Hell or Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome to Hell Or Heaven frpg
- Privát szerepjátékos oldal -


 

 

 
Gyümölcsös

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Kedd Május 18, 2021 10:19 pm
Lady of the woods
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] • Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Összevont szemöldökökkel, a számat vékony, bosszús vonallá szorítva követem a csábító lidércnyomásként somfordáló fehérnépet, s noha szívem szerint kinyújtanám a kezemet, hogy a lehető legegyszerűbb mód vessek véget a gyermeteg kergetőzésünknek, valami azt suttogja a koponyám mélyében; ne tegyem. S én bolond módjára engedek az ismeretlen óhajnak, csendben, gyakorlottan követem a nő lépteit és felderengő alakját majd' kétszáz éve szunnyadó ösztönöket hívva életre a lényemben. Figyelmesen, módszeresen haladok a sűrű lombkoronát bontó gyümölcsfák és a közöttük vibráló lángok ölelésében, s még akkor sem tántorodok el, mihelyt sötétebb, a tűz jótékony fényétől távol eső területre keveredünk. Nem teszem, ugyanis egy másik hang arról győzköd; hagyjam magamat sodródni az árral, hagyjam beteljesülni azt, aminek be kell teljesülnie, hisz mindennek jelentősége van.
Persze megeshet, a városi nyüzsgés és a félvérűségemből fakadó szükségleteim mellőzése egyszerűen megborította az elmémet, s nem történik más, minthogy félkegyelmű módjára loholok holmi egyszerű asszony után, aki óriási, döbbent szemeket meresztve fogja elsikoltani magát, amint beérem. De az az átkozott medál nem hagy nyugodni…
A gondolataimból váratlan ocsúdva torpanok meg egy momentumra, hiszen az ágak recsegése és az avar jól ismert zörgése helyett egy ideje néma csend ölel körbe, amit legfeljebb egy-egy felkiáltás tör meg az alkoholmámoros tábor irányából. Gyanakvó arckifejezéssel pásztázom a tájat, gondolatban felmérve a nő esetleges haladási mintázatát, ám tekintve, hogy egyetlen árny sem libben a perifériámban, de még csak a távolban sem, arra engedek következtetni, ezúttal megállapodott az egyik fa takarásában.
A zsigeri beidegződéseim Durendal előrántásáért sikoltanak, mialatt körültekintő, csöndes léptekkel megkörnyékezem az egyetlen lombost, amelyiknek elég terebélyes a törzse egy felnőtt ember elfedéséhez, azonban ennek a késztetésemnek egyelőre ellenállok. Más sem hiányzik, minthogy pitymallatkor arról szóljanak a városi hírek, hogy egy elvetemült betelepülő karddal ijesztegeti New York mimózalelkű, törékeny virágszálait…
Szóval a józan eszemet komoly távlatokra hajítva fordulok be a megtermett fa elé egy határozott mozdulattal, ahol a számításaimnak megfelelően a fogócskára éhes nőszemély is megkerül. Azt a maradék és valaha elsajátított udvariasságomat is félreejtve markolok rá a vállára, megakadályozva a holmi réti tündéreket megszégyenítő szaladgálásában, majd jelentőségteljesen rámeresztem a szemeimet.
- Ki vagy te és honnét az a medál? - vetem oda neki mély, szigorú hangon, állammal tüntetőlegesen a nyakában függő ékre bökve, ha netán tudatlant kívánna mímelni.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Hétf. Május 17, 2021 7:57 pm
Lord of the wild
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] • Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Unalom. Az idő végtelenségében számára aligha létezik más érzés. Szenvtelenül, monotonon áll a világ hatalmas terében egy megkopott, csorba koronával, melyhez még mindig görcsösen ragaszkodik, hiszen nem végezheti így. Vár, míg újra eljön az Ő ideje, s akkor újra méltó helyére kerül, oda, hová valójában tartozik, hová egykoron tartozott... Végtelen benne az űr, melybe nem jut fénysugár. Úgy hitte, már nincs, mi áttörheti a vastag falakat, de aztán jött Ő... Újra. Nincs éjjele, sem nappala, csak a szöveteit uraló kényszer, s a késztetés.

El is feledtem, milyen kesernyésen negédes a sürgetés, mellyel kapaszkodnék beléd. Milyen rég volt, kínzóan rég, mikor utoljára társaságod élveztem, mint fuldokló, levegőért kapkodom, hogy újra tüdőmbe szívjam illatod...

Követte, nem titkolja. Fellelte és nyomában jár azóta, mint a vadnak, mit elejteni készül a vadász. Kínozva magát Hathor messziről csodálja Fenrirt, mialatt azon töpreng, miként repülhettek el a férfi felett az évszázadok. Nem koptatta vonásait elmúlás, mely bizonyára elméjét sem butította, ösztöneit sem gyérítette. Kíváncsiság emészti, hirtelen tudni kíván mindent, MINDENT, mi vele történt, mégis csupán lassan engedi meg magának a közelítést, mintha félne, hogy elszalasztja a válaszokat... Időtlen testében feléledt sejtekkel fák törzséhez simulva araszol a nő, szaporán ver szíve - hát ezért gyűlöli annyira e korcsot... de vajon most ki tudná oltani fényét? Hisz sosem volt rá képes, pedig számtalan papnő lett áldozata szélmalomharcának, így hát kétségtelenül megérdemelte volna sorsát.

Aztán megtörik az araszolás, hisz eléri óhajtott célját: megkapja a félvér figyelmét. Hathor pihegő mellkasa fel s alá jár a régi ismerős miatt, arca felismerést sugall, majd nyakékére tévednek ujjai, de gyáva mód megfutamodik, mintha küzdhetne...  De minél messzebb kerül, minél beljebb viszik lábai a sűrű fák ölelte térbe, annál jobban élvezi a macska-egér játékot. Ó, a nosztalgia semmihez sem fogható csodás érzése máris pírt varázsol orcájára! Törzsek adta bújócskája közben el-eltűnik, majd felbukkan a félhomályban; lépteit kényszerítve, hogy a nesztelen óvatosságból a nyomában lévőnek mégis adjon némi támpontot, hisz titkon szinte sóvárog, hogy rátaláljon. Háta mögé pillant, s mikor nem látja a robusztus alakot, megállapodik egy széles ölnyi fa mögött. Nem látja, igaz, de érzi a benne rejlő mágiát, így biztosra veheti, hogy a közelében van, s nem hagyta el e kivételes fehérnép utáni kíváncsiság.
Hangtalanul fülel közelítő lépteket keresve, miközben háta a vaskos kéregnek lapul. Újfent medáljára téved keze és egy pillanatra lehunyja szemeit, hogy megadva magát vadászának az emlékeknek adózzon, felidézve a pillanatot, mikor nyakába helyezte a különleges ajándékot.


Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Vas. Május 16, 2021 10:36 pm
Lady of the woods
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.] • Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Nem erre számítottam, a francba is. Nem erre készültem, amikor a város nyüzsgéséből kiszakadni kívánva felfedeztem magamnak a gyümölcsöst, ahol nap közben egyetlen teremtett lélek kóválygott csupán, az is mindössze azért, hogy az éjszakai fagy ellen előkészítse a fák sorai között a tüzelni valót. Erre estére egy kisebb vigadalom vert magának kempinget a magány iránti szükség órájában, tábortüzet körülölelve élvezik azt, amit kizárólag nekem kellene, és van pofájuk jó ízzel vedelni a városiaktól megkaparintott lőrét...
Méla undorral futtatom végig a tekintetemet a menekültek rögtönzött, lármás táborán, s egy momentumra átviharzik az agyamon a kétkedés; valóban New Yorkban kívánok-e maradni a szemtelen fehérnép kedvéért, aki még arra sem volt hajlandó napok óta, hogy azt az istenverte bájitalt felhörpintse?
Bosszús sóhajjal túrom végig szedett-vedett, szürke tincseimet, majd jobb híján elindulok az egyik fasoron, remélve, előbb-utóbb sikerül elérnem egy olyan részét a lugasnak, ahol se a zajt, sem a halandóakból eredő káoszt nem kell már elviselnem. Bár meglehet, inkább közöttük kellene maradnom, és hét pofára csemegézni abból a mérhetetlen jókedvükből, ha már ennyi felesleges energiában bővelkednek.
Egy kérészéltű másodpercre megfontolván a kínálkozó lehetőséget megtorpanok a sétámban, kényelmesen rákapaszkodok a kardomat tartó keresztszíjamra, s a mulatozók felé fordulok a törzsemmel. Csakhogy rövid időn belül másodjára kap zárlatot az elmém, ugyanis néhány méterrel odébb egy sötét ruhába bújt fehérnép keblén éppen olyan medalion csillan a nő heves fordultában, amely ikertestvére is lehetne az enyémnek.
Összevont szemöldökökkel, vajmiféle különleges nosztalgiával a mellkasomban s a prioritásaimat átértékelve lódulok meg az irányába, mélyen taposva a tegnapi esőtől fellazult, sáros talajt, ám ebben a megátalkodott világban semmi sem működik egyszerűen vagy karikacsapásra; mire megfelelő közelségbe érhetnék hozzá, ő maga is útnak ered a derengő árnyakkal ölelkező fák sokasága között, pedig meg mernék esküdni, hogy észrevette a közeledésemet.
A legutolsó szőrszálam sem tartja jó ötletnek egy gyanúsan formás asszony után loholni a kiszámíthatatlan sötétségbe, akinek a csillagok együttállásának s holmi véletlen egybeesésnek köszönhetően éppen olyan medál lóg a nyakában, mint az enyémben, ám legyek átkozott, ha nem járok a dolog végére. Nyugodalmas éjszakát köszönteni elvégre ma sem fogok.
Vissza az elejére Go down
Hell or Heaven
Hell or Heaven
reveal your secrets
☩ Keresett személy :
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 28, 2020 1:54 pm
***
Szabad a játéktér
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 29, 2020 9:45 am
Why...?

vereség...?

[You must be registered and logged in to see this image.]Az almák továbbra is elúsztak előlem, bárhogyan is próbálkoztam, nem sikerült elkapni. Már azt hittem közel vagyok és sikerül legalább egyet kiemelni, újra, amire ismét az idő végét jelző taps törte meg a csendet. Nem mintha számított volna, egyetlen alma kevés lett volna ide, elnézve, hogy a többiek ebben a körben már szerencsésebbek voltak. Mert erre fogom, aligha a tehetségre. A saját ingatag tálamat nézem, majd a többiekét, akik holtversenyben lettek elsők. Nagyszerű kimenetel…
És még felajánlaná a  nő, hogy osszák meg velem az almáimat, mintha szükségem lenne rá. De legalább egy kevés pihét a kezembe nyom, azokkal legalább kezdeni is tudok valamit, ellenben az almával amit a fehér fajú dob felém és reflexből ellépek előle. Mert igen, az a reflexem, hogy ellépek a dobott tárgyak elől, nem pedig elkapom, mert úgy kisebb rá a kockázat, hogy mondjuk a következő érintéskor lángra lobbannak a tenyeremben. A földre hulló almát nézem, majd a nőt aki dobta. Megköszönni nem fogom, nem kértem, hogy osztozzon rajta. Ellenben a pihéket elfogadtam, azok legalább hasznosak.
Csendben hallgatom a démon közjátékát, várva, hogy hogyan reagálja le a követelőzésket. Egyértelműen zavarja, de akkor miért nézi el neki? A hallottak alapján nem ilyennek képzeltem a démont. Kivételesen hagytam is megjelenni az arcomon azt a zavart, amit a képek ütközése okozott és a kimondatlan kérdést: miért? De ami jobban érdekel, hogy mennyi maradt meg az alkunkból. Mert bár nem nyert teljesen, így a teljes tétet sem engedném át neki, ha már itt van, nem fejezném be itt a találkozást. És úgy tűnik ezen a véleményen osztozunk, ahogyan rábólintok a kérdésére. Mehetünk, hogyne mehetnénk, Athlan. Ez csak most kezdődik, hogy végre magunk mögött hagyhatjuk ezeket az ostoba almákat. Hasonló határozottsággal indulok utána, miközben biccentek az egyedül hagyott nőnek is, nem mintha megkedveltem volna, inkább a valamit valamiért elvhez ragaszkodva. Végül is, nem lett volna muszáj megadnia azt a maroknyi pihét, de megtette.
//Köszönet s4h4h Majd jövőre...  ggrr //
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Szer. Okt. 28, 2020 9:54 pm
Fuckin' apples

Majdnem győzelem
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nehéz eldönteni, hogy mikor gondolom véresen komolyan a dolgokat, vagy éppen mikor borítok mindent a szórakozás leple alá. Jelenleg az idegesség messze elkerül, inkább unottnak és türelmetlennek mondanám magam, na meg értetlennek természetesen... S jól bizonyítja, hogy az idegrendszerem lenyugodott, hogy tényleg almákat halászok Alessyával és egy másik démonnal. Önszántamból. Nem nyomja senki sem a fejem a hordóba (sajnos). Így hát mivel akadt egy magasabb cél a szórakozáson kívül, ami persze szerintem egyedül a szürkeséget érinti, így nagyobb erőbedobással csinálok magamból a hülyét az utolsó körben, s mikor mindkét gyümölcsöt sikerült kikapnom, egy diadalittas, nagyképű kiáltással zsebelem be a győzelmem. Illetve zsebelném.
- Tévedsz. Neked csak szerencséd volt, én viszont jó voltam! - fordulok Alessya felé teljesen kihűlve. Hát ez így rohadtul nem ér! Így oda a győzelmem - mert hogy ez kurvára nem az -, de még a vereségem is. Szép volt, Alessya... Összébb húzott szemekkel méregetem őt pár pillanatig, aztán mikor épp a másik démonhoz lépnék közelebb, természetesen ennek a lánynak ott kell teremnie, mint valami levakarhatatlan piócának. Ajkaimat morzsolva ragadom meg a karját, s kissé oldalra lépek vele.
- Mi lenne, ha nem égetnél le a nap huszonnégy órájában? Mit gondolsz, menni fog? - kérdem halkan, ám annál ingerültebben. S mivel tudom jól, hogy Alessya van olyan borzalmasan makacs, hogy csak akkor kopna le, ha erőszakkal kényszeríteném rá, ami viszont jelen helyzetben nem túl szerencsés, már csak hordókból is kiindulva, így... Beletúrok a zsebembe, s egy megadó morgással jó pár érmét a kezébe csúsztatok.
- Most pedig legalább egy órára húzz a picsába, és vegyél magadnak valami szart. - bökök a standok felé, s e szigorú pillantásban benne van az is, hogy nem szeretném meglátni, hogy elhagyja ennek a rendezvénynek a területét. Az almák nekem természetesen nekem nem kellenek, így mindegyiket Alessya kezébe nyomom, úgyis állandóan éhes, ezeket a szarokat aztán eheti egy ideig. Ha már elveszik a lány  tömegben, akkor fordulok vissza a másik démon felé biccentve.
- Mehetünk? - kérdem, s megindulok előre. Valójában fogalmam sincs, hogy merre, de olyan céltudatosan lépek a lugasból kivezető ösvény felé, mintha konkrét terveim lennének.

// Köszönöm a játékot!  bbb //
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Kedd Okt. 27, 2020 11:19 am
Almahalászós verseny

Győzelem
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem tudom eldönteni, hogy Athlan miért feleselget, elvégre az öreganyó nem hagyja annyiban a dolgokat és csak felidegesíti magát a végén, nem szívesen nézném végig, ahogy végez az asszonysággal vagy bárkivel is, könnyen bajba kerülhetünk miatta, nem szeretném a halálommal ünnepelni ezt a halloweent. Oldalra sandítok a démon felé, még hogy boszorkányság, ha ilyesmi lenne, azt csak nekem köszönhetné, elvégre én öltöztem boszorkánynak. Beleadok mindent, anyait és apait is, bár fogalmam sincs, hogy milyenek  voltak, még csak most ismerem meg őket, de ha a szellemvadászós játékot megnyerték, akkor ez sem okozhatott gondot nekik, mér a vér szerinti szüleimnek. Az előző taktikára alapozok mindent és beválik, mert két almát is kihalászok, így esélyesen én nyerem meg a versenyt, szóval diadalittasan vigyorodom el és fordulok a többiek felé. Visszasétálunk a standhoz, miközben kihirdetik a győztest, azaz győzteseket.
- Végre egy dolog, amiben ugyanolyan jó vagyok, mint te - emelgetem meg a szemöldököm is mellé, miközben Athlan felé súgom ezt, a daliás kettő felé pedig eldobok egy almát, csak nem olyan szerencsétlen, hogy ne kapja el és mellkason dobjam vele. A másik kettőt a táskámba teszem a jutalommal együtt, gyűjtögetem már ezeket a pihéket egy ideje, ha lesz elég sok, akkor beváltom majd valami nagyon jó cuccra.
- Köszönöm szépen! - azt hiszem ezzel is megvolnánk, az elszontyolodásra meg elnevetem magam, még vigaszdíjat is van, ismét. Valahogy megvonzom ezeket a könnyű ellenfeleket, akik semmi ponttal végzik mellettem.
- Boldog Halloweent! - Ahogy kicsit arrébb lépünk, már tartom a markom Athlan felé, én nem akarok részt venni ugyanis abban, hogy ők ketten leverjék egymáson a kis alkujukat.
- Mennyit ér meg neked, hogy lelépjek egy időre? - villantok egy gonoszos mosolyt, bizony, most pénzt tarhálok tőle, hogy elmehessek a standoknál körülnézni, amit vele amúgy sem lehetne, szóval amint eleget kapok a markomba, akkor lépek is, természetesen nem olcsó mulatság engem lekoptatni.
[You must be registered and logged in to see this link.]


/Köszönöm szépen CherryPie a mesélést OMG /
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Vas. Okt. 25, 2020 8:43 pm
Almahalászó verseny
[You must be registered and logged in to see this link.] & [You must be registered and logged in to see this link.] & [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] • This is Halloween
[You must be registered and logged in to see this image.]A második kör véget ér, azonban az öregasszonyt nem hagyja cserben a feleselő-társa, avagy Athlan. Pimasz, anyókás mosollyal billegeti meg a fejét, mint aki rosszban sántikál, azt persze már nehezebb eldönteni, hogy tényleg így van-e, vagy mindösszesen ő is a halloweeni szellemnek adózik, és egyébként is szereti a versenyzői agyát húzni.
- Nem kell mindenben a varázslatot keresni, fiacskám, ez a verseny beza csak első ránézésre tűnik könnyűnek – bólogat szakértő ábrázattal, mielőtt megemelné a kezeit. - No, adjatok bele apait-anyait, fiatalok! - drukkol nekik, aztán újabb tapssal indítja el a harmadik kört, amelynek vélhetően már mindhárman nagyobb gyakorlottsággal veselkednek neki.
Alessya és Athlan a bevett trükköket alkalmazzák, két fordulónyi esélyük is volt kitapasztalni a legjobb mozdulatokat és fogásokat, ez pedig mindkettejük esetében eredményre vezet, ráadásul mindkét alma kihalászásakor. Asto ellenben hiába igyekszik, addig-addig kergetőzik a fránya almákkal az ingatag hordóban, hogy mire felocsúdhatna és kis híján kihalászhatna egyet, az öregasszony hangja felharsan, és azzal véget is vet a versenynek.
- Na, csak belejöttetek a végére. Már aki, de ne csüggedj, barátocskám, azért némi jutalmat neked is előkotrok. Az almákat is vihetitek, osszatok meg egyet ezzel a szegény párával – utasítja rendre Alessyát és Athlant, amíg a standja mögé lépve előhalássza az előre összekészített, egyszerű kis vászonszütyőit. Mindkettőben a beharangozott, jó áron továbbadható pihék lapulnak, amelyek a Tojásgurításról például a vadászlánynak ismerősek lehetnek.
- Ezeket be lehet váltani az ócskásnál is, különleges csecsebecséket árul, és valamiért, a fene se tudja miért, megbecsüli ezeket a tollakat. Tessék csak, egy Alessyának, egy az első számú daliásnak. A második számúnak is van itt, készültem én az elszontyolodásra – magyarázza jó kedéllyel, és Astonak is átnyújt egy szütyőt, bár lényegesen karcsúbbat, mint a másik kettő.
- Boldog Halloweent!


//Záró állás:
Alessya: 3 alma
Athlan: 3 alma
Asto: 0 alma

A nyertes Alessya és Athlan fej-fej mellett, jutalmatok 30 pihe Wink Köszönöm a részvételt! Asto... Tudod, hiszek benned xD Kárpótlási díjad ezúttal 10 pihe <3//

Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Vas. Okt. 25, 2020 12:50 pm
Why...?

harmadik forduló

[You must be registered and logged in to see this image.]Értelmetlen játék és ostoba helyzet, ha nem lett volna itt a démon akkor én sem keveredtem volna az egész közelébe. Jó kérdés, hogy Athlant mi vezette ide, talán éppen a társasága aki velünk ellentétben talán még élvezte is a játékot. Az egyetlen érdekes dolog az apró alkunk volt Athlannal, de a helyzet elsőre nem nekem kedvezett, a második fordulónak is vége és még mindig én állok a legkevesebb ponttal, kereken nulla kifogott almával. Csodálatos helyzet. Annyira nem zavarna, ha a fehér hajú nem lépett volna előbbre, ha Athlan nyer, még az is lehet jó nekem is, ellenben a másik győzelméből nem sokat kaphatok.
Talán nem figyeltem valamire, valamit biztosan rosszul csináltam, nem lehet ennyire nehéz kihalászni egy almát, a többieknek már sikerült… talán csak túlgondoltam. Talán utánoznom kellene őket, ha azt teszem amit ők korábban, talán a végére még jól is alakulhatnak a dolgok. Hiszen még semmi sem dőlt el, ezzel az utolsó fordulóval megváltozhat minden, akár a javamra is. Csak jó almát kell választanom és jobb taktikát az eddiginél. Talán majd most összejön, hogy kiszorítva az egyik almát ki is emeljem a vízből, majd még egyet, és ha a többiek nem teljesítenek az átlagjukon felül, még akár nyerhetnék is. Ha ki tudnék szedni kettő darab almát a vízből. Ahonnan még egyet sem sikerült, mert vagy nem tudtam ráharapni, vagy egy pillanat volt az egész, amire mozdultam volna vele kiderült, hogy a fogás mégsem jó és az alma zavartalanul továbblebegett.
Amíg Athlan a nővel vitázik, egy mély levegőt veszek, hogy visszaállva kezdődhessen végre az utolsó kör. A dolgok jó oldala, hogy ezzel lezárulhat ez a kis játék…
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Vas. Okt. 25, 2020 12:23 pm
Fuckin' apples

Harmadik kör
[You must be registered and logged in to see this image.]
A rothadás egy gyönyörű folyamat. Bár alant a Pokolban sokkal kellemesebb volt elheverészni a tetemek tömkelegében, s mozdulatlanul kiélvezni, ahogy testük az enyészeté lesz... Most meg abban lelem apró örömöm, hogy ezek a nyomorult almák rohadnak. S miközben az asszonyság beszél, akkor érzem magam igazán szerencsétlennek, hogy eddig süllyedtem. Igen, kibaszott almákat halászok ki egy halandó ünnepségen. Én, Athlan, a kurva erős démon, aki egy karlendítéssel képes lenne szétrobbantani bárkinek a koponyáját. Ez lennék én, egy szánalmas idióta, aki egy királylánnyal bohóckodik, hogy teljenek azok a nyomorúságos földi percek, s egy ócska alku miatt képes belemenni ilyen szarságokba. Nos, a világ megérett a pusztulásra. Vagy inkább én...
A második fordulóban megakad a szerencsehullám, hiszen az almák ellenem fordulnak, s direkt a szépséges oldalukat mutatják nekem, amibe olyan nehéz beleharapni, hogy természetesen nem is sikerül. Hiába is látom meg lyukas felüket, mire elérnek oda fogaim, a hullámok már át is fordítják őket a nekem kedvezőtlen oldalra. Így hát a kör végén csupán Alessyának sikerül kihalásznia egyet, mire én cinkosan sandítok magam mögé a banyára abban a szusszanásnyi szünetben egy kis fejszámolás után.  
- Lassan kezdem azt érezni, hogy balszerencse lengi körül az összes almát! Vagy tévednék, öreganyám? - gyanakvó pillantásom alatt apró, sejtelmes mosoly jelenik meg, de nem kérdezek többet, arcom visszafordítom a hordó felé, hogy visszanyerjem a szerencsét, s megnyerjem ezt az ostoba versenyt. Így mivel előző taktikám nem sikerült, visszatérek arra, mellyel szereztem egy almát. Tüdőmet nagyobb kapacitásra kapcsolom, hogy még erősebben tudjam magamnál tartani az almákat, hátha sikerül beléjük akasztanom a fogam. Utolsó kör, utolsó esély...  
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 24, 2020 12:42 pm
Almahalászós verseny

Harmadik forduló
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem is figyelek inkább, hogy Athlan meg az a másik milyen alkukat köt, talán jobb is kimaradni belőle, mert én nem szeretnék meghalni. Ha a néni tudná, mennyire komolyan gondolják a férfiak ezt és bizony nem csak szerepet játszanak, már lehet rájuk hívta volna a helybéli vadászokat, mert béke és megállapodás ide vagy oda, ez nem békés egyénekre utal, arról nem is beszélve, hogy lehet be sem jelentkeztek a városba és akkor vérengzés  lesz, Athlan nem adja könnyen magát. Szóval vége az első körnek, jön a második és végre sikerrel járok, mert ez a taktika beválik, elég gyorsan szerzek egy almát, így kiegyenlítve a nyerési esélyeimet. A nagy siker annyira feldobhatott, hogy nem sikerül megismételnem a produkciót, de nem bánkódom, mert a többieknek egy alma sem sikerült. A démon társam persze, az egyes számú daliás megjegyzi, hogy rohadnak az almák, amire a néni kiakad én meg csak Athlanra nézek, hogy ez meg muszáj volt? De szavak nem hagyják el az ajkaim, mert gyorsan belecsapunk az utolsó körbe, ahol még a helyzet megváltozhat. Maradok a bevált taktikánál és  csak remélem, hogy én leszek a szerencsésebb.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Pént. Okt. 23, 2020 1:49 pm
Almahalászó verseny
[You must be registered and logged in to see this link.] & [You must be registered and logged in to see this link.] & [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] • This is Halloween
[You must be registered and logged in to see this image.]- Az bizonyos! - pillant derűs mosollyal Alessyára az anyóka, elvégre bárki, aki nem sejti a két démon kilétét, az Athlan baljóslatú nevetését a legprecízebb jelmez kiegészítőnek billogozná. Így tesz az öregasszony is, noha szimpátiát inkább a másik szurokszemű felé mutat, aki mihelyst a hordóhoz lép, elhagyja korábban villantott mosolyát. Helyes, gondolja az asszonyság, nagyon helyes, hogy ilyen komolyan veszi a versenyt, éppen, mint ő maga. Tudta ám ő, hogy kivel kell itt lepacsizni.
No de a viadalban nem állhat senki pártjára, és egyáltalán nem is teszi, ellenben szigorú vonásokkal méregeti az almahalászókat, amíg az első kör véget nem ér. Athlan megjegyzésére a magasba röppennek zömével kihullott szemöldökei.
- A füled botja rohad, fiacskám, ezek szép és egészséges almák! - rikkant fel csípőre vágódó kezekkel. - Azok a kukacok a permetezés hiányának jelzői, jobb is, hogy most kimenekülnek. Bezzeg az én időmben még nem voltak ilyen bajaink! - csóválja meg a fejét rosszallóan, de hát mit lehet tenni, ezúttal még jól is jönnek a versenyének azok a fránya kukacok.
- No, egyelőre az első számú daliás vezet egyetlen almával – hirdeti ki a forduló eredményét, mielőtt újabb tapssal megindítaná a következőt, ami pontosan annyi sikert hoz, mint az előző, csak éppenséggel másnak. Ezúttal Alessya az, aki az első próbálkozásával sikerrel kiimádkozik egy almát a hordóból azzal a technikával, mellyel az előző körben Athlan kísérletezett. Vélhetően ő a kedvezőtlen vízállás miatt ítéltetett bukásra, ám a vadásznak sem megy ez olyan jól, hogy másodjára is sikeredjen neki a trükk.
Athlan ebben a fordulóban egyetlen almát sem tud kihalászni; hiába a kikezdhetetlen logikája, valahogy nem a megpuhult almák keverednek elé, vagy aljas mód nem azt az orcájukat mutatják a démon felé. És Asto, a néne kimondatlan kedvence sem jut előrébb, sajnos most sem sikeredik neki egyetlen almát sem kiszedni a vízből. Meglehet, nem ártana neki is taktikát váltania, bár a hordó ingatagsága leszűkíti a lehetőségeit, ez is tény.
- Második fordulónak vége! Fej-fej mellett halad a daliás úr és Alessya kisasszony - kiált fel az idős asszony rekedt hangon, amit egy hangzatos krákogással korrigál. - No, hát húzzatok bele, fiatalok, nem olyan nagy ördöngősség ez! - kacag fel jóízűen, de nem hagy sok időt a pihenésre; megint tapsol egyet, elindítva a harmadik és egyben utolsó kört.


//Eddigi állás:
Alessya: 1 alma
Athlan: 1 alma
Asto: 0 alma //

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gyümölcsös - Page 2 Empty
Utolsó Poszt
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell or Heaven :: Spooky Town-
Ugrás: