Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Erdőmélye •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Erdőmélye VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 14, 2020 3:35 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

Erdőmélye Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
206
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jún. 04, 2020 4:36 pm

Pontosság, szerette ezt a szót, jelentett valamit, ha valakit ezzel a jelzővel láttak el. Megbízható volt, lehetett rá számítani, értékes. S Mazere ez mind igaz volt. Nem csupán nem késett, de megfelelően fel volt szerelve, mintha az erdőben is kosza angyalokra számítana. De jobb az óvatosság, hisz ki tudja, hogy mi történne ebben a gonosz világban? Talán a kutyái se lennének elegek, ha valaki lenne oly merész, hogy most támadná meg.
- Guten tag.- mosollyal az ajkán üdvözölte tanácsadóját, majd megütögette maga mellett a fatörzset.- Nimm Platz(foglalj helyet).- utána cigerettával is megkínálta Mazet, hiszen hiába lett a beosztottja, az nem jelenti azt, hogy el kell felejtkeznie az udvariasságról.
- Oka? Nos, nem, nincs. Jó az időjárás, gondoltam egy kellemes erdei találka jobban fog esni mindenkinek, és a kutyáim is ki tudják rohangálni magukat. Jobb így, mint egy zárt szobában ülni, alkoholt fogyasztani, és ülni a füstben.- jelezvén, hogy mire is gondolt, kifújta némi cigifüstöt.- Wie versprochen werde ich darüber berichten, was auf dem Treffen war(ahogy megígértem, beszámolok arról, hogy mi volt a találkozón). Először is, nos, hogy szépen fogalmazzak, Lucifer nem igazán volt a helyzet magaslatán. Természetesen voltak csipkelődések, a körmeimet se tudtam nyugodtan lereszelni, felszólított a színpadra.- kénytelen volt elmosolyodni az emlék hatására.- Majdnem mindenki kapott egy feladatot. Beleth, az új Halálunk, és a testvére, Belphegor megkapták feladatul, hogy keressék fel kedvenc angyalomat, Cassaelt, Belialnak pedig Sarielt kellene megtalálnia. Lilith és egy Vlad nevű démonnak sereget kellene kovácsolniuk. Érdekesnek találom és kíváncsi vagyok, hogyan is tervezik ezt. Abaddonnak a vadászokról kellett pár apróságot megosztania. Valamilyen Serothnak a félvérekkel kell dűlőre jutnia. Lucifer pedig… nos, felhoztam lehetőségnek, hogy esetlegesen Abaddon keresse fel Ophiliat, és hozza el közénk a tudása miatt, de Lucifer ezt kegyesen magára vállalta. Ami pedig engem illet... nos, azt kaptam feladatnak, hogy büntesselek meg. De mivel nem szabtak meg semmit, kérem szépen a kézfejed, három csapást rovok ki a számodra, amiből remélem, hogy majd tanulsz.- vidám fény gyulladt a szemeiben, majd hamar ki is aludt, és ha megkapta Maze kezét, akkor kiosztja a három, alig-alig érezhető csapást.- Das wäre es(ezzel megvolnánk). S kedves Maze, hogy haladtál az első feladattal, amit tőlem kaptál?- elvégre ha már a tanácsadója lett, akkor ezt ki is használja Mammon. A két szép szeméért nem fogadta volna el, a tehetségére is szükség van.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 03, 2020 3:54 pm

To: Mammon

A gyűlés utáni másnapon kint edzek a kertben, nem az a célom vele, hogy jobb legyek, mert amit kell, azt már megtanultam és jobban nem is mehetne, ez engem csak kikapcsol. Az ipmet meglátva befejezem a mozdulatot, hogy közelebb merészeljen jönni hozzám és meghallgassam mit is akar és ki küldte. Mammon szeretne velem találkozni, elég különös helyszínt választ hozzá, a közeli erdőt. Biztos elvitte a kutyákat sétálni, nem is értem hogy bír ennyi pokolkutyával, nekem Pain és a másik kettő bőven elég. A sajátom itt hagyom a háznál, őrizze csak, amíg távol vagyunk mind a ketten, nehogy a vadászok most akarjanak pont meglátogatni minket. Azért megnézném Zagar arcát, amikor észrevesz engem a gyűlölt démonuk mellett, mint bizalmasát. A szobámban leveszem izzadt tréning ruhámat és ráérősen lezuhanyzom, van még időm, ahogy nézem, hogy megérkezzek hozzá. Egy vörös nadrágot húzok fel, fekete szűk felsővel, amiből a hasam is kilóg, majd erre húzok egy fekete bőrdzsekit, ami elég vékony, hogy csak dísznek legyen rajtam mondhatni. A kabátka alatt van egy fegyvertartó szíj, ami a hátamon rögzíti különleges pengéimet, de a felsőnek hála nem látszódik mindez. Szemből valami perverz bőrkiegészítőnek tűnhet, de engem aztán nem izgat, tőlem még az is lehetne.
Tudom a pontosság milyen fontos, így nem érkezek a megadott idő előtt túl sokkal, mindössze pár perccel korábban. Mammon a fa alatt ücsörög és cigarettázik, ez teljesen rá vall, azt leszámítva, hogy nincs valami kis szék alatta, így saját nadrágját koszolja be az avar porával.
- Guten tag! (jó napot) - Lépek közelebb hozzá, úgy, hogy a napot ne takarjam ki, aminek a fénye éppen csak átsüt a lombok között.
- Van valami különleges oka, hogy itt találkoztunk? - A jobb lábamra átteszem a testsúlyomat és a csípőmön támasztok meg mind a két kezemet. Arcomon inkább a kíváncsiság látszódik, mintsem számonkérés, elvégre én akartam a tanácsadója lenni, így bárhol is van szüksége rám, én ott leszek.

-
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

Erdőmélye Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
206
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 28, 2020 7:28 pm

M&M

Véget ért a gyűlés, pontosabban néhány napja ért véget, de Mammonnak nem volt kedve az éjszaka folyamán semmi máshoz, és még pár napig semmihez. Gondolkodnia kellett azokon, ami elhangzott, és ahogy az emberek mondanák; Aludnia kell rá egyet.
Kellemes napnak ígérkezett, a hőmérséklet megfelelő volt, nem volt szüksége a teljes öltözékére, a kabátját nem vette magához, megfelelő lesz egy nyári sportzakó is, nem kell túlságosan komolyra venni a megjelenését, a kalapjai közül is egy világosabb színűre esett a választás. Mondhatni nyáriasan öltözött fel, egy nyárias, erdei sétához, de mégis elegánsan. Egy ilyen kellemes napon az összes kutyáját elviszi sétálni. Látványnak se lehet utolsó, legalábbis azok számára nem, akik látják is, ahogy Mammont körbe veszik a kutyák, pontosabban sétálnak mellette, nem összevissza haladnak, hanem ahogy azt illik. Az impet már elküldte Mazehez, hogy megüzenje hol is fognak találkozni, hogy megossza a tanácsosával a gyűlésen elhangzottakat, és kimérje azt a hihetetlen büntetést, amit Lucifer óhajt. Nem lenne Maze kézfejnek a helyében, amire majd rácsap Mammon.
- Sie können gehen(mehettek).- intett a kézfejével a kutyáknak, szabad volt a vásár, bejárhatják az erdőt, rohanhatnak oda, ahova akarnak. Mammon pedig egy kidőlt fának a törzséhez sétált, leseperte a kérget, és leült rá. Elővett egy szál cigerettát és rágyújtott, hisz kellemes idő, kellemes levegő, csendes erdő, cigeretázásra alkalmas, és még csendes is. Talán máskor is el fog jönni ide, de akkor már hoz magával egy kempingszéket is és néhány érdekes könyvet.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Erdőmélye VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 25, 2020 11:12 pm

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Fenrir

Erdőmélye DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 25, 2020 11:09 pm

Moment of Revelations

Végigsimítok a gesztenyebarna pej sörényén, Merlin pedig elégedett prüsszögéssel fogadja az apró mozzanatot. Ha nem foglalná le jobban a fűcsomókon való kérődzés, minden bizonnyal türelmetlenül toporogna az idegen démon társaságában s sürgetne a tovább haladásra, ám mindennek pusztán a teste feszengő tónusa adja a jelét. Nem vagyok túl jó az együttérzésben – bár a fajtámat tekintve ez talán éppen fordítva esik –, azonban nem ő az egyedüli akinek feszülnek az izmai. Ismét kedvem támad betörni az arckoponyáját ennek a parádés majomnak.
- Lenyűgözően csinálod, de csinálhatnád magadban – morranok oda az elmés megjegyzésére, amely újfent arról tesz tanúbizonyságot, hogy semmi dolgom nincs ezzel a félkegyelművel és Lucifer kétes hívásával, na meg ajánlatával. Ezen a ponton mélyenszántó komolysággal tűnődök el azon, igaz-e bármi abból, amit itt süketelt a Főbűnök egyik nagyérdemű példánya. Egymagától tán nem követett volna, habár, ha az elmúlást vágyja, a lehető legjobb félvérűhöz fordult s a lehető legjobb úton halad a beteljesedése irányába. A forrongásom és a lüktető koponyám dacára mégsem fáradok azzal, hogy helyre tegyem a fejét, ellenben lekicsinylő, fáradt alig-mosollyal vetem rá a szemeimet.
- Bájos, hogy azt gondolod, képes lennél erre. A tisztelet viszont kétirányú, erről biztosíthatlak – meglehet, engem is pusztán ez fog vissza attól, hogy a szavait idézve torkon ragadjam és addig püföljem, míg értelmes gondolatok nem kezdenek virágzani az elméje lankáin.
Elbúcsúzik, a reményeiben pedig csupán osztozni tudok. Hangot viszont ennek nem adok, sem a köszönés viszonzásának. Egy utolsó, mély sóhajjal csóválom meg a fejemet, elfojtott hangon dörmögve az orrom alatt és átkozva a világot, majd visszakapaszkodok Merlin nyergébe, folytatni az utunkat a hívásunk felé.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Nothing is black or white...
Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Seroth

Erdőmélye Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
60
☩ Rang :
Főbűn (Kapzsiság)
☩ Play by :
Gaspard Ulliel
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 20, 2020 8:00 pm

To: Fenrir

Valamilyen szinten mindenki lenézi egy kicsit az embereket. Hol rangtól függően, hol személyiség alapján. Noha nem csak a halandókat nézik le olykor, de a többi fajt is. Az angyalok legalábbis az arkok biztosan lenézhetnek engem, mert egy egyszerű kis démon vagyok nem jelentek rájuk veszélyt. Ami némileg igaz is, míg nyugodt vagyok. Amíg nem tombol a vérem addig senkire sem jelentek veszélyt. ÉS ez így van rendjén. Elvégre még maga Lucifer sem akarná, hogy mészárlást rendezzek és társaim vérében fürödjek. Jobb a békesség még, ha démonként ez furán is jön ki. Az az aprócska kis emberi mivolt, ami még pislákol bennem még ennyi idő után is, e miatt nem vagyok átlagos. És, amíg kontrollálni tudom az alvó démoni félt és nem felébreszteni teljesen addig ez a halandó, múló tulajdonság élni fog. De, amint elszabadul a fenevad...vajon túléli a Király és képes leszek úgy tenni, mintha mi sem történt volna, vagy egyáltalán visszafog térni józan eszem és nem emésztődők el és pusztulok el valaki keze által?
Hiányoznak az 1600-as évek mikor még éltem. Akkor elég volt kést szorítani mások nyakához, hogy az legyen, amit én akarok. Azok voltak ám a szép idők. Mikor korcsosult el így a világ?
- Én mindig harcolok. Csak nem Amara vagy bárki más ellen, hanem magam ellen. - nem kötöm az orrára, hogy is értem pontosan, de némileg igaz. Leéltem 500 évet lassan, kezdek elfásulni. Vagy ez csak azért van, mert nincs mellettem Éponine? Ennyire hiányzik a közelsége, a szeretete, amit még életünk során adott nekem? Nem tudom. De az is már rég volt. Most megakar ölni és kezdem unni. Már nem menekülök, már nem mentem az irhám. Csak ignorálom.
- Tény nem nézné Lucifer jó szemmel, ha nem hozzánk állnál és ugyan megkért, hogy tegyek meg mindent, hogy a kérését megvalósítsam, mégsem teszem, mert tisztelem a döntése annyira, hogy ne ragadjalak torkon és verjelek míg azt a választ nem hallom, ami neki jó. Arról nem is beszélve, hogy nekem is vannak aggályaim. - mondom ki őszintén. Bennem még van "tisztesség", ha lehet így fogalmazni. Már rég nem azért csinálok dolgokat, mert élvezem, szimplán csak szövöm a hálóm. Nem én vagyok a leghűségesebb démon és erőszeretettel dolgozok Lucifer háta mögött. Még szerencse, hogy egy ilyen középszintű vagyok. Így nem figyelnek rám úgy, mint mondjuk egy lovasra.
- Viszlát, Herceg. Remélem nem találkozunk többet. Ha mégis...akkor remélhetőleg nem egymással szemben a csatamezőn. - vetek rá egy utolsó pillantást, majd az erdő homályában elveszve elhagyom a területet és visszatérek Lucifer-hez, hogy jelentésemen végével visszatérhessek teendőimhez.

From: Seroth
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Fenrir

Erdőmélye DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 7:10 pm

Moment of Revelations

Az egész mondanivalómból éppen azt hallotta ki, amire egy árva szóval sem utaltam. Lebecsülni az embereket? Pontosan azért van esélyük és motivációjuk bárminemű harcban, mert összetartanak, ha kell, és az utolsó lélegzetvételükig küzdenek, hiszen sok a veszíteni valójuk. Bizonyára a fajtám is gazdagon rendelkezik ilyen példányokkal, ám az óriási különbségről könnyedén feledkeznek el azok, akik velem beszélnek. A halandóakat sürgeti az idejük, minden egyes évbe hihetetlen ragaszkodással kapnak, míg én… Mondhatni eleget éltem, és az összetartás, az végkép távol áll tőlem. Nem élek tündérmesékben és illúziókban.
- Megtisztelő volna, rögvest futok összeszedni a félvérűeket, akiknek zöme megtört elmével és az anyjáért sírva értetlenkedik a világ és a vele történtek felett – újfent megszívom a tüdőmet az orromon keresztül. - Lucifer arra számíthat egyedül, hogyha van egy épkézláb terve, talán majd meghallgatják. A kétes lábakon álló ajánlatát pedig, amelyet a te szavad pecsétel meg, és nem az övé… akár fel is dughatja magának – jelentem ki az utóbbi megjegyzésemet néhány másodpercet felölelő tanakodást követően. Ugyan, majd ha valóban komoly szándékokkal keresnek meg, s nem holmi rózsaszín ködfelhőben úszó, de átgondolatlan összefogás gyanánt, úgy talán nyitottabb leszek.
- Ha valamiért harcolsz, Seroth, azt tedd magadért, ez a tanácsom. S ha túl akarsz élni, ne másnak próbálj megfelelni, főként úgy, hogy még csak okod sincs rá – osztom meg vele a nézeteimet, Merlinhez sétálva közben, ugyanis nem tervezek túl sokáig egy helyben toporogni. - Lásd be, éppen ugyanúgy állhatnék az emberek vagy a szárnyasok zászlaja alá is, elméletileg nem lenne különbség, ha a nagy egészt nézzük. S mégis úgy érzem, ezt a te nagy urad nem nézné jó szemmel. Értsd meg, ha bűzlik az egész – magyarázom, hol őt nézve, hol pedig a kulacsomat, amelyet az egyik táskámba süppesztek.
- Mert hát úgy sejtem, a véremnél fogva csak nem ringatjátok magatokat az ábrándba, tartozok felétek bármivel is – fordulok felé. Tulajdonképpen tartozom, tartoztam is, hozzájuk köt minden, ami valaha voltam és leszek, azonban közel száz éve igyekszem ezt a rémesen egysíkú körforgást megtörni. Csettintésre nem fogom megváltoztatni a céljaimat.
- Térj vissza, Főbűnök egyike, ha kézzel fogható elképzelései lesznek az uradnak. Az igényfelmérést tekintsd kétes kimenetelűnek – ez a legtöbb, amit felajánlhatok neki. Többet is tehetnék, ám ebben a formában, küldönccel alkudozva - ki mellesleg magasabbról tesz az egészre, mint én - mit sem érne bárminemű feltételem vagy elképzelésem.

Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Seroth

Erdőmélye Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
60
☩ Rang :
Főbűn (Kapzsiság)
☩ Play by :
Gaspard Ulliel
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 5:50 pm

Hűség. Ez az, amire a legkevésbé vagyok hajlamos. Elvégre én nem hajtok fejet senki előtt. Addig, amíg kérnek elvégzem a feladatom, de ha utasítanak akkor már megkérdőjelezhető vagyok. Senkit sem követek vakon. Ahhoz még nem vesztettem el a józan eszem. Azt, majd a pia és drog megteszi. Bár utóbbihoz eléggé ritkán nyúlok. Leginkább akkor, mikor Ő jut eszembe. Amikor a fejemet elönti a harag és a kétségbeesés akkor előveszem azt, amihez alapból nem nyúlnék. Ki tudja...talán, ha sikerül azt az apró szikrát is kiégetnem magamból megszűnik minden és üressé válhatok. Elvégre nekem ez a legjobb. Minél üresebb és érdektele vagyok annál inkább nem izgat semmi. Akkor Éponine is megkapná, amit akar és én sem szenvedek tovább. Vagy tévednék? Fogalmam sincs mit kéne tennem. Talán egy időre el kéne zárkóznom és átgondolni, mit is akarok. Mi volt az, ami miatt elfogadtam Beli ajánlatát. Miért hagytam, hogy akkor megmutassa magát Ő? Hm... Talán tényleg jót tenne egy kis magány. De előbb a munka.
- Az embereket mindenki lebecsüli. Pedig időnként ők is tudnak olyat tenni, amivel elkápráztatnak minket. Ki tudja....talán a mostani alkalom is most ilyen lesz. - térek vissza rá ahogy túl tettem magam a depresszión. Néha legszívesebben megverném magam, ha utólag visszatekintek miken járt az eszem.
- Olyan még nincs. Ahhoz mindenkinek össze kéne ülnie és megbeszélni, mérlegelni a lehetőségeinket, a csapatokat. A "Drága jó Lucifer" csak arra kíváncsi számíthat e rád a harcban és, mint mondtam ezért hajlandó is adni valamit cserébe. Hogy ha meg nem csak te jössz, de mondjuk több olyan lelket is hozol, akiket belehetne állítani akkor magával Luci-val tárgyalhatsz erről. - nézek rá kicsit barátságosabban. De nem szeretem, mikor ilyen leszek. Ki kell találnom valamit, hogy ne legyen ez. Talán csak frusztrált vagyok amiatt a nőszemély miatt. Talán tisztáznom kéne vele pár dolgot.
- Nos igen. Szerintem mind meghalunk. Csak azért vagyok itt, mert legalább mondhatom azt Luci-nak, hogy én megpróbáltam. Néha olyan az érzésem, hogy elfelejti, hogy nekünk is vannak határaink. - de hát Lucifer maga sem mindenható. Neki is van gyengepontja és rossz időszakai.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Fenrir

Erdőmélye DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 3:27 pm

Moment of Revelations

Ha nem űzném évszázadok óta a fakép magas szinten űzött tudományát, most elébb lesápadnék, megdöbbennék, majd kétrét görnyedő hahotázásba kezdenék, hiszen éppen ennyire hihetetlen és röhejes Lucifer története arról, hol is tengődött mindeddig. Vajon ennyire ostobának nézi a démonait, vagy ha csakugyan igaz, hogy hagyta magát fogságban tartani, akkor ilyen mértékben előtört volna belőle az őszinteség? Egy ilyen mérhetetlen gyengeségre utaló vallomás felér az öngyilkossággal, s nem is értem, miért nem zúdultak még rá az alattvalói. Azonban nem kommentálom, rezzenéstelen pofával meredek rá, várva, eljussunk végre egyről a kettőre. Természetest memorizálva közben a hűségének mértékét, ami a Pokol nagy hatalmú urához fűzi.
- Az angyalok hadba lépnek, mert megvan hozzá a hatalmuk, csakúgy a démonok. Az emberek? Puszta ösztönüknél fogva próbálnak mindent megtenni, hisz a túlélés, mint olyan, örökös mozgatórugójuk. Én is előállhatnék egy magasztos indokkal, de a konkrétumok, Főbűn, még mindig nem hangzottak el. Stratégia nélkül nem fogok küzdeni – osztom meg vele a nézeteimet, mert eddig nem tett többet, mint az – egyébként számomra hasznos – információk sorolását. - Mi a terv? Hogyan tudnék én vagy bármilyen félvérű fellépni azzal szemben, amit még a szárnyasok sem feltétlen tudnak kezelni? - billentem oldalra az államat, remélve, érti, miről kellene beszélnie a meggyőzésemhez. Máskülönben hamar pontot fogok tenni ennek a végére, egyre jobban hasogat tőle a fejem. - És aminek legyőzésében neked sincs hited? Elvégre éppen most mondtad – utalok a Gabrielt és Mihályt érintő félmondatára. Újabb, mély sóhajjal engedem le a kezeimet.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Seroth

Erdőmélye Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
60
☩ Rang :
Főbűn (Kapzsiság)
☩ Play by :
Gaspard Ulliel
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 2:19 am

Az őszinteség nagy kincs. Olyasvalami, ami már nem található meg a világban. Egy apokaliptikus világban, ahol még a testvéredben sem bízhatsz. Ahol mindenki ellenség. Egy világ, amit nem a démonok döntöttek romokba, hanem az Úr kis szolgái, az emberek kiskutyái.
Nem reagálom le szavait nehogy megsértődjön. Úgy is az lenne a válaszom, hogy: Is-is. De erre, majd ő is rájön. Viszont a következő mondandójára akaratlanul is elmosolyodom. Tört döfni, Lucifer mellkasába? Szokatlan, de megfordult már a fejemben. Elvégre megvoltunk eddig is nélküle. Drága cimborám is mondta, hogy többre vihetném, miért nem teszek érte? Elég volt... Király voltam és elbuktam. Nem kérek belőle megint. Nekem elég a Főbűni poszt. Bár az is igaz, hogy ha elődömmel nem lett volna személyes problémám még mindig rangtalan lennék.
- Nekünk azt mondta, hogy Gabriel-nél volt rab és most szabadult. Számon is kért minket, miért nem mentünk érte. Akkor lennék csak igazán bolond. - avatom be, hol is kóválygót elvileg az uraság. Sokszor maradtam ki a parancsai alól, pedig nekem is szóltak. Jaj, ha tudná mivel töltöm a szabadidőmet és még csak nem is tud róla...levágatná minden ujjam. Még jó, hogy nem sejt semmit. Vagy az is lehet, hogy de csak nem kér számon... ki tudja nem látok az öreg fejébe.
- Nos lényegében az angyalok is beszállnak a buliba, meg a vadászok...elvileg. Aztán, hogy mi lesz belőle azt nem tudom nem vagyok látnok. De lényegében igen, ha az angyalok hajlandóak ideig lenesen letenni egymás ellen a fegyvert még esélyünk is lehet. Őszintén engem nem izgat nem hiszem, hogy lehetséges Gabriel-t és Michael-t ennek az egész végéig egyben tartani őket. - vázolók pár konkrétumot, plusz a véleményemet. Tényleg nem hiszem, hogy azok ketten képesek egy óránál is többet nyugton ülni...vagy az egy óra is sok? Ez egy totális katasztrófa...és a lovasoknak még csak a kis ujjukat sem kellett mozgatniuk. Mázlistás kis dögök! Bár Viszályt kedvelem és nem, nem azért, mert ő tett démonná.

Egy kis zene
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Fenrir

Erdőmélye DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
75
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 1:00 am

Moment of Revelations

Csendben hallgatom a bő lére eresztett nosztalgiáját, amin voltaképpen nem lepődök meg igazán. Ha már akkor is ennyi életösztön volt benne, mint most, nem döbbent meg a kivégzésének a ténye, ám valahol mélyen és egészen távol mégis csak képes hatni arra a negyedrésznyi emberségre, ami pislákol bennem. Nem azért, mert olyannyira szíven ütne egy alávaló démon kesergése, ahhoz tenni kell, hogy a Pokol egyik szolgájává válhassál – s az effajta bűnökért alig száz éve még bőszen csapdostam a fejeket a nagy hatalmú parancsára, nem, nem holmi arkangyaléra –, hanem mert őszintén beszél. Ezt pedig képes vagyok értékelni.
Mindenek ellenére nem cifrázom tovább a témát, én elmondtam a magamét, s ő is a magáét, talán hosszabbra is nyújtva, mint az az ínyemre volna.
- Nem tudom eldönteni, hogy ennyire magabiztos vagy-e, vagy csak a nyakadat kockára téve szereted mások tűréshatárát feszegetni, miközben elméletileg szövetkezni kívánsz – vonom meg az egyik szemöldökömet egy mélyet, az egész tüdőkapacitásomat megpróbáló sóhajt hallatva. Még, hogy nem süketel. Számomra, amit művel nem több mint kényelmetlen köntörfalazás, a drága időm elrablása olyan szavak egymás után tétele által, melyek megléte nélkül is életben maradnánk. Mindenesetre úgy határozok, türtőztetem magamat, nem esek a torkának, hátha hozzá hasonlóan süketelve rövidre zárhatjuk a témát, aztán a kecske is jól lakik, meg a káposzta is megmarad. Végighallgatom hát.
- Lucifer… Ugyanarról beszélünk, aki nemrég még magasról szart rátok? Neki kellene hajbókolnom? Nála hatalmasabbnak hajtottam egykoron fejet, Főbűn, s bár ennek a világnak a söpredéke vagyok, képes vagyok tartani magamat az ígéreteimhez – osztom meg vele a történetem egy egész sovány szeletkéjét, melyről vélhetően a Pokol berkeiben már nem zengenek ódákat. Félvérekről és démonokról, kik Isten parancsára tisztogatják a világát a puha kacsójú angyalai helyett. Más kérdés, hogy határozatlan időre szüneteltettem a jogviszonyomat az általa kinevezett anyámnál. - A helyetekben már rég pengét döftem volna a kényes szívébe – teszem hozzá mellékesként, egyik lábamról a másikra helyezve a testsúlyomat. Ha képes lennék sajnálatot érezni egy szurokszemű iránt, úgy most szánnám a velem szemben állót. Vásárra viszi a bőrét egy hozzá nem értő vezető óhajára.
- Beszélj a konkrétumokról, ne a mézes madzagot húzogasd előttem. Miként tervezné a nagyérdemű világot megmenekíteni a Pokol ura? Karddal úgy vélem, nem sokra megyünk az ellen, kit felemlegettél. Még ha hősies vágyak is hajtanának, és epekednék az Urad oltalma iránt, sem tudnék mit tenni, azon kívül, hogy önként jelentkeznék a feláldozhatók csapatába. Kíváncsi lennék arra, te a konkrétumokat miként látod – tekintek rá várakozóan, hátha megindul végre az érdemi kommunikáció, s mihelyst összeért benne két gondolkodásra felettébb hasznos agysejt, maga is rájön, hogy ennek semmi értelme.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next