Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Fallens of hope •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Ophilia

Fallens of hope Mektupp
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
754
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 10:05 pm
Következő oldal

angel names
Szabad
Rang • Bukott
Play by • -
Kora • -
Karakter információ
Az meg kitépte egyben a szívem,
Aztán eldobta messzire innen,
én meg reszkettem, semmit se tudtam,
Ő meg ott állt mellettem.

Atyánk sosem volt kegyes azok ellen, kik vétetettek. Nem vagyunk halandóak, számunkra ez sosem engedett meg. A kérdés bennem mégis mindig élt: valóban oly nagy bűnüket követtetek el? Az emberek között jártatok mindig, most már érzem, hogy nincs angyal, kit ne érintett meg az emberi világ, bármely aspektusa, akár egy pillanat tört részéig.
Oly nehéz a mélybe zuhanni innentől, a Teremtőnk ajándéka, mely keggyel csak az emberek létezhettek, túl csábító. Nem, ez nem igaz. Magával ragadja az angyalokat is.
Mégis hiszem, hogy nincs olyan angyal, ki ne érdemelne meg egy második esélyt. Mindig létezik második esély és mindig is fog.
Akár harmadik, vagy negyedik. Azok számára is akik kérik és akik nem.

Egykori irattárosként pontosan tudom, hogy ki milyen bűnt követett el, aminek következménye Sariel hóhérfejszéje volt.
Mégsem hagylak magatokra. Soha nem tettem, soha nem is fogom. A mennyből figyeltelek titeket testvéreim, most pedig eljött a ti időtök is. Világunknak mindenkire szükség van, hogy megóvjuk. Haragudj Atyánkra, okkal teszed. Bocsánatát ugyanúgy neki is el kell nyernie, ahogy neked is az Övét.
Nem vagy egyedül. Sose voltál, kérlek, hadd segítsek neked.

Légy meglévő, vagy új (esetleg régi) bukott, bárkit szívesen várok. A célom az lenne, hogy az út végén újra angyalokká válljatok. Kérjétek akár a megbocsátást, vagy utasítsátok el teljesen, én akkor is mellettetek leszek.
Szeretnék egy erős bukott bázis kiépíteni az oldalon és ahhoz mindannyiótokra szükségem van. Wink Ha érzel magadban kellő affintisát, ne habozz jönni. Túl sok potenciál van eme fajba, hogy hagyjam elveszni. OMG

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal