Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Az elsők; Kisa & Lilith - Valahol a Római Birodalomban •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 20, 2018 9:20 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Játék az egész
Kisa & Lilith Queens  • Credit:
Az egyik legkedvesebb vidék a számomra a nagy Római Birodalom, ahol mindenki csodál. Sok halandó úgy véli, hogy Artemisz istennő földi valója vagyok. Szívesen hagyom őket ebben a tudatban. A mondáim szerint a hölgyemény a vadászat szűz istennője volt. Ami a szűziességemet illeti, nos abban óriásit tévednek, de azt sosem kötném az orrukra. Viszont egy olyan információ is a tudomásomra jutott miszerint az istennő gyűlölte e férfiakat! Egyből helyben is vagyunk! Az ostoba hímek mindössze egyetlen dologra jók, hogy eljátszadozzak velük. Egy kisebb, eldugott pavilonban szórakozom, persze hiába rejtőztem el a kíváncsi szemek elől, már most egy kisebb tömeg gyűlt körém. Lehetséges, hogy a férfi ordibálása vonzotta a pletykálkodni vágyó népséget? Minden bizonnyal. Ebből kifolyólag hamar megszabadítottam a szerencsétlent a nyelvétől, aminek hála vér csorog a szájából. Felesleges beszéd helyett csak nyöszörögni képes, miközben én precíz mozdulatokkal hajszálvékonyan felvágom a mellkasát, percek kérdése és elvérzik a nyomorult. A kellemes időtöltésemet egy érdeklődő szempár zavarja meg, amire egyből felé kapom a fejemet. Volt már szerencsém a nőhöz, így egy kisebb mosolyra húzódik az ajkam. - Van kedved csatlakozni? - teszem fel a kérdést. Egyértelműen rá meredek, a kezemben lévő elegáns tőrt megforgatom, hogy a markolata felé álljon. A bámészkodók visszafojtott lélegzettel várják a döntést. Az általam kínzotton kívül még két másik férfi van kikötözve. Miért jutottak erre a sorsra? Nos az pofon egyszerű! Azt gondolták, hogy bármit megtehetnek egy nővel... Hatalmas hiba volt!

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 20, 2018 8:09 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Az elsők; Kisa & Lilith - Valahol a Római Birodalomban - Page 2 353

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2