Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Rassilon&Phanuel- Rassilon szállása. •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 02, 2018 6:11 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

A világ eseményei felgyorsultak az elmúlt tíz év már-már vegetálásához képest és ezekből az eseményekből én is jócskán kapok. A Sötétséggel az élen. Amit a legkevésbé sem bánok. Az persze bölcs dolog, hogy nem hangoztatom, mennyire vágytam a találkozásra. Gabriel nem is találhatott volna jobb angyalt a feladat elvégzésére. Nem is tudott volna. De néha nekem is le kell lassítanom. Legalább néhány órára. Így ma maradok a lakrészemen, meditálva – pedig én aztán nagyon ritkán teszek ilyet, akkor is ha nem ártana angyallétemhez hűen gyakorolni – kizárva a világ zaját. Ám úgy tűnik, még ilyenkor sem lehet igazán nyugtom. Szinte villámokat szórva pattannak ki a szemeim az ismerős hang hallatán. Homlokom ráncolva állok fel a földről és le sem veszem szemeim az angyalról. Nem érzem őt, így egyértelmű számomra, hogy csak kivetülés. Mégis mi a fene vette rá arra, hogy ide jöjjön.
- Phanuel. – Köszöntöm hűvösen, nevén szólítva. Ostobaság lenne máshogy tenni, például fegyvert rántani, hisz itt sincs. Húsvér alakban el sem jutott volna idáig. – Mi szél hozott drága fivérem? – Mímelt szívélyességgel adom elő a szavakat, meg sem próbálom rejteni a színésziességet. Merész húzás a részéről ide jönni. Már önmagában ez felkelti az érdeklődésem. – Nem láttalak, mióta… – Nem fejezem be szavakkal a mondatom, anélkül is egyértelmű. Mióta megszálltuk a Földet. A Menny kapuiban láttam őt utoljára.
reveal your secrets

Phanuel

Rassilon&Phanuel- Rassilon szállása. - Page 2 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
152
☩ Rang :
Iphraem
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 02, 2018 5:22 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Még mindig nem dolgoztam fel Raguel halálát. Az ostoba háború újabb áldozata. Mindenről Gabrielék tehetnek, tudom jól. Gabriel és a társai. Bátyám Rassilon is velük egyetemben. Persze nem az ő hibája, neki parancsot kell követnie. Belátom. Nem tudom miért, talán csak látni akartam fivérem, felkerestem őt. Las Vegasba repültem kivetítve magamat asztrálisan. Megkerestem Rassilon menedékét. Szerencsére ott találtam őt. Megjelentem neki. Fizikálisan nem volt lehetőségem odamenni, de meglehet, hogy öngyilkosság lenne.
Halkan megszólalok, megzavarva fivérem nyugalmát, melyet a magányába vonulva remélhetett.
- Rassilon, rég láttalak.
reveal your secrets

Phanuel

Rassilon&Phanuel- Rassilon szállása. - Page 2 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
152
☩ Rang :
Iphraem
☩ Play by :
Chris Hemsworth