Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Mennyország, 27 évvel ezelőtt •
reveal your secrets

Phanuel

Mennyország, 27 évvel ezelőtt - Page 2 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
152
☩ Rang :
Iphraem
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 22, 2018 5:46 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Atyánk eltűnt. Itt hagyta az univerzumot. Miért tenne ilyet? A történtek borzasztóan megráztak. Gabriel egyből intézkedett, feltörte a pecsétet, és a hozzá hű angyalokkal leindult a földre eltörölni az emberiséget. Az én parancsolóm, Raguel nem mondott semmit. Nem adott parancsot.
Mivel magam a harmónia egy szeráfja voltam, féltem. Féltem attól, hogy bármi okból Mihály Gabriel ellen fordul. Láttam az arkangyalon, hogy nem tetszett neki túlzottan fivére magánakciója. Nem is indult vele le a földre, még a mennyekben volt.
Az egyik kedves fivérem, kivel közeli kapcsolatban álltunk Gabriel katonája volt. Tudtam, hogy ő is megindul kiirtani az Úr legkedvesebb teremtményeit.
A Mennyek kapujához siettem, borzasztó gyorsasággal szálltam felé, majd a kapu előtt elcsíptem Rassilont. Egyenes háttal estem talpra, ahogyan leszálltam. Megálltam a talpamon, és széttártam a szárnyaim, melyek a testméreteim miatt nagyobbak voltak sok testvérünkénél.
- Biah ipzi esiasch! (Állj meg, fivérem!) - szóltam rá hangosan, mennydörgő hangon a mennyek angyalainak nyelvén. Kicsit parancsnak hathatott a számból, na meg a testtartásom és arckifejezésem is erre utalt. Bár az utóbbi kevésbé. Semmi érzelem nem volt kiolvasható róla.
- Ne menj le, kérlek! - szólaltam meg ismét kicsiny hatásszünetet tartva, és leengedtem szárnyaim.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 22, 2018 12:42 pm

Sosem bolygatott igazán az Úr eltűnése. Kis hal vagyok én ahhoz, hogy ezen aggódjak. Biztos voltam benne, hogy az arkangyalok fenntartják majd a rendet, amíg vissza nem tér közénk. De Gabriel kiadta a parancsot és a Mennyország a feje tetejére állt. Bár van egy olyan sejtésem, hogy a valódi őrület még csak ez után fog következni.
Órák óta egyedül vagyok. Sokunknak erre van most szüksége, mielőtt mi is a Földre lépünk. A csapatok már megindultak, a teljes likvidálás megkezdődött. Hamarosan az én erőimnek is csatlakoznia kell odalent a harcokhoz. Harc. Harcnak nem nevezném. Fajírtásnak annál inkább. Páncélzatom utolsó darabjait illesztem magamra, amikor különös érzés fog el. A Föld felhői a Mennyországba szivárogva a bokáimat súrolják. A füstszőnyeg felbolydul körülöttem, ahogy a terebélyes ajtó felé fordulok. Úgy érzem, valaki közeledik. Valaki, akinek nem itt van a helye.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 22, 2018 12:31 pm

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt