Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Utcák •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Utcák VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1070
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 30, 2020 8:02 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Utcák YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Utcák SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Utcák 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Utcák XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Utcák Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1127
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 6:11 pm

Tollas az utcában
Ianthe & Belial
Ábel vicsorogva szemléli az előtte álló angyalt. Nem kell látnia a szárnyait, hogy érezze, miféle szerzet ácsorog előtte. Néha hátratekint várva, hogy azt mondjam, tedd a dolgod!, de most ezek a szavak nem hagyják el a számat. Nem azért mert félteném őt. Harcedzett, erős démonkutya, az elsők közül való. Ahogy a testvére is, Káin. Pusztán nincs okom a tollasra ereszteni. Jobb kerülni a felesleges harcot.
-Nem veszélytelen hely ez egy angyal számára. - jegyzem meg, ám jövetele céljára nem kérdezek rá. Nincs közöm hozzá. Tekintetemet a fiatal nőről távolabb emelem, mikor mozgolódást érzékelek mögüle. Egy kisebb csapat pokoleb kanyarodik be az utcába. Morogva, fogvicsorítva közelednek a tollaslány felé gyilkos szándékkal. Megérezhették a szagát. Gazdátlanok, látom rajtuk egyből, ezért idomításuk híján vadak és kiszámíthatatlanok.
-Vissza. - intek Ábelnek és parancsolón nézek rá, mire morogva lassan hátrálni kezd egészen a lábamig. Helyét az új ebek veszik át, körbekerítve az angyallányt. Menekülésre nincs esélye, kivéve ha kibontja szárnyait és a levegőbe emelkedve hagyja el a terepet. Ám, amint ezt megteszi, démonok figyelmét kelti fel.  
-Hm... - ennyivel konstatálom a kialakult helyzetet, elsétálhatnék, de mégis maradok a műsorra. Érdekel a tollas, hogyan bánik el a kóbor ebekkel, akik kétségtelenül szakítanának belőle egy-egy darabot. Bár öt-hat bolhásról van szó, az erőfölény mégis a kislánynál van. Szerencséjére kéretlen társasága nem túl erős, ha kicsit is jártas a harcban, viszonylag könnyedén elbánik majd velük. Ám hiba volna ezeket a vérre éhes korcsokat lebecsülni. Szívósak, kitartóak és harapásuk a kellemestől igen távol áll. Kicsit arrébb lépek, hátrább a küzdőtértől. Vállamat a ház falának támasztva gyújtok rá egy szál cigire. Nem kell sokat várnom, hogy kezdetét vegye a harc. Az ebcsapat leggyengébb tagja lép előrébb támadni készen, felméri a prédát és már ugrik is felé...

zene: nincs || szószám:283 || üzenet: nincs ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 03, 2020 6:24 pm

To: Belial

Céllal, tervekkel jöttem ide és ebben nem szerepel a megölésem. Bár tény bátyám meglátogatásán kívül van más is, ami miatt ide merészkedtem. És remélem meg is éri.
Csak egy pillanatra álltam meg, hogy megkeressem magamnak a cuccom, de közbe zavarnak. Pontosabban egy "pudli", aki látszólag szívesen megcsócsálná a lábamat, vagy a kezemet. A szárnyamat nem tudná megkaparintani lévén el van rejtve a hátamba. Szép is lenne, ha úgy a világnak kitárva mutogatnám, mit kaptam atyámtól...már a középkorban elvágták volna a torkom.
Nem sokára a "pudli" gazdája is előkerül, aki meg is szólít. A démonok mióta ennyire megfontoltak? Megszoktam azt a pár őrültet, aki gondolkodás nélkül nekem jönnek. Bár tény, ha nem akarja cafatokban visszakapni a kis "pudlit" akkor nem küldi rám.
- Nem, nem tévedtem el. - válaszolok neki és kiveszem kezem táskámból leengedve magam mellé. Nem áll szándémonban verekedni, vagy bajt keverni. Bár elnézve, hogy én jöttem ide ez elég indok, hogy rám küldje a pudlit. De remélem van több esze és hagyja, hogy tovább sétáljak, mintha mi sem történt volna. Kár, hogy erre kevés az esély. De, majd elválik mi lesz ebből.

[color=#ffffff]From: Ianthe [/color
]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Utcák YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Utcák SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Utcák 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Utcák XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Utcák Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1127
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 03, 2020 2:57 pm

Tollas az utcában
Ianthe & Belial
Furcas komám... ördög nyugosztalja... lakásának kanapéján üldögélek és elmélyülten olvasok egy könyvet, amit a démoncimborám hagyott hátra, amikor Ábel mocorgására leszek figyelmes a bejárat közelében. Tekintetemet az ajtónál kaparó, nyughatatlan ebre emelem, majd mélyet sóhajtok. Egyszer viszed le a dögödet egy nagyobb sétára, kicsit megcsapja a szabadság szele, aztán már azt hiszi, hogy minden este ez lesz. Hát azt hiszi nekem van időm az ilyesmire?
-Ebből nem lesz napi rutin. - figyelmeztetem Ábelt, míg testvére, Káin a helyén fekszik nyugodalmasan és a szomszédból kapott csontot rágja...vagyis a szomszédét. Félrelökve a kötetet kelek fel a díványról és lépek a kutyám mögé, aki egy pillanatra felhagy a kaparással. Kabátomért nyúlok, fél kezem a kilincsen, lenyomom és épp csak kinyílik az ajtó a pokoleb már fut is világnak. Mint aki szagot kapott.
-Mi ez élet lelte ezt a kutyát? - húzom be magam után értetlenkedve a lakás ajtaját. Nem szokott így viselkedni. A következő sarok után, egy csendesebb kis utcában érem utól, ahol egy, a táskájában matató, fiatal lányra vicsorog és őrülten morog. Agresszív viselkedéséből már tudom...Tollszag csapta meg kutyám orrát. A lány szemei a pokoli jószágra szegeződnek, ebből egyértelmű lesz számomra, hogy látja őket. És mivel elméletileg a fajtámon és félszerzet ivadékaikon kívül nincs más a tollcsomókon kívül, aki észlelné őket, rögtön tudom, hogy a lány csak is angyal lehet. De vajon mit keres itt a démonok városába?
-Csak nem eltévedtél? - érdeklődöm megállva tőlük tisztes távolságban. Ábel le sem veszi szemeit a tollasról, nyálcsorgatva csak arra vár, hogy elhangozzon számból a varázsszó és kiszakíthasson egy nagyobb darabot a kicsikéből. 

zene: nincs || szószám:255 || üzenet: nincs ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 02, 2020 8:15 pm

To: Belial

Nem gondoltam volna, hogy angyal létemre ide jövök. Bár jó lenne bátyámmal beszélni, remélem nem utált meg ez idő alatt. Vajon miket halott rólam? Halott e bármit is? Ha igen, mit? Nem mondhatóm már magam angyalnak, vagy legalábbis úgy nem ahogy régen. A törvények megszegésével, a lázadással, a reformálással...mind ennek az eredménye. meg van még ugyan a szárnyam, de nem vagyok az, ami voltam. Oh nagyon nem. Régen képtelen lettem volna ártani testvéreimnek, vagy az embereknek. De manapság ez már nem érdekel. Ugyan úgy végig simogatok egy pengével egy angyalt, mint egy démont, ez már nem számít nekem. És ez, miért lett így? Mert az élet igazságtalan. Én csak jót akartam mindenkinek. Testvéreimnek, akik sorban hullnak el, mert a szabályok, amik szerint élünk igazságtalan. Én csak jót akartam...egyenlőséget.
Ahogy New Orleans utcáin végig gyaloglók folyamatosan fent tartom figyelmem. Nem kerüli el semmi. Egy ilyen helyen csak így élhetem túl. Démonok és félvérek. Ostobaság volt idejönni. De meg van rá az okom. Nem haltam meg már az első saroknál, tehát vagy mázlis napom van, vagy csak óvatosságom elüldöz mindenkit magam körül.
Magassarkúm kopog a kövön és egy pillanatra megállok, hogy táskámba túrva előhalásszak valamit. Vagyis csak így tettem volna, ha nem hallanék meg egy morgás mellőlem. Felnézve egy pokol ebet pillantok meg. Remek! Már csak ez hiányzott. Remélem a gazdája is itt van valahol. San Francisco-ban kellett volna maradnom ott legalább nem akarnak minden sarkon megölni.

From: Ianthe
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Utcák VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1070
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Aug. 13, 2019 3:49 pm

Szabad a játéktér
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 8:45 pm

And the bottle of the rum
Carneige&&Edolie What else?  • Credit:
- Yo, ho, ho és egy üveg rum! - emelem magasba a karomat, melybe egy régi, koszos, a végtelenségig karcolt üveg pihen. Fala mélyfeket, akár a szurok, ám ami benne van? Az a világ legédesebb itala, melyet nem pazarolnék el csak úgy, ha nem lenne rá alkalom. Alkalom, de hát. Lépteimet kacsán viszem előre. Keresztbe lépek velük, néha meg, megállok. Kalapomat felemelem.
- Ötven ember, rosszak és jók, Yo, ho, ho! - tekintek a csillagtalan, felhőkkel tarkított égre. Kiszáradt ajkaimat megnyalom, mintha arról próbálnék megbizonyosodni, hogy bizony azok szárazak, akár a cserepek. Véres is. A sarka. Fintorodva nyúlok oda, koszos, mocskos kezemmel, melyet vér áztat. Friss még. Megízlelem, de nem a sajátom. Megvonom a vállamat.
Néha megesik bizony, hogy kimarad egy-egy részlet az agyamban. Nem tudom, hogy mi történt és hol történt, csak az, hogy valami történt. Kérdőn tekintek a fekete üvegre, gondolataim támadnak.
- Nem, kizárt dolog, hogy te bármibe hibás legyél - adok cuppanós csókocskát a drága szerelmemre.
- Mindannyian tudtak hajózni az Old Pew-val - éneklem tovább, torkom szakadtából, mindaddig, amíg egy kósza kőben el nem botlok. Ezzel pedig elkezdődik az ittas személyek egy gyönyörű tánca. Addig-addig dőlök előre, míg a gravitáció azt nem diktálná, hogy orra bukjak. Csakhogy nem bukok, hanem megállok egy helyben és valam belső késztetés árán elkezdek oldalra, majd hátra dőlni. Ugyanígy. Néha kilépek azért oldalra, fejem kótyagosan követi mozdulataimat. Kalapom mégis büszkén áll, töretlenül fejem búbján. Régi kabátom koszos - mondhat bárki bármit. Egyetlen divatot voltam képes elviselni, az pedig a kalózidőkben rám ragadt ruhák. Bárki mást mer mondani...
Nem, azért rumot nem fogok széttörni a fején.
Próbálok nagyon, nagyon koncentrálni arra, hogy egyenesbe maradjak. Olyannyira, hogy tán még bandzsítok is hozzá. Aztán hirtelen robbanás.
Mellőlem.
Az utca egy lámpája dönt úgy a fejem felett, hogy épp kiég. Mit kiég, szétrobban, szikrázva.
- Ez!!! - mutatok fel a vandálra, ki életemre tör. - Nyem... Nyem... voult szep! - töröm a nyelvet, ahogy nyelvem összeakad. Még folytatnám, azonban egy tompa ütés ér hátulról, mi megadja egy másodpercre a kegyetletet számomra.
Arccal előre dőlök a sárba és dagonyába.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Utcák VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1070
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 07, 2018 9:39 pm

szabad a játéktér
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 20, 2017 11:44 pm

Kyara & Agramon

"I can read your future, I can change it 'round some too! I look deep into your heart and soul, (...) make your wildest dreams come true..."

J
ó mélyen letüdőzöm New Orleans mocsaraktól bűzölgő levegőjét, hogy újabb egy hónapra felejtsem el a kérdést: miért is nem lakom én is Nagyurunkkal itt? Eehm... Ezt a nyirkos, nedves, lápszagú várost valahogy nem nekem találták ki. Oké, elhallgatnám én a jazzt minden utcasarkon, meg tiszteletemet tenném Marie Laveau sírjánál, ha már Odalent mutatott pár jó trükköt kártyákkal, csirkevérrel, meg voodoo babákkal, de... Mindezt is csak egy amolyan nyaralás keretein belül, ha már unom kicsit az én drága Poklom látványát. Bár, azt azért nehezen lehet, hiszen ott a helyem - a dohos, régi könyvek könyvek társaságában. Ide csak kiruccanok jelenteni Lucinak, kicsit körbenézek, aztán itt sem vagyok.
Úgy látom, valóban vannak dolgok, amiket még az idő és a háborúskodás sem pusztíthat el - ez a régi voodoo üzlet még mindig itt áll. Kissé romosan, betört üvegekkel, de áll. Fel is kapok egy cilinderféleséget, mikor is fura női hang üti meg a fülem. Mi a jó édes...?! Valaki nagyon bátornak hiszi magát, mintha csak a puncija helyére golyókat ragasztott volna a Nagy Rendszergazda... Nem mintha egy nő nem lehetne bátor és merész, deee mindegy, az most nem fontos. Bizonyára hatnékja van -amiben szíves örömest nyújtok segédfarkizééé, khm, segédkezet-, vagy egyszerűen csak részeg... Vagy be van szívva... De elég józannak hangzik, szóval inkább csak szimplán egy hülye picsa... Egy hülye félvér picsa! Háhh, itt a megoldás, azok mind ketyósak! Legalábbis tudtommal. Hála a Pokol kénköves menykűjének nincs gyerekem, nem is lesz soha a büdös életben, így nem tudhatom teljesen biztosra a dolgot. Hmph... Na jó, lássuk, kivel van dolgunk! Ha már a srácok nem túl lelkesek egy ilyen könnyű kis falat láttán, illetve hallatán, akkor kezembe veszem én az ügyet és szépen csendben elhallgattatom.

Fogok is egy pakli tarot kártyát az üzlet kirakatából (bár, ezek nem egészen a voodoo részei, de kit érdekel), és el is indulok a leányzó felé. Egymagam lépek elő a sötétből, nem sokkal messzebb tőle, jobbomat a falnak támasztom és kíváncsi kis vigyorral az ábrázatomon kezdem kavargatni a pakli kártyát a kezemben.
- Mi, unalmasak? Inkább te vagy az unalmas, drágaságom! Valami jobbat is kitalálhatnál annál, hogy azzal az éles izével ki akarsz belezni valakit. Azzal csak azt éred el, hogy a te beleidet dobják a mocsárban bujkáló aligátoroknak csemege gyanánt.
Egész csinos, sőt...! Mumusom éhesen csalinkázik elő, mint egy baljós árny, s teszi a légkört egy pár fokkal nyomasztóbbá. Nem mintha egy magam fajta rémálom, avagy félelem démon könnyen táplálkozni tudna egy ilyen eszelős bige nem létező reszketéséből, de talán a merészsége csupán a felszín, és mélyen, a rothadó emberi lelke mélyén, amit a démoni szülőjétől örökölt vére marcangol kis cafatokba, ott lappang az a bizonyos pánik és félelem, amit a Mumus képes előbányászni és elevenen felfalni.
Lassan körbepillantok.

- És még egyedül is vagy! Ejj-ejj... Nagy szerencse, hogy én akadtam előbb rád és nem más!
Mondom ezt én, kezeim közt a kártyalapokkal trükközve, mintha a legártatlanabb halhatatlan lennék ezen a planétán. Pedig korán sincs így. I'm the big bad wolf, szóval készülj Pirosszka, mert te leszel ma este a vacsorám! Hátha kicsit közelebbről is megismerhetem a fajtád... Hmm, vajon a laborkísérletek miféle eredményt mutatnának mágikus szinten? Túlélné vajon? Hát, ezt csak egyféleképpen tudhatom meg...
- Mit szólnál hozzá, ha jósolnék neked? A múltad, a jelened és a jövőd... És közben meg is ihatnánk valamit erre a szerencsés találkozásra.
Továbbra is csak vigyorgok, s fejemmel egy jazz kocsma felé bökök, miközben a kártyákat egy belső zsebembe teszem, és oldalra csúszott, kissé tépett cilinderem is helyre igazítom, benne a lilás színű tollal. Gyere, te kis csiga-biga... Majd én megmutatom, hogy kell kicsalni másokat a házukból!

Friends On The Other Side ⋮ Szavak száma: 595 ⋮ Outfit

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

Utcák Tumblr_inline_novarlFg8q1szaa83_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
I'm daddys little crazy girl
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 05, 2017 12:32 pm

New city, new opportunity
A várostól nem messze robbant le az az átkozott csotrogány. Még szerencsém, hogy a semmi fényei az éjszakai alkonyban idevezettek az utcára.
Kissé nehéz napok állnak mögöttem. Habár, amikor elindultam a városból, mert "levegőváltozásra" volt szükségem, akkor nem gondoltam, hogy ilyen egyszerűen fogok tudni egy katonai járművet megszerezni. Napokig törtem a fejem, hogy miként csaklizzam el tőlük, de a megoldás sokkal egyszerűbb és kézenfekvőbb volt: találjon rá egy védtelen embertömegre egy szociopata angyal, robbantson ki káoszt, s miközben te is boldogan kiéled a gyilkolási hajlamaidat, a végén megkegyelmez neked a segítésért.
Oly ismerős a helyzet, mintha alig 15 éve átéltem volna, nem?
Annak az éjszakának minden emléke immár tisztán kirajzolódik előttem. Nem is másért jöttem ide. Elég sok minden miatt ideje volt már ellátogatnom eme városba.
A Démonok városába. A hely, ahova tartozom. Ahova tartoznom kellene. Mégis nyomorult emberi részemet miként ölhetném ki magamból? Persze az egyszerű utat tudom, de abban mi a buli? Kell a kihívás nekem.
Magam sem tudom, hogy mire számíthatok itt.
Az éjszaka védő leplet von körém és a város köré. Kezembe véres késem tartva sétálok az út közepén. Rövid nadrágomban érzem bőrömön az éjszaka hűs leheletét, miként végigcirógat lábamon. Könnyed toppom fölé egy kockás inget húztam, annak ujját is könyékig tűrtem fel. Lábam, kézfejem, mellkasom alvadt vértől piroslik. Az út elején fényes és szálló hajam megtelt az út porával, keveredve a rá fröccsenő vér mocskosságával. Szabad kezemmel túrok bele, egyszerre hátra is simítva azt.
Aztán csak félrehajtom a fejem.
- Csiga-biga gyere ki - kezdek bele halkan dallamos énekbe, egy ismert gyerekmondócskával. Kezembe közbe folyamatosan forgatom a késem. A ráragasztott szemekre szintén rátapadt a vér, habár próbáltam azt lekaparni róla - amennyire tudtam. - Ég a házad idekint, itt sem lesz jobb majd, de óvó késem vár rád - költöm át egy kissé. - Ha nem jössz ki megbánod... - folytatom aztán, figyelve a kietlen utcát, hátha valaki előmerészkedik.
Az a hír járja, hogy a város hemzseg a démonokba. Akkor hát hadd lássam mennyire is. Hogy provokálni akarok, oh hogyne akarnék. Ajkaimra galád mosoly húzódik.
- Isthenem, de unalmasak vagytok - hajtom hátra a fejem a fénylő csillagokat figyelve.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ashtaroth

Utcák 572dbxcildd3qydvewfp
☩ Reagok :
273
☩ Play by :
Rhona Mitra
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 06, 2016 7:45 pm

szabad a játéktér
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 06, 2016 3:45 pm

to Ashtaroth

What know...?

Tekintetét fürkészem pár pillanatig, mikor is válaszol kérdésemre. Szavaiból kiérzem a kettősséget és valahol rám bízná a döntést, de mivel én neki akarok jót, ez elég egyértelművé válik. Az ő hírneve és rangja megkövetel tőlünk némi diszkréciót és ha senki nem is látta, mi történt most kettőnk között, biztosan susmorognak. Nem csak az emberi természet ilyen, katonák között a legjobb téma mindig a hadvezérük magánélete lehet. Így is két sereg hallgatta végig, ahogyan együtt voltunk és aztán összekapva otthagytam őt a pokolban. Csodálkozom, hogy nagyobb híre nem ment ezalatt a két hét alatt.
- Jobb lesz, ha magadra hagylak egy időre. Nem leszek messze. -
Döntöm el helyette is, mi lenne a legbölcsebb cselekedet, majd a törülközőt levetve ágyékomról visszasétálok a fürdőbe, hol magamra öltöm a csatától és angyalvértől mocskos ruhámat. New Orleans nem olyan nagy, mint sokan gondolnák, pár percen belül visszaérek hozzá, ha akarok. De meg fogja látni, hogy se a túlzott magány, se az állandó együttlét nem okoz kielégülést, elégedettséget. Meg kell találni a hangsúlyt. Arról nem is beszélve, hogy ezt az egészet tiszta fejjel, a másiktól távol át kell gondolnunk. És még ezen az oldalon játszik a tény is, hogy engem a kíváncsiság űz.. Hiányzom-e majd neki, hiányolná-e a jelenlétem, vagy csak a csatában történt heves indulatok miatt akar-e maga mellett tudni most.
Persze mindez okosnak tűnik, de a negatív oldalon szerepel megannyi lemondás. Szívesen pihennék én is a nővel, karjaimban tudva tudnék a legjobbat aludni most. Talán ő is gyorsabban gyógyulna, ám erre nem mernék száz százalékban lefogadni. Lehet Háború akkor fogja kicsit békén hagyni, vagy kevésbé ostromolni, ha távol tud végre tőle.
Minden gondolat ellenére határozottan veszem magamra ruháimat és sétálok vissza hozzá. Az egyetlen dolog, ami majd lent a katonáknak feltűnhet, az az, hogy mocskos bőrrel jöttem be és tisztán távozom. De ennyi pletyka azt mondom, nekik is jár. Látszólagos békeidőnkben, melyet néha az angyalok zavarnak meg, mint ahogyan tegnap is, eléggé unatkozhatnak. A tegnapi dicsőség is csak néhány katonámnak járt ki. Ők pedig már pihennek.
Visszalépkedek a még törülköző csavart, szépséges nőhöz és egy apró csókot lehelek ajkaira. Nem tudom, mit hoz majd számunkra a holnap, de néhány nap egymástól távol csak jót tehet.
- Tudod, hol találsz. -
Mondom, neki, majd kilépve szállásának szétbarmolt ajtaján már csak lépteimet hallhatja, amíg leérek a földszintre, végül kilépek a hűvös, őszi éjszakába. Arcom undorba torzul és ha a nő jól ismer, tudja, hová fogok most menni. Rajta kívül nem köt most semmi sem a földre és ha csak pár napra is, de palotámban, a pokol forróságában szeretnék gondolkodni és a seregem azon katonáit, kik állták a sarat, jutalomban részesíteni. A többiek itt maradnak a felszínen, ha Ash-nek szüksége lenne rájuk.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next