Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Játékos keresése •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 16, 2020 4:19 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Helló!

Visszatérve végre az oldalra is, szeretnék keresni magamnak még egy játékostársat a meglévők mellé. Nincs konkrét ötletem, az a jelentkezőtől függ majd, hogyan alakítjuk, mert olyasvalakit keresek, akivel ki tudnám játszani a fajcserét Very Happy

- TE Saraquiel fajának megfelelően őrangyalként lennél jelen
- Sara pedig a TE karid fajaként létezne abban a játékban
- emiatt kizárólag alternatív felületen tudnánk játszani
- ezt amiatt szeretném meglépni, mert nem szeretnék multizni
- mégis valami mást, tőlem szokatlant tudnék kijátszani (új fajt is megismerve a játéktéren) - logikusan, nem túlzásokba esve
- talán mindkettőnknek kihívást jelentene ez a csere
- és mivel alternatív játéktér, így bármelyik korban elhelyezhetnénk őket, ha nem szimpatikus a jelen

Trix méhe Nagyon szeretném ezt a lehetőséget és játékot

El is kaptak egy körre, köszönöm szépen luvu
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Aug. 06, 2020 10:44 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Egy, max két rövidebb reagos, szabadidőtől függően pörgősebb játékot én is szívesen bevállalnék még a vadász énemmel (mert hogy van benne egy démonmaci is). Helyileg New York és környéke jöhet szóba, pm-ben minden mást megbeszélünk. SZIAAA
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Júl. 27, 2020 2:15 pm

Halihó! OMG

Az utóbbi időben nagyon el voltam tűnve, s bár megvoltak az okaim rá, új játékot sem tudtam vállalni. Most viszont lett némi plusz szabadidőm, így szeretnék aktívabban visszatérni.
Ezzel a karakterrel is vállalnék játékot, illetve a szöszi alteregójával, Karmaellel. Bárki jelentkezését szívesen fogadom, csak egy pm az ára. *q*

Egyelőre beteltem, köszönöm! *q*
reveal your secrets

Beelzebub

Játékos keresése - Page 2 Tumblr_pdg2lsQVGI1thtqud_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
257
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 22, 2020 11:34 am

Most nem vagyok mentes, de lusta vagyok új keresést kiírni, a lényeg meg nem változott xD

@Beelzebub írta:
Szóval, ha már mentes vagyok, miért ne vállaljak be még 1-2 játékot ebben  melegben, hogy biztos elhavazzak? Mert miért is ne!

Az ajánlat tartalmaz: - 1db Bubbancsot tetszőleges helyszínen, vagy halandója, vagy saját testében (opcionálisan választható)
- lassú játék tempót, melybe belefér bármi is, amit szem-szánk megkíván, ha bírja a gyomrod
- a vacsorát neked kell hozni és szervírozni (evőeszközt megoldom)

Az ajánlat korlátozott számban elérhető, részletekért keress meg pmben, kockázatok és mellékhatások tekintetében kérlek keresd fel kezelő orvosodat, az elszenvedett lelkitraumákért felelősséget nem vállalok. És kérném, hogy végtagjaidra,  belső értékeidre (szív, máj, vese, tűdő..stb) fokozottan vigyázz!!! az elhagyott részeket, szerveket elfogyasztom.
reveal your secrets

Fenrir

Játékos keresése - Page 2 DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
114
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 16, 2020 2:42 pm

Sziasztok!

Egyetlen játékra keresnék partnert, tulajdonképpen bármilyen témakörben, habár a traccspartinál jobban fekszik Fenrirhez valami eseménydúsabb szál, a harc pedig végkép nem áll távol tőle Wink Az egyetlen komoly elvárásom a rövidebb reagok 300-350 szóig. Nyilván ha olykor-olykor megszalad a dolog, nem baj, de sajnos nem bővelkedek az időben vagy az erőben ennél hosszabb kompozíciókhoz Sad

A másik tudnivaló, hogy kizárólag múltas szálat tudok felvenni, ami lehet a közelmúlt is (NO és Hampton közötti úton), de tekintve a karakter hosszas életét, úgy 1100-tól felfelé bármelyik korba szívesen csobbanok Wink

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Nothing is black or white...
Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 05, 2020 7:35 pm

Sziasztok!

Van egyetlen egy kiadó játékom, akit érdekel az nyugodtan küldhet egy pm-t. Very Happy (Többre most még nem futja az erőmből, de nem kell aggódni. Aki plotolni szeretne Uriel-el annak lehetősége lesz rá. Csak mindent szépen sorjában. Very Happy)

A lassú játékok híve vagyok, szóval nem gond ha nem napi szinten reagolsz, valószínűleg én sem fogok. xD De ha valamiért mégis érdekel a karakterem és látsz benne valami fantáziát, akkor nyugodtan írj.

Ha nem te lennél az első, de mégis szeretnél játszani velem, ne csüggedj, ha lezárok egy játékot a meglévők közül akkor biztos te következel akivel játszani fogok. Szóval ne csüggedjen senki sem!
- Megvan.
reveal your secrets

Beelzebub

Játékos keresése - Page 2 Tumblr_pdg2lsQVGI1thtqud_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
257
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 17, 2020 11:50 am

Szóval, ha már mentes vagyok, miért ne vállaljak be még 1-2 játékot ebben  melegben, hogy biztos elhavazzak? Mert miért is ne!

Az ajánlat tartalmaz: - 1db Bubbancsot tetszőleges helyszínen, vagy halandója, vagy saját testében (opcionálisan választható)
- lassú játék tempót, melybe belefér bármi is, amit szem-szánk megkíván, ha bírja a gyomrod
- a vacsorát neked kell hozni és szervírozni (evőeszközt megoldom)

Az ajánlat korlátozott számban elérhető, részletekért keress meg pmben, kockázatok és mellékhatások tekintetében kérlek keresd fel kezelő orvosodat, az elszenvedett lelkitraumákért felelősséget nem vállalok. És kérném, hogy végtagjaidra,  belső értékeidre (szív, máj, vese, tűdő..stb) fokozottan vigyázz!!! az elhagyott részeket, szerveket elfogyasztom.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jún. 06, 2020 10:26 am

Üdvözlet!

Néhány játékom zártam, néhány pedig úgy fest végleg befagyott, szóval helyükre keresek pár újat. Igazából nincsenek kikötéseim, bárkivel játszom, jelen vagy múltbéli helyszíneken.
Altert viszont nem vállalok, bocsi. Smile
(Elég aktív vagyok, de ez ne rettentsen el senkit, nem hajtok senkit reagokért Razz - csak kényelmesen, mindenki a saját tempójában Cool  )

Ha érdekel, dobj pm-et, a részleteket majd ott megbeszéljük. Twisted Evil
reveal your secrets

Galatea

Játékos keresése - Page 2 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Reagok :
12
☩ Rang :
szeráf
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 28, 2020 7:10 pm

ELKELT!

Üdv mindenkinek!

Azért, hogy legyen esélye mindenkinek arra, hogy saját világnézetével megpróbálja befolyásolni évszázadok óta föld alatt porosodó karakterem, meghirdetem az első játékom. Kikötésem annyi, hogy olyasvalaki jelentkezzen, akinek megoldható, hogy valahol Európában legyen a játék. Aki kapja, marja! Very Happy
Részleteket pm-ben tárgyalok az érdeklődővel.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 22, 2020 9:12 am

Na halihó!
Én is bedobom magam a közösbe! Aki tisztulni szeretne, vagy csak nagyon játszana, az dobjon meg egy PMmel, és kitalálunk valamit Very Happy
reveal your secrets

Leonard Fox

Játékos keresése - Page 2 15c6fbe3ef6df5
☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 2:59 pm

Helloka,

Elvileg lefoglaltak, de tudjátok, ha valaki késztetést érezne, nyugodtan dobjon fejbe egy pm-el. Wink

Eléggé úgy tűnik, hogy a női sereg lassacskán elhagy, és unalomra hajtom le szinte minden este a fejem. Szóval örülnék, ha valaki kedvet kapna a velem való játszadozáshoz, akár férfi, akár nő, vagy transznemű, teljesen mindegy Wink Twisted Evil
Amit kínálni tudok, hogy nem fogsz unatkozni, mindig vannak ötleteim, általában nem tervezem meg előre, mit hogy fogok csinálni, szóval én abba a csapatba tartozok, akik ahogy esnek úgy puffannak.
Nyitott vagyok véres  megöllek  , részeges  ÁÉ.GT , harcos  khjg.g , vagy lényegében bármilyen játékra. Saját helyzetem New Orleansban van, de félszárnyasként eltudok jutni valahova az éj leple alatt.
Aki lát bennem fantáziát, vagy csak ugyan úgy unatkozik mint én dobjon meg egy pm-mel.
Reag szempontjából átlag napi egyel, olykor többel, néha meg kevesebbel tudok szolgálni, szóval ezen a téren is kiszámíthatatlan vagyok  fgbhjfk , de ha húzom is az időt max 3 napon belül írok. Átlagosan igyekszem egy napon belül válaszolni  Razz

Leonard Fox nuttellásmacska Játékos keresése - Page 2 1595700390
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 9:53 pm

Üdvözlet!

Bedobnám letűnt már-nem-annyira-angyalomat a közösbe, egy-két játék erejéig szabadon rabolható vagyok. szemöldökemelgetés Jelenleg New Yorkban lebzselek, máshol csak kicsit régebben fordulhattam elő, de szerintem egy pm-ben bárkivel bármit meg tudunk beszélni. k76k
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next