Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Game over or not? •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 04, 2020 8:16 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Beelzebub & Sophia
Final Cutdown
 ~San Francisco közelében valahol~
Nem gondoltam volna, hogy ennyire belefolyok majd ebe a háborúba. Mindig abban reménykedtem, hogy élhetek egy átlagos életet, ám csalódnom kellett. Az életem sosem volt átlagos. Félarkanak születtem, emiatt állandó üldöztetésnek voltam kitéve. Szinte sehol sem voltam biztonságban.
Zachriel maradt már csak nekem, mint egyetlen biztos pont az életemben, az őrangyalom, de őt is fel szerettem volna szabadítani a szolgálat alól. Azt akartam, hogy egy átlagos emberre vigyázzon, akinek még van esélye oda jutni, ahova én nem mehetek soha: a Mennybe.
A gyerekes viselkedésem, az, hogy álombuborékban ringattam magam annyi éven keresztül, többet ártott, mint használt.
A démonok vadásztak rám a vérem miatt, az angyalok megvetettek, mert féllénynek születtem. Az emberek sem bántak velem különbül. Néha megkérdeztem magamban az Urat, mert még, ha már halványan is, és megtört hittel, de mellette álltam: van-e remény a számomra, hogy tartozzak valahova?
Ilyen gondolatokkal a fejemen indultam el sétálni, fegyvereim természetesen nálam, újabban semmit se bíztam a véletlenre. Egyre több halál és szenvedés szemtanúja lettem, ami ráébresztett, hogy nem játszhatom tovább a struccmódszert. Nem tehetem meg, főleg azok után nem, hogy még mindig van, aki hitt bennem.
- Ki az ott? – a hirtelen neszre azonnal előrántottam angyalpengémet, amit még Forthan adott, hogy ne legyek teljesen védtelen.
Szárnyaimat kitártam, hogy szükség esetén a levegőben keressek védelmet.
Szép, szürke tollazat, mindössze ez az, amiben hasonlítottam angyali felmenőmre. No meg, szinte haszontalan képességem, de nem érzékeltem angyali jelenlétet.
Csak ne démon, félvér, vagy ember legyen. Nem sok kedvem volt gyilkolászni, de muszáj, ha az életem a tét. Nem adom én olyan olcsón magam.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 04, 2020 7:56 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2