Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Játékos keresése •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 17, 2019 10:33 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sziasztok. Smile

Elsősorban olyan játékos partnereket keresek akik Michael páritak vagy San Francisco városában élnek vagy csak jártasok arrafelé. Szívesen bővíteném a kis Misimókus ismeretségét és futó szálait melyből bármit ki lehet majd a későbbiekben hozni. Ha van ilyen személy vagy akár többet is akár ötlettel vagy anélkül írjon nyugodtan egy pm-et és a többi ott megbeszéljük. :3

Misi
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 11, 2019 8:17 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sziasztok! (már biztos nagyon untok Rolling Eyes )

Ha van valaki, aki szívesen játszana csak nincs megfelelő partnere vagy valamilyen szál az életében amihez jól jönne egy harcos angyalka, aki nem riad vissza az emberek kergetésétől sem akkor nyugodtan lepjetek meg egy galambbal, nem harapok. (Nagyot)

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 03, 2019 5:18 pm

Sziasztok!

Lehet nem tévedek sokat, ha azt mondom kevesen csapnak le úgy, az áldozatokra, mint Ophilia, de ha akad még valaki ebben a kietlen világban, aki a társaságomra vágyik, egy bemutatkozó levéllel jelentkezhet. Egyelőre plusz egy szálat vállalnék be és sodródnék az árral, s elégítem ki az óhajt. Smile
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Júl. 01, 2019 12:22 am

Játékos kerestetik!
Közérdekű közlemény!
────────────

────────────
Most, hogy sikeresen jöttem , láttam és hódítottam szükségem lenne pár lelkes jelentkezőre. Lehetsz fő démon, aljanép, vadász, angyal vagy éppen a családom tagja. Nincs más dolgod mint meglepni egy postagalambbal a többit pedig megbeszéljük.  
Az sem gond ha nem vagy a világ leggyorsabb írója, a karakterrel szemben a user türelme és megértése határtalan.  Rolling Eyes
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 28, 2019 3:50 pm

cmon baby,
lets go party

Hello, hello, sziasztok!  pedovigyor

Szeretnék (akarok) keresni magam mellé számos játszópajtást (bábot, szövetségest, akár ellenséget)  akikkel elkezdhetem pályafutásomat most, hogy hivatalosan is kiköpött a Pokol egyik csúnya bugyra és rászabadított engem a világra.  fanolos

Jelentkezni számos módon lehet, postagalamb, privát üzenet, füstjelek, sikoltások, de leginkább a privát üzenetet fogom észrevenni.  Rolling Eyes

reveal your secrets

Ophilia

Játékos keresése - Page 7 Mektupp
☩ Történetem :
☩ Reagok :
786
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 26, 2019 7:15 pm

Sziasztok!

Nem tudom, hogy az előttem szólok végül találtak-e játékostársat maguknak, így inkább csak tiszta vizet öntenék a pohárba.
Szabaddá vált némi kapacitásom - tudom, ritkán fordul elő velem Very Happy

Így hát itt a soha nem visszatérő alkalom, ha kedved lenne egy ötletekben mindig gazdag angyalkával játszani, ki jelenleg nem túl jó, sőt mi több már kezd az idegeire menni, emiatt csak még rosszabb az állapota. Azt ígérhetem, hogy unatkozni nem fogsz mellettem és még csak el sem tűnök!

Az áram, csak egy pm, semmi több Wink
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jún. 16, 2019 4:12 pm

No kérem!

Rövid leszek és tömör, nem húzom az idődet; Rubenről le kellene fújni a port, már amennyire lehet, s ugyan én nagyon szívesen elvégezném egyedül a feladatot, ketten sokkal mókásabb lenne. Éppen ezért a bohókás, lökött leviatán mellé játszótársat/társakat keresek, 1-3-ig tartó emelkedő számsorrendben. Ötletek terén elég nyitott vagyok, tehát felőlem a Piroska és a Farkas modern (mondom modern, nem másra gondolni!) verzióját is eljátszhatjuk, de ha ötlet nélkül vennéd fel velem a kapcsolatot, sem leszünk haragban.

Egyebet nem tudok írni, kérlek segíts, hogy elszabadulhasson ismét ez az őrült elme! jjjjjkkkkkkkkkk
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jún. 15, 2019 8:19 am

Felvágott szájú, éles nyelvű démonhölgy keresi játékostársát egy nem szokványos játékra, amelynek a részleteit majd közösen kiötleteljük. Very Happy
... ne riasszon el a karakterem démoni mivolta, hiszen egyrészt igencsak harmadrangú, fiatal démonról van szó, másrészt pedig úgyis előszeretettel titkolja el a kilétét, és legtöbbször embernek adja ki magát. Csúnya, rossz embernek. De attól még embernek. szemöldökemelgetés
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 24, 2019 6:57 pm

Ha valaki éppen New York területén belül elrabolna egy újonnan jött, emlékezetkieséses nephilimet, akkor az et-m erre található, játékom ára egy pm és közös ötletelés jjjjjkkkkkkkkkk
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 23, 2019 5:49 pm

Ötletelni szeretek, kezdeni meg főleg, noha Sariel az.... Sariel. Nagyon szívesen játszok bárkivel, ja meg új is vagyok, meg első játék, meg minden szánalomkeltő duma, csak hogy elvigyen valaki... játszani Rolling Eyes
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 17, 2019 9:38 pm

Szóval, ha valakinek véletlenül lenne kedve és ötlete, kapható lennék egy játékra s4h4h
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 27, 2019 12:17 pm

Helló mindenki
Fellendíteném szárnyasabbik felem életét egy két játékkal, ha van valami ötleted akkor ne habozz Very Happy
Kb két játékra gondoltam amire bármiféle népeket szeretettel fogadok
Legyetek jók s4h4h
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next