Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Ördögszekér lakópark •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Ördögszekér lakópark VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
899
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Today at 9:29 pm
Következő oldal

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Ördögszekér lakópark YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Ördögszekér lakópark WEoDcGa
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
510
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 22, 2020 8:52 pm
Következő oldal

Ismerős az elmegyógyból
Kyara & Belial
Vitathatatlan, hogy mindenki jó valamire. A szomszédomban is csak megtaláltuk a hasznosságot a felesleges oxigénpusztításon kívül...
Pillanatok alatt életerővel tölti fel a kicsikét, akire igen csak ráfért az energia. A ketyólak rendesen leszívta tartalékait, nem félvérnek való hely. Az emberpajtás kárára, de sokkal jobb színben fest. Izgágán nyújtózkodik élvezve a testébe visszaköltözött életet. Arcán a megszokott vidám, tébolyult vigyor, ami olyan szélesre nyúlik, hogy szinte a füléig ér. Kyara visszatért. Felhívom rá figyelmét, korai a szemétbe hajítani azt a testet, hiszen még él, legalábbis pislákol benne valami életszerű. Tartogat még mókát ez az emberi porhüvely. Már kezdenénk a játszadozást, de valami még hiányzik. Vagy valaki. Kis drágám hűvös élű cimborája. Kín nélkül nem is igazi a móka Kyara számára. Esküdni mernék nem rég még láttam azt a szemtelen fémet, legutóbb talán pont a nappali felé kóborolt. A kislány hiába hívogatja, kérleli bújjon elő, a fémdarab rá sem hederít. Bosszantó, mikor ilyesmi miatt szakad félbe a játék. Fejemet ingatom és megvádolom a lányt, hogy ő hagyta pajtását elszökdösni, de mintha a feltételezés is szíven ütné, csodálkozik el szavaimon. Hogy is gondolhatok én ilyet? Ösztökélésként, leginkább hogy haladjunk emelkedettebb hangon, néhány gúnyosabb megjegyzést teszek Kínra, ami kicsit előre vetíti sorsát. Kyara szavaival csak még inkább ráerősít az enyéimre és nem rest elejteni, hogy rakoncátlan kése könnyen fogpiszkálóként végezheti, amennyiben folytatja a bújócskázást. Nem tudom, félhet-e egy megbűvölt tárgy, de Kín gazdáját hallva előbukkan az és nagy irammal süvít felénk. Mintha csak valaki fogta és elhajította volna. Kyara örömködve fogadja a késpajtit, és magam is egy halvány mosollyal díjazom feltűnését. A lendületét végül a pulton heverő haldokló mellkasa állítja meg.
-Ööö... - emelkedik meg kicsit szemöldököm a férfitestből kiáltó kés láttán, ami kétségtelenül átszakította a szomszéd tüdejét. A nyomorult egy halk nyöszörgéssel vesz lélegzetet, még egy utolsó, aztán vége lesz. Na ennek annyi. A kis drágám Kínért nyúl, majd felém fordulva jelzi, hogy törölközőjét valami másra cserélné.
-Keress magadnak valamit. - mutatok a nappali melletti háló irányába. A szoba szekrényében akad pár ing, valamelyikébe nyugodtan belebújhat. Míg a félvérlány öltözéket keres, a pulthoz lépve szemlélem a szomszédkoma hulláját.
-Hát így már nem is olyan érdekes. ~Holtában semmi haszna. - lépek a pult mellé, majd egy laza mozdulattal eszem meg azt, amit Kyara pár perccel ezelőtt tervezett. Kihajítom a szomszédot az ablakon. A testét könnyedén adom át a szabadesésnek, egy hangos fémes koppanás jelzi érkezését a konténer alján. Következő mozdulatomban a párkányra telepedem, előrántok egy újabb szál cigit, és míg Kyara elkészül füstölgöm egy kicsit.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

Ördögszekér lakópark Tumblr_inline_novarlFg8q1szaa83_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
I'm daddys little crazy girl
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 19, 2020 11:49 am
Következő oldal

Why so serious?
Belial && Kyara
• Zene: Joke's on you
Kezeimet magasra emelve nyújtózom ki újra csak. Csípőmet előbb jobbra, majd balra tolom ki, félkörívet ír le testem miközben csontjaim és izmaim ropogtatom át. Mélyen szívom be a levegőt, érzem, ahogy az élet újra visszaszáll a testembe. Hogy ez mennyire finom. A törölközőt szorosan kötöttem meg, így az nem csúszkál semerre.
Ajkamon újra ott van a vidám, eszelős vigyor. Oh, nem mosoly ez, annál inkább vigyor, de még mennyire. És dobnám is ki az elhasznált porhüvelyt, amit persze nem engednek. Vagyis inkább jobb belátásra térítenek.
- Én mindig kész vagyok, mindenre – felelem pimaszul, szemöldököm felvonogatva. Csoda, hogy a plafon nem esett még a fejemre? Ugyanmár önbizalmam talán apámtól örököltem, de ettől még így van. Soha nem született még olyan helyzet, amiből ne jöttem volna ki. Ahol ne éreztem volna azt, hogy kész vagyok, felkészült vagyok. Nincs olyan, hogy megállj, számomra nincs. Akadály? Leküzdöd, a túlélésről szól minden, még akkor is, ha az elméd teljesen meghasadt.
Az angyalkára mégis felvonogatom a szemöldököm. Az jöhet, bármikor.
Na, de ami fontosabb… Hol van Kín?
- Ééééén????? – teszem szívem helyére a kezemet. Szinte képtelenségnek tűnik, hogy én veszítsem el! – Elkószált! – kötöm az ebet a karóhoz. Na de hova? És miért?
Elhagyott volna? Áh, nem, nálam van a legjobb dolga, ezt azért lássuk be. – Ne is mondd! – háborodok fel újra, mégha a démon szavai nem is valósak, az enyémek annál inkább. – Beolvasztom, fogpiszkálót csinálok belőle. Szégyen szemre lekerekített, életlen felületű lesz – puffogok és mintha ez hatna rá! Mintha.
Magam sem tudom, hogy miért, vagy hogy honnan, de a lakás egyik zugából süvít felénk. Éllel előre vágtat, egészen a félnótás szomszéd mellkasába. Ott megáll. Ráragasztott 3D-s szemeivel figyel engem, néha megrázza magát, mintha reszketne. Fluoreszkáló fogai mostanra teljesen lekoptak. Egyikünk hibája sem volt ez, a gonosz emberek voltak.
- Na! – tapsolok egyet, amikor a férfi is az utolsó lehetét ereszti ki remegő tüdejéből. – Így máris jobb, hát hol jártál!? – hol járt az elmém agytekervénye? Számít az? Mély levegőt veszek, ahogy kiveszem, immár kezemmel a kést a férfi mellkasából. Vére átbuggyan a vágáson, testét, ruháját mossa át. Fejem enyhén félrehajtva figyelem, ajkam nyalom meg tőle. Majd eszembe jut valami… Vagyis hát, ez inkább már csak kényelmi ok.
- Kérhetek egy ruhát? Pólot, inget, bármit? – tekintek fel a démonra. Igen. Kérek. Nem elveszek, hanem kérek. Néha vannak tiszta pillanataim, amikor tudom, hogy miként kellene viselkedni. Széles vigyorom ott ül az arcomon ettől függetlenül. Nemsokára egy jóval nagyobb móka vár rám.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
510
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 19, 2020 12:24 am
Következő oldal

Ismerős az elmegyógyból
Kyara & Belial
Aljas pillantást vetek a szomszédra a felszálló cigarettafüst mögül. Valószínűleg ez a koma élete legrosszabb estéje és nem is téved nagyot. Ilyen közel még sohasem állt a halálhoz. És ilyen távol sem, mert még nem tudja, de ha tudtára is adnánk sem hinné egyetlen szavunk sem...
Újabban képtelenség végleg meghalni. Legalábbis addig míg a kapuk zárva vannak a lelkek csak csiki-csukiznak élet és halál között. Elmerengve nézem, ahogy kis drágám megtelik újra életerővel...a pajtás kárára persze. Ráfér már a lányra, a vigyorgóban nem bántak jól vele. Elszívja a szomszéd éltető energiáit, és már nyittatná ki velem az ablakot, hogy könnyedén hajítsa ki rajta a megfáradt emberi testet.....hogy majd azt az utca szemetésbe érje az újjáéledés.  
-Még ekkora pazarlást. - ravasz vigyorral képemen és közben fejemet ingatom. Felvetem, hogy ha már itt ez a porhüvely és a kicsike úgyis angyalt akar kínozni, égetni finom ropogósra...talán jól jöhet a gyakorlás, mielőtt élesbe menne a móka.
-Ha felkészültél fogunk egy angyalt is. - hangzik számból ígéretként megerősítve korábbi szavaim. És nem csak úgy mondom, komolyan is gondolom. Rég kergettem tollashátút cél nélkül, puszta szórakozásból. Hosszú még az éjjel, tollas vadászatra.
Fiókomat ajánlom és a benne lévő eszközöket, de Kyarának egyik sem kedvére való. Kínt akarja.
-Való igaz, megvan a magad játékszere. - trükkös kis penge, akivel mély barátságot ápol. Figyelemreméltó ez a ragaszkodás. A lány előtt a feladat, de a penge sehol.
-Kyara...hagytad elkószálni a kis barátod?! - elnyomom cigim csekkjét a hamutál oldalán. Biztosan emlékszem, hogy nem rég még itt volt, láttam. A lusta "dögje" bizonyára megneszelte, hogy munka vár rá, és keresett egy biztos rejteket. A kis kattant teljesen bezsong. Szólogatja azt az ócska fémdarabot, de az elrejtőzött valahol.
-Milyen hasztalan fém....sehol nincs, ha kéne...talán jobb volna beolvasztani...vagy eldobni és venni helyette egy újat... - tűnődöm hangosan a gondolaton. Nem mintha, mert a mai nap már másodjára jut ez eszembe. Sejtelmes vigyorom jelzi a lánynak, hogy csak játszom és Kínt provokálom, hátha elő eszi a fene valamelyik bútorzat mögül. Közben az elgyötört férfira nézek, takaréklángon pislákol benne az élet. Hát ez tényleg nem húzza már sokáig.  

zene: nincs ||  Előzmény: Willard Asylum ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 18, 2020 12:05 pm
Következő oldal

Why so serious?
Belial && Kyara
Vidámságom rögtön utat talál magában kaotikus lelkembe, amint megpillantom a vacsorámat. Az erőm, az őrültek háza teljesen leszívott, lemerítette minden tartalékom. Ép elmém utolsó maradéka is útnak indult és bár az esetek nagy többségében nincs rá szükségem, hiszen az élet úgy muris, hogyha őrülten zajlik, most mégis kívánok egy pillanatnyi józanságot.
Csak a saját céljaim miatt. Mi az, azt hiszitek, hogy nincs? Jó, tényleg nincs.
Annyira.
Tapsolva állok meg a férfi fellet.
- Hát persze, nem más ez, mint egy rossz álom - adok igazat a fickónak, hiszen miért is ne? Még bármikor felhasználhatom, ha úgy adódna kedvem és akkor lényegében a saját rémálmával találkozhat! Hogy ez mennyire mókás!!!!! - Hamarosan felkelsz,a kis ágyadban - utcán, a konténerben - és semmi sem lesz igaz abból, ami itt történik - de persze nem hisz nekem, mert menekülne, én pedig a közelébe maradok.
Nem sok vidámság van benne, de annyi épp elég, az életerő, amellyel fel tudom magam tölteni. Holnap estig. Utána keresnem kell egy életvidámabb formát. Jaj de rossz már ez! Miért nem lehetne csak végtelen a hatalmam? Nem szeretem a kiskapukat!
Még egy mély levegőt veszek, tekintetem pedig hirtelen nyitom ki, mint aki beszívott, legalább úgy érzem magam ilyenkor. A jókedv, vidámság, még őrültségem ellenére, vagy épp azzal együtt, hirtelen önti el lényemet.
- Nyisd ki az ablakot! - kérem a férfit, és a már emelném is a férfi testét, amikor megszólal és fordulok is felé, széles, eszelős vigyorral a képemen. - Akkor nem dobom ki az utcára, mint a rühes kutyát! - teszem hozzá vigyorogva.
- Áh, - legyintek könnyedén, a játékszerekre. - Nekem nem kell más, csak az erőm. Az a lényege az egésznek - vonom fel kétszer is mindkét szemöldököm, majd eltűnődve szemlélem a férfit, ki még nyöszörög.
- Az egész célja, hisz ez az egyetlen fegyver mely mindig a rendelkezésemre áll - egy pillanatra komorodok csak el, hogy a következő légvételnél, már vidáman emeljem fejem a férfira. - Legalább is amikor engedik - vigyorgok szélesen, vidáman.
- Kín? - teszem fel a kérdést és fordulok körbe a konyhába, mintha csak egy kutyát keresnék. - Hol van Kín? - jó, abban igaza van, hogy valahogy fel kell vágnom szegényként, hogy tényleg lássam miként működik is ez az egész. Addig is… Amíg az az átkozott acél előkerül, a haldokló testét, mely lassan vérez el, de hát ettől lesz szép az egész! minden csupa véres lesz!!! Szóval a testét az asztalra, vagy pultra teszem, ami épp van.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
510
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 9:43 pm
Következő oldal

Ismerős az elmegyógyból
Kyara & Belial
Mire nem jó a szomszédság? Főleg egy lakóparkban, ahol az emberek szinte egymás nyakán élnek. Egy jó szomszéd mindig kéznél van, ha kell. Ez a mondat élénken él még bennem ideköltözésem napjáról. Noha, aligha hiszem, hogy a szomszéd "elfogyasztását" értették ezalatt. Na de mindegy. Átcsengetek legközelebbi szomszédtársamhoz, bízva benne, hogy otthon találom. A szerencs nem hagy cserben, és a nyomorult ajtót nyit élete legnagyobb hibáját követve el ezzel. Hogy mekkora baklövés is volt, azt kétségbeesett üvöltése is jól példázza, ami egységében zengi be a lépcsőházat. Ijedtükben sokan felkaphatják fejüket a vérfagyasztó kiáltásra, de ilyen késői órán, már nem igen vetemedik senki kíváncsiskodásra. Néhány múló perccel később félig eszméletlenül, méretes lyukkal a mellkasában, amit kezem okozott vonszolom be lakásomba a szomszédpajtást és egy laza mozdulattal terítem ki a pultomon.
-Chhh. - felszisszenek, mikor a konyharongyba véres ujjaimat törölve szemrevételezem a vonszolás okozta mocsot. Bár nem teszem szóvá, de figyelmem afelett sem siklik el, amit a kis drágám művelt unalmába. Ejj, ejj, hát nem tudott a fenekén maradni. Meg is ingatom fejem a kisebb kupira pillantva. Kyarám lelkesen, bolondozva szökdicsél örömében az új vendég láttán, tenyereit még össze is csapja vidámságában.
-Ez csak egy álom, egy nagyon rossz állom. Mindjárt felébredek, mindjárt...- győzködi magát a szerencsétlen, miközben kis kattantam magába szívja a fazon éltető energiáit.
Bekényelmesedve az ablakra, hátamat a falnak támasztom és egy szál bagóval a kezembe figyelem, ahogy a férfi leküdzi magát a pultról. Próbálkozása felesleges, csak saját idejét rövidíti meg. Minél többet mozog a vér annál gyorsabban szökik ki testéből. Bizonyára a túlélő ösztön hajtja. Egy kétségbeesett kísérletet tesz a szökésre. Imbolygó léptekkel veszi célba a kijáratot, de még jóval az ajtó előtt elbotlik a saját lábában és kiterül a járólapon.
-Hát ez valami végtelenül szánalmas. - tartom vérmaszatos ujjaim között cigimet, majd szívok bele újra. Barátocskánk durva pofáraesése még nem okozza halálát. Látom, ahogy erőtlenül, de még liftezik mellkasa és sípoló tüdővel igyekszik levegőhöz jutni. Miközben a tagból lassan távozik az élet, Kyarám úgy töltődik fel életerővel.
-Jól van, jól van, majd legközelebb. - felelem, majd gonosz, eszelős kacagását halva, démonian vigyorodom el magam is.
-Viszont arra jó, hogy kicsit gyakorolja rajta....tudod, amit az angyalkával is megtennél. - dobom fel neki a lehetőséget egy kis mókázásra. Egyben célzok rá, hogy még mindig észben van ígéretem és nem feledkeztem el a beígért angyalról sem. Bagómat a számban hagyva mászok le az ablakpárkányról és lépek a haldoklónk teste mellé. Előbb csak lábbal piszkálom meg és halk nyöszörgése igazolja, hogy pislákol még benne az élet. Felvakarom újra a padlózatról és újra a pultra hajítom.
-A játékszerek a fiókba. - mutatok kisdrágám előtti fiókra. Ha kihúzza mindenféle huncutságot talál benne, bár az emberek általában csak ételkészítéshez használják őket.

zene: nincs || szószám:441  || Előzmény: Willard Asylum ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 05, 2020 3:43 pm
Következő oldal

Why so serious?
Belial && Kyara
A démoncika kérdésére csak hangosan nevetem el magam, hallhatja, hogy minden rendben. Bár lehet, hogy akkor is ezt a válasznám, ha a tükör egy darabja szívemből állna ki? Valószínű, hogy akkor is csak nevetnék, ördögi kacajom töltené be a helyet, hisze tudom, hogy minden hiába. Az élet visszatér belém.
De persze semmi sem történt, így vizes tappanccsal és bőrrel csattogok ki a nappaliba. Csak annyira törülköztem meg, hogy hajamból csorgó vízsugarat felitassam a törölközővel, melyet aztán magam köré tekertem.
Bőröm peremén mégis megülnek a kövér vízcseppek.
- Nem - vigyorgom jókedvűen. Az túl egyszerű és amúgy is. Majd megszáradok, nem? Mit vannak oda ilyen apróságokért?
- Jókedvet, vidámságot, örömöt, optimizmust - bólintok egy hatalmasat a pontosítás végett. Túl régen nem ettem és ha nem vigyáz, hangulatom egy fél másodperc alatt teljesen másváltozik. - Uh! - szúrom most ki először az ablakot, melyről majdnem az egész várost be lehet látni.
Avagy csak úgy tűnik, mintha be lehetne látni? Vagy csak én látom már ott?
- Mh - nyugtázom magamba, hogy bizony ez is benne van a pakliba, eszement elmém oly képeket sugározz szemem világa elé, mely ott sincs.
A székre nem ülök le, hülye lennék. Ehelyett, amíg nincs, körbejárom a nappalit. Minden tárgyat megérintek, dobozok tetejét emelem meg, megnézem mi van benne. Néha, random dolgokat a hátam mögé vágok, melyek szerintem jobban néznek ki eltörve. Mint egy váza, például. Kíváncsiságomnak nem tud lényegében semmi sem gátat vetni. Amíg nincs itt, arcomon nem ül széles vigyor, tekintetembe sem csillan meg őrületem lángja. Egy belső hang - valamelyik a sok közül - azt mondja, hogy minden, amit itt látok, azt véssem jól az eszembe.
Nem tudom, hogy miért, egyszerűen csak azt mondja, hogy figyeljek a részletre, később megértem. Így ez esetben így teszek, amíg vissza nem tér.
Egy ordítás rázza meg a folyosót, kúszik be a lakás nyitott ajtaján. Érdeklődve fordulok ama irányba, vigyorom most szélesedik ki.
Alig pár pillanat csupán, amikor megpillantom az új vendéget. Egyik lábamról a másikra ugrálva tapsolok aprókat, örömömbe. Hajam nem követi mozgásom, most, hogy csupa víz.
- Emberke, vidám, halálra vágyott emberke - lelkesülök, noha az energiái nem éppen a legjobbak, mégis jobb, mint amit jelen pillanatban csak kívánhatnék. Ahha, nem. De most ez van. Aprókat lépve követem a pulthoz, ahova felültették szegénykémet.
Mégis maga a művelet nem nagy szám, rám nézve. Sose jöttem még rá igazán, hogy miként működik, olyan mint a járás, kézemelés, lélegzés. Egyszerűen magam tudom szabályozni, hogy kiből és mit szívok el.
Belőle pedig az élet utáni vágyakat, mélyet szippantok a levegőből, mintha ez segíthetne bármin is. Valójában nem ezzel működik.
A manus arca pedig egyre torzabbá válik, a halál szele megijeszti, bepánikol. Rám mereszti szemeit én pedig egyre élesebben vigyorgok. Elmém kitisztul - már amennyire képes erre - egyre józanabbul tudok gondolkodni, érzem, ahogy a vágyott erőm visszatér az ereimbe, ujjam hegyeit bizsergeti.
Kapkodna a szentem, leszáll a pultról, pedig ha tudná, hogy nem halad messzire. Kezét a sebére ejti, kiáltással a hangjába inulna útnak, ám még az ajtóhoz sem ér, amikor összeesik. Én pedig kiegyenesedem, két kezem a magasba tartom, nyújtózkodom, hosszú bezártság után, újra élőnek vélem magam. Kellemesen hümmengteget.
- Mondjuk, élőbbet és vidámabbat is hozhattál volna - méltatlankodok vigyorogva, hangom színe egy pillanat alatt változik meg, hogy aztán csak legyintsek, megszokásból és újra eszelősen nevessem el magam.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
510
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 10:08 pm
Következő oldal

