Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• The Final Decision •
reveal your secrets

Hell or Heaven

The Final Decision VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1135
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 20, 2019 10:20 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Lezárt játéktér
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 20, 2019 8:31 pm

Végjáték

Felrepedt homlokomból a vér nem folyik többé, helyette testem más pontjáról szivárog patakokban, a kard által létrehozott lyukon át. Ez már nem fog csak úgy begyógyulni, nem is érdekel. Rezzenéstelen arccal nézek Rassilon szemeibe, miután újra felbukkanok előtte. Akár egy sikertelen kísérlet, úgy tűnhet az egész. Kezemben a karambittal, amit felé indítok.
Akár az övéi, úgy kerekednek el szemeim, amikor meglátom az ajkain kibuggyanó vért. A görbe pengéjű kés kihullik kezemből. Ujjaimmal az összeomló testért kapok, magamhoz húzva azt. Vele együtt borulok hátra, amiért nem tudom megtartani.
- Rassilon… - lehelem.
Válla felett megpillantom hátából kiálló fegyverem. Állkapcsom megfeszül, ahogy magamba fojtok egy feltörni vágyó kiáltást. Remegő kézzel simítok végig arcán, újra és újra, de semmi. Nevén szólítom számtalanszor, még gondolatban is, de nincs válasz. Vérünk a koszos padlón keveredik.
- Megcsináltam, Angyalom – suttogom fülébe.
Szemeimre könnyes fátyol telepszik. Érzem, ahogy néhány könnycsepp végigszáguld arcomon, átszelve a vér ösvényét. Oly sok év után, végre sikerült kicsinálnom. Rengetegszer felötlött bennem a gondolat, amit most megvalósítottam, mégis… Miért érzem tőle magam ilyen… nem is tudom, milyennek. Kétségbeesett? Elkeseredett? Dühös? Üres. Mintha megöltem volna azt, ami bennem volt.
- Teljesítettem az utolsó parancsod. Remélem, örülsz! – ölelem magamhoz egy pillanatra, aztán elterülök, félig alatta.
Szemeim lecsukva tapasztalom, ahogy folyik ki belőlem az élet. Hamarosan utána megyek, tudom jól. Tehetnék ellene? Igen. Amíg fel tudom emelni a karom, tehetnék. Csakhogy nem akarok. Ennek egyébként is így kellett lennie. Utána halok meg, úgyhogy hazudni se hazudtam neki korábban. Magam mögött se hagyok senkit. Vagy mégis? Egy angyal arca sejlik fel tudatomban. Neki szólnom kellene…
„Sajnálom, Ophi! Mostantól nem fogok tudni segíteni neked…” küldök felé gondolataimmal egy üzenetet. Nem mintha arra számítanék, hogy eljut hozzá. Valószínűleg nem, de legalább megpróbáltam. Vagy valami olyasmi.

reveal your secrets

DragonLady

The Final Decision 1adba1f715ae74aa6775e53c13026a57
☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 20, 2019 5:44 pm

The Final Decision
[You must be registered and logged in to see this link.] • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]A harcos ajkanak szegletébe elégedett mosoly bujkál. Oly trükkre vetemedett melyre az nem számított. A meglepetés ereje, szokták mondani. Meg ha mellkasa vérzik is, megha minden egyes szívdobogásával egyre több vért veszít el, akkor is elégedettséggel tölti el a tudat, ahogy pengéje húst ér.
Teljes mégsem lehet a kép, hiszen a várt sikoltás vagy könyörgés elmarad. Ehelyett ugyanúgy cselekszik a szőke lány, mint Ő. Előtte terem ott.
Jaesa is láthatja mosolyát. Letekint a lányra, szemeibe nem tükröződik semmilyen megbánás. Gyilkos ösztönök hajtják már.
Tudja, hogy nyert. Tudja, hogy a lányt önkezével öli meg. Itt elvérzik örökre.
Már szóra nyitna száját, azonban fém simul bőrébe, mint a kés a vajon. Az angyali penge úgy hatol át bordáin mintha ott sem lennének. Szemeit kidüllesztve hajtja le fejét. Ajka szegletéből vér serken ki. Szólna, ám szíve nem dobban többe. Tekintete üvegessé válik, lábainak izmai feladnak minden harcot.
Tehetetlenül omlik össze a porhüvely.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 20, 2019 5:06 pm

Végjáték

Lefagyok. Nem sok időre, de éppen elégre ahhoz, hogy akár végzetes is legyen, mikor pengém húsába mar. Régen ez nem okozott volna gondot. Most is elhatároztam, hogy visszatérek egykori önmagamhoz, mégsem megy olyan zökkenőmentesen, mint terveztem. Nehéz kizárni őt, megszabadulni a felesleges emlékektől.
Mire feleszmélek, ujjai torkomat szorítják, a karambitot mégsem eresztem. Ahelyett hogy arra figyelnék, ne roppantsa össze torkom, a fegyvert tartó kezembe ölöm erőmet. Annyi a dolgom, hogy előbb végezzek vele, minthogy ártalmatlanná tesz, nem több. Ennyi éppen elég, erre képes vagyok. Azt hiszem, erre Rassilon is rájött.
Hirtelen tűnik el szemem elől, tőle nem várt lépést téve. A mozdulat nem idegen számomra. Nem tőle láttam, hanem valaki mástól. Vélhetően meglepődne, ha hallaná, kitől. Régen így lett volna. Amint rájövök hol van, mozdulok, de sokkal kisebb sikerrel, mint annak idején Ophilia ellen. Kardja úgy fúródik át testemen mint kés a vajon, most viszont rajtam a sor, hogy hasonló húzásra szánjam el magam. Addig, amíg élvezheti azt a töredék másodpercnyi sikerélményt. Egyik kardom előhúzom, majd meghajlítom erőmmel a teret. Ahelyett viszont, hogy háta mögött kötnék ki, orra előtt bukkanok fel újra. A karambittal vetem neki magam, megpróbálom újra mellkasába állítani. Talán van annyi időm, hogy ne vegye észre, hol hagytam a kardom. Háta mögött emelkedik hosszabb pengém, hogy telekinézissel hátába ránthassam.

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 20, 2019 4:40 pm

The Final Decision
[You must be registered and logged in to see this link.] • Credit:[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Mégha a harcos érzékeli is a fájdalmakat korán sem úgy reagál rájuk, mint ahogy a lány teszi azt. Mintha fel sem venné, mintha két lábon járó robot lenne. Megy előre. Egy cél vezérli és véghez viszi azt, bármi is álljon az útjába. Most pedig csak egy valaki áll az útjába: Jaesa.
Az Ő kiiktatása kell ahhoz, hogy végetvessen a folytonos leskelődésnek.
Nem foglalkozik azzal, hogy miként forgatja meg a kezében fegyverét Jaesa. Ahogy akkor sem áll meg, amikor a penge húsába mar. Mégsem engedi, hogy szívéhez közel engedje.
Kiszabadult kezével ragadja torkon a lányt, másik kezével pedig megpróbálja eltávolítani testétől a kart. Ha nem jön össze, akkor csak egyetlen apró trükköt vet be: meghajlítja a teret, hogy így kerüljön mögé és kardját mártsa jobb kezének a hátába. Nem érdekli, hogy tisztességtelen. Hasznos és végső.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 17, 2019 5:05 pm

Végjáték

Szinte időm sincs arra, hogy megnézzem, mik a valódi szándékai. Alighogy a sötét szemekre vetül tekintetem, azok közeledni kezdenek, cseppet sem jó szándékkal. Fejem szemöldököm vonalában találkozik homlokával. Érzem, ahogy felreped bőröm, szinte hallom is fülemben szakadását, ezt követően pedig vérem folyni kezd orrnyergem mentén. Fejem erősen lüktet, látásom egy kis időre elhomályosul, amíg tart a szédülés. Elég ideje van arra, hogy térdét oldalamba vágja.
Ez azt kell mondjam, észhez térít. Kettőnk közé kerülő kezének satuba fogásával felhagyok. A mellkasa felől lévő kezemben megfordítom a karambitot és visszarántom, úgy irányítva, hogy a görbe penge lehetőleg beférkőzzön bordái közé, elindulva szíve felé.
Most nem foglalkozom azzal, hogy elveszítettem őt. Kizárom, amennyire csak tudom. Így kell tennem. Nem szabad mást észrevennem, csak azt, hogy a vesztemet akarja és azt, hogy nem hullhatok el keze által. Neki kell vesznie. Az angyalnak, akinek számtalanszor figyelhettem és tapasztalhattam csapásait. Ismerem erejét. Ismertem. Régen azért a nyaktörés miatt megállt volna egy kis időre. Elégre ahhoz, hogy a szívébe mártsam fegyverem. Most több kell ahhoz, hogy megállítsam.

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 10, 2019 12:37 pm

The Final Decision
[You must be registered and logged in to see this image.]A férfi nem szól már többet, feleselgesnek érzi. Egy faladata van jelenleg. Eltüntetni az idegesítő bolhát az útjából. Tudja, hogy amíg a nyakába akaszkodik, addig nem tudja az Úrnőjének végezni a feladatát. Ezt pedig soha nem engedheti meg.
Nem, hiszen az Ő parancsa mindenek előtt való számára.
A lány kitér a támadása elől, fémeik sikoltanak a szűk helyen, visszhangot vernek a némaságba. A férfi megállítja lábát, jobbját csúsztatja előre, míg a balra támaszkodik. Kezét hagyja, hogy gúzsba kössék, ám nem áll. Kihasználva testi adottságait, fejét határozottan lendíti meg a lány irányába, hogy a két homlok erősen érintkezzen. Közben elemeli jobb lábát és egy félfordulatot téve rúg Jaesa oldalába, csípőjére térdjével. Abba az irányba, nem állva meg addig, amíg nem töri legalább egyik csontját.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 07, 2019 9:50 pm

Végjáték

Sértései leperegnek rólam. Már megszoktam. Valahányszor elragadta a düh, másból sem állt, mint sértegetésből. A legidegesítőbb az volt, amikor késztetést érzett a fejemen kopogásra. Sokszor elfogott a gondolat, hogy egy gyors mozdulattal eltörjem a kezét, de azzal csak a tüzet szítottam volna.
Egy pillanatra megijedek. Aggódva figyelem a hallott reccsenés után, tekintetem le se véve hátra hanyatlott fejéről. Egy ember ebbe már belehalt volna. Szerencse, hogy ő nem az. Kicsit megkönnyebbülök, amikor látom, hogy hajtogatja vissza koponyáját nyakára. Halkan sóhajtok, majd hátrálok egy lépést. Máskor szórakoztatónak találtam volna, hogy sikerült ezt a mutatványt megcsinálni vele szemben. Azért egy apró mosolyra mégiscsak futja. A vigyorig nem jutok el.
- Egyszer biztosan, de az mindenképp utánad lesz, Angyalom. Elvégre megígértem – billen oldalra fejem.
Amikor fegyvere előkerül, én is előveszem a karambitokat. A görbe kések markolatai tenyereimbe simulnak. Mutatóujjaim körbeölelik a megtartásukat könnyítő gyűrűk. Valaki tudott valamit, amikor ezeket kitalálta. Egészen hozzám nőttek, az ilyen szűk helyeken pedig nagy hasznukat venni.
Egyik részem még mindig kételkedik abban, hogy mit kellene most tennem. Nem akarom őt megölni. Nem akarok ilyen könnyen arra az útra lépni, csak ha nem hagy más választást. Akkor viszont megteszem, még ha utána fél perccel beledöglök én is. Valójában rajta áll, annak ellenére, amit mond. Amikor előre lendül, hátra csúsztatom jobb lábam a bal mögé és elfordítom testem. A jobb kezemben lévő karambittal mozdítom el pengéjét, hogy előttem száguldjon el, végigcsúszva a fémen.
Fegyvereink végig sikoltják ezt a töredék másodpercnyi időt. Bal karomat megpróbálom átvinni keze fölött, hogy oldalamhoz szoríthassam végtagját, miközben angyalpengéjét a két karambit közé fogom. Nem akarok többet, csak kis időre mozdulatlanná tenni, legalább részben. Annyira, hogy legyen időm szemeibe nézni. Hogy tudjam, tényleg meg akar-e ölni.

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 07, 2019 5:31 pm

The Final Decision
[You must be registered and logged in to see this image.]- Senkire sincs szükségem, főként nem egy gyenge és senkiházi angyalra - köpi ki a szavakat az angyal. Nincs szüksége senkire, ebben teljes mértékben biztos. Egy valakit lát csak Jaesa arcának a helyén, kinek gégéjét nem roppantaná el. Az az arc, viszont nem az, amit maga előtt lát.
Elemeli a lányt a földtől, szorítja az ujjakat. Szemei érdektelenek, könyörület apró morzsáját sem hordozza magába. Mégis figyelmetlenné válik. Nem figyel arra, amit a lány csinál. Berhopad a háta az ütés nyomán, engednek az ujjak, teste kényszeríti arra, hogy összegörnyedjen.
Ez a második hiba, amit elkövet. Ekkor éri az ütés az állát. Feje hátra törik, hallható a reccsenés. Ám mintha meg sem kottyanna neki. Kezeivel megfogja a tarkóját és az állát, könnyed mozdulattal roppantja vissza nyakát. Egyik, majd másik irányba forgatja őket.
- Meghalsz - közli száraz hangon, ekkor pedig már fegyverét is előveszi. Először csak megfojtani akarta, hogy végre megszabaduljon tőle, ne kotlasson utána. A terv változott.
Megöli. Kardját maga elé tartva támad a lányra, könnyedén rugaszkodik el a talajtól, a pengét a másik szíve felé irányítja.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 06, 2019 3:40 pm

Végjáték

Fáj őt így látnom. Még akkor sem sikerült ilyen erőteljesen elnyomnia őt senkinek, amikor hagyta. Gabriel nem volt felette ekkora befolyással, holott neki szentelte eddigi életét. Mondhatni szokása volt a rossz főnökök közül kiválasztani a legrosszabbat. Most is hasonló a helyzet. Nem mintha egyszer is választottunk volna, egyszerűen kaptuk őket, nem volt helye vitának. Eszünkben sem volt, így lettünk összerakva. Sokáig ez működött is, most viszont örülnék, ha épp úgy lázadozna Rassilon a sötét nőszemély irányítása ellen, mint én Gabriel ellen. Ha tettekben nem is, legalább szavakkal. Legalább látnám ennek valami nyomát.
Ezt a gondolatot abban a pillanatban elengedem, hogy meglátom szárnyait. Jön. Hiába számítok érkezésére, sikerül elkapnia. Hogy miért? Azért, mert egyszerűen lefagyok. Ez a helyzet pont olyan, mint amilyen abban a hallucinációban. Akkor is a torkomat kapta el. A tekintete üres volt, még a mostaninál is üresebb, a háttérből pedig Amara parancsolt neki. Most viszont a valóságban vagyok. Azt hiszem. Már nem vagyok benne olyan biztos, ennek ellenére nem vagyok hajlandó megadni magam úgy, mint akkor. Nem tehetem meg. Ígéretet tettem.
- Nagyobb szükséged van rám, mint hinnéd, Angyalom! – csendül fel hangom elméjében.
Nem engedhetem, hogy végezzen velem. Karjaimmal vállait igyekszem megragadni. Felesleges idő és energiapazarlás lenne megpróbálni lehámozni torkomról ujjait. Telekinézissel próbálok a hátához vágni egy nagyobb kődarabot, ami az egykori bombázások során hullhatott le. Ha betalál, remélhetőleg gyengül szorítása annyit, hogy ugorva, vállánál fellökve magam, állon térdelhessem és végleg szabadulhassak. Akkor pedig hátrálok. Nem egy, sokkal inkább két-három lépést.

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 05, 2019 8:35 pm

The Final Decision
[You must be registered and logged in to see this image.]Figyeli a komor tekintet a vele szemben álló angyalt. Ismerősek a vonásai, a hetyke orr, a könnyed mosoly. A finom arcél, melyet Isten keze nyomát viseli. A mindig kellemes illatú selymes haj. Ismerős, mégis oly idegen számára. Karjait keresztbefonja, majd mikor az angyal is megteszi, leereszti a kezét.
Szavai egyre távolibbnak tűnnek. Hallja őket, mégsem jutnak el tudatokig. Nem úgy, ahogy a lány akarja, ahogy elképzeli. Hallja a hangokat, ám más hangján. Sokkal inkább egy érzéketlen, könyörtelen női hang szólal meg fejében. Teljesen mást mondd.
Parancsot kap.
Öld meg.
Szárnyait hirtelen pontja ki, szele felkavarja körülötte a több évtizede itt pihenő port. Tollai beleütköznek a falakba, ám nem érdekli. Egyik lábát hátratolja, amíg a másikra támaszkodik. Majd hirtelen rugaszkodik el és ha nem tesznek ellene semmit, jobb karját előre nyújtva ragajda meg Jaesa torkát. Tekintete nem árulkodnak érzelmekről. Rideg és üres. Sötét.
Könnyedén emeli fel a lányt, ujjait egyre szorosabbra zárja.
- Nincs szükségem rád.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 05, 2019 7:21 pm

Végjáték

Újra vele szemben állok, az elmúlt időszakban már nem is tudom, hányadszor. Régen nem volt ellenemre a hasonló helyzet, most viszont már túl sok. Nem is ebből, sokkal inkább a hasztalan próbálkozásokból. Nem láttam őt meginogni, egyszer sem. Valamit elszúrtam, és már nincs több ötletem. Kifogytam belőlük. Újra vele szemben állok, az elmúlt időszakban már nem is tudom, hányadszor. Régen nem volt ellenemre a hasonló helyzet, most viszont már túl sok. Nem is ebből, sokkal inkább a hasztalan próbálkozásokból. Nem láttam őt meginogni, egyszer sem. Valamit elszúrtam, és már nincs több ötletem. Kifogytam belőlük. Egykori ígéretem visszhangzik elmémben. Nem akarom megtenni. Még nem. Lennie kell más módnak, valaminek, ami eddig nem jutott eszembe. Nem adhatom fel, viszont azt sem akarom, hogy sokáig maradjon... ilyen. Úgy érzem, minden egyes nappal távolabb kerül tőlem. Apránként tűnik el a sötét ködben. Mit ködben? Ez valami annál is sűrűbb. Átláthatatlan, és ha sokáig bámulom, mintha engem is magába akarna szippantani. Akár egy szakadék.
Egyelőre nincsenek fegyverek kezemben. A szűkös hely miatt, valószínűleg karambitokra lesz majd szükségem, ha harcra kerülne a sor. Mégsem tudok nem reménykedni.
- Tudod jól, hogy mit akarok, Angyalom! Azt, hogy észhez térj – jelentem ki könnyedén, egy kisebb mosollyal képemen.
Karjaim keresztbe fonom melleim alatt. Akár akarja, akár nem, maradok. Nem fogok újra elmenni, nem hagyom magára. Azt hittem, mostanra ha más nem, legalább ez használ majd. Annak tudata, hogy a közelében vagyok, mindig és mindenhol.
- Úgy tűnik, most is gondjaim vannak a parancskövetéssel. Gondolom, ez is ismerős számodra – vonom meg vállaim.
Gyerünk Angyalom, térj észhez! Ideje, hogy a józan eszed felébredjen a téli álomból.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next