Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Cartelle ház, pár héttel korábban.. •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 06, 2018 5:02 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Elmondhatatlan megkönnyebbülés, hogy végre újra a saját arcomat látom, mikor a tükörbe nézek. Valamiért arra számítottam, hogy nehezebb dolgom lesz, ha meg akarom szállni a porhüvelyt, amelyet Michael, azt hiszem, abban a reményben tartogatott már hetek óta, hogy talán valahogy megmentheti a lelkem. Sóhajtok egyet, ahogy kissé nehéz szívvel, de ismét rendkívül divatosan kilépek a gardrób szobából, lábaimra illesztve a kedvenc cipellőmet. Ahogy a bejárati ajtó halkan felnyikordul, megmerevedik a testem és még levegőt sem veszek, úgy fülelek, ki lehet az. Kissé talán bizarrnak hat, de már a járásáról felismerem, Michaelt. Talán máris észrevette volna, hogy hiányzik valami otthonról? vagy Amyhez jött, akárcsak én? Hallom, ahogy szobáról szobára jár a földszinten, úgyhogy most még dönthetek: kivetődöm az ablakon és elszelelek, vagy szembe nézek Vele. Végül úgy döntök, semmi értelme menekülni, hisz előbb, vagy utóbb úgyis találkoznunk kell. Ráadásul a Jimmy Choo tűsarkai sem erre vannak kitalálva. Valamiért meg sem fordul a fejemben, hogy bántani fog, pedig minden oka és joga meglenne rá. Egyszerűen csak a lépcsőhöz sétálok, és a tetején megállva várom, hogy rám emelje a tekintetét. - Michael! - köszöntöm egy visszafogott kis mosollyal, kezeimet a testem előtt összekulcsolva. -  
reveal your secrets

Michael...

Cartelle ház, pár héttel korábban..  - Page 2 Tumblr_onkm3o5ntt1vn2lb7o8_r1_250
☩ Történetem :
☩ Reagok :
88
☩ Rang :
Első Arkangyal
☩ Play by :
Keanu Reeves
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 04, 2018 2:06 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Faye&Michael

Faye teste eltűnt, s elmében zavartság támadt. Bizonyára valaki el rabolta a testét, hogy engem kínozzon, vagy talán, AMY... Ember még nem borított ki ennyire, mint ő. Talán ő vitette el, s föld alá akarja temetni. Ideges leszek, s kardomat elrejtve hatalmas ballon kabátommal elindulok. Keresem őt, s nem tudom merre van. Az eső elered, s minden saras, s lucskos lesz. Cartelle ház, talán itt van.

Belépek, víz csurog le a ruhámról, s a sár megtapadt a cipőmön. Leveszem csuklyám, s körbe pillantok, de sehol senki. Merre lehet? Idegesen kezdek el szobáról, szobára járni, s keresni Ambert, hogy megmondja nekem, hol a testvére teste.
Még nem végeztem, talán segíthetek rajta, talán van remény, hogy felélesszem.
reveal your secrets

Michael...

Cartelle ház, pár héttel korábban..  - Page 2 Tumblr_onkm3o5ntt1vn2lb7o8_r1_250
☩ Történetem :
☩ Reagok :
88
☩ Rang :
Első Arkangyal
☩ Play by :
Keanu Reeves
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -