• hell is so close and •
HEAVEN'S OUT OF REACH

SzerzőÜzenet

Mammon
LOST SOULS,WHISPERING AMEN TO THE MOON

☩ Történetem :
☩ Faj :
Ember / lovas
☩ Posztok :
69
☩ Rólam :
☩ Korom :
36
☩ Pokol vagy menny? :
Emberiség

•we're fallen angels •
• heading to hell from heaven•

Szer. Júl. 12, 2017 1:50 pm írtam neked utoljára

Átmenetileg nem aktuális.

Margaret
and the fever, it began to spread
Charlize Theron
Mikor csatlakozott?: kezdetek után nem sokkal
•       •      •
38 éves
Szabad
Nyugati

Személyes adatok

Vadászi képességek leírása: Remek íjász vagy, van érzéked a rúnákhoz, de a harc mocskától szereted távol tartani magad.

Kapcsolat a klánnal: Nem félsz hangot adni a nyers véleményednek, de mindig hűséges voltál a vezetőhöz.

• • • • • • • • • • • • •
Karakter leírása

Az utóbbi hónapok során kellő mennyiségű "rossz fát" tettem a tűzre ahhoz, hogy az Ördög elégedetlen legyen velem. Az pedig sosem jó. Eredményeket kell felmutatnom, de New Yorkba még túl korai lenne visszamennem, hogy átvegyem a város irányítását. Ezért választottalak titeket. Ti is kelletek nekem, nem csak New York. Különösen a Wanhedával való találkozásom óta. Hasznos és szórakoztató mitugrászok vagytok. De tudom én is, hogy a szakadárok nyugati klánja kiélezett a magunk fajtára, így nem küldeném be egy bizalmasom sem közétek, egy démon túl könnyen kiszűrhető. Kellett egy alternatív megoldás, ezért választottalak Téged. Egy embernőt. Nem is hinnéd, milyen kielégítő érzés a becsvágyadon és a keserűségeden falatozni. Egy részed még ellen áll, de a fejedben vagyok, megfertőztem az elmédet, az enyém vagy. Hisz mit ér a puszta halandó akarat egy lovas mágiájával szemben? Különösen, ha az a lovas Lucifer parancsára cselekszik.
A szemem és fülem vagy a szakadárok közt, manipulálsz értem és titkon elülteted a szükséges magvakat, hogy egy nap, amikor a seregeink megindulnak a Mennyek ellen, megfelelő eszközök legyetek. A szolgám vagy, de már önmagában ez kiemel a mocsokból. Számotokra eddig elképzelhetetlen tudással vértezlek fel az angyalok ellen, amit tovább adhatsz a népednek, az én céljaimat szolgálva. És ha elégedetté teszel, talán én is fontolóra veszem majd, hogy egy nap, évszázadok múltán, ha majd eleget szolgáltál, királynővé tegyelek a Pokolban. A boszorka jellemed megvan hozzá.
Minden további kérdésre szívesen válaszolok, keress pm-ben, ha megérkeztél. A karakter beosztása, kapcsolata a többiekkel, stb. rugalmas. Megbeszéljük, hogy én milyennek képzelem el a karaktert és te hogy szeretnéd hozni (van néhány gifem, ami nagyon jól szemlélteti, milyen is Ő Very Happy). A lényeg, hogy legyél hűséges és hasznos. A PB fix. Ami pedig a játékteret illeti, az első találkozástól kezdenénk, amikor behódoltatlak.

Margaret
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal