Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Feed me, Seymour! •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Lev Swain

Feed me, Seymour! 44y3AQF
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
91
☩ Play by :
Anton Lisin
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 06, 2020 8:33 am
Következő oldal

Francis Seymour
Szabad
Rang • nincs
Play by • ?
Kora • ?
Karakter információ
Seymoooouuuuur, örülnék, ha láthatnálak, pont úgy, ahogyan te is örülhettél amikor először láttál. Utána valószínűleg megutáltál egy kicsit, de rövid az élet az ilyen piti kis haragokhoz, nem? Főleg, ha közben egy démon élősködik a testedben. Kellemetlen lehet. Egyszer már elhitted, hogy lehetek a megváltód, meg tudlak győzni róla még egyszer? Hidd el, próbálkozok, de ugye Beelzebub nem az a könnyű eset, de talán pont azok közé tartozol, akiknek nem kellene erről magyarázni. Igazából nem is ismerlek téged, egészen véletlenül találkoztunk, amikor egy újabb áldozat--- akarom mondani test--- vagyis khm, egy embert kerestem. A közeledben kötöttem ki, csakhogy már foglalt voltál. De ami a lényeg: be voltál törve, de még nem teljesen megtörve. Tökéletes lettél volna nekem is, csakhogy már volt egy gazdid, de ez még nem volt elég, hogy feladjam. Megkerestelek titeket, bekopogtam a lakásodba, csakhogy amikor választani kellett kettőtök közt, a démont érdekesebbnek találtam. Nem személyes, de érted… ő A Torkosság. A démon, akivel titokban álmodoztam, elintézendő személyes ügyek miatt… De ez nem jelenti azt, hogy téged teljesen elfelejtettelek, amint megláttam Beel szép fekete szemeit. De Bubi (halkan Bubizd, valamiért nem kedveli), tényleg ragaszkodik hozzád. Próbáltam utalgatni neked, hogy szövetkezhetnénk egy kicsit, segíthetek, hogy a démon egy másik testet keressen magának, akivel játszadozhat… persze, nem ingyen, de az árat majd megbeszéljük. Persze, az is lehet, sőt, eléggé valószínű, hogy hagylak pofára esni még egy párszor… de komolyan, van most jobb esélyed? Leszek a romlott kis angyalod :3 Nem kell a lelked, beérem a testeddel <3 (Ne értsd félre, nem úgy kell. Mármint, nem azt mondom, nem vagy ronda, de többnyire nem fekszek le azokkal, akiket megszállni akarok. Merthogy veled is ez volt a terv. Hogy mi lenne a különbség? Én kedvesebb vagyok, mint Bubi :3 És még nem is biztos, hogy megtartanálak… Mondom, lehet ez jó üzlet, és nem feltétlenül csak nekem.)
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Beelzebub

Feed me, Seymour! Tumblr_pdg2lsQVGI1thtqud_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
236
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Dec. 18, 2019 11:02 am
Következő oldal

Francis Seymour
Szabad
Rang • nincs
Play by • rád bízom
Kora • ezt is rád bízom
Karakter információ
Kezdetben, mint minden halandó, csak a saját démonjaiddal kellett megküzdened, amíg ki nem választottalak, hogy te leszel az, akit megszállok. Nem tudom mi voltál előtte, nem is nagyon érdekel. Az elején csak egy hang voltam, valami, ami miatt sokszor azt hitted megőrültél, tán még most sem vagy benne biztos, hogy nem hozzád tartozom teljesen, lehet, hogy sejted, hogy én egy külön lény vagyok, aki kitúr a saját testedből, irányít. Kiforgatlak magadból, oly dolgokra kényszerítelek, amik után neked kell a tulajdon lelkiismereteddel elszámolnod. Egyáltalán nem érzed szerencsésnek magad amiért téged választottalak, de minden halandó ilyen hálátlan fajta, pedig én felszabadítalak ön-ön korlátaid alól, kiszabadítalak a társadalmi elvárások alól és felmentelek azok íratlan, vagy írott szabályaitól. Te pedig szenvedsz, s be kell vallanom szenvedésed minden pillanata kedvemre való. De mondd ki lennél te nélkülem Seymour, és mivé válsz általam? Mi lesz, ha aztán már nem leszek ott, hogy kimosakodhass a gyarlóságod alól?

// Éljenek a nagy bekattanások, amik arra késztetnek, hogy hirdessünk, pedig sosem írok jó hirdetéseket, szóval most sem fogok, de ezt elnézem magamnak. Szóval el kellene olvasni az ET-met  elsőre, amit  a Little Shop of Horrors Feed me- je ihletett, aki esetleg túl fiatal, hogy ismerje KATT IDE
Nem igazán releváns, hogy ki volt Seymour előtte, mennyire volt rossz, esetleg tök átlagos volt szal ez mind-mind a megalkotóra van bízva. Igazából addig, amíg egy testbe vagyunk zárva, inkább lelki játékokban gondolkodom, amiben Beel szépen átformálja Seymourt, hogy amikor már rákap a hús ízére, aztán szépen ott hagyja (persze tervei szerint visszatér megenni <3). És akkor az elválásunktól kitaláljuk merre is haladjon, ami kapcsolatunk, mert nem akarok nagyon előre menni. Bele lehet olvasni játékaimba is, hogy én hogyan viszem, persze jelenes játékoknál, amit mással fogsz játszani simán te is vihetsz engem, de erről tényleg mindent megbeszélünk PM-ben, ha érdekel a kari :33

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal