Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Ophy & Cass - Angyalriadó(?) •
reveal your secrets

Ophilia

Ophy & Cass - Angyalriadó(?) - Page 3 Mektupp
☩ Történetem :
☩ Reagok :
786
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 10:01 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Cass & Ophilia
Zene: Closer • Credit:

Tekintetembe tükröződik az ezernyi csillag képe, mely ránk ragyog. Mióta az emberek nem mérgezik a földeg az éjjeli lámpákkal sokkal több apró fénylő pontot lehet látni akár szabad szemmel is. Avagy csak az én látásom tisztább, mint egy emberé, ezért érzékelem őket.
Ajkamon játékos mosoly, miközben tekintetem viszem le az előttem elterülő tekercsre. Lábaimat enyhén felhúzva pihentetem rajtük könyökömet. Kissé szétnyitva közöttük pihen a papirusz. Halkan magamba kuncogva várom az értetlen választ, melyet testvérem fog adni majd.
Ó, de nem. Egyáltalán nem így reagál. Elfojtott nevetéssel küszködök. Nem akarom senki figyelmét sem felhívni arra, hogy mit is csinálunk, titokban kívánom tartani, ahogy ezt egykor kérte tőlem a mennyekbe.
Mégis vészesen dőlök el jobbra. Kezemet leteszem a földre, homlokom a jobb vállamon komman. Néhány feltörő röfögés az, mi kitör belőlem, felsőtestem rázkódik.
~Well baby, you are all that I adore
If love is what you need, a soldier I will be
I'm an angel with a shotgun~

Valamiért ez az, mi róla eszembe jut. Mikor elindultunk egy ember, önfeledten, boldogan énekelte az utáckon. Annyira magával ragadó volt és a dallam... Egész nap a fejembe ragadt, kiverni onnan lehetetlenség. Hát megosztom ezt most kedves barátommal, remélve, legalább annyira fog értékelni, mint én.
reveal your secrets

Cassael

☩ Történetem :
☩ Reagok :
295
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 1:01 am

Angel radio
Zene: Radio Ga Ga • Credit:

Az éjszakák nem az angyaloknak teremtettek, legalábbis, ha a pihenés oldaláról vizsgáljuk a sötétbe burkolózott napszakot, ugyanis az álmok kitűnő közegnek bizonyulnak az üzeneteink továbbításához a halandók részére. Ám én hiába kísérlem meg felkutatni egy bizonyos ember elméjét, San Francisco egyik égbe nyúló tornyának tetején ücsörögve, nem lelek teret a kapcsolatfelvételre. Nehéz is volna, amennyiben teljes mértékben a démon uralja a tudatát.
Tekintetem alábukik a lámpások fényével gyéren tarkított város látképére, amikor is különös hang ver éket a koponyám falai között. Holmi csörgés, olyasféle, mint amit azok a furcsa szerkezetek adnak ki, mit az emberek távolsági kommunikációra használnak telepatikus képességeik hiányában. Nos, kötve hinném, hogy egy halandó szórakozik velem ima formájában, a tudatomban hozzám szólni pedig csupán egy angyal lehet képes. S ha már ilyen jó kedvében lelem, miért rontanék a szórakozásán? Hogyan is hangzott az a mondat…?
~A hívott szám jelenleg nem kapcsolható, kérjük, a sípszó után hagyjon üzenetet. Bíp!~
Halovány mosoly kúszik az ajkaimra, ellenére annak, csupán találgathatok a másik személyéről, illetve, hogy az utóbbi időben nem vagyok éppen a jó kedv mintapéldánya.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

spiritual, celestial being

Never have I been a calm blue sea. I have always been a storm
reveal your secrets

Ophilia

Ophy & Cass - Angyalriadó(?) - Page 3 Mektupp
☩ Történetem :
☩ Reagok :
786
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 21, 2018 12:14 am

Cass & Ophilia
Zene: Closer • Credit:

Berep-Berep....
Berep-berep...
Berep-berep...
Berep-berep...
Berep-berep...
Ennyi csak mi szól a fejembe az éjnek évadján. Mi végre? A telihold aranyló fénnyel világítja meg a közeli kietlen rét sziluettjét. A természet újra élni kezd, a tavasz közeledtével a ezernyi virág illattal tarkítja a világot. Bódító, felejtő illatokkal. Vállam fölött hátranézek a karaván alvóira. Álmuk nyugodt, erről Ramiél biztosít mindenkit. Nem messze, alig pár tíz méterre vagyok tőle.
Ígéretet tettem, amint megtudok bármit jelentkezek régi barátomnál. Mégsem tudom kibírni, hogy ne szórakozzak el, még ha csak egy perc erejéig is. Halk kuncogásom töri meg a csendet az éjszakába. Elmémmel mégis ragaszkodok, hogy ez ne kússzon be. Távolban próbálom elérni a harcost, ki nem hall mást, csak egy telefon tökéletes csengésének mását.
Berep-berep...
Birip-birip...
Birip-birip...
Birip-birip...
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3