⊂ War is peace. Freedom is slavery.⊃
Black as the devil, hot as hell, pure as an angel, sweet as love.

Margaret
The devil's voice is sweet to hear.

Vendég
'Cause we're hot like hell

Utolsó Poszt Szer. Júl. 12, 2017 1:50 pm
Következő oldal

Margaret
and the fever, it began to spread
Charlize Theron
Mikor csatlakozott?: kezdetek után nem sokkal
•       •      •
38 éves
Szabad
Nyugati

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Remek íjász vagy, van érzéked a rúnákhoz, de a harc mocskától szereted távol tartani magad.

Kapcsolat a klánnal: Nem félsz hangot adni a nyers véleményednek, de mindig hűséges voltál a vezetőhöz.

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Az utóbbi hónapok során kellő mennyiségű "rossz fát" tettem a tűzre ahhoz, hogy az Ördög elégedetlen legyen velem. Az pedig sosem jó. Eredményeket kell felmutatnom, de New Yorkba még túl korai lenne visszamennem, hogy átvegyem a város irányítását. Ezért választottalak titeket. Ti is kelletek nekem, nem csak New York. Különösen a Wanhedával való találkozásom óta. Hasznos és szórakoztató mitugrászok vagytok. De tudom én is, hogy a szakadárok nyugati klánja kiélezett a magunk fajtára, így nem küldeném be egy bizalmasom sem közétek, egy démon túl könnyen kiszűrhető. Kellett egy alternatív megoldás, ezért választottalak Téged. Egy embernőt. Nem is hinnéd, milyen kielégítő érzés a becsvágyadon és a keserűségeden falatozni. Egy részed még ellen áll, de a fejedben vagyok, megfertőztem az elmédet, az enyém vagy. Hisz mit ér a puszta halandó akarat egy lovas mágiájával szemben? Különösen, ha az a lovas Lucifer parancsára cselekszik.
A szemem és fülem vagy a szakadárok közt, manipulálsz értem és titkon elülteted a szükséges magvakat, hogy egy nap, amikor a seregeink megindulnak a Mennyek ellen, megfelelő eszközök legyetek. A szolgám vagy, de már önmagában ez kiemel a mocsokból. Számotokra eddig elképzelhetetlen tudással vértezlek fel az angyalok ellen, amit tovább adhatsz a népednek, az én céljaimat szolgálva. És ha elégedetté teszel, talán én is fontolóra veszem majd, hogy egy nap, évszázadok múltán, ha majd eleget szolgáltál, királynővé tegyelek a Pokolban. A boszorka jellemed megvan hozzá.
Minden további kérdésre szívesen válaszolok, keress pm-ben, ha megérkeztél. A karakter beosztása, kapcsolata a többiekkel, stb. rugalmas. Megbeszéljük, hogy én milyennek képzelem el a karaktert és te hogy szeretnéd hozni (van néhány gifem, ami nagyon jól szemlélteti, milyen is Ő Very Happy). A lényeg, hogy legyél hűséges és hasznos. A PB fix. Ami pedig a játékteret illeti, az első találkozástól kezdenénk, amikor behódoltatlak.

Margaret
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal