Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• the seal, Kaitlyn & Drake •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 11, 2018 10:57 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Szoborszerűvé válnak az arcvonásaim. Hiheti a tanítás célt szentesíti, mint eszköz... a valódi oka eltér az esetleges sejtéstől. A Pestist próbálom elnyomni a szemeim előtt zajló jelenet idején. A démon vigyora a közeledésre lankadni látszik. Hagyja, hadd hajoljon oda Kaitlyn és a kérdés közepén lendül előre koponyáját az övébe vágni. Törődik-e vele, ha a tartott sóból ráömlik valamennyi? Nem. Fájdalmak közepette szórakozik. Vihog. Megszívja a fogát. A nyálát, ami vékonyan megindul az állán lefele.
Üvöltése a következő, szándékos öntésnél fogja betölteni a helyiséget. Elégedett kacajt csikar ki az elmémben terpeszkedőből. Idegesít. Megfeszített állkapoccsal kényszeredek a figyelmem megtartására, a válaszadásra, ami fejingatás formájában érkezik első ízben.
- Nem. - Oldalra lépek, hogy lássa hova mutatok. Mellvonal alá, jobb oldalra. - Ott látható helyen lenne. Újabb okot adnál vele a karod levágására. Fontos ne legyen szem előtt. - A beszélgetést lihegés színezi. Gyötörtebb. Nem eléggé gyötört. A porhüvelyre vezetem a pillantásom és figyelmeztetést nélkülözve cselekszem. Szétfeszítem a száját. A kezemmel intek, jelzek: kérem a sót. Egy kevés ebből. Egy kevés a vízből. Kis időközönként. A cél a megtörése, nem a test teljes tönkretétele. Tudom. Tisztában vagyok vele be fog következni...
A műveletet folytatom, folytatjuk, egészen addig amíg számunkra elfogadható választ nem nyög ki a fekete szemű.
- ...és még mi vagyunk... - Vérrel színezett nyálat köp. A mondat végét elharapja, száraz kínnevetés gazdagítja. - Elég, megcsinálom. - Megint. A szórakozottság maradéka felsejlik az arcán, koszos maradékként. A csapda körében nem tudja felrajzolni Kaitlyn bőrére. A háttámlánál fogva húzom ki annak szélére, ahol előveszem a démonölőt. A nyakához szegezem. Nevezzük motivációnak.
reveal your secrets

Kaitlyn Zoé Payne

the seal, Kaitlyn & Drake - Page 2 Tumblr_inline_oe276vcLz81rifr4k_500
Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E
the seal, Kaitlyn & Drake - Page 2 PVHjjE4

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
the seal, Kaitlyn & Drake - Page 2 33c3cc192e4963ae65bd36763dcfe092
℘ Jade
Drága húgom! Bár tudnám, hogy létezel. 12 éve történt, hogy anyánkat megerőszakolta egy démon egy gyermek reményében, beteg nem-de? Miután megszülettél anyáknak sikerült elmenekülnie. Meg kellett küzdenie a benned rejtőző démonnal. Boldogság nem tartott sokäig, ugyan is utolért szeretett apád. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa a város "nyugalmát." "

☩ Reagok :
117
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 04, 2018 5:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Elmosolyodom, pokolian. Közelebb hajolok az undormányos képéhez, hogy bele lihegjek már. - Durván szereted mi? - Vonom fel a szemöldököm, s a sóval egy hatalmas kört kezdek rajzolni a mellkasára, szép lassan, ahogyan a démon ordítani kezd. - Bocsánat le mosomom. - Mondom, majd rá borítom a vizet.
Legyen ennek már vége, adja oda a pecsétet. Felhúzom az ingújjam, s alsó karom belsejére bökök Drakenek. - Itt jó lesz? - Kérdem.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

it’s darkest
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
cause when you get this closeyou can feel the heatnow you’re so afraid of what’s underneath ohhh, don’t
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 28, 2018 9:37 pm

A démon hosszan nézi az egyetlent, aki szemeinek kereszttüzében áll: a lányt. Vagy a nőt? Tekintetéből kiolvasható nem, mint vadászként tekint rá. Húsként. Felszolgálható falatként. Fogyasztható étekként. Szélesbedő vigyorával együtt válnak láthatóvá a vér által színezett fogak. Kéjes nyelvmozdulattal nyalja tisztábbra őket.
- Lám, lám... nem tudod magadtól mit kell tenned cicám? - Fesztelenül szegezi a kérdést Kaitlyn-nek. Hagyom ezt ő maga rendezze le, a kezeimet eddigre elvettem a testről és mély lélegzetvételekkel szabályozom a feltornázott vérnyomásom.
- Anélkül, hogy további vágásokat ejtenél rajta: a kezedben lévő eszközökkel hogyan tudod a legtöbb fájdalmat elérni? ...fokozni? - Hallom az elégedett dorombolást a gondolataim közt - figyelmen kívül hagyom. - Mutasd. Van időnk. Nincs rossz válasz. - Gyakorlunk. Tekintsen rá így. Szeretném, ha magától jönne rá a módszerre. Apró információt elhintette. Kis terelést. Nem kell tökéletesen mennie... nem kell azonnal se. Ráérünk, nem igaz? Nem nekünk fog fájni. Nem mi vagyunk azok, akiknek a szenvedése egyetlen szívesség megtételével fog véget érni.
Érzed az iróniát, pajti...?
reveal your secrets

Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade
Drága húgom! Bár tudnám, hogy létezel. 12 éve történt, hogy anyánkat megerőszakolta egy démon egy gyermek reményében, beteg nem-de? Miután megszülettél anyáknak sikerült elmenekülnie. Meg kellett küzdenie a benned rejtőző démonnal. Boldogság nem tartott sokäig, ugyan is utolért szeretett apád. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa a város "nyugalmát." "

☩ Reagok :
117
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 25, 2018 9:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Leteszem a kést, ahogyan azt szemével jelzni nekem. Bolintok, s elindulok majd megragadom a kért dolgokat. Démon tekintette végig rajtam, ijesztő még is van benne valami. Mintha a démon belém látna, hiába nem engedem az arcomon vissza érzelmeim. Megállok elötte, s kérdő tekintetett vetek mesteremre. Most mi lesz? Rám kerül egy megszállás elleni pecsét, de miért? Mirt akar ennyire biztonságba tudni? Ahogy tanultam, ez nem végleges megtőrhető.

it’s darkest
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
cause when you get this closeyou can feel the heatnow you’re so afraid of what’s underneath ohhh, don’t
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 25, 2018 9:12 pm

Érzelmek, jelzések nem tükröződnek vissza róla. Egyedül a tekintetében, a fekete szembogáron a démon, az én alakom. Ez jó. Folytassa.
- Igen. - A kezében tartott késre bökök az asztal felé irányzékolva a következő mozdulatát: tegye le. Nincs rá szükség a továbbiakban. Rávezetem hogyan szerezze meg a pecsétet anélkül. A kínzás ezer árnyalata... Mély levegővétellel nyomom el az enyelgős tónust a gondolataim közül. Az ujjaimmal a porhüvely vállaira fogok. Beléjük marok, kapaszkodok.
- Hozd a sót és a vizet. - Ki van készítve egy törülköző is. Arra később lesz szükség, ha a fekete szemű kedélye nem ereszkedik földközelibb állapotba. Egyelőre kirívóan méregeti Kaitlyn-t. Hiénaként fitogtatja az önbizalmát: vihog.
reveal your secrets

Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade

☩ Reagok :
117
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 08, 2018 2:35 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]helyesel, s érzem a feszültséget, igyekszem a koncetrálcióra, de nehezemre esik. Még zöld fülü vagyok, meg kell tanulnom a dolgokat. Arcomon nem mutatkoznak a kétej jelei, pókerben mindig jó vagyok. Hirtelen pillantok a mesteremre.
- Mármint, a démon megszállás elleni? - Csillan fel a szemem, hiszen nem sok vadász tud ilyet szerezni, de ha meg is szerzi nem feltétlen biztos, hogy sikerül, vagy egy émon ne égetné le a húsáról. Valaki  csonjaiba vési a jeleket. Nem tudom, hogyan álljak hozzá, hogyan kényszeríthetném én a dlmont, aki láthatólag még élvezi is a kínzását.

it’s darkest
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 24, 2018 6:45 pm

- Helyes. - Gondolatnyi szünet nélkül születik meg az erélyes reflexválasz. Csuklóból jön. Kibukik. Utat tör magának a háttérben zajló duruzsoláson keresztül. A különbségek árnyalatnyi méretűek, míg az igazság mindegyikben ott van és mindben közös a leplezés fő tárgyát képező nem maradéktalan önkontroll...
Okkal hívtam le. Az osztatlan figyelmem mégis a démon kaparintja magához. Hosszabb időkre, mint ő a felsorolás ideje alatt. A szemben helyezkedés evégre válik szükségessé. A tekintete és a mozdulatai között ingázott a sajátom. A plusz nyomástól, amit ezáltal ráhelyezek vajon melyikre fog nagyobb hangsúlyt fektetni...?
- Azt akarom, hogy a bőrödre kerüljön egy démon pecsétje. Az övé. - Türelmem vesztettem a felvezetéshez. Időt hagyni rájöjjön mi végre rendeltem ide. Ha rájött nem fog meglepődni. Ha nem...
'Utána, pedig végezz vele.' Némán ejtem ki, hogy ne hallja a fekete szemű parazita. Az instrukciókat nem rágom egyelőre a szájába. Kíváncsi vagyok hogyan áll neki és hogyan értelmezi az iméntieket.
reveal your secrets

Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade

☩ Reagok :
117
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Aug. 20, 2018 10:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Megrázom a fejem, és póker arc ismét a hatalmába keríti ráncaim. - Semmit. - Válaszolom hidegen. Drake Wallenberg, ha tdnád álmaimban mennyit szerepelsz, ahogyan démonokat ölve hazatérsz, s rám veted magad. Szép álom. Gondolataim rendezem, ahogyan a démon szisszegése fel harsan. Savként marja le a bőrt a szentelt víz. Tudtam, hogy teljesítenem kell, de így is már benn vagyok az elitben. Mások talán azt hihetik szánalom vezérelte Wallenberget, hogy be vegyen vagy a nevem, de nem így van. Valamit lát bennem, mit még magam se tudok, de ki akarom deríteni.
- Megszállás ellen.... - Kezdem, s mondom hangom tiszta nem remeg, sokszor tekintettem elkalandozik a vérre, de monológom nem áll meg, s annak másodperceit számolom, hogy mikor is csurog le a férfi porhüvelyén. Hihetetlen, hogy egy ártatlan embernek ártok, kit egy ártó démon szállt meg, és ebben az esetben a démon nem metafora.

it’s darkest
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Aug. 14, 2018 1:15 am

A haragos zöldek a Payne-sarjon pihennek. A fejemben visszhangzó mantrának nem engedek. Elkerülöm a porhüvelyen ejtett friss sebzések látványát. A vékony csermelyként meginduló karmazsint. A látvány különben is a jelenettel egyidejűleg vetődik az elmém falára…
- Miért mosolyogsz? – Elcsíptem a momentumot. A száj felfelé húzódását. Felismerem mi váltotta ki. Elégedettség? Mindkettőnknek más oka van ezt érezni. Az övé erős nemtetszéssel tölt el a démon kéjes dorombolásával megtámogatva. A válaszadás alól nem mentesítem. Tisztában van-e vele pontosan mire fel mosolyodott el vagy se. Leplezem a mély lélegzetvételeket, amik lehetővé teszik a kérdéskörre koncentráljak. Ragaszkodok a megvitatásához, mint eb a csonthoz. Akaratosan.
A rúnákra kizárólag a lezárta után terelem a témát. A figyelmemet nem sokáig vagyok képes megtartani. Túl sokat pofázik a Lovas. Túl vékony húron ugrál az elszakítás céljával a tervei között. …nem jár messze tőle. A karomba kifejtett erő színeváltó foltot hagy maga után a bőrömön. A folytatásra vonatkozó szócska térít magamhoz a szakadatlan, zsigereimbe férkőző csevegés elnyomásából. Lassan tekintek végig az alanyon. Áldozaton. Mindegy hogy nevezzük.  
- Ismételd meg melyik a legerősebb a megszállás ellen. Vele a jellemzőit is. – Elhagyom a helyemet, hogy közelebb lépjek. Át a megszállott túloldalára. Vele szemben. A kezeimet a hátam mögött összefűzve tartom. Nevetséges mennyire türelmes hatást kelt az összkép, míg belülről szétfeszít a belém zárt kordában tartása. A befolyásának kizárása.
reveal your secrets

Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade

☩ Reagok :
117
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 19, 2018 12:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Drake minden mozdulata azt sugallja, hogy most a démon a célom. Gyakorlás, a kínzás a fájdalom. Szentelt vízhatásos volt a pengén, a démon felordít, s én elégedett mosollyal nyugtázom. Belül a félelem remegtett meg, de nem hátrálok, nem akarok gyenge lenni így folytatom. Jön egy újabb, mire a démon szemébe nézek. Ki legszívesebben leköpne most. Egy ártatlan embert vagdosok, még ő használja a testét. Szomorú. Parancs érthető volt, s bele is kezdek a sorolásba, miközben vagdosom akár egy húscafatot másképpen nem is gondolok rá. Ha így tenni lerókáznám az biztos. Sorolásom lassú, ütemes a vagdosásaimmal.
- Most? – Kérdem, majd állok a démon előtt, kinek a vére csak folyik, s folyik.

it’s darkest
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Júl. 07, 2018 12:42 pm

Elengedem a kezét minden értelemben a következő percekre. Az előkészítésnél rám sikló tekintetét a démonra terelem egy biccentéssel. Hátra lépéssel emlékeztetem: egy irányba állítsa a figyelmét. A megoszthatósága a rab helyzetéből kifolyólag nem számít akkora véteknek. …és ez a probléma. Csak most.
Menj előrébb. Tudom, hogy látni akarod…
A hátának közepére szegezem a tekintetemet. Az első vágásának megejtését nem látom. Egyetlen pontra összpontosítok és elengedem Mammon szavait.
Tudom, hogy át akarod venni.
Igen. Át akarnám, ezért maradok veszteg. Muszáj. Neki is meg kell tanulnia egyedül lezárni egy ügyet. Meg kell tanulnia, hogy nem mindig leszünk, leszek ott. A sistergés idején képzeletben előttem lebegett a látvány. Mély levegőt veszek. A jobbommal erősen rászorítok a balomra. A nyomással kompenzálom a beteges elégedettséget és csillapítom a folyton táplált késztetést.
- Rá figyelj nézz. A hangomat csak halld. – Rászólok. Nekem is könnyebb így. - Folytasd és közben sorold miket tudunk a ma ismert démonpecsétekről. – Ha belekezd, a koncentrációmat nagyobb mértékben építem köré. Nagyobb eséllyel zárom ki a sutyorgó démon tanácsait a fejemből. …de a legfontosabb: haladunk. Ismétel. Ha kell kiegészítem. Rávezetem miért hívtam. Mit kell ma megtennie. Mire kell felkészülnie a végén. Miként fog távozni a szintről. Erősebbként, mint ahogy érkezett...
reveal your secrets

Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade

☩ Reagok :
117
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 19, 2018 2:54 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]Némán int, s úgy teszek, ahogyan azt kéri tőlem. Félelem még ott remeg a lelkemben, de az arcom még mindig rezzenéstelen. Még jó, hogy megtanultam Alextől, hogyan is kell Póker arcot vágni. Kezem nyújtom, s bele teszem övébe. Egy pengét ad a kezembe, figyelem azt majd Drake arcát kémlelem, ahogyan halkan lassan adja az utasítást.
Engedelmes diák módjára mártom bele a szentelt vízbe a penge hegyét. Rá nézek, majd kedves vendégünkre, kihez most közelebb is lépek.
Lassan ijesztő mozdulattal biccentem a fejem, s mérem végig démonunkat. Egy mozdulat a szemöldökömmel, s még egy közelítő lépés. a penge éle lassan suhan végig a bőre felületén, ami sistereg. Olyan hangot ad ki, mint ha csak savba mártottam volna be.  Drake tanári módon beállt, s figyelem őt a szemem sarkából. Cuki.

it’s darkest
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next