☽ OH DARLING, EVEN ROME FELL ☾
Légy üdvözölve egy apokaliptikus világban, ahol nem tudod kiben bízz

Admin társakat keresek - nem aktuális

Raiden
WHISPERING AMEN

☩ Faj :
Harcos Angyal
☩ Posztok :
262
☩ Reagok :
29
☩ Keresett személy :
☩ Képességem :
- Angyali erők
☩ Rang :
Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
Jason Momoa
☩ Pokol vagy menny? :
Semleges

◄I`m selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I`m out of control, and at times hard to handle. But if you can`t handle me at my worst, then you sure as hell don`t deserve me at my best.►

Csüt. Szept. 08, 2016 8:18 pm írtam neked utoljára

Köszönöm a jelentkezések.

» Jelentkezz adminnak «  
Sziasztok, A nevem Raiden Mihály hadseregében szolgálok. Egyedül nem tudok helyt állni, így kérlek segíts nekem.
Társakat keresek magam mellé. Program szervezés, elfogadás, új helyszínek. Adminokat keresek, akikben megbízhatok, és akik segítségemre lesznek, hogy megóvjam ezt az oldalt.
Olyan embereket, akiknek remek a kommunikációs képességük, akik aktívak, ami persze nem jelent 0-24 órás szolgálatot. A legfontosabb, hogy elfogadott karakterlappal kell rendelkezned Nagy felelősség tudom, de kérlek titeket jelentkezzetek, és olyan jelentkezéseket nem kérek, akiket be teszek admin panelbe, de elvesznek.
próba idő lesz természetesen.
1 hétig figyellek titeket, ha át mentek a vizsgán, akkor adminok lesztek, ha nem akkor sajnos búcsút mondunk ettől a poszttól. Persze elöször csak a próba idő alatt a Moderátori címet kapják meg, ami azt jelenti nem tud be jutni az adminpanelbe, és színezni sem tud. Remélem megértitek a próba időt, hiszen 2 hónap munka van az oldalban, kell egy kis bizalom, hogy be engedjelek titeket.

köszönettel, Raiden
Főadmin

✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Még a mennyország is rusnya hely,
ha egyedül vagyunk ott.

Admin társakat keresek - nem aktuális
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal