha beüt a szar, csak hazalépjünk pokoli otthonunkba és sebeinket nyalogatva visszanyerjük életerőnk - mégis képes vagyok egyfajta fegyelemre, hogy ne vállaljak túl nagy kockázatokat, ami akár az életembe is kerülhet. Észnél kell most lenni. Erre tanácsadóm tesz meggondolatlan lépéseket, szinte maga rohan a vesztébe. Nem vagyok dühös, még csak csalódott sem, csupán nem értem őt. És bár kétségtelenül kötődöm hozzá, talán kicsit jobban is mint kellene, felmerül bennem a kérdés, rendben van ez így? Szeretem az őrültségeket, a féktelen szórakozást, a rizikókat, de amikor komollyá válnak a dolgok, félresöprök minden esztelenségemet és pofátlanságomat, mert tudom, mi a helyes. Túl sok minden forog kockán és túl sok áldozatot hoztunk már, hogy ilyen meggondolatlanságok miatt bukjunk el.
-Szerencséd volt...ezúttal. - szólalok meg, mikor a jégkockáim már majdnem teljesen felolvadtak italomba. Azért Beelzebub is, hogy állna belé a gyomorgörcs, ekkora szemtelenségre vetemedjen. Pillantok újra kedvesem megrágott ajkaira. Falánk, ezért még számolunk.
-Kétségeim támadtak alkalmasságodról... - közlöm vele szárazon és talán kicsit kimért is vagyok vele.
-Nagyobb megfontoltságot várnék a bizalmasomtól. - fűzöm hozzá, de szavaim inkább megrovóan hatnak. Egy apró utalást sem teszek arra, hogy elküldeném, vagy ne lenne szükségem rá a továbbiakban.
-De későre jár, visszavonulok...javaslom tedd te is ezt. - kelek fel a fotelből jelezve részemről befejezettnek tekintem a beszélgetést, majd jó éjt kívánva térek vissza szobámba.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 19, 2020 7:23 pm

Belial & Belphegor

K
oszosan, mocskosan, véresen hazaérni... Tele sebekkel... Nem akartam, de muszáj volt. Mégis mikor meglátom Démonomat a lépcső tetején és még meg is indul lefelé... Menekülőre fogom, egyszerűen nem akarom, hogy így lásson. Bor helyett whiskey kerül az én poharamba is, most valami erősebb kell, tudom, mert nem kerülhetek el, egy beszélgetést Beliallal. És mit ad a sors, már mögöttem áll az ajtóban. Mély levegőt véve fordulok meg és nyújtom a neki szánt poharat, melyet kissé tétováb vesz el. Ezen ráncolom a homlokom kissé, végül közlöm, hogy a nappaliban óhajtok bármiről is szót ejteni. Ellép az útból, így kimasírozok poharammal a kezemben és letelepszek a kanapéra. Az italom figyelem és várom, hogy csatlakozzon hozzám. Rá emelem tekintetem ahogy ellöki magát az ajtófélfától és megindul. Velem szemben, a fotelba foglal helyet. Nem szól semmit, arca rezzenéstelen, ezt pedig nem veszem jó jelnek. Arcomat fürkészi és állom a pillantását, nem fordulok el, pedig szeretnék, nem akarom, hogy ezt lássa, de nincs mit tenni. Aztán pillantása az italára koncentrálódik, halkan kifújom a visszatartott lélegzetem, nem is tudom, hogy elmondjam-e mi történt?! Mit fog gondolni? Nem leszek ettől kisebb a szemében? Mintha ismét kudarcot vallottam volna. De itt vagyok... Nem készülök menekülni, csak nem akartam, hogy így lásson.
-Beelzebub-al találkoztam.-ejtem ki végül a szavakat és szabad kezemet akaratlanul is ajkam elé emelem, hogy eltakarjam.
-Tudod, volt az a régi ügyünk. Gondoltam pontot teszek a végére.-vonok vállat, s bár úgy érzem nem teljesen húztam én a rövidebbet, azért kaptam rendesen.
-Most kevés voltam egyedül.-jegyzem meg szórakozottan és egyik ujjam az alkoholba dugom, hogy felemelve azt lenyaljam róla a cseppeket. Majd körözni kezdek vele a pohár peremén. A whiskey cseppek jólesően marják nyelvemet és torkomat, nem sokkal később ajkamhoz emelem a poharat és kis ügyeskedést követően iszok pár kisebb kortyot. Végül a poharat az asztalra teszem.
-A Mohóság nem a szavak démona. Az sem kizárt hogy kicsit túlfeszítettem a húrt a diplomáciával... Mindig is tudtam, hogy nem az én asztalom.-hajtom le a fejem és kuncogni kezdek.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
527
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 19, 2020 5:49 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Pimasz megszólalása jól jelzi, helyre rázódott a "lelki" békéje. De nem bánom, kitöltöm poharainkba a tegnapról megmaradt bor maradékát és néhány szót váltva elfogyasztjuk azt. Miután az utolsó kortyokat is legyűrtük, pihenni térünk....
A másnap gyorsan eltelik, azt estét pedig fivére bulijában töltjük, amit Belphegor oly lelkesen szervezett. Meg is állapítom magamnak, egynek jó volt, de nem csinálnék belőle rendszert. Héliumos lufik és krémes sütemény. Te jó ég! Csak azzal a két gyűlölt szóval tudnám illetni az egészet: túl emberi...
Kedvesem napokkal előbb megemlíti, hogy valami személyes ügyet intézni, így a következő napokban távol marad. Én sem maradok tétlen. A gyűlés után megfogalmazódott bennem egy gondolat, így nekikezdtem a megvalósításának. Ha egyszer megnyílnak azok az átkozott pokoli kapuk, jó volna nem a nulláról kezdeni, ezért elkezdtem keresni őt. Azt a személy, akivel elsőként kötöttem szövetséget.

Kutyáim az ablak előtt elnyúlva pihennek irodám padlóján. Én asztalom mellett, székembe kényelmesedve lapozok egy könyvet. Hirtelen Kain felpattan és két mancsával felágaskodik az ablakpárkány szélére, majd halk morgásba kezd ezzel jelezve elém, valaki otthonunk felé közeledik. Félreteszem a kötetet, felkelek asztalom mellől és kinézek az üvegen át, le az udvarra, ahol a hazaérkező Belphegor alakját pillantom.
-Hmmm. - egy hangosabb hümmögéssel észrevételezem a látottakat, majd kisvártatva kilépek szobám ajtaján, nyomomban a pokoli jószágokkal és a folyosón keresztül elindulok az alsó szint felé. A lépcső tetején viszont megtorpanok, amikor nyílni hallom a bejárat ajtaját. Káin és Ábel sietősen rohannak le, ám az utolsó fok után ők sem mennek tovább. Bizalmasom véresen, koszosan, elgyötörten vánszorog át a küszöbön, mint aki nagy csatát vívott és háborúból tért haza. Talán így is van. A démonnő előbb ebeimet látja meg, majd feljebb emelve fejét az én tekintetemet kapja el, ami nem árulkodik semmiről. Még magam sem tudom, mire véljem ezt a helyzetet. Teszek két lépést lefelé, két lépcsőfokot, mire akár egy nyúl, összerezzen és riadtan keres biztos menedéket. A konyhában bújik el előlem. Mi a szar? Kicsit értetlenül ráncolom a homlokom. Mi a fene ütött ebbe a nőbe? Egy pillanatra komolyan elgondolkodom lemenjek-e és tudakoljam, mi történt vele, vagy hagyjam az egészet a jó büdös francba és térjek vissza dolgozóm csendjébe olvasgatni. Aztán lábaim mégis megindulnak lefelé, egy perccel később meg már a konyhaajtóban találom magam. Kedvesem whiskeyt tölt kettőnknek, felém fordul és az egyik poharat felém nyújtja. Kicsit bizonytalanul emelem kezem a felkínált ital felé, majd végül csak elvéve tőle a poharat utat engedek neki a nappali felé. Nem követem őt azonnal. Vállamat a félfának támasztva nézem őt, ahogy whiskeyjével a kezében a kanapéra helyezkedik. Egy újabb percet szánok gondolataimra, hogy eldöntsem, csatlakozzak-e hozzá? Nem sokkal később ellökve magam az ajtófélfától, komódos léptekkel követem őt és vele szemben lévő fotelbe foglalok helyet. Lennének kérdéseim, mégsem nyitom szóra a számat. Inkább csak eltűnődött ábrázattal kémlelem elcsúfított vonásait. Talán elkapja tekintetét, hogy ne lássam szerzett sebhelyeit, de felesleges rejtegetnie előlem. Még a vak is látná, hogy két méretes darab hiányzik ajkaiból. Ki bánt így el veled Belphegor? Pillantásom egy hosszabb pillanatra elveszik italomban, figyelem a benne buckázó jégkockákat, majd finom csuklómozdulattal, játékosan lötykölni kezdem. Közben gondolataimba mélyedek. Az üveg belső falának ívén végigfut borostyánsárgás színű folyadék. Háromszor, négyszer is. A jégkockák hangosan összekoccannak benne, majd elunva a játszadozást megállítom kezem, számhoz emelem a poharat és nagyot kortyolok belőle. Nem szándékozom bármit is mondani neki, a látványa magáért beszél, mégis ha ő kívánna valamit mondani, úgy meghallgatom. Ha inkább hallgatna, akkor csendben megiszom italom, aztán távozóra fogom.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 18, 2020 10:35 pm

Belial & Belphegor

S
zeretem, megnyugszom mellette, tőle... Ez pedig jó érzéssel tölt el, a múlt dacára is. Minden elmúlik egyszer, mert ezt akarom. Így az akkori halálfélelmem is lassan csillapodott. Bár hogy ez a mostani álom miért volt, nem is értem. Pedig sok-sok éve már annak is. Mégis Lordom makacsul ragaszkodik az emlékhez, ahhoz hogy okolja magát mert megfélemlített... Így viszont olyan, mintha nekem nem hinne. Mély sóhajt követően engedem el a témát. Talán majd egy másik alkalommal visszatérünk rá. De az nem ez a hajnal lesz. Az emberi viselkedésemre mért szavakat ismét a magam hasznára fordítom és közlöm vele, hogy nekem köszönheti, hogy el volt mindig navigálva az emberek világában. Persze erre viszont megkapom a helyeslést, talán még dicséretnek is szánja amit egy mosollyal fogadok, hogy aztán pár hosszaú pillanatig kiélvezzem azt hogy csak néz engem és nem beszél. Aztán ahogy mozdul és invitál egy italra, veszem a lapot, elég volt neki a nyugiból, így pimaszkodva közlöm vele hogy ha már hívott legyen férfi és töltse is meg mindkét poharat. Igazából ugyanannyi neki is, mint mondjuk nekem, szóval ez igazán belefér én meg jól járok. Ahogy közelebb tolja a boros poharat felemelem a pultról, egy ideig lögybölöm a pohár peremén, majd belekortyolok. Váltunk még pár szót, mondatot, jelentéktelen dolgokról, burkoltan talán azt is megkérdezi, hogy az éjszaka további részét kibírom-e egyedül, de csak meglegyintem a karját és elnevetem magam, mintha mi sem történt volna. Aztán ahogy kiürülnek poharaink Belial az enyémet is elveszi és a MOSOGATÓBA teszi őket. Mosolyognom kell rajta, nagyon cuki!
-Tökéletes Férfi!-csúszik ki a számon, majd lecsúszok a pultról hogy az emelet felé vehessük az irányt. Szobám ajtajánál elbúcsúzik és én befordulok a fa ajtó mögé. Becsukva magam mögött, hátammal neki támaszkodom, kezeimmel átfogom magam és percekig csak mosolygok, aztán gyilkos pillantást vetek az ágyamra, a szétfeküdt lepedőre és megrázom a fejem. Adolf meg csak úgy elvan az éjjeliszekrényen. Fújok egyet, mint a macskák, végül leülök az ágy szélére és meredek magam elé, nem merek vissza aludni, aztán csak hatalmába kerít az álmosság újfent így párnáim közé hanyatlok és lassan vissza alszom. Reggel mégis kipihenten ébredek és állok neki annak, hogy előkészítsem a helyet Beleth bulijára, itthon sütit süssek és aztán elinduljunk partizni.

Haza érve a buliról már nem beszélgetünk sokat, két nap múlva a Szaharába indulok, hogy elintézzem amit már régen el kellett volna. Nem akarok sok időre távol maradni, de tudom, hogy nem lesz egy sétagalopp, főleg ha azt nézem, hogy érzem Beelzebub azon a környéken lesz. Ideje lezárni a régmúlt történéseit. Feltéve ha kapó lesz erre a felállásra. Viszont mivel démon... Kötve hiszem, hogy olcsón megúszom ezt a kis kiruccanást.
Onnan visszatérve, jóformán beesek a bejárati ajtón, miután becsukom magam mögött leroskadok a lábtörlőre. Elvileg még egyben vagyok, de én nem vagyok ebben biztos, megemelve a fejem Káint és Ábelt látom meg a lépcső előtt, aztán elfog egy rossz érzés és feljebb pillantok. Na baszki! A lépcső tetejéről Belial néz rám elég furcsa szemekkel. Elhúzom a számat és felszisszenek a fájdalomtól, onnan azért hiányzik két darab, felállok és mielőtt leérne a lépcsőn a konyhába menekülök, hátat fordítva a helység bejáratának a hűtőbe nyúlok az üveg whiskey-ért. Leveszek két poharat és rutinosan megtöltöm, majd a fagyasztóból jégkockát varázsolok az italokba. Csak léptei zajának elhalkulása jelzi, hogy valószínűleg Belial mögöttem áll. Mély levegőt veszek, felveszem a két poharat a kezembe, felé fordulok és vállat nyújtva átadom az italt.
-A nappaliban jó? Szeretnék leülni.-jelentem ki és arra indulok, ha félre áll az ajtóból.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
527
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 18, 2020 7:33 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Belphegor álomképei kellemetlen emlékeket csalnak elő a közelmúltból. Elismerem, hogy aznap nem csak ő, de majdnem én is nagy hibát követtem el, ő mégsem neheztel rám, amit azért valahol furcsának találok. Megjegyzem ugyan, hogy a démon nem az a fajta, aki bármit is elfelejtene, legalábbis nem ilyesmit, kedvesem mégis biztos benne, hogy képes lenne rá. Nem értem, de nem szállok vele vitába, akkor sem, amikor határozott hangon kijelenti, hogy csak én nem akarom. Jó meglátás. Pontosan így van.
-Nem tévedsz. - fűzök hozzá ennyit szűkszavúan, de hogy mi okom emlékezetemben tartani, arra nem adok magyarázatot, hagyom inkább elsiklani a témát. Sokszor a fejéhez vágtam, hogy "túl emberi". Össze sem tudnám számolni, hányszor hagyta el a számat ez a két szó. Ha számszerűsítenénk talán vetekedne az ő klasszikussá vált "Normális vagy?" mondatával. Mosolyog, de közben szavaival emlékeztet rá, miért is vettem vissza menesztése után. Pont emiatt.
-Igazad van, nagy segítség vagy nekem. - ismerem el, hogy ez a túlzott emberiség, ami belé szorult, gyakran hasznomra volt, és hasznom van mind a mai napig. Szavaimat akár a dicséret számlájára is írhatja.
-De míg élsz, hallani fogod tőlem. - teszem hozzá pimasz mosollyal, miközben kedvesem a vállamon pihen. Elidőzöm rajta tekintetemmel. A zaklatottságának szinte nyoma sem marad, mosolyog és lággyá válik tekintete, mintha valami fura béke környékezte volna meg. Mielőtt rám is átragadna ez a meghitt nyugodtság elnyomom cigarettacsikkemet és italozásra hívom őt. Mire felkelek a járdaszélről, Belphegor már a teraszajtónál toporog. Az udvarról a konyhába megyünk, ahol megkér a maga pimasz módján, hogy töltsem ki az italokat.
-Ám legyen. - nem tiltakozom. Megkezdett borunk maradékát előveszem és hozzá két tiszta poharat - még mindig elképeszt a konyhai felszereltség - majd a pulthoz lépve, vele szembe a mellette lévő székre telepszem. Minkét pohárba töltök a testes vörösből, az egyiket elé tolom. Néhány perccel és szóval később a kiürült boros poharakat a mosogatóba teszem, majd Belphegorral elindulunk az emelet felé. A szobájáig kísérem, majd elköszönök tőle, én viszont hálóm helyet az irodámba veszem be magam reggelig.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 18, 2020 12:00 pm

Furcsa pont erről a rémképről álmodni... Hogy összemosódik két nagyon félelmetes pillanat eddigi életemből. Mégis, Belial kérdésére, ugyan nehezen, de felelek. Ám mikor meglátom rajta az önvád első apró szikráját, már nem is érdekel saját problémám. Igyekszem biztosítani róla, hogy egyáltalán nem neheztelek rá. Nem is tudnék igazából. Akkor és ott, megértettem hogy mekkorát hibáztam. Láttam magam meghalni a kezei által, de valamiért mégsem tette meg. Ám okát sosem firtattam. Viszont egyszer szeretném majd megtudni, de még nem érzem késznek magam hogy feltegyem a kérdést. Szavaira csupán megrázom a fejem.
-Akkor azt mondom, nem gondolok rá! De... Tudom hogy ezt el tudnám felejteni. Csak te nem akarod!-jelentem ki határozottan, hiszen érte bármit megtennék. Csak amíg nem tudja azt amit én addig nem érti miért mondom hogy elfelejtem majd. Férfiak... De minden szavuk nem érvényesülhet.
-Nem kéne túráztatnod magad rajta! Megtörtént, hibáztam, nem tudjuk vissza csinálni.-ingatom a fejem még mindig mosolyogva. Ez már a múlt, az életem része. Tanulópénz volt! Megemlítem hogy szerintem ez erősített a kapcsolatunkon. Belial megmosolyogja mondandómat.
-Egy démon aki túl emberi... Meddig fogsz még ez miatt szólni? Emlékszem... A két év kihagyás után... Hogy miért engem választasz arra a feladatra? Szerintem nekem köszönheted hogy el tudtál lavírozni közöttük.-vigyorodok el miközben tekintetem le sem veszem róla. Pedig már fejem a vállán pihen. De érdekel az is hogy Démonom hogy gondolja ezt a dolgot. Szavai tűnődően hatnak, aztán megint csak néz, hosszú pillanatokig, de most nem zavar, elveszek tekintetében és sütkérezek benne. Talán még, mint egy kamaszlány el is mosolyodok szemérmesen, csak épp nem kapom el róla a szemem. Mikor mozdul hogy elnyomja a cigi maradékát elhúzódom tőle és invitálását hallva felállok, hogy egy pillanattal később elinduljak az ajtó felé. Már szinte teljesen megnyugodtam, ami azt illeti... Legalábbis a remegésem teljesen elmúlt, lélegzésem is normalizálódott. A konyhában felülök egy székre és pimaszul nyitom a számat egyúttal.
-Az invitálását Uram, kiterjesztem a kiszolgálásra is.-vigyorgok miközben lábaimat lógatom. Ujjaimmal kezdek dobolni a pulton és pillantásommal Belial mozdulatait lesem.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
527
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 18, 2020 8:30 am

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Szokatlan pillanat. Kedvesem szájára nehezen jönnek a szavak, de amint mesélni kezd...
Elég szörnyen hangzik az álom, ami felverte éjszakai nyugalmát. Megtarthatná, de ő mégis megosztja velem. Rólam álmodik ismét, de most nem halálom víziója jelenik meg előtte, valami rosszabb. Kínzójaként tűnök fel rémképeiben. Bántom és felégetem. Beszéd közben még a cigaretta is kihullik ujjai közül, aztán összehúzza magát kicsire, és csak akkor vet rám egy pillantást oldalvást szemei sarkából, mikor beszélni kezdek. Nekem sem jönnek könnyen a szavak. Nem is tudom mire vélni a hozzám fűződő álmait, mégis bízom benne, nem gondolja, hogy valóban bántanám. Nem mondom ki, nincs is rá szükség, de felemlegetek egy alkalmat nem is annyira a régmúltból, utolsó nagy közös balhénk idejéből, amikor előtört belőlem az a démon, aki teremtésem után voltam. Hiába teltek el évezredek és formált magára a világ, vettem át bosszantó halandó szokásokat, a legsötétebb énem a mai napig velem van. Azt hiszem Belphegor valóban látta már minden arcomat. Nem sok dolog létezik, amit bánnék, pedig tekintélyes a bűnlajtromom. A Nahant Islandnál történteket viszont igen, és nem az arkrablásra gondolok, azt megtenném újra. Hanem Belphegorral szemben. Az árulókkal bánok így, nem a szövetségeseimmel. Azt a pillantását sohasem felejtem el, halálfélelmet láttam a szemeiben és valóban félt tőlem. Mélyről feltör sóhajom, és kezét a tarkómon érzem. Finoman végigsimít bőrömön, mire tekintetem rá emelem. Egyre gyakrabban csinálja ezt. Elnézően néz rám, arcán lágy mosoly terül el és azt mondja elfelejti majd, de mindketten tudjuk, hogy nem fogja.
-Egy démon nem felejt, Belphegor, tudod jól...- viszonzom mosolyát, miközben szavaim ellenkeznek az övéivel. Legalábbis magától nem. Legfeljebb figyelmen kívül hagy dolgokat, nem törődik vele, próbál elfeledkezni róla, ahogyan én is sokszor megteszem ezt. Kedvesem megfogja a kezem, közelebb húzódva pedig vállamra hajtja fejét. Nem okol semmiért, jogosnak érzi haragom.
-Tudhattam volna, hogy ez lesz. Az angyalok trükkösek, főleg az arkok. - jegyzem meg, újabb slukkra emelve bagómat a számhoz, szívok is bele egy mélyet, hogy egy pillanattal később lassan fújjam ki a füstöt a számon. Pedig senki nem érhet azzal a váddal, hogy nem voltam alapos, még azt a rohadt angyali rúnás könyvet is elejétől végéig benyaltam.
Aztán Belphegor mond valami különöset: "ez csupán még jobban megerősítette a kettőnk kapcsolatát." Először kicsit értetlenkedő pillantást vetek rá, aztán halványan elmosolyodom.
-Ez valami hihetetlenül emberinek hangzott. - mosolygom meg, de szavaim mögött ezúttal sincs gúny, pedig előszeretettel vágom oda, ha túl emberinek találom viselkedését.
-Nem tűnődtem még ezen. - vallom meg kérdésére választ adva. Most mégis megteszem.
-Nem tudom, ez mennyiben tett hozzá...de a hétezredik évedet taposod mellettem bizalmasomként, ez azért sokat elárul kettőnkről. - újra számhoz veszem a bagót és beleszívok. Egyikünk sem egy egyszerű személyiség. Rajta tartom pillantásom, talán tovább is mint kellene, közben szó nem hagyja el a számat. Mintha kicsit nyugodtabb lenne.
-Gyere, igyunk valamit! - invitálom magammal egy italra, közben a hamutálba nyomom a csikket és már kelek is fel a betonról.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 17, 2020 1:13 pm

Belial & Belphegor

N
ehezen kezdek bele, hogy kibogozzam az álomképeket és egyszerűen Belial elé tárhassam. Viszont még olyannyira friss az emlék, hogy akaratlanul is megremegek bele. Nem csodálkozom mikor visszakérdez, hogy már megint vele álmodtam, hiszen múltkor is sikerült és bár nem szeretném hogy rendszeres legyen, nem tehetek ellene, csak talán azzal, ha felhagyok a folyamatos alvással amihez már annyira hozzá szoktam, míg Belial nem volt velem. Nem is tudom hogyan kellene leszoknom erről. Szépen lassan kockáról kockára elmesélem neki, hogy mit láttam, hogy éreztem mindent. Igen, sosem becézett, mármint a nevemet konkrétan nem. De a Kedvesemhez az idő múltával egészen hozzá szoktam. Aztán elárulom mivel lett vége az álmomnak, mire riadtam úgy fel... Egyszerűen felgyújtott! Figyelem arcvonásait, mennyire lepi meg a történet miközben az én kezemből kiesik a cigaretta is. Máskor utána kapnék, de most nem, most egyszerűen semmit nem teszek. Pillanatokkal később szólal meg Belial így térdemre hajtott fejem felé fordítom. Csak a szeme sarkából figyel, úgy beszél. Felemelem végül a fejem, bólintok, tudom hogy nem tenne ilyet, de volt már alkalom és nem sokon múlt az életem, ám akkor is bíztam benne tudat alatt, hogy kegyes lesz hozzám, de haragja mély nyomot hagyott bennem és valahol... Valahol mélyen tényleg félek tőle egy kicsit.
-Tudom.-lehelem alig hallhatóan végül szóban is. Hiszen bízom benne, ez nem változott. A rengeteg dolog és az új érzéseim olykor el is feledtetik velem ezt a dolgot. Csak most... ki tudja minek a hatására, de előjött. Közli, hogy nem szeretné ha félnék tőle, kihúzom magam, szeretném megérinteni, legalább a vállára csúsztatni ujjaimat, biztosítani arról, hogy... De a mondat mélyre hat... Biztos vagyok benne, hogy tudja... Pedig sosem mondtam ki, nem is beszéltünk az esetről. Mélyről jövő sóhaja megindít, kezem mégis megindul felé, de nem vállára kulcsolódnak ujjaim, hanem tarkójára. Hüvelykujjammal simítok végig bőrén párszor, majd ha rám pillant elmosolyodom.
-El fogom felejteni. Nincs semmi baj!-lágy mosollyal igyekszem megnyugtatni mikor színt vall, hogy azt az alkalmat bánja. Ezért igazán nem kell rosszul éreznie magát. Másik kezemmel baljához nyúlok ahogy nézni kezdi, megrázom a fejem, ujjaimat az övéi közé fűzöm.
-Felejtsd el te is!-kérem tőle halkan, majd kicsit közelebb csúszva hozzá fejem a vállára hajtom.
-Te is tudod, hogy jogos volt a haragod. Ennek így kellett lennie. Én arra jöttem rá, hogy ez csupán még jobban megerősítette a kettőnk kapcsolatát.-újabb mosoly terül szét pofimon, aztán elhúzódom és pillantását keresem.
-Te nem így gondolod?-kérdezek rá tétován végül.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
527
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 17, 2020 1:40 am

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
A szobaajtóban magamhoz ölelem Belphegort, és pár pillanattal később megnyugszik. Még mindig érthetetlen, hogy képes a közelemben békét lelni, mikor én sokkal inkább szítom másokban a nyugtalanságot, minthogy csendesítsem azt. Kilépünk egy cigire a hátsó teraszra. Démonok és álmok. Régen az ilyen soha nem volt téma.
-Tudom jól. Az embereknél is csak úgy jön... - ahhoz képest, hogy nem alszom és nem is álmodok, meglehetősen sokat tudok a dologról. Éppen a szám elé emelem a bűzrudat, hogy újabb slukkot vegyek magamhoz, amikor bevallja, velem álmodott.
-Megint? - kicsit meglepődöm, de nem kérdezek rá, meghaltam-e megint. Nem erőltetném a választ, mégis érdekel, mi zaklatta így fel, ezért rákérdezek az álmára. Kicsit nehezen szánja el magát a beszédre, a "látomások" túl valódiak voltak, de aztán mégis csak belevág. Kérésemre elárulja milyen rémkép jelent meg előtte. Ráncolom homlokom, csendesen hallgatom, legfeljebb néhány hümmögő hang hagyja el számat, miközben újra és újra beleszívok bagómba. Emlékei kavarodnak félelmeivel nyomasztó álommá. Tunrida és a pince. De rég is volt. Eszembe is jut az a rémes nap, nem bánom, hogy már rég magunk mögött hagytuk. Álmát tovább mesélve kicsit lefagyok, mikor engem nevez meg kínzójának. Hogy mi? Hogy az életbe lehet ilyet álmodni? Állok értetlenül a dolog előtt.
-Igaz, soha nem becéztem a neved. - merengek el ezen egy fél pillanatra. Sosem gondoltam hogy bárki nevét rövidítsem, a szépen csengő démoni nevekből akár egy betűt is elvegyek. Az ilyen hóbort megint csak emberi szokás. De nem is a becézés a lényeg, hanem hogy álomképében torkon ragadtam, felgyújtottam, falnak vágtam. Beszéd közben könny szökik a szemeibe és igazán kicsire húzza össze magát. Ritkán fog el ez a buta érzés, de meglepetősen kellemetlenül érzem magam szavait hallgatva. Pótcselekvésként még szerencse, hogy rágyújtottunk, míg mélyet szívok a cigarettámból, nikotinnal teli levegőjét hosszan a tüdőmbe tartom, majd füstjét lassan fújom ki számon, nyerek pár hosszabb másodpercet gondolataimnak. Tudom, hogy most valamit felelnem kell.
-Remélem tudod, hogy nem tennék veled ilyet. - szemem sarkából pillantok rá. Még, hogy felgyújtanám. Kizárt dolog, a bizalmasom és a szövetségesem is egyben. Miért is tennék ilyet?
-Nem szeretném, ha félnél tőlem. - teszem hozzá, szavaimat mély sóhaj követi. Füstölgő cigim hamuját az üvegtálba szórom.
-Azt az egy alkalmat is...bánom...- mondom ki hangosan most először. Lassan hétezer év telt el betoppanása óta. Mennyi év és csak egyetlen egyszer adódott, hogy annyira megharagudjak rá, hogy elveszítsem a fejem. Ha eszembe jut...azt hiszem egy pillanatig képes lettem volna megölni őt. Nézek magam elé, bal ujjaimat vizslatom, amivel olyan erősen szorítottam a nyakát, hogy ujjbegyeim elfehéredtek és hallottam nyakcsontjai ropogását. Mégsem voltam képes rá, pedig hatalmasat hibázott.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 7:15 pm

Belial & Belphegor

B
elial magas alakja még megijeszt az álom után, de hangja rögtön oda csábít a biztonságba, karjaimmal fogom át nyakát hogy hozzá bújhassak és jól eső érzéssel tölt el a tudat mikor vissza ölel. Közlöm vele, hogy ismét rosszat álmodtam, majd ahogy kicsit alább hagy a remegés ellépek tőle és egy cigarettára invitálom, melyet szerencsére elfogad. Belebújok pulóverembe és együtt sétálunk le a lépcsőn, át a nappalin a terasz felé. Odakint nincs olyan hűvös már, mégis megborzongok egy pillanatra ahogy kilépünk. Démonom elveszi az asztalról a hamust és a járda szélére ül, csendesen követem s telepszem le mellé, hogy aztán kis kacsómat nyújtsam a bagóért.
-Elhiheted, nem én akarok álmodni... Csak jön. Lehet fel kéne hagynom az alvással.-sóhajtok egyet mielőtt ajkaim közé veszem a cigit és a felém nyújtott tűz fölé hajolok. Mélyen letüdőzöm a nikotinrudat miközben felhangzik a kérdés, hogy elmesélem-e mit álmodtam. Nyelek egyet, behunyom a szemem és kifújom a füstöt.
-Ismét veled álmodtam.-húzom össze magam egészen kicsire miközben felpattannak szemeim, nem akarom még egyszer látni.
-De nem egyszerűen csak láttam a képeket, mindent éreztem ami történt velem.-folytatom miközben ismét beleszívok a cigibe. Szabad kezem ujjai ismét a gyűrűre tévednek, kényszeredetten csavargatni kezdem.
-Egy pincében voltam, mint akkor Tunridával... Egy egész csapatod volt felállítva a kínzásomra, de a kínzóm te magad voltál.-megremeg a hangom, aztán az egész testem. Felfelé biccentem a fejem és a hajnali eget kémlelem, így fújom ki a füstöt számon keresztül.
-A nevemet ismételgetted becézve, ami azért furcsa, mert sosem teszed. Aztán.... Aztán... Bántottál... Egy szemernyi hely sem volt a bőrömön ami ép maradt volna...-pillantok végül rá és újra elfutja szemeimet a könny.
-Torkon ragadtál és felemeltél. Azt mondtad csalódtál bennem. Aztán felgyújtottál és a falnak vágtál.-pottyan ki az első könnycsepp a szememből ismét, majd a fél szál cigi remegő ujjaim közül.
-Féltem tőled!-hajtom fejemet magam alá húzott térdemre.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
527
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 6:34 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Belphegor szobája felől kiáltást hallok. A nevemet, amit egy tiltakozó hang kísér. Félbehagyva könyvemet lépek át hozzá, bekopogok a szobaajtón és amikor bebocsátást enged, benyitok hozzá, de szobájába nem lépek. Kisírt szemekkel pislog rám a félhomályból, kapkodva veszi a levegőt, zaklatottnak tűnik. Hangom épp csak elér hozzá, ami azt tudakolja, jól van-e. Kedvesem hirtelen ugrik ki ágyából és siet felém, hogy nyakamba kapaszkodva fúrja arcát mellkasomba és keressen megnyugvást. Még mindig meglep, hogy a Káosz mellett nyugszik meg. Egy pillanatra átölelem a derekát és elgondolkodva figyelem őt. Egy rossz álom verte fel. Démon, aki álmodik. Különös. Szótlanul figyelem, ahogy hátrább lép és könnyeit törölgeti kipirult arcáról.
-Nem zavarsz, mehetünk. - felelem, majd megvárom, míg belebújik felsőjébe aztán az udvar felé vesszük az irányt. Kilépve a teraszra kellemes levegő fogad. Magamhoz veszem a hamutálat és a járda szélére telepszem. Megvárom, míg kedvesem is csatlakozik mellém. Cigis dobozomból közben kiveszek egy szálat és, ha Belphegor szokásos módon felém nyújtja kezét, tenyere közepére helyezek egy szálat. Magamnak is kiveszek egyet.
-Szóval..rossz álmok. - pillantok felé, gyújtómat izzítva lógatom a lángba a cigaretta véget, míg fel nem izzik. Mélyet szívok belőle, és közben eszembe jut, hogy korábban is említette már, olykor rémképek törnek rá és gyötrik. Halálomat is megálmodta, már az álom emlékére is hasonló felkavart állapotba került.
-Démon létedre túl gyakran álmodsz... - jegyzem meg, de nem több egyszerű ténymegállapításnál, nincs mögötte gúny, sem bírálat. Bár bevallom, fogalmam sincs milyen lehet álmodni. Nem álmodtam még, mivel alvásra is ritkán adom a fejem. Ébren meg azt hiszem elég nehézkes. Vagyis azt hiszem, hogy abban a néhány alkalommal, míg tudattalan állapotba kerültem, nem törtek rám nyomasztó képek. Lassan eresztem ki a füstöt tüdőmből és tartom kedvesem elé a gyújtó lángját.
-Elmeséled, ezúttal miről álmodtál? - érdeklődöm. Kérdésemet nem szánom faggatásnak, ha nem akar válaszolni, akkor elengedem a témát.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
368
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 2:08 pm

Belial & Belphegor

V
igyorgok ahogy a lába mellé pottyant újságot nézi. Igen Nagymenő, én voltam! Bőszen mutogatok, hogy eme tettem miért került kivitelezésre, de nagyobb figyelmet nem is fordítok neki. Amint Belial tovább indul a lépcsőn én a konyhába lépek, hogy rendet tegyek. Majd egy zuhanyt követően ágyba kerülök. Gondolom én, hogy majd szépen nyugodtan, tényleg kialszom magam a holnapi nap előtt, de a sors másként dönt és ismételten egy rémálom teszi tiszteletét elmémben. Nem is csoda, hogy olyan feldúlt leszek, hiszen álmomban épp kínoznak... Nem is akárki, hanem saját Lordom. A rossz az egészben, hogy szabályosan érzek mindent, nem csupán külső szemlélőként vagyok jelen az álomképben. Így esik meg, mikor lángok borítanak el felsikoltok és nem sokkal később felriadva felülök az ágyamon és sírni kezdek. Borzalmas volt... Ha ez így folytatódik le kell szoknom az alvásról. Percekig folynak a könnyeim és nehezen szedem a levegőt is, mikor kopogtatnak szobám ajtaján éppen csak ki tudom ejteni a "Szabad" szót a számon. Amikor nyílik az ajtó odapillantok. Hunyorgok a folyosóról beszökő fényben, és mikor Belial alakját látom feltűnni az ajtó mögött, nem tudom eldönteni, hogy felkiáltsak ismét, vagy karjaiba rohanjak. Ő velem ellentétben tartja az instrukciókat, nem lép be a szobámba, a küszöbről kérdez csupán. De ahogy hangja elér a fülemig már nem gondolkozom, lerúgva magamról a takarót hozzá sietek. Átkarolom a nyakát, fejem a mellkasába fúrom és halkan szipogok még egy kicsit.
-Ne haragudj. Rosszat ámodtam.-motyogom elgyötörten, remegve az emlékkép hatására. Gyenge vagyok!
-Rágyújtasz velem?-lépek hátra tőle elengedve őt és kézfejemmel törlöm le könnyeimet gyorsan. Mély levegőt veszek, de eléggé szaggatottra sikeredik. Tudom, hogy nem fog bejönni a szobámba, visszafordulok egy pulóverért és belebújva jelzem, hogy felőlem akár indulhatunk is.
-Nem akartalak zavarni.-jegyzem még meg félénken, ahogy kilépek mellé a folyosóra.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Milyen jövő vár az emberiségre, a földi ökoszisztémára, az életre?