Ismerős az elmegyógyból
Kyara & Belial
Rápillantok a kisdrágára, majd magára hagyom a hangjaival. Egyszer csak nagy puffanás és zörgés hallatszik a fürdő felől, pontosabban magából a fürdőből. Felkapom a fejem a zajra és tekintetem az ajtóra szegezem.
-Minden rendben? - kérdezem kíváncsiságból, nem hallottam még senkit, ilyen zajosan tisztálkodni. Amikor nyílik a fürdő ajtaja, magam elé dobom a fagyott lábast, majd két tenyeremmel a pult szélére támaszkodom és figyelem, ahogy a kislány törölközőbe bugyolálva a konyhába lép. Még csurom víz, hajából kövér vízcseppek potyognak a járólapra. Tekintetem róla a földre, a lábainál növekvő víztócsára és a maga mögött hagyott vizes láblenyomatokra siklik. Hát nem tesz boldoggá a látvány.
-Nem akartál véletlen megtörölközni? - teszem fel a kérdést némileg utalva, hogy voltaképpen erre a célra volna a törölköző.
-Hm...szóval embert ennél. - pillantok a kővéfagyott pörköltre. Valahogy megértem. Ezer év mire kiolvad. Amúgy is a friss hús, sokkal ízletesebb. Hirtelen eszembe jut valami.
-Várj itt...- emelem fel mutatóujjam, miközben másik kezemmel kihúzom neki az egyik széket, hogy üljön oda le.
-...mindjárt jövök. - mondom sejtelmes vigyorral, majd pár hosszabb percre magára hagyom. Csak remélni tudom, hogy eme kis idő alatt, míg oda vagyok, fejében lévő egyik hangocskája nem biztatja rá, hogy felfordulást csináljon. Nagyon nem szeretnék rumlis lakásba hazatérni.
Átlépek a jobboldali szomszédomhoz. Még életemben nem láttam, de ez egy remek alkalom az ismerkedésre. Becsengetek és meglepően gyorsan ajtót is nyitnak nekem.
-Mi van? Mit akarsz haver? - kérdezi barátságosan, lazán az ajtófélfának támaszkodva, kisgatyában, atlétatrikóban, mélyet szippant közben füves cigijéből. Alaposan végigmérem a feje tetejétől a lába ujjáig. Ezért nem kár. Megfelelő lesz. Persze eközben a férfi teljes értetlenséggel néz rám. Válaszként elsötétült démoni szemekkel nézek vissza rá, elvetemült fülig érő vigyor kíséretében.
-Mi a f@sz? - csusszan ki a száján, mikor elkapja a rémület. Még azt a jó bagót is a földre ejti. Elkapom a torkánál fogva és beljebb taszítom, miközben lábammal berúgom az ajtót magunk mögött. A földtől egy jó húsz centire megemelem. Ösztönből kapálózik a nyomorultja, de csak addig míg ujjaimat megfeszítve a bordái közé nem nyúlok. Fájdalmában felordít, amit valószínűleg a kisdrágám is hallhat a konyhában ülve, ha még csinos kis fenekét nem emelte fel a székéről. A küzdelem alább hagy, miközben forró vére a tenyeremre ömlik és lefolyik csuklómnál.
-Ne vedd magadra. Ez nem személyes. - mondom neki hűvösen, aztán sunyin elvigyorodom és kirántom oldalából a kezem.
Egy pillanattal később belépek lakásom ajtaján, kezénél fogva húzom a szomszédom, közepesen vastag vércsíkot húzva maga után. A lakásnak már mindegy, a víz miatt úgyis fel kellett volna takarítani.
-Nézd csak Kyara, mit hoztam neked. - dobom fel a tagot a pultra, majd a konyharuhába megtörlöm a kezem. Nem halott még, pislákol benne az élet. Közelebb hajolva még hallani nyöszörgését és fájdalmas levegővételét. Átadom a terepet kis őrültemnek, tegyen vele, amit csak akar. Addig az ablakpárkányba telepszek egy szál bagóval és a hamutállal, ahonnan jól látni majd szórakozását és rágyújtok.

zene: nincs || szószám:416  || Előzmény: Willard Asylum ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 28, 2020 8:25 pm
Következő oldal

Why so serious?
Belial && Kyara
Továbbra is csak hitetlenkedem azon, hogy tudná, hogy hol él. Na persze, be sem tenné a lábát, ha átlátná azt, milyen rúnákkal van körbevéve a ház. Vagy vajon a felét, csak én képzelem oda? Fejem enyhén félrehajtva tartom, ajkaim lassan nyílnak el.
Pici rúncskák, hogy vagytok mostan? Mh, túlságosan sok időt töltöttem volna odabent, hogy nem látom, mi a valóság és mi nem?
Hahaha, hangosan nevetek fel saját gondolataimon. Ha esetleg a démoncika rámtekintene, ezervattos mosollyal tekintenék rá.
- A hangok - csavarom meg ujjam a halántékomnál, és őrült módjára nevetek csak, az utolsó lépcsőfokoknál. Mintha valaha zavart volna, hogy nem abba a valóságban élek, mint a legtöbben. Biztos, hogy szörnyű a világ, olyan színtelenül, ahogy ők látják, az enyém sokkal jobban tetszik.
A víz forró, most zavarja a testem, de nem annyira, hogy ki is másszak belőle. Az átlátszó színe, lassan szürkül be először, majd válik egyre sötétetébbé, ám bőrömön még így is rengeteg a kosz - a hajamról már nem is beszélek. Egy pillanatig elgondolkozom, hogy a fürdővíz halva született ötlet is lehetett volna.
A démoncika visszatér, tágra nyílt szemekkel figyelem, ahogy zavarba jön. Körmöm rágcsálom.
- Emberkére… - nevetem bolond módjára. - Nincs erőm - sóhajtom el magam végül, majd csak egyszerűen fogom magam és hátravágom magam a kádba. Fejem jobban beütöm, mint gondoltam, vártam, a kádba pedig lassan csúszok le, hogy a fejem is elmerüljön. Fel sem merül bennem, hogy ő mást gondol.
A víz mélyén viszont békesség fogad. Kitartok, amíg a levegőm is és még tovább két másodpercig. Majd a felszínre török. Leengedem a vizet és újat… Nem. A zuhanyrózsát veszem a kezembe, azzal többre megyek, az pedig már nem igazán az én hibám, hogy amúgy az egész fürdőt eláztatom vele. Minden erőmet felemésztette a tűz irányítása, semmi sem maradt, annyi sem, hogy Kínt magamhoz hívjam. Mélyen sóhajtok el, két pancsoló pillanat között, amikor is a zuhanyrózsát körbeforgatom a kezembe és a víz a szélrózsa minden irányába szétcsap.
Én pedig csak nevetek rajta, mint egy kislány. Élvezem.
Sokat mégsem időzök bent, hajamról is lekerül a szenny, valami férfias valamivel mosom ki, de kit zavar, ha végre tiszta lehetek? Nem mintha amúgy nálam ez bármit is számítana.
A kádból kiszállók, de a zuhanyfejet csak kényelmesen a kádba lököm, hangosan koppan.
- Upsz - vonom fel mindkét vállam, de egy percig sem sajnálom az esetet. A vízeken átbucskázok, korcsolyázom, hangosan nevetve. Ki vádolt meg azzal, hogy nem tudom magam elszórakoztatni?
Mh, de mit is keresek? Jah, igen, egy törölközőt. Amit odakészített… Mert idekészített?
Wow, elme, jerj helyre, mert így nem leszünk jóba.
Miért ne lennénk, nem ezt az állapotot szeretjük?
Fejem hirtelen fordítom egyenesbe.
- Ja, de! - terítem magamra és nedves tappanccsal, még amúgy vízesen csattogok ki a fürdőből, úgy hagyva az egészet.
- Finom emberkét? - vigyorgok rá ezerkarátosan, körém tekert törülközővel állva a nappaliba, vizes hajjal, lábbal, még bőrrel is. Sminkem maradéka még szemem alatt feketéllik, kék íriszeim máris a környezetet fürkészi, hátha felfedez valami érdekeset.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
510
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 26, 2020 9:10 am
Következő oldal

Ismerős az elmegyógyból
Kyara & Belial
A lift megragadja a kislány figyelmét, bár tudtára adom, hogy azzal utazni ne akarjon, mert nem jut vele messzire. Ezer éve üzemen kívül van, bár az is lehet, hogy sohasem működött rendesen. Komótosan haladunk lakásom felé, őt mégsem hagyja nyugodni a lift. Az egyik fordulónál egyszer csak vigyorgó fejjel csimpaszkodik rá és feszíti szét apró ujjaival a liftajtót. Addig próbálkozik míg a résen át a fejét is be tudja tudni, hogy kicsit jobban szétnézhessen a liftaknában. Türelmesen álldogálok mögötte, remélem azért nem zúg bele, majd amikor olybá tűnik, kinézelődte magát, tovább indulunk.  
-Már hogyne tudnám... - vigyorgok vissza rá. Jól tudom mi vesz körül, mégsem látszik rajtam, hogy ez egy pillanatig is zavarna. Ennyi rúna közt, biztos lehetek benne, hogy egy jáger sem tűnik fel túl gyakran, hogy zaklasson. A lehető legjobb menedék egy démon számára. 
A lakásba érve első út a fürdőbe vezet, ezt annyira nem díjazza. Ha megszabadul a vigyorgóban rátapadt mocsoktól, tőlem aztán bejárhatja és felfedezheti az egész lakást az utolsó apró zugával egyetemben. De míg ki sem látszik a retekből, szigorúan csak a fürdőben van számára hely. Elkészítem neki a fürdővízét, amibe gyorsan bele is merítkezik, majd magára hagyom, hogy tisztálkodhasson. A gyogyóban kapott gönceit tűzre vágom, majd feldobok egy kávét, és míg fő egy pillanatra visszalépek.
-Éhes vagyok. - pislog rám nagy szemekkel, amin nem csodálkozom, hiszen a kisdrágám csont és bőr. Nem etették túl odabent.
-Öööö.... Hirtelen nem is tudom, van-e valami itthon. Démonként nem igazán igénylem az ételt. Ha eszem is nem létszükségből, inkább amolyan emberi rutinból teszem ha úgy alakul, ezért kevés esélyt látok rá, hogy bármi, számára ehető fellelhető legyen a lakásomban. De próba szerencse.
-Szétnézek hátha... - mondom, majd a konyhába lépek és elsőként a hűtőajtót nyitom ki. Természetesen, mint amire számítani lehetett a kongó üresség fogad, meg egy kis állott szag, ami szintén természetes, ha hosszú ideje nincs a térben légmozgás. Kinyitom a fagyasztó ajtaját is, ott sem jobb a helyzet. Zörgök benne egy keveset, meglepetésemre a jég alatt találok valami lábast. Először fogalmam sincs mi lehet benne, de miután a fagyástól kicsit megkapargatom a tetejét és előtűnik alól a "Pörkölt" felirat, bevillan, hogy ezt még a szomszéd adta puszta figyelmességből, amikor ideköltöztem. Ennek is már több éve.
-Találtam valamit, azt hiszem... - szólok a lánynak, bár kicsit rá kell tartanom, hogy az odafagyott edény ne a polccal akarjon kijönni a helyéről. A fagyott edényt a pultra dobom kicsit olvadni. Nem tudom megfelel-e majd Kyarának. Ha nem, maximum átkopogok a szomszédhoz és kérek kölcsönbe valamit. Vagy a szomszédot hozom.  

zene: nincs || szószám:416  || Előzmény: Willard Asylum ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 21, 2020 10:52 am
Következő oldal

Why so serious?
Belial && Kyara
Csak egy bólintással hagyom jóvá, hogy így máris jobban tetszik a nyelvbotlása. Büszke vagyok arra, hogy ki az apám, még hanem is verem nagy dobra. Nem vagyok hajlandó, mióta megtaláltam. Túl sokáig kerestem és ami azt illeti, tökéletesen elégedett vagyok azzal, aki lett végül.
Ami miatt teremtve lettem, bár ezt elmém már rég elfelejtette, elzárta. De nem ok nélkül létezem és ez számomra épp elég. Pont elég. Az nem érdekel, hogy ezen időben nem keres, nem kíváncsi rám, más dolgok foglalkoztatják, mint hogy újra kinyitni a poklot? Talán. Vagy Dédfater tesójának eltüntetése. Sajnálnám, mert többé nem élvezhetném a halhatatlanság édes gyümölcsét. Ahogy újra és újra meghalok és megkönnyebbülve támadok fel. Mh, milyen édes is az.
De üsse kő, majd eladom neki a lelkem és máris élvezhetem a végtelenségig.
- Ühhüüüüüüm - felelem ennyire csak, hogy mennyire nem működik a lift. Az egyik fordulónál mégis megmaradt erőm felhasználva feszítem szét a liftajtót és vidáman vigyorgó fejjel hajolok bele. Két kezemmel a két szélét fogom, egyik lábam is felemelem, hogy jobban be tudjak hajolni, fejem pedig felfelé irányítom, hogy láthassam magát a liftet, mégis mely szerkezetet építették bele. - Ühüm - felelem újra nagy szakértelemmel a hangomba. A fenéket sem értek hozzá. Vagyis nem úgy, ahogy az átlag ember - vagy épp démon? - gondolná.
Egyelőre mégsem szólok hozzá többet, hanem vidáman, felfelé szökdécselve, karjaimmal széleseket csapkodva haladok utána, hogy aztán a rúnákat fedezzem fel.
- Te nem is tudod, hogy miben laksz? - szélesedik ki mosolyom, arcom felvidül. Hát nem tudja, hogy milyen gyenge és esendő lehet ebben a házikóban a vadászkák rúnái miatt?
És már követem is be a lakásba.
- Hát ez milyen muris lesz! - csapkodom jóízűen össze a kezemet, szökkenő sétával haladok befelé, de gyorsan eltérítenek.
A víz melege mégis kizökkent eddigi hangulatomból, hogy valami egészen másnak adja át a helyet. Valaminek, amit egyébként nem szeretek. Lábaim ölelve üök így egy percig talán, szemem sarkából figyelem, ahogy a ruháim szedi össze. Vagyis hát… nevezzük annak. Hatalmas szürke szemeimet a démonra emelem.
- Éhes vagyok - szólok halkan. - Napok, hetek, hónapok óta nem ehettem finom embert jóságot… Éhes vagyok… Gyenge vagyok… - pislogok rá nagyokat, majd visszatérek a vízhez. Figyelem, ahogy vére kezemről lassan ázik le, egybeolvad a vízzel, annak felszínén ül meg, kavarog benne.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
510
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 08, 2020 1:16 pm
Következő oldal

Ismerős az elmegyógyból
Kyara & Belial
-Öreg nagyapád, elnézést. - pontosítok, mielőtt nagyon kis félvér-szívére venné nyelvbotlásomat. Ahogy hallom, az öreg nem tett túl pozitív benyomást a kicsikére. Ami egyáltalán nem lep meg, hiszen mióta magával ragadta az emberi világ és előszeretettel tojik a pokolra, igencsak megváltozott. És nem feltétlen előnyére.
Veszélyes tempóban szeljük át a várost az éjszaka közepén nem kis felfordulást hagyva magunk mögött. A személyi és vagyoni károk a város dolga, amikkel természetesen nem törődünk. A lényeg, hogy mindketten jól szórakozunk. Külön öröm, hogy a jármű csak minimálisan sínyli meg az eszement száguldozást. Elég nagy kockázatot vállaltam azzal, hogy a kisdrágám tapasztalatlan kezei közé adtam a kormányt és hagytam őrült módjára kocsikázni. Rosszul is elsülhetett volna, de szerencsénk volt. Mindenesetre erről a kis apróságról nem ejtek szót Mazikeennek. Amúgy sem kell mindenről tudnia. Ha netán mégis észrevételezné a szállítóautóban keletkezett horpadásokat, majd azt mondom, hogy már ilyen állapotban találtam.
A furgont a parkolóház egy eldugott szegletében hagyjuk és elindulunk a lakásom felé.
-Van, de ezer éve nem működik. - felelem kis túlzással a lépcsőn felfelé haladva.
-Már akkor használhatatlan volt, amikor ide költöztem. - teszem hozzá, majd halvány mosollyal hallgatom, hogy a kislány miként szórná tele csapdákkal a környéket.
-Nem rossz gondolat... - ismerem el fontolóra véve ötletét -...egyik este tehetünk egy csapdatúrát... - nyitok be közben lakásom ajtaján. Számítottam rá, hogy amint kinyílik a bejárati ajtó, Kyara nagy lendülettel fogja belevetni magát otthonom felfedezésébe, de nem engedem messzire szaladni. Nem, ilyen retkesen nem. Elsőként a fürdőbe terelem, hogy megszabaduljon a kosztól és a szagtól, amit a Willardból hozott magával. Szerencsére nem kell a kádba könyörögnöm, mocskos rongyaitól megszabadulva magától vetődik bele a fürdővízbe. Hozok neki pár törölközőt, amit kartávolságra tőle, a szennyes kosár tetején hagyok. A csap mellett pedig talál magának tusfürdőt, amivel lecsutakolhatja a bőrére rakódott több hónapos koszréteget, bár nőies illatot ne várjon tőle. Míg ő a kádban lubickol, addig a vécékefe segítségével szedem össze földön hagyott szutykos rongyait. Ezen már egy alapos mosás sem segítene, csak a kandalló tüze venné ki belőle a foltokat.
-Nem kell sietned, ázz ki rendesen. - mondom, majd ruháival távozva behúzom magam mögött a fürdő ajtaját. A göncöket a nappali kandallójába hajítom és tüzet gyújtok benne. Míg a lány tisztul, a ruhái pedig égnek, készítek magamnak egy jó erős kávét.

zene: nincs || szószám:415  || Előzmény: Willard Asylum ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 07, 2020 3:09 pm
Következő oldal

To Puddin'
Gangsta  • Credit:
- Öreg nagyapám, na. Azért nem egy semmirekellő, undorírtó nephilim vagyok - háborodok fel, teljes jogosságomba. Még hogy annak a semmirekellő arknak legyek a gyermeke, na még mit nem. Jó nekem a démonfattya vérembe, épp emiatt… - Hé, hol van Kolbász és Hentes - forgolódok ültömbe, a kocsi belsejébe is pillantva. Volt velünk két édespofa kutyuli, kiknek a nevére semmire sem emlékszem. Hát hol vannak ők?
- Maradjunk annyiba, hogy nem igazán keltette azt a első benyomást, amit elvártam volna tőle - tudatom vele, mókának nem nevezném, ami akkor történt, legalább is másnap. Aznap én jól szórakoztam, de ahogy visszagondolok? Hagyjunk inkább, aki hamarabb ad a cipőjének az épségére… Aztán lehet nem is ő volt - ebben azonban kételkednék.
Ezt eltekintve viszont vidáman, nevetve vezetek az éjszakába, akár szlalomozva is, kit érdekel, alapon? A fékezés még hagy kivetni valót maga után, de végül is élve megúsztam - amúgy sem halok meg véglegesen. Ez a kis bibi a buksim tetején semmit sem jelent, holnapra belilul, napokkal később meg el is tűnik majd. S mivel nem látom magam, tükörbe is ritkán nézek, végképp nem érdekel.
Elnagyolt léptekkel haladok előre, s amikor megállást kér, hirtelen teszek eleget kérésének, sőt, még lendületből meg is fordulok. Katonásan csapom lábam a másikhoz. Vidáman, ugrálva követem.
- Nincs lift? Sokkal murisabb lenne, uh, tele lehetne tenni csapdákkal, meg embereknek való meglepetésekkel. Vadászokat váró örömökkel, akár a lépcsőházat is. Azt hiszik, hogy olyan ügyesen rejtenek el mindent, de nézd! - mutatok az egyik elhaladó ablakra, annak is egy részére, ahol alig látható rúna található, szemmel láthatóan semmi funkciója. - Jelzőrúnák. Ha emberi vér éri, mint valami fényforrás mutatja az utat, főként ha démoncika jár a környéken - vigyorgok rá szemöldököm felvonogatva. Annyi ügyes kis csapdácska várja itt az angyalokat és a démonokat, hogy fel sem tűnik nekik.
A lakás előtt mégis türelmesen állok meg, megvárom amíg beenged, majd mint egy őrült csótány kezdek el a legkisebb lyukakba is befurakodni. Sötét a lakás, de még mennyire és mennyire is tetszik. Sokáig mégsem jutok kutató tekintettel, mert megszólal, nem sokkal később pedig húz is maga után.
- Miiiii - szagolok bele a hónaljamba, ami hát… napok óta ugyanolyan. - Mint mindig - vigyorgok rá, persze fogalmam sincs, hogy mennyi időt voltam az elmegyógyba, egy ponton túl nem a páciensek higéniájával foglalkoznak, ezt lássuk be.
A kádat mégis megengedi én meg sikkantva veszek le magamról mindent és ülök is bele a forró vízbe. Ettől megrázkódom egy kicsit, de sokat nem törődök vele. Elmerülök benne, lábaimat felhúzom, mintha félnék a víztől, átölelem őket. katatón állapotban ülök.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
510
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 05, 2020 7:38 pm
Következő oldal

Ismerős az elmegyógyból
Kyara & Belial
A kislány hangulatgyilkolással vádol, amit csak megmosolyogni tudok.
-Ugyan, találunk mi jobb szórakozást is öregapád látogatásánál. - vigyorodom el. Nem árulom el neki, de az öreg újabban rendkívül elfoglalt, legalábbis ezt állítják róla, úgyhogy nem játszik a random látogatás. Konkrétan listára kell iratkozni egy időpontért, hogy találkozni lehessen vele. És még akkor sem biztos, hogy sikerül bejutni hozzá és beszélni vele.
-Nekem már fel sem tűnik... - felelem nevetve Kyara tenyérbemászó pofás megjegyzésére, mert kicsit valóban olyan.
-Egyébként jól látom, hogy nem igazán kedveled őt? - kérdezem, miközben full gázzal száguldunk az éjszakában. Leszámítva, hogy a kanyarodásai életveszélyesek - tisztán hallani, ahogy a sarkokhoz érve szinte felsír a fék - nem is vezet rosszul. Végül is nem borulunk fel. Az a kidöntött tűzcsap, az a pár elsodort kuka meg járókelő csupán járulékos veszteség. Mint szokás mondani, a tanulás áldozatokkal jár. A célállomáshoz érve kemény fékezéssel állunk meg. Ha nem támasztanám ki magam a lábammal feltehetően fékezéskor a fejem a kesztyűtartóban végezné. Sofőröm viszont nem ússza meg, hogy a kormány homlokon ne csókolja őt. Hatalmasat koppan, mégis töretlenül nevet és vigyorog tovább. Kemény fejű lány. Miután meghallgatom Kyara frappáns kis utazós szlogenét, én is kiszállok a kocsiból. Első dolgom az, hogy körbenézzek és felmérjem mennyire lett lestrapálva a jármű az ide út alatt. Megkönnyebbüléssel nyugtázom halk sóhajjal kísérve, hogy a röpke negyed órás eszeveszett száguldásunk alatt elhanyagolható károk keletkeztek. Míg szemlélődöm a kislány, mintha tudná merre kell menni, határozott léptekkel indul el előre. Míg el nem hagyja a harmadik oszlopot jó felé is megy, aztán elsétál a feljáró előtt.
-Ne siess úgy! - szólok utána, remélve, hogy hangomra megtorpan és nem szalad tovább. A feljárónál elkanyarodom a lépcsők felé, intek neki, hogy kövessen. Egy jó húsz perces lépcsőzés, séta és kanyargás után megállok a lakásom ajtaja előtt. 
-Itt is vagyunk. - jelentem ki, miközben zsebemből előkaparom a kulcsokat. Egy pillanattal később az ajtó kitárul előttünk és a lakás komor fekete falai fogadnak. Feketék, kivéve az ablakok közelében. Ott sötétszürkére szívta már a nap. Mert ugye függönyt rakni "luxus". Belphegor szerint jobban mutatna, de én nem szeretem a rongyokat az ablakon. Mielőtt hagynám, hogy a kisdrágám felfedező útra induljon lakásom berkein belül, a fürdő felé irányítom.
-Talán jó lenne, ha vennél egy meleg fürdőt. - tanácsolom neki végignézve csapzott, koszos küllemén. Mintha egy kuka aljáról mászott volna elő több hónap után. Úgy vélem, egy alapos fürdés hasznára válna. Ezért karját fogva húzom magammal a fürdőszobába. A kádnál megnyitom a csapot és kellemes hőfokúra állítom be a vizet. Míg a kád megtelik, előveszek pár törölközőt is.

zene: nincs || szószám:415  || Előzmény: Willard Asylum ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 04, 2020 3:19 pm
Következő oldal

To Puddin'
Gangsta  • Credit:
Szinte már türelmetlenül dobolok combomon, amíg várom, hogy beindítsa a verdát. Nem igazán tudom megérteni, oh.
Az ott egy gerenda, ami készül leszakadni? Fejem félrehajtva hajolok előre megnézve, hogy tényleg lassan ránk omlik-e az egész épület, avagy sem.
- Hangulatgyilkos - öltöm ki rá a nyelvem, hallva, hogy nem megyünk Luci-mucihoz, egy kis mókázásra. Bár móka és öröm nem volt abba a találkozásba, leginkább mert nem igen hittem el, hogy ő volt Lucmuc. Lucfenyő! Mennyi szép névvel lehet őt illetni.
- Mi nem az? Nem undi? Pf, láttad volna, a tenyérbemászó képét - forgatom meg a szeme, komolyan ha tényleg ő a pokol ura, nem is értem, hogy miért van még ott. Egyáltalán miként tud még működni a pokol? Na ugye, hogy ugye.
Az indulás sem indul zökkenőmentesen, előbb hátrafarolok, majd csak aztán megyek ki, s miután már a szabad ég alatt vagyunk, mintha az egész épületrész erre várt volna, megadja magát, legalább is a tetőszerkezet. Én pedig hangosan nevetek, oda sem figyelek arra, amit a kormánnyal művelek - szlalomozok - hanem nevetve tekintek hátra, megnézni az épületet.
A kapu pedig zárva, én pedig utat török magunknak és a satufékkel is megismerkedem. Hát ez nagyon muris!
- Van egy saját navigátorom - tapsolok kettőt ültömbe, majd már kapok is a kormány után és elindulok a kért irányba.
Az irányítása sokat segít, ám akkor kéri az irányváltást, amikor újra kanyarodni kellene. Újra csak élesen teszem, félig satufékkel, ezúttal ugyan nem dőlünk oldalra, én mégis elhagyom a helyem az ülésről és félig nekivágódok, de csak a lendület véget. Hangos visító sikkantással huppanok vissza a helyemre.
Hát ez milyen király, miért nem próbáltam még ezelőtt?
Csak akkor lassítok, amikor mellettünk elhaladnak és széles vigyorral hajolok ki az ablakon, hogy integessek nekik, mintha valami cirkuszi felvonuláson lennénk. Valóban ott is vagyunk.
Még utánuk is tekintek és nem értem, hogy miért mennek annyira kacskaringósan, hát nem tudnak haladni? Jah, hogy ez én vagyok!?
Visszahuppanok és ez ember fárad ki az úttestre.
- Boooowling! - taposok bele még jobban a gázba, már ha ez lehetésges. Nem érzek lelkiismeretfurdalást, amiért elütöm, felkenődik a szélvédőre, majd onnan a kocsi tetejére és lehuppan mögöttünk. - Úgyis felkel - vonom meg a vállam. Mindig felkelnek. - Bosszantó szokásukká vált - de tudom, hogy én is csak addig élvezhetem a halál gyönyöreit.
S amikor megkapom végre a végcélt jelző szavacskákat, hirtelen fékezek. A kocsi kerekei csak úgy nyikorognak, a fejem keményen találkozik a kormánnyal, vigyorom mégis levakarhatatlan, ahogy nevetésem sem csillapodik.
- Köszönjük, hogy az Őrült Járatot választották! Kényelmük fontos számunkra, kérjük, hogy az illetékes személynél értékeljék az utazást. Panasz esetén azonnali halál jár! - pattanok is ki a kocsiból, ahogy végigdaráltam a reklámszöveget. Egy kisgyerek néz rám nagy szemekkel, az utca túloldalán. Miért jár hát idekint? Utcakölyök lehet, kicsit koszos és szakadtak is a ruhái. Döbbent arccal tekint rám én pedig vidám, eszelős vigyorral integet neki és már fordulok is el tőle.
Szegénykém nyaka pedig ekkor fordul ki. Hoppá. A kocsi túloldalára libbennek a démoncika mellé, majd el is indulok, fogalmam sincs, hogy merre, mert nem tudom, hogy hol lakik, mégis határozottan egy irányba.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
510
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 01, 2020 11:31 am
Következő oldal

Ismerős az elmegyógyból
Kyara & Belial
Tudom, hogy nem tud vezetni, honnan is tudna? Őrült gondolat, mégis engedem, hogy a kormány elé másszon és játsszon egy kicsit. Persze figyelmébe ajánlom, hogy azért ne tegye tropára a kocsit, még szükségem lesz rá. Bár terveimet nem árulom el.
-Talán egy másik alkalommal. - mondom halvány mosollyal találgatására. Most nincs idő családlátogatásokra és ekkora kitérőkre. Kyara szereti használni az erejét, én viszont nem pazarlom felesleges dolgokra, főként, hogy nem hazai terepen mozgok. Sosem tudni, mikor lesz igazán szükségem a mágiámra.
-Nem is az! De butaság mindenhez mágiát használni. Fél pillanat az egész... - vonom meg kissé vállaim, majd beindítom neki az autót.
-Aligha...- felelem, de pillanatokon belül meg is kapja a választ kérdésére. A gyogyó vaskapui zárva vannak, és még egy vaslánc is lóg rajta. Kyara teljes gázzal belehajt a kapuba, egy pillanat alatt megoldva a problémát. Igaz, ez kicsit a jármú eleje bánja, de nem keletkezik nagy kár.
-Jobbra egyenesen a körforgalomig, aztán a második kijáratnál balra. - magyarázom, miközben cipőm talpával a kesztyűtartót támasztom, így viszonylag stabil pozíciót sikerül felvennem az ülésben. Hangos fékcsikorgással, élesen vesszük be a kanyart a sarokhoz érve. Ki is billen a kocsi egy pillanatra, csak hajszál híja, hogy fel ne boruljunk. De nem aggódom, utaztam már rosszabb sofőr mellett is. A nagy kanyarodásban egy tűzcsapot is sikerül kivinni a helyéről. A visszapillantóban látom, ahogy a beton alól feltör a víz és elárasztja mögöttünk az utcát. Sóhajtok egy nagyot, majd benyúlok zakóm zsebébe és magamhoz veszek egy szál cigit.
-Ahhoz képest, hogy első vezetés, nem is olyan vészes.....Itt majd jobbra... - hajolok öngyújtóm lángja felé, és rágyújtok.
-Ohh... - kapom fel a fejem. - ...észrevették a tábortüzünk. - sunyi vigyorral szívok bele a bagómba, miközben figyelem a mellettünk elsuhanó, vijjogó tűzoltókocsikat, amik egyértelműen a ketyóotthon felé tartanak. Egész estés munkát hagytunk nekik. A kislány lelkesen, tébolyult nevetéssel hajol ki a verdából és integet a járókelőknek, lába mindvégig a gázpedálon marad. Szlanonozva vesszük be az utcát, de csak néhány szemetes esik áldozatul, egészen addig, míg az út végéhez nem érünk.
-Öhm...- épp szólnék a kisdrágámnak, hogy húzza be magát az ablakon és figyeljen előre, mert mindjárt egy kereszteződéshez érkezünk, mikor vesztére egy öregasszony kel át a zebrán kutyáját sétáltatva. A néne hangos csattanással kenődik a szélvédőnkre, kicsit be is reped alatta az üveg.
-Hopsz. - egy újabb slukkot szívva figyelem, ahogy egy pillanattal később nyöszörögve a kocsiról az aszfaltra fordul az öreglány. A kutya sem ússza meg a póráz végén, az ütközés lendületébe messze repül és egy fa lombjai között köt ki.
-Itt is vagyunk. - mutatok az egyik lakóház melletti parkolóház bejárata felé. Igaz a táblák jelzik, hogy itt befordulni tilos, de nem hiszem, hogy a forgalmi rend nagyon érdekelné vakmerő sofőrömet.

zene: nincs || szószám:440  || Előzmény: Willard Asylum ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 29, 2020 5:19 pm
Következő oldal

To Puddin'
Gangsta  • Credit:
Végül csak vigyorogva vonom meg a vállam. Igaza van, nem vagyunk egyformák, nem egyformán kezeljük a dolgokat. Ez meg amúgy sem az én dolgom, nyilván ha érdekelné kikérték volna a véleményem. Igen, nagyra vagyok magammal, hiszen félvérek között is félvérebb vagyok, bárki másnál. Démonok között is jobban megállnám a helyem, mint a legtöbb, lelkis, gyenge, blőe…
Még belegondolni sem tudok, az undor felkúszik a torkomon. Öklendező hangokat hallatok.
- Deee így, hogy készüljek fel! Uh, tudom! - tekintetem gyermeki fényben csillog, mégis van benne valami veszélyesség. -  Meglátogatjuk nagypapit! - az milyen mókás lenne! Amúgy is olyan régen láttam már, utoljára… mit is mondanak a hangok? Mh… Ehallgatok, eltekintek jobbra, mintha figyelnék valakire, arra, holott csak a hangok pofáznak a fejembe.
- Belzeboobba! - adom meg vidáman a választ. Igen, igen, ott láttam utoljára nagypapit. - Tényleg mindig olyan undorító, mint akkor? - húzom el a számat. Rá tényleg igaz lehet, hogy az ördög prádát visel. Egy újabb undorító inger rázza össze törékenynek tűnő - és lehet, hogy az is - testemet.
Viszont megkapom, amit akarok, ennek pedig csak tapsolva örvendek újra, fejem jobbra-balra ingatva. Milyen jóóó, lehet majd saját kutyukám is, akit láthatok majd. Milyen jóságos ez!
S mivel az üzlet is megkötetett, gyors, ugráló léptekkel haladok az autókat rejtő épület irányába. Sok választási lehetőséget mégsem hagyok neki, mert már megyek is a vezetőfülke felé.
- Nem lehet olyan nehéz - felelem vigyorogva. Persze, hogy nem vezettem még, mégis mikor tettem volna? Épeszű ember sose engedett volna kormány mögé, amúgy is luxusnak számítanak a kocsik, azt mondják. Pedig amúgy egy félvérnek gyerekjáték hajtani benzin nélkül is. Csak pontosan tudni kellene, hogy miként működik és máris gyerekjáték. Jó, most nem tudom, de, na.
Végül beülök, ám hiába nyomom az egyik pedált, nem csinál semmit. Jah, hogy el kellene indítani.
- Mh… - figyelem, ahogy a démoncika tényked. - Szerinted mire van az erőd? - vonom fel kérdőn az egyik szemöldököm. Fenyegetését nem veszem fel. Nem annyira, sóhajtva forgatom meg a szemeim.
- Jaj, ne aggódj mááááááár - ejtem le az állam egy kicsit, vele együtt fejemet is. - Nem török össze semmit - ígérem neki, habár mosolyom és felvont szemöldököm épp másról árulkodik, pedig most tényleg nem akarom összetörni. Ahhoz túl jó mókának tűnik.
A motor végül felhörren, ahogy a kábelekkel matat. - De tényleg! Miért van az erőd? - kérdezem leesett állal. Vagy azt hiszi, hogy ilyen nehéz lehet elfordítani a kulcs reteszeit, telekinézissel? Vagy csak én használok lényegében mindenhez az erőmet, ami fel sem tűnik? Végül csak megvonom a vállam. A motor pedig megdörren én pedig az első pedálhoz nyúlok, amit találok. Naná, hogy hátraféle indulunk meg, és lágyan koccannunk a fallal. Testem előre dől, majd vissza.
- Mh… - ejtek ki csak ennyit, a tűz már a tető szerkezetét nyaldossa. Újra próbálkozok, ekkor egy másik pedállal a váltóval hála nem kell tökölnöm, automata. Volt még, aki kifejlesztett ilyet ebben a világban, mennyire jól is tette! Szóval, akkor… egyenesen haladunk előre, már-már padlógázzal.
Torkomat pedig nevetés kaparja, aminek hamar hangot is adok.
- A kapuk nyitva? - kérdezem, de aztán kit érdekel végül is? Erősebbnek gondolom magunk, mint a kaput. Szóval ha nincsenek is, akkor is teljes erővel hajtok neki és… Hirtelen fékezek le.
- Merre? - kérdezem, mert az útirányt én nem tudom, így amint megkapom, úgy fordulok arra. Vezetési stílusom közel sem kellemes. Hirtelen fékezek, lényegében az utolsó pillanatban kanyarodok. Még ha az idegein is járok, én akkor is nevetek, élvezem ezt az őrült hajszát, az éjszaka közepén. Nevetek, mert látom, ahogy mellettünk emberek haladnak el, tűzoltók, vadászojárgányok a bolondház felé. Hát milyen mókás már.
Én pedig a lehúzott ablakon keresztül, lelkesen integetek nekik, ilyenkor lehet, hogy egy-egy kukát is elsodrok magammal. De hát kit érdekel ez most?
Egészen addig vezetek, amíg meg nem kapom az egyszerű megállító parancsot, hogy megérkeztünk. Ha egyéb esetben kapom meg, akkor ha meg is állok, nem adom át a helyem és haladok tovább, előre.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
A fehér lovas
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
510
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 24, 2020 9:33 pm
Következő oldal

* * *
Spoiler:

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Milyen jövő vár az emberiségre, a földi ökoszisztémára, az életre?