Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Dirty Dicks kocsma •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Dirty Dicks kocsma VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
916
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 14, 2020 9:16 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Dirty Dicks kocsma E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Dirty Dicks kocsma CqPr1KH
☩ Reagok :
123
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 13, 2020 6:51 pm

☽ DRUNK LADY IN THE House!

@cara Pierce && Raiden
Supermassive • szószám: xXx • Credit:

Mókás, hogy már is egy ilyen helyzetben találom magam, ahogyan beteszem a lábam azon a bizonyos kapun. Itt mindenki ilyen? Örülők azonban, hogy az emberiség kicsiny kis maradéka élvezi az életet. Mikor elkezdődött a háború az járt a fejemben min mennek kerestük. Michael segítségével visszavertük Gabrielt, s segítettünk letelepedni nekik. Milyen rég volt, még is milyen rövidnek tűnik halhatatlan énemnek, 1991 egy embernek az igen is sok idő. Nekem csak egy pislogás. Idősebb vagyok a föld születésénél is.  
Felkiáltása se állított meg abban, hogy a helyes irányba cipeljem. Olyan kis törékeny, valahogyan azt éreztem, hogy szárnyam alá kell vennem. Haha, szárnyam. Metaforikus, és valós értelemben is lehet érteni. Elvigyorodom ismét, nagyon mókás a csaj.
- Lehet rád is férne. – Jegyzem meg.  Feláll, s félek el ne essen, s szemembe néz. Csillognak a szemei az alkohol igen megtette a hatását.
- Ahogy akarod. – Szétteszi, karját nekem akkor esik le, hogy cipelhetem. Mókás lesz így végig mennem az utcákon, remélem egy vadásznak sem keltem fel az érdeklődését.   De ebben a pillanatban jön is a kávé. Rá pillantok, ő a kávéra. Majd oda nyújtja nekem a csészét.
Megfogom a csészét, de nekem erre természetesen nincs sok szükségem. Persze ezt ő nem tudhatja.
- Biztosan nem innád inkább meg te? – Kérdezem még is, ha nemet mond, majd lehúzom.
- Legyen. - Mondom, s felkapom, s elindulunk kifele.
- Azért majd mond az utat, új vagyok a városban. – Jelzem neki, s remélem, még nem alszik el hatalmas karomban.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

No Heroes and Villains
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

Dirty Dicks kocsma Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
85
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 08, 2020 10:17 am

☽ Lucky accident

Raiden & Cara
zene: Human  szószám: 886 • Credit:

Nem tagadom, hogy egy kicsit érzékenyen érintett, hogy a legkedveseb barátom le lett pónizva. Mondjuk az is tény, hogy ha nem töltöttem volna fel a véráramomat egy kisebb pusztításhoz is elegendő alkohol mennyiséggel, akkor igazából pont nem érdekelne. Sőt. Nem is teljesen értem, hogy miért osztottam meg a plüss unikornis birtoklásom tényét egy vadidegennel. Egyedül Phil tud Samu létezéséről, és ő is csak azért, mert egyszer ő ébresztett, és meglátta, hogy nem egyedül alszom, hanem Samut ölelgetve. Bassza meg, mekkora égés volt. Legalább egy hónapig hallgathattam a csipkelődését, és csak úgy volt hajlandó a többi emberem előtt titokban tartani a dolgot, hogy megígértem neki, hogy beszélek a feleségével, és elmondom a nőnek, hogy az ő drága férje a legjobb munkaerő a világon, és megállna az üzlet, ha ő nem lenne. Még fejeket sem vághattam a dologhoz, hanem úgy kellett előadnom, mintha teljesen komolyan is gondolnám. Természetesen bele mentem a játékba. Még mindig jobb, hogy erős túlzésokba esve éltetem kedvenc emberemet, mint hogy kiderüljön a teljes plénum előtt, hogy egy plüssel alszom. Vér ciki na. Viszont itt volt Connor, akivel simán kitárgyaltam a dolgot, pedig semmit nem tudtam róla. Csak reménykedni tudtam, hogy nem ugyanazokban a körökben forog, mint én és a titkom nem terjed el.
– Szerencsére Samu nem egy haragtartó típus. Bár ki tudja, igazából még sosem szólt hozzám. – azt nem tettem hozzá, hogy egyszer már álmodtam a kicsi Samuval, és abban a jelenetben egész jól elbeszélgettünk. Csak némi panasszal élt, hogy kéne neki lassan egy istálló és egy formás kanca. Természetesen biztosítottam róla a patás pajtást, hogy ha rajtam múlik, semmiben nem fog hiányt szenvedni. Hogy erre mit mondott, arra már nem emlékszem, mert felébredtem, és a valós, ámbár néma Samuval szemeztem már csak az ágy közepén. Annyira nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget a dolognak. Amíg csak álmomban beszél hozzám nincs nagy gáz. Ellenben, ha már a valóságban is hallani fogok szavakat tőle, azt hiszem, én leszek az első, aki a máglyára veti Samut és meg sem áll a legközelebbi ’muszáj dzsekit’ osztogató úriemberig.
Mindenesetre a póni témát teljesen komolyan gondoltam. Ha az állatállományom növeléséről van szó, nem viccelek. Már szinte láttam, ahogy a párocska fontolja, hogy üzletet kössön velem, de aztán Connor felkapott, és nem hagyta, hogy befejezzem a megkezdett alkut. Olyan gyorsan tette ezt, hogy tiltakozni sem volt időm. Egy gyors – Connor, mi a francot csinálsz? – azért még belefért az időbe, de hamarosan már egy közeli boxba rakott le, és kávét meg alvást is emlegetett. Illetve, hogy egy őrangyal rám férne. Mondjuk kicsit fájó beismerni, de igazából tetszett a dolog. Hát milyen király már, hogy úgy kerültem át A pontból B pontba, hogy nekem a kisujjamat sem kellett megmozdítanom. Én minden nap kilométereket sétálok, nem is gondoltam volna, hogy van ilyen opció, amiben az én cipőm sarka nem is érinti a földet. Mindenesetre az elgondolkodtató.
– Egy őrangyal nem csak a ma este jönne jól.  Épp szabad ez a poszt érdekel? Tök rendes főnök vagyok, adok szabadnapot is meg minden. – mondtam neki, miközben igyekeztem nem ledőlni a székről, amire ültetett. Mi tagadás tényleg gondolkoztam már egy ideje, hogy nem kéne annyit egyedül mászkálnom, és erősíteni kéne egy kicsit a személyes védelmemen. Vannak is elég kemény embereim, akik mellett a testi épségem teljes biztonságban lehetne, de… szóval egy testőr ott van mindig… és beszél… a kemény embereim pedig… hát nem épp az intelligenciájukról híresek. Némelyik annyira buta, hogy inkább beleszaladnék az első szembejövő gazfickó késébe a gyomorfalammal, minthogy pár óránál tovább hallgassam a faszságaikat. De komolyan. Mit sem ér, hogy a testi épségem biztosított, ha a mentális egészségem viszont cserébe oda van. Mindenesetre talán meg éri egy rögtönzött állásinterjút tartani. Vajon Connor, hogy bírná mellettem a kiképzést?
Megkérdezte, hogy nem akarok-e haza menni, és bár még volt egy rendezetlen póni ügyem, de a pár, akivel korábban tárgyaltam, már elszelelt. Szóval a munka mára talán már véget ért. Connort viszont tényleg tesztelni akartam. Felálltam és mélyen a szemébe néztem.
– Tudod mit? Indulhatunk. – a két karomat szét tettem és közelebb léptem hozzá jelezvén, hogy készen állok rá, hogy haza cipeljenek. Nagyon reméltem, hogy értette a célzást, hiszen így két legyet üthetek egy csapásra. Egyrészt tesztelni tudom, hogy Connor hogy bírja a nehéz munkakörülményeket, amik az én üzletemben előfordulhatnak, illetve nekem pedig nem kell a saját lábamon haza tipegnem. Még a végén elesnék, és bibis lenne a térdem. Sokkal egyszerűbb, ha haza cipeltetem magam. Annyira nem is lakom messze, szerintem simán jó üzlet. Nekem legalábbis.
A pillanat persze nem tartott sokáig. Miközben bamba képpel, és széttárt karokkal álldogáltam, megérkezett a pincér egy csésze kávéval. Olyan gyorsan kiért a fekete éltető nedű, hogy Connornak szinte ideje sem volt reagálni az ajánlatomra. Leengedtem a karjaimat, és már nyúltam is a csészéért. Azonban nem én ittam meg, hanem Connor felé nyújtottam.
– Erre inkább neked lesz szükséged. Látod, én ilyen jó főnök vagyok. – kedvesen rámosolyogtam és vártam, hogy vajon odanyúl-e a csészéért. Még pár pillanat erejéig, mosolyogtam amilyen bájosan csak tudtam, majd tovább folytattam.
– Akkor haza viszel? – kérdeztem a biztonság kedvért, finoman célozva rá, hogy én tényleg cipeltetni akarom magam. A karjaimat ismét széttártam. Erősen reméltem, hogy az üzenet átjutott. Ha nem, akkor persze haza ballagok én, nagy kislány vagyok a cipőmet is egyedül szoktam bekötni. Egyértelműen biztos nem fogom megmondani Connornak, hogy mit akarok. Ha ügyes fiú, akkor rá jön magától.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
123
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 02, 2020 9:49 pm

@cara Pierce && Raiden

Kis spicces drága hölgy megosztja velem a nevét, én pedig elmosolyodom.
- Gyönyörű.  – Mondom, a nevére. Majd látom a ponis megjegyzésem nem tetszett nekik. Micsodasértés. Úgy viselkedik, mint a kislányok, s hisztibe kezd.
- Ó, nagyon sajnálom. Személyesen is bocsánatot kérhetek drága Samutól. – Gesztikulálok. Bárcsak én is ilyen hamar berúghatnék. De nekem ez több idő, és érme lenne.
Hirtelen megragad, s hagyom, hogy magával rántson. Apró, finom, puha keze elveszik az én hatalmas erős kezemben. Egy ott iszogató párhoz lépünk, kiket elkezd zaklatni. Láthatóan nem értik, hogy mi a baja a hölgynek. Nem szólnak, talán nem is tudnak.
- Ne haragudjanak, elgurult a gyógyszere. – Mosolygok zavarodottan
- Drágám, azt hiszem, neked kávé kellene, és alvás. - Nevetem el magam, s azt hiszem, nekem kell a kezembe venni a dolgokat. Amíg ő közli a párocskával, hogy itt helyben kössék meg az üzletet, abban a pillanatban már fel is kapom a hölgyet, ha akarja, ha nem és a közeli boxhoz viszem, majd lehuppan, kérem a pincért, hogy szánjon meg minket egy kis kávéval.
- E kell neked ma egy őrangyal. – Mosolygok.
- Biztosan nem akarsz haza menni? – El se hiszem, hogy legelső utam a városban ide vezetett. Mintha apuka lennék egy pónis… bocsánat.. unikornisos kislánynak.
Minden esetre szórakoztat, s maga az is, hogy az emberek milyenek. Mind, mind más. Érdekesnek tartom őket, főleg mert ők maguktól ilyenek, míg én felvettem a szokásokat.

No Heroes and Villains
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
85
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 29, 2020 3:40 pm

☽ Lucky accident

Raiden & Cara
zene: Human  szószám: 500 • Credit:

A férfi, akinek az engedélyem nélkül járt el a keze végül elindult a mosdó felé. Legalábbis feltételeztem, hogy oda tartott, hogy letöltse a büntetést, amit kiszabtam rá. Bölcs döntés. Ha tovább szájalt volna, biztos, hogy megismerhette volna milyen, amikor igazán haragos vagyok. Na jó, azért biztos vagyok benne, hogy a szakállas barátomnak is volt némi része abban, hogy végül sikerült a jó irányba terelni a taperolót, de biztos vagyok benne, hogy az én szavaim tették be nála a kaput, és nem az, hogy megrángatta őt egy két ajtós szekrénynek is beillő fazon. Oh, bár csak nekem is lennének ilyen kemény embereim. Dolgozik azért nálam egy-két arc, akik nem kifejezetten mama pici fia típusok, de ez a csávó – akinek, mint időközben megtudtam Connor a neve – azért rájuk tesz egy-két vagy némelyiknek akár három lapáttal is. Basszus, hát milyen simán eltudnék menni vele pénzt behajtani. Vagy akkor is nagyon hasznos lenne a jelenléte, amikor a hölgy ügyfeleim kérnek meg, hogy tanítsuk jó modorra a hűtlen kedveseiket. Ugyan nem az a legjövedelmezőbb üzletágam, de kétségkívül a legszórakoztatóbb.
Célzott rá, hogy esetleg megoszthatnám vele én is a nevemet. Hát mi tagadás, talán tényleg illene, ha már így elkezdtem azon töprengeni, hogy állást ajánlok neki. Kihúztam egy kicsit magamat, hogy érezze a pillanat jelentőségét, de a totális biztonság kedvéért, azért megtámaszkodtam az egyik közeli asztalon. Nem mintha inogott volna a talaj a lábam alatt, de mégis csak lecsúszott pár pohár itóka, és nem volt még túl rég az sem, hogy az arcommal akartam megvizsgálni, a padló szerkezet stabilitását.
– Pierce. Cara … Pierce – még egy mosolyt is megengedtem magamnak, ha már így belejöttünk az ismerkedésbe. A mosolyom viszont egyből leolvadt, amikor pónit emlegetett. Durcásan össze fontam a karomat magam előtt.
– Samu az unikornis. U-ni-kor-nis. – tagoltam az üzenetemet, hátha úgy jobban kifejezem a gondolatomat. Még szerencse, hogy az én kis drágám nem hallhatta meg, hogy lepónizzák. Bár mi tagadás, a duci kis mini lovak is egész aranyosak. Sőt.
– Most, hogy így mondtad, akarok egy póni lovat is. Most rögtön. Ugye ebben is segítesz? – kedvesen rámosolyogtam Connorra, és megfogtam a kezét, hogy tartson velem. Körbepillantottam a teremben, majd oda ballagtam (még mindig tök stabilan) az egyik párocskához, akik épp egy-egy pohár társaságában mulatták az időt. Connort húztam magammal továbbra is.
– Hello. Nektek van pónitok? Meg venném. – szóltam a párocskához. Elő is kaptam a dekoltázsomban rejtegetett utolsó két dolláromat, és jelzésértékűen meglobogtattam. Majd rápillantottam Conorra.
– Connor. Neked is kell póni? Kapsz tőlem egyet, ha szeretnél egyet magadnak. – elengedtem a kezét, és jobb kezemben fogtam az egyik 1 dolláros bankót, balban a másikat, jelezve, hogy adakozó kedvemben vagyok. Majd vissza emeltem a tekintetemet a párácskára. Azok nem szóltak semmit, csak pislogtak bután rám. A nő még meg is bökte a férfit lágyan, de továbbra sem szóltak. Lehet nem értették tisztán, amit mondtam?
– Na, mi lesz? Boltolunk vagy mi a fene lesz? – néztem vissza átható tekintettel ezúttal a párocskára. Én ittam és ezek némultak meg. Hát hova tart ez a világ.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
123
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 27, 2020 4:02 pm

@cara Pierce && Raiden

Azt hittem félelmet fogok találni a nő tekintetében, hogy majd megijed tőlem, ahogyan én is megijedtem magamtól egy pillanatra. Foglalkoznom kellene ezzel, hiszen lehet a következőnek talán szó szoros értelmében letéphetem a fejét, amit nem akarok. Álcázva kell lennem, főleg ebben a városban. Nagyon sok rosszat hallottam, hogy mi történik a természet felettiekkel. Egyesek szerint vannak detektorai vagy valami, amivel kiszűrik, hogy még is ki a természetfeletti. Nem tudhatom, így jobban kell magamra vigyáznom, mint eddig. Az éhségem még mindig nem múlt el, valóban nincs szükségem az életben maradáshoz, de ez amolyan kívánás, mint egy terhes nőnél.
Betolnék egy hamburgert.
Visszazökkenve gondolataimból hallom, ahogyan a férfi sajnálkozik. A nő pedig még mindig ittas állapotban magyaráz, én pedig csak bámulok, s vigyázom, össze ne essen.
Név? Jaj, túl angyali a nevem, pedig gondolkodom.
– Connor. – Vágom rá a név kérdésére. Raiden túl különleges, s eddig még sosem hallottam.
-  Connor Collins – Folytatom vezetéknévvel is. Érdekes, régen a férfiak neve volt a vezetéknevük az embereknek. Mára sokat fejlődtek, s elhagyták ezeket. Sok része foglalkozás, vagy helységnév.
A férfi távozik valamerre, nem is érdekel, merre megy. A nő tekintetét keresem, mikor próbálom már magam nyugodt állapotba hozni.
- Akkor te is elárulhatod a neved. – Mondom.
– De, nem haza akartál menni a pónidhoz? És akkor, kell segítség? – Mosolygok mérgemből felocsúdva.

No Heroes and Villains
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
85
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 23, 2020 11:37 pm

☽ Lucky accident

Raiden & Cara
zene: Human  szószám: 418 • Credit:

Furcsa dolog az alkohol. Képes a fellegekbe repíteni pár órára, de akár a mélybe is taszíthat. Csak néhány korty választja el az önfeledt mókát a totális beégéstől. Nos én hol is voltam éppen ezen a skálán? Igazából tök mindegy. Pont elég ittas voltam ahhoz, hogy ne érdekeljen. Hogy lesznek majd pillanatok, amiért holnap vérvörös fejjel magyarázkodnom kell? Nyilván igen. Meg fogom-e bánni, hogy egyedül, erősítés nélkül ital fogyasztásba kezdtem? Mindenképp. De ez a pillanat még messze volt. Akkor csak egyetlen cél lebegett a szemem előtt. Elégtételt venni azon a paraszton, aki engedély nélkül a legkerekebb testrészemre emelte a tenyerét.
Szerencsémre, azonban nem kellett nekem bemocskolni a kezem. A szakállas hősöm pillanatok alatt ott termett és megfejtette a rejtélyt. Olyan könnyedén kapta fel a pasast, mintha csak egy hideg üdítő súlyával kéne megbirkóznia, és nem egy felnőtt férfi testével. Persze láttam én, hogy van azért ott izom, na de ennyi? Kétségkívül ő sokkal fenyegetőbbnek bizonyult, mint én. A férfihoz intézett mondata, pedig automatikusan izgalomba hozott és mosolygásra késztetett.
– Uhh, ez az csináld ezt kérlek.   – közelebb húzódtam a szakállas férfihez, és megfogtam a vállát. Láttam, hogy egy félelmetes mosoly jelent meg az arcán, és talán tényleg meg volt a lehetősége annak, hogy itt tényleg zacsi szaggatás lesz, de pont eleget ittam ahhoz, hogy ez ne ijesszen meg, hanem inkább felvillanyozzon. A férfi, akinek éppen az illemlecke szólt, kétségbeesetten nézett hátra a haverjai irányába, de azoknak hirtelen dolguk akadt a pultnál, és egyedül maradt. Ettől még szélesebb lett a vigyorom.
– Nem vagy most már olyan laza ugye? Azt hiszed, hogy a seggemre ki van írva, hogy gyerünk bébi fogjál meg? Gyúrjunk neked szemüveget a golyóidból? – intéztem a szavaimat az egyre idegesebb férfinek, és a szakállas lovag példáját követve én is megböktem a mellkasát. Gondolom ez a ’fenyegetés’ késztette arra, hogy hebegve-habogva bocsánatot kérjen.
– Én sa…sa… sajnálom. – a tekintete köztem és a szakállas férfi között cikázott serényen. Nem hagytam annyiban a dolgot.
– Most menj be szépen a wc-re ülj le a csészére, és gondolkodj el azon, hogy mit tettél. De letolt gatyával. – felemeltem a kezemet fenyegetően, és úgy folytattam. Éppen csak egy kicsit billentem ki az egyensúlyomból.   Vagy a barátom…. öhm… Szaki… öhm – visszafordultam a szakállas megmentőm felé.
– Hogy is hívnak csillagom? – kérdőn néztem rá és megvártam míg válaszol. Majd ismét a fenyegető nézésemet a csipkelődőnek címeztem.
– Szóval a haverom, megszeretget érted?
Elégedetten végig néztem a most már egyértelműen pánikba esett férfin. Na jól van, még mindig kemény vagyok.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
123
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 22, 2020 12:55 am

@cara Pierce && Raiden

Karjaimba hullik a törékeny emberi hölgy, s mosolyom vetem rá. Dadogva köszöni azt meg, hogy nem hagytam tojásként a földre esni. Szemeimbe bámul, s éppen, hogy meglenne varázslatos szemkontaktus, s bevethetném a szex előtti csábító nézéseim további részleteit, elnevetem magam.
- Köszönöm, én magam növesztettem. – Vonom össze szemöldököm, s komoly arccal kémlelem őt.
Ahogyan zavarában igazgatja, magát én ismét komoly arccal pillantok rá.
- Hát igen… nekem is hiányozna az. – Bólogatok egyetértően a szépségre. Leteszem, s ő halad is szépen kifele.
- Ja, hogy már most, oké. – Mondom, s követem a nőt. Pillanatra fordultam a pult fele, hogy legördítsem utolsó csepp italom is. Ahogyan belekortyolok, az jól eső ismersz érzés kerít hatalmába. Oda fordulok, s elkapom a pillantott, ahogyan a férfi újdonsült megmentett hímes tojásom fenekébe markol. Nagy léptekkel lépek oda, s emelem fel a faszi a polóján keresztül, hogy csak az talpon lehessen.
Mélyen nézek, fenyegetően a szemébe. „Csak nyugi Raiden”. Szólal meg bennem a hang. A végén még kibaszottul lebukok.
- Melyen senkiházi hiszi azt, hogy így lehet egy hölggyel viselkedni? – Biccentem oldalra a fejem. S közelebb lépek a férfihoz, az arcában állok, s ökölben a kezem. Azt hiszem, vannak dühkezelési problémáim. Talán Azura hókuszpókusza csinált velem valamit, ami miatt ilyen lettem. Egész jól kezeltem ezt eddig. Most tanulhatok meg mindent előröl?
- Válaszolsz, vagy letépem a golyóidat, aztán kicsit focizok velük, majd feldugom a seggedbe… - bökök a mellkasára…
- csak, hogy érezd a szeretettem. – Hatalmas pszichopata mosoly jelenik meg rajtam, majd lépek hátra egyet. Ekkor pillantok a nőre kicsit, hogy jól van e.

No Heroes and Villains
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
85
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 19, 2020 4:09 pm

☽ Lucky accident

Raiden & Cara
zene: Human  szószám: 479 • Credit:

A gravitáció egy ravasz ribanc. Akkor ragad meg, amikor a legkevésbé számítasz rá, és nem ereszt addig, amíg teljesen magához nem húzott. Kicsit olyan, mint azok a 40-es-50-es ne adj isten 60-as kikent vén asszonyok, akik a vagyonuk, és a dekoltázsuk bedobásával csapnak le a húszon éves fiatal fiúkra. Eleinte biztosan csábító az ajánlatuk, de gyakran megesik, hogy a fiatal fiúkák egy idő után szabadulni akarnak. Akkor viszont már késő. A sunyi nénikék mindent bevetnek, hogy magukhoz láncolják az áldozatukat. Na pont így hatott rám a gravitáció is. Eleinte vonzónak tűnt, hogy csak hagyom, hogy a testem sodródjon az árral, de ahogy az arcom egyre közelebb ért a padló kemény anyagához, már igazán mehetnékem támadt. Viszont ekkor már késő volt. Nagy szerencsémre azonban mielőtt a metsző fogammal kellett volna tompítanom az esést, a szakállas férfi elkapott.
– Kö..Köszönöm. – még mindig ziláltam kicsit az izgalomtól. Kis híján betörtem a szépen karban tartott burámat, szóval érthető, hogy egy kissé kibillentem a lelki egyensúlyomból. Felnéztem a férfire, aki megmentett. Erős késztetést éreztem, hogy valami frappánsabb hála szertartással adózzak a hőstettének.
– Milyen szép a szakállad. – hát ennyire tellett. Persze nem bírtam ki, hogy a kezemmel ne simítsak végig az említett arc részen. Néhány pillanatig hagytam, hogy a kézfejem szabadon garázdálkodhasson, de utána észbe kaptam, hogy talán még sem kéne így ismeretlenül le tapogatnom senkit. A másik kezemmel rá is csaptam egy kicsit az eltévedt végtagra, majd szépen összekulcsoltam őket, hogy most már béke legyen.
– Talán tényleg nem kéne most már többet innom. Ideje lenne haza menni ugye? Hiányzik a plüss unikornisom. – ahogy letesz a földre, el is indulok szép lassan a kijárat felé. Nem is foglalkoztam vele, hogy a férfi mit kezd ezzel, én csak haladtam előre ’magabiztosan’. A drága plüss barátom forró ölelésének reménye, szinte automatikusan haza húzta a szívem. A lépteim nem túl elegánsak, mert sajnos a mozgás kordinációm nem volt a legjobb állapotban. Próbáltam kerülgetni az asztalokat, de nem igazán jött össze a dolog. Menet közben meg billentettem néhány asztalt és ki lötyköltem pár meggondolatlanul magára hagyott italt. Ahogy elmentem az egyik asztal mellett, éreztem, hogy valaki jó erősen rá markolt a fenekemre. Azonnal hátra fordultam, és összeszűkült szemmel néztem, hogy ki lehetett ez a pofátlan. Kar távolságban egy három fős kan baráti társaság volt, így leszűkítettem a vádlottak számát erre a háromra. Mindegyik pofátlanul vigyorgott az arcomba. Az a baj, nem tudtam eldönteni, hogy melyik volt, így azzal sem voltam tisztában, hogy melyiknek kéne kiosztani a jobb egyenest, amit gondolatban már megérleltem a tapogatónak.
– Melyikőtök volt? – kérdeztem a haragtól eltorzult hangon. A három paraszt mindegyike egyszerre rámutatott, egy negyedik férfira, aki nekünk háttal volt, több méteres távolságban, így kizárt volt, hogy ő lett volna a ludas. Tekintetemmel a szakállas megmentőmet kerestem. Hátha ő látta a történteket, és fel tud világosítani, hogy melyiknek kell behorpasztanom az orrát. A tenyerem mindenesetre már nagyon viszketett.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
123
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 17, 2020 1:52 pm

Drunk lady in the house!

A nő úgy vonaglott fen, mint egy kancás kanca. Megráztam a fejem. Régi időkben még volt tartás. Valamint az is zavart, hogy itt így viselkednek a férfiak. Nem mondom, hogy San Francisco más. Zene csak úgy szól, az összes ember megörült, s a nő hátat fordít nekem. Ezzel intek a csaposnak, s mutatom, hogy kettő lesz. Mire felajánlom a második lehetőséget, a nőnek megtetszik.
Csapos kitölti a két italt, s lecsapom a dollárt az asztalra, magamnak még egyet. Nekem francos drága lenne, ha be akarnék rúgni, így ezekbe nem is bocsátkozom. Mosolya mosolyra késztet. Hát neki nem volt drága berúgni, ahogyan látom, s érzem a leheletén. Ilyen ez az angyal lét, egy nőhöz se vonzathatsz, ha matt részeg.
- Igen drágám, látom. – nevetek felfele, hiszen még nem szállt le a pultról
Mikor meghallom az előbb említett fehérneműt, meg akad a torkomon az új ital, amit rendeltem. Félve pillantok rá, s hatalmas mosoly jelenik meg arcomon.
- Igen szívem. – artikulálok.
- Láttam. – Ebben a pillanatban győz a gravitáció a részeg ember felett, s ő sebesen igyekszik padlóra érkezni, csak nem úgy, mint egy macska arcra akarna.
Elkapom. – Talán elég lesz, ne kísérjelek haza vagy beülsz egy sarokba? – Kérdezem. Ahogyan a finom kis törékeny nőt tartom, karomban eluralkodnak rajtam a védelmező ösztönök. Szívesen haza késérem, mint egy úriember, bár őszintén nem állíthatom, hogy úriemberhez méltó gondolatok vannak a fejemben. Ám sose lennék olyan, mint ezek a barmok. Raiden nem így csajozik, ő hódít. Kicsit furcsa magamról így beszélni, de nem egy embert hallottam már magára így utalni. Más értem, miért nem hallom többet.
Ha engedi, leteszem őt. Remélem nem készül lehányni.

No Heroes and Villains
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
85
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 15, 2020 11:49 am

☽ Lucky accident

Raiden & Cara
zene: Human  szószám: 527 • Credit:

Ahogy a zene megszólalt, a testem automatikusan mozgásba lendült. A tánc mozzanataimból csak úgy áradt a fülledt erotika. Legalábbis én így képzeltem el. A közönség persze nem volt kifejezetten lelkes, de hol érdekelt az engem? Én remekül szórakoztam és csak ez számított. Lehet, hogy holnap majd szégyenkezve, lesütött tekintettel kell ide visszatérnem, és bocsánatért kell esedeznem a mai ’szórakozásomért’. Ma viszont még azt csináltam, amit akartam. Az emberek gyakran aggódnak, hogy ittas állapotban olyan tetteket hajtanak végre, amik miatt később szégyenkezniük kell. Én csak az nem értem minek. Nem mondom, ha egy kukában ébred az ember reggel, és banánhéj ragad a hajába az azért gáz egy kicsit. Engem viszont ez a veszély nem fenyegetett. Én csak táncoltam. Királyul, ha már itt tartunk.
– Táncoljatok ti is. – kiáltottam bele a tömegbe. A hangos zene miatt nem hallottam az éljenzést, de biztos voltam benne, hogy a vidám felhívásomra, mások is elindulnak meghódítani a táncparkettet. Látni sem láttam túl sokat, de ez abszolút nem szegte a kedvem. Én el voltam a magam kis pult szegletén, és csak táncoltam önfeledten. A ritmus, mint olyan, persze nem igazán zavart, vagy befolyásolt engem. A kezeim szinte önálló életet éltek, és nem hagyták, hogy a zene üteme kalodába zárja őket. Hah, talán pályát távesztettem és táncosnak kellett volna mennem. Nyilvánvalóan a tehetségem meg volt hozzá.
Néhány perc, vagy ki tudja pontosan mennyi idő után, egy férfi elkezdett valami italt locsolni felém. Na ez egy pillanatra meg állásra kényszerített. Én csak a felém repülő bankók reménye miatt kezdtem a műsorba, azzal nem számoltam, hogy parasztok is vannak itt. Elővettem a rendkívül fenyegető, szúrós arckifejezésemet. Már épp gondolkoztam rajta, hogy egy elegáns mozdulat keretében ’véletlenül’ hozzá érintem a cipőm talpát is az arcához, de erre végül nem került sor. Szerencsére nem kellett nekem helyre tennem, egy másik hatalmas szakállas férfi megtette helyettem. Láthatóan lendületes mozdulattal tolta vissza a fazont egy sokkal szolidabb pozícióba. Valamit nekem is mondott a szakállas férfi, de csak két szót hallottam a hangzavarban: ’gyere le’. Rámosolyogtam, és a fejem jobbra-balra mozgatásával jeleztem, hogy eszembe sincs lemenni. Ha már így rendet vágott, akkor nekem nincs más dolgom csak, mint a tánc folytatása. Hátat fordítottam neki, és a testem hullámzásba kezdett, a zenének megfelelő, vagy éppen attól teljesen eltérő ütemben. Ez már nem fog kiderülni. Viszont a férfi ismét megszólalt, és most már tisztán hallottam, hogy meg akar hívni egy italra.
– Hát, miért nem ezzel kezdted jó barát? – visszafordultam az irányába angyali mosollyal az arcomon. A képlet gyorsan összeállt az agyamban. Nincs pia, kell tánc. Ha van pia, nem kell tánc.
– De már csak egyet iszom. Ha tovább feszítem a húrt a végén még le akarok vetkőzni. És azt nem lehet… – tartottam egy kis szünetet majd suttogva folytattam. – Tapsi hapsis bugyiban vagyok. Psssszt.
Feltett szándékomban állt, hogy akkor le jövök a pultról, de az alkohol és az építmény magassága, okozott némi fejtörést. Az tiszta volt, hogy lekéne guggolnom és valahogy lecsusszannom, de az elméleti tervezés és a fizikai kivitelezés között akadt némi kommunikációs zavar.  Ezért a következő pillanatban már csak annyit érzékeltem, hogy a fejemet vasmarokkal kapja el a gravitáció, és én egyenesen a padló felé zuhanok.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
123
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 14, 2020 10:54 am

Drunk lady in the house!

Az idegesítő hülye picsa után, ki elvette a szerepköröm, s az sem kizárt, hogy Michael ágyasa lett, elrepültem. Napokig repültem, ideges voltam, s nem tudtam merre járok.
Valami ösztön még is arra az irányba vitt. Mikor megálltam, s megláttam egy eldőlt táblát, hogy New York még mennyire van, eldöntöttem bejutok. Ám félelem volt benne. Anael a városban él, s nincs kedvem arra, hogy megöljön. Még dolgom van egy kurvával, kinek a neve Azura.
De hogy jutok be egy olyan városba, ami kibaszottul őrzött? Pénz nagyúr. De az elme manipuláció még jobban. Nem vagyok nagymester, de talán ezt még én is meg tudom oldani. Keresnem kellett egy balekot, aki bevisz, akinek vannak papírjai.
Részletek nem mondom el, hiszen jobb is, ha az csak rám és a Julio tartozik, de nehezen ugyan, bejutottam.
Arcom nem ismerhetik, aki felismeri, az valószínűleg természetfeletti lenne. Nagyon kell vigyáznom minden mozdulatra, lépésre. Úgy hallottam szép számmal vannak itt vadászok, akik pillanatok alatt szét tépnek.
Hallottam az embereket suttogni, ahogyan arról beszélnek, hogy félnek, hogy a városi tanács beengedte a démonokat. Mi a fasz? Egyes idióták azt hiszik, ha tűzszentelést csinálnak, akkor az majd segít a gonosz ellen. Komolyan mókás a tudatlan barmokat hallgatnom. Nem keltek feltűnést, igyekszem lapulni, de ekkor azért elnyeltem pár jól eső kacajt. Napok óta csak böjtölök, semmit nem ettem. Energia kell ebbe a nagy testbe. Hamvazó Szerda volt, mikor elindultam már napokat se tudom. Úgy felbaszta az agyam az a szuka. Olyan okosnak képzeli magát, olyan un emberinek, közben még is fel, feltűnik az emberség benne. Áh, ideges vagyok, ha csak eszembe jut. Pattogott ott nekem, mint egy óvodás.
Elsétálok egy tökéletes hely mellett, s na igen tudom, hogy ez lesz az én helyem. Kocsma. Mi kell még? Talán még kaját is adnak.

Ahogyan belépek a bárba, egy felettébb ittas hölgy a pulton áll. Zene megszólal, s egezd táncolni. Fogjuk rá, hogy ezt annak lehet nevezni. Tapsi hapsis bugyija felvillan, de csak egy pillantja, amit angyali szemem még kiszúr. Megtámaszkodom összekulcsolt karral az egyik oszlopban, s egyik faszi ezredi locsolni – Locsolkodás! – Ordít bele a pofámba. – Hallod haver ülj le. – Fogom meg, s leültettem. Csak nem falnak baszom, ahogyan a fülem is cseng idióta szavaitól.
Közelebb lépek, s a hangos zene miatt nem hallhat, de megismétlem hangosan a nőnek.
- Ha még nem akarsz teljesen leégni, szerintem gyere le. – Mondom.
- Meghívlak. – Bátorítom, hátha így majd lemászik. Nem szeretem, ahogyan a mai férfiak bánnak a nőkkel, valóban jó magam se vagyok az az antiszexuális, de nem csorgatom a nyálam ilyen undorral. Ha én nőt akarok, bármi legyen, megkapom.
- Na!? – Kérdem.

#húsvét

No Heroes and Villains
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
85
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 12, 2020 7:03 pm

☽ Lucky accident

Raiden & Cara
zene: Human  szószám: 706 • Credit:

Azt hiszem a hetedik pohár bor elfogyasztása volt a hiba. Vagy talán már a hatodik sem kellett volna? Igazából mindegy is. A hamvazó szerda óta tartó böjtöm már véget ért, így tényleg megérdemeltem az italt. Azzal viszont nem számoltam, hogy a ’nélkülözéssel’ eltöltött idő erős hatást fog gyakorolni az alkohol tűrő képességemre. Nincs mit szépíteni, úgy berúgtam, mint talán még ezelőtt soha. Az agyam szerencsére még működött úgy, hogy nem álltam neki vetkőzni, hogy mindenkinek megmutathassam a tapsi hapsis bugyimat, de már nagyon közelítettem efelé az állapot felé. A józan eszem már csak az elmém egyik eldugott szegletéből tudott suttogni, hogy nem kéne még többet inni. Az agyam nagyobb része viszont arra bíztatott, hogy ha már buli van, akkor engedjem el magam, ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Mélyen belül éreztem, hogy nem kéne hallgatni erre a tanácsra, mert könnyen csorbát ejthetek az én féltve őrzött és gondosan ápolt hírnevemen, de az alkohol pont annyira szabadította fel a gátlásaimat, hogy igazából nagy ívben leszartam mi lesz a renomémmal. Amúgy is volt már, hogy néhány emberem megvádolt azzal, hogy olyan karót nyelt vagyok. A fizetésük lecsökkentésével persze azonnal megcáfoltam az állításukat, de talán egy görbe estével még jobban megerősíthetem az érvelésemet.
– Cicukám, gyere picit közelebb… – intettem a pultos fiúnak. Még szerencse, hogy a bár pult biztos támaszt nyújtott, mert ellenkező esetben biztosan leestem volna a székről a mozdulat lendületében. Hiszen az agyam működött, de a testem egyre kevésbé. Huncut mosoly jelent meg az arcomon. Egy gyors mozzanattal az ajkamba is beleharaptam. Még volt egy csepp bor a szám szélén, nem akartam veszni hagyni.
– Mit szeretnél Cara? – suhant már oda is hozzám a pultos vidám mosollyal az arcán. Azt hiszem Kevinnek hívták. Vagy Connor? Valamikor én szereztem neki ezt a munkát, de nem emlékeztem a nevére. Mindegy is. A Cicukám, pont megfelel a mai estére.
– Vagy töltsd meg a poharam, vagy legyen tűzszentelés, de csinálj valamit. – csaptam határozottan a pultra. Apró bizsergető érzés figyelmeztetett arra, hogy egy kicsit erősebbet ütöttem a kelleténél.
– Öt dollár lesz. – a mosoly egyből leolvadt az arcáról. Vagy nem értékelte a társaságomat, vagy csak hosszú napja volt, de a korábbi lelkesedés teljesen hiányzott. Az összeg hallatán az én örömöm is alább hagyott.
– Ne máááár…. Ha nem adod olcsóbban meg locsolkodás…eee, locsolkodás lesz…. szóval meg locsollak itt ezzel. – felemeltem az üres poharamat, és eldöntöttem 90 fokkal, hogy a ’fenyegetésem’ határozottabban érezhető legyen.
– Sajnálom, ha kedvezményt adok biztos, hogy kirúgnak. Tudod, hogy milyen nehéz volt megszerezni ezt a munkát. Ha ez nincs, mehetek vissza a gettóba. – a fenyegetésem nyilvánvalóan nem jött be. Mivel csak két dollár maradt nálam – és még egy pohárt viszont mindenképp akartam - stratégia váltásra volt szükség.  Egy terv fogalmazódott meg szinte azonnal a fejemben.
– Heh, na jól van lásd milyen arany szívem van. Akkor ledolgozom az árát.
A terv egyszerű volt, de nagyszerű. Felállok a pultra, elkezdek táncolni, a nép tombol és egy dolláros bankókat dob nekem. A sztripper csajoknál működik, nálam miért ne jönne be? Igaz, hogy azok a hölgyek sokkal lengébb öltözetben tolják, és a rutinjuk is mellettük szól, de cicijeim nekem is vannak. Keblet rázni, meg mindenki tud. Mi hölgyek az anyatejjel együtt szívtuk magunkba ezt a tudást. Szóval nem lehet gond. Vagy talán mégis? A belső hangom próbált megakadályozni, és az elmém sarkából kétségbeesetten kiabált, hogy: „Ne menj fel te idióta, nem is tudsz táncolni”. De nyilván nem hallgattam rá.  Felálltam, és a bárszéket használva létraként, már fent is voltam a pult tetején. A bár mintha fordult volna egyet a saját tengelye körül, de a lelkesedésem nem lohadt le. A szemem sarkából láttam, hogy a pultos srác először szélesre tátotta az ajkait, de aztán rövid idő elteltével végül kezét a homlokához emelte, és lehajtotta a fejét.
– Na, pattints nekem valami sistergő muzsikát. – kiáltottam oda a srácnak, mert mostanra már a pult másik végében járt. Biztos csak a saját tárcájáért ment. Azt teljes mértékben kizártnak tartom, hogy csak a közelemből akart elmenekülni. Mondjuk egész jól adta az „én ugyan nem ismerem ezt a csajt” szerepet. Én csak álltam a pulton és vártam, hogy a zene szólamai felharsanjanak. Bele telt viszont talán egy vagy két percbe is mire az áhított dallamok megszólaltak.
#húsvét

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Dirty Dicks kocsma VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
916
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 05, 2020 1:45 pm

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

Dirty Dicks kocsma Close-up-of-black-feathers-textured-background-picture-id526788673?k=6&m=526788673&s=170667a&w=0&h=D89txBEPKfWKCa7lt4dP9pPxG1TDps-qv4etxE3krXA=
☩ Reagok :
104
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 04, 2020 8:44 pm

To Mammon
Megrándítom vállamat. Jobb lett volna ha csupa rosszat és kegyetlenséget mondok? Mint ahogy valójában történt is? Szépet és jót? Démonról? Azt azért én sem hinném, hogy igaz. Saját két szememmel néztem végig mire képesek. Hátborzongató szörnyetegek. Pont olyan ocsmányak kívül belül, mint a hely, ahonnan előmásztak. Egy démonnak dolgozni? Legrosszabb rémálmaimba sem jött még elő ez a rettenetes kép. Most mégis kezet rázok vele. Ő más lenne? Ez nem egy tündérmese. Ő pont ugyan olyan fekete szurok belül akár a társai. A halál hűséges kutyaként követi minden lépését. Ezek is meg fognak halni. Nem vagyok hülye, hogy azt higgyem hagy szemtanút, aki holnap jót röhög rajta. Máskülönben nem táncolt és énekelt volna szemrebbenés nélkül. Miért nem próbálom megakadályozni? Nagyrészük úgy is lecsúszott, alkoholista csőcselék, értük nem kár. Útjuk végére értek. Nincs mit ezen sajnálni. Nélkülük is épp elegen lesznek a városban.
- Természetesen! Még egy démon sem keverheti össze a munkát a magánélettel. – azért kényelmesebb lesz a kocsi ülésén utazni a csomagtartó helyett. Bár utóbbi stílusosabb befutás lenne New Orleansba. Ki lehet az a másik fószer? Vajon milyen lény lehet? Dobnék egy hátast, ha angyal lenne! Fogadni mernék, hogy démon…vagy bukott kis tollasbarbár.
Távozom a kocsmából. Otthon összekapom dolgaimat és két pillanat múlva újra Agraelel szemben ücsörgök.
- Szuper! Akkor induljunk! – munkára fel Agnes! Lássuk életben maradok e egy csapat szörnyszülött között. Alig várom, hogy megismerhessem a többieket…jah nem. Nem vagyok csapatjátékos. Utálok másokhoz igazodni. De a célirány kecsegtető. Fincsi dolgok lehetnek oda elrejtve. Csak tartok tőle nem a Vatikán lesz az egyetlen buktatója a kirándulásnak. Remélem Agrel a többiekkel is közli én nem a nekik szánt kolonc vagyok.

Outfit l © l Music

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

Dirty Dicks kocsma Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
135
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 03, 2020 5:05 pm

- Akkor biztos nem rólunk hallott.- mondta kedélyes hangon. Még hogy szépet és jót, nem tudja, hogy kivel is beszélhetett a vadász hölgy, de az illető vagy részeg volt, vagy nem volt minden rendben a fejében.- Nos, ez esetben remélem, hogy pozitív lesz majd a fajtámról, vagy legalábbis a rólam kialakult kép. Az pedig becsülendő, hogy nem dől be a pletykáknak. Elég amatőr hiba lenne valakitől, aki kegyed foglalkozását űzi.- nincs is rosszabb egy hiszékeny, naiv vadásznál, legalábbis ami a vadászokat illeti. Egy démon számára különösen hasznosak az ilyenek, könnyedén megtéveszthetők és kihasználhatók, amiből előnyt kovácsolhatnak maguk számára. Mások kárán nyerészkedni, mondhatnák, hogy démoni szokás, de az emberektől se idegen, sőt, ők saját maguk választják ezt az utat, még a démonokat erre teremtették, addig az emberek ezt élvezik.
- Igen, én is ezen a véleményen vagyok, de a jelenlegi érdekeltségeim nem engedik meg az ilyen élvezeteket. Első a munka.- megjátszott csalódottsággal a hangjában sóhajtott fel. Mintha tényleg bánná az egészet, hogy nem viheti magával erőszakkal a nőt és kínozhatja meg és állíthatja szolgasorba. Nem lenne rossz dolga, csak akkor, ha szökni akarna, akkor negyvenhárom pokolkutya akarná és tépné darabokra. Rosszabb sora is lehetne, mint a rend és tisztaság megtartása.
- Az majd kiderül, hogy mekkora szerencse volt, hogy ha megérkeztünk a Vatikánba.- hiszen ott minden rosszra fordulhat, leginkább a számára, mert Mammon és Belial könnyedén el tud tűnni, ha a helyzet megköveteli, de egy embernek kissé nehezebb dolga lenne.
- Akkor itt várok addig.- elfogadja a kézfogást, sőt, még majdnem örül is neki. Egy ember, aki ezt teszi, manapság akiknek felajánlotta a kezét, azok bele köptek volna legszívesebben, kellemes csalódás és haladás, hogy most nem ez történt.
Nos, ha már egyedül marad, akkor a legtöbbet fogja kihozni a helyzetből, és ismét a zenegép felé veszi az irányt, bot helyet pedig telekinézissel váltogatja a számokat és amikor megtalálta a megfelelőt akkor ismét a színpad felé vette az irányt, felérve pedig szembefordul a közönséggel, megköszörüli a torkát, kissé meghajol és a gép felé mutatott, az ujjával pedig egy gombot lenyomó mozdulatot tett, és elindult az egyik választott dal, amit énekelni kezdett.
Kiénekelte magát és már azt is tudta, hogy fog végezni mindenkivel, akik bent voltak. Így hát visszaült a helyére és várta a vadászát. Ki meg is érkezett, a jelek szerint alaposan felkészülve.
- Remek, akkor akár mehetünk is. A járművem nem messze parkol innen, induljunk amint lehet.- részéről itt végzett, ha mehetnek, akkor visszaveszi a kalapját, kabátját, a táskáját, sétapálca a kézbe és irány a kocsijához. Nem tart a kocsmában lévők pletykái miatt, hisz amint elég távol lesznek, az elhelyezett mágiája műkődésbe fog lépni. Minden ajtó és ablak lezár, a hangok nem jutnak ki többé és az egész hely lángokban fog állni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

Dirty Dicks kocsma Close-up-of-black-feathers-textured-background-picture-id526788673?k=6&m=526788673&s=170667a&w=0&h=D89txBEPKfWKCa7lt4dP9pPxG1TDps-qv4etxE3krXA=
☩ Reagok :
104
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 03, 2020 4:03 pm

To Mammon
-Is is. Sok szépet és jót hallottam a maga fajtáról. – Ha könyvet írnék mindarról, amit a sok hülye a démonokról összehord trilógia lenne és az összes példány ezer oldalas lenne. – De nem állítom, hogy mindet elhiszem. Szeretem magam felmérni a terepet és nem mások szavainak vakon bedőlni. Bizonyosan nem lennék már itt. – az emberek sokban megváltoztak mióta zombiapokalipszis filmmé változott a világ azonban sok ellenszenves szokásuk megmaradt és sajnos a velük élő fajok amúgy teljesen normális egyedei csúnyán átvettek néhány ilyen apróságot. Ilyen az is hogy mindent, amit látnak, hallanak megtoldják óriási nagy hazugságokkal, minden ember megteszi ezt és mire eljut hozzám olyan bődületes hülyeségek lesznek belőlük, hogy öröm nézni.
- Pedig ez a verzió sokkal izgalmasabb lenne. – szobalány? Komolyan? Ez még viccnek is rossz lenne. Ha megkínozna sem szolgálnám őt mint egy bejárónő. Inkább maradjunk az eredeti tervnél ő felbérel én végrehajtom a feladatot keresek pár érdekes dolgot a könyvtárban, hazajövök és folytatódik minden a normális kerékvágásban.
- Milyen szerencse, hogy a malacképű pont engem ajánlott. – bármennyire emberinek tűnik Agrael a hátam borsódzik tőle. A vadász énem a torkának akar ugrani, szétloccsantani a démon fejét még ha nem is tudom a másvilágra küldeni akkor is. Ilyenek vagyunk, ő nem tudja levetkőzni démonát és pedig a zabos vadászt tartom nehezen pórázon.
- Rendben. – kezet nyújtok neki. Mert ez egy ígéret vagy miféle volt ezt meg kell pecsételni kézfogással még ha egy démon szava nem is szent és a kézfogás sem sokat ér.
Gyorsan hagyom magam mögött a frappáns nevű patkányfészket. Otthon sem időzök sokat egy sporttáskába pakolok mindent, ami kezem ügyébe akad és hasznos lehet. Többek között ilyen az a kis könyvecske, amiben mindenféle rúna és pecsét, azok hatása, feloldása és egyéb fontos tudnivalók vannak. Szerencséra a banya nincs itthon úgyhogy gyorsan végzek. Még utoljára visszafutok és hirtelen ötlettől vezérelve egy angyalpengét csúsztatok bakancsom szárába. Ki tudja mikor kellhet ez a kis cukipofa?! A fegyverekkel, lőszerekkel, késekkel és némi ruhával megpakolt táska kissé húzza vállamat menet közben. A kardokat nagy bánatomra otthon kellet hagynom, mert nem lehetett volna feltűnésmentesen végig vonulni velük az utcán. Még a végén betalálna valami idióta.
A bárba visszaérve Agrael sporttáskája mellé ejtem sajátomat. Nagyot puffan. Elmosolyodok.
- Itt vagyok. Megvan minden, ami szükséges!

Outfit l © l Music

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

Dirty Dicks kocsma Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
135
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 02, 2020 6:33 pm

- A magamfajták?- megjátszott meglepődéssel az arcán és sértődéssel a szemeiben.- Találkozott néhányunkkal, vagy hallotta rólunk és ezen tapasztalatai alapján ítél meg mindannyiunkat. Ez kissé sértő, de szerencsére démon vagyok, így könnyedén túllépek ezen. De ami azt illeti, mivel a képességeire és szaktudására van szükségem, egyszerűbb ha felbérelem, mintsem elrablom, hajánál fogva húzom a barlangomba, bezárom a pincébe, és előveszem, amikor szükségem van magára, vagy éppen szobalányra. Világvége helyzet van, de ez nem indokolja, hogy eldobjam az illemet és barbár módjára viselkedjek. Még, még nem képezi a tulajdonomat a remélhetőleg ott fellelhető értékek. Ugyan, semmi gond azzal, ha kegyed elvesztette az eszét, a józanságot egyébként is túlértékelik. Boldogok a lelki szegények és a többi és a többi.- mondta mosolyogva és közben hátát nekidöntötte a szék háttámlájának, jobb tenyerét rátette a kalapjára a balt pedig a jobbra.
- Kész szerencse, hogy még a hidegvére is megvan a szakmájához. Más vadászok feltehetőleg már pisztolyt rántottak volna és megpróbálkoztak volna az életem kioltásával. S még az enyéimet hívják visszamaradottaknak és kegyetlennek. Rémesek ezek a sztereotípiák.- bár jelét nem adja, de belül mosolygott, ha lenne sejtése a nőnek, hogy kivel is ül szemben, nem biztos, hogy ilyen nyugodt volna, és talán azt se mondaná, hogy látott már rosszabbat, mert kevesen voltak azok, akik ténylegesen rosszabbak lettek volna Mammonnál.
- Biztosíthatom afelől, hogy nem szegem meg az egyezséget, épségben hagyjuk el a kontinenst és vissza is élve kerül.- azt már nem garantálhatja, hogy ott nem fog némi sérülést szerezni. Hiszen nem tudják, hogy milyen ellenállásra számíthatnak, lehet semmire, lehet csak néhány hívő, vagy éppen előfordulhat az is, hogy valami komolyabba futnak bele.
- Eddig hárman, ha sikerül az említett fiatalembert is meggyőzni, akkor négyen leszünk. Ha kegyed képességei megfelelőek lesznek, akkor nem lesz szükségünk másra. S legjobb tudomásom szerint nem lesz más vadász, én legalábbis nem kerestem.- Anabelel is szerencséje volt, hogy ráakadt ezen a helyen, és ha be tudja juttatni Mammont és Belialt, akkor már is megtette azt, amire felbérelték.
- Én itt leszek, és köszönöm, meglesz.- már csak azt kell eldöntenie, hogy mit énekeljen, és hogy ölje meg a vendégeket, akik látni és hallani fogják a démon Mammont.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
104
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 31, 2020 8:10 pm

To Mammon
-A-zt hittem a magafajta démonok elrabolják az embert ha kell nekik. Nem pedig megkérdezik kulturáltan, hogy van e kedve esetleg nekik dolgozni? Sőt még fizetést is ajánl érte. Ami a visszautasítást illeti. Jól gondolta. De azt nem fizetségnek gondolom, amit a Vatikánban találunk, hiszen nem a maga tulajdona. Így nem fizethet azzal. Ha meglepné esetleg, hogy ingyen vállalom el. Leszögezném igen megőrültem. – részemről le is zárva a téma. Nem akarok többet erről beszélni, örüljön neki megtarthatta a fegyvereket, amikre úgy is szükség lesz a kis kiruccanás során.
- Ugyan már! Nem lennék jó vadász ha egy fekete szempár láttán inamba szállna a bátorság. Láttam én már sokkal rosszabbat ennél! – nem tőle kellene félnem elsősorban ha jól gondolom. Az út során számos veszély leselkedhet ránk, ami rá nézve lehet nem akkora baj, mert ugye elég kevés dolog árthat neki…rám viszont annál inkább. Nem csak természetfeletti támadásra lehet jó felkészülni. Szép kis szarba ugrottam én is fejest… nem baj. Megéri! Legalábbis ezzel biztatom magamat. A város falain belül könnyen elboldogulok, de sosem jártam még a falon kívül az a terep teljesen ismeretlen. És ezen a rakás démon és ki tudja még micsoda sem segít, akik a szedettvedett csapatban lehetnek. Eltűnik a szikrázó tekintet, újból az angyali mosolyom csillog arcomon. Még ő érzi magát kényelmetlenül?
- Tisztában vagyok az egyezséggel. Én sem szándékozom megszegni. Tartsuk magunkat ehhez és akkor biztosan semmi gond nem lesz a közös munka során! – egy démon szava sose szent. Miért is hinném el szavait? A biztonság kedvéért rajta tartom a szememet. Nem esne jól ha meglepne valamivel.
- Úgy legyen. – enyhét biccentek is. Nekem sincsen kedvem otthagyni a fogamat szentföldön, dicsőbb halált szánok magamnak a Vatikán kövén elvérzésnél. – Ha szabad megtudom. Hányan leszünk még a csapatban? – csapat? Mint valami nyári tábor kirándulócsoportja. Basszus.
- Rajtam kívül lesz még vadász? – kérdés közben felállok székemből. Akkor én megyek is. Összekapom a motyóm és vissza ide. Útra készen leszek kettő perc múlva. Vagy valami olyasmi. Útközben pedig szépen átgondolhatom mennyire kaptam agylágyulást mostanában.
- Akkor fél óra múlva ugyanitt. Jó mulatást addig is! – És már fordulok is a kijárat felé.

Outfit l © l Music
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

☩ Történetem :
☩ Reagok :
135
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 30, 2020 3:12 pm

- Nem hiszem, hogy olyan kusza lenne az a gondolatmenet. Ha logikusan nézem, lemond a fegyverekről, mert valami mást szeretne fizetségül. Feltételezem még nem tudja mit is, de ha valami felkelti a figyelmét a Vatikánban, akkor azt fogja majd kérni a szolgálataiért. Mert sejti, hogy néhány lőfegyvernél értékesebb dolgokra lelhet az idők folyamán felhalmozott tárgyak közt. Esetleg angyalpengék tömkelegére, különleges ereklyékre, vagy könyvekre, amikben olyan tudásra lelehet, mik átsegítik ezeken a borús napokon.- tényként közölte a gondolatait, mert ha ténylegesen logikusan átgondolja, akkor erről lehet szó. Abban biztos, hogy a nő nem tudhatja, hogy milyen kincsekre is lelhetnek, azt csak azok tudhatták, akik ott éltek és rendelkeztek a megfelelő felhatalmazással. De ezen nem fog múlni, ha onnan kér magának fizetséget, hát legyen, ha szükséges, még a szavát is adja Mammon, egy démon nem szegi meg az alkukat, csupán úgy alakítja őket, hogy abból haszna is származzon.
- Ez nem remény kérdése. Találni fogunk, ebben biztos vagyok, ha azóta már nem találtak a társaim egyet. Túlértékelik ezt a világvégét, nem minden pusztult el.- legkevesebb találni egy használható repülőt vagy hajót, kár ezen aggódni, sokkalta körülményesebb lesz elvégezni a munkát, és a remélhető jutalmat eltárolni, mint az odajutás.
- Örvendek Anabel. S remélem a szemeim színe nem tántorította el a munkától. Tudom a fajtám hírneve nem éppen makulátlan, de nem szükséges tartania tőlem, ahogy az se, hogy úgy nézzen rám, mint aki keresztül akar szúrni a szemeivel. Kissé kényelmetlenül érzem magam tőle.- hogy kifejezze nemtetszését még fészkelődött is ültő helyében. Hisz munkát ajánlva jött ide, megfelelő fizetséggel, felfedte, hogy démon, még táncolt is és énekelt, erre ilyen tekintet volt a jutalma, mintha maga Lucifer ült volna Anabelel szemben, pedig csupán egy szerény alattvalója volt.
- Ezt örömmel hallom.- halovány, apró, nyugodt mosoly ült ki az ajkára.- Ül, de ezen kár fennakadni. Jelenleg egyezség áll fent a démonok és a vadászok közt, a két fél nem támadja egymást és közös erőfeszítéseket tesznek a kialakult globális kellemetlen szituáció legyűrésére. Nem tervezem ezen szövetség felrúgást.- ez részben igaz is volt, addig nem tervezte, még haszna is származott belőle.
- Ez remek hír.- mondta megnyugodva és vidámabb hangsúllyal.- Bár remélhetőleg nem lesz szükség arra, hogy a túlélő képességeihez folyamodjon, és nem kell ellenállásra számítanunk a Vatikánban.- bár azt nem tartja elképzelhetetlennek, hogy néhány fanatikus hívő bevette magát a falai mögé és foggal-körömmel védik azt, ami a vallásuk szenthelyéből megmaradt.
- Ez még jobb hír, és ez csak természetes, nyugodtan szedje össze a felszerelését, ha gondolja akár el is vihetem, vagy ha nyugodtabbnak érzi magát tőle, akkor megvárom itt, még visszatér. Talán a zenegépben találok még kedvemre való dalt, amit elénekelhetek.- ugye valamivel el kell ütnie az időt, még itt várakozik.(Még mindig átok rád Sophie Razz )
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next