Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Cara lakása •
reveal your secrets

Abaddon

Cara lakása - Page 3 Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
356
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 19, 2019 6:38 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

(Un)usual Business
Cara & Abaddon
──────────── ────────────
« Szószám; ide • Zene; In Hell I'll Be In Good Company

New York, Union Square Park, 18:45

Az öreg Mercedes Benz ráérősen halad a parkot körülvevő utcákon, utasait céltudatosan hordozva a megfelelő irányba. - Azért lássuk be, ezek a fritzek mérnökileg mindig ott voltak. - Jegyzi meg elégedetten az ősz, szinte hóhajú férfi a hátsó ülésen. Hetven felé közeledhet, elegáns, öltönybe bújtatott férfi. Mellette egy kövérebb férfi ül, napszemüveg takarja arcának nagyrészét, őszes száklla az Ő korát is valahova az 50-60 közelébe sorolná. A harmadik pedig elöl, a sofőr, Ő a legfitalabb a trióból, 35-40 között lehet tán. Csupán a visszapillantóból tekint hátra az ősz hajúra. - Biztos benne főnök? A lány, biztos meglesz neki az amire szüksége van? - Érdeklődik a fiatal miközben kiteszi az indexet, hogy jobbra fordítsa a járművet, ami perse engedelmesen teszi is a dolgát. Az ősz hajú tekintetét az épületeken pihenteti amint a feléjük tornyosuló betonmostrumokat szemléli, s így válaszol. - A mitugrász érdekében remélem, hogy igen. Te mit gondolsz Alexij, szerinted volt olyan bolond, hogy félrevezetett minket? - Vigyorodik el, s a mellette ülő is, szemeit takarják a szemüveg lencsli, de orcájára galád mosoly ül. - Ha így volt akkor volt vér a tökében, az egyszer biztos... - Válaszol rögvest, enyhe oroszos akcentusa van, tán ukrán lehet ha tippelni kellene. Halk kuncogások szűrődnek s erre már a söfőr maga is elvigyorodva emlékszik vissza a pár nappal ez előttire, s hogy hogyan is kerültek ide...

Néhány nappal korábban

Apró kis garzonlakás, egyszerű fa bútorzat. A lámpák sárgás fénye mellett üvegből sört iszogat, s olvasgat a sötét hajú férfi, papírokat rendezget. Szakállán minduntalan megakad az ital ahol komótosan kúszik lefele egy egy korty után. Nem épp elegáns látvány, de hát az ember belemerül valamibe... Akkor csak a hirtelen dolgok zökkentik ki, mint páldul kellően hangos kopogás az ember ajtaján. A másodikra fel is eszmél a barátunk s kérdőn tekintve az ajtó irányába indul meg. Ahogy közelebb ér érdeklődik, hogy ki keresi még is? Válasz persze nem érkezik, legalább is szóban nem. Az ajtó egy határozott mozdulattal tárul fel ahogy rárúgják azt, kap is a szeléből, vagy inkább a széléből egy masfálst a fa lapjától. Azonnal hátra tántorodik tőle a szerencsétlen. S már ront is be a fiatalabb s szakállas, ki kedves oroszos hanglejtéssel kösznti a barátunkat majd tessékeli bele egy közeli székbe. Az Ősz hajú komótosan lépdel be, kimérten vezeti köbe szemeit a "lakosztályon". - Azt csiripelik a madarak, hogy a magad fajta sokat lát az utcán, s sokat hall is. - Kezd bele kimért hangján. A fiatal félre is áll, s bagúra gyújt miután az ajtót helyére tette s egy gyors ellenőrzéssel a folyosót is szemügyre vette, esetleg kíváncsiskodó szomszédokat kizárva. Közben Alexij barátunk ha már a fickó kapott egyet a fejére, akkor most a bordái közé is kap egyet, csak hogy érzékelje nem csupán viccből rúgták rá az ajtót ezen a kellemes nyári estén. - Mi, mi a francot akartok?! Nekem nincs semmim... - Köpi maga elé, krahácsolva a bordáját ért törődésnek hála innentől már csak az ősz hajú veszi át a szót. - Ó, nem, félreértesz, nem is Te kellesz, s nem is a ... - néz körbe a koszfészken. - ... a semmid. - Tekint vissza rá s lépdel a szoba közepére. - Tudod, a birtokunkba jutott valami, amin szívesen túladnánk. De csupán nem rég jöttünk a városba és még nem ismerjük a helyieket... gondoltuk Te talán segíthetsz. Csak mondj egy nevet aki szereti az értékes holmit és már itt se vagyunk. - Dobja be az ajánlatot az Ősz hajú. Mire a másik köp egyet. - Kapd be Tata, dögölj meg! -
Erre az öreg a fiatal felé fordul. - Látod Jake, ez a baj a mai fiatalsággal, kurvára nem tudják mi az a tisztelet. - Tárja szét karját értetlenül majd fordul is meg és nagyjából eddig volt udarias az öreg. - Tudtad, hogy az emberi belek nagyjból 150-160 centiméter hosszúak? Na most, mi éppen az elsőn vagyunk. Ha nem mondasz egy kibaszott nevet akkor drága, hajdani Ukrán államporgár barátunk a beleidnél fogva fog kilógatni így mire lesétálok az utcára éppen az orrom előtt fogsz lógni és úgy teszem fel a kérdést, újra. Szóval, még 1 szer megkérdem: Ismersz olyat akit érdekelnek az értékes áruk? - Némi ingerültséggel jár az idős férfi műsora, de a hatását eléri végül, főként miután Alexij zakója alól előhúzza filéző kését mely egész méretesnek tűnik így ránézésre, meg amúgy is...

18:50

Így jutott hát ide, s ebben az időben a trió, egy név által mely egy másikhoz irányított, A Phil nevű fickó azt mondta ez a nő a legjobb, hát nemsokára kiderül. Az autó ráérősen fordul be a megadott utcába. A fiatalabb fékez, majd az autó megáll. Az épületre tekint a hármas. - Ez lesz az, megjöttünk. - Szólal meg a söfőr. - Épp időben, tökéletes, utálok késni, tárgyalásra mindig 5-10 percel korábban Jake, tanuld meg, tisztelet, ne feledd! - Tekint ez órájára az ősz hajú s magyaráz miközben kiszáll az autóból.
A kapuhoz lépve a fiatal feltárja az ajtót az idősnek, ki előtt az urkán barátunk lép előre. Rutinosan dolgozik a trió, szavak nélkül is értik a dolguk, olajozott csapat. A fiatal vet még egy pillantást az utcára majd az Ő alakját is elnyeli az épület kapuja...

18:55

A nő otthonának csendjét s a várakozás idegőrlő perceit hirtelen az ajtó csengőjének hangja zavarja meg - avagy kopogás amennyiben nincs csengő ugye - mit aztán ideális esetben ajtónyitás követ. Amennyiben így lesz úgy az idős férfi kellemes tekintete fogadja a nőt. - Jó estét hölgyem! Phil küldött minket. - Kellemes, megnyerő modora valóban nem a mai divathoz igazodik. Jégkék szemeiben még is ott lapul valami vészes csillanás. Mögötte ott áll a szakállas Alexij s a náluk jóval fiatalabb Jake is. Előbbin zakó, míg a fiatalabbon bőrdzseki díszeleg. Ha beljebb jutottak hát az ősz férfi rögvest be is mutatja a kis triót. - Ő itt Jake, és Alexij. Én pedig Victor, Victor Schmidt. S kegyedben kit tisztelhetünk? - Érdeklődik jó modorával végigmérve a nőt, igazán szemrevaló meg kell hagyni s ebben tán a fiatalabb Jake aki teljes egészében egyet kell értsen. Alexij amint - és amennyiben - bejutottak a lakásba rögvest rövid ellenőrzést tart, ablakok, kis szoba ha van. Engedélyt nem nagyon kér, nem az a fajta. Jake utolsóként lép be s ahogy zárja az ajtót fordultában kabátja alól megpillanthat valami fémeset Cara, egy pisztoly markolata. Nem túl valószínű, hogy meglepi az ilyesmi. Az idős persze beszél tovább, két kezét háta mögött összekulcsolva nézelődik a lakásban. - Takaros lakás egy takaros leányhoz. - Jegyzi meg elismerően, majd folytatja. - Igen messziről jöttünk, Európából. Bár ott sem jobb a helyzet, legalább is nem mindenkinek. - Rövid magyarázat majd ismét folytatja is. - Ellenben van egy dolog amit kifejezetten nem kedvelek. Ez pedig az időpocsékolás. Kár volna egy ilyen szépséget hervadni hagyni nemde? Így nem rabolom soká az idejét s a lényegre is térek. - Fordul végül az öreg Cara felé, határozott egyenes tartása sokat elárulhat róla. - Phil azt mondta magácska olyasvalaki itt a városban aki ismeri a keresletet s megleli a kínálatot. Nos nekem a fordítottjára volna szükségem. Én kínálok, s kellene a kereslet, ki fizetne a legtöbbet egy nagyobb mennyiségű puskapor készletért. Ebben lenne szükségem a kegyed segítségére. - Hajol parányit előre s miközben beszél végig tartja a szemkontaktust, ezzel is megtisztelve a másikat mondókája végén parányi mosoly kezdemény, majd kis szünet után ismét szóra nyitja ajkait. - Tévedtek a madarak, avagy jó helyen járunk? - Kérdez vissza végül miután felvázolta a helyzetet s továbbra is háta mögött összekulcsolt kézzel várja a választ. Alexij s Jake csupán némán figyeli az eseményeket, egyelőre legalább is.
Tik Tak, hova kerültél Miss Pierce? Az óra ketyeg s az ősz hajú válaszra vár tőled.
reveal your secrets

Cara Pierce

Cara lakása - Page 3 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
262
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 18, 2019 7:21 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

☽ Usual business

Abaddon & Cara
zene: Eat The Elephant  szószám: 654 • Credit:

Tanácstalanul álltam a ruhásszekrényem előtt. Az örökös dilemmával álltam szemben, ami minden nőt foglalkoztat időnként. Mi a francot vegyek fel? Inkább egy elegáns kosztümöt vegyek fel? Elvégre üzleti tárgyalásra készülök. Vagy inkább valami kihívóbbat, mert ha minden igaz egy férfival fogok találkozni? Sóhajtottam egy nagyot és a homlokomat a szekrénynek támasztottam egy percre. Próbáltam döntést hozni, de nagyon nem akart összejönni. Végül úgy döntöttem, vissza megyek inkább nappaliba és előbb elrendezem a bútorokat, hátha ihletem támad közben. Na persze nem teljes lakás elrendezésre kell gondolni, csak a foteleket szoktam áttolni, ha megbeszélésem van valakivel a lakásomon. Egyszer még nagyon régen olvastam valami olyasmiről, hogy terápiás közeg. Vagy tudja a fene hogy is hívják. A lényeg, hogy elvileg a terápiát segíti, ha két beszélgető partner széke nem pont egymással szemben helyezkedik el, hanem inkább 45-45 fokban elforgatva. Hogy ez miért jó arról fogalmam sincs. De az én üzleti tárgyalásaim gyakran mennek át szinte terápiás beszélgetésekbe, ezért egyszer kipróbáltam. Mondanom sem kell, hogy business lett a vége szóval el könyveltem magamban úgy, mint egy bevált technika. Az nem számít, hogy a bútortologatós időszakom előtt is ugyan úgy mentek a dolgok. Büszke voltam magamra, és azóta fotelt tologatok. Időnként úgy utálom magam.
Hátrább léptem a szoba sarkába és leellenőriztem a „művemet”. Még a fejemet is egy kicsit oldalra billentettem, mintha attól jobban látnám, hogy stimmel-e az a bizonyos 45 fok. Hát baromira nem láttam jobban. De végül úgy ítéltem meg, hogy jó lesz ez. A két fekete bőr fotelem, szépen körbe fogta a kis asztalkát, ami majd pont jó lesz arra, hogy a pezsgős és/vagy boros poharakat rárakjam. A fekete bőr kanapé az asztal másik oldalán volt, még pont olyan távolságban, hogy onnan is ellehessen érni a kis dohányzó asztalkát. Egy hamutál is volt a közelben, ha szükség lenne rá. Jó magam csak alkalmanként dohányoztam, de akkor nagyon jól esett. Általában egy szőnyeg szokott még a kanapé előtt lenni, de azt korábban felcsavartam és a szekrénybe raktam. Nem volt túl mókás takarítani, ezért inkább ügyeltem arra, hogy ne nagyon használjam. Apropó, ha majd egyszer írok egy könyvet a „profi” életvezetési tanácsaimról ez lesz az első pont: ha nem szeretsz takarítani, tartsd a szőnyeged a szekrényben.
A lakberendezés „mámorító” élménye után ihletem támadt végre. Úgy döntöttem, inkább egy kihívó ruhát veszek fel. Elvégre nő vagyok, akinek a stratégiai helyeken megfelelő domborulatai vannak. Erőforrás pazarlás lenne nem megmutatni őket. Egy csipkés ruha mellett döntöttem, amely pont a térdem felett egy picivel ér véget. Hozzá illő cipőt gyorsan találtam, egy kis fekete magas sarkú szandált. A hajam szabadon engedtem. A sminkem pedig már kész volt egy fél órája. Így utólag belegondolva szerintem, már amikor az arcomból próbáltam meg a legtöbbet kihozni a megfelelő vakoló anyagok segítségével, én akkor tudtam, hogy inkább ribisre veszem a figurát, mert a sminkem határozottan nőiesre sikeredett főleg a mélyvörös rúzsnak köszönhetően.
Gyorsan rápillantottam az órámra. Kicsit elfeledkeztem az időről, de szerencsére még volt 10 percem a vendégem érkezéséig. Elégedetten huppantam le ezért a kanapéra. Szeretek időben elkészülni, mert akkor fölösleges idegeskedéstől óvom meg magamat. Van elég bajom így is, nem kell, hogy még saját magamat is stresszeljem. Phil levele, még ott pihent a dohányzó asztalon. Gyorsan magamhoz vettem. Volt még időm, ezért újra elolvastam:
„Férfi, van puskapora, nem tudni mit szeretne cserébe, 7-re küldtem a lakásodhoz.”
Szerettem Phil leveleit. Lényegre törőek, és mindig fölösleges maszlagtól mentesek. Bár ezt sosem ismertem volna be neki, de szerettem vele dolgozni. Persze sokszor felidegesít, amikor valamit nem úgy csinál, ahogy szeretném. De mindig elfogadta, hogy annak ellenére, hogy jóval idősebb nálam, a döntő szó az enyém. Ha elégedetlenkedik is, diszkréten teszi. Szívesen adnám neki a hónap dolgozója címet, de azt mindig magamnak adom sajnos. Elvégre a profit számít, és abban még mindig az én mutatóim a jobbak.
Ismét az órára pillantottam. Azt reméltem, hogy már eltelt a 10 perc, de szomorúan konstatáltam, hogy még mindig 8 perc van hátra 7 óráig. Mondtam már, hogy a várakozás nem az erősségem?

reveal your secrets

Cara Pierce

Cara lakása - Page 3 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
262
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -