Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• New York sikátorai - Rassilon & Azura •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 24, 2018 10:18 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Egy szusszanás kíséretében biccentem a nedves, repedezett beton felé a tekintetem. Mintha a mosolyom rejteném, de a mosoly azért erős túlzás arra a kifejezésre, ami a vonásaimon ül. Az egész megint csak angyali fölényeskedésre hasonlít. Postás, mi? A testbeszédemmel egyértelműen visszakérdezek, miközben felnézek a démonra: Nem vagyok én egy kicsit túlképzett postásnak? De újabb passzív angyal-démon adok-kapok szóváltások helyett a tárgyra térek.
- Nem sértem meg az intelligenciád azzal, hogy úgy teszek, mintha Gabriel nevében járnék el. - Nem. Fogalmam sincs róla, hogy mi történik körülötte és ez elmondhatatlanul zavar. Ennek ellenére megfontoltan fogalmazok. Nem kezdek faggatózni, arról különösképp nem, hogy mi volt a fizetsége. Egyelőre más érdekel, amit komorabban teszek hozzá -- nem mintha eddig olyan mókamiki lettem volna. - Tudni akarom, mit tettél Raidennel. - Hogy vajon azért-e, mert Gabriel ellen akarom felhasználni az információt, vagy Raiden ellen, vagy valami teljesen más célom van vele, azt nem kötöm az orrára. Ha megtenném sem vehetné biztosra, hogy igazat mondok.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 24, 2018 9:59 pm

Látom, ahogy az arca eltorzul a szavaim hallatán, de nem tud vele meghatni. Talán belénk van kódolva, hogy utaljuk egymást. Nem mondja ki, de gondolom, hogy hasonló véleménye van a démonokról. Könnyedén osztottam meg vele az információt miszerint Lord lett belőlem, hiszen azt csakis magamnak köszönhetem, az eszemnek és az akaraterőmnek. Ez a kettő egész halhatatlan életemben elkísért. Apró mosollyal nyugtázom a meghökkenését, amit mindenáron próbál elrejteni. Újra emberibb formát öltök, miután végre ő is realizálta az erőviszonyokat kettőnk között. Aprót bólintok a szavai hallatán. Igaza van valamennyire, tisztában vagyok vele, hogy ki is ő valójában. Hallomásból ismerem és talán láttam is egyszer futólag Gabriel körül legyeskedni. Hallom, amint a rangomat is hozzáteszi, igaz egy kis késéssel. Fogalmam sincs, hogy a gúny vagy épp a tisztelet beszél belőle. De nem is érdekel igazán, hiszen én sem azért szólítottam a nevén, mert annyira tisztelném, viszont a képességeit értékelem.
- Mindenki ismeri a neved, aki többször megfordult Gabrielnél - vonok vállat - Elgondolkodtam azon, hogy lehet postásnak használ a főnököd és újabb munkája van a számomra. Kellő fizetségért cserébe majdnem bármilyen munkát elvállalok - magyarázom neki, a postás jelzőt egy kis megvetéssel és vegyes tisztelettel nyomom meg. Aztán rendezem a vonásaimat és kissé oldalra biccentem a fejemet.
- Lehetnél annyira nyílt, hogy elmondod, mit akarsz tudni pontosan a mágiámról - vágom hozzá, de a hangomból semmit se tud kiszűrni.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 24, 2018 9:02 pm

Enyhe grimaszba vont szemöldökkel hallgatom, ahogy a démon szebbnél szebb jelzőkkel illet. Végül valós komment nélkül, csak egy futó - nem kifejezetten barátságos - mosollyal nyugtázom szavait. Az érzés kölcsönös. Nem biztos, hogy én ilyen finoman fogalmaztam volna, de az érzés kölcsönös.
Lord volna? Ez újkeletű dolog? Megszigorítom vonásaimat, de képtelen vagyok teljesen elrejteni a meghökkenést. Majdnem biztos, hogy egy harcból ő jönne ki győztesen, jól lehet, fölénnyel. De egyrészt nem csetepatézni jöttünk, másrészt a saját épségem egy percig sem féltem. Gabriel alkuja aggaszt. A szavaiból úgy vélem, nem régiben lett Lord. Az arknak lehet köze hozzá?
- Nem mondom, hogy játszunk nyílt lapokkal. De tudod a nevem és ha nem lennél velem hajlandó beszélni, akkor nem jöttél volna ide. Lord. - A megszólítást csak kis szünettel teszem hozzá. A tónusomból nem lehet kikövetkeztetni, hogy tiszteletem jeléül-e, vagy nemes egyszerűséggel gúnyolódok. Talán mindkettő. Megvetem a démonokat, az elsőtől az utolsóig, nem számít a rang. Ugyanakkor azon angyalok közé tartozok, akik elismerik az olyan tulajdonságokat, mint a fondorlat, az ész, fajbéli ellentétek ide, vagy oda. Felteszem van bőven sütni valója, ha Gabriel szóba állt vele.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 24, 2018 8:40 pm

Látom, ahogy közelebb jön hozzám, de megtartja a kellő távolságot, mintha leprás lennék vagy valami ilyesmi. Teátrálisan sóhajtok egyet mielőtt válaszolnék a kérdésére.
- Gőgös, nagyképű, fennhéjázó és még hasonló jelzőkkel tudnám illetni a hozzád hasonlatos angyalokat. Nem vagyok nagy rajongótok - válaszolok egyszerűen. Orrát fennhordja, mint a legtöbb tollaska, amiért még inkább gyűlölöm őket. Szánalmasak mindannyian, nem számít melyik csoportba tartoznak. A kérdésemre nem válaszol, legalábbis nem úgy, ahogy elvárnám tőle. Szemeimet forgatom, kihallom a hangjából, hogy megvet. Azt hiszi, hogy semmi vagyok hozzáképest. Pedig ha tudná, hogy azóta még magasabbra törtem. Ha így folytatja lehet megismertetem a hatalmam egy kis részletével. Gondolataimból a hangja szakít ki, kérdőn rá emelem a pillantásom. Miért érdekli a mágiám?
- Mit akarsz tudni róla? - vágom oda érdektelenül, körmeimet kezdem nézegetni unottan - Egyre erősebb, főleg most, hogy első Lord vagyok - húzom ki magam, állam felszegem, úgy meredek rá megmutatva neki fekete szemeimet.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 24, 2018 7:11 pm

Nincs jogom megítélni Gabriel döntéseit. Amikor pedig említés szinten is kihagy egy eseményből, azt hiszem kifejezetten akkor nem kíváncsi a véleményemre. De ez nem jelenti azt, hogy ne látnám el így is a feladatom, a saját meglátásom szerint. Tudnom kell, hogy miért démonhoz fordult, mi célja ezzel az egésszel, hogy felkészülhessek a következményekre. Isten bocsájtsa meg, de az arkangyalokkal csak a baj van.
- Miért, milyen az a magam fajta angyal? - Viszonzom érkezésemkor a pokolfajzat tónusát, ahogy megközelítem őt és tisztes távolságban megállok. Földön töltött évek ide, vagy oda, le sem lehetne mosni a gőgös kiállásomról, hogy mi is vagyok valójában.
- Felteszem a kérdésed költői. - Azuraval ellentétben nem nevezem őt nevén. Semmit nem számít a neve, érezze. Noha a szavaim kétesek. Egyrészt sugallom velük azt, hogy ha tudja, hogy ki vagyok, akkor valószínűleg arról is van sejtése, mit akarok. De ha tudja, hogy ki vagyok, sosem lehet biztos benne, hogy mit akarok. De mielőtt a csavaros gondolkodásba bármelyikünk feje is jelképesen belefájdulna, a tárgyra térek.
- A mágiádról van szó. - Információkra van szükségem. Gabriel megkerült engem, amikor a démonhoz fordult, most pedig én kerülöm meg Őt.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 24, 2018 5:54 pm

A múltban kisegítettem Gabrielt, erre most az egyik csatlósa találkozót kér tőlem. Ez véletlen lenne? Nem gondolnám. Lehetséges, hogy újabb munkát akar nekem adni a főnöke? Meglehet, ha jól megfizetnek, abban az esetben nem ellenkezem. Egy mindkettőnk által semleges területre hívtam, itt nem rendezhetünk jelenetet, hiszen New York emberek lakta, akik ki nem állhatják a természetefeletti lényeket. A megbeszélt időpont előtt érkeztem, felakartam mérni a terepet, így a sikátor árnyékos részében bújtam meg. A falnak dőlve várakoztam, egyik lábamat neki támasztottam, kezemben forgattam az egyik rúnákkal ellátott tőrömet, majd mikor megéreztem a jelenlétét elrakom a fegyvert.
- Sosem gondoltam volna, hogy egy magadfajta angyal érdeklődik egy démon iránt - szólalok meg köszönés helyett, apró mosoly bújkál a szám sarkában. Ahogy felsejlik előttem az alakja ellököm magamat a faltól és megállok vele szemben karba tett kezekkel.
- Mit akarsz tőlem Rassilon? - teszem fel a kérdést az előbbi stílussal ellentétben hűvös hangon.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 24, 2018 5:54 pm

Spoiler:

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -