Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

reveal your secrets

DragonLady

Tükörszilánkok [Vége] 1adba1f715ae74aa6775e53c13026a57
☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jún. 22, 2019 10:29 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Tükörszilánkok

Drága, Ennivaló Játékosok!

Megkaptátok az utolsó reagot a kalandba!
Szeretnék tőletek elnézést kérni, hogy ily hirtelenséggel és ilyen hosszú idő után írtam csak nektek.
Sajnos az elmúlt időszakom nem úgy alakult, ahogy én azt szerettem volna és nem volt túl sok időm a kalandra, ezért döntöttem a zárása mellett. Sad Elnézést, hogy cserben hagytalak benneteket! Mégis szeretném megköszönni nektek a részvételt és azoknak akik kitartottak a végéig mellettem és a játék mellett!

De, hogy ne múljon el vígaszdíj nélkül a játék a tapasztalat mellett mást is kaptok ám!

Akik a legvégéig kitartottak azok 50 plusz pihécskével gazdagodtak, vagyis [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] és [You must be registered and logged in to see this link.].

[You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] és [You must be registered and logged in to see this link.] 40 pihével lettek gazdagabbak, [You must be registered and logged in to see this link.] pedig 20szal.

De nem csak ennyi jár nektek. Mindenki kap ugyanis 1db Júdás pecsétjét! Tessék szépen és a megfelelő helyen felhasználni! Wink

És végül, de nem utolsó sorban, hogy kiengeszteljelek titeket, a résztvevők bármikor kérhetnek tőlem egy egyéni kalandot, melyre rendelkezésükre fogok állni! Wink

Még egyszer köszönöm nektek a részvételt!
DragonLady

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 26, 2019 6:07 pm

Tükörszilánkok

Elnézéseteket kell kérnem a hetes csúszásért! Remélem nagyon nem tört meg a lendület, ugyanis robogott felétek a nyolcadik kör! Továbbra is, ha bármi kérdés, óhaj, sóhaj merülne fel, ne habozzatok keresni, pm-mel zaklatni. Smile

A következő kör határideje 2019.07.02-e.

Kellemes játékot és szép hétvégét!
DragonLady

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 12, 2019 4:51 pm

Tükörszilánkok

Le is ment az hetedik kör! Mindkét csapat kapott reagot!

Bármi kérdés, óhaj, sóhaj merülne fel, ne habozzatok keresni, pm-mel zaklatni. Smile

A következő kör határideje 2019.05.19-e.

DragonLady

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 06, 2019 5:26 pm

Tükörszilánkok

Le is ment az hatodik kör! Legalább is Ianus csapat számára. Mint láthatjátok, most csak ők kaptak reagot, ennek pedig az oka, hogy a másik csapathoz még csak egy válasz érkezett. Egyikőtöktől kaptam üzenetet, hogy nem fog tudni írni, azonban még így is hiányos. Így egy reagra nem igazán tudok reagálni.
Euranosok amint írnak - legalább még ketten -kapnak is reagot. Wink

Bármi kérdés, óhaj, sóhaj merülne fel, ne habozzatok keresni.

A következő kör határideje 2019.05.12-e.

DragonLady

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 28, 2019 6:31 pm

Tükörszilánkok

Le is ment az ötödik kör! Köszönöm szépen mindenkitől a türelmet és remélem immár minden kedves játékos friss és üde a sok-sok locsolódótól. Wink Reményeim, hogy eme hét várakozás nem csillapította a kedvetek ment is egy újabb kör nektek.

A következő kör határideje  2019.05.05-e.

DragonLady

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 14, 2019 6:37 pm

Tükörszilánkok

Le is ment a negyedik kör!

A következő kör határideje 2019.04.21.-e.

DragonLady

[/quote]
reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 07, 2019 1:56 pm

Tükörszilánkok

Le is ment a harmadik kör! Szeretném nektek megköszönni, hogy mindannyian ilyen lelkesen írtok a határidő előtt ^^ Ez igazán jól esik a kis szörny lelkemnek, ezért már kaptatok is reagot, remélem elnyeri nem-tetszéseteket Wink

Reag sorrend továbbra sincsen, ahogy tudtok úgy írtok. Smile

A következő kör sem teljesen egy hetes lesz, hiszen a határideje az 2019.04.14.-e.

DragonLady

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 31, 2019 8:45 pm

Tükörszilánkok

Le is ment a második kör! Pamparam. Ide most képzeljetek trombita szót. Nagyon nem is szaporítanám tovább a szót, csak néhány fontosabb információt mondanék el:

A következő kör sem teljesen egy hetes lesz, hiszen a határideje az 2019.04.07.-e.

DragonLady

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 22, 2019 4:10 pm

Tükörszilánkok

Le is ment az első kör! Tütütütütürűűű. Ide most képzeljetek trombita szót. Nagyon nem is szaporítanám tovább a szót, csak néhány fontosabb információt mondanék el:

A következő kör sem teljesen egy hetes lesz, hiszen a határideje az 2019.03.31.-e.

DragonLady

reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 12, 2019 5:53 pm

Tükörszilánkok

Az első reagjaim meg is érkeztek hozzátok! \o/ Senki se aggódjon, attól függetlenül, hogy jelenleg alternatív helyszínen játszódik a játék, ez teljes mértékben meg fog veletek történni a játéktéren is. Wink Csak nem találtam hozzá jobb helyet jelenleg.

Egy kicsit furcsa lehet számotokra a kezdőm, nem kívántalak titeket nagyon irányítani, ám a szituáció belecsöppenése miatt kénytelen voltam. Több ilyen nem fog előfordulni, ígérem. Wink

Lett még egy játékosunk, így mindkét csapat egyforma létszámmal rendelkezik, melyek a következőek:

Ianus
[You must be registered and logged in to see this link.]

Euranos

Nagy örömömre szolgál, hogy mindenki tud kezdeni! Már csak azért is, mert mivel én miattam lett elhúzva a kezdés, így a nem leszek annyira szőrős szívű, hogy csak egy fél hetet hagyok nektek, haneeeeeeem
Következő mesélői 2019.03.24.-én az esti órákba fog érkezni. Persze aki tud hamarabb is írni, azoknak hamarabb is fog menni a válaszom - már ha az időm is engedni fogja. Ezután azonban minden kör egy hetes lesz, ezt ne felejtsétek el. Wink

Reagsorrend nincsen, úgy írtok, ahogy kedvetek tartja. Többet most nem is mondanék nektek, így hát Kalandra fel! Tudjátok, bármilyen kérdés, óhaj van, pm-ben megtaláltok Wink

DragonLady

[/quote]
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 10, 2019 8:53 pm

Kissé kései jelentkezéssel, de itt vagyok  fgbhjfk
reveal your secrets

DragonLady

☩ Reagok :
109
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 10, 2019 6:34 pm

Tükörszilánkok

Az időpont ma jár le és igen, ma illene, illett volna nektek kezdőt írnom, ám a hetem nem épp úgy alakult, ahogy én azt elterveztem - habár ez nem lehet indok - és az agyam nem épp ekörül járt. Amit nagyon sajnálok. Sad

Azonban senki se aggódjon, nem fog elmaradni, egyedül a kezdés csúszik. Keddig. 03.12.-éig (úgyis akkor jár le a bérletem, menni már nem fogok tudni semerre aznap Very Happy)

Addig is egy kis tudnivaló előre a kalandra. Két csoportba lesztek osztva, hogy aki szeretné magát reagsorrendhez tartani, azoknak ne kelljen ennyi emberre várni.
A két csapat pedig így fog kinézni:

Ianus
[You must be registered and logged in to see this link.] (később fog csatlakozni)

Euranos
[You must be registered and logged in to see this link.] (később fog csatlakozni)

És akkor néhány apró szabály és információ.
•• Heti körök lesznek. Nyilván az első el fog húzódni a saját csúszásom miatt, mivel én csak a hétvégéken fogok tudni reagokat írni. Nyilván ha hamarabb ír a csapat és nekem is lesz időm, akkor hamarabb fog jönni is a reag.

•• Aki nem ír, bármilyen oknál fogva, nincs belőle baj, amíg vissza nem csatlakozik, addig én fogom irányítani. Megeshet, hogy sérülhet a karatker - semmiképp sem halhat! A sérülés is legfeljebb aprócska.

•• Ami pedig fontos: szeretnék mindenki megkérni arra, hogy igyekezzünk lényegretörően írni - ám mégis tartsuk meg a 150 szónyi reagszabályt. Nagyon szeretem olvasni a litániákat és nyilván ha úgy hozza a sors, hogy az adott helyzetet szeretnéd kiértékelni, akkor nincs belőle baj. Ám törekedjünk arrra, hogy a mások élvezhetőségéért is, igyekezzünk a lényegre törni.

•• Valamint, mivel csak kedden fogok nektek írni, így aki még szeretne csatlakozni a piciny kompániákhoz, az nyugotan jelezhet a topikba, ezért is hagyom a státuszt meg. (határidő, kedd 4óra. Ha nem esik rám egy zongora, vagy nem üt el egy busz, addigra érek haza és ülök le pötyögni)

•• És végül de nem utolsó sorban - ám erről kedden is kaptok pm-et. Mint láthatjátok vannak olyanok, kik később csatlakoznak hozzátok. Tőlük szeretném kérni, hogy jelezzék nekem, mikor csatlakozni kívánnak, a kör lezárta előtt. Akkor is szóljanak, ha már az elejétől részt vennének, ahogy tudnak, mert ennek fejében fogom megírni a kezdőt is.

Köszönöm szépen a türelmetek, egy kis kitartást és már fel is zabállak titeket Wink
DragonLady

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next