Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Gressil& Lilith - Első randevú •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 13, 2018 6:20 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Figyelem az előttem ülő démont és csak elmosolyodok a látványon. Bizony, hát ki gondolta volna azt, hogy Halál ismeri az illemet, igaz? Senki, és nem is csodálkozok azon, hogy meglepődött.
- Emberibbé? Hm, talán igen. Ha meghal valaki, akkor elsőnek jönnek az alap sablon kérdések, hogy mi fog történni velem, hova fogok kerülni. S akkor még dönt arról, hogy bolyong ezen a világon vagy megy, szoktunk néha beszélgetni. Elmondják azt, hogy mivel foglalkoztak, mit bántak meg. Történeteket mesélnek. A magyarázatom után iszok még egy kortyot az italomból és szépen lassan kezd magához térni a felszolgáló is és ha jól hallom akkor pont időben, mert kész az ételünk.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 12, 2018 11:16 pm

Előzmények chatről;
Lilith: *vigyorog majd ő is felszisszen* Kezdesz durvulni? * szemöldökemelgetés *Hadriel mi semmi rosszat se mondtunk rá, amúgy is családban maradna a dolog *vállat von*
Gressil: Durvulni? Kérem szépen, én úriember vagyok * Rolling Eyes *
Lilith: *nevet* Tényleg? Akkor el kellene vinned előbb egy randevúra, ahogy egy úriember tenné
Gressil: Az nem volt elég jó randevú, hogy összetörted egy lánynak a lelkét? *Kuncog*
Lilith: kuncog* Kevés édesem
Gressil: Akkor egy romantikus vacsora? Rolling Eyes
Lilith: Igen *bólogat*
Gressil: És mit szeretnél enni? Ne kérj marhát, szegény démon vagyok... *Megharapja a nyakát*
Lilith: *morog* Előbb vigyél el, majd választok az étlapról
Gressil: Legyen hát, ha ezt akarod *Felpattan róla és a kezét nyújtja felé, hogy segítsen felállni*
Lilith: *elfogadja a kezet és hagyja, hogy felhúzzák a földről*
Gressil: És hova szeretnél menni? Válassz
Lilith: Légy már férfi kérlek *szemeit forgatja* Légy nagyon kreatív *ad neki egy puszit*
Gressil: Legyek nagyon kreatív? *Hümmögve fogja meg Lilith kis kacsóját és teleportál el vele egy közeli és még mindig működő étterem elé, s az illemszabályokhoz igazodóan először ő megy be* Megfelel?
Lilith: *csillogó, kikerekedett szemekkel mered rá* Kezdek pozitívan csalódni benned *beljebb lépdel*
Gressil: *Már mutat is neki egy asztalt, szépen kihúzza előtte a széket* Foglalj helyet, kedvesem.
Lilith: *leül, nem találja a szavakat csak bámul a halálra*
Gressil: *Leül ő is, majd jön a felszolgáló és kérdezi az innivalót* Hajoljon közelebb és már mondom is *Mosolyog bájosan, majd amint a szakember megteszi már el is vágja a torkát és elsőnek Lilith poharába tölt, majd a sajátjába*
Lilith: *elégedetten vigyorog* Megkínozhattuk volna
Gressil: Ha nem fog ízleni a kaja, akkor a szakácsot *Nevet és elé nyújtja az étlapot*
Lilith: *kuncog és elveszi az étlapot* Azért van, ami sosem változik *oldalra dönti a fejét és kicsit másképp nézegeti*
Gressil: Azért nem dobhattam le teljesen a démonságom *Kuncog és ő is nézegeti miközben iszogat*
Lilith: *bólint* Ebben teljesen egyetértek *inkább az étlapot figyeli* Van valami ajánlatod?
Gressil: Hát mivel eléggé véresre vettük a figurát *Pillant a pohárra* Egy steak mediumon?
Lilith: Legyen *rá mosolyog* Mikor tanultad meg mi az illem?
Gressil: Sok minden ragadt rám miközben az emberek lelkének nyitottam ajtókat *Kuncog és egy másodperce eltűnik, majd vissza*
Lilith: *kérdőn néz rá* Megölted a szakácsot is?
Gressil: Neeem öltem meg, csak leadtam a rendelést

Halványan mosolygok és inkább iszom még egy korty italt. Nem merek igazán Gressilre nézni, most olyan más a hangulat, a helyzet és minden. Mintha más fényben látnám mióta elteleportált minket ebbe az étterembe. A nem létező szívem hevesebb ütemre váltott percek óta.
- Szóval a lelkek emberibbé tettek? - teszem fel a kérdést elgondolkodva. Semmi csipkelődés sincs a hangomban, nem gúnynak szánom, inkább csak érdeklődöm. Tényleg felkeltette a kíváncsiságom milyen az emberi lelkekkel találkozni napi szinten.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 12, 2018 11:05 pm

Picture(s):

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -