Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Lilith & Phanuel & Gressil-Mi az a petting? (Alternatív) •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 13, 2018 6:13 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

+18

Figyelem a jelenetet a fotelból és az angyal vívódását látva akaratlanul is a nevetés tőr rám. Ilyenkor elcsodálkozok azon, hogy mennyire át van ezeknek mosva az agyuk. Még a kapuk bezárása után is. Ejj-ejj. Lilith kérdésére felkapom a fejem, majd elmosolyodom és szépen lassan feléjük sétálok, hogy egy keveset Phanu nyakára öntsek az italból.
- Szolgáld ki magad. Mutatom a tollas nyakára, de azért most már közelebb foglalok helyet iszogatva, ha kell akkor utánpótlásról gondoskodjak.
reveal your secrets

Phanuel

Lilith & Phanuel & Gressil-Mi az a petting? (Alternatív) - Page 2 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
152
☩ Rang :
Iphraem
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 13, 2018 7:53 am

(18 éven felülieknek, csak kiskorú felügyelete mellett ajánlott, vagy valami ilyesmi)

Egész testem remegett. Látszott, hogy a két démon jót szórakozik rajtam, de ez nem tudott dühíteni.
Hogyan süllyedtél idáig Phanuel? Drága szeráfom. - Csendült fel ismét a hang a fejemben. A női hang emlékeztetett valakire, de nem tudott megállítani.
Lilith tett róla, hogy ne sok minden tudja elvonni a figyelmem.
Feltűrte a pólómat, mire én azt letéptem magamról. Megszabadultam a "felesleges anyagtól" - ahogy Lilith fogalmazott - , miközben Lilith keze kalandozni indult. Valami egészen új volt, amit a nő csinált
Grasilt mintha teljesen kizártam volna a figyelmemből.
Kissé félénken húzódtam csókért a nőhöz.
- Most? - kérdeztem remegő, rekedtes hangon. Nem voltam egészen biztos benne, hogy az ami bennem lejátszódik, normális, de nem érdekelt különösebben.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 12, 2018 10:12 pm

+18

Látom, ahogy Phanuel arca füléig vörös lesz, amire csak még jobban vigyorgok és a kezem még jobban kalandozni kezd. Kuncogok a rekedtes hang hallatán.
- Meg kellene szabadulni egy-két felesleges anyagtól - az angyal pólóját felhúzom a mellkasa közepéig jelezve, hogy erre a ruhadarabra gondoltam. Ennek ellenére folytatom ez eddigi simogatást azzal a különbséggel, hogy az ujjaimat becsúsztatom a nadrágjának a szegélye alá, ott ingerelem. Egyetlen pillanatra Silre nézek, aki elkényelmesedve ül nem messze tőlünk.
- Édesem kaphatok belőle én is? - kérdezem az italra utalva, ugyanakkor szemeimet nem veszem le az ajkairól. Most még eldöntheti, hogyan kínál meg a kamionnal.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 12, 2018 9:50 pm

+18

Angyalt megrontani mindig fenomenális dolog, főleg ha egy ilyen magas rangú tollasról van szó. Kezemet hátratéve figyelem a jelenetet, az angyal belső küzdelmét így kívülálló szemmel is lehet látni és ez az arcomra egy szép nagy mosolyt varázsol.
- Igen, erre inni kell. Fel is kapom az üveget és elkezdem kortyolgatni miközben lehuppanok egy közeli fotelba, hogy még jobb rálátásom legyen a showra.
reveal your secrets

Phanuel

Lilith & Phanuel & Gressil-Mi az a petting? (Alternatív) - Page 2 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
152
☩ Rang :
Iphraem
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 12, 2018 9:43 pm

(18 éven felülieknek, csak kiskorú felügyelete mellett ajánlott, vagy valami ilyesmi)

Értetlenkedve néztem Gressilre. Olyat említett, amiről még nem hallottam, hiába, nálunk angyaloknál nem szokott téma lenni ez a dolog. Amikor rálök Lilithre, az egész lényem próbál megállítani, észhez téríteni, de valami számomra ismeretlen erő rántott magával - no meg hát a démon is ellökött-, és Lilithez simultam. Vagy ő hozzám? Ez most nem lényeg.
Amikor Lilith elkezdett taperolni, az arcom lángban égett. El akartam lökni őt magamtól, de nem ment. Magamban fohászkodtam, hogy: "Atyám, adj erőt!" De nem jött válasz...
Lilith kérdésére csak halkan tudtam válaszolni, izgatottságtól remegő hangon:
- Igen.
Nem tudtam, hogy mit illik ilyenkor csinálni, egy biztos, hogy valamiféle ösztön bekapcsolt nálam, ami már párszor megtörtént ez előtt.
Öntudatlanul átcsúszott a kezem a nő derekára, és onnan egy picit lejjebb.
Phanuel, Ébredj, nem szabad ezt csinálnod! - szólt egy hang belül, de ignoráltam.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 12, 2018 8:30 pm

+18

Rá lökik Phanuel, amin meglepődik, ugyanakkor nem is tétlenkedik. Ujjai megtaláljak az angyal felsőjének alját, benyúl és elkezdi simogatni a szárnyas felsőtestét, közben szabad kezével lefelé halad és előbb ruhán keresztül masszírozza a belső combjánál kicsit feljebb. - Kezded kapiskálni? - kérdezem tőle, miközben felnézek Gressilre - Addig igyál, ott az asztalon egy kis kamion - kacsint a démonra.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 12, 2018 8:06 pm

Hogy mi az? *Hirtelen Phanu háta mögé kerül és rálöki Lilithre* Mutasd meg neki, kedves.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 12, 2018 8:04 pm

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt