Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Raiden

Anael E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Anael ImhyORe
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Anael CqPr1KH
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 04, 2020 4:32 pm
Következő oldal

Anael
FOGLALT!
Rang • Ex Őrangyal jelenlegi bukott
Play by • Emilia Clarke
Kora • ide
Karakter információSokat jártam az emberek között szolgálatim alatt. Sokat gondolkodtam az érzésekről, hogy nekünk miért nem adatott meg és vajon miért tagadta meg tőlünk a lelket atyánk?
Emberek között sok mindent felfedeztem, szerelmet, Haragot,barátságot. Egyre jobban váltam emberibbé, ami persze büntetendő lett volna, s nem csak ez. Szerelmes lettem a testveremeben. Ezt így mai fejjel kimondva nem túl fincsi, de akkor nem gondolkodtam.

Anael! Szépséges fehér hajú angyalom. Nekem más nem létezett s bűnbe estünk együtt.
Ő is ahogyan én, megirigyelte az emberi szerelmet, sokszor járt a földön, ugyanis Isten kijelölte itt egy fontos feladatra.
Anael volt az, kinek legfőbb feladata az volt, hogy Jézus megfoganjon, s ellássa a ki jelölt feladatát. Ő volt ki Mária mellett volt, hogy óvja a fiát. Így Anael megtanult szeretni, s az emberi érzelmek rabja lett. Rajongott értük. Beszéde, gesztusa egyre inkább emberiek lettek, s kezdte elfeledni honnan is jött. Egyre inkább az angyalok ellen volt, mikor látta, hogy az angyalok sokszor avatkoznak az emberek életebe.
Michaelnek kellett jelentenie így találkoztunk. Mikor Anael feladata véget ért s Jézus meghalt, vissza rendeltek a mennyekben.
Sokszor láttam utána szomorúnak, hiába minden ereje, hogy ezt palástolja. Nem találta a helyét, s ezáltal én sem.
Mikor egy nap az egyik katona felfedte szerelmünket, s Sariel elhurcoltak. Anael szárnyait ott helyben, gondolkodás nélkül elvette az hóhérok angyala. Mikor az én szárnyaim jöttek volna Michael megmentett. Elém ugrott s kérlelte húgát eresszen el! Besározta Anaelt. Azt suttogta nővéremék, hogy büntetés öt illeti meg jobban, ami addigra megtörtént s nem csupán bűnbe vitt hanem embernek képzeli magát s elfeledi atyánkat, megveti testvéreit!
Nem hittem benne, hogy meg ment. Sarielt még nem láttam megbocsájtani  abban az időben.
Anaelt kitaszítottak bukottként oda ahova mindig vágyott,az emberke közé.

Legutolsó információim között az szerepel, hogy Anael jelenleg New Yorkban van. Kis boltja van amiben különféle gyógynövényeket, kenőcsökét készít. Meghúzza magát ,homeopátia híve.  Valamint bábai feladatokat is képes ellátni. Cserekereskedelemmel látja el magát.
Néha felkeresik természet felettiek is nephilimek, félvérek, mikor rájönnek kik ők.
ő segített meghozni #Sam (kattints a névre) legnehezebb döntését, hogy vágja le a szárnyát, valamint látta el sebét.
Tiszteli és szereti az embereket, s mára talán elhiszi azt is, hogy lelke van, hogy ember, pedig nem. Ő maga sosem válik emberré, csupán a képzeleteiben.

Usernek:
- Érdemes elolvasni New York szabályait, város leírását, hogy tisztában legyél azzal, hogy bukottként milyen az életed.
- Kérlek alaposan olvasd át a bukott fajhoz tartozó részeket, s tud azt is, hogy Anaelből nem lehet ember sosem.
- Szerelmi szál nem lesz egyenlőre. Anael valószínüleg nem jó kapcsolatként gondol vissza Raidenre.
- Anael hajszíne teljesen mindegy. Azért gondoltam a fehér hajra, hiszen az olyan angyali, elképzelhető sőt lehet, hogy mára már barna a haja. Ezért lenne remek Emilia, mint színésznő.
- Fontos! Jézus karaktere nem hozható be az oldalra, nem lehet keresettként meghirdetni!  
- Kérdés, kérés esetén elérhető vagyok bármikor. Wink

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Oh, Death, Well I am Death, none can excel, I'll open the door to heaven or hell.
Oh Death

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal