Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Cara lakása •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Cara lakása VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 13, 2020 9:14 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Cara lakása E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Cara lakása ImhyORe
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Cara lakása CqPr1KH
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 13, 2020 6:53 pm

Hello Brother

@Cara Pierce && Raiden  

Ezen a mondaton nem bírok nem nevetni, ki ne tudna. Olyan jól eső kajac szökik ki, mint talán még soha sem. Magam elé képzelve a nénit.
- Nem árt más tapasztalat is nem de? - Kérdezem, persze sok ironiával megspékelve. Ugyan idősebb vagyok a mamánél, valahogyan még sem kívok lógó keblein megpihenni.
Kisebb fintor jelenik meg arcomon, hirtelen nem tudom most ez valóban igaz, vagy én mondtam rosszul. Hiába a sok év az emberek között, vannak miket még egy magam fajta profi sem érthet meg. Ezért csupán bólintok egyet, egy kedves mosollyal.
Anael mindent tudna, bizonyosan tökéletes ember, de nekem hiába az évek, hiába a sok beszéd Michael helyett, egyszerűén még is sokkal több angyal vett körbe Sf városban, mint ember.
Faltam az életet, s igyekeztem minden kitapasztalni amit egy ember, de valljuk be, hogyan is lehetnék teljesen az, mikor nem erre születtem?

Hirtelen megállok, s érzékelem, hogy már is felvett és főnököt játszik. Nem hívhatom fel magamra a figyelmet, minél kevesebb emberrel találkozom annál jobb lesz. Ki tudja nem esetleg egy bukottba botlom bele. Sajnos nekem erre nincs időm, de hogyan is mondjam meg finoman?
- Jaj, hát nem is tudom, még nem kaptam meg tőled mennyi dolgot is adnál a munkámért. - Próbálok kibújni, lehetséges nem a legjobban. Nem veszem el Samut inkább vissza nyomom neki.
- Sajnos tényleg mennem kell. - Fintorgok szomorúan. Nem akarom megbántani. Még nem találkoztam ilyen emberrel. Így elindulok az ajtó fele, és még egy utolsót mosolygok a nőre mire kilépek, s elindulok a dolgomra.

/ Nagyon köszönöm a játékot, és a türelmet luvu /

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Oh, Death, Well I am Death, none can excel, I'll open the door to heaven or hell.
Oh Death

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

Cara lakása Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
214
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Aug. 27, 2020 7:41 pm

☽ Lucky accident – part 2

Raiden & Cara
zene: When the magic is gone  szószám: 637 • Credit:

Connor olyannak tűnt, mint minden férfi: szűkszavúnak. A nők viszont szeretik cifra körmondatokban kifejteni a mondanivalójukat, ami persze mindig van. Adjunk még a recepthez némi alkoholt is, és máris kapunk egy csajt, akinek be nem áll a szája. Ezen a ponton viszont a férfiakat két csoportra lehet osztani. Azokra, akik nem bírják elviselni, hogy egy nő ostobaságokat fecseg a jelenlétükben, és azokra, akiket ez valamiért vonzz és elmélyülten hallgatják a nő minden faszságát. Egy szűk csoport van, akik a kettő között helyezkednek el, de nekik is az éppen aktuális hangulatuk valamerre elbillenti azért a mérleget. Na most, én igen sokat ittam. Ez tény, és meg is lett az eredménye. Olyan mondatokat és cselekedeteket produkáltam, amit józanul biztos nem tettem volna. A kérdés viszont az volt, hogy Connor ezt vajon mennyire tolerálja? Próbáltam fürkészni az arcát, jeleket keresve, de nem jutottam túl sokra. Jött is az a bizonyos rosszullét, és csakis a víz, unikornis és fekvés kombináció hozott némi enyhülést. Mondjuk az elfogyasztott italok mennyiségét tekintve igazából hálás lehetek, ha ennyivel megúszom a dolgot. Végül megtettem azt a bizonyos munka ajánlatot azért, mert a józan énem biztos türelemre és további információ szerzésre bíztatott volna, de hát az a részem már bőszen szundizott.
– Bizony, ha hozzám kopogsz be, akkor biztos, hogy nem kell csalódnod. Viszont vigyázz, nehogy eltéveszd az ajtót, mert a szomszédom egy hetven éves nénike, aki bukik a fiatal és jóképű pasikra, és egyből beránt az ágyába, ha nem vigyázol magadra.   – apró kacaj hagyta el az ajkaimat, mert részben viccnek szántam a dolgot, de valóban volt valóság alapja. Nem egyszer hallottam már érdekes hangokat a szomszédból. Sőt, ami azt illeti az utóbbi időben azon a tájt gyakrabban voltak kéjes sikolyok, mint nálam. Nem akartam belegondolni abba, hogy ez mennyire szánalmas is rám nézve. Biztosan Connor is érezte már, hogy most nem vagyok túl jó társaság, mert kifejtette, hogy ideje lenne most már távoznia.
– Samu nem igazi unikornis, bármilyen valósághű is. Nem tud rám vigyázni. – jelentőség teljesen elkezdtem bökdösni Samut, érzékeltetve, hogy a plüss anyag bizony puha és könnyedén alakváltoztatásra lehet bírni. Aztán persze lehet, hogy Connor csak képletesen értette, hogy Samu majd vigyáz rám, de jobb biztosra menni. Némelyik emberem annyira ostoba, hogy megtanultam már, hogy sok minden olyan dolog is magyarázatra szorul, ami számomra egyértelmű. Connor persze sokkal intelligensebbnek tűnt, de inkább ezen a téren jobb biztosra menni. Az elmélkedésből viszont kirázott, hogy bedobta a „hamburger” szót.
– Ó basszki… egy hambi most tényleg kurva jó lenne… – már nem is zavart, hogy káromkodtam, annyira éhes lettem hirtelen. Rövid szünet után tovább folytattam. – Sajnos nincs itthon, de tudok szerezni. Illetve neked is van egy kis részed ebben a tervben. – széles mosolyt villantottam, miközben összeállt a haditerv a fejemben. Természetesen nekem eszemben sem volt már kilépni a lakásból, még egy hamburgerért sem. Azonban van nekem ugye néhány emberem, és az egyik igen közel is lakik.
– Megkérhetlek még valamire Connor? Szaladj le a szemközti épülethez, és ott rögtön a bejárati ajtó mellett lévő lakásban lakik az egyik emberem. Csak kopogj be hozzá, és mond neki, hogy én küldtelek, és hozzon nekünk két hamburgert. Meg szerezzen valami édességet is. – nagyon magabiztosan adtam ki az utasítást, de utána eszembe jutott, hogy az emberem, ha elég elővigyázatos – és nagyon reméltem, hogy az – akkor nem fogja elhinni, hogy én küldtem Connort. Így kellett még egy apróság.
– Vidd magaddal Samut. Abból tudni fogja, hogy tényleg én küldtelek. – Connor felé nyújtottam a patás pajtásom, és reméltem, hogy elveszi végül és tényleg elmegy hamburgert ’rendelni’. Persze belefog telni némi időbe, mire a finom falatokkal megtölthetjük a gyomrunkat, de én legalább addig pihenhetek egy kicsit. Csak reménykedni tudtam, hogy nem fogok idő előtt bealudni. Nyílván ez csak akkor probléma, ha Connor tényleg eleget tesz a kérésemnek, mert ha inkább távozik, akkor bizony azonnal benyomom a szundit.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :
Cara lakása ImhyORe
v i l l a i n s
we've only begun
Cara lakása CqPr1KH
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Aug. 20, 2020 4:20 pm

Hello Brother

@Cara Pierce && Raiden  

Elmosolyodom. Szerintem pedig remekekül elmennék egy favágónak, már amennyi favágót én láttam. Lassan fel kell írnom a hazugságaimat nehogy, elfelejtsem azokat.
Huncut kacsintása csak jobban mosolygásra ösztönzött engem. Tovább kémlelem a nő arcát, s várom a választ, ami hamar is érkezik.
- Értem. – Mondom nem túl búbeszédűen, de annál nagyobb érdeklődéssel a hangomban. Persze fikarcnyist sem érdekel, csupán információkat akartam szerezni arról, mi folyik ebben a városban. Huszonkilenc év alatt sem jártam ezeken a falakon belül.  Talán higgye csak azt, hogy megfontolom az ajánlatát, de nem hiszem, hogy erre lenne időm jelenleg. Bár, pont most van mindenre időm először.  Mióta Michaelre nem kell vigyáznom az életemben nagy őr tátong. És még mindig félek, hogy egyszer csak Anaelel találom magam szembe. Igyekszem elkerülni volt szerelmem ölését, s pillantásait. Bizonyosan kapnék hideget meleget. Ezért sem áll szándékomban meggondolatlanul az utcákat róni.
Sóhajt egyem majd mosoly jelenik meg arcán. De a válasz, hogy megéri, ez nekem még mindig nagyon izgatja a fantáziám.
- Hmmm… - Elmélkedek. Az eddig tudottak alapján egy ember azonnal lecsapna rá, azonban nekem a pénz semmit nem jelent. Főleg ebben a világban, ahol a cserekereskedelem a fontosabb, nem a pénz.
- Természetesen meggondolom, amit ajánlasz nekem és már tudom is, hogy hova kell kopogtatnom. – Kacsintok.
- De azt hiszem, nekem jobb lenne, most mennem. Boldog vagyok, hoyg rendben vagy, Samu majd vigyázz rád. – Mutattok a plüssre.
- Ha csak nincs még valami ajánlatod, vagy nem lapul egy hamburger valahol? - Mosolygok.

Oh, Death, Well I am Death, none can excel, I'll open the door to heaven or hell.
Oh Death

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
214
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Júl. 18, 2020 9:48 am

Raiden & Cara
zene: When the magic is gone  szószám: 885 • Credit:

Azért nem volt túl gyakori, hogy vad idegen férfiakat cipeltem fel a lakásomra, de megesik időnként. Azonban mindig szoktam valami biztonsági intézkedést hozni. A párna alá rejtett revolver, egy-egy kés indokolatlan helyeken, vagy csak szólok valamelyik fiúnak, hogy ha egy darabig nem kerülök elő, akkor kopogtasson be, hogy minden rendben-e. Nos ez a rész ugye most teljesen kimaradt, így eléggé védtelennek kellett volna éreznem magamat, de valamiért tökéletes biztonságban találtam szerénységemet. Foghatnám arra, hogy az alkohol elcsendesítette bennem az alapvető óvatosságomat, de igazából, ha iszom akkor még parázósabb szoktam lenni. Szóval valami más volt a háttérben. Azt hihetné az ember, hogy ezzel a termettel testőr volt, így érthető lenne miért nem félek tőle. De hát egészen más jellegű foglalkozást nevezett meg.
– Favágó? Nahát. Nem ez lett volna az első tippem. – mondjuk teszem azt földművesként még nehezebb lenne elképzelni, de a mai világban már nem lehet tudni. Sokan olyasmire kényszerültek az apokalipszis után, amit előtte el sem tudtak volna képzelni. Apám például ügyvéd volt. Na most arra már nincs akkora kereslet ugyebár. Az pedig, hogy mi az, ami igazán jól fizet az teljesen relatív. Alapvetően, ha az embernek nem kell éheznie, akkor már gazdagnak számít. Persze én ennél sokkal többre vágytam és a jelek szerint Connor is.
– Oh, nagyon helyes, éreztem én, hogy te leszel az én emberem. – nem bírtam magammal, és huncutul rá kacsintottam Conorra. Hiába, ha pénzről van szó, akkor oldottabb lesz a hangulatom. Mondjuk az állat akkor szabadulna el igazán, ha azt mondaná, hogy ingyen is dolgozna nekem. Valamiért, ha az „ingyen” szó elhangzik, automatikusan lejjebb csúszik a fehérneműm. Viszont az is szimpatikus, ha valaki hozzám hasonlóan a kapzsiságával tűnik ki a tömegből. Ez mindig meg nyugtat, hogy nem én vagyok a legnagyobb geci a városban. Mert tény, hogy nem vagyok egy ’jó’ ember, de azért feltétlenül szar alaknak sem tartom magam. Én ugyanis másnak nem akarok ártani. Csak éppen azt szeretném, ha nekem lenne a legjobb. Hiszen ki tudja, hogy még mennyi időnk van hátra, ezért kötelességünk a nekünk kiszabott időt kiélvezni. Különben tényleg semmi értelme életben lenni.
– Áh. Éppen az a lényeg, hogy nekem ne kelljen bemocskolnom a kezemet. Sőt. Ha meglátnak egy hozzád hasonló fazont, többnyire nincs is szükség erőszakra, mert a nagyja azonnal maga alá csinál, és visszavesz az arcából. – talán nekem sem ártott volna egy kicsi diszkrétebben nyilatkoznom és visszavennem a saját egóm villogtatásából, de már az is csoda számba ment, hogy még tudtam gondolkodni és beszélni. A természetes ösztönök visszafogása az már végképp nem fért bele. Így amikor Connor minden bizonnyal viccesen kijelentette, hogy szükségem lenne a testére, automatikusan futtattam végig a tekintetem a hatalmas termetén, és nem szégyelltem magam még egy ici-picit sem. Még egy kis kuncogás is kicsúszott. Józanul azért biztosan szemérmesebb lettem volna. Ugyan úgy felmértem volna előbb utóbb persze, csak ezt diszkréten. Úgy, hogy ő ebből semmit ne érzékeljen. A férfiak többsége erre képtelen ugye, egy nő még akkor is észreveszi, hogy a kebleit vagy a fenekét bámulják, ha éppen csukva van a szeme. A nők viszont elég ravaszok ahhoz, hogy a hímek ne érzékeljék, hogy éppen át lettek tetőtől talpig vizsgálva. Miután befejeztem a nézelődést megköszörültem a torkomat, és próbáltam semleges arckifejezést magamra erőltetni, bár nem tudom, hogy mennyire jártam sikerrel.
– Nos az én céljaimra tökéletesen megfelelnél. – még mindig a munkáról beszéltem. Azt hiszem. A józan énem biztosan arról akart, de az a felem már minden bizonnyal mélyen szundizott. Szerencsére mielőtt még jobban elkalandoztak volna a gondolataim ugye felmerült az, hogy én nem csak vagyontárgyakkal szoktam kereskedni, és ez egy picit észhez térített. Viszont Connor meg nyugtatott, hogy nem erre célzott, így egy megkönnyebbült sóhaj hagyta el végül az ajkaimat.
– Ennek örülök. – egy halvány mosoly is megjelent az arcomon, jelezve, hogy megnyugvással tölt el, hogy ezt a kis félreértést letisztáztuk, és visszatérhetünk az eredeti témához, amiért egyáltalán ide jöttünk. Az a bizonyos őrangyal pozíció. Nekem mindenképp jól jönnek az olyan emberek, akik képesek megvédeni engem a ’gonosztól’. Viszont jogosan merült fel Connorban a kérdés, hogy megéri-e ez neki.
– Mint mondtam korábban, elég jól fizetek az embereimnek, és ha elégedett vagyok a szolgáltatásaikkal, akkor még emelkedhet is a bér. Annyit biztosan állíthatok, hogy ha nekem dolgoznál, nem lennének anyagi gondjaid, és bármit megkaphatnál, amit szeretnél. – végre eljött az a pillanat, amikor tényleg üzletről kezdtünk beszélni, de mire eljutottunk ide számos kört lekellett futni, ami az amúgy sem teljesen üzemképes agyam teljes lemerülését eredményezte, így kénytelen voltam egy kis segítséget kérni. Szerencsére Connor azonnal hozta is nekem a pohár vizet, amit kértem, és az unikornisom keresésére is elindult. Egy bólintással konstatáltam, hogy igyekszem nem leinni magamat, így csak aprókat kezdtem kortyolni a vízből. A hűs nedű egyenletesen csurgott végig a torkomon, szinte azonnali enyhülést hozva. Azonban Samu még hiányzott a teljes lelki békém képletéből. Így vágyakozva néztem Connor után, hogy mikor fognak visszaérkezni. Ha az unikornisommal tér vissza, akkor minden bizonnyal a patás barátomat ölelve dőlök, majd el egy kicsit a kanapén, ám ha nem akkor anélkül is praktikusabb lesz a fekvő pozíció.
– Mit gondolsz Connor? Lenne kedved esetleg egy próbát tenni? – kérdeztem tőle, amikor visszatért. Nagyon reméltem, hogy nem ijesztettem el őt. Mert az biztos, hogy nem egy normális főnök beosztott kapcsolatra lehet számítani ott, ahol a felettes egy kanapén fetreng részegen. És ennél még sokkal rosszabb is lehet.  

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :
Cara lakása ImhyORe
v i l l a i n s
we've only begun
Cara lakása CqPr1KH
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 15, 2020 2:15 pm

Hello Brother

@Cara Pierce && Raiden  

Beszédemen elmosolyodott, mit nem értettem. Azonban kedves vonásai Anaelt jutatták eszembe. Az agyam gyorsan pörög, hazugságok, mesék csak úgy jönnek.
- Favágó voltam, így ez remek edzés volt. De köszönöm a bókot. Azt hiszem. – Mosolyodom el ismét. Reméljük annak szánta.
- Most már tényleg érdekel, ez a fizetség téma. – Vonom össze szemöldököm, s hajolok oda figyelően. Egy hatalmas hümmögés hagyja el a szám, s visszatérek a pozíciómban.
- Értem, egy ilyen angyalarcú hölgy bemocskolja a kezét. – Talán hasznát vehetném.
- Szóval kellene a testem. – Mosolyodom el kajánul ismét. Az emberekhez jellemző viccelődés, mára már csak jön, mint ha a zsigereimben lenne.
- Nem… nem… - Rázom meg a fejem. – Véletlen se gondoltam ilyesmikre. – Ráncolom össze homlokom, s ellenkezem erősen.
- Megérné az nekem? – Kérdezem.  Kérésére felpattanok, s bólintok egyet. Majd elindulok a konyha irányába. Próbálok poharat keresni, nyitogatom, a szekrényt mire megtalálom.
Megnyitom a csapot, s alá teszem a poharat. Visszaindulok a lányhoz, és át nyújt neki azt.
- Oké, akkor hozom. Ne öntsd le magad. – Jegyzem meg nevetve, és elindulok az unikornis felkutatására. Idősebb vagyok az ember teremtésénél, engem teremtettek Michael első bizalmasának. Létezésem ezért jött létre, de egy plüss unikornist kell keresnem. Nem hittem, a fájdalmas vallatásban, eddig. Ha megkínoznám, többet tudnék meg, és hamarabb. De itt egyelőre csak engem kínoz.

Oh Death

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
214
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 05, 2020 6:57 pm

Raiden & Cara
zene: When the magic is gone  szószám: 665 • Credit:

Az alkohol még mindig bőszen dolgozott a szervezetemben, így nem voltam tökéletesen ura az egyensúly érzékemnek. Annak ellenére, hogy a kanapén ültem, éreztem, hogy sokkal kényelmesebb lenne ismét fekvő pozícióba helyezni magamat. A mocsok gravitáció ugye. Azért az alkoholos üvegekre igazán ráírhatnák nagy piros betűkkel, hogy „vigyázz, túlzott fogyasztás esetén, arra is hatni fognak a fizika törvényei, aki nem ismeri őket”. Talán tényleg nem is volt olyan rossz ötlet, hogy haza cipeltettem magamat Conorral. Mondjuk, hogy miért vállalta be végül, azt nem teljesen értem. Biztosan nehéz gyerekkora volt. Egy kis szeletébe bepillantást is enged nekem, amikor az apjáról és a harcosokról kezd beszélni. Automatikusan elképzeltem, hogy milyen lehetett kicsinek, és ez a kép rögtön mosolyt csalt az arcomra. Biztosan már totyogós korában is a szakállát növesztette.
– Ezzel a termettel tényleg a harcosok között lenne a helyed. Gondolom, ha már kiskorodban is erre vágytál, akkor nem áll tőled távol a fegyverhasználat sem. – magam is meglepődtem, hogy nem akadt össze a nyelvem a mondat közepén, de lehet, hogy egy picit már tisztult a véráramom. Igazából ez a legrosszabb állapot, amikor az alkoholbefolyásoltság negatív következményei még bőven hatnak rád, de az indokolatlan jó kedvnek már nyoma sincs. Talán éppen ezért is lettem ideges a vadász téma miatt. Érzékeny pontra tapintottunk.
– Én sokkal jobban fizetek az embereimnek. És az az én fizetségem is egész jó szokott lenni. Annyit mondhatok, hogy tényleg jó érzés. – a csipetnyi harag ellenére azért egy huncut mosollyal egybekötött kacsintást küldtem Connor felé. Hát mégis csak érdekli a pénzt. Jól van, megnyugodtam. Erre szokás azt mondani, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Valamint végre feltette azt a kérdést, amire már régóta vártam. Hogy mivel is foglalkozom. Egyből piszok izgatott lettem.
– Mondjuk, úgy, hogy kereskedelem és szívességek. Ha valakinek kell valami, én igyekszem megszerezni azt. Legyen az bármilyen szokatlan is. A hozzád hasonlóak pedig abban szoktak nekem segíteni, hogy minden simán menjen, és a biztonság alap feltételei biztosítva legyenek. – felemeltem a kezemet, hogy megbökjem a mellkasát, de mielőtt a mozdulatot befejezhettem volna a kezem erőtlenül hanyatlott vissza az ölembe. Korai volt még a bökdösés. Egy kicsit még józanodni kellett. Az idő majd segít. Illetve az olyan kijelentések, amit Connor félreérthetetlen mosollyal az arcán említett meg.
– Huh várj, azt hiszem akkor félreértettél. Én nem a… khm… felnőtt iparban dolgozom.  Biztos jól fizetne az is, de az én akcióimat nem nézi végig senki. – éreztem, hogy forróság szökik az arcomra. Minden bizonnyal elpirultam. Egy kicsit sértve kellett volna éreznem magam, hogy örömlánynak gondolt, de ha őszinte akarok lenni, akkor nem hibáztathatom ezért. Igen kihívó szerelésben feszítettem, na és nem is ő az első, aki azt gondolta, hogy egy magamfajta nő csak a testéből tud megélni. Mi tagadás volt is mikor már elgondolkodtam rajta, hogy mennyivel egyszerűbb lenne, de a testiség számomra az élvezetekről szól, és nem a pénzről. Na meg a többi nőhöz hasonlóan, szeretem azt, ha meghódítanak, és nem csak így lazán benyögik, hogy „dobd a textilt bébi”. Tudom… maradi vagyok. De ha a mindenható ilyen karosszériával áldott meg, akkor megtehetem, hogy megválogatom a partnereimet, és csak azoknak mutatom meg a fehérneművel eltakart részeimet, akiket ’méltónak’ találok rá.
– Akkor nem is az „őrangyal” pozícióra akarsz jelentkezni? – kezeimmel macskakörmöt imitáltam, de mire kimondtam, egy újabb gondolat jutott eszembe. Lehet, hogy valójában nem is engem nézett hivatásosnak, hanem az ő eredeti szakmája volt a hölgyeknek való örömszerzés? Tény, hogy a fizikai adottságai abszolút megvannak hozzá. De nem lehet ilyen egyszerű a képlet. Hirtelen bele is sajdult a fejem a gondolkodásba. Vízre volt szükségem.
– Connor kérhetnék tőled egy szívességet? Hoznál nekem egy pohár vizet? Meg a plüss unikornisom is jól jönne. Ott van a hálószobában az ágyamban. – azt nem tettem hozzá, hogy Samunak van ám egy rejtekhelye is, mert ha van esély, hogy valaki a hálószobámban köt ki, akkor persze nem az ágyamba rakom a patás barátomat, hanem elrejtem alatta. De ugye ma este nem számítottam vendégre. Tudom, hogy kicsit kellemetlen, de azok után, hogy részegen leestem a pultról, szerintem már az a legkevesebb, hogy plüss unikornissal alszom.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :
Cara lakása ImhyORe
v i l l a i n s
we've only begun
Cara lakása CqPr1KH
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 29, 2020 2:51 pm

LUCKY ACCIDENTT
• Zene: LINK • SZÓSZÁM: IDE
Olyan vicces látni, ahogyan egy kis alkohol egy embert ilyenné tesz. Vergődik, s cipőjével babrál. Figyelem rezdüléseit, s hangjáéból talán megdöbbenése jött ki.
- Tudod, kiskorom óta hallom a hatalmas New Yorkról.  – Kezdek bele, s ha megkérdezné, harmincnak hazudom majd magam.
- Apám mindig mesélt nekem a harcosokról. Mindig vágytam rá, hogy egy lehessek, közölök, szóval csak érdekel. – Elnevetem magam a bugyis részen. Bizonyára metafora, amit az emberek oly sokszor alkalmaznak, de elképzelni még is viccesebb.
- Valóban nem szép, akkor nem lehet jó társaság, de a fizetségük bizonyosan jobb. – Jegyzem meg, olyan emberien. Kapzsiság démona most bizonyosan örülne ennek.
- Bár cserekereskedelem, s némi pénz működik itt, ha jól tudom. De biztosan jól eső lehet egy hatalmas zsákmánynál lenni, ha ilyen a munkád. – Tovább figyelem őt, s úgy érzem, ez mér rég ki kikívánkozott belőle. Érdekes, itt mindenki így látja?
Egy percre félre nyelem saját nyálam, s köhintek egyet, hogy jól hallom e. Mai nap után már talán ez a leg nem meglepőbb tőle.
- Valóban, egyetértek. Miféle üzletben utazol? – Kérdezem szemöldököm összehúzva. Talán valami házi drog vagy hasonló? Jegyzem ezt már meg fejben.
- De én nem szólnék neked.. – Mosolygok kajánul.
– Sőt élvezettel nézném is azt a lepedő gyűrést a helyükben, vagy vennék részt benne. – Biccentem kissé oldalra a fejem, s mérem végig ismét.

Oh Death

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
214
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 12, 2020 7:00 pm

Raiden & Cara
zene: When the magic is gone  szószám: 565 • Credit:

Egy hangos nyögés hagyta el az ajkaimat, ahogy megpróbáltam még egyszer lerázni magamról a cipőmet, továbbra is szigorúan fekvő pozícióban. Nem éppen a leginkább üzletasszonyhoz méltó felállás, de tekintve az általam elfogyasztott alkohol mennyiséget, már az is kisebb csoda volt, hogy értelmes mondatok hagyták el a számat, és nem akart a gyomrom tartalma vissza kúszni a természetes közegébe. Egyszer sikerült pucéran is megkötnöm egy üzletet, és az esetnek semmi köze nincs se alkoholhoz, se szexualitáshoz. Pusztán egy bulihoz, ahol mindenki ruha nélkül élvezte a zene ritmusait, az én üzlettársam, pedig éppen akkor akarta, hogy segítsek neki némi vetőmagot szerezni, amikor ennek a partinak a szervezésében is aktívan részt vett. Én meg amilyen marha voltam - no meg persze kapzsi - simán igent mondtam, és máris nudiban ráztam jó magam is, hogy nyélbe üthessük a businesst. Persze azért szép kis jutalékot számoltam fel, ha már nem a szokásos kis kosztüm, magassarkú volt a dressz kód. A legviccesebb amúgy az volt a sztoriban, hogy a lenge öltözék ellenére is az erényeimet semmilyen illetlen közelítés nem érintette. Valójában amikor csak leugrok mondjuk egy kávéért, több atrocitás ér, mint abban a buliban. Szóval erősen tévhit az, hogy minden buli, amiben meztelenek a résztvevők, orgiába torkollik.
Mivel továbbra sem sikerült a lábbelimet levarázsolnom a lábamról végül elengedtem a történetet és inkább Connornak szenteltem a figyelmemet. Egy picit megemeltem a fejemet, így éppen láttam, hogy kényelmesen, mondhatni lazán helyet foglalt az egyik székemen. Már vártam az esetleges kérdést, hogy milyen fizetésre számíthat, ha beállna a kis csapatomba, de ő mégsem ez iránt érdeklődött. Nagyon érdekes.
– Miért épp a vadászok érdekelnek? Nem túl barátkozó társaság az övék. Persze meg védik a magunkfajtákat a természetfelettitől, de azt hiszik, hogy ez feljogosítja őket arra, hogy mindenkit lenézzenek, akik nem járkálnak szentelvízzel és sószóróval a bugyijukban. – hirtelen elő is tört belőlem az a harag, amit a drágalátos vadász társadalom egyes tagjai iránt érzek, ezért felültem és úgy folytattam Conorral a beszélgetést.
– De jól látod a helyzetet, itt ők irányítanak mindent. Persze azt senkinek nem mondják el, hogy csinálják. Azt hiszik, hogy ők különbek mindenkinél, és csak azért, mert ők jobban ismerik az ellenfelüket, jogok van beleszólni abba, hogy ki, mit, mivel és mikor csinál. Szerintem ez így nem túl fair. Ugye egyetértesz? – ezek a gondolatok már régóta a felszín alatt fortyogtak, így nem volt meglepő, hogy az alkohol hatására, talán egy kicsit hevesebben törtek elő, mint az illendő lett volna. Némelyik vadász tényleg nagyon a bögyömben volt. Persze köztük is vannak rendesek, például Natalie-t már majd, hogy nem a barátomnak is nevezhetném, ha lennének barátaim. De sajnos az emberi természet olyan, hogy a negatív az valamiért mindig könnyebben ragad meg az emlékezetben. Így hiába Natalie kedves, de mégis vagány természete, a többi pöcs köszörű miatt nem igazán tudok jó szívvel gondolni a vadászokra. És igazából ez kölcsönös.
– Most őszintén. Szerinted jogukban áll bele szólni abba, hogy én kivel kötök üzletet? Vagy kivel gyűrőm össze a lepedőt? Hát kurvára nem. Én azt csinálok, amit akarok. – a szavaim hangereje észrevétlenül kúszott egyre feljebb, így az utolsó szavakat már tulajdonképpen ordítva mondtam el. Kicsit a témától is eltértünk igazából. De talán nem is baj. Jobb, ha még mielőtt komoly állásajánlatot tennék tisztába kerülök azzal, hogy Connor miként vélekedik a vadászok pozíciójáról. Elvégre, ha nem osztja a nézeteimet, akkor nincs is helye a csapatomban. Szigorú lennék? Meg lehet. Majd kiderül, hogy mi lesz.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :
Cara lakása ImhyORe
v i l l a i n s
we've only begun
Cara lakása CqPr1KH
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 09, 2020 5:41 pm

LUCKY ACCIDENTT
• Zene: LINK • SZÓSZÁM: IDE
És elindultunk. Cipeltem a törékeny embert, s csak az járt a fejembe, hogy Anael most hol lehet. Ő is mindig ilyen törékeny és bájos volt, hiába angyali mi voltja.
Természetesen ittas állapotban cipelhettem haza, ami kisebb bonyodalmakat okozott a koordinálásban. Egy idegen „kedves rácsodálkozása” sem maradhatott el út közben.
- Persze. – Nyugtázom megnyugtató mosollyal, mintha csak egy pihét tartanék. Küszöbnél leteszem, s remélem, hogy nem megy neki a falnak arccal. Nyílik az ajtó, s ő bejut. Tíz pontot adok a landolásra. Lassan mackósan, én is besétálok.
Azonnal elterül, s nem hagy alá a mosolyom. Kicsit embernek érzem magam, s minden gondom-bajom elszáll. Hiába féltem a seggem az itteni vadászoktól.  Nem értettem milyen részletekről is beszél, ezért felvontam szemöldököm, összekulcsolt kézzel állok előtte. Végig mérem a lakást, éppen megfelelő, szép kis hely. Nem olyan, mint amiben én megszálltam. Koszos, dohos csótányos motel, amiben rettegek, mikor jönnek el értem.  Érdekes, hogy egy percre se hittem, hogy Cara más lenne, valamiféle természetfeletti, pedig meg eshet. Nem tudom megállapítani, így az is lehet, hogy át ver, s hamarosan előveszi az angyal pengét, és leszúr.
Bár igyekeztem az évek alatt nem mutogattni magam, s régebben se tettem, de elkerülhetetlen, hogy valaki talán tízből egy ne tudná, ki vagyok. Hiszen Isten Michael mellé teremtett engem, s lettem bizalmasa. Amit én jól elbasztam.
Kérdéseim lennének, de inkább a városról, mint nem is tudom, mire céloz. Azt hiszem még az interjú lehet a kis fejében.
Elkapom egy széket, s leülök rá fordítva a támlája a nő felé van, s arra támaszkodom.
- Mesélj nekem az itteniekről. Úgy hallottam, hogy vadászok irányítják a várost. Tudsz erről valamit? Hogyan védekeznek a démonok, angyalok ellen? – Kérdezem feltűnő mentesen. Egy ember vagyok, aki más városból jött, s a híres New York érdekli, nincs ebben semmi meghökkentő. Érdekel az egész.

Oh Death

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cara Pierce

☩ Történetem :
☩ Reagok :
214
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 15, 2020 7:01 pm

Raiden & Cara
zene: When the magic is gone  szószám: 777 • Credit:

Szerencsére a számításaim bejöttek, mert Connor azonnal megértette, hogy mit akarok. Ugyan a kávét nem itta meg egyből, de amikor én a fejemmel nemet intettem, hogy én sem fogok már többet italozni, végül lehúzta azt. Ellenben tényleg felkapott és elindult velem kifelé a kocsmából. Egy piros pontot fel is írtam neki gondolatban, amiért bármiféle tiltakozás nélkül, a célzásaimat megértve rögtön cselekedett. Kezeimet összekulcsoltam a tarkójánál, hogy valamilyen módon azért kapaszkodni tudjak, mert ugyan feltételeztem, hogy nem áll szándékában leejteni, de mint korábban említettem a gravitáció egy ravasz ribanc, és gyakran csap le a legváratlanabb helyzetekben. Igyekeztem, hogy a hosszú hajában ne tegyek kárt. Ahogy kiléptünk az ajtón, eszembe jutott, hogy a célirányt még nem tisztáztuk le túl alaposan, ezért az egyik kezemmel elengedtem őt, és határozottan a lakásomhoz vezető utcarész irányába mutattam.
– Nyomjunk egy jobbost. – egy pár pillanatig elbizonytalanodtam, mert valójában a kezemmel a bal irányt mutattam, és ugyan a testem volt, ami nehézkesen működött, de most mégis az adta meg a helyes irányt. Így szükséges volt, hogy korrigáljam magamat.
– Akarom mondani balra. – annyira fellelkesültem, hogy végül sikerült helyes irányba terelni magunkat - és nekem az égvilágon semmi más dolgom nem volt, csak nyugalomban élvezni, hogy cipeli valaki a kerek popsimat - hogy hangosan felkiáltottam.
– Jiiiihááááá – a fejemmel még a lépések ütemére is bólogattam, annyira bennem volt a lendület. A lakásom már egyre közelebb volt, csak néhány sarok választott el attól, hogy Samu ölelő patái közé vethessem magamat, azonban egy ismerős arcot pillantottam meg az egyik utcai lámpa alatt. Csak akkor tudtam beazonosítani pontosan, hogy az egyik emberemről van szó, amikor egészen közel értünk hozzá. Bamba tekintete, és a tátott szája azonnal egyértelművé tette, hogy ez bizony a jó öreg Pete. Bár láthatóan nem teljesen értette meg a szituációt, azért nem hagyta szó nélkül az előtte megjelent életképet.
– Cara, mi a ló fasz? – kérdezte Pete még mindig bamba arckifejezéssel. Én viszont igazából örültem a kérdésének, hiszen elméletben akár veszélyben is lehettem volna. Ha ez most egy elrablásos szituáció lenne, akkor igen csak fel menne bennem a pumpa, ha mondjuk csak egy kedves integetéssel nyugtázná, hogy engem éppen valaki elcipel valahova. Viszont nem tudhattam pontosan, hogy mi jár a fejében, így nem haboztam válaszolni neki.
– Nyugi bugi mucika. Csak állásinterjúztatok. – válaszoltam mosollyal az arcomon. Pete annyiban hagyta a dolgot, és nem kérdezett többet, az viszont azonnal leesett, hogy amikor legközelebb találkozunk, akkor még biztosan lesznek kérdései. Majd valami értelmes magyarázatot biztosan ki kell addigra találnom, hogy ne azon menjen majd a téma az embereim között, hogy a főnökük becsiccsentett egy icike picikét. Néhány perc még békében eltelt, mire megérkeztünk a házhoz, amiben a lakásom helyet kapott. Azonban, hogy ne haladjunk el mellette, és ne kössünk ki valahol egészen máshol, további instrukciókra volt szükség.
– Bírod még nagyfiú? Ha igen, akkor ennek a háznak a negyedik emeletére megyünk. Jobbra az első lakás. – éreztem, hogy már tényleg kezdek átmenni pofátlanba, de ha tényleg szándékomban állt alkalmazni Connort, akkor tudnom kellett hogyan bírja a kiképzést. Hiszen az én cipelésemnél sokkal durvább feladatok is szoktak adódni alkalmanként. Jobb, ha mindketten már az elején tudjuk, hogy mire lehet számítani a jövőben.
– Nyugi a küszöbön már nem kell engem átvinni. – mondtam széles mosollyal az arcomon, célozva rá, hogy ideje, hogy letegyen. Ha ez megtörtént, akkor a kulcs előkerült, a zár megnyikordult, és az ajtó kitárult, felfedve a lakásom rejtekét. Sokkal nagyobb rend volt, mint amire emlékeztem, azt hittem, hogy néhány ruhadarab azért még el van szórva indokolatlan helyeken, de végül is minden rendben volt. Bár csábító lett volna azonnal Samuhoz sietni, és benyomni az alvó üzemmódot, de ha már Connor tényleg teljesítette minden kérésemet, akkor igazán tartoztam neki annyival, hogy azonnal megbeszéljük a munka részleteket. Mert az már nem volt számomra kérdés, hogy egy ilyen emberre szükségem van. Azt viszont még tisztáznunk kellett, hogy pontosan milyenek a munkakörülmények. Az alkohol viszont még mindig erősen munkálkodott a szervezetemben, szóval tudtam, hogy valamilyen támasztékra lesz szükségem. Pont a fekete bőrkanapé felé fordultam, és tudatosult bennem, hogy annál jobb hely nem is kell nekem.
– Óóó, jesssz. – azonnal meg is indultam a kanapé felé, és kicsit lendületesebben, mint elsőre szerettem volna, de elterültem hanyatt fekve rajta. Csak a lábaim lógtak le a földre, hiszen a kanapé hossza nem engedte meg, hogy a teljes magasságomat az ülőfelületre helyezzem.
– Connor, ugye nem zavar, ha én fekszem, miközben megtárgyaljuk a részleteket? – válaszát meg sem vártam, hanem rögtön bele kezdtem.
– Először is. Van kérdésed? – a cipőmet megpróbáltam lerúgni magamról, de mivel még mindig fekvő pozitúrában voltam, így akadtak nehézségeim. Felülni viszont eszembe sem volt így inkább hagytam a francba. Sokkal jobban érdekelt, hogy Connor mit fog nekem válaszolni.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Cara lakása VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg