Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Játékos keresése •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Beelzebub

Játékos keresése - Page 4 Tumblr_pdg2lsQVGI1thtqud_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
236
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 17, 2020 1:25 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Kicsit le/elfogytam,

szóval, aki szívesen lenne a reggelim/tízóraim/ebédem/uzsonnám/vacsim/vagy csak a nasim a játékos társam, annak örömmel venném a megkeresését. Az apró betűs rész:
- nem vagyok túl gyors, szóval akinek begyere a lassú víz partot mos, annak pont ideális vagyok
- kezdőt nem vállalok
- lehet eszek belőled egy harit, esetlegesen elvesztheted egy végtagodat is
amúgy user eskü benne van mindenben is és egész normális, szal lehet vele tárgyalni.

u.i: ha nem ír senki én fogom zaklatni a népet és akkor nincs se menekvés, se kegyelem

Elég...egyelőre Cupidó
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 02, 2020 8:29 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Egy postagalamb/követ nephilimhez keresem játszótársamat, nincs se faji, se típusmegkötésem, minijátékban is simán benne vagyok 
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 10, 2020 6:58 pm

Üdvözletem.
Keresek egy vállalkozó kedvű játékost aki hajlandó lenne velem kalandozni. Szeretném leszögezni Cassael jócskán túlzott a képességeimet illetően, de azért igyekszem a legjobb formámat hozni. Szerintem még a Gyűrűk ura sem kapott olyan dicsérő szavakat mint én tőle.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jan. 06, 2020 3:25 pm

Sziasztok!

Jó sok kihagyás után térnék vissza a fantasy szerepjáték néha zegzugos de egyébként imádott világába.

Nem szerettem volna új karaktert alkotni, mert egykor a szívemhez nőtt ez a démonian emberi nőszemély, így az ő bőrébe bújva kísérlek meg ismét alkotni.
Feltéve ha lesz kivel.
A narancs színem addig nem kapom vissza amíg játékba nem kezdek.(jogos!)

Ha lenne valaki aki engedné, hogy kihasználjam (vagy ő engem) és a játékunk által visszakapjam a démoni ragyogásom akkor kérem keressen meg üzenetben.
Ha jól működünk akkor akár többször is kihasználhatjuk majd egymást. szemöldökemelgetés

Fontos tudni, hogy idő kell visszarázódnom, szóval extra türelemre lesz szükségem. Bár ez is sokszor partnerfüggő.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jan. 04, 2020 1:05 am

Sziasztok fanolos

Páran már jelentkeztek pm-ben viszont arra szeretnék kérni mindenkit akivel volt elkezdett majd félbeszakadt szál, vagy esetleg tervek a régi Drake userrel azok legyenek oly kedvesek megkeresni, hogy felvehessük a fonalat ha még van kedve az illetőnek, illetve bárki akinek van kedve Drake-el játszani lepjen meg egy üzenettel.

Amit azért tudni kell rólam, hogy vendéglátós életvitelem miatt nem mindig vagyok a leggyorsabb reag író annak ellenére, hogy az ET-t milyen hamar összeraktam (pont szabadnapos voltam.) Persze amint van szabadidőm mindent pótolok, meg mindenre válaszolok.

Előre is köszöntem mindenkinek,
Drake Wallenberg
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 28, 2019 9:18 pm

Üdvözletem

Mivel eltűnt a játékospartnerem és így beállt mind a két szálam, így keresek valakit, aki szívesen lógna kicsit velem. Lehet munka miatt is, hogy megkérsz, öljek meg valakit vagy éppen valaki téged akar megöletni, de te jobb ajánlatot teszel, hogy ne végezzek veled.
Persze az emberek között is megfordulok szórakozni kicsit, szóval ismerkedős játék is lehet, ígérem nem harapok nagyot bbb

Maze

Elkelt Gressilke
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Játékos keresése - Page 4 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Játékos keresése - Page 4 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Játékos keresése - Page 4 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Játékos keresése - Page 4 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Játékos keresése - Page 4 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
971
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Dec. 03, 2019 7:16 pm

*fehér lovon belovagol* Hey cheers

Az alattomos Viszály játékospajtást/pajtásokat keres.
Megkötéseim nincsenek, bárkivel szívesen játszom, kis túlzással bármit.
Dobj rám egy PM-et, ha érdekel a dolog. bbb
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 02, 2019 9:17 pm

Sziasztok!

Minden téren teljesen újként keresem az első és egyelőre egyetlen játékpartnerem - elsődlegesen New York utcáin. Csak azért, mert ember a karakter, nem kell őt félteni, de azért maradjon életben egy kis ideig még (minden testrészével), ennyi kérésem lenne Very Happy

A reagolásom nagyon munkafüggő - különösen karácsonyi időszakban, de igyekezni fogok nem én lógni a játékban OMG

Elkelt Lauren tánci
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 24, 2019 7:45 pm

Hello~bello  pedovigyor

Szívesen eljátszadoznék valakivel/valakikkel  sunyilapos
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Nov. 20, 2019 4:13 pm

Kicsit már telítődtem, de mini reagos játékot bármikor bárkivel szívesen játszanék. Az könnyebben menedzselhető. Akár magyarul, akár angolul. Egy PM és egy gyertyafényes vacsi az ára (utóbbiról hajlandó vagyok lemondani). Pacsi
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 31, 2019 6:19 pm

Uriel írta:
Mint @Beelzebub, én is mazochista módon szoktam túlvállalni magam, de hát friss hús vagyok a piacon, bírni kell Very Happy
Na jó, van eladó helyem, eskü én nem harapok, nem eszlek meg, még csak egy hajszáladat sem görbítem meg 3
Tárt karokkal várlak!
Cupidó

Mert még áll hug mindenformában! Akárkivel!
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 15, 2019 8:20 pm

Sziasztok! SZIAAA

Még mindig keresem a játékostársakat, mert még pár szálat simán elbírnék, van időm és energiám. Nem várok el napi szintű játékot, mert azt én sem tudom mindig tartani.
Bárki jelentkezhet, vannak ötleteim kivel mit hozhatnánk ki kezdésnek, aztán majd alakul úgy-ahogy.

Keresem még apukámat, aki valamilyen angyal és aki elől anyám eltitkolt ezidáig. shy angel
Meg barátokat (lányok/fiúk), akikkel eltölthet pár kellemes órát Ruby, ha nincs más dolguk, lehetsz démon, félvér vagy bármi más is, nincs kikötésem ilyen téren.

Várom a PM üziket s4h4h Hiperaktívspeedesang

Ugy se jelentkezett senki, inkább törlöm
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next