Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Willard Asylum •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Willard Asylum - Page 7 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Willard Asylum - Page 7 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Willard Asylum - Page 7 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Willard Asylum - Page 7 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Willard Asylum - Page 7 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 23, 2019 4:35 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ismerős az Elmegyógyban
Kyara & Belial
Zene: Dead inside • szószám: 413 • Credit:

New Yorkba érkezem, hogy lecsekkoljam a befektetéseimet. Lelkeket, akikkel sok éve üzletet kötöttem. Az sem tart vissza, hogy emiatt vadászokba botolhatok. Ha jók az értesüléseim valami Wallberg...er vagy Wallenborg...berg család vállalta itt a portyaszolgálatot...nem számít, elkerülöm őket.
Szóval a lelkek. Némelyikünknek már rég a pokolban lenne a helye, de az időközben bekövetkezett kis bosszantó kellemetlenség miatt, még mindig a földi világban "kóborolnak". De ez nem jelent semmit, ha még száz évig bóklászolnak itt, akkor is jogot formálok rájuk tulajdonomként. Az alku az alku. Más helyzetben lazán csak jönnék és elragadnám őket, de a zárt kapuk miatt most csak egy ellenőrző pillantást vetek rájuk emlékeztetve őket arra, hogy nem feledkeztem el róluk. Azokról sem, akiknek idegzete időközben feladta a szolgálatot és némi elmebajjal költöztek be a Willardba, mint a drága Elisabeth Morrow.
A lehető legjobb időpontban, orvosi visitkor érkezem. Magamra rántom a fehér köpenyt, amit nem rég szakítottam az egyik orvoskollégától. Szerencsétlen jó nagyot kapott a fejére, most eszméletlenül nyomorog a neve alatt fémjelzett öltözőszekrényben. Azt hiszem még hosszú órákig ott marad.
-Drága Elisabethem. - sóhajtom rekedtes hangon a nevét, majd démonian vigyorgok rá szobája ajtajából, amint a rémület és a meglepetés elegye megjelenik arca vonásaiban. Felismer.
-Rég találkoztunk... - jelentem ki tényszerűen közelebb lépdelve felé párat, mire ő tartva a köztünk lévő távolságot hátrálni kezd...egészen a fal tövéig. Szinte falvédőként simul oda. Megmosolyogtató látvány. Mielőtt eluralkodna rajta a totális kétségbeesés, megnyugtatom, nincs oka a pánikra, nem a lelkéért jöttem. Most még. Persze nem áltatom, hogy előbb utóbb rendeznie kell a tartozását, de az a nap még várat kicsit magára. Elidőzök néhány percet nála, mielőtt magára hagyom a fejében uralkodó káosszal. Távozóban hangos dörömböléstől kezd el zengeni a folyosó. Valaki nagyon szabadulni akar. Nem ritka jelenség egy elmegyógyintézetben, mondhatjuk mindennapos...mégis felfigyelek rá.
-Nincs jogotok itt tartani. - üvölti egy hangocska az egyik zárt ajtó mögül, amit egy hangos, tébolyult kacaj követ. Ismerősen cseng, szinte túl ismerősen is. Csak nem? Megállok egy másodperce és vállam felett hátrapillantva figyelek a hangforrás irányába. Csak de...Széles vigyor telepszik az ábrázatomra.  
-Nahát, nahát...kit látnak szemeim. - pillantok be az apró nyíláson a kis kattant felé. Konkrétan semmit sem látok, odalent semmi fény és ahogy a rés fölé hajolok a maradék világosságot is kitakarom, inkább a semmivel össze nem téveszthető női hang fedi fel előttem, ki is kuporoghat odalent.
-Mi jót csinálsz itt, kedvesem? - érdeklődöm némi kíváncsisággal. Nem számítottam rá, hogy futólátogatásom alatt őt is itt találom. Szavaiból azért leszűröm, hogy nem önkéntes alapon tengeti itt a napjait.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

Willard Asylum - Page 7 Tumblr_inline_novarlFg8q1szaa83_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :
I'm daddys little crazy girl
☩ Play by :
Kaya Scodelario
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Dec. 22, 2019 10:31 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

To my Puddin'
A sarokba kuporodva felhúzott lábakkal ülök. Egyik kezem a számhoz emelem, körmeim rágcsálom. Ezernapos sminkem arcomon kenődött el, hajam borzosságát egy madár fészke is megirigyelhetné. A sötét, dohos szagú szobába mégsem elegendő ahhoz, hogy sírni lásson. Két rágás között ajkaim mosolyra görbülnek és halkan nevetek, megállás nélkül.
Másik kezemmel hajam egy tincsét piszkálom. Újra és újra ujjam köré csavarom, mígnem fájni nem kezd hajam töve. Tépném őket, ám nem jönnek, nem engednek.
Kék íriszeimmel a pinceszoba közepét figyelem. A kiömlött víztócsa, melybe egy megvágott vezetéket helyeztek. Nevetek rajta, hiszen minél többet nézem, annál vonzóbb lesz.
Lábamat néha kinyújtom, lábujjam hegyével nyújtózkodok felé, ám nem történik semmi. Nem érem el, még csak a végét sem, így a kínzóan éles fájdalom nem járja körbe a testemet.
A szoba tetején, úgy tíz centi szélesen egy nyílás helyezkedik el, rácsai gondoskodnak arról, hogy ne juthassak ki róla. Ablakot nem tettek rá, miért is tették volna, nem azért vagyok itt, hogy kényelmesen legyek.
Hát akkor miért?
Otthon, édes otthon. Éveket töltöttem el itt és most újra itt vagyok. Megtaláltak és bezártak újra. Az anyám volt az az undormány, aki beköpött.
Uh várjunk csak, hiszen én kerestem meg. Fejem enyhén félrehajtom, ahogy a nyílást figyelem. Ajkaim enyhén elnyílnak, ahogy elmém rejtekébe fény gyullad.
Én akartam volna így?
Ha igen, a hangok nem figyelmeztettek a csinos karperecről, mely a csuklómon díszeleg. Öt centiméter vastag vasbörtön, melyen egy rúna gondoskodik arról, hogy erőmet ne tudjam használni. Akárhányszor próbáltam az ajtót kitépni vele, egyszer sem sikerült.
De mintha vérzett volna az orrom. Vagy nem?
Vagy igen?
Hangosan nevetek fel, elmém a legjobb társaságom, azt hitték, hogyha egyedül hagynak vele…
Végiggondolni sincs időm, hiszen máris felállok, koszos talpakkal indulok meg az ajtó irányába, átlépek a tócsán. Nekirontok a vasajtónak és csak dörömbölök rajta.
- Nincs jogotok itt tartani! – kiabálom nekik. Elvették Kínt! A legjobb barátomat! Amit még innen hoztam el, annyi évvel ezelőtt. Éle azóta sem csorbult ki, azóta is pont úgy gondoskodik arról, hogy emberek vérét ontsa, mint egykor.
Két kezemmel dörömbölök az ajtón, ám nem történik semmi. Visszhangot ver csak, kint, de a dohos, beázott, hideg szobába is.
Fél perccel később abbahagyom, megfordulom és éles, ördögi kacaj tör fel torkomból. Ekként csúszok le az ajtó mentén, gubózok be újra. Ám nem a körmöm rágcsálom. Inkább a recésre rágott mutatóujjam körmével a bal csuklómat karistolom, mindaddig, amíg az édes vérem ki nem bukkan belőle. Hiába nyalom le, valami hiányzik belőle.
Egy másik vér.
Rettentő mód hiányzik belőle…
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kyara Gilberung

Willard Asylum - Page 7 Tumblr_inline_novarlFg8q1szaa83_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
216
☩ Rang :